Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 10 in 2007.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 229 km. Type: vlak. Datum: 18 Jul 2007

Snelheid: 42.978 km/h (in database), 42.884 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 C. Vasseur5:20:24Quick Step
2 S. Casar5:20:24Française des Jeux
3 M. Albasini5:20:24Liquigas
4 P. Halgand5:20:24Crédit Agricole
5 J. Voigt5:20:24Team CSC
6 S. Scheirlinckx5:21:00+0:36Cofidis
7 P. Bossoni5:21:00+0:36Lampre
8 M. Burghardt5:21:25+1:01T-Mobile
9 A. Kuschynski5:22:58+2:34Liquigas
10 J. Flecha5:22:58+2:34Rabobank
11 A. Grivko5:24:06+3:42Team Milram
12 S. Chavanel5:31:00+10:36Française des Jeux
13 T. Boonen5:31:00+10:36Quick Step
14 F. Ventoso5:31:00+10:36Saunier Duval
15 R. Hunter5:31:00+10:36Barloworld
16 E. Zabel5:31:00+10:36Team Milram
17 T. Hushovd5:31:00+10:36Crédit Agricole
18 Ó. Pereiro5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
19 C. Rinero5:31:00+10:36Saunier Duval
20 I. Mayo5:31:00+10:36Saunier Duval
21 M. Sieberg5:31:00+10:36Team Milram
22 P. Gilbert5:31:00+10:36Française des Jeux
23 S. de Jongh5:31:00+10:36Quick Step
24 C. Corioni5:31:00+10:36Lampre
25 F. Pozzato5:31:00+10:36Liquigas
26 C. Evans5:31:00+10:36Predictor-Lotto
27 K. Sivtsov5:31:00+10:36Barloworld
28 H. Haussler5:31:00+10:36Gerolsteiner
29 F. Bichot5:31:00+10:36Agritubel
30 M. Rasmussen5:31:00+10:36Rabobank
31 M. Delage5:31:00+10:36Française des Jeux
32 M. Elmiger5:31:00+10:36AG2R
33 A. Geslin5:31:00+10:36Bouygues Télécom
34 D. Menchov5:31:00+10:36Rabobank
35 D. Bennati5:31:00+10:36Lampre
36 X. Florencio5:31:00+10:36Bouygues Télécom
37 C. Horner5:31:00+10:36Predictor-Lotto
38 B. Noval5:31:00+10:36Discovery Channel
39 G. Hincapie5:31:00+10:36Discovery Channel
40 F. Schleck5:31:00+10:36Team CSC
41 M. Beltrán5:31:00+10:36Liquigas
42 A. Contador5:31:00+10:36Discovery Channel
43 S. Hinault5:31:00+10:36Crédit Agricole
44 B. Tankink5:31:00+10:36Quick Step
45 Y. Popovych5:31:00+10:36Discovery Channel
46 K. Kirchen5:31:00+10:36T-Mobile
47 G. Rast5:31:00+10:36Astana
48 I. Camaño5:31:00+10:36Saunier Duval
49 A. Klöden5:31:00+10:36Astana
50 C. Vandevelde5:31:00+10:36Team CSC
51 G. Niermann5:31:00+10:36Rabobank
52 L. Jégou5:31:00+10:36Française des Jeux
53 L. Leipheimer5:31:00+10:36Discovery Channel
54 H. Zubeldia5:31:00+10:36Euskaltel
55 R. Pérez5:31:00+10:36Euskaltel
56 M. Fischer5:31:00+10:36Liquigas
57 C. Moreau5:31:00+10:36AG2R
58 A. Kashechkin5:31:00+10:36Astana
59 D. Arroyo5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
60 C. Le Mevel5:31:00+10:36Crédit Agricole
61 J. Gutiérrez5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
