Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2007 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 14 in 2007.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 197 km. Type: berg. Datum: 22 Jul 2007

Snelheid: 36.28 km/h (in database), 36.280 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 A. Contador5:25:48Discovery Channel
2 M. Rasmussen5:25:48Rabobank
3 J. Soler5:26:25+0:37Barloworld
4 L. Leipheimer5:26:28+0:40Discovery Channel
5 C. Sastre5:26:41+0:53Team CSC
6 A. Klöden5:27:40+1:52Astana
7 C. Evans5:27:40+1:52Predictor-Lotto
8 A. Colóm5:28:11+2:23Astana
9 A. Kashechkin5:28:11+2:23Astana
10 Y. Popovych5:28:54+3:06Discovery Channel
11 M. Boogerd5:28:54+3:06Rabobank
12 M. Astarloza5:28:54+3:06Euskaltel
13 Ó. Pereiro5:29:33+3:45Caisse d'Epargne
14 A. Valverde5:29:33+3:45Caisse d'Epargne
15 H. Zubeldia5:29:33+3:45Euskaltel
16 B. Kohl5:29:33+3:45Gerolsteiner
17 D. Arroyo5:29:35+3:47Caisse d'Epargne
18 J. Gutiérrez5:29:52+4:04Caisse d'Epargne
19 A. Txurruka5:29:52+4:04Euskaltel
20 J. Gadret5:30:36+4:48AG2R
21 V. Karpets5:31:21+5:33Caisse d'Epargne
22 J. Voigt5:31:21+5:33Team CSC
23 T. Dekker5:31:21+5:33Rabobank
24 I. Landaluze5:31:21+5:33Euskaltel
25 D. Fofonov5:31:21+5:33Crédit Agricole
26 M. Beltrán5:32:22+6:34Liquigas
27 C. Horner5:32:22+6:34Predictor-Lotto
28 M. Dueñas5:32:55+7:07Agritubel
29 K. Kirchen5:33:23+7:35T-Mobile
30 C. Wegelius5:33:23+7:35Liquigas
31 F. Vila5:33:23+7:35Lampre
32 C. Vandevelde5:33:23+7:35Team CSC
33 C. Le Mevel5:33:50+8:02Crédit Agricole
34 T. Valjavec5:34:15+8:27Lampre
35 I. Mayo5:35:19+9:31Saunier Duval
36 I. Cuesta5:36:08+10:20Team CSC
37 D. Menchov5:36:48+11:00Rabobank
38 A. Kuschynski5:36:58+11:10Liquigas
39 C. Barredo5:37:13+11:25Quick Step
40 P. Halgand5:37:26+11:38Crédit Agricole
41 S. Goubert5:37:26+11:38AG2R
42 P. Savoldelli5:37:26+11:38Astana
43 K. Sivtsov5:38:04+12:16Barloworld
44 G. Verdugo5:38:16+12:28Euskaltel
45 S. Chavanel5:38:26+12:38Cofidis
46 G. Hincapie5:38:26+12:38Discovery Channel
47 X. Florencio5:38:44+12:56Bouygues Télécom
48 A. Botcharov5:38:44+12:56Crédit Agricole
49 J. Pineau5:39:25+13:37Bouygues Télécom
50 J. Arrieta5:40:01+14:13AG2R
51 M. Fothen5:40:01+14:13Gerolsteiner
52 B. Tankink5:40:01+14:13Quick Step
53 R. Pérez5:40:42+14:54Euskaltel
54 F. Willems5:41:31+15:43Liquigas
55 M. Sprick5:41:31+15:43Bouygues Télécom
56 C. Knees5:42:43+16:55Team Milram
57 E. Martínez5:42:43+16:55Discovery Channel
58 D. De La Fuente5:42:43+16:55Saunier Duval
59 J. Vansummeren5:42:43+16:55Predictor-Lotto
