Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2007 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 2007.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 168 km. Type: vlak. Datum: 09 Jul 2007

Snelheid: 44.271 km/h (in database), 44.140 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 G. Steegmans3:48:22Quick Step
2 T. Boonen3:48:22Quick Step
3 F. Pozzato3:48:22Liquigas
4 R. Hunter3:48:22Barloworld
5 R. Feillu3:48:22Agritubel
6 R. McEwen3:48:22Predictor-Lotto
7 E. Zabel3:48:22Team Milram
8 H. Haussler3:48:22Gerolsteiner
9 Ó. Freire3:48:22Rabobank
10 S. Chavanel3:48:22Française des Jeux
11 W. Bonnet3:48:22Crédit Agricole
12 B. Eisel3:48:22T-Mobile
13 S. Hinault3:48:22Crédit Agricole
14 P. Gilbert3:48:22Française des Jeux
15 E. Degano3:48:22Barloworld
16 M. Ladagnous3:48:22Française des Jeux
17 T. Lövkvist3:48:22Française des Jeux
18 S. de Jongh3:48:22Quick Step
19 M. Burghardt3:48:22T-Mobile
20 M. Fischer3:48:22Liquigas
21 J. Flecha3:48:22Rabobank
22 A. Ongarato3:48:22Team Milram
23 K. Kirchen3:48:22T-Mobile
24 S. Rosseler3:48:22Quick Step
25 M. Tosatto3:48:22Quick Step
26 S. Krauss3:48:22Gerolsteiner
27 E. Poitschke3:48:22Team Milram
28 C. Hervé3:48:22Agritubel
29 A. Cortinovis3:48:22Team Milram
30 G. Rast3:48:22Astana
31 A. Vinokourov3:48:22Astana
32 Y. Popovych3:48:22Discovery Channel
33 A. Ballan3:48:22Lampre
34 L. Jégou3:48:22Française des Jeux
35 P. Longo3:48:22Barloworld
36 I. Camaño3:48:22Saunier Duval
37 M. Delage3:48:22Française des Jeux
38 P. Halgand3:48:22Crédit Agricole
39 A. Geslin3:48:22Bouygues Télécom
40 C. Moreau3:48:22AG2R
41 A. Kashechkin3:48:22Astana
42 B. Lancaster3:48:22Team Milram
43 C. Knees3:48:22Team Milram
44 A. Grivko3:48:22Team Milram
45 D. Fofonov3:48:22Crédit Agricole
46 S. Chavanel3:48:22Cofidis
47 M. Rogers3:48:22T-Mobile
48 J. Pineau3:48:22Bouygues Télécom
49 M. Sprick3:48:22Bouygues Télécom
50 V. Gusev3:48:22Discovery Channel
51 A. Klöden3:48:22Astana
52 A. Colóm3:48:22Astana
53 M. Beltrán3:48:22Liquigas
54 A. Kuschynski3:48:22Liquigas
55 R. Grabsch3:48:22Team Milram
56 F. Vila3:48:22Lampre
57 M. Astarloza3:48:22Euskaltel
58 C. Evans3:48:22Predictor-Lotto
59 M. Fothen3:48:22Gerolsteiner
60 L. Gerdemann3:48:22T-Mobile
61 M. Boogerd3:48:22Rabobank
62 J. Arrieta3:48:22AG2R
63 D. Menchov3:48:22Rabobank
64 P. Sinkewitz3:48:22T-Mobile
65 M. Elmiger3:48:22AG2R
66 L. Turpin3:48:22AG2R
67 I. Isasi3:48:22Euskaltel
68 R. Pérez3:48:22Euskaltel
69 T. Vaitkus3:48:22Discovery Channel
70 A. Contador3:48:22Discovery Channel
