Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2006 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 3 in 2006.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 216 km. Type: medium. Datum: 04 Jul 2006

Snelheid: 43.605 km/h (in database), 43.505 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Kessler4:57:54T-Mobile
2 M. Rogers4:57:59+0:05T-Mobile
3 D. Bennati4:57:59+0:05Lampre
4 T. Boonen4:57:59+0:05Quick Step
5 E. Zabel4:57:59+0:05Team Milram
6 L. Paolini4:57:59+0:05Liquigas
7 Ó. Freire4:57:59+0:05Rabobank
8 E. Mazzoleni4:57:59+0:05T-Mobile
9 G. Totschnig4:57:59+0:05Gerolsteiner
10 F. Wegmann4:57:59+0:05Gerolsteiner
11 A. Botcharov4:57:59+0:05Crédit Agricole
12 M. Celestino4:57:59+0:05Team Milram
13 J. Rubiera4:57:59+0:05Discovery Channel
14 C. Evans4:57:59+0:05Davitamon-Lotto
15 G. Hincapie4:57:59+0:05Discovery Channel
16 M. Fothen4:57:59+0:05Gerolsteiner
17 R. Riccò4:57:59+0:05Saunier Duval
18 B. Julich4:57:59+0:05Team CSC
19 C. Sastre4:57:59+0:05Team CSC
20 C. Dessel4:57:59+0:05AG2R
21 W. Bénéteau4:57:59+0:05Bouygues Télécom
22 S. Garzelli4:57:59+0:05Liquigas
23 X. Zandio4:57:59+0:05Caisse d'Epargne
24 L. Leipheimer4:57:59+0:05Gerolsteiner
25 P. Sinkewitz4:57:59+0:05T-Mobile
26 E. Martínez4:57:59+0:05Discovery Channel
27 Ó. Pereiro4:57:59+0:05Caisse d'Epargne
28 P. Savoldelli4:57:59+0:05Discovery Channel
29 C. Vandevelde4:57:59+0:05Team CSC
30 F. Vila4:57:59+0:05Lampre
31 C. Moreau4:57:59+0:05AG2R
32 S. Commesso4:57:59+0:05Lampre
33 D. Menchov4:57:59+0:05Rabobank
34 V. Karpets4:57:59+0:05Caisse d'Epargne
35 J. Azevedo4:57:59+0:05Discovery Channel
36 Y. Popovych4:57:59+0:05Discovery Channel
37 M. Bruseghin4:57:59+0:05Lampre
38 A. Merckx4:57:59+0:05Phonak
39 P. Caucchioli4:57:59+0:05Crédit Agricole
40 M. Boogerd4:57:59+0:05Rabobank
41 H. Zubeldia4:57:59+0:05Euskaltel
42 A. Klöden4:57:59+0:05T-Mobile
43 D. Millar4:57:59+0:05Saunier Duval
44 F. Landis4:57:59+0:05Phonak
45 F. Schleck4:57:59+0:05Team CSC
46 P. Gilbert4:57:59+0:05Française des Jeux
47 S. Honchar4:57:59+0:05T-Mobile
48 G. Simoni4:57:59+0:05Saunier Duval
49 A. Ballan4:58:06+0:12Lampre
50 L. Brochard4:58:11+0:17Bouygues Télécom
51 L. Lefèvre4:58:11+0:17Bouygues Télécom
52 B. Vaugrenard4:58:11+0:17Française des Jeux
53 D. Kopp4:58:11+0:17Gerolsteiner
54 J. Rujano4:58:11+0:17Quick Step
55 T. Lövkvist4:58:11+0:17Française des Jeux
56 A. Grivko4:58:11+0:17Team Milram
57 M. Astarloza4:58:11+0:17AG2R
58 D. Rous4:58:11+0:17Bouygues Télécom
59 S. Calzati4:58:11+0:17AG2R
60 B. Salmon4:58:11+0:17Agritubel
61 M. Rasmussen4:58:11+0:17Rabobank
62 J. Mercado4:58:11+0:17Agritubel
63 T. Hushovd4:58:11+0:17Crédit Agricole
64 E. Gonzalo4:58:11+0:17Agritubel
65 B. Eisel4:58:11+0:17Française des Jeux
66 D. Cunego4:58:11+0:17Lampre
67 N. Jalabert4:58:11+0:17Phonak
68 T. Valjavec4:58:11+0:17Lampre
69 P. Halgand4:58:11+0:17Crédit Agricole
70 C. Brandt4:58:11+0:17Davitamon-Lotto
71 B. Grabsch4:58:11+0:17Phonak
72 D. Zabriskie4:58:11+0:17Team CSC
73 M. Martín4:58:11+0:17Phonak
74 C. Moreni4:58:11+0:17Cofidis
75 I. Landaluze4:58:11+0:17Euskaltel
76 I. Mayo4:58:11+0:17Euskaltel
77 B. Noval4:58:11+0:17Discovery Channel
78 M. Iglinsky4:58:16+0:22Team Milram
79 G. Guerini4:58:16+0:22T-Mobile
80 P. Padrnos4:58:16+0:22Discovery Channel
81 I. Parra4:58:16+0:22Cofidis
82 C. Vasseur4:58:16+0:22Quick Step
83 A. Geslin4:58:16+0:22Bouygues Télécom
84 D. Cañada4:58:16+0:22Saunier Duval
85 J. Gómez4:58:16+0:22Saunier Duval
86 I. Camaño4:58:16+0:22Euskaltel
87 S. Gerrans4:58:16+0:22AG2R
88 M. Aerts4:58:28+0:34Davitamon-Lotto
89 R. McEwen4:58:28+0:34Davitamon-Lotto
90 M. Dueñas4:58:36+0:42Agritubel
91 P. Weening4:58:36+0:42Rabobank
92 S. Chavanel4:58:36+0:42Cofidis
93 C. Rinero4:58:36+0:42Saunier Duval
94 S. Plouhinec4:58:36+0:42Agritubel
95 V. Ekimov4:58:36+0:42Discovery Channel
96 J. Flecha4:58:36+0:42Rabobank
97 P. Tiralongo4:58:36+0:42Lampre
98 T. Voeckler4:58:42+0:48Bouygues Télécom
99 C. Knees4:58:44+0:50Team Milram
100 M. Velo4:59:23+1:29Team Milram
101 S. Lang4:59:23+1:29Gerolsteiner
102 R. Scholz4:59:23+1:29Gerolsteiner
103 B. Zberg4:59:23+1:29Gerolsteiner
104 K. Moerenhout4:59:23+1:29Phonak
105 G. Verdugo4:59:23+1:29Euskaltel
106 P. Fédrigo4:59:23+1:29Bouygues Télécom
107 F. Ventoso4:59:23+1:29Saunier Duval
108 R. Lobato4:59:23+1:29Saunier Duval
109 M. Sprick4:59:23+1:29Bouygues Télécom
110 M. Calvente4:59:23+1:29Agritubel
111 J. Vansummeren4:59:23+1:29Davitamon-Lotto
112 J. Voigt4:59:23+1:29Team CSC
113 D. Moncoutié4:59:23+1:29Cofidis
114 S. Goubert4:59:23+1:29AG2R
115 D. López4:59:23+1:29Euskaltel
116 M. Albasini4:59:23+1:29Liquigas
117 J. Arrieta4:59:57+2:03AG2R
118 R. Verbrugghe5:00:00+2:06Cofidis
119 J. Dean5:00:00+2:06Crédit Agricole
120 P. Wrolich5:00:18+2:24Gerolsteiner
121 R. Hunter5:00:18+2:24Phonak
122 B. Schröder5:00:18+2:24Team Milram
123 J. Gárate5:00:18+2:24Quick Step
124 M. Quinziato5:00:18+2:24Liquigas
125 F. Sacchi5:00:18+2:24Team Milram
126 M. Tosatto5:00:18+2:24Quick Step
127 C. Laurent5:00:18+2:24Agritubel
128 A. Moos5:00:18+2:24Phonak
129 J. García5:00:38+2:44Caisse d'Epargne
130 P. Calcagni5:00:38+2:44Liquigas
131 B. Wiggins5:00:38+2:44Cofidis
132 C. Coutouly5:00:38+2:44Agritubel
133 S. Dumoulin5:01:17+3:23AG2R
134 S. Hinault5:01:31+3:37Crédit Agricole
135 D. Righi5:01:37+3:43Lampre
136 J. Pineau5:01:49+3:55Bouygues Télécom
137 S. Casar4:58:16+0:22Française des Jeux
138 G. Lombardi5:02:27+4:33Team CSC
139 B. Tankink5:02:52+4:58Quick Step
140 S. de Jongh5:03:42+5:48Quick Step
141 J. Posthuma5:03:42+5:48Rabobank
142 R. Grabsch5:03:42+5:48Team Milram
143 W. Cretskens5:03:42+5:48Quick Step
144 C. Mengin5:03:42+5:48Française des Jeux
145 G. Larsson5:03:42+5:48Française des Jeux
146 B. de Groot5:03:42+5:48Rabobank
147 C. Le Mevel5:03:42+5:48Crédit Agricole
148 J. Martínez5:03:42+5:48Agritubel
149 C. De La Cruz5:04:45+6:51Française des Jeux
150 U. Etxebarria5:04:59+7:05Euskaltel
151 F. Brard5:05:59+8:05Caisse d'Epargne
152 N. Portal5:05:59+8:05Caisse d'Epargne
153 I. Gálvez5:05:59+8:05Caisse d'Epargne
154 M. Mugerli5:05:59+8:05Liquigas
155 D. Arroyo5:05:59+8:05Caisse d'Epargne
156 V. Peña5:05:59+8:05Phonak
157 W. Vansevenant5:05:59+8:05Davitamon-Lotto
158 G. Steegmans5:05:59+8:05Davitamon-Lotto
159 C. Horner5:05:59+8:05Davitamon-Lotto
160 I. Isasi5:05:59+8:05Euskaltel
161 D. De La Fuente5:05:59+8:05Saunier Duval
162 A. Coyot5:05:59+8:05Cofidis
163 A. Hernandez5:08:40+10:46Euskaltel
164 S. Augé5:08:40+10:46Cofidis
165 S. O'Grady5:09:29+11:35Team CSC
166 J. Engoulvent5:10:05+12:11Crédit Agricole
167 A. Charteau5:10:05+12:11Crédit Agricole
168 S. Joly5:10:05+12:11Française des Jeux
169 K. Carlström5:10:05+12:11Liquigas
170 J. Casper5:12:38+14:44Cofidis
171 M. Bäckstedt5:16:30+18:36Liquigas
172 F. Pozzato5:16:30+18:36Quick Step
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1T. Boonen14:52:23Quick Step
2M. Rogers14:52:24+0:01T-Mobile
3G. Hincapie14:52:28+0:05Discovery Channel
4T. Hushovd14:52:30+0:07Crédit Agricole
5D. Bennati14:52:38+0:15Lampre
6P. Savoldelli14:52:38+0:15Discovery Channel
7F. Landis14:52:39+0:16Phonak
8M. Kessler14:52:40+0:17T-Mobile
9S. Honchar14:52:40+0:17T-Mobile
10V. Karpets14:52:40+0:17Caisse d'Epargne
11C. Evans14:52:43+0:20Davitamon-Lotto
12C. Moreau14:52:43+0:20AG2R
13D. Millar14:52:44+0:21Saunier Duval
14P. Sinkewitz14:52:46+0:23T-Mobile
15D. Zabriskie14:52:46+0:23Team CSC
16A. Klöden14:52:47+0:24T-Mobile
17M. Fothen14:52:48+0:25Gerolsteiner
18B. Julich14:52:48+0:25Team CSC
19C. Dessel14:52:48+0:25AG2R
20E. Mazzoleni14:52:49+0:26T-Mobile
21Y. Popovych14:52:50+0:27Discovery Channel
22E. Martínez14:52:51+0:28Discovery Channel
23C. Vandevelde14:52:51+0:28Team CSC
24L. Leipheimer14:52:51+0:28Gerolsteiner
25B. Vaugrenard14:52:51+0:28Française des Jeux
26W. Bénéteau14:52:52+0:29Bouygues Télécom
27M. Bruseghin14:52:53+0:30Lampre
28J. Azevedo14:52:54+0:31Discovery Channel
29R. McEwen14:52:55+0:32Davitamon-Lotto
30H. Zubeldia14:52:55+0:32Euskaltel
31G. Simoni14:52:55+0:32Saunier Duval
32Ó. Freire14:52:56+0:33Rabobank
33E. Zabel14:52:56+0:33Team Milram
34C. Sastre14:52:56+0:33Team CSC
35Ó. Pereiro14:52:56+0:33Caisse d'Epargne
36D. Menchov14:52:56+0:33Rabobank
37B. Grabsch14:52:56+0:33Phonak
38P. Gilbert14:52:59+0:36Française des Jeux
39A. Ballan14:53:00+0:37Lampre
40S. Garzelli14:53:01+0:38Liquigas
41X. Zandio14:53:01+0:38Caisse d'Epargne
42D. Rous14:53:04+0:41Bouygues Télécom
43M. Boogerd14:53:04+0:41Rabobank
44L. Brochard14:53:05+0:42Bouygues Télécom
45T. Lövkvist14:53:05+0:42Française des Jeux
46N. Jalabert14:53:06+0:43Phonak
47M. Celestino14:53:07+0:44Team Milram
48A. Merckx14:53:07+0:44Phonak
49B. Eisel14:53:08+0:45Française des Jeux
50J. Rubiera14:53:08+0:45Discovery Channel
51M. Astarloza14:53:08+0:45AG2R
52F. Vila14:53:08+0:45Lampre
53A. Botcharov14:53:09+0:46Crédit Agricole
54P. Halgand14:53:10+0:47Crédit Agricole
55T. Valjavec14:53:11+0:48Lampre
56R. Riccò14:53:11+0:48Saunier Duval
57B. Noval14:53:12+0:49Discovery Channel
58C. Brandt14:53:12+0:49Davitamon-Lotto
59G. Totschnig14:53:13+0:50Gerolsteiner
60J. Rujano14:53:13+0:50Quick Step
61I. Landaluze14:53:13+0:50Euskaltel
62I. Mayo14:53:14+0:51Euskaltel
63L. Lefèvre14:53:15+0:52Bouygues Télécom
64F. Schleck14:53:15+0:52Team CSC
65C. Moreni14:53:16+0:53Cofidis
66S. Commesso14:53:16+0:53Lampre
67P. Caucchioli14:53:16+0:53Crédit Agricole
68L. Paolini14:53:18+0:55Liquigas
69C. Vasseur14:53:19+0:56Quick Step
70S. Casar14:53:19+0:56Française des Jeux
71M. Martín14:53:20+0:57Phonak
72P. Padrnos14:53:20+0:57Discovery Channel
73I. Camaño14:53:21+0:58Euskaltel
74S. Calzati14:53:21+0:58AG2R
75A. Grivko14:53:23+1:00Team Milram
76D. Cunego14:53:23+1:00Lampre
77I. Parra14:53:24+1:01Cofidis
78J. Mercado14:53:24+1:01Agritubel
79D. Cañada14:53:26+1:03Saunier Duval
80A. Geslin14:53:26+1:03Bouygues Télécom
81B. Salmon14:53:26+1:03Agritubel
82D. Kopp14:53:26+1:03Gerolsteiner
83S. Gerrans14:53:26+1:03AG2R
84S. Chavanel14:53:30+1:07Cofidis
85G. Guerini14:53:30+1:07T-Mobile
86M. Rasmussen14:53:30+1:07Rabobank
87T. Voeckler14:53:39+1:16Bouygues Télécom
88M. Iglinsky14:53:39+1:16Team Milram