62 T. Valjavec5:31:00+10:36Lampre
63 F. Rodriguez5:31:00+10:36Predictor-Lotto
64 T. Lövkvist5:31:00+10:36Française des Jeux
65 R. Grabsch5:31:00+10:36Team Milram
66 M. Astarloza5:31:00+10:36Euskaltel
67 L. Turpin5:31:00+10:36AG2R
68 S. Clement5:31:00+10:36Bouygues Télécom
69 F. Pérez5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
70 V. Gusev5:31:00+10:36Discovery Channel
71 M. Boogerd5:31:00+10:36Rabobank
72 A. Valverde5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
73 I. Isasi5:31:00+10:36Euskaltel
74 P. Longo5:31:00+10:36Barloworld
75 J. García5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
76 W. Bonnet5:31:00+10:36Crédit Agricole
77 F. Wegmann5:31:00+10:36Gerolsteiner
78 J. Arrieta5:31:00+10:36AG2R
79 J. Soler5:31:00+10:36Barloworld
80 J. Gárate5:31:00+10:36Quick Step
81 M. Aerts5:31:00+10:36Predictor-Lotto
82 K. Arvesen5:31:00+10:36Team CSC
83 D. Cioni5:31:00+10:36Predictor-Lotto
84 G. Verdugo5:31:00+10:36Euskaltel
85 A. Txurruka5:31:00+10:36Euskaltel
86 V. Karpets5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
87 B. Grabsch5:31:00+10:36T-Mobile
88 C. Sastre5:31:00+10:36Team CSC
89 C. Barredo5:31:00+10:36Quick Step
90 R. Scholz5:31:00+10:36Gerolsteiner
91 I. Landaluze5:31:00+10:36Euskaltel
92 D. Cañada5:31:00+10:36Saunier Duval
93 L. Gerdemann5:31:00+10:36T-Mobile
94 N. Jalabert5:31:00+10:36Agritubel
95 J. Gadret5:31:00+10:36AG2R
96 A. Efimkin5:31:00+10:36Barloworld
97 B. Vaugrenard5:31:00+10:36Française des Jeux
98 A. Merckx5:31:00+10:36T-Mobile
99 B. Kohl5:31:00+10:36Gerolsteiner
100 A. Ongarato5:31:00+10:36Team Milram
101 S. Gerrans5:31:00+10:36AG2R
102 S. Goubert5:31:00+10:36AG2R
103 M. Sprick5:31:00+10:36Bouygues Télécom
104 S. Chavanel5:31:00+10:36Cofidis
105 D. Navarro5:31:00+10:36Astana
106 A. Botcharov5:31:00+10:36Crédit Agricole
107 M. Dueñas5:31:00+10:36Agritubel
108 S. Calzati5:31:00+10:36AG2R
109 G. Cheula5:31:00+10:36Barloworld
110 S. Rosseler5:31:00+10:36Quick Step
111 F. Cancellara5:31:00+10:36Team CSC
112 E. Poitschke5:31:00+10:36Team Milram
113 M. Bruseghin5:31:00+10:36Lampre
114 F. Vila5:31:00+10:36Lampre
115 J. Azanza5:31:00+10:36Euskaltel
116 B. Salmon5:31:00+10:36Agritubel
117 P. Fédrigo5:31:00+10:36Bouygues Télécom
118 D. Fofonov5:31:00+10:36Crédit Agricole
119 S. Ivanov5:31:00+10:36Astana
120 M. Iglinsky5:31:00+10:36Astana
121 A. Vinokourov5:31:00+10:36Astana
122 E. Martínez5:31:00+10:36Discovery Channel
123 A. Colóm5:31:00+10:36Astana
124 N. Portal5:31:00+10:36Caisse d'Epargne
125 J. Cobo5:31:00+10:36Saunier Duval
126 D. Righi5:31:00+10:36Lampre
127 F. Willems5:31:00+10:36Liquigas