71 M. Sieberg3:48:22Team Milram
72 F. Cancellara3:48:22Team CSC
73 H. Zubeldia3:48:22Euskaltel
74 J. Azanza3:48:22Euskaltel
75 D. Cañada3:48:22Saunier Duval
76 N. Jalabert3:48:22Agritubel
77 J. Gadret3:48:22AG2R
78 B. Tankink3:48:22Quick Step
79 C. Horner3:48:22Predictor-Lotto
80 S. Clement3:48:22Bouygues Télécom
81 K. Sivtsov3:48:22Barloworld
82 B. Grabsch3:48:22T-Mobile
83 R. Scholz3:48:22Gerolsteiner
84 B. Kohl3:48:22Gerolsteiner
85 J. Cobo3:48:22Saunier Duval
86 T. Hushovd3:48:22Crédit Agricole
87 A. Efimkin3:48:22Barloworld
88 A. Botcharov3:48:22Crédit Agricole
89 S. Casar3:48:22Française des Jeux
90 A. Merckx3:48:22T-Mobile
91 D. Millar3:48:22Saunier Duval
92 F. Schleck3:48:22Team CSC
93 M. Dueñas3:48:22Agritubel
94 J. Mercado3:48:22Agritubel
95 I. Parra3:48:22Cofidis
96 D. Cioni3:48:22Predictor-Lotto
97 K. Carlström3:48:22Liquigas
98 D. De La Fuente3:48:22Saunier Duval
99 S. Scheirlinckx3:48:22Cofidis
100 J. Dean3:48:22Crédit Agricole
101 S. O'Grady3:48:22Team CSC
102 T. Dekker3:48:22Rabobank
103 M. Iglinsky3:48:22Astana
104 C. Vasseur3:48:22Quick Step
105 A. Txurruka3:48:22Euskaltel
106 J. Gárate3:48:22Quick Step
107 M. Aerts3:48:22Predictor-Lotto
108 S. Schumacher3:48:22Gerolsteiner
109 G. Verdugo3:48:22Euskaltel
110 F. Bichot3:48:22Agritubel
111 N. Vogondy3:48:22Agritubel
112 J. Tschopp3:48:22Bouygues Télécom
113 B. Salmon3:48:22Agritubel
114 F. Wegmann3:48:22Gerolsteiner
115 S. Calzati3:48:22AG2R
116 P. Savoldelli3:48:22Astana
117 C. Dessel3:48:22AG2R
118 D. Navarro3:48:22Astana
119 C. Wegelius3:48:22Liquigas
120 C. Corioni3:48:22Lampre
121 S. Goubert3:48:22AG2R
122 P. Bossoni3:48:22Lampre
123 D. Napolitano3:48:22Lampre
124 S. Gerrans3:48:22AG2R
125 T. Valjavec3:48:22Lampre
126 I. Mayo3:48:22Saunier Duval
127 C. Sastre3:48:22Team CSC
128 P. Fédrigo3:48:22Bouygues Télécom
129 Ó. Pereiro3:48:22Caisse d'Epargne
130 S. Ivanov3:48:22Astana
131 L. Leipheimer3:48:22Discovery Channel
132 S. Paulinho3:48:22Discovery Channel
133 F. Pérez3:48:22Caisse d'Epargne
134 J. Gutiérrez3:48:22Caisse d'Epargne
135 X. Florencio3:48:22Bouygues Télécom
136 P. Weening3:48:22Rabobank
137 R. Di Grégorio3:48:22Française des Jeux
138 B. Vaugrenard3:48:22Française des Jeux
139 C. Barredo3:48:22Quick Step
140 B. de Groot3:48:22Rabobank
141 L. Lefèvre3:48:22Bouygues Télécom
142 D. Arroyo3:48:22Caisse d'Epargne
143 E. Martínez3:48:22Discovery Channel
144 A. Valverde3:48:22Caisse d'Epargne
145 V. Karpets3:48:22Caisse d'Epargne
146 G. Niermann3:48:22Rabobank
147 A. Charteau3:48:22Crédit Agricole
