Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 8 in 2008.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 172 km. Type: vlak. Datum: 12 Jul 2008

Snelheid: 42.61 km/h (in database), 42.487 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Cavendish4:02:54Team Columbia
2 G. Ciolek4:02:54Team Columbia
3 J. Casper4:02:54Agritubel
4 Ó. Freire4:02:54Rabobank
5 R. Förster4:02:54Gerolsteiner
6 E. Zabel4:02:54Team Milram
7 G. Steegmans4:02:54Quick Step
8 S. Chavanel4:02:54Française des Jeux
9 T. Hushovd4:02:54Crédit Agricole
10 R. Hunter4:02:54Barloworld
11 R. Feillu4:02:54Agritubel
12 M. Renshaw4:02:54Crédit Agricole
13 R. Pérez4:02:54Euskaltel
14 I. Isasi4:02:54Euskaltel
15 F. Chicchi4:02:54Liquigas
16 H. Haussler4:02:54Gerolsteiner
17 R. McEwen4:02:54Silence-Lotto
18 L. Duque4:02:54Cofidis
19 J. Dean4:02:54Slipstream-Chipotle
20 Ó. Pereiro4:02:54Caisse d'Epargne
21 S. Langeveld4:02:54Rabobank
22 J. Flecha4:02:54Rabobank
23 S. Schumacher4:02:54Gerolsteiner
24 M. Monfort4:02:54Cofidis
25 B. Lancaster4:02:54Team Milram
26 M. Maaskant4:02:54Slipstream-Chipotle
27 J. Del Nero4:02:54Saunier Duval
28 M. Fischer4:02:54Liquigas
29 B. Cooke4:02:54Barloworld
30 D. Menchov4:02:54Rabobank
31 J. Cobo4:02:54Saunier Duval
32 A. Ballan4:02:54Lampre
33 S. Devolder4:02:54Quick Step
34 B. Kohl4:02:54Gerolsteiner
35 M. Velo4:02:54Team Milram
36 M. Carrara4:02:54Quick Step
37 T. Lövkvist4:02:54Team Columbia
38 V. Efimkin4:02:54AG2R
39 V. Nibali4:02:54Liquigas
40 C. Evans4:02:54Silence-Lotto
41 K. Kirchen4:02:54Team Columbia
42 Y. Popovych4:02:54Silence-Lotto
43 B. Tankink4:02:54Rabobank
44 G. Hincapie4:02:54Team Columbia
45 C. Vandevelde4:02:54Slipstream-Chipotle
46 J. Gutiérrez4:02:54Caisse d'Epargne
47 M. Dueñas4:02:54Barloworld
48 S. Lang4:02:54Gerolsteiner
49 E. Gonzalo4:02:54Agritubel
50 M. Fothen4:02:54Gerolsteiner
51 W. Bonnet4:02:54Crédit Agricole
52 P. Longo4:02:54Barloworld
53 N. Jalabert4:02:54Agritubel
54 S. de Jongh4:02:54Quick Step
55 C. Knees4:02:54Team Milram
56 A. Schleck4:02:54Team CSC
57 S. O'Grady4:02:54Team CSC
58 J. Engoulvent4:02:54Crédit Agricole
59 H. Zubeldia4:02:54Euskaltel
60 A. Valverde4:02:54Caisse d'Epargne
61 M. Astarloza4:02:54Euskaltel
62 M. Bruseghin4:02:54Lampre
63 J. Pineau4:02:54Bouygues Télécom
64 E. Martínez4:02:54Euskaltel
65 K. Sivtsov4:02:54Team Columbia
66 C. Sastre4:02:54Team CSC
67 D. Cunego4:02:54Lampre
68 A. Botcharov4:02:54Crédit Agricole
69 P. Weening4:02:54Rabobank
70 R. Grabsch4:02:54Team Milram
71 S. Sánchez4:02:54Euskaltel
72 Y. Trofimov4:02:54Bouygues Télécom
73 M. Tosatto4:02:54Quick Step
74 T. Valjavec4:02:54AG2R
75 G. Lequatre4:02:54Agritubel
76 C. Dessel4:02:54AG2R
77 W. Frischkorn4:02:54Slipstream-Chipotle
78 M. Elmiger4:02:54AG2R
79 L. ten Dam4:02:54Rabobank
80 J. Oroz4:02:54Euskaltel
81 D. Fofonov4:02:54Crédit Agricole
82 R. Kreuziger4:02:54Liquigas
