P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 9 in 2007.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 159 km. Type: berg. Datum: 17 Jul 2007

Snelheid: 37.618 km/h (in database), 37.500 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Soler4:14:24Barloworld
2 A. Valverde4:15:02+0:38Caisse d'Epargne
3 C. Evans4:15:02+0:38Predictor-Lotto
4 A. Contador4:15:04+0:40Discovery Channel
5 I. Mayo4:15:06+0:42Saunier Duval
6 M. Rasmussen4:15:06+0:42Rabobank
7 L. Leipheimer4:15:06+0:42Discovery Channel
8 K. Kirchen4:15:10+0:46T-Mobile
9 A. Klöden4:15:10+0:46Astana
10 C. Sastre4:15:10+0:46Team CSC
11 C. Moreau4:15:18+0:54AG2R
12 M. Astarloza4:15:18+0:54Euskaltel
13 Y. Popovych4:15:56+1:32Discovery Channel
14 J. Cobo4:16:00+1:36Saunier Duval
15 J. Gutiérrez4:16:13+1:49Caisse d'Epargne
16 Ó. Pereiro4:17:48+3:24Caisse d'Epargne
17 C. Horner4:17:48+3:24Predictor-Lotto
18 A. Kashechkin4:17:48+3:24Astana
19 P. Halgand4:17:48+3:24Crédit Agricole
20 A. Vinokourov4:17:48+3:24Astana
21 H. Zubeldia4:17:48+3:24Euskaltel
22 T. Valjavec4:17:48+3:24Lampre
23 K. Sivtsov4:17:48+3:24Barloworld
24 F. Schleck4:17:48+3:24Team CSC
25 C. Vandevelde4:17:48+3:24Team CSC
26 V. Karpets4:17:48+3:24Caisse d'Epargne
27 S. Goubert4:17:48+3:24AG2R
28 D. Arroyo4:17:48+3:24Caisse d'Epargne
29 V. Gusev4:18:07+3:43Discovery Channel
30 J. Mercado4:18:22+3:58Agritubel
31 S. Paulinho4:18:22+3:58Discovery Channel
32 D. Menchov4:18:57+4:33Rabobank
33 M. Iglinsky4:19:21+4:57Astana
34 R. Scholz4:20:50+6:26Gerolsteiner
35 X. Florencio4:20:53+6:29Bouygues Télécom
36 J. Gárate4:20:53+6:29Quick Step
37 A. Txurruka4:20:53+6:29Euskaltel
38 M. Beltrán4:20:56+6:32Liquigas
39 D. Fofonov4:21:08+6:44Crédit Agricole
40 L. Gerdemann4:21:08+6:44T-Mobile
41 C. Wegelius4:21:08+6:44Liquigas
42 F. Vila4:21:08+6:44Lampre
43 S. Chavanel4:21:08+6:44Cofidis
44 G. Hincapie4:21:08+6:44Discovery Channel
45 J. Vansummeren4:21:22+6:58Predictor-Lotto
46 L. Turpin4:21:40+7:16AG2R
47 C. Le Mevel4:21:40+7:16Crédit Agricole
48 D. Cioni4:21:49+7:25Predictor-Lotto
49 C. Barredo4:22:23+7:59Quick Step
50 M. Fothen4:24:12+9:48Gerolsteiner
51 T. Lövkvist4:24:12+9:48Française des Jeux
52 S. Clement4:24:37+10:13Bouygues Télécom
53 T. Dekker4:24:37+10:13Rabobank
54 S. Calzati4:24:37+10:13AG2R
55 M. Aerts4:24:37+10:13Predictor-Lotto
56 M. Boogerd4:24:37+10:13Rabobank
57 M. Bruseghin4:24:37+10:13Lampre
58 T. Voeckler4:24:37+10:13Bouygues Télécom
59 J. Voigt4:24:37+10:13Team CSC
60 N. Vogondy4:24:37+10:13Agritubel
61 L. Lefèvre4:24:37+10:13Bouygues Télécom
62 D. De La Fuente4:24:37+10:13Saunier Duval
