Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 2008.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 29 km. Type: tijd. Datum: 08 Jul 2008

Snelheid: 49.534 km/h (in database), 48.694 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 S. Schumacher35:44Gerolsteiner
2 K. Kirchen36:02+0:18Team Columbia
3 D. Millar36:02+0:18Slipstream-Chipotle
4 C. Evans36:11+0:27Silence-Lotto
5 F. Cancellara36:17+0:33Team CSC
6 D. Menchov36:18+0:34Rabobank
7 J. Voigt36:19+0:35Team CSC
8 C. Vandevelde36:21+0:37Slipstream-Chipotle
9 G. Hincapie36:25+0:41Team Columbia
10 V. Nibali36:31+0:47Liquigas
11 T. Lövkvist36:31+0:47Team Columbia
12 J. Gutiérrez36:34+0:50Caisse d'Epargne
13 S. Chavanel36:52+1:08Cofidis
14 D. Pate36:54+1:10Slipstream-Chipotle
15 S. Devolder37:02+1:18Quick Step
16 M. Monfort37:08+1:24Cofidis
17 D. Cunego37:10+1:26Lampre
18 Ó. Pereiro37:12+1:28Caisse d'Epargne
19 S. Lang37:13+1:29Gerolsteiner
20 A. Schleck37:13+1:29Team CSC
21 S. Sánchez37:15+1:31Euskaltel
22 S. Clement37:18+1:34Bouygues Télécom
23 A. Valverde37:18+1:34Caisse d'Epargne
24 N. Terpstra37:22+1:38Team Milram
25 M. Bruseghin37:25+1:41Lampre
26 C. Riblon37:26+1:42AG2R
27 M. Astarloza37:26+1:42Euskaltel
28 C. Sastre37:27+1:43Team CSC
29 A. Ballan37:29+1:45Lampre
30 R. Bertogliati37:30+1:46Saunier Duval
31 B. Kohl37:31+1:47Gerolsteiner
32 C. Barredo37:32+1:48Quick Step
33 C. Froome37:33+1:49Barloworld
34 R. Kreuziger37:35+1:51Liquigas
35 C. Knees37:37+1:53Team Milram
36 M. Bäckstedt37:38+1:54Slipstream-Chipotle
37 F. Pozzato37:38+1:54Liquigas
38 R. Hunter37:39+1:55Barloworld
39 C. Moreau37:39+1:55Agritubel
40 J. Del Nero37:42+1:58Saunier Duval
41 S. Rosseler37:48+2:04Quick Step
42 J. Posthuma37:50+2:06Rabobank
43 P. Fédrigo37:52+2:08Bouygues Télécom
44 D. Moncoutié37:56+2:12Cofidis
45 T. Valjavec37:56+2:12AG2R
46 F. Schleck37:58+2:14Team CSC
47 V. Efimkin37:58+2:14AG2R
48 N. Vogondy38:01+2:17Agritubel
49 Y. Le Boulanger38:02+2:18Française des Jeux
50 C. Dessel38:04+2:20AG2R
51 J. Flecha38:10+2:26Rabobank
52 W. Bonnet38:14+2:30Crédit Agricole
53 L. Sánchez38:14+2:30Caisse d'Epargne
54 R. Scholz38:15+2:31Gerolsteiner
55 Ó. Freire38:17+2:33Rabobank
56 R. Hesjedal38:18+2:34Slipstream-Chipotle
57 F. Cárdenas38:20+2:36Barloworld
58 M. Carrara38:20+2:36Quick Step
59 K. Moerenhout38:20+2:36Rabobank
60 J. Pineau38:22+2:38Bouygues Télécom
61 D. Fofonov38:22+2:38Crédit Agricole
62 A. Kuschynski38:27+2:43Liquigas
63 L. Hoste38:30+2:46Silence-Lotto
64 S. Casar38:30+2:46Française des Jeux
65 J. Van De Walle38:33+2:49Quick Step