128 J. Dean5:31:00+10:36Crédit Agricole
129 L. Lefèvre5:31:00+10:36Bouygues Télécom
130 S. Paulinho5:31:00+10:36Discovery Channel
131 S. Augé5:31:00+10:36Cofidis
132 S. Schumacher5:31:00+10:36Gerolsteiner
133 C. Moreni5:31:00+10:36Cofidis
134 B. Eisel5:31:00+10:36T-Mobile
135 P. Weening5:31:00+10:36Rabobank
136 A. Ballan5:31:00+10:36Lampre
137 C. Knees5:31:00+10:36Team Milram
138 M. Quinziato5:31:00+10:36Liquigas
139 P. Savoldelli5:31:00+10:36Astana
140 I. Antón5:31:00+10:36Euskaltel
141 B. Wiggins5:31:00+10:36Cofidis
142 T. Voeckler5:31:00+10:36Bouygues Télécom
143 D. De La Fuente5:31:00+10:36Saunier Duval
144 K. Carlström5:31:00+10:36Liquigas
145 B. de Groot5:31:00+10:36Rabobank
146 C. Dessel5:31:00+10:36AG2R
147 D. Millar5:31:00+10:36Saunier Duval
148 C. Wegelius5:31:00+10:36Liquigas
149 D. Zabriskie5:31:00+10:36Team CSC
150 J. Tschopp5:31:00+10:36Bouygues Télécom
151 N. Vogondy5:31:00+10:36Agritubel
152 I. Cuesta5:31:00+10:36Team CSC
153 J. Mercado5:31:00+10:36Agritubel
154 T. Dekker5:31:00+10:36Rabobank
155 M. Fothen5:31:00+10:36Gerolsteiner
156 J. Vansummeren5:31:00+10:36Predictor-Lotto
157 L. Hoste5:31:00+10:36Predictor-Lotto
158 A. Charteau5:31:00+10:36Crédit Agricole
159 R. Verbrugghe5:31:00+10:36Cofidis
160 M. Tosatto5:31:00+10:36Quick Step
161 N. Nuyens5:31:00+10:36Cofidis
162 J. Pineau5:31:00+10:36Bouygues Télécom
163 M. Ladagnous5:31:00+10:36Française des Jeux
164 F. Cárdenas5:31:00+10:36Barloworld
165 A. Cortinovis5:31:49+11:25Team Milram
166 W. Vansevenant5:32:34+12:10Predictor-Lotto
167 R. Förster5:34:03+13:39Gerolsteiner
168 S. Krauss5:34:03+13:39Gerolsteiner
169 P. Wrolich5:34:03+13:39Gerolsteiner
170 G. Thomas5:34:03+13:39Barloworld
171 G. Steegmans5:35:34+15:10Quick Step
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Rasmussen49:23:48Rabobank
2A. Valverde49:26:23+2:35Caisse d'Epargne
3I. Mayo49:26:27+2:39Saunier Duval
4C. Evans49:26:29+2:41Predictor-Lotto
5A. Contador49:26:56+3:08Discovery Channel
6C. Moreau49:27:06+3:18AG2R
7C. Sastre49:27:27+3:39Team CSC
8A. Klöden49:27:38+3:50Astana
9L. Leipheimer49:27:41+3:53Discovery Channel
10K. Kirchen49:28:54+5:06T-Mobile
11M. Astarloza49:29:08+5:20Euskaltel
12A. Kashechkin49:29:22+5:34Astana
13F. Schleck49:29:44+5:56Team CSC
14Ó. Pereiro49:30:24+6:36Caisse d'Epargne
15H. Zubeldia49:30:30+6:42Euskaltel
16L. Gerdemann49:30:33+6:45T-Mobile
17J. Soler49:30:37+6:49Barloworld
18D. Menchov49:30:58+7:10Rabobank
19D. Arroyo49:31:21+7:33Caisse d'Epargne
20T. Valjavec49:31:33+7:45Lampre
21A. Vinokourov49:31:53+8:05Astana
22Y. Popovych49:32:04+8:16Discovery Channel
23V. Karpets49:32:39+8:51Caisse d'Epargne