60 I. Camaño5:42:43+16:55Saunier Duval
61 L. Turpin5:42:43+16:55AG2R
62 F. Schleck5:42:43+16:55Team CSC
63 C. Moreni5:43:50+18:02Cofidis
64 M. Bruseghin5:44:15+18:27Lampre
65 A. Merckx5:44:18+18:30T-Mobile
66 D. Millar5:44:18+18:30Saunier Duval
67 F. Wegmann5:45:22+19:34Gerolsteiner
68 J. Gárate5:47:53+22:05Quick Step
69 A. Charteau5:52:14+26:26Crédit Agricole
70 J. Cobo5:52:14+26:26Saunier Duval
71 S. Augé5:53:03+27:15Cofidis
72 J. Flecha5:53:03+27:15Rabobank
73 G. Niermann5:53:03+27:15Rabobank
74 D. Cioni5:53:50+28:02Predictor-Lotto
75 S. Paulinho5:53:50+28:02Discovery Channel
76 L. Gerdemann5:54:38+28:50T-Mobile
77 F. Pérez5:54:38+28:50Caisse d'Epargne
78 N. Portal5:54:38+28:50Caisse d'Epargne
79 D. Navarro5:54:38+28:50Astana
80 S. Ivanov5:54:38+28:50Astana
81 A. Vinokourov5:54:38+28:50Astana
82 A. Grivko5:54:38+28:50Team Milram
83 V. Gusev5:56:16+30:28Discovery Channel
84 J. Azanza5:57:17+31:29Euskaltel
85 I. Isasi5:57:17+31:29Euskaltel
86 M. Burghardt5:59:25+33:37T-Mobile
87 B. Noval6:00:40+34:52Discovery Channel
88 F. Pozzato6:00:40+34:52Liquigas
89 M. Tosatto6:00:40+34:52Quick Step
90 A. Ballan6:00:40+34:52Lampre
91 C. Corioni6:00:40+34:52Lampre
92 E. Poitschke6:00:40+34:52Team Milram
93 M. Ladagnous6:00:40+34:52Française des Jeux
94 A. Efimkin6:00:40+34:52Barloworld
95 A. Cortinovis6:00:40+34:52Team Milram
96 M. Quinziato6:00:40+34:52Liquigas
97 E. Zabel6:00:40+34:52Team Milram
98 P. Bossoni6:00:40+34:52Lampre
99 B. Eisel6:00:40+34:52T-Mobile
100 S. de Jongh6:00:40+34:52Quick Step
101 M. Elmiger6:00:40+34:52AG2R
102 T. Boonen6:00:40+34:52Quick Step
103 S. Rosseler6:00:40+34:52Quick Step
104 M. Fischer6:00:40+34:52Liquigas
105 D. Bennati6:00:40+34:52Lampre
106 W. Bonnet6:00:40+34:52Crédit Agricole
107 S. Hinault6:00:40+34:52Crédit Agricole
108 K. Arvesen6:00:40+34:52Team CSC
109 K. Carlström6:00:40+34:52Liquigas
110 R. Scholz6:00:40+34:52Gerolsteiner
111 B. Grabsch6:00:40+34:52T-Mobile
112 S. Schumacher6:00:40+34:52Gerolsteiner
113 M. Delage6:00:40+34:52Française des Jeux
114 S. Gerrans6:00:40+34:52AG2R
115 F. Cancellara6:00:40+34:52Team CSC
116 P. Wrolich6:00:40+34:52Gerolsteiner
117 T. Lövkvist6:00:40+34:52Française des Jeux
118 M. Albasini6:00:40+34:52Liquigas
119 C. Dessel6:00:40+34:52AG2R
120 B. Vaugrenard6:00:40+34:52Française des Jeux
121 H. Haussler6:00:40+34:52Gerolsteiner
122 R. Hunter6:00:40+34:52Barloworld
123 M. Iglinsky6:00:40+34:52Astana
124 B. Salmon6:00:40+34:52Agritubel
125 B. de Groot6:00:40+34:52Rabobank
126 G. Rast6:00:40+34:52Astana