66 S. Gerrans38:34+2:50Crédit Agricole
67 N. Portal38:34+2:50Caisse d'Epargne
68 T. Voeckler38:37+2:53Bouygues Télécom
69 A. Passeron38:38+2:54Saunier Duval
70 F. Wegmann38:39+2:55Gerolsteiner
71 S. Goubert38:40+2:56AG2R
72 G. Verdugo38:41+2:57Euskaltel
73 A. Moinard38:41+2:57Cofidis
74 M. Beltrán38:41+2:57Liquigas
75 L. Duque38:42+2:58Cofidis
76 V. Gustov38:42+2:58Team CSC
77 M. Velo38:45+3:01Team Milram
78 K. Sivtsov38:47+3:03Team Columbia
79 R. Förster38:47+3:03Gerolsteiner
80 P. Velits38:48+3:04Team Milram
81 M. Elmiger38:49+3:05AG2R
82 M. Dueñas38:49+3:05Barloworld
83 M. Fothen38:50+3:06Gerolsteiner
84 Y. Trofimov38:51+3:07Bouygues Télécom
85 J. Vansummeren38:51+3:07Silence-Lotto
86 M. Fischer38:52+3:08Liquigas
87 M. Quinziato38:54+3:10Liquigas
88 F. Brard38:54+3:10Cofidis
89 B. Vaugrenard38:54+3:10Française des Jeux
90 B. Schröder38:55+3:11Team Milram
91 P. Gilbert38:56+3:12Française des Jeux
92 L. ten Dam38:57+3:13Rabobank
93 N. Sørensen38:57+3:13Team CSC
94 M. Müller38:58+3:14Team Milram
95 M. Facci38:59+3:15Quick Step
96 B. Lancaster38:59+3:15Team Milram
97 M. Sprick38:59+3:15Bouygues Télécom
98 H. Haussler39:01+3:17Gerolsteiner
99 E. Zabel39:03+3:19Team Milram
100 H. Zubeldia39:06+3:22Euskaltel
101 H. Dupont39:06+3:22AG2R
102 R. Pauriol39:06+3:22Crédit Agricole
103 Y. Popovych39:07+3:23Silence-Lotto
104 L. Lefèvre39:08+3:24Bouygues Télécom
105 G. Steegmans39:10+3:26Quick Step
106 A. Hansen39:12+3:28Team Columbia
106 J. Arrieta39:12+3:28AG2R
108 S. Augé39:14+3:30Cofidis
109 M. Marzano39:15+3:31Lampre
110 M. Aerts39:16+3:32Silence-Lotto
111 T. Lowe39:18+3:34Slipstream-Chipotle
112 J. Dean39:18+3:34Slipstream-Chipotle
113 E. Martínez39:19+3:35Euskaltel
114 J. Oroz39:20+3:36Euskaltel
115 R. Riccò39:20+3:36Saunier Duval
116 T. Hushovd39:20+3:36Crédit Agricole
117 P. Tiralongo39:22+3:38Lampre
118 G. Cheula39:23+3:39Barloworld
119 B. Tankink39:26+3:42Rabobank
120 S. Szmyd39:26+3:42Lampre
121 E. Gonzalo39:27+3:43Agritubel
122 M. Tosatto39:27+3:43Quick Step
123 J. Cobo39:29+3:45Saunier Duval
124 I. Isasi39:29+3:45Euskaltel
125 S. de Jongh39:30+3:46Quick Step
126 S. Langeveld39:32+3:48Rabobank
127 S. Krauss39:32+3:48Gerolsteiner
128 D. Le Lay39:33+3:49Agritubel
129 J. Roy39:34+3:50Française des Jeux
130 A. Gérard39:34+3:50Française des Jeux
131 C. Le Mevel39:35+3:51Crédit Agricole
132 N. Jalabert39:35+3:51Agritubel
133 L. Jégou39:36+3:52Française des Jeux
134 D. Arroyo39:38+3:54Caisse d'Epargne
135 A. Txurruka39:38+3:54Euskaltel
136 R. Grabsch39:38+3:54Team Milram