24K. Sivtsov49:32:48+9:00Barloworld
25C. Horner49:32:59+9:11Predictor-Lotto
26J. Cobo49:33:33+9:45Saunier Duval
27M. Beltrán49:33:57+10:09Liquigas
28J. Gárate49:33:57+10:09Quick Step
29V. Gusev49:36:08+12:20Discovery Channel
30J. Gutiérrez49:37:32+13:44Caisse d'Epargne
31J. Voigt49:37:47+13:59Team CSC
32M. Boogerd49:39:57+16:09Rabobank
33S. Chavanel49:40:40+16:52Cofidis
34M. Fothen49:42:46+18:58Gerolsteiner
35A. Txurruka49:42:56+19:08Euskaltel
36C. Le Mevel49:46:33+22:45Crédit Agricole
37F. Vila49:49:47+25:59Lampre
38G. Hincapie49:50:09+26:21Discovery Channel
39C. Barredo49:50:09+26:21Quick Step
40D. Fofonov49:51:58+28:10Crédit Agricole
41T. Dekker49:52:11+28:23Rabobank
42L. Turpin49:53:13+29:25AG2R
43B. Tankink49:53:46+29:58Quick Step
44P. Halgand49:53:48+30:00Crédit Agricole
45A. Botcharov49:54:29+30:41Crédit Agricole
46S. Calzati49:54:33+30:45AG2R
47S. Goubert49:54:35+30:47AG2R
48C. Vandevelde49:56:34+32:46Team CSC
49J. Mercado49:56:35+32:47Agritubel
50M. Iglinsky49:56:54+33:06Astana
51D. Cioni49:56:57+33:09Predictor-Lotto
52C. Vasseur49:59:53+36:05Quick Step
53C. Moreni50:00:43+36:55Cofidis
54M. Aerts50:01:02+37:14Predictor-Lotto
55F. Wegmann50:01:20+37:32Gerolsteiner
56C. Knees50:03:38+39:50Team Milram
57T. Voeckler50:04:49+41:01Bouygues Télécom
58L. Lefèvre50:05:37+41:49Bouygues Télécom
59J. Pineau50:07:10+43:22Bouygues Télécom
60R. Scholz50:08:02+44:14Gerolsteiner
61I. Landaluze50:08:16+44:28Euskaltel
62T. Lövkvist50:08:33+44:45Française des Jeux
63X. Florencio50:08:43+44:55Bouygues Télécom
64I. Cuesta50:09:46+45:58Team CSC
65S. Paulinho50:10:08+46:20Discovery Channel
66D. De La Fuente50:10:49+47:01Saunier Duval
67A. Colóm50:11:31+47:43Astana
68M. Bruseghin50:15:47+51:59Lampre
69K. Carlström50:15:54+52:06Liquigas
70S. Casar50:15:57+52:09Française des Jeux
71B. Kohl50:16:20+52:32Gerolsteiner
72J. Gadret50:16:35+52:47AG2R
73P. Savoldelli50:16:44+52:56Astana
74S. Ivanov50:18:27+54:39Astana
75A. Merckx50:19:27+55:39T-Mobile
76C. Wegelius50:20:33+56:45Liquigas
77I. Camaño50:20:49+57:01Saunier Duval
78S. Clement50:20:51+57:03Bouygues Télécom
79M. Elmiger50:21:05+57:17AG2R
80J. Vansummeren50:21:10+57:22Predictor-Lotto
81N. Vogondy50:21:27+57:39Agritubel
82G. Verdugo50:22:32+58:44Euskaltel
83M. Dueñas50:22:58+59:10Agritubel
84A. Grivko50:23:15+59:27Team Milram
85J. Arrieta50:24:41+1:00:53AG2R
86E. Martínez50:26:08+1:02:20Discovery Channel
87E. Zabel50:26:49+1:03:01Team Milram
88N. Portal50:26:55+1:03:07Caisse d'Epargne
89M. Sprick50:26:59+1:03:11Bouygues Télécom
90B. Vaugrenard50:27:40+1:03:52Française des Jeux
91S. Gerrans50:27:48+1:04:00AG2R
92M. Albasini50:27:54+1:04:06Liquigas
93G. Niermann50:28:07+1:04:19Rabobank
94S. Schumacher50:29:54+1:06:06Gerolsteiner
95R. Pérez50:30:13+1:06:25Euskaltel
96K. Arvesen50:30:58+1:07:10Team CSC
97F. Pérez50:31:48+1:08:00Caisse d'Epargne
98J. Flecha50:32:15+1:08:27Rabobank
99F. Ventoso50:33:11+1:09:23Saunier Duval
100C. Rinero50:33:24+1:09:36Saunier Duval
101D. Millar50:33:55+1:10:07Saunier Duval
102J. Azanza50:36:25+1:12:37Euskaltel
103D. Bennati50:38:02+1:14:14Lampre
104P. Bossoni50:38:40+1:14:52Lampre
105G. Rast50:38:46+1:14:58Astana
106I. Antón50:39:07+1:15:19Euskaltel
107P. Gilbert50:39:31+1:15:43Française des Jeux
108F. Pozzato50:40:07+1:16:19Liquigas
109N. Jalabert50:42:23+1:18:35Agritubel
110A. Geslin50:42:44+1:18:56Bouygues Télécom
111D. Cañada50:43:30+1:19:42Saunier Duval
112F. Cancellara50:43:35+1:19:47Team CSC
113A. Ballan50:44:50+1:21:02Lampre
114A. Efimkin50:44:59+1:21:11Barloworld
115S. Scheirlinckx50:45:21+1:21:33Cofidis
116P. Fédrigo50:45:26+1:21:38Bouygues Télécom
117M. Fischer50:45:27+1:21:39Liquigas
118M. Burghardt50:47:43+1:23:55T-Mobile
119I. Isasi50:47:48+1:24:00Euskaltel
120F. Willems50:48:23+1:24:35Liquigas
121D. Righi50:48:23+1:24:35Lampre
122L. Jégou50:48:44+1:24:56Française des Jeux
123B. Salmon50:49:45+1:25:57Agritubel
124J. Tschopp50:49:45+1:25:57Bouygues Télécom
125F. Bichot50:50:03+1:26:15Agritubel
126T. Boonen50:50:29+1:26:41Quick Step
127D. Navarro50:51:26+1:27:38Astana
128B. Eisel50:51:32+1:27:44T-Mobile
129M. Tosatto50:51:49+1:28:01Quick Step
130M. Delage50:51:57+1:28:09Française des Jeux
131M. Ladagnous50:52:03+1:28:15Française des Jeux
132J. García50:52:10+1:28:22Caisse d'Epargne
133P. Weening50:52:22+1:28:34Rabobank
134F. Cárdenas50:52:46+1:28:58Barloworld
135J. Dean50:53:10+1:29:22Crédit Agricole
136F. Rodriguez50:53:24+1:29:36Predictor-Lotto
137H. Haussler50:53:37+1:29:49Gerolsteiner
138W. Bonnet50:53:43+1:29:55Crédit Agricole
139E. Poitschke50:53:47+1:29:59Team Milram
140P. Longo50:54:03+1:30:15Barloworld
141B. Grabsch50:54:12+1:30:24T-Mobile
142R. Grabsch50:54:25+1:30:37Team Milram
143S. Rosseler50:54:53+1:31:05Quick Step
144R. Hunter50:55:19+1:31:31Barloworld
145C. Corioni50:55:33+1:31:45Lampre
146M. Sieberg50:55:39+1:31:51Team Milram
147A. Cortinovis50:56:42+1:32:54Team Milram
148S. de Jongh50:57:27+1:33:39Quick Step
149B. Noval50:57:37+1:33:49Discovery Channel
150A. Kuschynski50:58:09+1:34:21Liquigas
151B. Wiggins50:58:11+1:34:23Cofidis
152S. Krauss50:58:24+1:34:36Gerolsteiner
153C. Dessel50:58:38+1:34:50AG2R
154S. Chavanel50:58:53+1:35:05Française des Jeux
155P. Wrolich50:59:12+1:35:24Gerolsteiner