63 I. Cuesta4:24:37+10:13Team CSC
64 C. Moreni4:24:37+10:13Cofidis
65 N. Portal4:24:37+10:13Caisse d'Epargne
66 S. Ivanov4:29:25+15:01Astana
67 B. Tankink4:31:58+17:34Quick Step
68 M. Albasini4:31:58+17:34Liquigas
69 A. Grivko4:31:58+17:34Team Milram
70 I. Camaño4:31:58+17:34Saunier Duval
71 M. Dueñas4:31:58+17:34Agritubel
72 A. Colóm4:31:58+17:34Astana
73 G. Verdugo4:31:58+17:34Euskaltel
74 F. Pérez4:31:58+17:34Caisse d'Epargne
75 F. Wegmann4:37:14+22:50Gerolsteiner
76 C. Knees4:37:14+22:50Team Milram
77 K. Carlström4:37:14+22:50Liquigas
78 J. Arrieta4:37:14+22:50AG2R
79 A. Botcharov4:37:14+22:50Crédit Agricole
80 J. Pineau4:37:14+22:50Bouygues Télécom
81 A. Geslin4:37:14+22:50Bouygues Télécom
82 S. Casar4:37:14+22:50Française des Jeux
83 E. Martínez4:37:14+22:50Discovery Channel
84 J. García4:37:14+22:50Caisse d'Epargne
85 J. Azanza4:37:14+22:50Euskaltel
86 C. Rinero4:37:14+22:50Saunier Duval
87 P. Savoldelli4:37:14+22:50Astana
88 C. Vasseur4:37:14+22:50Quick Step
89 D. Cañada4:37:14+22:50Saunier Duval
90 N. Jalabert4:37:14+22:50Agritubel
91 A. Merckx4:37:14+22:50T-Mobile
92 J. Gadret4:37:14+22:50AG2R
93 M. Sprick4:37:14+22:50Bouygues Télécom
94 D. Righi4:37:14+22:50Lampre
95 F. Rodriguez4:37:14+22:50Predictor-Lotto
96 B. Vaugrenard4:37:14+22:50Française des Jeux
97 S. Krauss4:37:14+22:50Gerolsteiner
98 F. Ventoso4:38:16+23:52Saunier Duval
99 F. Pozzato4:43:15+28:51Liquigas
100 D. Bennati4:43:15+28:51Lampre
101 E. Zabel4:43:15+28:51Team Milram
102 A. Cortinovis4:43:15+28:51Team Milram
103 P. Gilbert4:43:15+28:51Française des Jeux
104 B. Eisel4:43:15+28:51T-Mobile
105 T. Boonen4:43:15+28:51Quick Step
106 S. Schumacher4:43:15+28:51Gerolsteiner
107 R. Förster4:43:15+28:51Gerolsteiner
108 B. Grabsch4:43:15+28:51T-Mobile
109 R. Grabsch4:43:15+28:51Team Milram
110 M. Burghardt4:43:15+28:51T-Mobile
111 R. Hunter4:43:15+28:51Barloworld
112 S. Rosseler4:43:15+28:51Quick Step
113 G. Rast4:43:15+28:51Astana
114 M. Delage4:43:15+28:51Française des Jeux
115 E. Poitschke4:43:15+28:51Team Milram
116 F. Cárdenas4:43:15+28:51Barloworld
117 S. de Jongh4:43:15+28:51Quick Step
118 S. Scheirlinckx4:43:15+28:51Cofidis
119 C. Corioni4:43:15+28:51Lampre
120 N. Nuyens4:43:15+28:51Cofidis
121 A. Kuschynski4:43:15+28:51Liquigas
122 A. Efimkin4:43:15+28:51Barloworld
123 P. Longo4:43:15+28:51Barloworld
124 B. Salmon4:43:15+28:51Agritubel
125 I. Isasi4:43:15+28:51Euskaltel
126 M. Ladagnous4:43:15+28:51Française des Jeux
127 P. Bossoni4:43:15+28:51Lampre
128 K. Arvesen4:43:15+28:51Team CSC
129 M. Tosatto4:43:15+28:51Quick Step
130 A. Ballan4:43:15+28:51Lampre