148 C. Le Mevel3:48:22Crédit Agricole
149 N. Portal3:48:22Caisse d'Epargne
150 C. Vandevelde3:48:22Team CSC
151 G. Hincapie3:48:22Discovery Channel
152 B. Noval3:48:22Discovery Channel
153 C. Rinero3:48:22Saunier Duval
154 R. Verbrugghe3:48:22Cofidis
155 R. Lobato3:48:22Saunier Duval
156 K. Arvesen3:48:22Team CSC
157 C. Moreni3:48:22Cofidis
158 S. Augé3:48:22Cofidis
159 J. Voigt3:48:22Team CSC
160 F. Willems3:48:22Liquigas
161 B. Wiggins3:48:22Cofidis
162 I. Antón3:48:22Euskaltel
163 I. Cuesta3:48:22Team CSC
164 M. Rasmussen3:48:22Rabobank
165 M. Albasini3:48:22Liquigas
166 M. Cavendish3:48:22T-Mobile
167 L. Hoste3:48:22Predictor-Lotto
168 J. Vansummeren3:48:22Predictor-Lotto
169 M. Bruseghin3:48:22Lampre
170 F. Ventoso3:48:22Saunier Duval
171 T. Voeckler3:48:22Bouygues Télécom
172 J. García3:48:22Caisse d'Epargne
173 P. Wrolich3:48:22Gerolsteiner
174 W. Vansevenant3:48:22Predictor-Lotto
175 X. Zandio3:48:22Caisse d'Epargne
176 I. Landaluze3:48:22Euskaltel
177 D. Zabriskie3:48:22Team CSC
178 G. Cheula3:48:22Barloworld
179 J. Soler3:48:22Barloworld
180 F. Cárdenas3:48:22Barloworld
181 D. Righi3:48:22Lampre
182 G. Lequatre3:48:22Cofidis
183 N. Nuyens3:48:22Cofidis
184 R. Förster3:48:22Gerolsteiner
185 G. Thomas3:48:22Barloworld
186 M. Quinziato3:48:22Liquigas
187 D. Bennati3:48:22Lampre
188 F. Rodriguez3:48:22Predictor-Lotto
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Cancellara8:36:13Team CSC
2A. Klöden8:36:26+0:13Astana
3D. Millar8:36:34+0:21Saunier Duval
4G. Hincapie8:36:36+0:23Discovery Channel
5B. Wiggins8:36:36+0:23Cofidis
6V. Gusev8:36:38+0:25Discovery Channel
7T. Boonen8:36:39+0:26Quick Step
8V. Karpets8:36:39+0:26Caisse d'Epargne
9T. Hushovd8:36:42+0:29Crédit Agricole
10A. Vinokourov8:36:43+0:30Astana
11T. Dekker8:36:44+0:31Rabobank
12B. Vaugrenard8:36:45+0:32Française des Jeux
13M. Quinziato8:36:45+0:32Liquigas
14M. Astarloza8:36:46+0:33Euskaltel
15J. Gutiérrez8:36:46+0:33Caisse d'Epargne
16A. Grivko8:36:46+0:33Team Milram
17F. Pozzato8:36:48+0:35Liquigas
18A. Kashechkin8:36:48+0:35Astana
19A. Contador8:36:48+0:35Discovery Channel
20W. Bonnet8:36:49+0:36Crédit Agricole
21C. Evans8:36:49+0:36Predictor-Lotto
22S. Chavanel8:36:49+0:36Cofidis
23R. Pérez8:36:49+0:36Euskaltel
24M. Rogers8:36:50+0:37T-Mobile
25Ó. Pereiro8:36:50+0:37Caisse d'Epargne
26L. Gerdemann8:36:51+0:38T-Mobile
27P. Savoldelli8:36:51+0:38Astana
28S. Rosseler8:36:52+0:39Quick Step
29R. Verbrugghe8:36:52+0:39Cofidis
30D. Menchov8:36:53+0:40Rabobank
31L. Leipheimer8:36:53+0:40Discovery Channel
