Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2008 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 19 in 2008.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 165.5 km. Type: vlak. Datum: 25 Jul 2008

Snelheid: 45.729 km/h (in database), 45.729 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 S. Chavanel3:37:09Cofidis
2 J. Roy3:37:09Française des Jeux
3 G. Ciolek3:38:22+1:13Team Columbia
4 E. Zabel3:38:22+1:13Team Milram
5 H. Haussler3:38:22+1:13Gerolsteiner
6 L. Duque3:38:22+1:13Cofidis
7 F. Pozzato3:38:22+1:13Liquigas
8 T. Hushovd3:38:22+1:13Crédit Agricole
9 R. Förster3:38:22+1:13Gerolsteiner
10 J. Dean3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
11 Ó. Freire3:38:22+1:13Rabobank
12 G. Lequatre3:38:22+1:13Agritubel
13 C. Riblon3:38:22+1:13AG2R
14 M. Maaskant3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
15 A. Ballan3:38:22+1:13Lampre
16 S. Lang3:38:22+1:13Gerolsteiner
17 M. Tosatto3:38:22+1:13Quick Step
18 A. Coyot3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
19 Y. Popovych3:38:22+1:13Silence-Lotto
20 D. Millar3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
21 I. Isasi3:38:22+1:13Euskaltel
22 C. Evans3:38:22+1:13Silence-Lotto
23 R. Pérez3:38:22+1:13Euskaltel
24 A. Valverde3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
25 S. Langeveld3:38:22+1:13Rabobank
26 C. Vandevelde3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
27 M. Elmiger3:38:22+1:13AG2R
28 R. McEwen3:38:22+1:13Silence-Lotto
29 N. Portal3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
30 S. O'Grady3:38:22+1:13Team CSC
31 J. Voigt3:38:22+1:13Team CSC
32 D. Menchov3:38:22+1:13Rabobank
33 D. Fofonov3:38:22+1:13Crédit Agricole
34 V. Efimkin3:38:22+1:13AG2R
35 A. Schleck3:38:22+1:13Team CSC
36 W. Bonnet3:38:22+1:13Crédit Agricole
37 K. Moerenhout3:38:22+1:13Rabobank
38 C. Sastre3:38:22+1:13Team CSC
39 B. Tankink3:38:22+1:13Rabobank
40 V. Gustov3:38:22+1:13Team CSC
41 M. Monfort3:38:22+1:13Cofidis
42 E. Gonzalo3:38:22+1:13Agritubel
43 D. Arroyo3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
44 M. Mori3:38:22+1:13Lampre
45 K. Sivtsov3:38:22+1:13Team Columbia
46 F. Schleck3:38:22+1:13Team CSC
47 T. Valjavec3:38:22+1:13AG2R
48 B. Kohl3:38:22+1:13Gerolsteiner
49 J. Posthuma3:38:22+1:13Rabobank
50 S. Sánchez3:38:22+1:13Euskaltel
51 T. Lövkvist3:38:22+1:13Team Columbia
52 G. Hincapie3:38:22+1:13Team Columbia
53 S. Augé3:38:22+1:13Cofidis
54 K. Kirchen3:38:22+1:13Team Columbia
55 C. Knees3:38:22+1:13Team Milram
56 A. Txurruka3:38:22+1:13Euskaltel
57 A. Moinard3:38:22+1:13Cofidis
58 M. Aerts3:38:22+1:13Silence-Lotto
59 N. Sørensen3:38:22+1:13Team CSC
60 H. Zubeldia3:38:22+1:13Euskaltel
61 S. Szmyd3:38:22+1:13Lampre
62 A. Hansen3:38:22+1:13Team Columbia