127 S. Chavanel6:00:40+34:52Française des Jeux
128 R. Grabsch6:00:40+34:52Team Milram
129 D. Righi6:00:40+34:52Lampre
130 M. Sieberg6:00:40+34:52Team Milram
131 S. Scheirlinckx6:00:40+34:52Cofidis
132 T. Hushovd6:00:40+34:52Crédit Agricole
133 N. Jalabert6:00:40+34:52Agritubel
134 P. Fédrigo6:00:40+34:52Bouygues Télécom
135 C. Moreau6:00:40+34:52AG2R
136 C. Vasseur6:00:40+34:52Quick Step
137 G. Thomas6:00:40+34:52Barloworld
138 R. Förster6:00:40+34:52Gerolsteiner
139 S. Krauss6:00:40+34:52Gerolsteiner
140 G. Cheula6:00:40+34:52Barloworld
141 F. Rodriguez6:00:40+34:52Predictor-Lotto
142 P. Longo6:00:40+34:52Barloworld
143 A. Geslin6:00:40+34:52Bouygues Télécom
144 L. Lefèvre6:00:40+34:52Bouygues Télécom
145 L. Jégou6:00:40+34:52Française des Jeux
146 J. Tschopp6:00:40+34:52Bouygues Télécom
147 B. Wiggins6:00:40+34:52Cofidis
148 S. Casar6:00:40+34:52Française des Jeux
149 C. Rinero6:00:40+34:52Saunier Duval
150 F. Cárdenas6:00:40+34:52Barloworld
151 T. Voeckler6:00:40+34:52Bouygues Télécom
152 P. Weening6:00:40+34:52Rabobank
153 D. Cañada6:00:40+34:52Saunier Duval
154 W. Vansevenant6:00:40+34:52Predictor-Lotto
155 G. Steegmans6:00:40+34:52Quick Step
156 J. Mercado6:00:40+34:52Agritubel
157 R. Verbrugghe6:00:40+34:52Cofidis
158 M. Aerts6:00:40+34:52Predictor-Lotto
159 J. Dean6:00:40+34:52Crédit Agricole
160 J. García6:00:40+34:52Caisse d'Epargne
161 N. Vogondy6:00:40+34:52Agritubel
162 F. Bichot6:00:40+34:52Agritubel
163 N. Nuyens6:00:40+34:52Cofidis
164 L. Hoste6:00:40+34:52Predictor-Lotto
165 P. Gilbert6:07:56+42:08Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Rasmussen64:12:15Rabobank
2A. Contador64:14:38+2:23Discovery Channel
3C. Evans64:15:19+3:04Predictor-Lotto
4L. Leipheimer64:16:44+4:29Discovery Channel
5A. Klöden64:16:53+4:38Astana
6C. Sastre64:18:05+5:50Team CSC
7A. Kashechkin64:19:13+6:58Astana
8M. Astarloza64:20:40+8:25Euskaltel
9A. Valverde64:22:00+9:45Caisse d'Epargne
10Y. Popovych64:23:10+10:55Discovery Channel
11Ó. Pereiro64:23:16+11:01Caisse d'Epargne
12J. Soler64:23:46+11:31Barloworld
13H. Zubeldia64:24:30+12:15Euskaltel
14K. Kirchen64:25:31+13:16T-Mobile
15V. Karpets64:27:13+14:58Caisse d'Epargne
16I. Mayo64:27:46+15:31Saunier Duval
17C. Horner64:29:38+17:23Predictor-Lotto
18D. Menchov64:31:12+18:57Rabobank
19D. Arroyo64:31:34+19:19Caisse d'Epargne
20J. Gutiérrez64:31:48+19:33Caisse d'Epargne
21T. Valjavec64:34:35+22:20Lampre
22M. Beltrán64:34:48+22:33Liquigas
23K. Sivtsov64:35:08+22:53Barloworld
24M. Boogerd64:36:27+24:12Rabobank
25F. Schleck64:37:11+24:56Team CSC