156M. Quinziato50:59:27+1:35:39Liquigas
157G. Cheula50:59:29+1:35:41Barloworld
158R. Verbrugghe51:01:11+1:37:23Cofidis
159R. Förster51:02:13+1:38:25Gerolsteiner
160N. Nuyens51:02:13+1:38:25Cofidis
161S. Hinault51:02:22+1:38:34Crédit Agricole
162A. Ongarato51:02:56+1:39:08Team Milram
163B. de Groot51:03:22+1:39:34Rabobank
164T. Hushovd51:03:32+1:39:44Crédit Agricole
165G. Thomas51:04:22+1:40:34Barloworld
166S. Augé51:05:26+1:41:38Cofidis
167A. Charteau51:05:34+1:41:46Crédit Agricole
168L. Hoste51:05:43+1:41:55Predictor-Lotto
169G. Steegmans51:05:48+1:42:00Quick Step
170D. Zabriskie51:06:37+1:42:49Team CSC
171W. Vansevenant51:10:45+1:46:57Predictor-Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Liquigas16:14:14(37)
2Quick Step16:22:04+7:50(37)
3Française des Jeux16:22:12+7:58(36)
4Crédit Agricole16:22:24+8:10(64)
5Team CSC16:22:24+8:10(95)
6Lampre16:23:00+8:46(66)
7Cofidis16:23:00+8:46(241)
8T-Mobile16:23:25+9:11(141)
9Rabobank16:24:58+10:44(74)
10Team Milram16:26:06+11:52(48)
11Saunier Duval16:33:00+18:46(53)
12Barloworld16:33:00+18:46(116)
13Discovery Channel16:33:00+18:46(119)
14Predictor-Lotto16:33:00+18:46(126)
15Bouygues Télécom16:33:00+18:46(137)
16Caisse d'Epargne16:33:00+18:46(138)
17Astana16:33:00+18:46(154)
18AG2R16:33:00+18:46(156)
19Euskaltel16:33:00+18:46(175)
20Gerolsteiner16:33:00+18:46(195)
21Agritubel16:33:00+18:46(230)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team CSC148:20:49(1252)
2Caisse d'Epargne148:25:51+5:02(1625)
3Discovery Channel148:25:57+5:08(892)
4Rabobank148:26:08+5:19(1172)
5Astana148:28:53+8:04(1380)
6Euskaltel148:34:37+13:48(1303)
7Saunier Duval148:46:21+25:32(1354)
8AG2R148:51:03+30:14(1586)
9Predictor-Lotto148:52:17+31:28(1103)
10T-Mobile148:53:21+32:32(865)
11Crédit Agricole149:01:56+41:07(1094)
12Quick Step149:06:56+46:07(949)
13Lampre149:16:42+55:53(1292)
14Liquigas149:20:00+59:11(1113)
15Gerolsteiner149:36:37+1:15:48(1126)
16Barloworld149:39:55+1:19:06(1384)
17Bouygues Télécom149:40:17+1:19:28(1642)
18Cofidis150:02:36+1:41:47(2157)
19Agritubel150:26:46+2:05:57(1919)
20Française des Jeux150:46:55+2:26:06(1363)
21Team Milram150:54:10+2:33:21(1622)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Burghardt31
S. Scheirlinckx29
A. Kuschynski19
P. Bossoni16
S. Casar15
C. Vasseur14
P. Halgand11
A. Grivko10
M. Albasini10
J. Flecha9
J. Voigt5
S. de Jongh2
B. Noval2
B. Wiggins1
N. Nuyens1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Steegmans10
S. Krauss9
P. Wrolich7
G. Thomas5
R. Förster4
L. Jégou3
D. Righi3
F. Willems3
I. Isasi3
R. Hunter2
S. Rosseler2
R. Grabsch2
B. Grabsch2
P. Longo2
E. Poitschke2