63 J. Gutiérrez3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
64 P. Gilbert3:38:22+1:13Française des Jeux
65 S. Schumacher3:38:22+1:13Gerolsteiner
66 R. Kreuziger3:38:22+1:13Liquigas
67 P. Tiralongo3:38:22+1:13Lampre
68 C. Dessel3:38:22+1:13AG2R
69 S. Goubert3:38:22+1:13AG2R
70 S. Casar3:38:22+1:13Française des Jeux
71 M. Astarloza3:38:22+1:13Euskaltel
72 A. Botcharov3:38:22+1:13Crédit Agricole
73 P. Weening3:38:22+1:13Rabobank
74 M. Bono3:38:22+1:13Lampre
75 R. Scholz3:38:22+1:13Gerolsteiner
76 T. Lowe3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
77 J. Vansummeren3:38:22+1:13Silence-Lotto
78 C. Le Mevel3:38:22+1:13Crédit Agricole
79 S. Dumoulin3:38:22+1:13Cofidis
80 M. Fischer3:38:22+1:13Liquigas
81 R. Hesjedal3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
82 V. Nibali3:38:22+1:13Liquigas
83 K. Arvesen3:38:22+1:13Team CSC
84 E. Martínez3:38:22+1:13Euskaltel
85 M. Bruseghin3:38:22+1:13Lampre
86 R. Pauriol3:38:22+1:13Crédit Agricole
87 L. ten Dam3:38:22+1:13Rabobank
88 M. Velo3:38:22+1:13Team Milram
89 B. Vaugrenard3:38:22+1:13Française des Jeux
90 S. Gerrans3:38:22+1:13Crédit Agricole
91 J. Engoulvent3:38:22+1:13Crédit Agricole
92 J. Oroz3:38:22+1:13Euskaltel
93 G. Verdugo3:38:22+1:13Euskaltel
94 H. Dupont3:38:22+1:13AG2R
95 M. Carrara3:38:22+1:13Quick Step
96 J. Pineau3:38:22+1:13Bouygues Télécom
97 S. de Jongh3:38:22+1:13Quick Step
98 P. Fédrigo3:38:22+1:13Bouygues Télécom
99 X. Florencio3:38:22+1:13Bouygues Télécom
100 G. Steegmans3:38:22+1:13Quick Step
101 D. Le Lay3:38:22+1:13Agritubel
102 R. Hunter3:38:22+1:13Barloworld
103 J. Arrieta3:38:22+1:13AG2R
104 R. Grabsch3:38:22+1:13Team Milram
105 B. Schröder3:38:22+1:13Team Milram
106 L. Sánchez3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
107 J. Tschopp3:38:22+1:13Bouygues Télécom
108 S. Rosseler3:38:22+1:13Quick Step
109 T. Voeckler3:38:22+1:13Bouygues Télécom
110 P. Velits3:38:22+1:13Team Milram
111 L. Hoste3:38:22+1:13Silence-Lotto
112 F. Brard3:38:22+1:13Cofidis
113 S. Clement3:38:22+1:13Bouygues Télécom
114 W. Frischkorn3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
115 J. Van De Walle3:38:22+1:13Quick Step
116 D. Pate3:38:22+1:13Slipstream-Chipotle
117 M. Sprick3:38:22+1:13Bouygues Télécom
118 C. Barredo3:38:22+1:13Quick Step
119 L. Lefèvre3:38:22+1:13Bouygues Télécom
120 D. López3:38:22+1:13Caisse d'Epargne
121 D. Moncoutié3:38:22+1:13Cofidis
122 A. Gérard3:38:22+1:13Française des Jeux
123 B. Lancaster3:38:22+1:13Team Milram
124 M. Fothen3:38:22+1:13Gerolsteiner
125 F. Willems3:38:46+1:37Liquigas
126 D. Righi3:38:49+1:40Lampre
127 G. Cheula3:38:56+1:47Barloworld
128 J. Augustyn3:38:56+1:47Barloworld
129 Y. Le Boulanger3:38:56+1:47Française des Jeux
130 M. Quinziato3:39:03+1:54Liquigas