26J. Voigt64:37:21+25:06Team CSC
27A. Txurruka64:43:56+31:41Euskaltel
28S. Chavanel64:45:00+32:45Cofidis
29M. Fothen64:46:22+34:07Gerolsteiner
30A. Vinokourov64:46:27+34:12Astana
31L. Gerdemann64:48:16+36:01T-Mobile
32J. Gárate64:48:18+36:03Quick Step
33C. Le Mevel64:48:22+36:07Crédit Agricole
34D. Fofonov64:48:33+36:18Crédit Agricole
35T. Dekker64:51:01+38:46Rabobank
36G. Hincapie64:52:16+40:01Discovery Channel
37J. Cobo64:52:16+40:01Saunier Duval
38F. Vila64:53:34+41:19Lampre
39C. Barredo64:55:23+43:08Quick Step
40V. Gusev64:58:45+46:30Discovery Channel
41C. Vandevelde64:59:23+47:08Team CSC
42C. Moreau65:00:28+48:13AG2R
43A. Botcharov65:00:44+48:29Crédit Agricole
44S. Goubert65:02:49+50:34AG2R
45B. Tankink65:04:14+51:59Quick Step
46P. Halgand65:06:48+54:33Crédit Agricole
47A. Colóm65:09:37+57:22Astana
48L. Turpin65:10:04+57:49AG2R
49I. Landaluze65:12:45+1:00:30Euskaltel
50X. Florencio65:16:45+1:04:30Bouygues Télécom
51C. Moreni65:16:46+1:04:31Cofidis
52F. Wegmann65:17:05+1:04:50Gerolsteiner
53C. Knees65:17:09+1:04:54Team Milram
54B. Kohl65:19:00+1:06:45Gerolsteiner
55D. Cioni65:19:13+1:06:58Predictor-Lotto
56I. Cuesta65:20:40+1:08:25Team CSC
57P. Savoldelli65:21:57+1:09:42Astana
58J. Pineau65:25:08+1:12:53Bouygues Télécom
59J. Gadret65:26:42+1:14:27AG2R
60M. Iglinsky65:27:31+1:15:16Astana
61M. Dueñas65:28:20+1:16:05Agritubel
62M. Bruseghin65:29:29+1:17:14Lampre
63I. Camaño65:31:07+1:18:52Saunier Duval
64G. Verdugo65:31:17+1:19:02Euskaltel
65D. De La Fuente65:32:01+1:19:46Saunier Duval
66C. Vasseur65:32:13+1:19:58Quick Step
67C. Wegelius65:32:42+1:20:27Liquigas
68J. Vansummeren65:33:11+1:20:56Predictor-Lotto
69A. Merckx65:35:22+1:23:07T-Mobile
70E. Martínez65:36:44+1:24:29Discovery Channel
71M. Aerts65:37:06+1:24:51Predictor-Lotto
72J. Arrieta65:37:30+1:25:15AG2R
73T. Voeckler65:39:27+1:27:12Bouygues Télécom
74R. Pérez65:40:24+1:28:09Euskaltel
75R. Scholz65:40:29+1:28:14Gerolsteiner
76J. Mercado65:40:48+1:28:33Agritubel
77D. Millar65:41:36+1:29:21Saunier Duval
78S. Paulinho65:42:37+1:30:22Discovery Channel
79S. Ivanov65:42:51+1:30:36Astana
80K. Carlström65:45:51+1:33:36Liquigas
81L. Lefèvre65:47:08+1:34:53Bouygues Télécom
82A. Grivko65:49:27+1:37:12Team Milram
83S. Casar65:49:48+1:37:33Française des Jeux
84M. Sprick65:49:53+1:37:38Bouygues Télécom
85T. Lövkvist65:50:29+1:38:14Française des Jeux
86N. Portal65:50:40+1:38:25Caisse d'Epargne
87G. Niermann65:51:36+1:39:21Rabobank
88M. Elmiger65:53:12+1:40:57AG2R
89F. Pérez65:53:32+1:41:17Caisse d'Epargne
90J. Flecha65:55:57+1:43:42Rabobank