32T. Vaitkus8:36:55+0:42Discovery Channel
33M. Fothen8:36:56+0:43Gerolsteiner
34A. Colóm8:36:56+0:43Astana
35A. Valverde8:36:56+0:43Caisse d'Epargne
36D. Bennati8:36:56+0:43Lampre
37G. Steegmans8:36:57+0:44Quick Step
38B. Kohl8:36:57+0:44Gerolsteiner
39S. Paulinho8:36:57+0:44Discovery Channel
40S. Schumacher8:36:58+0:45Gerolsteiner
41R. Scholz8:36:58+0:45Gerolsteiner
42C. Moreni8:36:58+0:45Cofidis
43P. Gilbert8:36:59+0:46Française des Jeux
44L. Lefèvre8:36:59+0:46Bouygues Télécom
45E. Martínez8:37:00+0:47Discovery Channel
46S. Clement8:37:00+0:47Bouygues Télécom
47G. Thomas8:37:00+0:47Barloworld
48C. Barredo8:37:00+0:47Quick Step
49K. Kirchen8:37:01+0:48T-Mobile
50Y. Popovych8:37:01+0:48Discovery Channel
51T. Lövkvist8:37:01+0:48Française des Jeux
52M. Sprick8:37:01+0:48Bouygues Télécom
53M. Iglinsky8:37:01+0:48Astana
54J. Voigt8:37:01+0:48Team CSC
55R. McEwen8:37:02+0:49Predictor-Lotto
56C. Moreau8:37:02+0:49AG2R
57N. Jalabert8:37:02+0:49Agritubel
58J. Gárate8:37:02+0:49Quick Step
59N. Nuyens8:37:02+0:49Cofidis
60E. Zabel8:37:03+0:50Team Milram
61S. Krauss8:37:03+0:50Gerolsteiner
62R. Hunter8:37:04+0:51Barloworld
63S. Casar8:37:04+0:51Française des Jeux
64L. Hoste8:37:04+0:51Predictor-Lotto
65M. Bruseghin8:37:04+0:51Lampre
66F. Pérez8:37:05+0:52Caisse d'Epargne
67T. Voeckler8:37:05+0:52Bouygues Télécom
68J. Vansummeren8:37:05+0:52Predictor-Lotto
69M. Elmiger8:37:06+0:53AG2R
70C. Horner8:37:06+0:53Predictor-Lotto
71B. Grabsch8:37:06+0:53T-Mobile
72F. Wegmann8:37:06+0:53Gerolsteiner
73C. Vandevelde8:37:06+0:53Team CSC
74C. Vasseur8:37:06+0:53Quick Step
75B. Noval8:37:06+0:53Discovery Channel
76P. Sinkewitz8:37:07+0:54T-Mobile
77T. Valjavec8:37:07+0:54Lampre
78G. Verdugo8:37:07+0:54Euskaltel
79A. Merckx8:37:07+0:54T-Mobile
80N. Vogondy8:37:07+0:54Agritubel
81B. de Groot8:37:07+0:54Rabobank
82Ó. Freire8:37:08+0:55Rabobank
83B. Eisel8:37:08+0:55T-Mobile
84A. Ballan8:37:08+0:55Lampre
85I. Camaño8:37:08+0:55Saunier Duval
86P. Halgand8:37:08+0:55Crédit Agricole
87F. Willems8:37:08+0:55Liquigas
88S. Ivanov8:37:08+0:55Astana
89M. Sieberg8:37:08+0:55Team Milram
90J. García8:37:08+0:55Caisse d'Epargne
91M. Tosatto8:37:09+0:56Quick Step
92M. Albasini8:37:09+0:56Liquigas
93C. Sastre8:37:09+0:56Team CSC
94C. Wegelius8:37:09+0:56Liquigas
95F. Schleck8:37:10+0:57Team CSC
96H. Zubeldia8:37:10+0:57Euskaltel
97X. Florencio8:37:10+0:57Bouygues Télécom
98D. Cioni8:37:10+0:57Predictor-Lotto
99D. Navarro8:37:10+0:57Astana
100M. Fischer8:37:11+0:58Liquigas
101J. Flecha8:37:11+0:58Rabobank
