Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 8 in 2006.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 181 km. Type: vlak. Datum: 09 Jul 2006

Snelheid: 42.874 km/h (in database), 42.874 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 S. Calzati4:13:18AG2R
2 K. Carlström4:15:23+2:05Liquigas
3 P. Halgand4:15:23+2:05Crédit Agricole
4 R. McEwen4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
5 D. Bennati4:15:33+2:15Lampre
6 E. Zabel4:15:33+2:15Team Milram
7 B. Eisel4:15:33+2:15Française des Jeux
8 L. Paolini4:15:33+2:15Liquigas
9 T. Boonen4:15:33+2:15Quick Step
10 D. Kopp4:15:33+2:15Gerolsteiner
11 T. Hushovd4:15:33+2:15Crédit Agricole
12 M. Velo4:15:33+2:15Team Milram
13 F. Ventoso4:15:33+2:15Saunier Duval
14 S. Hinault4:15:33+2:15Crédit Agricole
15 Ó. Freire4:15:33+2:15Rabobank
16 A. Coyot4:15:33+2:15Cofidis
17 M. Martín4:15:33+2:15Phonak
18 G. Steegmans4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
19 B. Schröder4:15:33+2:15Team Milram
20 I. Isasi4:15:33+2:15Euskaltel
21 A. Geslin4:15:33+2:15Bouygues Télécom
22 M. Bäckstedt4:15:33+2:15Liquigas
23 S. Garzelli4:15:33+2:15Liquigas
24 A. Hernandez4:15:33+2:15Euskaltel
25 C. Rinero4:15:33+2:15Saunier Duval
26 M. Albasini4:15:33+2:15Liquigas
27 M. Mugerli4:15:33+2:15Liquigas
28 P. Gilbert4:15:33+2:15Française des Jeux
29 J. Dean4:15:33+2:15Crédit Agricole
30 G. Hincapie4:15:33+2:15Discovery Channel
31 M. Tosatto4:15:33+2:15Quick Step
32 W. Bénéteau4:15:33+2:15Bouygues Télécom
33 I. Camaño4:15:33+2:15Euskaltel
34 M. Quinziato4:15:33+2:15Liquigas
35 F. Vila4:15:33+2:15Lampre
36 P. Wrolich4:15:33+2:15Gerolsteiner
37 F. Landis4:15:33+2:15Phonak
38 V. Peña4:15:33+2:15Phonak
39 C. Laurent4:15:33+2:15Agritubel
40 G. Totschnig4:15:33+2:15Gerolsteiner
41 A. Grivko4:15:33+2:15Team Milram
42 B. Wiggins4:15:33+2:15Cofidis
43 G. Lombardi4:15:33+2:15Team CSC
44 C. Sastre4:15:33+2:15Team CSC
45 M. Bruseghin4:15:33+2:15Lampre
46 C. Vandevelde4:15:33+2:15Team CSC
47 S. de Jongh4:15:33+2:15Quick Step
48 A. Botcharov4:15:33+2:15Crédit Agricole
49 C. Brandt4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
50 S. Commesso4:15:33+2:15Lampre
51 A. Klöden4:15:33+2:15T-Mobile
52 M. Rogers4:15:33+2:15T-Mobile
53 P. Sinkewitz4:15:33+2:15T-Mobile
54 S. Chavanel4:15:33+2:15Cofidis
55 C. Moreau4:15:33+2:15AG2R
56 W. Cretskens4:15:33+2:15Quick Step
57 S. O'Grady4:15:33+2:15Team CSC
58 J. Gárate4:15:33+2:15Quick Step
59 H. Zubeldia4:15:33+2:15Euskaltel
60 C. Evans4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
61 C. Le Mevel4:15:33+2:15Crédit Agricole
62 B. Tankink4:15:33+2:15Quick Step
63 J. Engoulvent4:15:33+2:15Crédit Agricole
64 P. Calcagni4:15:33+2:15Liquigas
65 A. Merckx4:15:33+2:15Phonak
66 Y. Popovych4:15:33+2:15Discovery Channel
67 J. Rujano4:15:33+2:15Quick Step
68 P. Caucchioli4:15:33+2:15Crédit Agricole
69 L. Lefèvre4:15:33+2:15Bouygues Télécom
70 B. Grabsch4:15:33+2:15Phonak
71 B. Salmon4:15:33+2:15Agritubel
72 S. Lang4:15:33+2:15Gerolsteiner
73 N. Portal4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