83 L. Sánchez4:02:54Caisse d'Epargne
84 F. Cancellara4:02:54Team CSC
85 F. Schleck4:02:54Team CSC
86 D. Cioni4:02:54Silence-Lotto
87 J. Augustyn4:02:54Barloworld
88 K. Arvesen4:02:54Team CSC
89 C. Le Mevel4:02:54Crédit Agricole
90 R. Riccò4:02:54Saunier Duval
91 J. Jufré4:02:54Saunier Duval
92 H. Dupont4:02:54AG2R
93 D. Righi4:02:54Lampre
94 P. Tiralongo4:02:54Lampre
95 B. Vaugrenard4:02:54Française des Jeux
96 J. Posthuma4:02:54Rabobank
97 M. Marzano4:02:54Lampre
98 M. Aerts4:02:54Silence-Lotto
99 S. Gerrans4:02:54Crédit Agricole
100 M. Bono4:02:54Lampre
101 N. Portal4:02:54Caisse d'Epargne
102 C. Brandt4:02:54Silence-Lotto
103 S. Goubert4:02:54AG2R
104 N. Sørensen4:02:54Team CSC
105 F. Wegmann4:02:54Gerolsteiner
106 S. Rosseler4:02:54Quick Step
107 P. Velits4:02:54Team Milram
108 S. Casar4:02:54Française des Jeux
109 S. Dumoulin4:02:54Cofidis
110 R. Bertogliati4:02:54Saunier Duval
111 M. Müller4:02:54Team Milram
112 G. Verdugo4:02:54Euskaltel
113 L. Hoste4:02:54Silence-Lotto
114 J. Vansummeren4:02:54Silence-Lotto
115 S. Chavanel4:02:54Cofidis
116 R. Di Grégorio4:02:54Française des Jeux
117 J. Van De Walle4:02:54Quick Step
118 D. Millar4:02:54Slipstream-Chipotle
119 L. Piepoli4:02:54Saunier Duval
120 S. Clement4:02:54Bouygues Télécom
121 F. Brard4:02:54Cofidis
122 K. Moerenhout4:02:54Rabobank
123 J. Voigt4:02:54Team CSC
124 F. Pozzato4:02:54Liquigas
125 A. Kuschynski4:02:54Liquigas
126 B. Schröder4:02:54Team Milram
127 F. Cárdenas4:02:54Barloworld
128 S. Szmyd4:02:54Lampre
129 X. Florencio4:02:54Bouygues Télécom
130 A. Moinard4:02:54Cofidis
131 V. Gustov4:02:54Team CSC
132 P. Fédrigo4:02:54Bouygues Télécom
133 A. Txurruka4:02:54Euskaltel
134 M. Sprick4:02:54Bouygues Télécom
135 R. Scholz4:02:54Gerolsteiner
136 J. Tschopp4:02:54Bouygues Télécom
137 G. Cheula4:02:54Barloworld
138 C. Froome4:02:54Barloworld
139 S. Krauss4:02:54Gerolsteiner
140 M. Mori4:02:54Lampre
141 J. Arrieta4:02:54AG2R
142 D. De La Fuente4:02:54Saunier Duval
143 M. Quinziato4:02:54Liquigas
144 J. García4:02:54Caisse d'Epargne
145 A. Coyot4:02:54Caisse d'Epargne
146 N. Terpstra4:03:24+0:30Team Milram
147 D. López4:03:41+0:47Caisse d'Epargne
148 R. Hesjedal4:03:55+1:01Slipstream-Chipotle
149 T. Voeckler4:04:01+1:07Bouygues Télécom
150 B. Eisel4:04:03+1:09Team Columbia
151 A. Hansen4:04:03+1:09Team Columbia
152 M. Burghardt4:04:03+1:09Team Columbia
153 W. Vansevenant4:04:03+1:09Silence-Lotto
154 L. Lefèvre4:04:03+1:09Bouygues Télécom
155 F. Willems4:04:09+1:15Liquigas
156 D. Pate4:05:00+2:06Slipstream-Chipotle
157 P. Gilbert4:05:21+2:27Française des Jeux
158 A. Gérard4:05:21+2:27Française des Jeux
159 S. Augé4:05:21+2:27Cofidis
160 C. Riblon4:05:21+2:27AG2R
161 F. Bichot4:07:36+4:42Agritubel
162 D. Le Lay4:07:36+4:42Agritubel
163 T. Lowe4:07:36+4:42Slipstream-Chipotle
164 N. Vogondy4:07:36+4:42Agritubel
165 D. Moncoutié4:07:36+4:42Cofidis
166 J. Roy4:07:36+4:42Française des Jeux
