Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 2008.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 164 km. Type: vlak. Datum: 06 Jul 2008

Snelheid: 43.824 km/h (in database), 43.691 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 T. Hushovd3:45:13Crédit Agricole
2 K. Kirchen3:45:13Team Columbia
3 G. Ciolek3:45:13Team Columbia
4 R. Hunter3:45:13Barloworld
5 E. Zabel3:45:13Team Milram
6 Y. Trofimov3:45:13Bouygues Télécom
7 Ó. Freire3:45:13Rabobank
8 J. Casper3:45:13Agritubel
9 M. Elmiger3:45:13AG2R
10 L. Duque3:45:13Cofidis
11 V. Efimkin3:45:13AG2R
12 A. Valverde3:45:13Caisse d'Epargne
13 J. Cobo3:45:13Saunier Duval
14 M. Maaskant3:45:13Slipstream-Chipotle
15 M. Astarloza3:45:13Euskaltel
16 S. Sánchez3:45:13Euskaltel
17 R. McEwen3:45:13Silence-Lotto
18 T. Valjavec3:45:13AG2R
19 A. Schleck3:45:13Team CSC
20 D. Fofonov3:45:13Crédit Agricole
21 C. Evans3:45:13Silence-Lotto
22 J. Augustyn3:45:13Barloworld
23 G. Hincapie3:45:13Team Columbia
24 C. Knees3:45:13Team Milram
25 V. Nibali3:45:13Liquigas
26 D. Millar3:45:13Slipstream-Chipotle
27 M. Cavendish3:45:13Team Columbia
28 A. Botcharov3:45:13Crédit Agricole
29 D. Menchov3:45:13Rabobank
30 J. Pineau3:45:13Bouygues Télécom
31 C. Vandevelde3:45:13Slipstream-Chipotle
32 C. Barredo3:45:13Quick Step
33 M. Fothen3:45:13Gerolsteiner
34 R. Riccò3:45:13Saunier Duval
35 B. Cooke3:45:13Barloworld
36 M. Quinziato3:45:13Liquigas
37 M. Velo3:45:13Team Milram
38 M. Beltrán3:45:13Liquigas
39 F. Schleck3:45:13Team CSC
40 L. Sánchez3:45:13Caisse d'Epargne
41 Y. Popovych3:45:13Silence-Lotto
42 I. Isasi3:45:13Euskaltel
43 S. Schumacher3:45:13Gerolsteiner
44 C. Sastre3:45:13Team CSC
45 R. Kreuziger3:45:13Liquigas
46 M. Monfort3:45:13Cofidis
47 B. Vaugrenard3:45:13Française des Jeux
48 S. O'Grady3:45:13Team CSC
49 J. Voigt3:45:13Team CSC
50 S. Lang3:45:13Gerolsteiner
51 S. Devolder3:45:13Quick Step
52 B. Tankink3:45:13Rabobank
53 P. Longo3:45:13Barloworld
54 C. Dessel3:45:13AG2R
55 F. Pozzato3:45:13Liquigas
56 Ó. Pereiro3:45:13Caisse d'Epargne
57 M. Renshaw3:45:13Crédit Agricole
58 H. Zubeldia3:45:13Euskaltel
59 R. Förster3:45:13Gerolsteiner
60 C. Moreau3:45:13Agritubel
61 L. ten Dam3:45:13Rabobank
62 M. Bruseghin3:45:13Lampre
63 D. Cioni3:45:13Silence-Lotto
64 F. Willems3:45:13Liquigas
65 F. Cancellara3:45:13Team CSC
66 J. Oroz3:45:13Euskaltel
67 N. Sørensen3:45:13Team CSC
68 J. Gutiérrez3:45:13Caisse d'Epargne
69 F. Wegmann3:45:13Gerolsteiner
70 S. Goubert3:45:13AG2R
