1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 2005.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 68 km. Type: TTT. Datum: 05 Jul 2005

Snelheid: 57.324 km/h (in database), 57.749 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 P. Savoldelli1:10:39Discovery Channel
1 J. Rubiera1:10:39Discovery Channel
1 Y. Popovych1:10:39Discovery Channel
1 P. Padrnos1:10:39Discovery Channel
1 B. Noval1:10:39Discovery Channel
1 G. Hincapie1:10:39Discovery Channel
1 M. Beltrán1:10:39Discovery Channel
1 J. Azevedo1:10:39Discovery Channel
1 L. Armstrong1:10:39Discovery Channel
10 J. Voigt1:10:41+0:02Team CSC
10 N. Sørensen1:10:41+0:02Team CSC
10 B. Julich1:10:41+0:02Team CSC
10 K. Arvesen1:10:41+0:02Team CSC
10 I. Basso1:10:41+0:02Team CSC
15 C. Sastre1:10:45+0:06Team CSC
16 L. Roberts1:10:49+0:10Team CSC
17 A. Vinokourov1:11:09+0:30T-Mobile
17 Ó. Sevilla1:11:09+0:30T-Mobile
17 A. Klöden1:11:09+0:30T-Mobile
17 M. Kessler1:11:09+0:30T-Mobile
17 G. Guerini1:11:09+0:30T-Mobile
17 J. Ullrich1:11:09+0:30T-Mobile
23 Á. Vicioso1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 L. Sánchez1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 J. Jaksche1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 I. González de Galdeano1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 A. Davis1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 A. Contador1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 J. Beloki1:11:19+0:40Liberty Seguros
23 R. Heras1:11:19+0:40Liberty Seguros
31 Ó. Pereiro1:11:29+0:50Phonak
31 F. Landis1:11:29+0:50Phonak
31 R. Hunter1:11:29+0:50Phonak
31 J. Gutierrez1:11:29+0:50Phonak
31 S. Botero1:11:29+0:50Phonak
36 A. Kashechkin1:11:39+1:00Crédit Agricole
36 S. Joly1:11:39+1:00Crédit Agricole
36 T. Hushovd1:11:39+1:00Crédit Agricole
36 P. Halgand1:11:39+1:00Crédit Agricole
36 P. Caucchioli1:11:39+1:00Crédit Agricole
36 L. Bodrogi1:11:39+1:00Crédit Agricole
36 C. Moreau1:11:39+1:00Crédit Agricole
43 X. Zandio1:11:49+1:10Illes Balears-Caisse d'Epargne
43 A. Valverde1:11:49+1:10Illes Balears-Caisse d'Epargne
43 V. Karpets1:11:49+1:10Illes Balears-Caisse d'Epargne
43 J. Arrieta1:11:49+1:10Illes Balears-Caisse d'Epargne
43 F. Mancebo1:11:49+1:10Illes Balears-Caisse d'Epargne
48 F. Wegmann1:11:59+1:20Gerolsteiner
48 R. Scholz1:11:59+1:20Gerolsteiner
48 M. Rich1:11:59+1:20Gerolsteiner
48 L. Leipheimer1:11:59+1:20Gerolsteiner
48 G. Totschnig1:11:59+1:20Gerolsteiner
53 D. Zabriskie1:12:07+1:28Team CSC
54 K. Kirchen1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 M. Giunti1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 D. Frigo1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 J. Flecha1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 M. Facci1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 C. Corioni1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 L. Bernucci1:12:09+1:30Fassa Bortolo
54 F. Cancellara1:12:09+1:30Fassa Bortolo