91F. Willems65:58:03+1:45:48Liquigas
92E. Zabel65:58:06+1:45:51Team Milram
93S. Schumacher66:00:55+1:48:40Gerolsteiner
94K. Arvesen66:02:11+1:49:56Team CSC
95M. Albasini66:03:28+1:51:13Liquigas
96C. Rinero66:04:41+1:52:26Saunier Duval
97J. Azanza66:05:48+1:53:33Euskaltel
98N. Vogondy66:05:53+1:53:38Agritubel
99S. Gerrans66:06:14+1:53:59AG2R
100B. Vaugrenard66:08:28+1:56:13Française des Jeux
101D. Bennati66:09:22+1:57:07Lampre
102G. Rast66:09:50+1:57:35Astana
103P. Bossoni66:10:20+1:58:05Lampre
104F. Pozzato66:10:32+1:58:17Liquigas
105A. Ballan66:10:57+1:58:42Lampre
106A. Geslin66:11:29+1:59:14Bouygues Télécom
107A. Efimkin66:12:33+2:00:18Barloworld
108D. Cañada66:13:24+2:01:09Saunier Duval
109P. Fédrigo66:13:36+2:01:21Bouygues Télécom
110M. Fischer66:14:22+2:02:07Liquigas
111I. Isasi66:15:56+2:03:41Euskaltel
112P. Gilbert66:16:47+2:04:32Française des Jeux
113A. Kuschynski66:18:36+2:06:21Liquigas
114D. Righi66:19:12+2:06:57Lampre
115F. Cancellara66:19:18+2:07:03Team CSC
116S. Rosseler66:19:40+2:07:25Quick Step
117N. Jalabert66:20:37+2:08:22Agritubel
118B. Grabsch66:21:00+2:08:45T-Mobile
119S. Scheirlinckx66:21:47+2:09:32Cofidis
120J. García66:21:48+2:09:33Caisse d'Epargne
121T. Boonen66:21:53+2:09:38Quick Step
122M. Burghardt66:22:15+2:10:00T-Mobile
123R. Grabsch66:22:25+2:10:10Team Milram
124J. Dean66:22:30+2:10:15Crédit Agricole
125W. Bonnet66:22:45+2:10:30Crédit Agricole
126L. Jégou66:22:46+2:10:31Française des Jeux
127R. Hunter66:22:52+2:10:37Barloworld
128B. Eisel66:22:58+2:10:43T-Mobile
129B. Salmon66:23:04+2:10:49Agritubel
130M. Delage66:23:24+2:11:09Française des Jeux
131P. Longo66:23:43+2:11:28Barloworld
132M. Tosatto66:23:59+2:11:44Quick Step
133C. Corioni66:24:02+2:11:47Lampre
134M. Ladagnous66:24:14+2:11:59Française des Jeux
135B. Wiggins66:24:21+2:12:06Cofidis
136F. Cárdenas66:24:24+2:12:09Barloworld
137F. Bichot66:24:37+2:12:22Agritubel
138M. Sieberg66:24:53+2:12:38Team Milram
139D. Navarro66:25:11+2:12:56Astana
140S. de Jongh66:25:48+2:13:33Quick Step
141P. Weening66:26:06+2:13:51Rabobank
142B. Noval66:27:30+2:15:15Discovery Channel
143M. Quinziato66:27:49+2:15:34Liquigas
144A. Cortinovis66:27:55+2:15:40Team Milram
145H. Haussler66:28:37+2:16:22Gerolsteiner
146S. Augé66:29:50+2:17:35Cofidis
147J. Tschopp66:30:08+2:17:53Bouygues Télécom
148P. Wrolich66:30:30+2:18:15Gerolsteiner
149E. Poitschke66:31:03+2:18:48Team Milram
150C. Dessel66:31:47+2:19:32AG2R
151S. Hinault66:31:50+2:19:35Crédit Agricole
152S. Chavanel66:31:55+2:19:40Française des Jeux