167 Y. Le Boulanger4:07:36+4:42Française des Jeux
168 D. Arroyo4:07:36+4:42Caisse d'Epargne
169 C. Barredo4:09:29+6:35Quick Step
170 R. Pauriol4:10:11+7:17Crédit Agricole
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1K. Kirchen32:26:34Team Columbia
2C. Evans32:26:40+0:06Silence-Lotto
3S. Schumacher32:26:50+0:16Gerolsteiner
4C. Vandevelde32:27:18+0:44Slipstream-Chipotle
5D. Menchov32:27:37+1:03Rabobank
6A. Valverde32:27:46+1:12Caisse d'Epargne
7D. Millar32:27:48+1:14Slipstream-Chipotle
8Ó. Pereiro32:27:55+1:21Caisse d'Epargne
9S. Devolder32:27:55+1:21Quick Step
10T. Lövkvist32:27:55+1:21Team Columbia
11S. Sánchez32:28:01+1:27Euskaltel
12C. Sastre32:28:08+1:34Team CSC
13F. Schleck32:28:30+1:56Team CSC
14A. Schleck32:28:32+1:58Team CSC
15B. Kohl32:28:37+2:03Gerolsteiner
16M. Monfort32:28:41+2:07Cofidis
17D. Cunego32:28:43+2:09Lampre
18M. Astarloza32:28:50+2:16Euskaltel
19T. Valjavec32:28:53+2:19AG2R
20R. Kreuziger32:28:54+2:20Liquigas
21C. Knees32:29:05+2:31Team Milram
22M. Bruseghin32:29:07+2:33Lampre
23M. Carrara32:29:29+2:55Quick Step
24V. Nibali32:29:35+3:01Liquigas
25V. Efimkin32:29:37+3:03AG2R
26Y. Trofimov32:30:15+3:41Bouygues Télécom
27R. Riccò32:30:26+3:52Saunier Duval
28H. Zubeldia32:30:34+4:00Euskaltel
29J. Pineau32:31:06+4:32Bouygues Télécom
30J. Cobo32:31:07+4:33Saunier Duval
31Y. Popovych32:31:08+4:34Silence-Lotto
32J. Gutiérrez32:31:31+4:57Caisse d'Epargne
33L. ten Dam32:31:51+5:17Rabobank
34A. Botcharov32:32:33+5:59Crédit Agricole
35C. Dessel32:32:34+6:00AG2R
36D. Fofonov32:33:10+6:36Crédit Agricole
37M. Dueñas32:33:13+6:39Barloworld
38M. Fothen32:33:37+7:03Gerolsteiner
39B. Tankink32:33:52+7:18Rabobank
40E. Gonzalo32:33:58+7:24Agritubel
41J. Voigt32:34:05+7:31Team CSC
42E. Zabel32:34:52+8:18Team Milram
43V. Gustov32:35:00+8:26Team CSC
44S. Casar32:35:16+8:42Française des Jeux
45F. Pozzato32:35:26+8:52Liquigas
46S. Gerrans32:35:27+8:53Crédit Agricole
47J. Del Nero32:35:47+9:13Saunier Duval
48F. Cárdenas32:36:33+9:59Barloworld
49J. Flecha32:36:51+10:17Rabobank
50M. Velo32:37:01+10:27Team Milram
51K. Sivtsov32:37:25+10:51Team Columbia
52K. Moerenhout32:37:39+11:05Rabobank
53G. Verdugo32:38:35+12:01Euskaltel
54C. Le Mevel32:38:54+12:20Crédit Agricole
55G. Hincapie32:39:10+12:36Team Columbia
56M. Aerts32:40:20+13:46Silence-Lotto
57L. Piepoli32:40:24+13:50Saunier Duval
58M. Fischer32:40:27+13:53Liquigas
59L. Sánchez32:40:27+13:53Caisse d'Epargne
60S. Szmyd32:40:47+14:13Lampre
61P. Fédrigo32:40:56+14:22Bouygues Télécom
62A. Moinard32:41:12+14:38Cofidis
63D. Cioni32:41:23+14:49Silence-Lotto
64P. Tiralongo32:44:13+17:39Lampre
65Ó. Freire32:44:23+17:49Rabobank
66I. Isasi32:45:19+18:45Euskaltel
67E. Martínez32:46:04+19:30Euskaltel
68S. Goubert32:46:18+19:44AG2R
69J. Jufré32:46:48+20:14Saunier Duval
70G. Lequatre32:47:01+20:27Agritubel
71M. Tosatto32:47:31+20:57Quick Step
