Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2006 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 2006.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 183 km. Type: vlak. Datum: 02 Jul 2006

Snelheid: 44.28 km/h (in database), 43.920 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Casper4:10:00Cofidis
2 R. McEwen4:10:00Davitamon-Lotto
3 E. Zabel4:10:00Team Milram
4 D. Bennati4:10:00Lampre
5 L. Paolini4:10:00Liquigas
6 I. Gálvez4:10:00Caisse d'Epargne
7 S. O'Grady4:10:00Team CSC
8 B. Eisel4:10:00Française des Jeux
9 T. Hushovd4:10:00Crédit Agricole
10 Ó. Freire4:10:00Rabobank
11 P. Wrolich4:10:00Gerolsteiner
12 I. Isasi4:10:00Euskaltel
13 T. Boonen4:10:00Quick Step
14 F. Ventoso4:10:00Saunier Duval
15 R. Hunter4:10:00Phonak
16 L. Brochard4:10:00Bouygues Télécom
17 J. Pineau4:10:00Bouygues Télécom
18 P. Gilbert4:10:00Française des Jeux
19 C. De La Cruz4:10:00Française des Jeux
20 F. Rodriguez4:10:00Davitamon-Lotto
21 M. Bäckstedt4:10:00Liquigas
22 E. Martínez4:10:00Discovery Channel
23 G. Hincapie4:10:00Discovery Channel
24 C. Laurent4:10:00Agritubel
25 D. Millar4:10:00Saunier Duval
26 C. Moreni4:10:00Cofidis
27 D. Cañada4:10:00Saunier Duval
28 B. Tankink4:10:00Quick Step
29 A. Valverde4:10:00Caisse d'Epargne
30 I. Camaño4:10:00Euskaltel
31 C. Horner4:10:00Davitamon-Lotto
32 M. Albasini4:10:00Liquigas
33 M. Fothen4:10:00Gerolsteiner
34 D. Righi4:10:00Lampre
35 A. Klöden4:10:00T-Mobile
36 M. Velo4:10:00Team Milram
37 B. Noval4:10:00Discovery Channel
38 Y. Popovych4:10:00Discovery Channel
39 Ó. Pereiro4:10:00Caisse d'Epargne
40 C. Evans4:10:00Davitamon-Lotto
41 M. Celestino4:10:00Team Milram
42 K. Moerenhout4:10:00Phonak
43 T. Voeckler4:10:00Bouygues Télécom
44 F. Vila4:10:00Lampre
45 A. Botcharov4:10:00Crédit Agricole
46 F. Landis4:10:00Phonak
47 B. Grabsch4:10:00Phonak
48 F. Sacchi4:10:00Team Milram
49 M. Martín4:10:00Phonak
50 B. Schröder4:10:00Team Milram
51 S. Garzelli4:10:00Liquigas
52 G. Totschnig4:10:00Gerolsteiner
53 T. Lövkvist4:10:00Française des Jeux
54 J. Rujano4:10:00Quick Step
55 G. Lombardi4:10:00Team CSC
56 A. Merckx4:10:00Phonak
57 N. Jalabert4:10:00Phonak
58 C. Sastre4:10:00Team CSC
59 C. Knees4:10:00Team Milram
60 M. Kessler4:10:00T-Mobile
61 M. Iglinsky4:10:00Team Milram
62 P. Weening4:10:00Rabobank
63 C. Vandevelde4:10:00Team CSC
64 J. Gárate4:10:00Quick Step
65 E. Mazzoleni4:10:00T-Mobile
66 J. Gómez4:10:00Saunier Duval
67 R. Lobato4:10:00Saunier Duval
68 A. Coyot4:10:00Cofidis
69 D. Menchov4:10:00Rabobank
70 T. Valjavec4:10:00Lampre
71 H. Zubeldia4:10:00Euskaltel
72 C. Moreau4:10:00AG2R
73 L. Lefèvre4:10:00Bouygues Télécom
74 A. Geslin4:10:00Bouygues Télécom
75 B. Julich4:10:00Team CSC
76 P. Sinkewitz4:10:00T-Mobile
77 J. Rubiera4:10:00Discovery Channel
78 D. Kopp4:10:00Gerolsteiner
79 M. Aerts4:10:00Davitamon-Lotto
80 E. Gonzalo4:10:00Agritubel