71 R. Hesjedal3:45:13Slipstream-Chipotle
72 G. Lequatre3:45:13Agritubel
73 T. Lowe3:45:13Slipstream-Chipotle
74 E. Gonzalo3:45:13Agritubel
75 C. Le Mevel3:45:13Crédit Agricole
76 J. Flecha3:45:13Rabobank
77 M. Dueñas3:45:13Barloworld
78 J. Del Nero3:45:13Saunier Duval
79 A. Txurruka3:45:13Euskaltel
80 G. Verdugo3:45:13Euskaltel
81 S. Gerrans3:45:13Crédit Agricole
82 R. Di Grégorio3:45:13Française des Jeux
83 J. Gómez3:45:13Saunier Duval
84 J. Arrieta3:45:13AG2R
85 F. Brard3:45:13Cofidis
86 C. Brandt3:45:13Silence-Lotto
87 V. Gustov3:45:13Team CSC
88 S. Chavanel3:45:13Cofidis
89 J. Jufré3:45:13Saunier Duval
90 M. Fischer3:45:13Liquigas
91 R. Pérez3:45:13Euskaltel
92 D. Le Lay3:45:13Agritubel
93 K. Moerenhout3:45:13Rabobank
94 P. Velits3:45:13Team Milram
95 W. Frischkorn3:45:13Slipstream-Chipotle
96 S. Langeveld3:45:13Rabobank
97 S. Chavanel3:45:13Française des Jeux
98 A. Moinard3:45:13Cofidis
99 S. de Jongh3:45:13Quick Step
100 D. Moncoutié3:45:13Cofidis
101 S. Casar3:45:13Française des Jeux
102 M. Aerts3:45:13Silence-Lotto
103 F. Bichot3:45:13Agritubel
104 R. Feillu3:45:13Agritubel
105 N. Vogondy3:45:13Agritubel
106 M. Müller3:45:13Team Milram
107 N. Jalabert3:45:13Agritubel
108 A. Passeron3:45:13Saunier Duval
109 T. Voeckler3:45:13Bouygues Télécom
110 L. Jégou3:45:13Française des Jeux
111 P. Gilbert3:45:13Française des Jeux
112 F. Cárdenas3:45:13Barloworld
113 M. Carrara3:45:13Quick Step
114 J. Posthuma3:45:13Rabobank
115 B. Lancaster3:45:13Team Milram
116 E. Martínez3:45:13Euskaltel
117 D. Cunego3:45:13Lampre
118 M. Burghardt3:45:13Team Columbia
119 R. Grabsch3:45:13Team Milram
120 A. Hansen3:45:13Team Columbia
121 M. Tosatto3:45:13Quick Step
122 S. Rosseler3:46:38+1:25Quick Step
123 G. Steegmans3:45:13Quick Step
124 A. Ballan3:46:53+1:40Lampre
125 K. Sivtsov3:46:53+1:40Team Columbia
126 R. Scholz3:47:12+1:59Gerolsteiner
127 S. Krauss3:47:12+1:59Gerolsteiner
128 B. Kohl3:45:13Gerolsteiner
129 M. Bono3:47:23+2:10Lampre
130 D. Righi3:47:23+2:10Lampre
131 S. Szmyd3:47:23+2:10Lampre
132 J. Tschopp3:47:23+2:10Bouygues Télécom
133 M. Mori3:47:23+2:10Lampre
134 M. Bäckstedt3:47:23+2:10Slipstream-Chipotle
135 L. Hoste3:45:13Silence-Lotto
136 S. Clement3:47:43+2:30Bouygues Télécom
137 J. Van De Walle3:47:43+2:30Quick Step
138 L. Piepoli3:47:43+2:30Saunier Duval
139 D. De La Fuente3:47:43+2:30Saunier Duval
140 H. Dupont3:47:43+2:30AG2R
141 R. Pauriol3:47:43+2:30Crédit Agricole
142 N. Terpstra3:47:43+2:30Team Milram
143 F. Chicchi3:47:43+2:30Liquigas