74 R. Riccò4:15:33+2:15Saunier Duval
75 I. Mayo4:15:33+2:15Euskaltel
76 F. Pozzato4:15:33+2:15Quick Step
77 E. Mazzoleni4:15:33+2:15T-Mobile
78 A. Ballan4:15:33+2:15Lampre
79 C. De La Cruz4:15:33+2:15Française des Jeux
80 S. Casar4:15:33+2:15Française des Jeux
81 C. Horner4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
82 G. Simoni4:15:33+2:15Saunier Duval
83 T. Voeckler4:15:33+2:15Bouygues Télécom
84 L. Leipheimer4:15:33+2:15Gerolsteiner
85 F. Schleck4:15:33+2:15Team CSC
86 C. Knees4:15:33+2:15Team Milram
87 D. Menchov4:15:33+2:15Rabobank
88 P. Tiralongo4:15:33+2:15Lampre
89 B. de Groot4:15:33+2:15Rabobank
90 M. Fothen4:15:33+2:15Gerolsteiner
91 R. Grabsch4:15:33+2:15Team Milram
92 U. Etxebarria4:15:33+2:15Euskaltel
93 J. Flecha4:15:33+2:15Rabobank
94 C. Vasseur4:15:33+2:15Quick Step
95 D. Cunego4:15:33+2:15Lampre
96 J. Azevedo4:15:33+2:15Discovery Channel
97 C. Dessel4:15:33+2:15AG2R
98 T. Valjavec4:15:33+2:15Lampre
99 M. Astarloza4:15:33+2:15AG2R
100 S. Honchar4:15:33+2:15T-Mobile
101 S. Plouhinec4:15:33+2:15Agritubel
102 D. Rous4:15:33+2:15Bouygues Télécom
103 S. Gerrans4:15:33+2:15AG2R
104 M. Iglinsky4:15:33+2:15Team Milram
105 M. Celestino4:15:33+2:15Team Milram
106 B. Noval4:15:33+2:15Discovery Channel
107 D. Zabriskie4:15:33+2:15Team CSC
108 Ó. Pereiro4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
109 J. Voigt4:15:33+2:15Team CSC
110 K. Moerenhout4:15:33+2:15Phonak
111 J. Arrieta4:15:33+2:15AG2R
112 L. Brochard4:15:33+2:15Bouygues Télécom
113 V. Karpets4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
114 I. Parra4:15:33+2:15Cofidis
115 R. Hunter4:15:33+2:15Phonak
116 M. Sprick4:15:33+2:15Bouygues Télécom
117 B. Vaugrenard4:15:33+2:15Française des Jeux
118 N. Jalabert4:15:33+2:15Phonak
119 E. Martínez4:15:33+2:15Discovery Channel
120 P. Savoldelli4:15:33+2:15Discovery Channel
121 V. Ekimov4:15:33+2:15Discovery Channel
122 S. Augé4:15:33+2:15Cofidis
123 S. Goubert4:15:33+2:15AG2R
124 J. Posthuma4:15:33+2:15Rabobank
125 F. Brard4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
126 J. Rubiera4:15:33+2:15Discovery Channel
127 C. Mengin4:15:33+2:15Française des Jeux
128 D. López4:15:33+2:15Euskaltel
129 M. Dueñas4:15:33+2:15Agritubel
130 J. Mercado4:15:33+2:15Agritubel
131 J. Pineau4:15:33+2:15Bouygues Télécom
132 M. Calvente4:15:33+2:15Agritubel
133 E. Gonzalo4:15:33+2:15Agritubel
134 S. Joly4:15:33+2:15Française des Jeux
135 R. Scholz4:15:33+2:15Gerolsteiner
136 C. Moreni4:15:33+2:15Cofidis
137 R. Verbrugghe4:15:33+2:15Cofidis
138 T. Lövkvist4:15:33+2:15Française des Jeux
139 D. Millar4:15:33+2:15Saunier Duval
140 M. Rasmussen4:15:33+2:15Rabobank
141 A. Charteau4:15:33+2:15Crédit Agricole
142 P. Padrnos4:15:33+2:15Discovery Channel
143 M. Kessler4:15:33+2:15T-Mobile
144 G. Larsson4:15:33+2:15Française des Jeux
145 F. Wegmann4:15:33+2:15Gerolsteiner
146 B. Zberg4:15:33+2:15Gerolsteiner
147 M. Boogerd4:15:33+2:15Rabobank
148 J. Gómez4:15:33+2:15Saunier Duval
149 P. Weening4:15:33+2:15Rabobank
150 J. García4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
151 G. Verdugo4:15:33+2:15Euskaltel
152 A. Moos4:15:33+2:15Phonak
153 G. Guerini4:15:33+2:15T-Mobile
154 R. Lobato4:15:33+2:15Saunier Duval
155 X. Zandio4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
156 P. Fédrigo4:15:33+2:15Bouygues Télécom
157 I. Gálvez4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
158 D. Cañada4:15:33+2:15Saunier Duval
159 D. Arroyo4:15:33+2:15Caisse d'Epargne
160 W. Vansevenant4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
161 J. Vansummeren4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
162 I. Landaluze4:15:33+2:15Euskaltel
163 D. De La Fuente4:15:33+2:15Saunier Duval
164 M. Aerts4:15:33+2:15Davitamon-Lotto
165 D. Moncoutié4:15:33+2:15Cofidis
166 J. Casper4:15:33+2:15Cofidis
167 S. Dumoulin4:15:33+2:15AG2R
168 C. Coutouly4:15:33+2:15Agritubel
169 J. Martínez4:15:33+2:15Agritubel
170 D. Righi4:16:28+3:10Lampre
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. Honchar34:38:53T-Mobile
2F. Landis34:39:53+1:00Phonak
3M. Rogers34:40:01+1:08T-Mobile
4P. Sinkewitz34:40:38+1:45T-Mobile
5A. Klöden34:40:43+1:50T-Mobile
6M. Fothen34:40:43+1:50Gerolsteiner
7C. Evans34:40:45+1:52Davitamon-Lotto
8V. Karpets34:40:45+1:52Caisse d'Epargne
9D. Zabriskie34:40:46+1:53Team CSC
10D. Menchov34:40:53+2:00Rabobank
11M. Kessler34:40:56+2:03T-Mobile
12C. Moreau34:41:00+2:07AG2R
13P. Savoldelli34:41:03+2:10Discovery Channel
14E. Mazzoleni34:41:07+2:14T-Mobile
15S. Lang34:41:15+2:22Gerolsteiner
16C. Sastre34:41:20+2:27Team CSC
17G. Hincapie34:41:23+2:30Discovery Channel
18Ó. Pereiro34:41:50+2:57Caisse d'Epargne
19T. Lövkvist34:41:54+3:01Française des Jeux
20T. Boonen34:42:08+3:15Quick Step
21D. Rous34:42:08+3:15Bouygues Télécom
22C. Vandevelde34:42:18+3:25Team CSC
23Y. Popovych34:42:20+3:27Discovery Channel
24J. Rubiera34:42:27+3:34Discovery Channel
25D. Millar34:42:31+3:38Saunier Duval
26M. Astarloza34:42:39+3:46AG2R
27H. Zubeldia34:42:40+3:47Euskaltel
28C. Dessel34:42:43+3:50AG2R
29M. Bruseghin34:42:49+3:56Lampre
30S. Chavanel34:42:49+3:56Cofidis
31A. Grivko34:42:51+3:58Team Milram
32S. Casar34:43:00+4:07Française des Jeux
33A. Ballan34:43:02+4:09Lampre
34J. Azevedo34:43:02+4:09Discovery Channel
35G. Guerini34:43:03+4:10T-Mobile
36G. Totschnig34:43:26+4:33Gerolsteiner
37E. Martínez34:43:26+4:33Discovery Channel
38S. Calzati34:43:26+4:33AG2R
39P. Padrnos34:43:35+4:42Discovery Channel
40B. Vaugrenard34:43:37+4:44Française des Jeux
41A. Merckx34:43:39+4:46Phonak
42X. Zandio34:43:39+4:46Caisse d'Epargne
43L. Lefèvre34:43:53+5:00Bouygues Télécom
44C. Moreni34:43:58+5:05Cofidis
45C. Knees34:44:12+5:19Team Milram
46R. Riccò34:44:18+5:25Saunier Duval
47J. Rujano34:44:19+5:26Quick Step
48M. Boogerd34:44:22+5:29Rabobank
49G. Simoni34:44:27+5:34Saunier Duval
50R. Scholz34:44:27+5:34Gerolsteiner
51T. Voeckler34:44:28+5:35Bouygues Télécom
52S. Garzelli34:44:32+5:39Liquigas
53L. Brochard34:44:35+5:42Bouygues Télécom
54F. Vila34:44:35+5:42Lampre
55C. Brandt34:44:35+5:42Davitamon-Lotto
56T. Valjavec34:44:37+5:44Lampre
57I. Parra34:44:37+5:44Cofidis
58R. McEwen34:44:55+6:02Davitamon-Lotto
59I. Mayo34:45:04+6:11Euskaltel
60J. Mercado34:45:05+6:12Agritubel
61P. Fédrigo34:45:08+6:15Bouygues Télécom
62K. Moerenhout34:45:09+6:16Phonak
63N. Jalabert34:45:10+6:17Phonak
64L. Leipheimer34:45:10+6:17Gerolsteiner
65B. Grabsch34:45:12+6:19Phonak
66I. Camaño34:45:17+6:24Euskaltel
67M. Celestino34:45:18+6:25Team Milram
68M. Martín34:45:18+6:25Phonak
69M. Iglinsky34:45:20+6:27Team Milram
70D. Cañada34:45:21+6:28Saunier Duval
71S. Gerrans34:45:23+6:30AG2R
72A. Botcharov34:45:29+6:36Crédit Agricole
73I. Landaluze34:45:48+6:55Euskaltel
74Ó. Freire34:45:51+6:58Rabobank
75E. Zabel34:45:51+6:58Team Milram
76D. Cunego34:45:59+7:06Lampre
77C. Vasseur34:46:07+7:14Quick Step
78P. Caucchioli34:46:07+7:14Crédit Agricole
79F. Ventoso34:46:08+7:15Saunier Duval
80P. Halgand34:46:09+7:16Crédit Agricole
81V. Ekimov34:46:11+7:18Discovery Channel
82M. Rasmussen34:46:13+7:20Rabobank
83T. Hushovd34:46:14+7:21Crédit Agricole
84W. Bénéteau34:46:17+7:24Bouygues Télécom
85B. Noval34:46:17+7:24Discovery Channel
86J. Posthuma34:46:27+7:34Rabobank
87M. Dueñas34:46:38+7:45Agritubel
88J. García34:46:47+7:54Caisse d'Epargne
89F. Schleck34:46:51+7:58Team CSC
90G. Verdugo34:46:52+7:59Euskaltel
91D. Kopp34:47:04+8:11Gerolsteiner
92J. Arrieta34:47:11+8:18AG2R
93B. Eisel34:47:12+8:19Française des Jeux
94S. Goubert34:47:12+8:19AG2R
95J. Gómez34:47:13+8:20Saunier Duval
96B. Salmon34:47:15+8:22Agritubel
97F. Wegmann34:47:20+8:27Gerolsteiner
98P. Tiralongo34:47:21+8:28Lampre
99J. Pineau34:47:24+8:31Bouygues Télécom
100P. Gilbert34:47:25+8:32Française des Jeux
101P. Weening34:47:27+8:34Rabobank
102D. Bennati34:47:35+8:42Lampre
103M. Velo34:47:36+8:43Team Milram
104A. Geslin34:47:39+8:46Bouygues Télécom
105L. Paolini34:47:41+8:48Liquigas
106J. Flecha34:47:41+8:48Rabobank
107M. Sprick34:47:44+8:51Bouygues Télécom
108A. Moos34:47:57+9:04Phonak
109C. Rinero34:48:09+9:16Saunier Duval
110E. Gonzalo34:48:19+9:26Agritubel
111C. Laurent34:48:24+9:31Agritubel
112D. López34:48:24+9:31Euskaltel
113M. Aerts34:48:45+9:52Davitamon-Lotto
114G. Larsson34:48:52+9:59Française des Jeux
115S. Plouhinec34:49:10+10:17Agritubel
116M. Albasini34:49:13+10:20Liquigas
117R. Hunter34:49:35+10:42Phonak
118M. Quinziato34:49:52+10:59Liquigas
119P. Calcagni34:50:07+11:14Liquigas
120J. Voigt34:50:14+11:21Team CSC
121B. Zberg34:50:16+11:23Gerolsteiner
122S. Commesso34:50:42+11:49Lampre
123R. Verbrugghe34:50:50+11:57Cofidis
124J. Martínez34:51:04+12:11Agritubel
125D. Moncoutié34:51:08+12:15Cofidis
126C. Horner34:51:12+12:19Davitamon-Lotto
127J. Gárate34:51:16+12:23Quick Step
128R. Lobato34:51:35+12:42Saunier Duval
129C. De La Cruz34:51:53+13:00Française des Jeux
130S. de Jongh34:52:02+13:09Quick Step
131M. Calvente34:52:14+13:21Agritubel
132C. Le Mevel34:52:28+13:35Crédit Agricole
133V. Peña34:52:33+13:40Phonak
134S. Hinault34:52:54+14:01Crédit Agricole
135S. Dumoulin34:52:58+14:05AG2R
136D. Arroyo34:53:04+14:11Caisse d'Epargne
137G. Lombardi34:53:20+14:27Team CSC
138C. Mengin34:53:24+14:31Française des Jeux
139B. Schröder34:53:27+14:34Team Milram
140U. Etxebarria34:53:50+14:57Euskaltel
141J. Dean34:54:00+15:07Crédit Agricole
142R. Grabsch34:54:16+15:23Team Milram
143F. Brard34:55:01+16:08Caisse d'Epargne
144I. Isasi34:55:11+16:18Euskaltel
145B. Tankink34:55:14+16:21Quick Step
146N. Portal34:56:43+17:50Caisse d'Epargne
147B. Wiggins34:56:48+17:55Cofidis
148P. Wrolich34:56:52+17:59Gerolsteiner
149A. Coyot34:57:04+18:11Cofidis
150B. de Groot34:57:46+18:53Rabobank
151M. Mugerli34:58:10+19:17Liquigas
152M. Tosatto34:58:17+19:24Quick Step
153G. Steegmans34:58:29+19:36Davitamon-Lotto
154S. O'Grady34:58:32+19:39Team CSC
155C. Coutouly34:59:03+20:10Agritubel
156I. Gálvez34:59:51+20:58Caisse d'Epargne
157J. Vansummeren35:00:10+21:17Davitamon-Lotto
158W. Cretskens35:03:31+24:38Quick Step
159K. Carlström35:03:39+24:46Liquigas
160S. Augé35:03:47+24:54Cofidis
161D. Righi35:06:25+27:32Lampre
162J. Engoulvent35:07:09+28:16Crédit Agricole
163J. Casper35:11:23+32:30Cofidis
164D. De La Fuente35:12:30+33:37Saunier Duval
165F. Pozzato35:14:25+35:32Quick Step
166W. Vansevenant35:14:35+35:42Davitamon-Lotto
167M. Bäckstedt35:14:51+35:58Liquigas
168A. Hernandez35:15:16+36:23Euskaltel
169A. Charteau35:17:16+38:23Crédit Agricole
170S. Joly35:22:18+43:25Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1AG2R12:44:04(153)
2Liquigas12:46:17+2:13(32)
3Crédit Agricole12:46:21+2:17(28)
4Team Milram12:46:39+2:35(37)
5Davitamon-Lotto12:46:39+2:35(71)
6Euskaltel12:46:39+2:35(77)
7Lampre12:46:39+2:35(85)
8Gerolsteiner12:46:39+2:35(86)
9Quick Step12:46:39+2:35(87)
10Phonak12:46:39+2:35(92)
11Cofidis12:46:39+2:35(112)
12Saunier Duval12:46:39+2:35(112)
13Française des Jeux12:46:39+2:35(114)
14Bouygues Télécom12:46:39+2:35(122)
15Team CSC12:46:39+2:35(133)
16T-Mobile12:46:39+2:35(156)
17Rabobank12:46:39+2:35(191)
18Discovery Channel12:46:39+2:35(192)
19Agritubel12:46:39+2:35(211)
20Caisse d'Epargne12:46:39+2:35(294)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1T-Mobile103:59:39(678)
2Phonak104:02:48+3:09(953)
3Gerolsteiner104:03:35+3:56(661)
4Team CSC104:03:57+4:18(857)
5AG2R104:04:07+4:28(1377)
6Discovery Channel104:04:08+4:29(756)
7Française des Jeux104:05:15+5:36(842)
8Caisse d'Epargne104:05:39+6:00(1053)
9Rabobank104:05:40+6:01(1076)
10Bouygues Télécom104:08:58+9:19(1060)
11Davitamon-Lotto104:08:59+9:20(781)
12Cofidis104:08:59+9:20(969)
13Lampre104:09:07+9:28(840)
14Saunier Duval104:10:38+10:59(952)
15Team Milram104:10:56+11:17(952)
16Euskaltel104:12:53+13:14(1309)
17Quick Step104:13:09+13:30(1105)
18Liquigas104:13:14+13:35(861)
19Crédit Agricole104:16:05+16:26(1239)
20Agritubel104:16:17+16:38(1982)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
S. Calzati38
P. Halgand6
D. Zabriskie2
J. García1
M. Aerts1
K. Carlström1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. Augé1
G. Larsson1
F. Schleck1
J. Posthuma1
B. Noval1
W. Bénéteau1
T. Hushovd1
M. Rasmussen1
V. Ekimov1
D. Cunego1
E. Zabel1
Ó. Freire1
I. Landaluze1
A. Botcharov1
S. Gerrans1