Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 3 in 2007.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 236 km. Type: vlak. Datum: 10 Jul 2007

Snelheid: 35.811 km/h (in database), 35.735 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Cancellara6:36:15Team CSC
2 E. Zabel6:36:15Team Milram
3 D. Napolitano6:36:15Lampre
4 T. Boonen6:36:15Quick Step
5 R. Hunter6:36:15Barloworld
6 R. Förster6:36:15Gerolsteiner
7 R. McEwen6:36:15Predictor-Lotto
8 B. Eisel6:36:15T-Mobile
9 M. Cavendish6:36:15T-Mobile
10 H. Haussler6:36:15Gerolsteiner
11 M. Ladagnous6:36:15Française des Jeux
12 T. Hushovd6:36:15Crédit Agricole
13 S. Chavanel6:36:15Française des Jeux
14 A. Klöden6:36:15Astana
15 R. Feillu6:36:15Agritubel
16 G. Hincapie6:36:15Discovery Channel
17 J. Flecha6:36:15Rabobank
18 Ó. Pereiro6:36:15Caisse d'Epargne
19 F. Ventoso6:36:15Saunier Duval
20 F. Schleck6:36:15Team CSC
21 A. Kashechkin6:36:15Astana
22 S. Schumacher6:36:15Gerolsteiner
23 S. Krauss6:36:15Gerolsteiner
24 F. Pozzato6:36:15Liquigas
25 L. Jégou6:36:15Française des Jeux
26 M. Burghardt6:36:15T-Mobile
27 K. Kirchen6:36:15T-Mobile
28 M. Elmiger6:36:15AG2R
29 T. Lövkvist6:36:15Française des Jeux
30 I. Camaño6:36:15Saunier Duval
31 Ó. Freire6:36:15Rabobank
32 E. Degano6:36:15Barloworld
33 L. Gerdemann6:36:15T-Mobile
34 M. Fischer6:36:15Liquigas
35 I. Isasi6:36:15Euskaltel
36 N. Jalabert6:36:15Agritubel
37 N. Vogondy6:36:15Agritubel
38 C. Sastre6:36:15Team CSC
39 K. Carlström6:36:15Liquigas
40 M. Beltrán6:36:15Liquigas
41 C. Moreni6:36:15Cofidis
42 A. Grivko6:36:15Team Milram
43 G. Thomas6:36:15Barloworld
44 M. Fothen6:36:15Gerolsteiner
45 V. Gusev6:36:15Discovery Channel
46 M. Iglinsky6:36:15Astana
47 C. Hervé6:36:15Agritubel
48 F. Vila6:36:15Lampre
49 A. Valverde6:36:15Caisse d'Epargne
50 C. Evans6:36:15Predictor-Lotto
51 Y. Popovych6:36:15Discovery Channel
52 M. Rogers6:36:15T-Mobile
53 S. de Jongh6:36:15Quick Step
54 A. Vinokourov6:36:15Astana
55 C. Moreau6:36:15AG2R
56 A. Contador6:36:15Discovery Channel
57 M. Delage6:36:15Française des Jeux
58 V. Karpets6:36:15Caisse d'Epargne
59 T. Valjavec6:36:15Lampre
60 M. Sieberg6:36:15Team Milram
61 N. Portal6:36:15Caisse d'Epargne
62 M. Astarloza6:36:15Euskaltel
63 B. Noval6:36:15Discovery Channel
64 J. Gárate6:36:15Quick Step
65 J. Arrieta6:36:15AG2R
66 J. Dean6:36:15Crédit Agricole
67 B. Vaugrenard6:36:15Française des Jeux
68 H. Zubeldia6:36:15Euskaltel
69 R. Pérez6:36:15Euskaltel
70 P. Bossoni6:36:15Lampre
71 P. Halgand6:36:15Crédit Agricole
72 E. Poitschke6:36:15Team Milram
