Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2008 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 14 in 2008.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 194 km. Type: vlak. Datum: 19 Jul 2008

Snelheid: 46.102 km/h (in database), 45.984 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 Ó. Freire4:13:08Rabobank
2 L. Duque4:13:08Cofidis
3 E. Zabel4:13:08Team Milram
4 J. Dean4:13:08Slipstream-Chipotle
5 S. de Jongh4:13:08Quick Step
6 A. Ballan4:13:08Lampre
7 R. Pérez4:13:08Euskaltel
8 J. Pineau4:13:08Bouygues Télécom
9 M. Tosatto4:13:08Quick Step
10 T. Hushovd4:13:08Crédit Agricole
11 X. Florencio4:13:08Bouygues Télécom
12 S. Schumacher4:13:08Gerolsteiner
13 M. Elmiger4:13:08AG2R
14 S. Lang4:13:08Gerolsteiner
15 F. Pozzato4:13:08Liquigas
16 G. Lequatre4:13:08Agritubel
17 J. Augustyn4:13:08Barloworld
18 C. Froome4:13:08Barloworld
19 I. Isasi4:13:08Euskaltel
20 K. Kirchen4:13:08Team Columbia
21 C. Vandevelde4:13:08Slipstream-Chipotle
22 G. Ciolek4:13:08Team Columbia
23 Ó. Pereiro4:13:08Caisse d'Epargne
24 F. Cancellara4:13:08Team CSC
25 A. Valverde4:13:08Caisse d'Epargne
26 D. Fofonov4:13:08Crédit Agricole
27 R. Feillu4:13:08Agritubel
28 C. Evans4:13:08Silence-Lotto
29 K. Sivtsov4:13:08Team Columbia
30 P. Velits4:13:08Team Milram
31 Y. Popovych4:13:08Silence-Lotto
32 B. Kohl4:13:08Gerolsteiner
33 C. Knees4:13:08Team Milram
34 F. Schleck4:13:08Team CSC
35 E. Gonzalo4:13:08Agritubel
36 M. Aerts4:13:08Silence-Lotto
37 M. Carrara4:13:08Quick Step
38 S. Sánchez4:13:08Euskaltel
39 N. Portal4:13:08Caisse d'Epargne
40 M. Monfort4:13:08Cofidis
41 K. Arvesen4:13:08Team CSC
42 R. Kreuziger4:13:08Liquigas
43 G. Hincapie4:13:08Team Columbia
44 A. Botcharov4:13:08Crédit Agricole
45 M. Bruseghin4:13:08Lampre
46 J. Van De Walle4:13:08Quick Step
47 J. Flecha4:13:08Rabobank
48 N. Terpstra4:13:08Team Milram
49 P. Gilbert4:13:08Française des Jeux
50 M. Fothen4:13:08Gerolsteiner
51 S. Dumoulin4:13:08Cofidis
52 T. Lövkvist4:13:08Team Columbia
53 D. Cunego4:13:08Lampre
54 V. Efimkin4:13:08AG2R
55 A. Schleck4:13:08Team CSC
56 M. Astarloza4:13:08Euskaltel
57 S. Gerrans4:13:08Crédit Agricole
58 T. Valjavec4:13:08AG2R
59 R. Pauriol4:13:08Crédit Agricole
60 V. Nibali4:13:08Liquigas
61 D. Pate4:13:08Slipstream-Chipotle
62 C. Le Mevel4:13:08Crédit Agricole
63 C. Sastre4:13:08Team CSC
64 D. Menchov4:13:08Rabobank
65 S. Casar4:13:08Française des Jeux
66 K. Moerenhout4:13:08Rabobank
67 P. Weening4:13:08Rabobank
68 M. Fischer4:13:08Liquigas
69 H. Zubeldia4:13:08Euskaltel
70 C. Dessel4:13:08AG2R
71 S. Goubert4:13:08AG2R
72 B. Vaugrenard4:13:08Française des Jeux
73 L. ten Dam4:13:08Rabobank
74 A. Txurruka4:13:08Euskaltel
75 V. Gustov4:13:08Team CSC
76 D. Arroyo4:13:08Caisse d'Epargne
77 H. Dupont4:13:08AG2R
78 S. Szmyd4:13:08Lampre
79 E. Martínez4:13:08Euskaltel
80 A. Moinard4:13:08Cofidis
81 D. Le Lay4:13:08Agritubel
82 D. Millar4:13:08Slipstream-Chipotle
83 L. Lefèvre4:13:08Bouygues Télécom
84 M. Velo4:13:08Team Milram
85 N. Vogondy4:13:08Agritubel
86 S. Devolder4:13:08Quick Step
87 D. López4:13:08Caisse d'Epargne
88 J. Posthuma4:13:08Rabobank
89 R. Scholz4:13:08Gerolsteiner
90 D. Moncoutié4:13:08Cofidis
91 M. Marzano4:13:25+0:17Lampre
92 S. Chavanel4:13:25+0:17Cofidis
93 M. Burghardt4:13:52+0:44Team Columbia
94 A. Hansen4:13:57+0:49Team Columbia
95 B. Schröder4:13:57+0:49Team Milram
96 R. Hesjedal4:14:12+1:04Slipstream-Chipotle
97 R. Hunter4:15:58+2:50Barloworld
98 C. Barredo4:15:58+2:50Quick Step
99 S. Augé4:15:58+2:50Cofidis
100 H. Haussler4:15:58+2:50Gerolsteiner
101 R. Di Grégorio4:15:58+2:50Française des Jeux
102 P. Fédrigo4:15:58+2:50Bouygues Télécom
103 F. Bichot4:15:58+2:50Agritubel
104 P. Tiralongo4:15:58+2:50Lampre
105 L. Sánchez4:15:58+2:50Caisse d'Epargne
106 S. O'Grady4:16:35+3:27Team CSC
107 J. Voigt4:16:35+3:27Team CSC
108 M. Cavendish4:16:35+3:27Team Columbia
109 B. Lancaster4:16:35+3:27Team Milram
110 S. Rosseler4:16:35+3:27Quick Step
111 N. Sørensen4:16:35+3:27Team CSC
112 J. Tschopp4:16:35+3:27Bouygues Télécom
113 J. Casper4:16:35+3:27Agritubel
114 J. Engoulvent4:16:35+3:27Crédit Agricole
115 A. Gérard4:16:35+3:27Française des Jeux
116 T. Lowe4:16:35+3:27Slipstream-Chipotle
117 D. Righi4:16:35+3:27Lampre
118 G. Cheula4:16:35+3:27Barloworld
119 J. Oroz4:16:35+3:27Euskaltel
120 M. Mori4:18:06+4:58Lampre
121 M. Maaskant4:18:06+4:58Slipstream-Chipotle
122 A. Coyot4:18:06+4:58Caisse d'Epargne
123 G. Verdugo4:18:06+4:58Euskaltel
124 S. Langeveld4:18:06+4:58Rabobank
125 J. Arrieta4:18:06+4:58AG2R
126 J. Roy4:18:06+4:58Française des Jeux
127 F. Wegmann4:18:06+4:58Gerolsteiner
128 F. Willems4:18:06+4:58Liquigas
129 Y. Le Boulanger4:18:06+4:58Française des Jeux
130 C. Brandt4:18:06+4:58Silence-Lotto
131 F. Chicchi4:20:51+7:43Liquigas
132 M. Quinziato4:20:51+7:43Liquigas
133 R. Grabsch4:20:51+7:43Team Milram
134 J. García4:20:51+7:43Caisse d'Epargne
135 M. Bono4:20:51+7:43Lampre
136 J. Gutiérrez4:20:51+7:43Caisse d'Epargne
137 S. Clement4:20:51+7:43Bouygues Télécom
138 S. Krauss4:20:51+7:43Gerolsteiner
139 B. Tankink4:20:51+7:43Rabobank
140 C. Riblon4:20:51+7:43AG2R
141 T. Voeckler4:20:51+7:43Bouygues Télécom
142 W. Bonnet4:20:51+7:43Crédit Agricole
143 F. Brard4:20:51+7:43Cofidis
144 G. Steegmans4:20:51+7:43Quick Step
145 R. McEwen4:20:51+7:43Silence-Lotto
146 B. Eisel4:20:51+7:43Team Columbia
147 A. Kuschynski4:20:51+7:43Liquigas
148 M. Müller4:20:51+7:43Team Milram
149 R. Förster4:20:51+7:43Gerolsteiner
150 W. Frischkorn4:20:51+7:43Slipstream-Chipotle
151 D. Cioni4:20:51+7:43Silence-Lotto
152 L. Hoste4:20:51+7:43Silence-Lotto
153 J. Vansummeren4:20:51+7:43Silence-Lotto
154 W. Vansevenant4:20:51+7:43Silence-Lotto
155 M. Renshaw4:21:37+8:29Crédit Agricole
156 M. Sprick4:21:41+8:33Bouygues Télécom
157 S. Chavanel4:26:12+13:04Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1C. Evans59:01:55Silence-Lotto
2F. Schleck59:01:56+0:01Team CSC
3C. Vandevelde59:02:33+0:38Slipstream-Chipotle
4B. Kohl59:02:41+0:46Gerolsteiner
5D. Menchov59:02:52+0:57Rabobank
6C. Sastre59:03:23+1:28Team CSC
7K. Kirchen59:03:51+1:56Team Columbia
8V. Efimkin59:04:27+2:32AG2R
9M. Astarloza59:05:46+3:51Euskaltel
10V. Nibali59:06:13+4:18Liquigas
11S. Sánchez59:06:21+4:26Euskaltel
12A. Valverde59:06:36+4:41Caisse d'Epargne
13T. Valjavec59:07:18+5:23AG2R
14D. Cunego59:07:32+5:37Lampre
15Ó. Pereiro59:07:56+6:01Caisse d'Epargne
16A. Botcharov59:08:02+6:07Crédit Agricole
17S. Schumacher59:08:21+6:26Gerolsteiner
18M. Monfort59:09:02+7:07Cofidis
19R. Kreuziger59:09:06+7:11Liquigas
20A. Schleck59:10:40+8:45Team CSC
21L. ten Dam59:11:18+9:23Rabobank
22A. Moinard59:13:44+11:49Cofidis
23M. Carrara59:13:54+11:59Quick Step
24S. Casar59:14:55+13:00Française des Jeux
25M. Bruseghin59:15:19+13:24Lampre
26S. Devolder59:15:46+13:51Quick Step
27D. Fofonov59:16:10+14:15Crédit Agricole
28K. Sivtsov59:17:57+16:02Team Columbia
29C. Knees59:18:34+16:39Team Milram
30M. Fothen59:20:03+18:08Gerolsteiner
31Y. Popovych59:20:04+18:09Silence-Lotto
32E. Gonzalo59:20:10+18:15Agritubel
33S. Goubert59:22:16+20:21AG2R
34K. Moerenhout59:23:33+21:38Rabobank
35P. Fédrigo59:26:50+24:55Bouygues Télécom
36M. Velo59:27:37+25:42Team Milram
37C. Dessel59:30:00+28:05AG2R
38T. Lövkvist59:31:46+29:51Team Columbia
39J. Pineau59:31:49+29:54Bouygues Télécom
40D. Cioni59:32:32+30:37Silence-Lotto
41J. Voigt59:32:33+30:38Team CSC
42M. Aerts59:32:33+30:38Silence-Lotto
43S. Szmyd59:32:59+31:04Lampre
44D. Arroyo59:34:19+32:24Caisse d'Epargne
45H. Zubeldia59:35:47+33:52Euskaltel
46D. Millar59:37:17+35:22Slipstream-Chipotle
47V. Gustov59:37:51+35:56Team CSC
48E. Zabel59:40:05+38:10Team Milram
49P. Tiralongo59:41:27+39:32Lampre
50G. Hincapie59:41:46+39:51Team Columbia
51L. Sánchez59:41:48+39:53Caisse d'Epargne
52J. Flecha59:42:04+40:09Rabobank
53R. Di Grégorio59:44:15+42:20Française des Jeux
54C. Le Mevel59:44:18+42:23Crédit Agricole
55J. Gutiérrez59:44:27+42:32Caisse d'Epargne
56F. Pozzato59:44:54+42:59Liquigas
57B. Tankink59:46:48+44:53Rabobank
58D. López59:47:19+45:24Caisse d'Epargne
59Ó. Freire59:49:04+47:09Rabobank
60L. Duque59:49:35+47:40Cofidis
61H. Dupont59:51:19+49:24AG2R
62D. Moncoutié59:54:19+52:24Cofidis
63S. Lang59:55:07+53:12Gerolsteiner
64E. Martínez59:55:11+53:16Euskaltel
65J. Posthuma59:55:58+54:03Rabobank
66F. Cancellara59:57:17+55:22Team CSC
67J. Augustyn59:58:28+56:33Barloworld
68K. Arvesen59:59:04+57:09Team CSC
69T. Lowe59:59:08+57:13Slipstream-Chipotle
70A. Txurruka60:00:39+58:44Euskaltel
71B. Vaugrenard60:01:25+59:30Française des Jeux
72J. Tschopp60:02:03+1:00:08Bouygues Télécom
73R. Hesjedal60:02:49+1:00:54Slipstream-Chipotle
74F. Wegmann60:03:07+1:01:12Gerolsteiner
75N. Portal60:04:02+1:02:07Caisse d'Epargne
76S. Gerrans60:08:48+1:06:53Crédit Agricole
77M. Marzano60:09:24+1:07:29Lampre
78M. Tosatto60:09:58+1:08:03Quick Step
79S. Chavanel60:10:39+1:08:44Cofidis
80M. Fischer60:11:55+1:10:00Liquigas
81T. Hushovd60:12:27+1:10:32Crédit Agricole
82P. Velits60:12:42+1:10:47Team Milram
83R. Pauriol60:13:41+1:11:46Crédit Agricole
84A. Ballan60:13:54+1:11:59Lampre
85P. Weening60:14:37+1:12:42Rabobank
86M. Elmiger60:14:44+1:12:49AG2R
87R. Scholz60:14:47+1:12:52Gerolsteiner
88Y. Le Boulanger60:14:55+1:13:00Française des Jeux
89J. Van De Walle60:17:23+1:15:28Quick Step
90D. Le Lay60:17:31+1:15:36Agritubel
91G. Lequatre60:18:14+1:16:19Agritubel
92C. Froome60:18:16+1:16:21Barloworld
93R. Pérez60:18:17+1:16:22Euskaltel
94N. Vogondy60:18:31+1:16:36Agritubel
95J. Vansummeren60:22:32+1:20:37Silence-Lotto
96X. Florencio60:23:03+1:21:08Bouygues Télécom
97C. Barredo60:24:02+1:22:07Quick Step
98J. Arrieta60:24:03+1:22:08AG2R
99G. Verdugo60:24:32+1:22:37Euskaltel
100S. Clement60:25:04+1:23:09Bouygues Télécom
101J. Oroz60:25:21+1:23:26Euskaltel
102W. Bonnet60:25:37+1:23:42Crédit Agricole
103I. Isasi60:25:48+1:23:53Euskaltel
104S. Rosseler60:27:13+1:25:18Quick Step
105M. Müller60:30:36+1:28:41Team Milram
106G. Ciolek60:31:40+1:29:45Team Columbia
107B. Schröder60:33:24+1:31:29Team Milram
108J. Dean60:34:26+1:32:31Slipstream-Chipotle
109A. Hansen60:35:06+1:33:11Team Columbia
110D. Pate60:36:24+1:34:29Slipstream-Chipotle
111T. Voeckler60:36:58+1:35:03Bouygues Télécom
112R. Hunter60:37:28+1:35:33Barloworld
113L. Lefèvre60:38:02+1:36:07Bouygues Télécom
114S. O'Grady60:39:33+1:37:38Team CSC
115A. Kuschynski60:41:57+1:40:02Liquigas
116G. Cheula60:42:19+1:40:24Barloworld
117M. Bono60:42:20+1:40:25Lampre
118F. Willems60:42:54+1:40:59Liquigas
119R. Förster60:43:16+1:41:21Gerolsteiner
120D. Righi60:43:24+1:41:29Lampre
121N. Sørensen60:44:56+1:43:01Team CSC
122N. Terpstra60:45:48+1:43:53Team Milram
123P. Gilbert60:46:19+1:44:24Française des Jeux
124A. Coyot60:48:15+1:46:20Caisse d'Epargne
125R. McEwen60:48:47+1:46:52Silence-Lotto
126R. Feillu60:49:27+1:47:32Agritubel
127M. Mori60:49:29+1:47:34Lampre
128C. Brandt60:50:17+1:48:22Silence-Lotto
129J. Roy60:50:17+1:48:22Française des Jeux
130S. de Jongh60:51:07+1:49:12Quick Step
131R. Grabsch60:51:13+1:49:18Team Milram
132H. Haussler60:51:26+1:49:31Gerolsteiner
133G. Steegmans60:51:28+1:49:33Quick Step
134F. Bichot60:51:32+1:49:37Agritubel
135M. Burghardt60:54:28+1:52:33Team Columbia
136M. Quinziato60:54:32+1:52:37Liquigas
137L. Hoste60:56:03+1:54:08Silence-Lotto
138M. Maaskant60:56:06+1:54:11Slipstream-Chipotle
139S. Dumoulin60:56:19+1:54:24Cofidis
140M. Cavendish60:57:26+1:55:31Team Columbia
141S. Langeveld60:57:34+1:55:39Rabobank
142W. Frischkorn60:58:09+1:56:14Slipstream-Chipotle
143A. Gérard60:58:28+1:56:33Française des Jeux
144B. Lancaster60:59:15+1:57:20Team Milram
145J. Engoulvent61:00:25+1:58:30Crédit Agricole
146J. Casper61:00:57+1:59:02Agritubel
147S. Krauss61:00:57+1:59:02Gerolsteiner
148M. Renshaw61:03:29+2:01:34Crédit Agricole
149J. García61:04:29+2:02:34Caisse d'Epargne
150F. Brard61:04:33+2:02:38Cofidis
151F. Chicchi61:05:03+2:03:08Liquigas
152S. Chavanel61:05:53+2:03:58Française des Jeux
153B. Eisel61:06:47+2:04:52Team Columbia
154C. Riblon61:07:03+2:05:08AG2R
155S. Augé61:09:13+2:07:18Cofidis
156M. Sprick61:12:48+2:10:53Bouygues Télécom
157W. Vansevenant61:17:40+2:15:45Silence-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Quick Step12:39:24(51)
2Gerolsteiner12:39:24+0:00(58)
3Euskaltel12:39:24+0:00(64)
4Team Milram12:39:24+0:00(66)
5Team Columbia12:39:24+0:00(71)
6Agritubel12:39:24+0:00(78)
7Crédit Agricole12:39:24+0:00(80)
8Slipstream-Chipotle12:39:24+0:00(86)
9Caisse d'Epargne12:39:24+0:00(87)
10Cofidis12:39:24+0:00(93)
11Silence-Lotto12:39:24+0:00(95)
12Team CSC12:39:24+0:00(99)
13Bouygues Télécom12:39:24+0:00(102)
14Lampre12:39:24+0:00(104)
15Rabobank12:39:24+0:00(112)
16Liquigas12:39:24+0:00(117)
17AG2R12:39:24+0:00(125)
18Française des Jeux12:39:24+0:00(186)
19Barloworld12:42:14+2:50(132)
Saunier Duval
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team CSC176:57:55(1368)
2AG2R177:02:44+4:49(1426)
3Gerolsteiner177:13:18+15:23(1094)
4Rabobank177:16:41+18:46(1287)
5Lampre177:27:58+30:03(1646)
6Caisse d'Epargne177:30:40+32:45(1419)
7Euskaltel177:33:40+35:45(1337)
8Crédit Agricole177:39:44+41:49(1397)
9Silence-Lotto177:41:01+43:06(1310)
10Liquigas177:42:10+44:15(1284)
11Team Columbia177:45:25+47:30(924)
12Française des Jeux177:47:27+49:32(2298)
13Cofidis177:56:29+58:34(1639)
14Barloworld178:05:14+1:07:19(1742)
15Slipstream-Chipotle178:05:19+1:07:24(1159)
16Quick Step178:11:36+1:13:41(1591)
17Bouygues Télécom178:13:19+1:15:24(1962)
18Team Milram178:17:28+1:19:33(1529)
19Agritubel178:55:51+1:57:56(1972)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Feillu10
S. Dumoulin9
N. Terpstra8
P. Gilbert8
S. de Jongh8
M. Burghardt8
X. Florencio7
J. Casper7
D. Pate6
J. Engoulvent6
L. Lefèvre5
E. Zabel4
G. Hincapie4
M. Cavendish4
J. Flecha3
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. Chavanel11
S. Clement10
Y. Le Boulanger10
W. Bonnet9
J. Gutiérrez9
G. Steegmans7
R. Grabsch6
A. Kuschynski6
J. Vansummeren6
F. Wegmann6
B. Tankink6
S. Krauss5
W. Frischkorn5
R. Förster5
M. Bono5