137 R. Di Grégorio39:38+3:54Française des Jeux
138 M. Maaskant39:38+3:54Slipstream-Chipotle
139 S. O'Grady39:41+3:57Team CSC
140 X. Florencio39:44+4:00Bouygues Télécom
141 W. Frischkorn39:45+4:01Slipstream-Chipotle
142 D. Cioni39:45+4:01Silence-Lotto
143 M. Cavendish39:49+4:05Team Columbia
144 J. Augustyn39:50+4:06Barloworld
145 R. Pérez39:52+4:08Euskaltel
146 J. Engoulvent39:55+4:11Crédit Agricole
147 M. Renshaw39:59+4:15Crédit Agricole
148 B. Eisel40:01+4:17Team Columbia
149 G. Ciolek40:03+4:19Team Columbia
150 D. Righi40:05+4:21Lampre
151 K. Arvesen40:08+4:24Team CSC
152 A. Botcharov40:13+4:29Crédit Agricole
153 D. López40:16+4:32Caisse d'Epargne
154 P. Longo40:16+4:32Barloworld
155 J. García40:17+4:33Caisse d'Epargne
156 J. Jufré40:19+4:35Saunier Duval
157 G. Lequatre40:20+4:36Agritubel
158 S. Chavanel40:20+4:36Française des Jeux
159 A. Coyot40:20+4:36Caisse d'Epargne
160 F. Willems40:22+4:38Liquigas
161 J. Soler40:23+4:39Barloworld
162 M. Burghardt40:24+4:40Team Columbia
163 J. Casper40:26+4:42Agritubel
164 S. Dumoulin40:28+4:44Cofidis
165 M. Mori40:33+4:49Lampre
166 R. McEwen40:34+4:50Silence-Lotto
167 M. Bono40:39+4:55Lampre
168 C. Brandt40:43+4:59Silence-Lotto
169 R. Feillu40:43+4:59Agritubel
170 J. Tschopp40:43+4:59Bouygues Télécom
171 J. Gadret40:44+5:00AG2R
172 F. Chicchi41:00+5:16Liquigas
173 W. Vansevenant41:01+5:17Silence-Lotto
174 D. De La Fuente41:18+5:34Saunier Duval
175 B. Cooke41:26+5:42Barloworld
176 P. Weening42:03+6:19Rabobank
177 L. Piepoli42:28+6:44Saunier Duval
178 F. Bichot42:54+7:10Agritubel
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. Schumacher14:04:41Gerolsteiner
2K. Kirchen14:04:53+0:12Team Columbia
3D. Millar14:04:53+0:12Slipstream-Chipotle
4C. Evans14:05:02+0:21Silence-Lotto
5F. Cancellara14:05:14+0:33Team CSC
6C. Vandevelde14:05:18+0:37Slipstream-Chipotle
7G. Hincapie14:05:22+0:41Team Columbia
8T. Lövkvist14:05:28+0:47Team Columbia
9V. Nibali14:05:39+0:58Liquigas
10J. Gutiérrez14:05:42+1:01Caisse d'Epargne
11D. Menchov14:05:53+1:12Rabobank
12J. Voigt14:05:54+1:13Team CSC
13S. Devolder14:05:59+1:18Quick Step
14Ó. Pereiro14:06:03+1:22Caisse d'Epargne
15M. Monfort14:06:05+1:24Cofidis
16D. Cunego14:06:07+1:26Lampre
17A. Valverde14:06:08+1:27Caisse d'Epargne
18A. Schleck14:06:10+1:29Team CSC
19S. Sánchez14:06:12+1:31Euskaltel
20S. Lang14:06:21+1:40Gerolsteiner
21M. Bruseghin14:06:22+1:41Lampre
22M. Astarloza14:06:23+1:42Euskaltel
23C. Sastre14:06:24+1:43Team CSC
24B. Kohl14:06:28+1:47Gerolsteiner
25C. Barredo14:06:29+1:48Quick Step
26F. Pozzato14:06:29+1:48Liquigas