131 M. Fischer4:43:15+28:51Liquigas
132 I. Landaluze4:43:15+28:51Euskaltel
133 M. Sieberg4:43:15+28:51Team Milram
134 P. Wrolich4:43:15+28:51Gerolsteiner
135 I. Antón4:43:15+28:51Euskaltel
136 F. Willems4:43:15+28:51Liquigas
137 B. Noval4:43:15+28:51Discovery Channel
138 M. Elmiger4:43:15+28:51AG2R
139 R. Pérez4:43:15+28:51Euskaltel
140 H. Haussler4:43:15+28:51Gerolsteiner
141 D. Navarro4:43:15+28:51Astana
142 A. Ongarato4:43:15+28:51Team Milram
143 W. Bonnet4:43:15+28:51Crédit Agricole
144 D. Millar4:43:15+28:51Saunier Duval
145 G. Cheula4:43:15+28:51Barloworld
146 B. Kohl4:43:15+28:51Gerolsteiner
147 G. Niermann4:43:15+28:51Rabobank
148 M. Quinziato4:43:15+28:51Liquigas
149 C. Dessel4:43:15+28:51AG2R
150 S. Gerrans4:43:15+28:51AG2R
151 F. Cancellara4:43:15+28:51Team CSC
152 S. Hinault4:43:15+28:51Crédit Agricole
153 F. Bichot4:43:15+28:51Agritubel
154 J. Dean4:43:15+28:51Crédit Agricole
155 P. Fédrigo4:43:15+28:51Bouygues Télécom
156 J. Flecha4:43:15+28:51Rabobank
157 P. Weening4:43:15+28:51Rabobank
158 L. Hoste4:43:15+28:51Predictor-Lotto
159 W. Vansevenant4:43:15+28:51Predictor-Lotto
160 B. de Groot4:43:15+28:51Rabobank
161 S. Augé4:43:15+28:51Cofidis
162 J. Tschopp4:43:15+28:51Bouygues Télécom
163 G. Thomas4:43:15+28:51Barloworld
164 B. Wiggins4:43:15+28:51Cofidis
165 R. Verbrugghe4:43:15+28:51Cofidis
166 L. Jégou4:43:15+28:51Française des Jeux
167 A. Charteau4:43:15+28:51Crédit Agricole
168 G. Steegmans4:43:15+28:51Quick Step
169 S. Chavanel4:43:15+28:51Française des Jeux
170 T. Hushovd4:43:15+28:51Crédit Agricole
171 D. Zabriskie4:43:15+28:51Team CSC
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Rasmussen43:52:48Rabobank
2A. Valverde43:55:23+2:35Caisse d'Epargne
3I. Mayo43:55:27+2:39Saunier Duval
4C. Evans43:55:29+2:41Predictor-Lotto
5A. Contador43:55:56+3:08Discovery Channel
6C. Moreau43:56:06+3:18AG2R
7C. Sastre43:56:27+3:39Team CSC
8A. Klöden43:56:38+3:50Astana
9L. Leipheimer43:56:41+3:53Discovery Channel
10K. Kirchen43:57:54+5:06T-Mobile
11M. Astarloza43:58:08+5:20Euskaltel
12A. Kashechkin43:58:22+5:34Astana
13F. Schleck43:58:44+5:56Team CSC
14Ó. Pereiro43:59:24+6:36Caisse d'Epargne
15H. Zubeldia43:59:30+6:42Euskaltel
16L. Gerdemann43:59:33+6:45T-Mobile
17J. Soler43:59:37+6:49Barloworld
18D. Menchov43:59:58+7:10Rabobank
19D. Arroyo44:00:21+7:33Caisse d'Epargne
20T. Valjavec44:00:33+7:45Lampre
21A. Vinokourov44:00:53+8:05Astana
22Y. Popovych44:01:04+8:16Discovery Channel
23V. Karpets44:01:39+8:51Caisse d'Epargne
24K. Sivtsov44:01:48+9:00Barloworld
25C. Horner44:01:59+9:11Predictor-Lotto