89E. Gonzalo14:53:40+1:17Agritubel
90P. Weening14:53:43+1:20Rabobank
91J. Flecha14:53:45+1:22Rabobank
92M. Dueñas14:53:46+1:23Agritubel
93C. Knees14:53:48+1:25Team Milram
94M. Aerts14:53:49+1:26Davitamon-Lotto
95C. Rinero14:53:54+1:31Saunier Duval
96P. Tiralongo14:53:57+1:34Lampre
97S. Lang14:53:58+1:35Gerolsteiner
98J. Voigt14:54:02+1:39Team CSC
99M. Albasini14:54:14+1:51Liquigas
100R. Scholz14:54:17+1:54Gerolsteiner
101K. Moerenhout14:54:21+1:58Phonak
102M. Sprick14:54:21+1:58Bouygues Télécom
103B. Zberg14:54:24+2:01Gerolsteiner
104P. Fédrigo14:54:36+2:13Bouygues Télécom
105M. Velo14:54:38+2:15Team Milram
106G. Verdugo14:54:39+2:16Euskaltel
107D. López14:54:40+2:17Euskaltel
108D. Moncoutié14:54:40+2:17Cofidis
109F. Ventoso14:54:43+2:20Saunier Duval
110S. Goubert14:54:43+2:20AG2R
111J. Arrieta14:54:46+2:23AG2R
112R. Verbrugghe14:54:54+2:31Cofidis
113J. Dean14:54:59+2:36Crédit Agricole
114M. Quinziato14:55:01+2:38Liquigas
115R. Hunter14:55:11+2:48Phonak
116F. Sacchi14:55:23+3:00Team Milram
117A. Moos14:55:29+3:06Phonak
118C. Laurent14:55:30+3:07Agritubel
119J. Gárate14:55:39+3:16Quick Step
120J. García14:55:44+3:21Caisse d'Epargne
121P. Wrolich14:55:45+3:22Gerolsteiner
122P. Calcagni14:55:59+3:36Liquigas
123J. Gómez14:56:06+3:43Saunier Duval
124S. Plouhinec14:56:07+3:44Agritubel
125S. Dumoulin14:56:15+3:52AG2R
126F. Wegmann14:56:28+4:05Gerolsteiner
127S. Hinault14:56:36+4:13Crédit Agricole
128J. Pineau14:56:52+4:29Bouygues Télécom
129M. Calvente14:57:16+4:53Agritubel
130V. Ekimov14:57:18+4:55Discovery Channel
131B. Schröder14:57:44+5:21Team Milram
132B. Tankink14:57:53+5:30Quick Step
133J. Posthuma14:58:29+6:06Rabobank
134G. Larsson14:58:35+6:12Française des Jeux
135J. Martínez14:58:40+6:17Agritubel
136S. de Jongh14:58:56+6:33Quick Step
137C. Mengin14:58:56+6:33Française des Jeux
138R. Lobato14:58:58+6:35Saunier Duval
139C. Le Mevel14:59:00+6:37Crédit Agricole
140C. Coutouly14:59:52+7:29Agritubel
141C. De La Cruz14:59:57+7:34Française des Jeux
142U. Etxebarria15:00:01+7:38Euskaltel
143C. Horner15:00:45+8:22Davitamon-Lotto
144V. Peña15:00:46+8:23Phonak
145I. Gálvez15:00:48+8:25Caisse d'Epargne
146F. Brard15:00:58+8:35Caisse d'Epargne
147G. Lombardi15:01:11+8:48Team CSC
148D. Arroyo15:01:12+8:49Caisse d'Epargne
149I. Isasi15:01:13+8:50Euskaltel
150R. Grabsch15:01:56+9:33Team Milram
151M. Tosatto15:02:15+9:52Quick Step
152B. Wiggins15:02:17+9:54Cofidis
153B. de Groot15:02:33+10:10Rabobank
154J. Vansummeren15:02:56+10:33Davitamon-Lotto
155D. Righi15:03:36+11:13Lampre