81 S. Commesso4:10:00Lampre
82 J. Arrieta4:10:00AG2R
83 M. Quinziato4:10:00Liquigas
84 J. Posthuma4:10:00Rabobank
85 D. Rous4:10:00Bouygues Télécom
86 A. Grivko4:10:00Team Milram
87 S. Lang4:10:00Gerolsteiner
88 C. Rinero4:10:00Saunier Duval
89 S. Hinault4:10:00Crédit Agricole
90 M. Rogers4:10:00T-Mobile
91 M. Astarloza4:10:00AG2R
92 M. Tosatto4:10:00Quick Step
93 L. Leipheimer4:10:00Gerolsteiner
94 A. Hernandez4:10:00Euskaltel
95 S. Chavanel4:10:00Cofidis
96 C. Brandt4:10:00Davitamon-Lotto
97 D. De La Fuente4:10:00Saunier Duval
98 B. de Groot4:10:00Rabobank
99 G. Verdugo4:10:00Euskaltel
100 M. Bruseghin4:10:00Lampre
101 C. Dessel4:10:00AG2R
102 S. Honchar4:10:00T-Mobile
103 I. Mayo4:10:00Euskaltel
104 J. Azevedo4:10:00Discovery Channel
105 J. Flecha4:10:00Rabobank
106 C. Mengin4:10:00Française des Jeux
107 P. Savoldelli4:10:00Discovery Channel
108 S. de Jongh4:10:00Quick Step
109 B. Vaugrenard4:10:00Française des Jeux
110 M. Boogerd4:10:00Rabobank
111 R. Scholz4:10:00Gerolsteiner
112 D. Cunego4:10:00Lampre
113 P. Tiralongo4:10:00Lampre
114 X. Zandio4:10:00Caisse d'Epargne
115 P. Caucchioli4:10:00Crédit Agricole
116 P. Halgand4:10:00Crédit Agricole
117 G. Simoni4:10:00Saunier Duval
118 R. Riccò4:10:00Saunier Duval
119 G. Larsson4:10:00Française des Jeux
120 D. Zabriskie4:10:00Team CSC
121 J. Voigt4:10:00Team CSC
122 F. Schleck4:10:00Team CSC
123 P. Padrnos4:10:00Discovery Channel
124 S. Plouhinec4:10:00Agritubel
125 B. Wiggins4:10:00Cofidis
126 J. Martínez4:10:00Agritubel
127 V. Karpets4:10:00Caisse d'Epargne
128 C. Vasseur4:10:00Quick Step
129 F. Pozzato4:10:00Quick Step
130 V. Peña4:10:00Phonak
131 B. Salmon4:10:00Agritubel
132 S. Gerrans4:10:00AG2R
133 A. Ballan4:10:00Lampre
134 M. Dueñas4:10:00Agritubel
135 F. Wegmann4:10:00Gerolsteiner
136 F. Brard4:10:00Caisse d'Epargne
137 M. Rasmussen4:10:00Rabobank
138 W. Bénéteau4:10:00Bouygues Télécom
139 J. Mercado4:10:00Agritubel
140 D. López4:10:00Euskaltel
141 N. Portal4:10:00Caisse d'Epargne
142 J. Vansummeren4:10:00Davitamon-Lotto
143 A. Moos4:10:00Phonak
144 V. Ekimov4:10:00Discovery Channel
145 J. Dean4:10:00Crédit Agricole
146 S. Casar4:10:00Française des Jeux
147 G. Guerini4:10:00T-Mobile
148 B. Zberg4:10:00Gerolsteiner
149 I. Parra4:10:00Cofidis
150 S. Goubert4:10:00AG2R
151 M. Calvente4:10:00Agritubel
152 I. Landaluze4:10:00Euskaltel
153 E. Dekker4:10:00Rabobank
154 C. Coutouly4:10:00Agritubel
155 S. Dumoulin4:10:00AG2R
156 J. García4:10:00Caisse d'Epargne
157 U. Etxebarria4:10:00Euskaltel
158 S. Calzati4:10:00AG2R
159 R. Verbrugghe4:10:00Cofidis
160 D. Arroyo4:10:00Caisse d'Epargne
161 D. Moncoutié4:10:00Cofidis
162 C. Le Mevel4:10:00Crédit Agricole
163 M. Sprick4:10:00Bouygues Télécom
164 P. Fédrigo4:10:00Bouygues Télécom
165 M. Mugerli4:10:00Liquigas
166 P. Calcagni4:10:00Liquigas
167 S. Joly4:10:00Française des Jeux
168 K. Carlström4:10:00Liquigas