102B. Tankink8:37:11+0:58Quick Step
103J. Tschopp8:37:11+0:58Bouygues Télécom
104H. Haussler8:37:13+1:00Gerolsteiner
105C. Knees8:37:13+1:00Team Milram
106R. Förster8:37:13+1:00Gerolsteiner
107I. Mayo8:37:13+1:00Saunier Duval
108M. Dueñas8:37:13+1:00Agritubel
109I. Parra8:37:13+1:00Cofidis
110I. Cuesta8:37:13+1:00Team CSC
111J. Arrieta8:37:14+1:01AG2R
112J. Dean8:37:14+1:01Crédit Agricole
113K. Carlström8:37:14+1:01Liquigas
114D. Fofonov8:37:14+1:01Crédit Agricole
115G. Niermann8:37:14+1:01Rabobank
116M. Beltrán8:37:15+1:02Liquigas
117M. Boogerd8:37:15+1:02Rabobank
118S. Goubert8:37:15+1:02AG2R
119I. Antón8:37:15+1:02Euskaltel
120S. Chavanel8:37:16+1:03Française des Jeux
121L. Jégou8:37:16+1:03Française des Jeux
122P. Fédrigo8:37:16+1:03Bouygues Télécom
123D. Righi8:37:16+1:03Lampre
124J. Soler8:37:16+1:03Barloworld
125M. Burghardt8:37:17+1:04T-Mobile
126P. Bossoni8:37:17+1:04Lampre
127D. Cañada8:37:17+1:04Saunier Duval
128F. Bichot8:37:17+1:04Agritubel
129M. Ladagnous8:37:18+1:05Française des Jeux
130F. Rodriguez8:37:18+1:05Predictor-Lotto
131G. Rast8:37:19+1:06Astana
132J. Pineau8:37:19+1:06Bouygues Télécom
133A. Botcharov8:37:19+1:06Crédit Agricole
134R. Grabsch8:37:19+1:06Team Milram
135M. Aerts8:37:19+1:06Predictor-Lotto
136S. Calzati8:37:19+1:06AG2R
137J. Mercado8:37:19+1:06Agritubel
138S. Gerrans8:37:19+1:06AG2R
139C. Le Mevel8:37:20+1:07Crédit Agricole
140X. Zandio8:37:20+1:07Caisse d'Epargne
141C. Dessel8:37:21+1:08AG2R
142A. Txurruka8:37:21+1:08Euskaltel
143K. Arvesen8:37:21+1:08Team CSC
144I. Landaluze8:37:21+1:08Euskaltel
145A. Cortinovis8:37:22+1:09Team Milram
146S. de Jongh8:37:23+1:10Quick Step
147E. Poitschke8:37:23+1:10Team Milram
148A. Geslin8:37:23+1:10Bouygues Télécom
149F. Ventoso8:37:23+1:10Saunier Duval
150P. Weening8:37:23+1:10Rabobank
151S. Hinault8:37:25+1:12Crédit Agricole
152F. Vila8:37:25+1:12Lampre
153N. Portal8:37:25+1:12Caisse d'Epargne
154M. Delage8:37:26+1:13Française des Jeux
155R. Di Grégorio8:37:26+1:13Française des Jeux
156S. Scheirlinckx8:37:26+1:13Cofidis
157R. Feillu8:37:27+1:14Agritubel
158G. Lequatre8:37:27+1:14Cofidis
159B. Salmon8:37:28+1:15Agritubel
160I. Isasi8:37:29+1:16Euskaltel
161J. Azanza8:37:29+1:16Euskaltel
162M. Rasmussen8:37:29+1:16Rabobank
163L. Turpin8:37:31+1:18AG2R
164J. Gadret8:37:31+1:18AG2R
165D. Arroyo8:37:31+1:18Caisse d'Epargne
166F. Cárdenas8:37:31+1:18Barloworld
167J. Cobo8:37:32+1:19Saunier Duval
168C. Corioni8:37:32+1:19Lampre
169A. Charteau8:37:32+1:19Crédit Agricole
170A. Efimkin8:37:33+1:20Barloworld