27C. Knees14:06:34+1:53Team Milram
28F. Schleck14:06:49+2:08Team CSC
29S. Chavanel14:06:51+2:10Cofidis
30T. Valjavec14:06:53+2:12AG2R
31V. Efimkin14:07:06+2:25AG2R
32Ó. Freire14:07:08+2:27Rabobank
33R. Kreuziger14:07:10+2:29Liquigas
34M. Carrara14:07:11+2:30Quick Step
35J. Pineau14:07:13+2:32Bouygues Télécom
36R. Hunter14:07:28+2:47Barloworld
37M. Beltrán14:07:38+2:57Liquigas
38S. Gerrans14:07:42+3:01Crédit Agricole
39M. Elmiger14:07:46+3:05AG2R
40Y. Trofimov14:07:48+3:07Bouygues Télécom
41R. Feillu14:07:48+3:07Agritubel
42L. Duque14:07:50+3:09Cofidis
43P. Longo14:07:56+3:15Barloworld
44E. Zabel14:08:00+3:19Team Milram
45H. Zubeldia14:08:03+3:22Euskaltel
46C. Dessel14:08:11+3:30AG2R
47M. Velo14:08:12+3:31Team Milram
48Y. Popovych14:08:15+3:34Silence-Lotto
49E. Martínez14:08:16+3:35Euskaltel
50T. Hushovd14:08:17+3:36Crédit Agricole
51A. Ballan14:08:17+3:36Lampre
52M. Fischer14:08:19+3:38Liquigas
53W. Bonnet14:08:19+3:38Crédit Agricole
54P. Gilbert14:08:25+3:44Française des Jeux
55G. Verdugo14:08:27+3:46Euskaltel
56B. Vaugrenard14:08:29+3:48Française des Jeux
57W. Frischkorn14:08:32+3:51Slipstream-Chipotle
58M. Fothen14:08:36+3:55Gerolsteiner
59R. Riccò14:08:49+4:08Saunier Duval
60R. Förster14:08:49+4:08Gerolsteiner
61M. Quinziato14:08:56+4:15Liquigas
62L. ten Dam14:08:56+4:15Rabobank
63G. Steegmans14:08:57+4:16Quick Step
64J. Cobo14:08:58+4:17Saunier Duval
65M. Müller14:09:00+4:19Team Milram
66J. Dean14:09:00+4:19Slipstream-Chipotle
67S. Rosseler14:09:15+4:34Quick Step
68S. de Jongh14:09:17+4:36Quick Step
69J. Augustyn14:09:19+4:38Barloworld
70N. Terpstra14:09:21+4:40Team Milram
71T. Voeckler14:09:27+4:46Bouygues Télécom
72M. Maaskant14:09:29+4:48Slipstream-Chipotle
73B. Tankink14:09:29+4:48Rabobank
74M. Tosatto14:09:29+4:48Quick Step
75S. O'Grady14:09:32+4:51Team CSC
76J. Posthuma14:09:37+4:56Rabobank
77H. Haussler14:09:43+5:02Gerolsteiner
78A. Botcharov14:09:48+5:07Crédit Agricole
79R. Pérez14:09:54+5:13Euskaltel
80L. Hoste14:09:58+5:17Silence-Lotto
81C. Moreau14:10:00+5:19Agritubel
82J. Arrieta14:10:02+5:21AG2R
83L. Sánchez14:10:03+5:22Caisse d'Epargne
84D. Pate14:10:04+5:23Slipstream-Chipotle
85N. Jalabert14:10:04+5:23Agritubel
86R. Hesjedal14:10:07+5:26Slipstream-Chipotle
87K. Moerenhout14:10:07+5:26Rabobank
88J. Oroz14:10:10+5:29Euskaltel
89G. Ciolek14:10:13+5:32Team Columbia
90I. Isasi14:10:19+5:38Euskaltel
91R. McEwen14:10:21+5:40Silence-Lotto
92G. Lequatre14:10:22+5:41Agritubel
93B. Cooke14:10:23+5:42Barloworld
94L. Jégou14:10:26+5:45Française des Jeux