169 G. Steegmans4:10:00Davitamon-Lotto
170 A. Charteau4:10:00Crédit Agricole
171 J. Engoulvent4:10:00Crédit Agricole
172 R. Grabsch4:10:42+0:42Team Milram
173 W. Cretskens4:10:42+0:42Quick Step
174 W. Vansevenant4:11:20+1:20Davitamon-Lotto
175 S. Augé4:12:08+2:08Cofidis
176 D. Di Luca4:12:29+2:29Liquigas
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1G. Hincapie4:18:15Discovery Channel
2T. Hushovd4:18:17+0:02Crédit Agricole
3S. O'Grady4:18:21+0:06Team CSC
4A. Valverde4:18:21+0:06Caisse d'Epargne
5S. Lang4:18:21+0:06Gerolsteiner
6D. Zabriskie4:18:21+0:06Team CSC
7M. Rogers4:18:23+0:08T-Mobile
8P. Savoldelli4:18:25+0:10Discovery Channel
9F. Landis4:18:26+0:11Phonak
10B. Vaugrenard4:18:26+0:11Française des Jeux
11S. Honchar4:18:27+0:12T-Mobile
12V. Karpets4:18:27+0:12Caisse d'Epargne
13T. Boonen4:18:28+0:13Quick Step
14M. Quinziato4:18:29+0:14Liquigas
15C. Evans4:18:30+0:15Davitamon-Lotto
16C. Moreau4:18:30+0:15AG2R
17B. Wiggins4:18:30+0:15Cofidis
18D. Millar4:18:31+0:16Saunier Duval
19B. Grabsch4:18:31+0:16Phonak
20C. Horner4:18:32+0:17Davitamon-Lotto
21D. Bennati4:18:33+0:18Lampre
22R. McEwen4:18:33+0:18Davitamon-Lotto
23P. Sinkewitz4:18:33+0:18T-Mobile
24J. Posthuma4:18:33+0:18Rabobank
25V. Peña4:18:33+0:18Phonak
26A. Klöden4:18:34+0:19T-Mobile
27V. Ekimov4:18:34+0:19Discovery Channel
28I. Gálvez4:18:35+0:20Caisse d'Epargne
29M. Fothen4:18:35+0:20Gerolsteiner
30B. Julich4:18:35+0:20Team CSC
31C. Dessel4:18:35+0:20AG2R
32E. Mazzoleni4:18:36+0:21T-Mobile
33M. Albasini4:18:37+0:22Liquigas
34Y. Popovych4:18:37+0:22Discovery Channel
35E. Martínez4:18:38+0:23Discovery Channel
36C. Vandevelde4:18:38+0:23Team CSC
37J. Casper4:18:38+0:23Cofidis
38L. Leipheimer4:18:38+0:23Gerolsteiner
39R. Hunter4:18:39+0:24Phonak
40D. Rous4:18:39+0:24Bouygues Télécom
41G. Larsson4:18:39+0:24Française des Jeux
42W. Bénéteau4:18:39+0:24Bouygues Télécom
43L. Brochard4:18:40+0:25Bouygues Télécom
44T. Lövkvist4:18:40+0:25Française des Jeux
45S. Chavanel4:18:40+0:25Cofidis
46M. Bruseghin4:18:40+0:25Lampre
47R. Scholz4:18:40+0:25Gerolsteiner
48A. Ballan4:18:40+0:25Lampre
49R. Verbrugghe4:18:40+0:25Cofidis
50N. Jalabert4:18:41+0:26Phonak
51J. Azevedo4:18:41+0:26Discovery Channel
52J. Voigt4:18:41+0:26Team CSC
53M. Bäckstedt4:18:42+0:27Liquigas
54H. Zubeldia4:18:42+0:27Euskaltel
55G. Simoni4:18:42+0:27Saunier Duval
56E. Dekker4:18:42+0:27Rabobank
57Ó. Freire4:18:43+0:28Rabobank
58B. Eisel4:18:43+0:28Française des Jeux
59Ó. Pereiro4:18:43+0:28Caisse d'Epargne
60T. Voeckler4:18:43+0:28Bouygues Télécom
61E. Zabel4:18:43+0:28Team Milram
62C. Sastre4:18:43+0:28Team CSC
63D. Menchov4:18:43+0:28Rabobank
64M. Astarloza4:18:43+0:28AG2R
65B. de Groot4:18:43+0:28Rabobank
66K. Moerenhout4:18:44+0:29Phonak
67J. Martínez4:18:44+0:29Agritubel
68S. Dumoulin4:18:44+0:29AG2R
69M. Sprick4:18:44+0:29Bouygues Télécom
70J. Gómez4:18:45+0:30Saunier Duval
71P. Halgand4:18:45+0:30Crédit Agricole
72F. Brard4:18:45+0:30Caisse d'Epargne
73J. Dean4:18:45+0:30Crédit Agricole
74G. Steegmans4:18:45+0:30Davitamon-Lotto
75P. Gilbert4:18:46+0:31Française des Jeux
76T. Valjavec4:18:46+0:31Lampre
77B. Tankink4:18:47+0:32Quick Step
78B. Noval4:18:47+0:32Discovery Channel
79C. Brandt4:18:47+0:32Davitamon-Lotto
80F. Pozzato4:18:47+0:32Quick Step
81B. Zberg4:18:47+0:32Gerolsteiner
82S. Garzelli4:18:48+0:33Liquigas
83J. Rujano4:18:48+0:33Quick Step
84M. Tosatto4:18:48+0:33Quick Step
85X. Zandio4:18:48+0:33Caisse d'Epargne
86I. Landaluze4:18:48+0:33Euskaltel
87U. Etxebarria4:18:48+0:33Euskaltel
88J. Pineau4:18:49+0:34Bouygues Télécom
89J. Arrieta4:18:49+0:34AG2R
90I. Mayo4:18:49+0:34Euskaltel
91C. Vasseur4:18:49+0:34Quick Step
92S. Casar4:18:49+0:34Française des Jeux
93D. Righi4:18:50+0:35Lampre
94C. Knees4:18:50+0:35Team Milram
95L. Lefèvre4:18:50+0:35Bouygues Télécom
96P. Padrnos4:18:50+0:35Discovery Channel
97C. Moreni4:18:51+0:36Cofidis
98I. Camaño4:18:51+0:36Euskaltel
99F. Sacchi4:18:51+0:36Team Milram
100S. Hinault4:18:51+0:36Crédit Agricole
101M. Boogerd4:18:51+0:36Rabobank
102J. Vansummeren4:18:51+0:36Davitamon-Lotto
103M. Kessler4:18:52+0:37T-Mobile
104J. García4:18:52+0:37Caisse d'Epargne
105P. Weening4:18:53+0:38Rabobank
106M. Celestino4:18:54+0:39Team Milram
107B. Schröder4:18:54+0:39Team Milram
108A. Merckx4:18:54+0:39Phonak
109I. Parra4:18:54+0:39Cofidis
110S. Joly4:18:54+0:39Française des Jeux
111J. Engoulvent4:18:54+0:39Crédit Agricole
112F. Rodriguez4:18:55+0:40Davitamon-Lotto
113F. Vila4:18:55+0:40Lampre
114M. Martín4:18:55+0:40Phonak
115J. Rubiera4:18:55+0:40Discovery Channel
116J. Flecha4:18:55+0:40Rabobank
117D. Cañada4:18:56+0:41Saunier Duval
118A. Botcharov4:18:56+0:41Crédit Agricole
119A. Geslin4:18:56+0:41Bouygues Télécom
120S. Gerrans4:18:56+0:41AG2R
121M. Dueñas4:18:56+0:41Agritubel
122S. Calzati4:18:56+0:41AG2R
123A. Moos4:18:57+0:42Phonak
124M. Mugerli4:18:57+0:42Liquigas
125C. De La Cruz4:18:58+0:43Française des Jeux
126A. Grivko4:18:58+0:43Team Milram
127D. Cunego4:18:58+0:43Lampre
128R. Riccò4:18:58+0:43Saunier Duval
129A. Coyot4:18:59+0:44Cofidis
130S. Plouhinec4:18:59+0:44Agritubel
131J. Mercado4:18:59+0:44Agritubel
132D. Arroyo4:18:59+0:44Caisse d'Epargne
133P. Fédrigo4:18:59+0:44Bouygues Télécom
134I. Isasi4:19:00+0:45Euskaltel
135G. Lombardi4:19:00+0:45Team CSC
136G. Totschnig4:19:00+0:45Gerolsteiner
137C. Mengin4:19:00+0:45Française des Jeux
138S. de Jongh4:19:00+0:45Quick Step
139G. Guerini4:19:00+0:45T-Mobile
140A. Charteau4:19:00+0:45Crédit Agricole
141M. Velo4:19:01+0:46Team Milram
142D. Kopp4:19:01+0:46Gerolsteiner
143B. Salmon4:19:01+0:46Agritubel
144G. Verdugo4:19:02+0:47Euskaltel
145F. Schleck4:19:02+0:47Team CSC
146S. Commesso4:19:03+0:48Lampre
147A. Hernandez4:19:03+0:48Euskaltel
148P. Caucchioli4:19:03+0:48Crédit Agricole
149D. López4:19:03+0:48Euskaltel
150D. Moncoutié4:19:03+0:48Cofidis
151C. Laurent4:19:04+0:49Agritubel
152C. Rinero4:19:04+0:49Saunier Duval
153C. Le Mevel4:19:04+0:49Crédit Agricole
154L. Paolini4:19:05+0:50Liquigas
155M. Rasmussen4:19:05+0:50Rabobank
156K. Carlström4:19:05+0:50Liquigas
157F. Ventoso4:19:06+0:51Saunier Duval
158S. Goubert4:19:06+0:51AG2R
159C. Coutouly4:19:06+0:51Agritubel
160J. Gárate4:19:07+0:52Quick Step
161M. Aerts4:19:07+0:52Davitamon-Lotto
162P. Tiralongo4:19:07+0:52Lampre
163P. Calcagni4:19:07+0:52Liquigas
164M. Iglinsky4:19:09+0:54Team Milram
165D. De La Fuente4:19:09+0:54Saunier Duval
166P. Wrolich4:19:13+0:58Gerolsteiner
167E. Gonzalo4:19:15+1:00Agritubel
168N. Portal4:19:18+1:03Caisse d'Epargne
169M. Calvente4:19:21+1:06Agritubel
170F. Wegmann4:19:24+1:09Gerolsteiner
171R. Lobato4:19:27+1:12Saunier Duval
172R. Grabsch4:19:42+1:27Team Milram
173W. Cretskens4:20:01+1:46Quick Step
174W. Vansevenant4:20:25+2:10Davitamon-Lotto
175S. Augé4:21:25+3:10Cofidis
176D. Di Luca4:21:28+3:13Liquigas
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Cofidis12:29:40(95)
2Davitamon-Lotto12:29:48+0:08(53)
3Team Milram12:29:52+0:12(80)
4Française des Jeux12:30:00+0:20(45)
5Liquigas12:30:00+0:20(58)
6Saunier Duval12:30:00+0:20(66)
7Caisse d'Epargne12:30:00+0:20(74)
8Bouygues Télécom12:30:00+0:20(76)
9Discovery Channel12:30:00+0:20(82)
10Lampre12:30:00+0:20(82)
11Quick Step12:30:00+0:20(95)
12Gerolsteiner12:30:00+0:20(96)
13Phonak12:30:00+0:20(103)
14Euskaltel12:30:00+0:20(113)
15Team CSC12:30:00+0:20(120)
16Rabobank12:30:00+0:20(141)
17Crédit Agricole12:30:00+0:20(143)
18T-Mobile12:30:00+0:20(160)
19Agritubel12:30:00+0:20(228)
20AG2R12:30:00+0:20(245)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Discovery Channel12:55:16(117)
2Team CSC12:55:17+0:01(158)
3Caisse d'Epargne12:55:23+0:07(115)
4T-Mobile12:55:23+0:07(199)
5Phonak12:55:30+0:14(150)
6Gerolsteiner12:55:34+0:18(163)
7Davitamon-Lotto12:55:47+0:31(152)
8Crédit Agricole12:55:47+0:31(278)
9Liquigas12:55:48+0:32(156)
10AG2R12:55:48+0:32(348)
11Cofidis12:55:50+0:34(194)
12Lampre12:55:53+0:37(193)
13Française des Jeux12:55:55+0:39(155)
14Saunier Duval12:55:58+0:42(204)
15Rabobank12:55:58+0:42(269)
16Bouygues Télécom12:56:02+0:46(214)
17Quick Step12:56:02+0:46(260)
18Euskaltel12:56:19+1:03(329)
19Team Milram12:56:32+1:16(367)
20Agritubel12:56:39+1:23(542)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Casper88
W. Bénéteau67
R. McEwen45
E. Zabel38
B. Vaugrenard21
S. Hinault15
S. Commesso6
I. Isasi5
G. Totschnig5
F. Ventoso5
J. Gárate5
M. Aerts5
M. Calvente5
F. Wegmann5
R. Lobato5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
D. Di Luca45
R. Grabsch30
W. Vansevenant15
B. de Groot11
G. Steegmans8
J. Dean8
R. Verbrugghe8
S. Casar7
I. Landaluze7
D. Menchov7
J. Engoulvent6
M. Boogerd6
B. Zberg6
S. Dumoulin6
A. Charteau5