26J. Cobo44:02:33+9:45Saunier Duval
27M. Beltrán44:02:57+10:09Liquigas
28J. Gárate44:02:57+10:09Quick Step
29V. Gusev44:05:08+12:20Discovery Channel
30J. Gutiérrez44:06:32+13:44Caisse d'Epargne
31M. Boogerd44:08:57+16:09Rabobank
32S. Chavanel44:09:40+16:52Cofidis
33M. Fothen44:11:46+18:58Gerolsteiner
34A. Txurruka44:11:56+19:08Euskaltel
35C. Le Mevel44:15:33+22:45Crédit Agricole
36J. Voigt44:17:27+24:39Team CSC
37F. Vila44:18:47+25:59Lampre
38G. Hincapie44:19:09+26:21Discovery Channel
39C. Barredo44:19:09+26:21Quick Step
40D. Fofonov44:20:58+28:10Crédit Agricole
41T. Dekker44:21:11+28:23Rabobank
42L. Turpin44:22:13+29:25AG2R
43B. Tankink44:22:46+29:58Quick Step
44A. Botcharov44:23:29+30:41Crédit Agricole
45S. Calzati44:23:33+30:45AG2R
46S. Goubert44:23:35+30:47AG2R
47C. Vandevelde44:25:34+32:46Team CSC
48J. Mercado44:25:35+32:47Agritubel
49M. Iglinsky44:25:54+33:06Astana
50D. Cioni44:25:57+33:09Predictor-Lotto
51C. Moreni44:29:43+36:55Cofidis
52M. Aerts44:30:02+37:14Predictor-Lotto
53F. Wegmann44:30:20+37:32Gerolsteiner
54C. Knees44:32:38+39:50Team Milram
55P. Halgand44:33:24+40:36Crédit Agricole
56T. Voeckler44:33:49+41:01Bouygues Télécom
57L. Lefèvre44:34:37+41:49Bouygues Télécom
58J. Pineau44:36:10+43:22Bouygues Télécom
59R. Scholz44:37:02+44:14Gerolsteiner
60I. Landaluze44:37:16+44:28Euskaltel
61T. Lövkvist44:37:33+44:45Française des Jeux
62X. Florencio44:37:43+44:55Bouygues Télécom
63I. Cuesta44:38:46+45:58Team CSC
64S. Paulinho44:39:08+46:20Discovery Channel
65D. De La Fuente44:39:49+47:01Saunier Duval
66C. Vasseur44:39:55+47:07Quick Step
67A. Colóm44:40:31+47:43Astana
68M. Bruseghin44:44:47+51:59Lampre
69K. Carlström44:44:54+52:06Liquigas
70B. Kohl44:45:20+52:32Gerolsteiner
71J. Gadret44:45:35+52:47AG2R
72P. Savoldelli44:45:44+52:56Astana
73S. Ivanov44:47:27+54:39Astana
74A. Merckx44:48:27+55:39T-Mobile
75C. Wegelius44:49:33+56:45Liquigas
76I. Camaño44:49:49+57:01Saunier Duval
77S. Clement44:49:51+57:03Bouygues Télécom
78M. Elmiger44:50:05+57:17AG2R
79J. Vansummeren44:50:10+57:22Predictor-Lotto
80N. Vogondy44:50:27+57:39Agritubel
81G. Verdugo44:51:32+58:44Euskaltel
82M. Dueñas44:51:58+59:10Agritubel
83J. Arrieta44:53:41+1:00:53AG2R
84E. Martínez44:55:08+1:02:20Discovery Channel
85S. Casar44:55:45+1:02:57Française des Jeux
86E. Zabel44:55:49+1:03:01Team Milram
87N. Portal44:55:55+1:03:07Caisse d'Epargne
88M. Sprick44:55:59+1:03:11Bouygues Télécom
89B. Vaugrenard44:56:40+1:03:52Française des Jeux
90S. Gerrans44:56:48+1:04:00AG2R
91G. Niermann44:57:07+1:04:19Rabobank
92S. Schumacher44:58:54+1:06:06Gerolsteiner
93R. Pérez44:59:13+1:06:25Euskaltel