156A. Coyot15:04:03+11:40Cofidis
157S. O'Grady15:04:04+11:41Team CSC
158G. Steegmans15:04:52+12:29Davitamon-Lotto
159D. De La Fuente15:04:58+12:35Saunier Duval
160M. Mugerli15:05:04+12:41Liquigas
161N. Portal15:05:25+13:02Caisse d'Epargne
162S. Augé15:09:10+16:47Cofidis
163W. Cretskens15:09:11+16:48Quick Step
164K. Carlström15:09:18+16:55Liquigas
165W. Vansevenant15:11:52+19:29Davitamon-Lotto
166S. Joly15:12:08+19:45Française des Jeux
167J. Engoulvent15:14:27+22:04Crédit Agricole
168A. Charteau15:14:33+22:10Crédit Agricole
169J. Casper15:16:44+24:21Cofidis
170A. Hernandez15:17:12+24:49Euskaltel
171M. Bäckstedt15:20:40+28:17Liquigas
172F. Pozzato15:21:08+28:45Quick Step
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1T-Mobile14:53:20(11)
2Lampre14:53:49+0:29(65)
3Gerolsteiner14:53:57+0:37(35)
4Discovery Channel14:53:57+0:37(54)
5Team CSC14:53:57+0:37(66)
6Rabobank14:53:57+0:37(80)
7Caisse d'Epargne14:53:57+0:37(84)
8Saunier Duval14:53:57+0:37(108)
9Team Milram14:54:09+0:49(73)
10AG2R14:54:09+0:49(108)
11Crédit Agricole14:54:09+0:49(113)
12Phonak14:54:09+0:49(149)
13Bouygues Télécom14:54:21+1:01(122)
14Française des Jeux14:54:21+1:01(153)
15Euskaltel14:54:21+1:01(192)
16Quick Step14:54:26+1:06(140)
17Agritubel14:54:33+1:13(186)
18Davitamon-Lotto14:54:38+1:18(172)
19Cofidis14:55:03+1:43(247)
20Liquigas14:55:21+2:01(144)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel44:37:55(250)
2Team CSC44:37:56+0:01(293)
3T-Mobile44:37:57+0:02(265)
4Caisse d'Epargne44:38:02+0:07(382)
5Gerolsteiner44:38:13+0:18(286)
6Phonak44:38:21+0:26(447)
7Lampre44:38:32+0:37(369)
8Saunier Duval44:38:37+0:42(373)
9Rabobank44:38:37+0:42(440)
10Crédit Agricole44:38:38+0:43(500)
11AG2R44:38:39+0:44(641)
12Française des Jeux44:38:58+1:03(415)
13Bouygues Télécom44:39:05+1:10(478)
14Davitamon-Lotto44:39:07+1:12(380)
15Quick Step44:39:10+1:15(495)
16Euskaltel44:39:22+1:27(640)
17Team Milram44:39:23+1:28(519)
18Cofidis44:39:35+1:40(593)
19Liquigas44:39:51+1:56(354)
20Agritubel44:39:54+1:59(976)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Kessler83
L. Paolini65
P. Caucchioli61
F. Schleck60
S. Commesso60
G. Totschnig58
R. Riccò56
E. Gonzalo54
M. Iglinsky53
A. Botcharov50
J. Rubiera49
F. Vila49
M. Rasmussen48
M. Celestino47
A. Merckx47
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. O'Grady152
C. Horner123
V. Peña120
I. Gálvez118
J. Posthuma110
M. Quinziato99
G. Larsson96
S. Lang90
F. Brard81
R. Hunter79
J. Martínez72
M. Albasini68
R. Verbrugghe66
U. Etxebarria65
S. Dumoulin64