131 J. García3:39:03+1:54Caisse d'Epargne
132 W. Vansevenant3:39:03+1:54Silence-Lotto
133 M. Burghardt3:39:35+2:26Team Columbia
134 C. Froome3:40:17+3:08Barloworld
135 F. Cancellara3:40:44+3:35Team CSC
136 M. Müller3:40:44+3:35Team Milram
137 R. Di Grégorio3:51:54+14:45Française des Jeux
138 F. Bichot3:51:54+14:45Agritubel
139 D. Cioni3:51:54+14:45Silence-Lotto
140 M. Marzano3:51:54+14:45Lampre
141 A. Kuschynski3:51:54+14:45Liquigas
142 S. Krauss3:51:54+14:45Gerolsteiner
143 N. Vogondy3:51:54+14:45Agritubel
144 N. Terpstra3:51:54+14:45Team Milram
145 B. Eisel3:51:54+14:45Team Columbia
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1C. Sastre82:54:36Team CSC
2F. Schleck82:56:00+1:24Team CSC
3B. Kohl82:56:09+1:33Gerolsteiner
4C. Evans82:56:10+1:34Silence-Lotto
5D. Menchov82:57:15+2:39Rabobank
6C. Vandevelde82:59:17+4:41Slipstream-Chipotle
7A. Valverde83:00:11+5:35Caisse d'Epargne
8S. Sánchez83:00:28+5:52Euskaltel
9T. Valjavec83:02:46+8:10AG2R
10V. Efimkin83:03:00+8:24AG2R
11K. Kirchen83:03:11+8:35Team Columbia
12A. Schleck83:04:40+10:04Team CSC
13R. Kreuziger83:06:38+12:02Liquigas
14S. Casar83:11:44+17:08Française des Jeux
15M. Astarloza83:14:43+20:07Euskaltel
16A. Botcharov83:17:35+22:59Crédit Agricole
17A. Moinard83:17:37+23:01Cofidis
18K. Sivtsov83:19:05+24:29Team Columbia
19V. Nibali83:20:15+25:39Liquigas
20D. Fofonov83:20:25+25:49Crédit Agricole
21S. Goubert83:22:41+28:05AG2R
22L. ten Dam83:24:03+29:27Rabobank
23M. Monfort83:29:24+34:48Cofidis
24Y. Popovych83:29:43+35:07Silence-Lotto
25S. Schumacher83:34:44+40:08Gerolsteiner
26S. Szmyd83:37:08+42:32Lampre
27C. Dessel83:37:09+42:33AG2R
28D. Arroyo83:38:16+43:40Caisse d'Epargne
29C. Knees83:38:24+43:48Team Milram
30M. Aerts83:38:30+43:54Silence-Lotto
31M. Bruseghin83:39:10+44:34Lampre
32P. Fédrigo83:44:02+49:26Bouygues Télécom
33M. Fothen83:53:20+58:44Gerolsteiner
34M. Carrara83:57:05+1:02:29Quick Step
35K. Moerenhout83:57:54+1:03:18Rabobank
36G. Hincapie84:03:04+1:08:28Team Columbia
37J. Pineau84:04:16+1:09:40Bouygues Télécom
38J. Voigt84:06:07+1:11:31Team CSC
39E. Gonzalo84:09:27+1:14:51Agritubel
40C. Le Mevel84:10:13+1:15:37Crédit Agricole
41E. Zabel84:15:44+1:21:08Team Milram
42D. Moncoutié84:17:50+1:23:14Cofidis
43M. Velo84:18:25+1:23:49Team Milram
44H. Zubeldia84:18:34+1:23:58Euskaltel
45V. Gustov84:18:51+1:24:15Team CSC
46T. Lövkvist84:20:08+1:25:32Team Columbia
47J. Augustyn84:25:23+1:30:47Barloworld
48E. Martínez84:27:07+1:32:31Euskaltel
49R. Hesjedal84:27:46+1:33:10Slipstream-Chipotle
50P. Tiralongo84:28:00+1:33:24Lampre
51D. López84:28:01+1:33:25Caisse d'Epargne
52A. Txurruka84:32:00+1:37:24Euskaltel
53J. Tschopp84:33:30+1:38:54Bouygues Télécom
54L. Duque84:34:02+1:39:26Cofidis
55H. Dupont84:38:31+1:43:55AG2R
56R. Di Grégorio84:39:35+1:44:59Française des Jeux
57J. Gutiérrez84:39:43+1:45:07Caisse d'Epargne
58K. Arvesen84:41:03+1:46:27Team CSC
59P. Velits84:41:57+1:47:21Team Milram
60B. Tankink84:42:12+1:47:36Rabobank
61P. Weening84:45:11+1:50:35Rabobank
62N. Vogondy84:46:37+1:52:01Agritubel
63S. Chavanel84:48:15+1:53:39Cofidis
64L. Sánchez84:48:36+1:54:00Caisse d'Epargne
65N. Portal84:48:54+1:54:18Caisse d'Epargne
66F. Pozzato84:49:24+1:54:48Liquigas
67F. Cancellara84:54:12+1:59:36Team CSC
68D. Millar84:54:52+2:00:16Slipstream-Chipotle
69Ó. Freire84:55:33+2:00:57Rabobank
70J. Arrieta84:57:08+2:02:32AG2R
71M. Elmiger84:58:09+2:03:33AG2R
72J. Posthuma84:59:07+2:04:31Rabobank
73G. Verdugo84:59:44+2:05:08Euskaltel
74Y. Le Boulanger85:01:13+2:06:37Française des Jeux
75T. Lowe85:01:43+2:07:07Slipstream-Chipotle
76M. Fischer85:03:13+2:08:37Liquigas
77S. Lang85:04:14+2:09:38Gerolsteiner
78S. Gerrans85:04:43+2:10:07Crédit Agricole
79R. Pauriol85:05:49+2:11:13Crédit Agricole
80J. Van De Walle85:06:02+2:11:26Quick Step
81D. Cioni85:07:15+2:12:39Silence-Lotto
82D. Le Lay85:07:37+2:13:01Agritubel
83B. Vaugrenard85:11:59+2:17:23Française des Jeux
84G. Lequatre85:13:00+2:18:24Agritubel
85C. Froome85:15:20+2:20:44Barloworld
86L. Lefèvre85:15:44+2:21:08Bouygues Télécom
87J. Vansummeren85:17:21+2:22:45Silence-Lotto
88G. Cheula85:20:24+2:25:48Barloworld
89M. Marzano85:22:42+2:28:06Lampre
90R. Scholz85:23:34+2:28:58Gerolsteiner
91C. Barredo85:23:41+2:29:05Quick Step
92T. Voeckler85:23:54+2:29:18Bouygues Télécom
93A. Ballan85:24:06+2:29:30Lampre
94S. Clement85:24:30+2:29:54Bouygues Télécom
95R. Pérez85:24:48+2:30:12Euskaltel
96M. Tosatto85:26:39+2:32:03Quick Step
97D. Pate85:30:35+2:35:59Slipstream-Chipotle
98T. Hushovd85:33:38+2:39:02Crédit Agricole
99S. Rosseler85:33:51+2:39:15Quick Step
100B. Schröder85:40:10+2:45:34Team Milram
101X. Florencio85:44:14+2:49:38Bouygues Télécom
102W. Bonnet85:46:48+2:52:12Crédit Agricole
103J. Oroz85:46:49+2:52:13Euskaltel
104I. Isasi85:46:59+2:52:23Euskaltel
105G. Ciolek85:48:29+2:53:53Team Columbia
106M. Müller85:49:22+2:54:46Team Milram
107R. Hunter85:53:52+2:59:16Barloworld
108J. Dean85:55:47+3:01:11Slipstream-Chipotle
109A. Hansen85:56:17+3:01:41Team Columbia
110G. Steegmans85:56:24+3:01:48Quick Step
111P. Gilbert85:57:44+3:03:08Française des Jeux
112F. Willems85:59:59+3:05:23Liquigas
113S. O'Grady86:00:44+3:06:08Team CSC
114S. Dumoulin86:02:29+3:07:53Cofidis
115M. Bono86:03:48+3:09:12Lampre
116A. Coyot86:04:39+3:10:03Caisse d'Epargne
117R. Förster86:05:51+3:11:15Gerolsteiner
118N. Sørensen86:06:24+3:11:48Team CSC
119M. Burghardt86:07:47+3:13:11Team Columbia
120F. Brard86:07:54+3:13:18Cofidis
121J. Roy86:10:32+3:15:56Française des Jeux
122R. McEwen86:11:45+3:17:09Silence-Lotto
123D. Righi86:12:12+3:17:36Lampre
124S. de Jongh86:12:18+3:17:42Quick Step
125R. Grabsch86:12:24+3:17:48Team Milram
126H. Haussler86:12:47+3:18:11Gerolsteiner
127A. Kuschynski86:16:40+3:22:04Liquigas
128S. Langeveld86:16:43+3:22:07Rabobank
129M. Quinziato86:16:51+3:22:15Liquigas
130L. Hoste86:17:03+3:22:27Silence-Lotto
131M. Maaskant86:18:57+3:24:21Slipstream-Chipotle
132W. Frischkorn86:19:20+3:24:44Slipstream-Chipotle
133A. Gérard86:19:39+3:25:03Française des Jeux
134F. Bichot86:20:25+3:25:49Agritubel
135B. Lancaster86:20:43+3:26:07Team Milram
136J. Engoulvent86:21:36+3:27:00Crédit Agricole
137N. Terpstra86:22:21+3:27:45Team Milram
138M. Mori86:24:02+3:29:26Lampre
139S. Augé86:26:09+3:31:33Cofidis
140J. García86:26:38+3:32:02Caisse d'Epargne
141C. Riblon86:28:14+3:33:38AG2R
142M. Sprick86:34:16+3:39:40Bouygues Télécom
143S. Krauss86:39:53+3:45:17Gerolsteiner
144W. Vansevenant86:41:05+3:46:29Silence-Lotto
145B. Eisel86:41:47+3:47:11Team Columbia
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Cofidis10:53:53(48)
2Française des Jeux10:53:53+0:00(136)
3Gerolsteiner10:55:06+1:13(30)
4Slipstream-Chipotle10:55:06+1:13(44)
5Rabobank10:55:06+1:13(68)
6Silence-Lotto10:55:06+1:13(69)
7Caisse d'Epargne10:55:06+1:13(71)
8AG2R10:55:06+1:13(74)
9Crédit Agricole10:55:06+1:13(77)
10Euskaltel10:55:06+1:13(94)
11Team CSC10:55:06+1:13(96)
12Team Columbia10:55:06+1:13(99)
13Lampre10:55:06+1:13(120)
14Team Milram10:55:06+1:13(147)
15Liquigas10:55:06+1:13(153)
16Agritubel10:55:06+1:13(155)
17Quick Step10:55:06+1:13(209)
18Bouygues Télécom10:55:06+1:13(293)
19Barloworld10:56:14+2:21(357)
Saunier Duval
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team CSC248:37:12(1621)
2AG2R248:46:39+9:27(1667)
3Rabobank249:38:29+1:01:17(1687)
4Euskaltel249:45:09+1:07:57(1739)
5Caisse d'Epargne249:49:08+1:11:56(1882)
6Silence-Lotto249:50:41+1:13:29(1625)
7Lampre249:55:28+1:18:16(2181)
8Team Columbia250:00:21+1:23:09(1317)
9Crédit Agricole250:02:39+1:25:27(1774)
10Gerolsteiner250:06:26+1:29:14(1511)
11Cofidis250:25:06+1:47:54(2005)
12Liquigas250:40:45+2:03:33(1822)
13Bouygues Télécom250:49:10+2:11:58(2749)
14Slipstream-Chipotle251:08:59+2:31:47(1650)
15Française des Jeux251:10:18+2:33:06(3141)
16Team Milram251:42:12+3:05:00(2182)
17Barloworld251:59:18+3:22:06(2886)
18Quick Step252:15:09+3:37:57(2446)
19Agritubel252:39:08+4:01:56(2753)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Roy9
S. de Jongh7
R. Grabsch7
H. Haussler7
S. Langeveld7
L. Hoste7
M. Maaskant7
W. Frischkorn7
A. Gérard7
M. Sprick7
F. Brard6
R. McEwen6
D. Righi6
B. Lancaster6
J. Engoulvent6
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
D. Cioni11
N. Terpstra10
F. Bichot10
A. Kuschynski9
R. Di Grégorio7
N. Vogondy6
M. Marzano4