171G. Cheula8:37:33+1:20Barloworld
172C. Rinero8:37:34+1:21Saunier Duval
173S. O'Grady8:37:36+1:23Team CSC
174P. Wrolich8:37:38+1:25Gerolsteiner
175P. Longo8:37:39+1:26Barloworld
176D. De La Fuente8:37:39+1:26Saunier Duval
177A. Ongarato8:37:40+1:27Team Milram
178K. Sivtsov8:37:40+1:27Barloworld
179E. Degano8:37:43+1:30Barloworld
180D. Napolitano8:37:46+1:33Lampre
181R. Lobato8:38:04+1:51Saunier Duval
182B. Lancaster8:38:28+2:15Team Milram
183D. Zabriskie8:39:12+2:59Team CSC
184W. Vansevenant8:39:17+3:04Predictor-Lotto
185M. Cavendish8:39:50+3:37T-Mobile
186S. Augé8:40:07+3:54Cofidis
187C. Hervé8:40:14+4:01Agritubel
188A. Kuschynski8:44:54+8:41Liquigas
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Quick Step11:24:34(21)
2Liquigas11:24:58+0:24(76)
3Française des Jeux11:25:06+0:32(40)
4T-Mobile11:25:06+0:32(54)
5Barloworld11:25:06+0:32(54)
6Team Milram11:25:06+0:32(56)
7Crédit Agricole11:25:06+0:32(62)
8Rabobank11:25:06+0:32(91)
9Gerolsteiner11:25:06+0:32(93)
10Astana11:25:06+0:32(102)
11Agritubel11:25:06+0:32(109)
12Bouygues Télécom11:25:06+0:32(136)
13Predictor-Lotto11:25:06+0:32(143)
14Discovery Channel11:25:06+0:32(151)
15AG2R11:25:06+0:32(167)
16Euskaltel11:25:06+0:32(192)
17Saunier Duval11:25:06+0:32(196)
18Lampre11:25:06+0:32(209)
19Cofidis11:25:06+0:32(240)
20Team CSC11:25:06+0:32(265)
21Caisse d'Epargne11:25:06+0:32(396)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Astana25:49:57(226)
2Team CSC25:49:59+0:02(467)
3Discovery Channel25:50:02+0:05(246)
4Caisse d'Epargne25:50:15+0:18(667)
5Cofidis25:50:17+0:20(490)
6T-Mobile25:50:42+0:45(195)
7Rabobank25:50:44+0:47(345)
8Française des Jeux25:50:45+0:48(199)
9Liquigas25:50:49+0:52(247)
10Quick Step25:50:51+0:54(169)
11Crédit Agricole25:50:51+0:54(250)
12Gerolsteiner25:50:51+0:54(284)
13Euskaltel25:50:54+0:57(484)
14Team Milram25:50:58+1:01(359)
15Predictor-Lotto25:50:58+1:01(361)
16Bouygues Télécom25:51:00+1:03(447)
17Lampre25:51:07+1:10(507)
18Saunier Duval25:51:07+1:10(576)
19Barloworld25:51:20+1:23(371)
20Agritubel25:51:22+1:25(535)
21AG2R25:51:22+1:25(583)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
G. Steegmans88
M. Sieberg42
R. Pérez24
T. Boonen16
F. Pozzato14
R. Grabsch4
R. McEwen2
J. Mercado2
E. Poitschke2
M. Fothen1
A. Colóm1
S. Casar1
B. Grabsch1
I. Camaño1
P. Halgand1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
K. Arvesen41
X. Florencio4
F. Willems4
D. Bennati4
F. Ventoso3
R. Förster3
C. Sastre3
M. Albasini3
S. Ivanov3
C. Vandevelde3
G. Thomas3
C. Moreni3
L. Leipheimer3
Ó. Pereiro3
M. Rogers3