73 G. Rast6:36:15Astana
74 C. Corioni6:36:15Lampre
75 B. Kohl6:36:15Gerolsteiner
76 C. Horner6:36:15Predictor-Lotto
77 K. Sivtsov6:36:15Barloworld
78 D. Cioni6:36:15Predictor-Lotto
79 A. Kuschynski6:36:15Liquigas
80 P. Gilbert6:36:15Française des Jeux
81 E. Martínez6:36:15Discovery Channel
82 B. Grabsch6:36:15T-Mobile
83 G. Steegmans6:36:15Quick Step
84 J. Voigt6:36:15Team CSC
85 J. Gutiérrez6:36:15Caisse d'Epargne
86 F. Rodriguez6:36:15Predictor-Lotto
87 A. Cortinovis6:36:15Team Milram
88 T. Dekker6:36:15Rabobank
89 D. Menchov6:36:15Rabobank
90 G. Niermann6:36:15Rabobank
91 P. Longo6:36:15Barloworld
92 S. Rosseler6:36:15Quick Step
93 S. Chavanel6:36:15Cofidis
94 W. Bonnet6:36:15Crédit Agricole
95 J. Azanza6:36:15Euskaltel
96 J. Pineau6:36:15Bouygues Télécom
97 D. Arroyo6:36:15Caisse d'Epargne
98 S. Casar6:36:15Française des Jeux
99 A. Txurruka6:36:15Euskaltel
100 M. Bruseghin6:36:15Lampre
101 R. Di Grégorio6:36:15Française des Jeux
102 M. Albasini6:36:15Liquigas
103 P. Weening6:36:15Rabobank
104 F. Wegmann6:36:15Gerolsteiner
105 D. Millar6:36:15Saunier Duval
106 A. Geslin6:36:15Bouygues Télécom
107 R. Grabsch6:36:15Team Milram
108 L. Turpin6:36:15AG2R
109 A. Botcharov6:36:15Crédit Agricole
110 C. Vandevelde6:36:15Team CSC
111 S. Augé6:36:15Cofidis
112 X. Florencio6:36:15Bouygues Télécom
113 P. Wrolich6:36:15Gerolsteiner
114 C. Rinero6:36:15Saunier Duval
115 T. Voeckler6:36:15Bouygues Télécom
116 P. Sinkewitz6:36:15T-Mobile
117 A. Efimkin6:36:15Barloworld
118 J. Cobo6:36:15Saunier Duval
119 G. Lequatre6:36:15Cofidis
120 F. Willems6:36:15Liquigas
121 R. Scholz6:36:15Gerolsteiner
122 L. Lefèvre6:36:15Bouygues Télécom
123 D. Fofonov6:36:15Crédit Agricole
124 C. Dessel6:36:15AG2R
125 B. Wiggins6:36:15Cofidis
126 L. Leipheimer6:36:15Discovery Channel
127 M. Rasmussen6:36:15Rabobank
128 G. Verdugo6:36:15Euskaltel
129 M. Sprick6:36:15Bouygues Télécom
130 S. Goubert6:36:15AG2R
131 J. Gadret6:36:15AG2R
132 I. Parra6:36:15Cofidis
133 F. Bichot6:36:15Agritubel
134 A. Ballan6:36:15Lampre
135 S. Clement6:36:15Bouygues Télécom
136 S. Calzati6:36:15AG2R
137 M. Dueñas6:36:15Agritubel
138 J. Tschopp6:36:15Bouygues Télécom
139 S. Ivanov6:36:15Astana
140 S. Scheirlinckx6:36:15Cofidis
141 S. Gerrans6:36:15AG2R
142 C. Knees6:36:15Team Milram
143 P. Fédrigo6:36:15Bouygues Télécom
144 M. Quinziato6:36:15Liquigas
145 C. Wegelius6:36:15Liquigas
146 B. Tankink6:36:15Quick Step
147 I. Mayo6:36:15Saunier Duval
148 A. Colóm6:36:15Astana
149 S. Paulinho6:36:15Discovery Channel
150 R. Lobato6:36:15Saunier Duval
151 M. Boogerd6:36:15Rabobank