62 F. Pellizotti1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 L. Pagliarini1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 M. Ljungqvist1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 M. Gerosa1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 D. Cioni1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 K. Carlström1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 M. Bäckstedt1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 M. Albasini1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
62 S. Garzelli1:12:19+1:40Liquigas-Bianchi
71 W. Vansevenant1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 J. Vansummeren1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 L. van Bon1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 F. Rodriguez1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 A. Merckx1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 C. Evans1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 C. Brandt1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 M. Aerts1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
71 R. McEwen1:12:29+1:50Davitamon-Lotto
80 P. Weening1:12:39+2:00Rabobank
80 M. Wauters1:12:39+2:00Rabobank
80 M. Rasmussen1:12:39+2:00Rabobank
80 J. Posthuma1:12:39+2:00Rabobank
80 G. Löwik1:12:39+2:00Rabobank
80 E. Dekker1:12:39+2:00Rabobank
80 M. Boogerd1:12:39+2:00Rabobank
80 D. Menchov1:12:39+2:00Rabobank
88 S. Schreck1:12:40+2:01T-Mobile
88 D. Nardello1:12:40+2:01T-Mobile
90 B. Zberg1:12:46+2:07Gerolsteiner
90 S. Lang1:12:46+2:07Gerolsteiner
92 R. Nuritdinov1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 J. Ludewig1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 M. Iglinsky1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 A. Grivko1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 A. Furlan1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 A. Cortinovis1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 A. Bertolini1:12:49+2:10Domina Vacanze
92 S. Honchar1:12:49+2:10Domina Vacanze
100 S. Zanini1:12:59+2:20Quick Step
100 G. Trenti1:12:59+2:20Quick Step
100 P. Sinkewitz1:12:59+2:20Quick Step
100 M. Rogers1:12:59+2:20Quick Step
100 S. Knaven1:12:59+2:20Quick Step
100 W. Cretskens1:12:59+2:20Quick Step
100 T. Boonen1:12:59+2:20Quick Step
107 T. Voeckler1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 J. Pineau1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 L. Lefèvre1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 A. Geslin1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 P. Fédrigo1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 L. Brochard1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 W. Bénéteau1:13:09+2:30Bouygues Télécom
107 D. Rous1:13:09+2:30Bouygues Télécom
115 M. Serrano1:13:11+2:32Liberty Seguros
116 S. Zampieri1:13:13+2:34Phonak
117 H. Zubeldia1:13:14+2:35Euskaltel
