Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2007 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 17 in 2007.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 188 km. Type: vlak. Datum: 26 Jul 2007

Snelheid: 44.516 km/h (in database), 44.398 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 D. Bennati4:14:04Lampre
2 M. Fothen4:14:04Gerolsteiner
3 M. Elmiger4:14:04AG2R
4 J. Voigt4:14:04Team CSC
5 D. Millar4:16:45+2:41Saunier Duval
6 M. Tosatto4:16:47+2:43Quick Step
7 M. Quinziato4:17:24+3:20Liquigas
8 D. Righi4:17:24+3:20Lampre
9 T. Boonen4:23:41+9:37Quick Step
10 S. Chavanel4:23:41+9:37Française des Jeux
11 R. Hunter4:23:41+9:37Barloworld
12 R. Förster4:23:41+9:37Gerolsteiner
13 E. Zabel4:23:41+9:37Team Milram
14 G. Steegmans4:23:43+9:39Quick Step
15 S. Krauss4:23:43+9:39Gerolsteiner
16 S. Hinault4:23:43+9:39Crédit Agricole
17 C. Evans4:23:43+9:39Predictor-Lotto
18 T. Hushovd4:23:43+9:39Crédit Agricole
19 X. Florencio4:23:43+9:39Bouygues Télécom
20 A. Contador4:23:43+9:39Discovery Channel
21 L. Hoste4:23:43+9:39Predictor-Lotto
22 G. Hincapie4:23:43+9:39Discovery Channel
23 S. de Jongh4:23:43+9:39Quick Step
24 M. Fischer4:23:43+9:39Liquigas
25 A. Kuschynski4:23:43+9:39Liquigas
26 M. Dueñas4:23:43+9:39Agritubel
27 L. Leipheimer4:23:43+9:39Discovery Channel
28 J. Dean4:23:43+9:39Crédit Agricole
29 P. Longo4:23:43+9:39Barloworld
30 C. Rinero4:23:43+9:39Saunier Duval
31 K. Kirchen4:23:43+9:39T-Mobile
32 H. Zubeldia4:23:43+9:39Euskaltel
33 M. Delage4:23:43+9:39Française des Jeux
34 C. Horner4:23:43+9:39Predictor-Lotto
35 Y. Popovych4:23:43+9:39Discovery Channel
36 M. Beltrán4:23:43+9:39Liquigas
37 F. Schleck4:23:43+9:39Team CSC
38 P. Halgand4:23:43+9:39Crédit Agricole
39 B. Vaugrenard4:23:43+9:39Française des Jeux
40 G. Thomas4:23:43+9:39Barloworld
41 A. Txurruka4:23:43+9:39Euskaltel
42 C. Sastre4:23:43+9:39Team CSC
43 R. Pérez4:23:43+9:39Euskaltel
44 R. Grabsch4:23:43+9:39Team Milram
45 E. Poitschke4:23:43+9:39Team Milram
46 B. Grabsch4:23:43+9:39T-Mobile
47 J. Gárate4:23:43+9:39Quick Step
48 K. Sivtsov4:23:43+9:39Barloworld
49 A. Ballan4:23:43+9:39Lampre
50 J. Soler4:23:43+9:39Barloworld
51 I. Isasi4:23:43+9:39Euskaltel
52 D. Cioni4:23:43+9:39Predictor-Lotto
53 F. Bichot4:23:43+9:39Agritubel
54 M. Astarloza4:23:43+9:39Euskaltel
55 A. Efimkin4:23:43+9:39Barloworld
56 C. Vandevelde4:23:43+9:39Team CSC
57 D. De La Fuente4:23:43+9:39Saunier Duval
58 B. Noval4:23:43+9:39Discovery Channel
59 A. Grivko4:23:43+9:39Team Milram
60 I. Mayo4:23:43+9:39Saunier Duval
61 C. Knees4:23:43+9:39Team Milram
62 D. Arroyo4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