72D. López32:47:43+21:09Caisse d'Epargne
73Y. Le Boulanger32:47:45+21:11Française des Jeux
74D. Arroyo32:47:52+21:18Caisse d'Epargne
75T. Hushovd32:48:07+21:33Crédit Agricole
76W. Bonnet32:48:36+22:02Crédit Agricole
77F. Wegmann32:48:41+22:07Gerolsteiner
78M. Müller32:48:44+22:10Team Milram
79S. Lang32:48:55+22:21Gerolsteiner
80R. Scholz32:49:27+22:53Gerolsteiner
81N. Portal32:49:56+23:22Caisse d'Epargne
82J. Posthuma32:50:10+23:36Rabobank
83B. Cooke32:50:13+23:39Barloworld
84P. Longo32:50:30+23:56Barloworld
85F. Cancellara32:50:56+24:22Team CSC
86B. Vaugrenard32:51:03+24:29Française des Jeux
87J. Augustyn32:53:15+26:41Barloworld
88R. Hunter32:54:09+27:35Barloworld
89L. Duque32:54:45+28:11Cofidis
90S. Chavanel32:55:03+28:29Cofidis
91T. Voeckler32:55:54+29:20Bouygues Télécom
92D. De La Fuente32:55:56+29:22Saunier Duval
93R. Hesjedal32:56:17+29:43Slipstream-Chipotle
94J. Arrieta32:56:23+29:49AG2R
95J. Vansummeren32:56:24+29:50Silence-Lotto
96R. Bertogliati32:56:42+30:08Saunier Duval
97T. Lowe32:56:47+30:13Slipstream-Chipotle
98J. Oroz32:57:19+30:45Euskaltel
99K. Arvesen32:57:21+30:47Team CSC
100R. Pérez32:58:06+31:32Euskaltel
101P. Velits32:58:12+31:38Team Milram
102R. Di Grégorio32:59:03+32:29Française des Jeux
103J. Dean32:59:14+32:40Slipstream-Chipotle
104J. Tschopp32:59:40+33:06Bouygues Télécom
105S. O'Grady32:59:46+33:12Team CSC
106A. Txurruka33:00:11+33:37Euskaltel
107G. Ciolek33:00:27+33:53Team Columbia
108J. Van De Walle33:00:31+33:57Quick Step
109R. McEwen33:00:35+34:01Silence-Lotto
110S. Rosseler33:00:44+34:10Quick Step
111D. Moncoutié33:00:44+34:10Cofidis
112S. Clement33:02:02+35:28Bouygues Télécom
113H. Dupont33:02:10+35:36AG2R
114R. Grabsch33:02:46+36:12Team Milram
115A. Coyot33:02:48+36:14Caisse d'Epargne
116M. Bono33:02:54+36:20Lampre
117G. Steegmans33:03:16+36:42Quick Step
118D. Le Lay33:03:25+36:51Agritubel
119D. Pate33:03:31+36:57Slipstream-Chipotle
120M. Marzano33:03:39+37:05Lampre
121M. Mori33:03:47+37:13Lampre
122C. Froome33:04:01+37:27Barloworld
123R. Förster33:04:20+37:46Gerolsteiner
124L. Lefèvre33:04:41+38:07Bouygues Télécom
125A. Ballan33:04:55+38:21Lampre
126C. Barredo33:05:21+38:47Quick Step
127A. Hansen33:05:24+38:50Team Columbia
128M. Quinziato33:05:34+39:00Liquigas
129M. Elmiger33:05:45+39:11AG2R
130B. Schröder33:06:18+39:44Team Milram
131L. Hoste33:06:36+40:02Silence-Lotto
132C. Brandt33:08:44+42:10Silence-Lotto
133R. Feillu33:08:58+42:24Agritubel
134W. Frischkorn33:09:42+43:08Slipstream-Chipotle
135N. Sørensen33:10:01+43:27Team CSC
136S. de Jongh33:10:27+43:53Quick Step
137M. Maaskant33:10:39+44:05Slipstream-Chipotle
138M. Burghardt33:10:41+44:07Team Columbia
139N. Terpstra33:11:01+44:27Team Milram
140N. Jalabert33:11:14+44:40Agritubel
141R. Pauriol33:11:24+44:50Crédit Agricole
142X. Florencio33:11:41+45:07Bouygues Télécom
143M. Cavendish33:11:49+45:15Team Columbia
144M. Renshaw33:11:51+45:17Crédit Agricole
145S. Langeveld33:12:07+45:33Rabobank
146S. Chavanel33:12:20+45:46Française des Jeux
147B. Eisel33:12:29+45:55Team Columbia
148J. Casper33:12:41+46:07Agritubel
149F. Brard33:12:47+46:13Cofidis
150S. Dumoulin33:12:55+46:21Cofidis
151P. Gilbert33:13:02+46:28Française des Jeux
152N. Vogondy33:13:03+46:29Agritubel
153D. Righi33:13:27+46:53Lampre
154P. Weening33:13:31+46:57Rabobank
155F. Willems33:13:37+47:03Liquigas
156F. Bichot33:14:00+47:26Agritubel
157G. Cheula33:14:17+47:43Barloworld
158B. Lancaster33:14:24+47:50Team Milram
159J. García33:14:47+48:13Caisse d'Epargne
160J. Engoulvent33:15:12+48:38Crédit Agricole
161S. Krauss33:15:35+49:01Gerolsteiner
162A. Gérard33:16:35+50:01Française des Jeux
163F. Chicchi33:16:51+50:17Liquigas
164H. Haussler33:17:23+50:49Gerolsteiner
165C. Riblon33:18:36+52:02AG2R
166A. Kuschynski33:18:45+52:11Liquigas
167J. Roy33:21:38+55:04Française des Jeux
168S. Augé33:21:59+55:25Cofidis
169M. Sprick33:23:46+57:12Bouygues Télécom
170W. Vansevenant33:25:28+58:54Silence-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team Columbia12:08:42(40)
2Gerolsteiner12:08:42+0:00(44)
3Rabobank12:08:42+0:00(47)
4Agritubel12:08:42+0:00(63)
5Team Milram12:08:42+0:00(66)
6Crédit Agricole12:08:42+0:00(72)
7Quick Step12:08:42+0:00(76)
8Liquigas12:08:42+0:00(82)
9Euskaltel12:08:42+0:00(86)
10Barloworld12:08:42+0:00(86)
11Slipstream-Chipotle12:08:42+0:00(90)
12Silence-Lotto12:08:42+0:00(99)
13Caisse d'Epargne12:08:42+0:00(126)
14Saunier Duval12:08:42+0:00(148)
15Cofidis12:08:42+0:00(151)
16Lampre12:08:42+0:00(161)
17Team CSC12:08:42+0:00(179)
18AG2R12:08:42+0:00(188)
19Française des Jeux12:08:42+0:00(211)
20Bouygues Télécom12:08:42+0:00(255)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team CSC97:22:08(860)
2Team Columbia97:25:00+2:52(460)
3Caisse d'Epargne97:25:37+3:29(767)
4Liquigas97:25:58+3:50(628)
5Gerolsteiner97:26:49+4:41(654)
6Euskaltel97:27:00+4:52(703)
7Saunier Duval97:28:12+6:04(1039)
8AG2R97:28:33+6:25(896)
9Barloworld97:28:40+6:32(779)
10Rabobank97:29:40+7:32(780)
11Crédit Agricole97:31:04+8:56(819)
12Lampre97:31:36+9:28(1121)
13Bouygues Télécom97:32:21+10:13(1145)
14Slipstream-Chipotle97:33:07+10:59(620)
15Silence-Lotto97:33:35+11:27(843)
16Quick Step97:34:11+12:03(832)
17Team Milram97:39:17+17:09(861)
18Française des Jeux97:42:16+20:08(1485)
19Agritubel97:51:50+29:42(1102)
20Cofidis97:51:51+29:43(1028)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Maaskant7
W. Frischkorn6
N. Sørensen6
S. de Jongh6
R. Förster5
N. Jalabert5
X. Florencio5
M. Cavendish5
M. Renshaw5
S. Langeveld5
S. Chavanel5
J. Casper5
F. Brard5
S. Dumoulin5
G. Lequatre4
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
C. Barredo21
F. Bichot19
N. Vogondy18
R. Pauriol15
D. Moncoutié15
D. Le Lay14
P. Gilbert12
T. Lowe9
D. Arroyo8
Y. Le Boulanger8
A. Gérard4
D. Pate4
F. Willems3
L. Lefèvre2
J. Roy1