144 C. Froome3:47:43+2:30Barloworld
145 M. Facci3:47:43+2:30Quick Step
146 A. Kuschynski3:47:43+2:30Liquigas
147 M. Marzano3:47:43+2:30Lampre
148 K. Arvesen3:47:43+2:30Team CSC
149 M. Sprick3:47:43+2:30Bouygues Télécom
150 C. Riblon3:47:43+2:30AG2R
151 S. Augé3:47:43+2:30Cofidis
152 J. Vansummeren3:47:43+2:30Silence-Lotto
153 S. Dumoulin3:47:43+2:30Cofidis
154 Y. Le Boulanger3:47:43+2:30Française des Jeux
155 J. Roy3:47:43+2:30Française des Jeux
156 G. Cheula3:47:43+2:30Barloworld
157 L. Lefèvre3:47:43+2:30Bouygues Télécom
158 P. Fédrigo3:47:43+2:30Bouygues Télécom
159 D. Pate3:47:43+2:30Slipstream-Chipotle
160 X. Florencio3:47:43+2:30Bouygues Télécom
161 J. García3:47:43+2:30Caisse d'Epargne
162 N. Portal3:47:43+2:30Caisse d'Epargne
163 J. Gadret3:47:43+2:30AG2R
164 B. Eisel3:47:43+2:30Team Columbia
165 T. Lövkvist3:45:13Team Columbia
166 A. Gérard3:48:35+3:22Française des Jeux
167 J. Engoulvent3:48:38+3:25Crédit Agricole
168 B. Schröder3:48:40+3:27Team Milram
169 P. Tiralongo3:48:48+3:35Lampre
170 P. Weening3:49:18+4:05Rabobank
171 W. Vansevenant3:49:18+4:05Silence-Lotto
172 J. Dean3:45:13Slipstream-Chipotle
173 H. Haussler3:45:13Gerolsteiner
174 W. Bonnet3:45:13Crédit Agricole
175 D. López3:50:05+4:52Caisse d'Epargne
176 D. Arroyo3:50:05+4:52Caisse d'Epargne
177 A. Coyot3:50:05+4:52Caisse d'Epargne
178 R. Bertogliati3:52:31+7:18Saunier Duval
179 J. Soler3:52:31+7:18Barloworld
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Valverde8:21:20Caisse d'Epargne
2K. Kirchen8:21:21+0:01Team Columbia
3Ó. Freire8:21:21+0:01Rabobank
4J. Cobo8:21:21+0:01Saunier Duval
5C. Evans8:21:21+0:01Silence-Lotto
6J. Pineau8:21:21+0:01Bouygues Télécom
7D. Millar8:21:21+0:01Slipstream-Chipotle
8R. Riccò8:21:21+0:01Saunier Duval
9F. Schleck8:21:21+0:01Team CSC
10F. Pozzato8:21:21+0:01Liquigas
11Ó. Pereiro8:21:21+0:01Caisse d'Epargne
12P. Gilbert8:21:21+0:01Française des Jeux
13M. Carrara8:21:21+0:01Quick Step
14T. Hushovd8:21:27+0:07Crédit Agricole
15E. Zabel8:21:27+0:07Team Milram
16S. Sánchez8:21:27+0:07Euskaltel
17A. Schleck8:21:27+0:07Team CSC
18M. Elmiger8:21:27+0:07AG2R
19M. Astarloza8:21:27+0:07Euskaltel
20Y. Trofimov8:21:27+0:07Bouygues Télécom
21C. Vandevelde8:21:27+0:07Slipstream-Chipotle
22T. Valjavec8:21:27+0:07AG2R
23C. Knees8:21:27+0:07Team Milram
24G. Hincapie8:21:27+0:07Team Columbia
25C. Barredo8:21:27+0:07Quick Step
26D. Menchov8:21:27+0:07Rabobank
27C. Sastre8:21:27+0:07Team CSC
28M. Beltrán8:21:27+0:07Liquigas