95J. Flecha14:10:31+5:50Rabobank
96J. Jufré14:10:36+5:55Saunier Duval
97M. Cavendish14:10:39+5:58Team Columbia
98F. Wegmann14:10:39+5:58Gerolsteiner
99A. Hansen14:10:40+5:59Team Columbia
100M. Renshaw14:10:41+6:00Crédit Agricole
101D. Fofonov14:10:43+6:02Crédit Agricole
102M. Aerts14:10:44+6:03Silence-Lotto
103C. Brandt14:10:45+6:04Silence-Lotto
104A. Passeron14:10:46+6:05Saunier Duval
105S. Langeveld14:10:57+6:16Rabobank
106M. Dueñas14:11:02+6:21Barloworld
107R. Scholz14:11:04+6:23Gerolsteiner
108J. Van De Walle14:11:05+6:24Quick Step
109T. Lowe14:11:07+6:26Slipstream-Chipotle
110S. Clement14:11:08+6:27Bouygues Télécom
111S. Chavanel14:11:10+6:29Française des Jeux
112F. Willems14:11:12+6:31Liquigas
113M. Facci14:11:15+6:34Quick Step
114J. Del Nero14:11:24+6:43Saunier Duval
115E. Gonzalo14:11:27+6:46Agritubel
116J. Casper14:11:31+6:50Agritubel
117F. Brard14:11:37+6:56Cofidis
118D. Moncoutié14:11:38+6:57Cofidis
119N. Vogondy14:11:43+7:02Agritubel
120S. Dumoulin14:11:45+7:04Cofidis
121N. Portal14:11:54+7:13Caisse d'Epargne
122A. Txurruka14:11:59+7:18Euskaltel
123F. Cárdenas14:12:10+7:29Barloworld
124S. Casar14:12:12+7:31Française des Jeux
125S. Goubert14:12:14+7:33AG2R
126K. Sivtsov14:12:16+7:35Team Columbia
127D. Righi14:12:17+7:36Lampre
128A. Moinard14:12:23+7:42Cofidis
129V. Gustov14:12:24+7:43Team CSC
130P. Velits14:12:30+7:49Team Milram
131R. Grabsch14:12:32+7:51Team Milram
132F. Bichot14:12:40+7:59Agritubel
133M. Bono14:12:40+7:59Lampre
134B. Lancaster14:12:41+8:00Team Milram
135A. Gérard14:12:58+8:17Française des Jeux
136H. Dupont14:13:04+8:23AG2R
137D. Le Lay14:13:15+8:34Agritubel
138C. Le Mevel14:13:17+8:36Crédit Agricole
139R. Di Grégorio14:13:20+8:39Française des Jeux
140B. Eisel14:13:21+8:40Team Columbia
141D. Cioni14:13:27+8:46Silence-Lotto
142K. Arvesen14:13:28+8:47Team CSC
143M. Mori14:13:33+8:52Lampre
144M. Bäckstedt14:13:34+8:53Slipstream-Chipotle
145J. García14:13:37+8:56Caisse d'Epargne
146X. Florencio14:13:42+9:01Bouygues Télécom
147J. Engoulvent14:14:02+9:21Crédit Agricole
148P. Fédrigo14:14:04+9:23Bouygues Télécom
149M. Burghardt14:14:06+9:25Team Columbia
150Y. Le Boulanger14:14:14+9:33Française des Jeux
151J. Tschopp14:14:21+9:40Bouygues Télécom
152S. Krauss14:14:25+9:44Gerolsteiner
153R. Pauriol14:14:30+9:49Crédit Agricole
154C. Riblon14:14:59+10:18AG2R
155A. Coyot14:15:03+10:22Caisse d'Epargne
156J. Vansummeren14:15:03+10:22Silence-Lotto
157S. Szmyd14:15:18+10:37Lampre
158L. Lefèvre14:15:20+10:39Bouygues Télécom
159M. Marzano14:15:27+10:46Lampre
160P. Tiralongo14:15:40+10:59Lampre