63 P. Bossoni4:23:43+9:39Lampre
64 J. Gutiérrez4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
65 B. Tankink4:23:43+9:39Quick Step
66 S. Rosseler4:23:43+9:39Quick Step
67 T. Valjavec4:23:43+9:39Lampre
68 J. García4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
69 A. Valverde4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
70 C. Vasseur4:23:43+9:39Quick Step
71 P. Wrolich4:23:43+9:39Gerolsteiner
72 M. Bruseghin4:23:43+9:39Lampre
73 C. Corioni4:23:43+9:39Lampre
74 S. Paulinho4:23:43+9:39Discovery Channel
75 S. Gerrans4:23:43+9:39AG2R
76 K. Arvesen4:23:43+9:39Team CSC
77 S. Goubert4:23:43+9:39AG2R
78 E. Martínez4:23:43+9:39Discovery Channel
79 H. Haussler4:23:43+9:39Gerolsteiner
80 R. Scholz4:23:43+9:39Gerolsteiner
81 L. Jégou4:23:43+9:39Française des Jeux
82 B. Kohl4:23:43+9:39Gerolsteiner
83 N. Vogondy4:23:43+9:39Agritubel
84 J. Cobo4:23:43+9:39Saunier Duval
85 S. Casar4:23:43+9:39Française des Jeux
86 J. Arrieta4:23:43+9:39AG2R
87 M. Aerts4:23:43+9:39Predictor-Lotto
88 I. Landaluze4:23:43+9:39Euskaltel
89 B. Eisel4:23:43+9:39T-Mobile
90 M. Sieberg4:23:43+9:39Team Milram
91 J. Gadret4:23:43+9:39AG2R
92 Ó. Pereiro4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
93 I. Camaño4:23:43+9:39Saunier Duval
94 F. Vila4:23:43+9:39Lampre
95 A. Cortinovis4:23:43+9:39Team Milram
96 V. Karpets4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
97 C. Barredo4:23:43+9:39Quick Step
98 J. Vansummeren4:23:43+9:39Predictor-Lotto
99 J. Azanza4:23:43+9:39Euskaltel
100 G. Verdugo4:23:43+9:39Euskaltel
101 C. Moreau4:23:43+9:39AG2R
102 A. Botcharov4:23:43+9:39Crédit Agricole
103 B. de Groot4:23:43+9:39Rabobank
104 T. Voeckler4:23:43+9:39Bouygues Télécom
105 M. Burghardt4:23:43+9:39T-Mobile
106 D. Cañada4:23:43+9:39Saunier Duval
107 K. Carlström4:23:43+9:39Liquigas
108 F. Willems4:23:43+9:39Liquigas
109 T. Lövkvist4:23:43+9:39Française des Jeux
110 C. Wegelius4:23:43+9:39Liquigas
111 G. Cheula4:23:43+9:39Barloworld
112 A. Merckx4:23:43+9:39T-Mobile
113 L. Turpin4:23:43+9:39AG2R
114 J. Mercado4:23:43+9:39Agritubel
115 A. Charteau4:23:43+9:39Crédit Agricole
116 D. Fofonov4:23:43+9:39Crédit Agricole
117 B. Salmon4:23:43+9:39Agritubel
118 W. Bonnet4:23:43+9:39Crédit Agricole
119 F. Pérez4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
120 M. Ladagnous4:23:43+9:39Française des Jeux
121 M. Albasini4:23:43+9:39Liquigas
122 A. Geslin4:23:43+9:39Bouygues Télécom
123 J. Pineau4:23:43+9:39Bouygues Télécom
124 N. Portal4:23:43+9:39Caisse d'Epargne
125 L. Lefèvre4:23:43+9:39Bouygues Télécom
126 F. Wegmann4:23:43+9:39Gerolsteiner
127 P. Fédrigo4:23:43+9:39Bouygues Télécom
128 J. Tschopp4:23:43+9:39Bouygues Télécom