152 C. Vasseur6:36:15Quick Step
153 D. Cañada6:36:15Saunier Duval
154 J. Mercado6:36:15Agritubel
155 J. Soler6:36:15Barloworld
156 M. Aerts6:36:15Predictor-Lotto
157 F. Pérez6:36:15Caisse d'Epargne
158 B. Salmon6:36:15Agritubel
159 C. Barredo6:36:15Quick Step
160 A. Merckx6:36:15T-Mobile
161 I. Landaluze6:36:15Euskaltel
162 B. Lancaster6:36:15Team Milram
163 P. Savoldelli6:36:15Astana
164 F. Cárdenas6:36:15Barloworld
165 D. De La Fuente6:36:15Saunier Duval
166 R. Verbrugghe6:36:15Cofidis
167 J. García6:36:15Caisse d'Epargne
168 D. Righi6:36:15Lampre
169 D. Navarro6:36:15Astana
170 C. Le Mevel6:36:15Crédit Agricole
171 G. Cheula6:36:15Barloworld
172 L. Hoste6:36:15Predictor-Lotto
173 J. Vansummeren6:36:15Predictor-Lotto
174 K. Arvesen6:36:52+0:37Team CSC
175 I. Antón6:36:58+0:43Euskaltel
176 M. Tosatto6:36:58+0:43Quick Step
177 S. Hinault6:37:04+0:49Crédit Agricole
178 X. Zandio6:37:07+0:52Caisse d'Epargne
179 I. Cuesta6:37:07+0:52Team CSC
180 D. Bennati6:37:07+0:52Lampre
181 B. de Groot6:37:07+0:52Rabobank
182 N. Nuyens6:37:07+0:52Cofidis
183 A. Charteau6:37:07+0:52Crédit Agricole
184 A. Ongarato6:37:12+0:57Team Milram
185 W. Vansevenant6:37:12+0:57Predictor-Lotto
186 S. O'Grady6:37:12+0:57Team CSC
187 D. Zabriskie6:37:20+1:05Team CSC
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Cancellara15:12:08Team CSC
2A. Klöden15:12:41+0:33Astana
3D. Millar15:12:49+0:41Saunier Duval
4G. Hincapie15:12:51+0:43Discovery Channel
5B. Wiggins15:12:51+0:43Cofidis
6V. Gusev15:12:53+0:45Discovery Channel
7T. Boonen15:12:54+0:46Quick Step
8V. Karpets15:12:54+0:46Caisse d'Epargne
9T. Hushovd15:12:57+0:49Crédit Agricole
10M. Astarloza15:12:57+0:49Euskaltel
11A. Vinokourov15:12:58+0:50Astana
12T. Dekker15:12:59+0:51Rabobank
13B. Vaugrenard15:13:00+0:52Française des Jeux
14M. Quinziato15:13:00+0:52Liquigas
15A. Grivko15:13:01+0:53Team Milram
16J. Gutiérrez15:13:01+0:53Caisse d'Epargne
17F. Pozzato15:13:03+0:55Liquigas
18A. Kashechkin15:13:03+0:55Astana
19A. Contador15:13:03+0:55Discovery Channel
20W. Bonnet15:13:04+0:56Crédit Agricole
21C. Evans15:13:04+0:56Predictor-Lotto
22R. Pérez15:13:04+0:56Euskaltel
23S. Chavanel15:13:04+0:56Cofidis
24M. Rogers15:13:05+0:57T-Mobile
25Ó. Pereiro15:13:05+0:57Caisse d'Epargne
26E. Zabel15:13:06+0:58Team Milram
27L. Gerdemann15:13:06+0:58T-Mobile
28N. Vogondy15:13:06+0:58Agritubel
29P. Savoldelli15:13:06+0:58Astana
30S. Rosseler15:13:07+0:59Quick Step
31R. Verbrugghe15:13:07+0:59Cofidis
32D. Menchov15:13:08+1:00Rabobank
33L. Leipheimer15:13:08+1:00Discovery Channel
34M. Fothen15:13:11+1:03Gerolsteiner
35A. Valverde15:13:11+1:03Caisse d'Epargne
36A. Colóm15:13:11+1:03Astana
37G. Steegmans15:13:12+1:04Quick Step
38B. Kohl15:13:12+1:04Gerolsteiner
39S. Paulinho15:13:12+1:04Discovery Channel
40S. Schumacher15:13:13+1:05Gerolsteiner
41C. Moreni15:13:13+1:05Cofidis
42R. Scholz15:13:13+1:05Gerolsteiner
43P. Gilbert15:13:14+1:06Française des Jeux
44L. Lefèvre15:13:14+1:06Bouygues Télécom
45E. Martínez15:13:15+1:07Discovery Channel
46G. Thomas15:13:15+1:07Barloworld
47S. Clement15:13:15+1:07Bouygues Télécom
48C. Barredo15:13:15+1:07Quick Step
49K. Kirchen15:13:16+1:08T-Mobile
50T. Lövkvist15:13:16+1:08Française des Jeux
51Y. Popovych15:13:16+1:08Discovery Channel
52M. Sprick15:13:16+1:08Bouygues Télécom
53M. Iglinsky15:13:16+1:08Astana
54J. Voigt15:13:16+1:08Team CSC
55R. McEwen15:13:17+1:09Predictor-Lotto
56C. Moreau15:13:17+1:09AG2R
57N. Jalabert15:13:17+1:09Agritubel
58J. Gárate15:13:17+1:09Quick Step
59S. Krauss15:13:18+1:10Gerolsteiner
60R. Hunter15:13:19+1:11Barloworld
61M. Ladagnous15:13:19+1:11Française des Jeux
62S. Casar15:13:19+1:11Française des Jeux
63M. Bruseghin15:13:19+1:11Lampre
64L. Hoste15:13:19+1:11Predictor-Lotto
65T. Voeckler15:13:20+1:12Bouygues Télécom
66F. Pérez15:13:20+1:12Caisse d'Epargne
67J. Vansummeren15:13:20+1:12Predictor-Lotto
68M. Elmiger15:13:21+1:13AG2R
69C. Horner15:13:21+1:13Predictor-Lotto
70B. Grabsch15:13:21+1:13T-Mobile
71F. Wegmann15:13:21+1:13Gerolsteiner
72C. Vandevelde15:13:21+1:13Team CSC
73B. Noval15:13:21+1:13Discovery Channel
74C. Vasseur15:13:21+1:13Quick Step
75P. Sinkewitz15:13:22+1:14T-Mobile
76T. Valjavec15:13:22+1:14Lampre
77G. Verdugo15:13:22+1:14Euskaltel
78A. Merckx15:13:22+1:14T-Mobile
79B. Eisel15:13:23+1:15T-Mobile
80Ó. Freire15:13:23+1:15Rabobank
81I. Camaño15:13:23+1:15Saunier Duval
82P. Halgand15:13:23+1:15Crédit Agricole
83A. Ballan15:13:23+1:15Lampre
84M. Sieberg15:13:23+1:15Team Milram
85F. Willems15:13:23+1:15Liquigas
86S. Ivanov15:13:23+1:15Astana
87J. García15:13:23+1:15Caisse d'Epargne
88C. Sastre15:13:24+1:16Team CSC
89M. Albasini15:13:24+1:16Liquigas
90C. Wegelius15:13:24+1:16Liquigas
91F. Schleck15:13:25+1:17Team CSC
92H. Zubeldia15:13:25+1:17Euskaltel
93X. Florencio15:13:25+1:17Bouygues Télécom
94D. Cioni15:13:25+1:17Predictor-Lotto
95D. Navarro15:13:25+1:17Astana
96J. Flecha15:13:26+1:18Rabobank
97M. Fischer15:13:26+1:18Liquigas
98B. Tankink15:13:26+1:18Quick Step
99J. Tschopp15:13:26+1:18Bouygues Télécom
100H. Haussler15:13:28+1:20Gerolsteiner
101R. Förster15:13:28+1:20Gerolsteiner
102C. Knees15:13:28+1:20Team Milram
103M. Dueñas15:13:28+1:20Agritubel
104I. Parra15:13:28+1:20Cofidis
105I. Mayo15:13:28+1:20Saunier Duval
106J. Arrieta15:13:29+1:21AG2R
107J. Dean15:13:29+1:21Crédit Agricole
108K. Carlström15:13:29+1:21Liquigas
109D. Fofonov15:13:29+1:21Crédit Agricole
110G. Niermann15:13:29+1:21Rabobank
111M. Beltrán15:13:30+1:22Liquigas
112S. Goubert15:13:30+1:22AG2R
113M. Boogerd15:13:30+1:22Rabobank
114S. Chavanel15:13:31+1:23Française des Jeux
115L. Jégou15:13:31+1:23Française des Jeux
116P. Fédrigo15:13:31+1:23Bouygues Télécom
117D. Righi15:13:31+1:23Lampre
118J. Soler15:13:31+1:23Barloworld
119M. Burghardt15:13:32+1:24T-Mobile
120P. Bossoni15:13:32+1:24Lampre
121D. Cañada15:13:32+1:24Saunier Duval
122F. Bichot15:13:32+1:24Agritubel
123F. Rodriguez15:13:33+1:25Predictor-Lotto
124G. Rast15:13:34+1:26Astana
125J. Pineau15:13:34+1:26Bouygues Télécom
126A. Botcharov15:13:34+1:26Crédit Agricole
127R. Grabsch15:13:34+1:26Team Milram
128S. Calzati15:13:34+1:26AG2R
129M. Aerts15:13:34+1:26Predictor-Lotto
130J. Mercado15:13:34+1:26Agritubel
131S. Gerrans15:13:34+1:26AG2R
132C. Le Mevel15:13:35+1:27Crédit Agricole
133C. Dessel15:13:36+1:28AG2R
134A. Txurruka15:13:36+1:28Euskaltel
135I. Landaluze15:13:36+1:28Euskaltel
136A. Cortinovis15:13:37+1:29Team Milram
137S. de Jongh15:13:38+1:30Quick Step
138E. Poitschke15:13:38+1:30Team Milram
139F. Ventoso15:13:38+1:30Saunier Duval
140A. Geslin15:13:38+1:30Bouygues Télécom
141P. Weening15:13:38+1:30Rabobank
142R. Feillu15:13:40+1:32Agritubel
143F. Vila15:13:40+1:32Lampre
144N. Portal15:13:40+1:32Caisse d'Epargne
145M. Delage15:13:41+1:33Française des Jeux
146R. Di Grégorio15:13:41+1:33Française des Jeux
147S. Scheirlinckx15:13:41+1:33Cofidis
148G. Lequatre15:13:42+1:34Cofidis
149B. Salmon15:13:43+1:35Agritubel
150I. Isasi15:13:44+1:36Euskaltel
151J. Azanza15:13:44+1:36Euskaltel
152M. Rasmussen15:13:44+1:36Rabobank
153L. Turpin15:13:46+1:38AG2R
154D. Arroyo15:13:46+1:38Caisse d'Epargne
155J. Gadret15:13:46+1:38AG2R
156F. Cárdenas15:13:46+1:38Barloworld
157J. Cobo15:13:47+1:39Saunier Duval
158C. Corioni15:13:47+1:39Lampre
159A. Efimkin15:13:48+1:40Barloworld
160G. Cheula15:13:48+1:40Barloworld
161C. Rinero15:13:49+1:41Saunier Duval
162D. Napolitano15:13:53+1:45Lampre
163P. Wrolich15:13:53+1:45Gerolsteiner
164P. Longo15:13:54+1:46Barloworld
165D. De La Fuente15:13:54+1:46Saunier Duval
166K. Sivtsov15:13:55+1:47Barloworld
167E. Degano15:13:58+1:50Barloworld
168D. Bennati15:14:03+1:55Lampre
169M. Tosatto15:14:07+1:59Quick Step
170N. Nuyens15:14:09+2:01Cofidis