29S. Schumacher8:21:27+0:07Gerolsteiner
30A. Botcharov8:21:27+0:07Crédit Agricole
31B. Cooke8:21:27+0:07Barloworld
32L. Sánchez8:21:27+0:07Caisse d'Epargne
33F. Cancellara8:21:27+0:07Team CSC
34S. Devolder8:21:27+0:07Quick Step
35M. Monfort8:21:27+0:07Cofidis
36B. Vaugrenard8:21:27+0:07Française des Jeux
37R. Kreuziger8:21:27+0:07Liquigas
38M. Bruseghin8:21:27+0:07Lampre
39J. Voigt8:21:27+0:07Team CSC
40H. Zubeldia8:21:27+0:07Euskaltel
41T. Lowe8:21:27+0:07Slipstream-Chipotle
42R. Hesjedal8:21:27+0:07Slipstream-Chipotle
43D. Cunego8:21:27+0:07Lampre
44E. Martínez8:21:27+0:07Euskaltel
45B. Kohl8:21:27+0:07Gerolsteiner
46T. Lövkvist8:21:27+0:07Team Columbia
47L. Duque8:21:38+0:18Cofidis
48V. Efimkin8:21:38+0:18AG2R
49V. Nibali8:21:38+0:18Liquigas
50Y. Popovych8:21:38+0:18Silence-Lotto
51S. Lang8:21:38+0:18Gerolsteiner
52J. Gutiérrez8:21:38+0:18Caisse d'Epargne
53F. Wegmann8:21:38+0:18Gerolsteiner
54G. Verdugo8:21:38+0:18Euskaltel
55S. Gerrans8:21:38+0:18Crédit Agricole
56E. Gonzalo8:21:38+0:18Agritubel
57M. Fothen8:21:38+0:18Gerolsteiner
58F. Bichot8:21:38+0:18Agritubel
59R. Feillu8:21:38+0:18Agritubel
60B. Tankink8:21:46+0:26Rabobank
61A. Passeron8:21:46+0:26Saunier Duval
62L. ten Dam8:21:51+0:31Rabobank
63M. Dueñas8:21:51+0:31Barloworld
64S. Chavanel8:21:51+0:31Cofidis
65M. Velo8:21:57+0:37Team Milram
66M. Fischer8:21:57+0:37Liquigas
67W. Bonnet8:21:57+0:37Crédit Agricole
68J. Augustyn8:21:59+0:39Barloworld
69D. Fofonov8:21:59+0:39Crédit Agricole
70C. Dessel8:21:59+0:39AG2R
71P. Longo8:21:59+0:39Barloworld
72C. Moreau8:21:59+0:39Agritubel
73N. Sørensen8:21:59+0:39Team CSC
74J. Flecha8:21:59+0:39Rabobank
75A. Txurruka8:21:59+0:39Euskaltel
76G. Ciolek8:22:02+0:42Team Columbia
77J. Jufré8:22:09+0:49Saunier Duval
78J. Dean8:22:12+0:52Slipstream-Chipotle
79R. McEwen8:22:17+0:57Silence-Lotto
80S. de Jongh8:22:17+0:57Quick Step
81G. Steegmans8:22:17+0:57Quick Step
82R. Hunter8:22:19+0:59Barloworld
83M. Maaskant8:22:21+1:01Slipstream-Chipotle
84S. O'Grady8:22:21+1:01Team CSC
85F. Brard8:22:21+1:01Cofidis
86N. Jalabert8:22:21+1:01Agritubel
87M. Quinziato8:22:32+1:12Liquigas
88R. Förster8:22:32+1:12Gerolsteiner
89G. Lequatre8:22:32+1:12Agritubel
90C. Brandt8:22:32+1:12Silence-Lotto
91R. Pérez8:22:32+1:12Euskaltel
92S. Langeveld8:22:32+1:12Rabobank
93M. Müller8:22:32+1:12Team Milram
94R. Grabsch8:22:32+1:12Team Milram
95M. Tosatto8:22:32+1:12Quick Step
96J. Casper8:22:57+1:37Agritubel
97K. Sivtsov8:23:07+1:47Team Columbia
98M. Renshaw8:23:12+1:52Crédit Agricole
99S. Goubert8:23:12+1:52AG2R
100H. Haussler8:23:12+1:52Gerolsteiner
101A. Ballan8:23:18+1:58Lampre
102M. Cavendish8:23:20+2:00Team Columbia
103I. Isasi8:23:20+2:00Euskaltel
104D. Cioni8:23:20+2:00Silence-Lotto
105F. Willems8:23:20+2:00Liquigas
106D. Le Lay8:23:20+2:00Agritubel
107J. Del Nero8:23:20+2:00Saunier Duval
108J. Oroz8:23:20+2:00Euskaltel
109C. Le Mevel8:23:20+2:00Crédit Agricole
110D. Moncoutié8:23:20+2:00Cofidis
111V. Gustov8:23:20+2:00Team CSC
112S. Casar8:23:20+2:00Française des Jeux
113A. Moinard8:23:20+2:00Cofidis
114B. Lancaster8:23:20+2:00Team Milram
115T. Voeckler8:23:20+2:00Bouygues Télécom
116J. Arrieta8:23:20+2:00AG2R
117M. Burghardt8:23:20+2:00Team Columbia
118R. Di Grégorio8:23:20+2:00Française des Jeux
119M. Aerts8:23:20+2:00Silence-Lotto
120J. Gómez8:23:20+2:00Saunier Duval
121N. Vogondy8:23:20+2:00Agritubel
122K. Moerenhout8:23:20+2:00Rabobank
123P. Velits8:23:20+2:00Team Milram
124W. Frischkorn8:23:20+2:00Slipstream-Chipotle
125A. Hansen8:23:20+2:00Team Columbia
126S. Chavanel8:23:20+2:00Française des Jeux
127L. Jégou8:23:20+2:00Française des Jeux
128J. Posthuma8:23:20+2:00Rabobank
129L. Hoste8:23:20+2:00Silence-Lotto
130F. Cárdenas8:23:28+2:08Barloworld
131S. Rosseler8:23:57+2:37Quick Step
132M. Facci8:24:08+2:48Quick Step
133N. Terpstra8:24:29+3:09Team Milram
134M. Bono8:24:31+3:11Lampre
135S. Krauss8:24:31+3:11Gerolsteiner
136D. Righi8:24:42+3:22Lampre
137J. Van De Walle8:25:02+3:42Quick Step
138R. Pauriol8:25:02+3:42Crédit Agricole
139D. Pate8:25:02+3:42Slipstream-Chipotle
140R. Scholz8:25:19+3:59Gerolsteiner
141M. Mori8:25:30+4:10Lampre
142J. Tschopp8:25:30+4:10Bouygues Télécom
143S. Szmyd8:25:30+4:10Lampre
144S. Clement8:25:42+4:22Bouygues Télécom
145J. Gadret8:25:42+4:22AG2R
146D. De La Fuente8:25:50+4:30Saunier Duval
147L. Lefèvre8:25:50+4:30Bouygues Télécom
148L. Piepoli8:25:50+4:30Saunier Duval
149H. Dupont8:25:50+4:30AG2R
150P. Fédrigo8:25:50+4:30Bouygues Télécom
151M. Sprick8:25:50+4:30Bouygues Télécom
152J. Vansummeren8:25:50+4:30Silence-Lotto
153B. Eisel8:25:50+4:30Team Columbia
154Y. Le Boulanger8:25:50+4:30Française des Jeux
155M. Marzano8:25:50+4:30Lampre
156J. García8:25:50+4:30Caisse d'Epargne
157K. Arvesen8:25:50+4:30Team CSC
158J. Roy8:25:50+4:30Française des Jeux
159S. Dumoulin8:25:50+4:30Cofidis
160X. Florencio8:25:50+4:30Bouygues Télécom
161N. Portal8:25:50+4:30Caisse d'Epargne
162A. Gérard8:25:54+4:34Française des Jeux
163P. Weening8:25:56+4:36Rabobank