161F. Chicchi14:15:41+11:00Liquigas
162J. Roy14:15:46+11:05Française des Jeux
163C. Froome14:15:49+11:08Barloworld
164B. Schröder14:16:04+11:23Team Milram
165D. De La Fuente14:16:06+11:25Saunier Duval
166P. Weening14:16:07+11:26Rabobank
167J. Gadret14:16:48+12:07AG2R
168R. Bertogliati14:17:19+12:38Saunier Duval
169A. Kuschynski14:17:35+12:54Liquigas
170G. Cheula14:17:39+12:58Barloworld
171D. Arroyo14:18:12+13:31Caisse d'Epargne
172S. Augé14:18:22+13:41Cofidis
173L. Piepoli14:18:40+13:59Saunier Duval
174D. López14:18:50+14:09Caisse d'Epargne
175N. Sørensen14:19:47+15:06Team CSC
176J. Soler14:22:27+17:46Barloworld
177M. Sprick14:22:36+17:55Bouygues Télécom
178W. Vansevenant14:24:46+20:05Silence-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team Columbia1:48:58(22)
2Slipstream-Chipotle1:49:17+0:19(25)
3Team CSC1:49:49+0:51(32)
4Gerolsteiner1:50:28+1:30(51)
5Caisse d'Epargne1:51:04+2:06(53)
6Liquigas1:51:44+2:46(81)
7Cofidis1:51:56+2:58(73)
8Lampre1:52:04+3:06(71)
9Rabobank1:52:18+3:20(99)
10Quick Step1:52:22+3:24(88)
11AG2R1:53:20+4:22(118)
12Euskaltel1:53:22+4:24(120)
13Bouygues Télécom1:53:32+4:34(125)
14Barloworld1:53:32+4:34(128)
15Silence-Lotto1:53:32+4:34(152)
16Team Milram1:53:44+4:46(136)
17Saunier Duval1:53:50+4:52(139)
18Agritubel1:55:07+6:09(208)
19Crédit Agricole1:55:10+6:12(179)
20Française des Jeux1:55:26+6:28(202)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Slipstream-Chipotle42:13:59(199)
2Team Columbia42:15:43+1:44(156)
3Team CSC42:16:34+2:35(352)
4Cofidis42:17:19+3:20(430)
5Gerolsteiner42:17:30+3:31(359)
6Caisse d'Epargne42:17:42+3:43(385)
7Liquigas42:18:29+4:30(341)
8Quick Step42:19:07+5:08(410)
9Barloworld42:19:30+5:31(428)
10Euskaltel42:20:13+6:14(355)
11AG2R42:20:22+6:23(376)
12Rabobank42:20:38+6:39(494)
13Lampre42:20:46+6:47(592)
14Team Milram42:21:05+7:06(397)
15Agritubel42:21:06+7:07(684)
16Silence-Lotto42:21:18+7:19(458)
17Bouygues Télécom42:22:02+8:03(552)
18Crédit Agricole42:22:12+8:13(477)
19Saunier Duval42:22:42+8:43(621)
20Française des Jeux42:23:16+9:17(744)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Voigt44
D. Menchov41
S. Chavanel39
D. Pate38
N. Terpstra35
J. Gutiérrez34
S. Clement34
V. Nibali33
A. Ballan33
C. Moreau33
C. Dessel32
T. Lövkvist30
F. Cancellara29
S. Rosseler29
R. Hunter28
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. Bichot72
B. Cooke63
W. Frischkorn54
P. Longo41
R. Feillu40
T. Hushovd36
C. Brandt30
R. McEwen30
E. Zabel29
J. Pineau28
S. Dumoulin26
Ó. Freire26
M. Bono25
A. Botcharov25
J. Casper23