171I. Antón15:14:13+2:05Euskaltel
172K. Arvesen15:14:13+2:05Team CSC
173B. de Groot15:14:14+2:06Rabobank
174R. Lobato15:14:19+2:11Saunier Duval
175I. Cuesta15:14:20+2:12Team CSC
176X. Zandio15:14:27+2:19Caisse d'Epargne
177S. Hinault15:14:29+2:21Crédit Agricole
178A. Charteau15:14:39+2:31Crédit Agricole
179B. Lancaster15:14:43+2:35Team Milram
180S. O'Grady15:14:48+2:40Team CSC
181A. Ongarato15:14:52+2:44Team Milram
182M. Cavendish15:16:05+3:57T-Mobile
183S. Augé15:16:22+4:14Cofidis
184C. Hervé15:16:29+4:21Agritubel
185W. Vansevenant15:16:29+4:21Predictor-Lotto
186D. Zabriskie15:16:32+4:24Team CSC
187A. Kuschynski15:21:09+9:01Liquigas
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team CSC19:48:25(59)
2Team Milram19:48:33+0:08(104)
3Lampre19:48:37+0:12(110)
4Gerolsteiner19:48:45+0:20(38)
5T-Mobile19:48:45+0:20(43)
6Française des Jeux19:48:45+0:20(49)
7Barloworld19:48:45+0:20(80)
8Astana19:48:45+0:20(81)
9Agritubel19:48:45+0:20(88)
10Liquigas19:48:45+0:20(97)
11Discovery Channel19:48:45+0:20(112)
12Quick Step19:48:45+0:20(121)
13Caisse d'Epargne19:48:45+0:20(125)
14Predictor-Lotto19:48:45+0:20(133)
15Rabobank19:48:45+0:20(136)
16AG2R19:48:45+0:20(148)
17Crédit Agricole19:48:45+0:20(149)
18Saunier Duval19:48:45+0:20(154)
19Euskaltel19:48:45+0:20(165)
20Cofidis19:48:45+0:20(245)
21Bouygues Télécom19:48:45+0:20(314)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Astana45:38:42(307)
2Team CSC45:38:44+0:02(526)
3Discovery Channel45:38:47+0:05(358)
4Caisse d'Epargne45:39:00+0:18(792)
5Cofidis45:39:02+0:20(735)
6T-Mobile45:39:27+0:45(238)
7Rabobank45:39:29+0:47(481)
8Française des Jeux45:39:30+0:48(248)
9Liquigas45:39:34+0:52(344)
10Quick Step45:39:36+0:54(290)
11Gerolsteiner45:39:36+0:54(322)
12Crédit Agricole45:39:36+0:54(399)
13Euskaltel45:39:39+0:57(649)
14Team Milram45:39:43+1:01(463)
15Predictor-Lotto45:39:43+1:01(494)
16Bouygues Télécom45:39:45+1:03(761)
17Lampre45:39:52+1:10(617)
18Saunier Duval45:39:52+1:10(730)
19Barloworld45:40:05+1:23(451)
20Agritubel45:40:07+1:25(623)
21AG2R45:40:07+1:25(731)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Ladagnous68
N. Vogondy52
E. Zabel34
D. Napolitano18
R. Feillu15
K. Sivtsov12
E. Degano12
D. Arroyo11
A. Efimkin11
G. Cheula11
C. Rinero11
P. Wrolich11
P. Longo11
D. De La Fuente11
F. Ventoso10
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
D. Bennati132
N. Nuyens111
B. de Groot92
M. Tosatto78
I. Cuesta65
I. Antón52
X. Zandio36
K. Arvesen29
S. Hinault26
A. Charteau9
S. O'Grady7
A. Ongarato4
D. Zabriskie3
A. Colóm2
L. Leipheimer2