129 N. Jalabert4:23:43+9:39Agritubel
130 S. Schumacher4:23:43+9:39Gerolsteiner
131 L. Gerdemann4:23:43+9:39T-Mobile
132 I. Cuesta4:23:43+9:39Team CSC
133 M. Boogerd4:23:43+9:39Rabobank
134 J. Flecha4:23:43+9:39Rabobank
135 F. Cárdenas4:23:43+9:39Barloworld
136 G. Niermann4:23:43+9:39Rabobank
137 T. Dekker4:23:43+9:39Rabobank
138 P. Weening4:23:43+9:39Rabobank
139 F. Cancellara4:24:12+10:08Team CSC
140 V. Gusev4:24:12+10:08Discovery Channel
141 W. Vansevenant4:24:26+10:22Predictor-Lotto
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Contador80:42:08Discovery Channel
2C. Evans80:44:01+1:53Predictor-Lotto
3L. Leipheimer80:44:57+2:49Discovery Channel
4C. Sastre80:48:10+6:02Team CSC
5H. Zubeldia80:48:37+6:29Euskaltel
6A. Valverde80:52:26+10:18Caisse d'Epargne
7K. Kirchen80:53:44+11:36T-Mobile
8Y. Popovych80:54:58+12:50Discovery Channel
9J. Soler80:55:39+13:31Barloworld
10M. Astarloza80:55:50+13:42Euskaltel
11Ó. Pereiro80:56:15+14:07Caisse d'Epargne
12D. Arroyo81:00:06+17:58Caisse d'Epargne
13I. Mayo81:04:22+22:14Saunier Duval
14C. Horner81:05:20+23:12Predictor-Lotto
15V. Karpets81:06:35+24:27Caisse d'Epargne
16M. Boogerd81:09:58+27:50Rabobank
17F. Schleck81:10:46+28:38Team CSC
18M. Beltrán81:11:56+29:48Liquigas
19T. Valjavec81:15:29+33:21Lampre
20J. Cobo81:16:40+34:32Saunier Duval
21J. Gárate81:18:21+36:13Quick Step
22J. Gutiérrez81:27:31+45:23Caisse d'Epargne
23A. Txurruka81:28:02+45:54Euskaltel
24C. Vandevelde81:35:31+53:23Team CSC
25D. Fofonov81:36:13+54:05Crédit Agricole
26G. Hincapie81:36:43+54:35Discovery Channel
27S. Goubert81:43:55+1:01:47AG2R
28F. Vila81:46:05+1:03:57Lampre
29J. Voigt81:47:05+1:04:57Team CSC
30P. Halgand81:49:55+1:07:47Crédit Agricole
31B. Kohl81:52:28+1:10:20Gerolsteiner
32K. Sivtsov81:54:05+1:11:57Barloworld
33A. Botcharov81:58:40+1:16:32Crédit Agricole
34M. Fothen82:08:17+1:26:09Gerolsteiner
35V. Gusev82:09:13+1:27:05Discovery Channel
36T. Dekker82:10:18+1:28:10Rabobank
37L. Gerdemann82:10:59+1:28:51T-Mobile
38C. Moreau82:11:28+1:29:20AG2R
39I. Landaluze82:12:37+1:30:29Euskaltel
40M. Dueñas82:13:11+1:31:03Agritubel
41C. Barredo82:13:46+1:31:38Quick Step
42B. Tankink82:15:57+1:33:49Quick Step
43M. Bruseghin82:16:00+1:33:52Lampre
44L. Turpin82:18:41+1:36:33AG2R
45C. Wegelius82:23:13+1:41:05Liquigas
46X. Florencio82:28:18+1:46:10Bouygues Télécom
47D. De La Fuente82:29:03+1:46:55Saunier Duval
48C. Knees82:31:09+1:49:01Team Milram
49G. Verdugo82:31:26+1:49:18Euskaltel
50I. Cuesta82:34:06+1:51:58Team CSC
51R. Pérez82:35:39+1:53:31Euskaltel
52J. Arrieta82:37:19+1:55:11AG2R
53J. Gadret82:42:10+2:00:02AG2R
54I. Camaño82:42:50+2:00:42Saunier Duval