94A. Grivko44:59:13+1:06:25Team Milram
95K. Arvesen44:59:58+1:07:10Team CSC
96F. Pérez45:00:48+1:08:00Caisse d'Epargne
97F. Ventoso45:02:11+1:09:23Saunier Duval
98C. Rinero45:02:24+1:09:36Saunier Duval
99D. Millar45:02:55+1:10:07Saunier Duval
100J. Azanza45:05:25+1:12:37Euskaltel
101D. Bennati45:07:02+1:14:14Lampre
102M. Albasini45:07:38+1:14:50Liquigas
103G. Rast45:07:46+1:14:58Astana
104I. Antón45:08:07+1:15:19Euskaltel
105P. Gilbert45:08:31+1:15:43Française des Jeux
106F. Pozzato45:09:07+1:16:19Liquigas
107J. Flecha45:09:17+1:16:29Rabobank
108N. Jalabert45:11:23+1:18:35Agritubel
109A. Geslin45:11:44+1:18:56Bouygues Télécom
110D. Cañada45:12:30+1:19:42Saunier Duval
111F. Cancellara45:12:35+1:19:47Team CSC
112A. Ballan45:13:50+1:21:02Lampre
113A. Efimkin45:13:59+1:21:11Barloworld
114P. Fédrigo45:14:26+1:21:38Bouygues Télécom
115M. Fischer45:14:27+1:21:39Liquigas
116I. Isasi45:16:48+1:24:00Euskaltel
117F. Willems45:17:23+1:24:35Liquigas
118D. Righi45:17:23+1:24:35Lampre
119L. Jégou45:17:44+1:24:56Française des Jeux
120P. Bossoni45:17:44+1:24:56Lampre
121B. Salmon45:18:45+1:25:57Agritubel
122J. Tschopp45:18:45+1:25:57Bouygues Télécom
123F. Bichot45:19:03+1:26:15Agritubel
124T. Boonen45:19:29+1:26:41Quick Step
125D. Navarro45:20:26+1:27:38Astana
126B. Eisel45:20:32+1:27:44T-Mobile
127M. Tosatto45:20:49+1:28:01Quick Step
128M. Delage45:20:57+1:28:09Française des Jeux
129M. Ladagnous45:21:03+1:28:15Française des Jeux
130J. García45:21:10+1:28:22Caisse d'Epargne
131P. Weening45:21:22+1:28:34Rabobank
132F. Cárdenas45:21:46+1:28:58Barloworld
133J. Dean45:22:10+1:29:22Crédit Agricole
134F. Rodriguez45:22:24+1:29:36Predictor-Lotto
135H. Haussler45:22:37+1:29:49Gerolsteiner
136W. Bonnet45:22:43+1:29:55Crédit Agricole
137E. Poitschke45:22:47+1:29:59Team Milram
138P. Longo45:23:03+1:30:15Barloworld
139B. Grabsch45:23:12+1:30:24T-Mobile
140R. Grabsch45:23:25+1:30:37Team Milram
141S. Rosseler45:23:53+1:31:05Quick Step
142R. Hunter45:24:19+1:31:31Barloworld
143S. Krauss45:24:21+1:31:33Gerolsteiner
144S. Scheirlinckx45:24:27+1:31:39Cofidis
145C. Corioni45:24:33+1:31:45Lampre
146M. Sieberg45:24:39+1:31:51Team Milram
147A. Cortinovis45:24:53+1:32:05Team Milram
148P. Wrolich45:25:09+1:32:21Gerolsteiner
149M. Burghardt45:26:18+1:33:30T-Mobile
150S. de Jongh45:26:27+1:33:39Quick Step
151B. Noval45:26:37+1:33:49Discovery Channel
152B. Wiggins45:27:11+1:34:23Cofidis
153C. Dessel45:27:38+1:34:50AG2R
154S. Chavanel45:27:53+1:35:05Française des Jeux
155R. Förster45:28:10+1:35:22Gerolsteiner
156M. Quinziato45:28:27+1:35:39Liquigas
157G. Cheula45:28:29+1:35:41Barloworld
158R. Verbrugghe45:30:11+1:37:23Cofidis
159G. Steegmans45:30:14+1:37:26Quick Step
160G. Thomas45:30:19+1:37:31Barloworld
161N. Nuyens45:31:13+1:38:25Cofidis
162S. Hinault45:31:22+1:38:34Crédit Agricole
163A. Ongarato45:31:56+1:39:08Team Milram
164B. de Groot45:32:22+1:39:34Rabobank
165T. Hushovd45:32:32+1:39:44Crédit Agricole
166S. Augé45:34:26+1:41:38Cofidis
167A. Charteau45:34:34+1:41:46Crédit Agricole
168L. Hoste45:34:43+1:41:55Predictor-Lotto
169A. Kuschynski45:35:11+1:42:23Liquigas
170D. Zabriskie45:35:37+1:42:49Team CSC
171W. Vansevenant45:38:11+1:45:23Predictor-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel12:46:06(24)
2Caisse d'Epargne12:48:51+2:45(33)
3Astana12:50:46+4:40(47)
4Team CSC12:50:46+4:40(59)
5Euskaltel12:53:59+7:53(70)
6Predictor-Lotto12:54:04+7:58(65)
7AG2R12:54:46+8:40(84)
8Saunier Duval12:55:43+9:37(81)
9Rabobank12:58:40+12:34(91)
10Crédit Agricole13:00:36+14:30(105)
11Lampre13:03:33+17:27(121)
12Bouygues Télécom13:10:07+24:01(145)
13T-Mobile13:13:32+27:26(139)
14Liquigas13:14:02+27:56(147)
15Agritubel13:14:57+28:51(161)
16Barloworld13:15:07+29:01(135)
17Quick Step13:15:14+29:08(152)
18Gerolsteiner13:22:16+36:10(159)
19Cofidis13:29:00+42:54(225)
20Française des Jeux13:38:40+52:34(229)
21Team Milram13:52:27+1:06:21(246)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Caisse d'Epargne131:52:51(1487)
2Discovery Channel131:52:57+0:06(773)
3Astana131:55:53+3:02(1226)
4Team CSC131:58:25+5:34(1157)
5Rabobank132:01:10+8:19(1098)
6Euskaltel132:01:37+8:46(1128)
7Saunier Duval132:13:21+20:30(1301)
8AG2R132:18:03+25:12(1430)
9Predictor-Lotto132:19:17+26:26(977)
10T-Mobile132:29:56+37:05(724)
11Crédit Agricole132:39:32+46:41(1030)
12Quick Step132:44:32+51:41(912)
13Lampre132:53:42+1:00:51(1226)
14Gerolsteiner133:03:37+1:10:46(931)
15Liquigas133:05:38+1:12:47(1076)
16Barloworld133:06:55+1:14:04(1268)
17Bouygues Télécom133:07:17+1:14:26(1505)
18Cofidis133:39:36+1:46:45(1916)
19Agritubel133:53:46+2:00:55(1689)
20Française des Jeux134:24:31+2:31:40(1327)
21Team Milram134:28:04+2:35:13(1574)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
C. Wegelius29
S. Paulinho27
J. Vansummeren26
N. Portal25
M. Bruseghin22
S. Clement21
J. García21
F. Rodriguez21
M. Albasini20
D. Righi20
P. Halgand19
N. Vogondy19
R. Scholz18
X. Florencio18
S. Krauss18
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Niermann20
S. Gerrans20
M. Elmiger20
I. Landaluze20
B. Kohl19
E. Zabel18
R. Pérez17
S. Schumacher17
K. Arvesen16
F. Wegmann15
A. Botcharov15
C. Vasseur14
L. Gerdemann14
C. Knees13
J. Pineau12