164P. Tiralongo8:25:56+4:36Lampre
165J. Engoulvent8:26:37+5:17Crédit Agricole
166B. Schröder8:26:47+5:27Team Milram
167F. Chicchi8:27:11+5:51Liquigas
168C. Riblon8:27:11+5:51AG2R
169A. Coyot8:27:13+5:53Caisse d'Epargne
170C. Froome8:27:54+6:34Barloworld
171G. Cheula8:27:54+6:34Barloworld
172D. López8:28:12+6:52Caisse d'Epargne
173D. Arroyo8:28:12+6:52Caisse d'Epargne
174M. Bäckstedt8:28:26+7:06Slipstream-Chipotle
175A. Kuschynski8:28:46+7:26Liquigas
176S. Augé8:28:46+7:26Cofidis
177R. Bertogliati8:29:27+8:07Saunier Duval
178W. Vansevenant8:30:21+9:01Silence-Lotto
179J. Soler8:31:42+10:22Barloworld
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team Columbia11:15:39(28)
2AG2R11:15:39+0:00(38)
3Crédit Agricole11:15:39+0:00(49)
4Barloworld11:15:39+0:00(61)
5Team Milram11:15:39+0:00(66)
6Slipstream-Chipotle11:15:39+0:00(71)
7Euskaltel11:15:39+0:00(73)
8Silence-Lotto11:15:39+0:00(79)
9Rabobank11:15:39+0:00(88)
10Liquigas11:15:39+0:00(99)
11Team CSC11:15:39+0:00(102)
12Caisse d'Epargne11:15:39+0:00(108)
13Saunier Duval11:15:39+0:00(125)
14Gerolsteiner11:15:39+0:00(126)
15Agritubel11:15:39+0:00(140)
16Cofidis11:15:39+0:00(141)
17Bouygues Télécom11:15:39+0:00(145)
18Quick Step11:15:39+0:00(182)
19Française des Jeux11:15:39+0:00(226)
20Lampre11:17:19+1:40(303)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Caisse d'Epargne25:04:08(158)
2Team Columbia25:04:15+0:07(89)
3Slipstream-Chipotle25:04:15+0:07(136)
4Team CSC25:04:15+0:07(139)
5Liquigas25:04:15+0:07(178)
6Quick Step25:04:15+0:07(251)
7Euskaltel25:04:21+0:13(158)
8Saunier Duval25:04:28+0:20(204)
9Crédit Agricole25:04:32+0:24(154)
10AG2R25:04:32+0:24(155)
11Gerolsteiner25:04:32+0:24(243)
12Rabobank25:04:34+0:26(184)
13Team Milram25:04:51+0:43(183)
14Agritubel25:04:54+0:46(320)
15Cofidis25:04:56+0:48(301)
16Silence-Lotto25:05:16+1:08(217)
17Barloworld25:05:17+1:09(231)
18Française des Jeux25:05:20+1:12(365)
19Bouygues Télécom25:06:00+1:52(296)
20Lampre25:06:12+2:04(413)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Oroz46
J. Gómez44
S. Chavanel42
R. Di Grégorio40
F. Cárdenas40
F. Willems39
C. Le Mevel39
W. Frischkorn37
J. Arrieta36
P. Velits36
K. Moerenhout35
J. Del Nero32
J. Posthuma32
V. Gustov29
L. Jégou29
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
P. Weening98
R. Bertogliati95
A. Coyot79
M. Facci73
P. Tiralongo69
K. Sivtsov69
A. Gérard66
N. Terpstra54
J. Engoulvent50
M. Bono45
D. López43
A. Ballan43
D. Pate40
J. Van De Walle40
D. Arroyo38