55C. Vasseur82:43:46+2:01:38Quick Step
56D. Cioni82:45:50+2:03:42Predictor-Lotto
57N. Portal82:54:01+2:11:53Caisse d'Epargne
58M. Albasini82:55:36+2:13:28Liquigas
59E. Martínez82:56:01+2:13:53Discovery Channel
60F. Wegmann82:56:11+2:14:03Gerolsteiner
61T. Voeckler82:58:20+2:16:12Bouygues Télécom
62J. Vansummeren82:59:48+2:17:40Predictor-Lotto
63J. Pineau83:00:30+2:18:22Bouygues Télécom
64L. Lefèvre83:01:08+2:19:00Bouygues Télécom
65K. Arvesen83:01:33+2:19:25Team CSC
66S. Paulinho83:01:57+2:19:49Discovery Channel
67T. Lövkvist83:02:02+2:19:54Française des Jeux
68D. Millar83:06:20+2:24:12Saunier Duval
69A. Merckx83:07:08+2:25:00T-Mobile
70M. Aerts83:08:52+2:26:44Predictor-Lotto
71F. Willems83:09:36+2:27:28Liquigas
72D. Bennati83:13:10+2:31:02Lampre
73F. Pérez83:13:11+2:31:03Caisse d'Epargne
74M. Elmiger83:15:07+2:32:59AG2R
75C. Rinero83:16:08+2:34:00Saunier Duval
76S. Casar83:16:48+2:34:40Française des Jeux
77E. Zabel83:17:21+2:35:13Team Milram
78K. Carlström83:17:37+2:35:29Liquigas
79R. Scholz83:19:35+2:37:27Gerolsteiner
80J. Mercado83:19:54+2:37:46Agritubel
81A. Grivko83:21:13+2:39:05Team Milram
82J. Azanza83:25:05+2:42:57Euskaltel
83B. Vaugrenard83:26:35+2:44:27Française des Jeux
84J. Flecha83:31:19+2:49:11Rabobank
85G. Niermann83:31:22+2:49:14Rabobank
86P. Fédrigo83:31:45+2:49:37Bouygues Télécom
87A. Ballan83:34:33+2:52:25Lampre
88I. Isasi83:35:13+2:53:05Euskaltel
89S. Schumacher83:36:07+2:53:59Gerolsteiner
90N. Vogondy83:37:39+2:55:31Agritubel
91A. Kuschynski83:37:53+2:55:45Liquigas
92J. García83:39:15+2:57:07Caisse d'Epargne
93J. Tschopp83:39:56+2:57:48Bouygues Télécom
94D. Righi83:44:39+3:02:31Lampre
95S. Gerrans83:45:20+3:03:12AG2R
96P. Bossoni83:45:32+3:03:24Lampre
97A. Efimkin83:47:45+3:05:37Barloworld
98L. Jégou83:49:23+3:07:15Française des Jeux
99M. Fischer83:49:34+3:07:26Liquigas
100F. Bichot83:50:18+3:08:10Agritubel
101A. Geslin83:50:35+3:08:27Bouygues Télécom
102F. Cárdenas83:51:23+3:09:15Barloworld
103D. Cañada83:52:30+3:10:22Saunier Duval
104F. Cancellara83:54:59+3:12:51Team CSC
105M. Tosatto83:56:09+3:14:01Quick Step
106M. Quinziato83:56:36+3:14:28Liquigas
107G. Cheula83:56:37+3:14:29Barloworld
108J. Dean83:57:42+3:15:34Crédit Agricole
109S. Rosseler83:58:46+3:16:38Quick Step
110B. Noval83:59:16+3:17:08Discovery Channel
111M. Ladagnous83:59:26+3:17:18Française des Jeux
112N. Jalabert83:59:43+3:17:35Agritubel
113B. Grabsch84:00:06+3:17:58T-Mobile
114T. Boonen84:00:57+3:18:49Quick Step
115M. Burghardt84:01:21+3:19:13T-Mobile
116R. Grabsch84:01:31+3:19:23Team Milram
117W. Bonnet84:01:51+3:19:43Crédit Agricole
118R. Hunter84:01:56+3:19:48Barloworld