153L. Hoste66:32:44+2:20:29Predictor-Lotto
154F. Rodriguez66:33:16+2:21:01Predictor-Lotto
155G. Cheula66:33:32+2:21:17Barloworld
156R. Förster66:34:36+2:22:21Gerolsteiner
157G. Steegmans66:36:49+2:24:34Quick Step
158B. de Groot66:37:00+2:24:45Rabobank
159A. Charteau66:37:26+2:25:11Crédit Agricole
160T. Hushovd66:37:55+2:25:40Crédit Agricole
161S. Krauss66:40:21+2:28:06Gerolsteiner
162G. Thomas66:41:59+2:29:44Barloworld
163N. Nuyens66:44:00+2:31:45Cofidis
164R. Verbrugghe66:44:26+2:32:11Cofidis
165W. Vansevenant66:50:53+2:38:38Predictor-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel16:20:50(15)
2Astana16:24:02+3:12(23)
3Rabobank16:25:51+5:01(36)
4Euskaltel16:28:19+7:29(46)
5Caisse d'Epargne16:28:41+7:51(44)
6Team CSC16:31:25+10:35(59)
7Crédit Agricole16:42:37+21:47(98)
8Liquigas16:42:43+21:53(94)
9Predictor-Lotto16:42:45+21:55(93)
10AG2R16:48:03+27:13(111)
11Lampre16:51:53+31:03(129)
12Gerolsteiner16:54:56+34:06(134)
13Bouygues Télécom16:59:40+38:50(151)
14Saunier Duval17:00:45+39:55(153)
15Barloworld17:05:01+44:11(140)
16Quick Step17:05:07+44:17(159)
17T-Mobile17:12:19+51:29(170)
18Cofidis17:15:19+54:29(179)
19Agritubel17:34:15+1:13:25(285)
20Team Milram17:38:01+1:17:11(230)
21Française des Jeux18:02:00+1:41:10(323)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel192:54:08(1099)
2Astana192:56:06+1:58(1652)
3Rabobank193:02:06+7:58(1544)
4Caisse d'Epargne193:05:32+11:24(1996)
5Team CSC193:05:48+11:40(1675)
6Euskaltel193:19:34+25:26(1694)
7Predictor-Lotto193:43:21+49:13(1490)
8Saunier Duval193:59:38+1:05:30(1846)
9Crédit Agricole194:05:17+1:11:09(1554)
10AG2R194:12:45+1:18:37(2462)
11T-Mobile194:17:43+1:23:35(1244)
12Liquigas194:21:49+1:27:41(1498)
13Quick Step194:23:29+1:29:21(1407)
14Lampre194:25:27+1:31:19(1652)
15Gerolsteiner194:50:32+1:56:24(1557)
16Barloworld195:02:53+2:08:45(1749)
17Bouygues Télécom195:03:06+2:08:58(2199)
18Cofidis195:38:27+2:44:19(2883)
19Agritubel196:37:07+3:42:59(2948)
20Team Milram196:50:56+3:56:48(2189)
21Française des Jeux197:18:55+4:24:47(2182)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
A. Kuschynski49
J. Gadret23
C. Wegelius21
F. Willems21
M. Dueñas19
B. Kohl18
R. Pérez15
M. Sprick14
A. Colóm13
G. Verdugo13
J. Arrieta13
S. Augé12
J. Soler10
M. Boogerd10
I. Landaluze10
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
A. Vinokourov21
C. Moreau19
J. Mercado18
R. Scholz18
L. Gerdemann18
K. Carlström17
T. Voeckler17
M. Aerts17
C. Vasseur16
L. Lefèvre15
S. Casar13
M. Iglinsky13
J. Cobo13
M. Elmiger12
T. Lövkvist12