Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 6 in 2006.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 184 km. Type: vlak. Datum: 07 Jul 2006

Snelheid: 45.308 km/h (in database), 44.110 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. McEwen4:10:17Davitamon-Lotto
2 D. Bennati4:10:17Lampre
3 T. Boonen4:10:17Quick Step
4 B. Eisel4:10:17Française des Jeux
5 T. Hushovd4:10:17Crédit Agricole
6 Ó. Freire4:10:17Rabobank
7 E. Zabel4:10:17Team Milram
8 L. Paolini4:10:17Liquigas
9 G. Steegmans4:10:17Davitamon-Lotto
10 I. Isasi4:10:17Euskaltel
11 D. Kopp4:10:17Gerolsteiner
12 J. Casper4:10:17Cofidis
13 S. de Jongh4:10:17Quick Step
14 A. Coyot4:10:17Cofidis
15 M. Velo4:10:17Team Milram
16 I. Gálvez4:10:17Caisse d'Epargne
17 F. Wegmann4:10:17Gerolsteiner
18 C. Moreni4:10:17Cofidis
19 A. Botcharov4:10:17Crédit Agricole
20 J. Engoulvent4:10:17Crédit Agricole
21 A. Hernandez4:10:17Euskaltel
22 L. Brochard4:10:17Bouygues Télécom
23 M. Mugerli4:10:17Liquigas
24 D. Cañada4:10:17Saunier Duval
25 P. Wrolich4:10:17Gerolsteiner
26 A. Grivko4:10:17Team Milram
27 Ó. Pereiro4:10:17Caisse d'Epargne
28 M. Albasini4:10:17Liquigas
29 P. Sinkewitz4:10:17T-Mobile
30 Y. Popovych4:10:17Discovery Channel
31 C. Moreau4:10:17AG2R
32 M. Rogers4:10:17T-Mobile
33 G. Hincapie4:10:17Discovery Channel
34 A. Ballan4:10:17Lampre
35 J. Arrieta4:10:17AG2R
36 F. Vila4:10:17Lampre
37 B. Schröder4:10:17Team Milram
38 P. Savoldelli4:10:17Discovery Channel
39 D. Millar4:10:17Saunier Duval
40 M. Aerts4:10:17Davitamon-Lotto
41 G. Totschnig4:10:17Gerolsteiner
42 B. Salmon4:10:17Agritubel
43 K. Carlström4:10:17Liquigas
44 G. Lombardi4:10:17Team CSC
45 C. Sastre4:10:17Team CSC
46 S. Garzelli4:10:17Liquigas
47 V. Karpets4:10:17Caisse d'Epargne
48 M. Iglinsky4:10:17Team Milram
49 C. Evans4:10:17Davitamon-Lotto
50 E. Mazzoleni4:10:17T-Mobile
51 M. Astarloza4:10:17AG2R
52 S. Calzati4:10:17AG2R
53 C. Vandevelde4:10:17Team CSC
54 M. Boogerd4:10:17Rabobank
55 M. Bruseghin4:10:17Lampre
56 A. Merckx4:10:17Phonak
57 T. Lövkvist4:10:17Française des Jeux
58 B. Julich4:10:17Team CSC
59 F. Landis4:10:17Phonak
60 R. Verbrugghe4:10:17Cofidis
61 H. Zubeldia4:10:17Euskaltel
62 T. Valjavec4:10:17Lampre
63 S. Lang4:10:17Gerolsteiner
64 M. Celestino4:10:17Team Milram
65 C. Knees4:10:17Team Milram
66 D. Rous4:10:17Bouygues Télécom
67 I. Mayo4:10:17Euskaltel
68 D. Menchov4:10:17Rabobank
69 B. Vaugrenard4:10:17Française des Jeux
70 S. Honchar4:10:17T-Mobile
71 M. Fothen4:10:17Gerolsteiner
72 C. Brandt4:10:17Davitamon-Lotto
73 N. Jalabert4:10:17Phonak
74 A. Klöden4:10:17T-Mobile
75 X. Zandio4:10:17Caisse d'Epargne
76 G. Simoni4:10:17Saunier Duval
77 J. Rubiera4:10:17Discovery Channel
78 D. Cunego4:10:17Lampre
79 B. Grabsch4:10:17Phonak
80 P. Gilbert4:10:17Française des Jeux
81 R. Riccò4:10:17Saunier Duval
82 B. Noval4:10:17Discovery Channel
83 J. Azevedo4:10:17Discovery Channel
84 E. Martínez4:10:17Discovery Channel
85 C. Rinero4:10:17Saunier Duval
86 P. Padrnos4:10:17Discovery Channel
87 R. Grabsch4:10:17Team Milram
88 J. Flecha4:10:17Rabobank
89 D. Zabriskie4:10:17Team CSC
90 J. Voigt4:10:17Team CSC
91 W. Bénéteau4:10:17Bouygues Télécom
92 J. García4:10:17Caisse d'Epargne
93 L. Leipheimer4:10:17Gerolsteiner
94 F. Ventoso4:10:17Saunier Duval
95 S. Chavanel4:10:17Cofidis
96 C. Laurent4:10:17Agritubel
97 I. Parra4:10:17Cofidis
98 M. Quinziato4:10:17Liquigas
99 P. Caucchioli4:10:17Crédit Agricole
100 J. Gómez4:10:17Saunier Duval
101 L. Lefèvre4:10:17Bouygues Télécom
102 N. Portal4:10:17Caisse d'Epargne
103 C. Dessel4:10:17AG2R
104 I. Camaño4:10:17Euskaltel
105 J. Mercado4:10:17Agritubel
106 M. Kessler4:10:17T-Mobile
107 R. Scholz4:10:17Gerolsteiner
108 J. Rujano4:10:17Quick Step
109 U. Etxebarria4:10:17Euskaltel
110 S. Gerrans4:10:17AG2R
111 V. Ekimov4:10:17Discovery Channel
112 P. Halgand4:10:17Crédit Agricole
113 A. Moos4:10:17Phonak
114 C. De La Cruz4:10:17Française des Jeux
115 W. Cretskens4:10:17Quick Step
116 B. Wiggins4:10:17Cofidis
117 S. O'Grady4:10:17Team CSC
118 M. Calvente4:10:17Agritubel
119 G. Verdugo4:10:17Euskaltel
120 J. Posthuma4:10:17Rabobank
121 J. Pineau4:10:17Bouygues Télécom
122 F. Pozzato4:10:17Quick Step
123 D. Arroyo4:10:17Caisse d'Epargne
124 M. Martín4:10:17Phonak
125 M. Sprick4:10:17Bouygues Télécom
126 E. Gonzalo4:10:17Agritubel
127 S. Casar4:10:17Française des Jeux
128 G. Guerini4:10:17T-Mobile
129 C. Vasseur4:10:17Quick Step
130 P. Fédrigo4:10:17Bouygues Télécom
131 C. Horner4:10:17Davitamon-Lotto
132 P. Weening4:10:17Rabobank
133 P. Calcagni4:10:17Liquigas
134 F. Schleck4:10:17Team CSC
135 K. Moerenhout4:10:17Phonak
136 M. Dueñas4:10:17Agritubel
137 M. Rasmussen4:10:17Rabobank
138 R. Lobato4:10:17Saunier Duval
139 S. Goubert4:10:17AG2R
140 V. Peña4:10:17Phonak
141 J. Martínez4:10:17Agritubel
142 I. Landaluze4:10:17Euskaltel
143 S. Dumoulin4:10:17AG2R
144 D. López4:10:17Euskaltel
145 S. Plouhinec4:10:17Agritubel
146 S. Commesso4:10:17Lampre
147 M. Tosatto4:10:17Quick Step
148 J. Dean4:10:39+0:22Crédit Agricole
149 G. Larsson4:10:40+0:23Française des Jeux
150 D. Moncoutié4:10:49+0:32Cofidis
151 T. Voeckler4:10:49+0:32Bouygues Télécom
152 B. Zberg4:10:54+0:37Gerolsteiner
153 P. Tiralongo4:10:58+0:41Lampre
154 C. Coutouly4:10:58+0:41Agritubel
155 S. Hinault4:11:03+0:46Crédit Agricole
156 R. Hunter4:11:08+0:51Phonak
157 D. De La Fuente4:11:08+0:51Saunier Duval
158 C. Mengin4:11:08+0:51Française des Jeux
159 S. Augé4:11:08+0:51Cofidis
160 C. Le Mevel4:11:08+0:51Crédit Agricole
161 S. Joly4:11:34+1:17Française des Jeux
162 F. Brard4:11:44+1:27Caisse d'Epargne
163 A. Geslin4:11:44+1:27Bouygues Télécom
164 J. Gárate4:11:44+1:27Quick Step
165 W. Vansevenant4:12:00+1:43Davitamon-Lotto
166 B. de Groot4:12:29+2:12Rabobank
167 B. Tankink4:12:29+2:12Quick Step
168 D. Righi4:12:29+2:12Lampre
169 M. Bäckstedt4:12:29+2:12Liquigas
170 J. Vansummeren4:12:29+2:12Davitamon-Lotto
171 A. Charteau4:15:04+4:47Crédit Agricole
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1T. Boonen29:21:00Quick Step
2R. McEwen29:21:12+0:12Davitamon-Lotto
3M. Rogers29:21:21+0:21T-Mobile
4Ó. Freire29:21:25+0:25Rabobank
5G. Hincapie29:21:25+0:25Discovery Channel
6T. Hushovd29:21:27+0:27Crédit Agricole
7P. Savoldelli29:21:35+0:35Discovery Channel
8F. Landis29:21:36+0:36Phonak
9S. Honchar29:21:37+0:37T-Mobile
10V. Karpets29:21:37+0:37Caisse d'Epargne
11M. Kessler29:21:37+0:37T-Mobile
12C. Evans29:21:40+0:40Davitamon-Lotto
13C. Moreau29:21:40+0:40AG2R
14D. Millar29:21:41+0:41Saunier Duval
15B. Vaugrenard29:21:42+0:42Française des Jeux
16P. Sinkewitz29:21:43+0:43T-Mobile
17D. Zabriskie29:21:43+0:43Team CSC
18A. Klöden29:21:44+0:44T-Mobile
19M. Fothen29:21:45+0:45Gerolsteiner
20B. Julich29:21:45+0:45Team CSC
21C. Dessel29:21:45+0:45AG2R
22E. Mazzoleni29:21:46+0:46T-Mobile
23Y. Popovych29:21:47+0:47Discovery Channel
24C. Vandevelde29:21:48+0:48Team CSC
25L. Leipheimer29:21:48+0:48Gerolsteiner
26M. Bruseghin29:21:50+0:50Lampre
27J. Azevedo29:21:51+0:51Discovery Channel
28H. Zubeldia29:21:52+0:52Euskaltel
29G. Simoni29:21:52+0:52Saunier Duval
30Ó. Pereiro29:21:53+0:53Caisse d'Epargne
31C. Sastre29:21:53+0:53Team CSC
32E. Zabel29:21:53+0:53Team Milram
33D. Menchov29:21:53+0:53Rabobank
34P. Gilbert29:21:56+0:56Française des Jeux
35A. Ballan29:21:57+0:57Lampre
36S. Garzelli29:21:58+0:58Liquigas
37X. Zandio29:21:58+0:58Caisse d'Epargne
38D. Rous29:22:01+1:01Bouygues Télécom
39M. Boogerd29:22:01+1:01Rabobank
40L. Brochard29:22:02+1:02Bouygues Télécom
41T. Lövkvist29:22:02+1:02Française des Jeux
42L. Lefèvre29:22:02+1:02Bouygues Télécom
43N. Jalabert29:22:03+1:03Phonak
44M. Celestino29:22:04+1:04Team Milram
45A. Merckx29:22:04+1:04Phonak
46B. Eisel29:22:05+1:05Française des Jeux
47J. Rubiera29:22:05+1:05Discovery Channel
48F. Vila29:22:05+1:05Lampre
49M. Astarloza29:22:05+1:05AG2R
50A. Botcharov29:22:06+1:06Crédit Agricole
51P. Halgand29:22:07+1:07Crédit Agricole
52T. Valjavec29:22:08+1:08Lampre
53R. Riccò29:22:08+1:08Saunier Duval
54B. Noval29:22:09+1:09Discovery Channel
55C. Brandt29:22:09+1:09Davitamon-Lotto
56G. Totschnig29:22:10+1:10Gerolsteiner
57J. Rujano29:22:10+1:10Quick Step
58I. Landaluze29:22:10+1:10Euskaltel
59I. Mayo29:22:11+1:11Euskaltel
60C. Moreni29:22:13+1:13Cofidis
61P. Caucchioli29:22:13+1:13Crédit Agricole
62L. Paolini29:22:15+1:15Liquigas
63C. Vasseur29:22:16+1:16Quick Step
64S. Casar29:22:16+1:16Française des Jeux
65P. Padrnos29:22:17+1:17Discovery Channel
66M. Martín29:22:17+1:17Phonak
67I. Camaño29:22:18+1:18Euskaltel
68S. Calzati29:22:18+1:18AG2R
69A. Grivko29:22:20+1:20Team Milram
70D. Cunego29:22:20+1:20Lampre
71J. Mercado29:22:21+1:21Agritubel
72I. Parra29:22:21+1:21Cofidis
73D. Kopp29:22:23+1:23Gerolsteiner
74D. Cañada29:22:23+1:23Saunier Duval
75B. Salmon29:22:23+1:23Agritubel
76S. Gerrans29:22:23+1:23AG2R
77S. Chavanel29:22:27+1:27Cofidis
78G. Guerini29:22:27+1:27T-Mobile
79M. Rasmussen29:22:27+1:27Rabobank
80M. Iglinsky29:22:36+1:36Team Milram
81E. Gonzalo29:22:37+1:37Agritubel
82P. Weening29:22:40+1:40Rabobank
83J. Flecha29:22:42+1:42Rabobank
84M. Dueñas29:22:43+1:43Agritubel
85C. Knees29:22:45+1:45Team Milram
86W. Bénéteau29:22:49+1:49Bouygues Télécom
87C. Rinero29:22:51+1:51Saunier Duval
88S. Lang29:22:55+1:55Gerolsteiner
89E. Martínez29:22:57+1:57Discovery Channel
90J. Voigt29:22:59+1:59Team CSC
91T. Voeckler29:23:08+2:08Bouygues Télécom
92R. Scholz29:23:14+2:14Gerolsteiner
93K. Moerenhout29:23:18+2:18Phonak
94P. Fédrigo29:23:33+2:33Bouygues Télécom
95M. Velo29:23:35+2:35Team Milram
96P. Tiralongo29:23:35+2:35Lampre
97G. Verdugo29:23:36+2:36Euskaltel
98D. López29:23:37+2:37Euskaltel
99F. Ventoso29:23:40+2:40Saunier Duval
100A. Geslin29:23:40+2:40Bouygues Télécom
101S. Goubert29:23:40+2:40AG2R
102J. Arrieta29:23:43+2:43AG2R
103B. Zberg29:23:58+2:58Gerolsteiner
104F. Schleck29:24:19+3:19Team CSC
105A. Moos29:24:26+3:26Phonak
106C. Laurent29:24:27+3:27Agritubel
107P. Calcagni29:24:56+3:56Liquigas
108M. Quinziato29:24:59+3:59Liquigas
109M. Sprick29:25:01+4:01Bouygues Télécom
110J. Gómez29:25:03+4:03Saunier Duval
111J. García29:25:08+4:08Caisse d'Epargne
112B. Grabsch29:25:18+4:18Phonak
113F. Wegmann29:25:25+4:25Gerolsteiner
114J. Pineau29:25:49+4:49Bouygues Télécom
115S. Plouhinec29:25:49+4:49Agritubel
116R. Hunter29:25:51+4:51Phonak
117D. Bennati29:25:55+4:55Lampre
118M. Aerts29:26:09+5:09Davitamon-Lotto
119M. Calvente29:26:13+5:13Agritubel
120V. Ekimov29:26:15+5:15Discovery Channel
121M. Albasini29:26:36+5:36Liquigas
122J. Gárate29:26:39+5:39Quick Step
123S. Commesso29:26:45+5:45Lampre
124J. Posthuma29:27:26+6:26Rabobank
125D. Moncoutié29:27:32+6:32Cofidis
126J. Martínez29:27:37+6:37Agritubel
127R. Verbrugghe29:27:47+6:47Cofidis
128S. Hinault29:27:52+6:52Crédit Agricole
129S. de Jongh29:27:53+6:53Quick Step
130R. Lobato29:27:55+6:55Saunier Duval
131S. Dumoulin29:28:04+7:04AG2R
132J. Dean29:28:08+7:08Crédit Agricole
133C. Le Mevel29:28:48+7:48Crédit Agricole
134C. De La Cruz29:28:54+7:54Française des Jeux
135U. Etxebarria29:28:58+7:58Euskaltel
136C. Mengin29:29:30+8:30Française des Jeux
137B. Tankink29:29:38+8:38Quick Step
138B. Schröder29:29:39+8:39Team Milram
139C. Horner29:29:42+8:42Davitamon-Lotto
140P. Wrolich29:29:49+8:49Gerolsteiner
141I. Isasi29:30:02+9:02Euskaltel
142G. Larsson29:30:02+9:02Française des Jeux
143G. Lombardi29:30:08+9:08Team CSC
144D. Arroyo29:30:09+9:09Caisse d'Epargne
145F. Brard29:31:10+10:10Caisse d'Epargne
146R. Grabsch29:31:19+10:19Team Milram
147M. Tosatto29:32:11+11:11Quick Step
148A. Coyot29:33:00+12:00Cofidis
149V. Peña29:33:08+12:08Phonak
150G. Steegmans29:33:49+12:49Davitamon-Lotto
151M. Mugerli29:34:01+13:01Liquigas
152C. Coutouly29:34:07+13:07Agritubel
153N. Portal29:34:22+13:22Caisse d'Epargne
154I. Gálvez29:34:47+13:47Caisse d'Epargne
155S. O'Grady29:35:08+14:08Team CSC
156B. de Groot29:35:35+14:35Rabobank
157B. Wiggins29:36:22+15:22Cofidis
158J. Vansummeren29:37:22+16:22Davitamon-Lotto
159W. Cretskens29:38:44+17:44Quick Step
160S. Augé29:38:54+17:54Cofidis
161K. Carlström29:39:50+18:50Liquigas
162D. Righi29:41:28+20:28Lampre
163J. Engoulvent29:43:24+22:24Crédit Agricole
164J. Casper29:45:41+24:41Cofidis
165W. Vansevenant29:48:24+27:24Davitamon-Lotto
166D. De La Fuente29:48:34+27:34Saunier Duval
167A. Hernandez29:49:15+28:15Euskaltel
168F. Pozzato29:50:05+29:05Quick Step
169M. Bäckstedt29:53:20+32:20Liquigas
170A. Charteau29:53:33+32:33Crédit Agricole
171S. Joly29:57:26+36:26Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Davitamon-Lotto12:30:31(50)
2Lampre12:30:39+0:08(72)
3Quick Step12:30:43+0:12(124)
4Crédit Agricole12:30:51+0:20(44)
5Cofidis12:30:51+0:20(44)
6Team Milram12:30:51+0:20(48)
7Gerolsteiner12:30:51+0:20(53)
8Liquigas12:30:51+0:20(59)
9Caisse d'Epargne12:30:51+0:20(90)
10Euskaltel12:30:51+0:20(92)
11Discovery Channel12:30:51+0:20(101)
12T-Mobile12:30:51+0:20(111)
13AG2R12:30:51+0:20(117)
14Rabobank12:30:51+0:20(128)
15Française des Jeux12:30:51+0:20(130)
16Saunier Duval12:30:51+0:20(139)
17Team CSC12:30:51+0:20(142)
18Bouygues Télécom12:30:51+0:20(179)
19Phonak12:30:51+0:20(188)
20Agritubel12:30:51+0:20(243)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel88:04:46(499)
2Team CSC88:04:47+0:01(663)
3T-Mobile88:04:48+0:02(511)
4Caisse d'Epargne88:04:53+0:07(670)
5Gerolsteiner88:05:04+0:18(522)
6Phonak88:05:12+0:26(821)
7Lampre88:05:23+0:37(623)
8Saunier Duval88:05:28+0:42(678)
9Rabobank88:05:28+0:42(802)
10Crédit Agricole88:05:29+0:43(897)
11AG2R88:05:30+0:44(1138)
12Française des Jeux88:05:49+1:03(668)
13Bouygues Télécom88:05:56+1:10(817)
14Davitamon-Lotto88:05:58+1:12(583)
15Quick Step88:06:01+1:15(799)
16Euskaltel88:06:13+1:27(1027)
17Team Milram88:06:14+1:28(759)
18Cofidis88:06:26+1:40(746)
19Liquigas88:06:42+1:56(630)
20Agritubel88:06:45+1:59(1497)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
B. Vaugrenard10
R. McEwen4
R. Verbrugghe4
S. Dumoulin4
S. Lang3
E. Martínez3
J. Voigt3
P. Fédrigo3
M. Velo3
B. Grabsch3
F. Wegmann3
J. Pineau3
S. Plouhinec3
J. Posthuma3
J. Martínez3
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
A. Geslin27
B. Tankink9
T. Voeckler9
J. Gárate8
B. Zberg7
R. Hunter6
P. Tiralongo6
B. de Groot5
G. Larsson3
A. Charteau2
F. Brard2
J. Dean2
S. Hinault2
J. Rujano1
C. Sastre1