117 E. Martínez1:13:14+2:35Euskaltel
117 I. Landaluze1:13:14+2:35Euskaltel
117 D. Herrero1:13:14+2:35Euskaltel
117 U. Etxebarria1:13:14+2:35Euskaltel
117 I. Mayo1:13:14+2:35Euskaltel
123 G. Lombardi1:13:15+2:36Team CSC
124 G. Štangelj1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 A. Spezialetti1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 E. Petrov1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 D. Loosli1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 G. Glomser1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 S. Commesso1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 G. Bortolami1:13:19+2:40Lampre-Caffita
124 E. Mazzoleni1:13:19+2:40Lampre-Caffita
132 M. White1:13:24+2:45Cofidis
132 C. Vasseur1:13:24+2:45Cofidis
132 D. Moncoutié1:13:24+2:45Cofidis
132 S. Chavanel1:13:24+2:45Cofidis
132 S. O'Grady1:13:24+2:45Cofidis
137 C. Mengin1:13:29+2:50Française des Jeux
137 T. Lövkvist1:13:29+2:50Française des Jeux
137 P. Gilbert1:13:29+2:50Française des Jeux
137 B. Eisel1:13:29+2:50Française des Jeux
137 B. Cooke1:13:29+2:50Française des Jeux
137 S. Casar1:13:29+2:50Française des Jeux
137 B. McGee1:13:29+2:50Française des Jeux
144 C. Zaballa1:13:34+2:55Saunier Duval
144 M. Quinziato1:13:34+2:55Saunier Duval
144 L. Piepoli1:13:34+2:55Saunier Duval
144 C. Horner1:13:34+2:55Saunier Duval
144 J. Gómez1:13:34+2:55Saunier Duval
144 N. Fritsch1:13:34+2:55Saunier Duval
144 D. Cañada1:13:34+2:55Saunier Duval
144 J. Gárate1:13:34+2:55Saunier Duval
152 L. Turpin1:13:39+3:00AG2R
152 N. Portal1:13:39+3:00AG2R
152 Y. Krivtsov1:13:39+3:00AG2R
152 S. Goubert1:13:39+3:00AG2R
152 S. Gerrans1:13:39+3:00AG2R
152 S. Dumoulin1:13:39+3:00AG2R
152 S. Calzati1:13:39+3:00AG2R
152 M. Astarloza1:13:39+3:00AG2R
152 J. Nazon1:13:39+3:00AG2R
161 K. Hulsmans1:13:55+3:16Quick Step
161 V. Gustov1:13:55+3:16Fassa Bortolo
163 B. Tankink1:14:07+3:28Quick Step
164 I. Isasi1:14:45+4:06Euskaltel
165 A. Moos1:15:10+4:31Phonak
165 N. Jalabert1:15:10+4:31Phonak
165 B. Grabsch1:15:10+4:31Phonak
168 S. Augé1:15:22+4:43Cofidis
169 D. Righi1:15:28+4:49Lampre-Caffita
170 F. Mourey1:15:30+4:51Française des Jeux
171 T. Marichal1:15:35+4:56Cofidis
172 P. Wrolich1:15:50+5:11Gerolsteiner
173 S. Hinault1:16:15+5:36Crédit Agricole
174 J. García1:16:25+5:46Illes Balears-Caisse d'Epargne
174 D. Becke1:16:25+5:46Illes Balears-Caisse d'Epargne
174 D. Arroyo1:16:25+5:46Illes Balears-Caisse d'Epargne
177 C. De La Cruz1:16:53+6:14Française des Jeux
178 K. Kroon1:17:08+6:29Rabobank
179 T. Steinhauser1:17:56+7:17T-Mobile
180 I. Gálvez1:18:08+7:29Illes Balears-Caisse d'Epargne
181 J. Tombak1:18:10+7:31Cofidis
181 F. Bessy1:18:10+7:31Cofidis
183 R. Bertogliati1:18:15+7:36Saunier Duval
184 J. Kirsipuu1:18:36+7:57Crédit Agricole
185 M. Sprick1:18:42+8:03Bouygues Télécom
186 A. Vanotti1:19:19+8:40Domina Vacanze
187 R. Förster1:19:32+8:53Gerolsteiner
188 I. Camaño1:20:08+9:29Euskaltel
189 I. Flores1:20:10+9:31Euskaltel
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong9:59:12Discovery Channel
2G. Hincapie10:00:07+0:55Discovery Channel
3J. Voigt10:00:16+1:04Team CSC
4B. Julich10:00:19+1:07Team CSC
5J. Rubiera10:00:26+1:14Discovery Channel
6Y. Popovych10:00:28+1:16Discovery Channel
7A. Vinokourov10:00:33+1:21T-Mobile
8I. Basso10:00:38+1:26Team CSC
9D. Zabriskie10:00:38+1:26Team CSC
10B. Noval10:00:38+1:26Discovery Channel
11K. Arvesen10:00:44+1:32Team CSC
12P. Padrnos10:00:44+1:32Discovery Channel
13P. Savoldelli10:00:45+1:33Discovery Channel
14J. Ullrich10:00:48+1:36T-Mobile
15C. Sastre10:00:48+1:36Team CSC
16J. Azevedo10:00:49+1:37Discovery Channel
17L. Roberts10:00:50+1:38Team CSC
18I. González de Galdeano10:00:56+1:44Liberty Seguros
19L. Bodrogi10:00:57+1:45Crédit Agricole
20F. Landis10:01:02+1:50Phonak
21J. Gutierrez10:01:12+2:00Phonak
22N. Sørensen10:01:13+2:01Team CSC
23R. Hunter10:01:24+2:12Phonak
24M. Beltrán10:01:24+2:12Discovery Channel
25V. Karpets10:01:25+2:13Illes Balears-Caisse d'Epargne
26L. Sánchez10:01:29+2:17Liberty Seguros
27S. Botero10:01:30+2:18Phonak
28A. Klöden10:01:41+2:29T-Mobile
29F. Cancellara10:01:42+2:30Fassa Bortolo
30M. Rich10:01:43+2:31Gerolsteiner
31L. Leipheimer10:01:43+2:31Gerolsteiner
32A. Contador10:01:47+2:35Liberty Seguros
33J. Beloki10:01:55+2:43Liberty Seguros
34C. Moreau10:02:00+2:48Crédit Agricole
35Ó. Pereiro10:02:06+2:54Phonak
36R. Heras10:02:10+2:58Liberty Seguros
37G. Guerini10:02:11+2:59T-Mobile
38D. Frigo10:02:14+3:02Fassa Bortolo
39J. Jaksche10:02:14+3:02Liberty Seguros
40R. Scholz10:02:18+3:06Gerolsteiner
41A. Kashechkin10:02:22+3:10Crédit Agricole
42Ó. Sevilla10:02:24+3:12T-Mobile
43Á. Vicioso10:02:25+3:13Liberty Seguros
44J. Arrieta10:02:28+3:16Illes Balears-Caisse d'Epargne
45J. Flecha10:02:31+3:19Fassa Bortolo
46A. Davis10:02:34+3:22Liberty Seguros
47L. Bernucci10:02:35+3:23Fassa Bortolo
48M. Wauters10:02:35+3:23Rabobank
49D. Cioni10:02:36+3:24Liquigas-Bianchi
50T. Boonen10:02:39+3:27Quick Step
51X. Zandio10:02:39+3:27Illes Balears-Caisse d'Epargne
52M. Facci10:02:40+3:28Fassa Bortolo
53C. Evans10:02:41+3:29Davitamon-Lotto
54A. Valverde10:02:44+3:32Illes Balears-Caisse d'Epargne
55S. Lang10:02:44+3:32Gerolsteiner
56S. Joly10:02:44+3:32Crédit Agricole
57M. Kessler10:02:49+3:37T-Mobile
58F. Mancebo10:02:51+3:39Illes Balears-Caisse d'Epargne
59M. Bäckstedt10:02:55+3:43Liquigas-Bianchi
60T. Hushovd10:02:56+3:44Crédit Agricole
61F. Wegmann10:02:58+3:46Gerolsteiner
62M. Giunti10:03:04+3:52Fassa Bortolo
63P. Caucchioli10:03:04+3:52Crédit Agricole
64D. Menchov10:03:05+3:53Rabobank
65A. Grivko10:03:06+3:54Domina Vacanze
66G. Totschnig10:03:07+3:55Gerolsteiner
67S. Honchar10:03:08+3:56Domina Vacanze
68F. Rodriguez10:03:09+3:57Davitamon-Lotto
69W. Bénéteau10:03:10+3:58Bouygues Télécom
70R. McEwen10:03:13+4:01Davitamon-Lotto
71P. Halgand10:03:13+4:01Crédit Agricole
72K. Kirchen10:03:16+4:04Fassa Bortolo
73E. Dekker10:03:17+4:05Rabobank
74B. Zberg10:03:19+4:07Gerolsteiner
75S. Garzelli10:03:20+4:08Liquigas-Bianchi
76F. Pellizotti10:03:20+4:08Liquigas-Bianchi
77S. Knaven10:03:20+4:08Quick Step
78J. Posthuma10:03:21+4:09Rabobank
79A. Cortinovis10:03:23+4:11Domina Vacanze
80M. Rogers10:03:23+4:11Quick Step
81B. McGee10:03:24+4:12Française des Jeux
82M. Albasini10:03:28+4:16Liquigas-Bianchi
83L. Pagliarini10:03:33+4:21Liquigas-Bianchi
84M. Aerts10:03:33+4:21Davitamon-Lotto
85M. Gerosa10:03:34+4:22Liquigas-Bianchi
86S. O'Grady10:03:37+4:25Cofidis
87M. Ljungqvist10:03:38+4:26Liquigas-Bianchi
88S. Schreck10:03:40+4:28T-Mobile
89J. Vansummeren10:03:46+4:34Davitamon-Lotto
90J. Ludewig10:03:48+4:36Domina Vacanze
91D. Rous10:03:48+4:36Bouygues Télécom
92C. Corioni10:03:51+4:39Fassa Bortolo
93D. Nardello10:03:54+4:42T-Mobile
94L. Brochard10:03:56+4:44Bouygues Télécom
95K. Carlström10:03:56+4:44Liquigas-Bianchi
96C. Brandt10:03:59+4:47Davitamon-Lotto
97P. Sinkewitz10:04:01+4:49Quick Step
98A. Furlan10:04:02+4:50Domina Vacanze
99W. Cretskens10:04:02+4:50Quick Step
100H. Zubeldia10:04:05+4:53Euskaltel
101M. Boogerd10:04:05+4:53Rabobank
102C. Horner10:04:06+4:54Saunier Duval
103T. Lövkvist10:04:06+4:54Française des Jeux
104B. Eisel10:04:08+4:56Française des Jeux
105L. Lefèvre10:04:09+4:57Bouygues Télécom
106Y. Krivtsov10:04:10+4:58AG2R
107S. Chavanel10:04:12+5:00Cofidis
108A. Bertolini10:04:12+5:00Domina Vacanze
109S. Casar10:04:13+5:01Française des Jeux
110L. van Bon10:04:15+5:03Davitamon-Lotto
111G. Lombardi10:04:17+5:05Team CSC
112G. Štangelj10:04:20+5:08Lampre-Caffita
113D. Moncoutié10:04:23+5:11Cofidis
114A. Geslin10:04:24+5:12Bouygues Télécom
115T. Voeckler10:04:24+5:12Bouygues Télécom
116M. Rasmussen10:04:24+5:12Rabobank
117J. Pineau10:04:25+5:13Bouygues Télécom
118M. White10:04:27+5:15Cofidis
119M. Astarloza10:04:28+5:16AG2R
120G. Bortolami10:04:29+5:17Lampre-Caffita
121E. Petrov10:04:29+5:17Lampre-Caffita
122M. Quinziato10:04:30+5:18Saunier Duval
123D. Herrero10:04:31+5:19Euskaltel
124M. Iglinsky10:04:32+5:20Domina Vacanze
125E. Mazzoleni10:04:34+5:22Lampre-Caffita
126M. Serrano10:04:35+5:23Liberty Seguros
127G. Glomser10:04:36+5:24Lampre-Caffita
128W. Vansevenant10:04:36+5:24Davitamon-Lotto
129J. Gárate10:04:36+5:24Saunier Duval
130S. Zampieri10:04:36+5:24Phonak
131P. Fédrigo10:04:36+5:24Bouygues Télécom
132G. Löwik10:04:37+5:25Rabobank
133A. Merckx10:04:37+5:25Davitamon-Lotto
134P. Weening10:04:37+5:25Rabobank
135N. Fritsch10:04:40+5:28Saunier Duval
136A. Spezialetti10:04:43+5:31Lampre-Caffita
137E. Martínez10:04:46+5:34Euskaltel
138J. Gómez10:04:46+5:34Saunier Duval
139I. Landaluze10:04:46+5:34Euskaltel
140U. Etxebarria10:04:48+5:36Euskaltel
141B. Tankink10:04:50+5:38Quick Step
142G. Trenti10:04:51+5:39Quick Step
143C. Mengin10:04:52+5:40Française des Jeux
144N. Portal10:04:53+5:41AG2R
145L. Turpin10:04:54+5:42AG2R
146D. Cañada10:04:55+5:43Saunier Duval
147I. Mayo10:05:00+5:48Euskaltel
148S. Commesso10:05:01+5:49Lampre-Caffita
149S. Calzati10:05:03+5:51AG2R
150K. Hulsmans10:05:03+5:51Quick Step
151P. Gilbert10:05:05+5:53Française des Jeux
152J. Nazon10:05:08+5:56AG2R
153S. Goubert10:05:09+5:57AG2R
154R. Nuritdinov10:05:10+5:58Domina Vacanze
155D. Loosli10:05:10+5:58Lampre-Caffita
156S. Zanini10:05:11+5:59Quick Step
157B. Grabsch10:05:12+6:00Phonak
158C. Vasseur10:05:13+6:01Cofidis
159V. Gustov10:05:15+6:03Fassa Bortolo
160S. Gerrans10:05:18+6:06AG2R
161B. Cooke10:05:36+6:24Française des Jeux
162S. Dumoulin10:05:41+6:29AG2R
163I. Isasi10:05:59+6:47Euskaltel
164N. Jalabert10:06:12+7:00Phonak
165A. Moos10:06:12+7:00Phonak
166C. Zaballa10:06:38+7:26Saunier Duval
167F. Mourey10:06:41+7:29Française des Jeux
168S. Augé10:06:44+7:32Cofidis
169L. Piepoli10:06:45+7:33Saunier Duval
170D. Righi10:06:59+7:47Lampre-Caffita
171T. Marichal10:07:04+7:52Cofidis
172P. Wrolich10:07:07+7:55Gerolsteiner
173D. Becke10:07:07+7:55Illes Balears-Caisse d'Epargne
174J. García10:07:28+8:16Illes Balears-Caisse d'Epargne
175D. Arroyo10:08:06+8:54Illes Balears-Caisse d'Epargne
176S. Hinault10:08:43+9:31Crédit Agricole
177R. Bertogliati10:08:45+9:33Saunier Duval
178C. De La Cruz10:08:49+9:37Française des Jeux
179T. Steinhauser10:08:56+9:44T-Mobile
180K. Kroon10:09:15+10:03Rabobank
181I. Gálvez10:09:43+10:31Illes Balears-Caisse d'Epargne
182F. Bessy10:09:50+10:38Cofidis
183J. Kirsipuu10:10:01+10:49Crédit Agricole
184J. Tombak10:10:04+10:52Cofidis
185M. Sprick10:10:09+10:57Bouygues Télécom
186R. Förster10:10:20+11:08Gerolsteiner
187I. Camaño10:11:28+12:16Euskaltel
188A. Vanotti10:11:34+12:22Domina Vacanze
189I. Flores10:11:38+12:26Euskaltel
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team CSC27:38:25(307)
2Discovery Channel27:38:27+0:02(442)
3T-Mobile27:40:49+2:24(349)
4Phonak27:41:27+3:02(321)
5Liberty Seguros27:41:47+3:22(418)
6Gerolsteiner27:42:20+3:55(314)
7Crédit Agricole27:42:54+4:29(356)
8Fassa Bortolo27:42:58+4:33(472)
9Illes Balears-Caisse d'Epargne27:43:41+5:16(475)
10Rabobank27:44:31+6:06(807)
11Liquigas-Bianchi27:44:43+6:18(518)
12Quick Step27:44:49+6:24(564)
13Domina Vacanze27:44:53+6:28(567)
14Davitamon-Lotto27:44:55+6:30(638)
15Bouygues Télécom27:45:14+6:49(604)
16Française des Jeux27:46:36+8:11(709)
17Cofidis27:47:15+8:50(792)
18Saunier Duval27:47:57+9:32(947)
19Euskaltel27:48:00+9:35(1040)
20Lampre-Caffita27:48:09+9:44(900)
21AG2R27:48:37+10:12(918)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Kessler106
P. Halgand87
Ó. Sevilla82
P. Caucchioli82
C. Corioni75
A. Davis74
T. Hushovd69
K. Carlström66
G. Guerini62
Á. Vicioso62
L. van Bon60
C. Brandt56
W. Vansevenant54
M. Rasmussen53
A. Merckx50
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
B. Grabsch129
R. Bertogliati128
R. Förster112
D. Becke106
T. Steinhauser92
B. Tankink73
J. García72
N. Jalabert71
A. Moos68
B. McGee61
Y. Krivtsov56
F. Mourey54
I. Camaño52
C. Horner49
S. O'Grady49