119B. Eisel84:02:04+3:19:56T-Mobile
120B. Salmon84:02:10+3:20:02Agritubel
121M. Delage84:02:30+3:20:22Française des Jeux
122P. Longo84:02:49+3:20:41Barloworld
123A. Cortinovis84:03:07+3:20:59Team Milram
124C. Corioni84:03:08+3:21:00Lampre
125M. Sieberg84:03:59+3:21:51Team Milram
126L. Hoste84:04:30+3:22:22Predictor-Lotto
127S. de Jongh84:04:54+3:22:46Quick Step
128P. Weening84:05:52+3:23:44Rabobank
129H. Haussler84:07:43+3:25:35Gerolsteiner
130P. Wrolich84:09:36+3:27:28Gerolsteiner
131E. Poitschke84:10:09+3:28:01Team Milram
132S. Hinault84:10:56+3:28:48Crédit Agricole
133S. Chavanel84:10:59+3:28:51Française des Jeux
134A. Charteau84:12:38+3:30:30Crédit Agricole
135R. Förster84:13:40+3:31:32Gerolsteiner
136G. Steegmans84:15:55+3:33:47Quick Step
137B. de Groot84:16:06+3:33:58Rabobank
138T. Hushovd84:17:01+3:34:53Crédit Agricole
139S. Krauss84:19:27+3:37:19Gerolsteiner
140G. Thomas84:21:05+3:38:57Barloworld
141W. Vansevenant84:26:48+3:44:40Predictor-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Lampre12:54:51(58)
2Gerolsteiner13:01:16+6:25(29)
3AG2R13:01:22+6:31(155)
4Team CSC13:01:30+6:39(83)
5Quick Step13:04:11+9:20(29)
6Saunier Duval13:04:11+9:20(92)
7Liquigas13:04:50+9:59(56)
8Barloworld13:11:07+16:16(80)
9Française des Jeux13:11:07+16:16(82)
10Team Milram13:11:07+16:16(102)
11Crédit Agricole13:11:09+16:18(62)
12Discovery Channel13:11:09+16:18(69)
13Predictor-Lotto13:11:09+16:18(72)
14Euskaltel13:11:09+16:18(116)
15Agritubel13:11:09+16:18(162)
16T-Mobile13:11:09+16:18(166)
17Caisse d'Epargne13:11:09+16:18(194)
18Bouygues Télécom13:11:09+16:18(245)
19Rabobank13:11:09+16:18(370)
Astana
Cofidis
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel242:20:41(1222)
2Team CSC242:36:03+15:22(1864)
3Caisse d'Epargne242:37:29+16:48(2273)
4Rabobank242:55:41+35:00(2038)
5Euskaltel242:59:45+39:04(1923)
6Saunier Duval243:50:44+1:30:03(2084)
7Predictor-Lotto244:07:02+1:46:21(1759)
8Lampre244:29:25+2:08:44(1939)
9AG2R244:31:42+2:11:01(2835)
10Crédit Agricole244:34:00+2:13:19(1860)
11Liquigas244:35:17+2:14:36(1759)
12Quick Step245:09:10+2:48:29(1729)
13T-Mobile245:40:37+3:19:56(1750)
14Bouygues Télécom246:04:37+3:43:56(2759)
15Barloworld246:04:43+3:44:02(2168)
16Gerolsteiner246:21:09+4:00:28(1980)
17Agritubel248:19:25+5:58:44(3530)
18Team Milram248:55:57+6:35:16(2695)
19Française des Jeux249:03:06+6:42:25(2635)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Tosatto23
M. Quinziato21
M. Fothen12
D. Bennati12
D. Righi12
M. Elmiger11
W. Vansevenant9
D. Millar8
H. Haussler8
P. Wrolich8
E. Poitschke8
S. Hinault8
S. Chavanel8
A. Charteau8
R. Förster8
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald