Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe P in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 8 km. Type: tijd. Datum: 07 Jul 2001

Snelheid: 52.714 km/h (in database), 51.429 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 C. Moreau9:20Festina
2 I. González de Galdeano9:23+0:03ONCE
3 L. Armstrong9:24+0:04US Postal Service
4 J. Ullrich9:27+0:07Telekom
5 F. Brard9:27+0:07Festina
6 S. Botero9:30+0:10Kelme
7 J. Beloki9:33+0:13ONCE
8 S. O'Grady9:33+0:13Crédit Agricole
9 C. Sastre9:34+0:14ONCE
10 A. Tauler9:34+0:14Kelme
11 J. Kirsipuu9:35+0:15AG2R
12 B. McGee9:35+0:15Française des Jeux
13 M. Wauters9:35+0:15Rabobank
14 J. Gutierrez9:36+0:16Kelme
15 D. Rous9:36+0:16Bonjour
16 L. Brochard9:36+0:16Jean Delatour
17 Á. Casero9:36+0:16Festina
18 S. Kjærgaard9:36+0:16US Postal Service
19 T. Hushovd9:37+0:17Crédit Agricole
20 V. Ekimov9:37+0:17US Postal Service
21 S. González9:37+0:17ONCE
22 J. Jaksche9:38+0:18ONCE
23 G. Hincapie9:39+0:19US Postal Service
24 A. Klöden9:39+0:19Telekom
25 V. Peña9:41+0:21US Postal Service
26 M. Bartoli9:42+0:22Mapei-Quick Step
27 T. Brożyna9:42+0:22iBanesto.com
28 L. Jalabert9:42+0:22Team CSC
29 J. Durand9:43+0:23Française des Jeux
30 R. Verbrugghe9:43+0:23Lotto
31 A. González9:43+0:23Kelme
32 R. Bertogliati9:44+0:24Lampre-Daikin
33 M. Pinotti9:44+0:24Lampre-Daikin
34 S. Knaven9:44+0:24Domo-Farm Frites
35 D. Nardello9:44+0:24Mapei-Quick Step
36 J. Vaughters9:44+0:24Crédit Agricole
37 N. Mattan9:45+0:25Cofidis
38 E. Seigneur9:45+0:25Jean Delatour
39 S. Heulot9:45+0:25Big Mat-Auber
40 J. Voigt9:46+0:26Crédit Agricole
41 J. Gutiérrez9:46+0:26ONCE
42 S. Bergès9:46+0:26AG2R
43 B. Julich9:46+0:26Crédit Agricole
44 J. Pascual9:46+0:26Kelme
45 T. Hamilton9:46+0:26US Postal Service
46 Á. González de Galdeano9:46+0:26ONCE
47 M. Tosatto9:47+0:27Fassa Bortolo
48 A. Morin9:47+0:27Crédit Agricole
49 G. Niermann9:47+0:27Rabobank
50 P. Halgand9:47+0:27Jean Delatour
51 B. de Groot9:48+0:28Rabobank
52 R. Belohvoščiks9:48+0:28Lampre-Daikin
53 L. Dierckxsens9:48+0:28Lampre-Daikin
54 A. Sivakov9:49+0:29Big Mat-Auber
55 M. Serrano9:49+0:29ONCE
56 N. Vogondy9:49+0:29Française des Jeux
57 S. Chavanel9:50+0:30Bonjour
58 I. Cuesta9:50+0:30Cofidis
59 J. Pascual9:50+0:30iBanesto.com
60 M. Lelli9:51+0:31Cofidis
61 C. Vandevelde9:51+0:31US Postal Service
62 S. Garzelli9:51+0:31Mapei-Quick Step
63 G. Maignan9:52+0:32AG2R
64 F. Mancebo9:52+0:32iBanesto.com
65 E. Dekker9:52+0:32Rabobank
66 U. Etxebarria9:52+0:32Euskaltel
67 A. Vinokourov9:52+0:32Telekom
68 R. Hunter9:52+0:32Lampre-Daikin
69 C. Capelle9:52+0:32Big Mat-Auber
70 L. Pérez9:53+0:33Festina
71 N. Jalabert9:53+0:33Team CSC
72 S. Ivanov9:53+0:33Fassa Bortolo
73 C. Agnolutto9:54+0:34AG2R
74 J. Odriozola9:54+0:34iBanesto.com
75 C. Jenner9:55+0:35Crédit Agricole
76 S. Wesemann9:55+0:35Telekom
77 W. Belli9:56+0:36Fassa Bortolo
78 R. Vainsteins9:56+0:36Domo-Farm Frites
79 C. Oriol9:56+0:36Jean Delatour
80 F. Bouyer9:56+0:36Bonjour
81 A. Kivilev9:56+0:36Cofidis
82 E. Magnien9:57+0:37Française des Jeux
83 F. García9:57+0:37Festina
84 G. Trentin9:57+0:37Cofidis
85 M. Boogerd9:57+0:37Rabobank
86 A. Petacchi9:57+0:37Fassa Bortolo
87 M. Aerts9:58+0:38Lotto
88 Ó. Sevilla9:58+0:38Kelme
89 D. Schnider9:59+0:39Française des Jeux
90 M. Blaudzun9:59+0:39Team CSC
91 D. Moncoutié9:59+0:39Cofidis
92 J. Piil9:59+0:39Team CSC
93 M. van Heeswijk9:59+0:39Domo-Farm Frites
94 G. Bouvard9:59+0:39Jean Delatour
95 M. Pradera9:59+0:39ONCE
96 H. Zubeldia10:00+0:40Euskaltel
97 K. Van De Wouwer10:00+0:40Lotto
98 G. Verheyen10:00+0:40Rabobank
99 S. Teutenberg10:00+0:40Festina
100 P. Wadecki10:00+0:40Domo-Farm Frites
101 G. Mikhailov10:00+0:40Lotto
102 M. den Bakker10:00+0:40Rabobank
103 S. Zanini10:00+0:40Mapei-Quick Step
104 P. Chanteur10:00+0:40Festina
105 P. Bettini10:01+0:41Mapei-Quick Step
106 F. Baldato10:01+0:41Fassa Bortolo
107 P. Lino10:02+0:42Festina
108 B. Salmon10:02+0:42AG2R
109 F. Rodriguez10:02+0:42Domo-Farm Frites
110 D. Millar10:02+0:42Cofidis
111 R. Sørensen10:02+0:42Team CSC
112 S. de Jongh10:02+0:42Rabobank
113 E. Cassani10:03+0:43Domo-Farm Frites
114 S. Montgomery10:03+0:43Française des Jeux
115 W. Bénéteau10:03+0:43Bonjour
116 R. Laiseka10:04+0:44Euskaltel
117 P. Van Hyfte10:04+0:44Lotto
118 J. Heppner10:04+0:44Telekom
119 J. García10:04+0:44iBanesto.com
120 F. Casagrande10:05+0:45Fassa Bortolo
121 R. Heras10:05+0:45US Postal Service
122 E. Zabel10:06+0:46Telekom
123 M. Lotz10:06+0:46Rabobank
124 C. Mengin10:06+0:46Française des Jeux
125 F. Rénier10:06+0:46Bonjour
126 S. Blanco10:06+0:46iBanesto.com
127 J. Rubiera10:06+0:46US Postal Service
128 J. Bernard10:06+0:46Jean Delatour
129 N. Sørensen10:06+0:46Team CSC
130 T. Gouvenou10:07+0:47Big Mat-Auber
131 F. Cárdenas10:08+0:48Kelme
132 J. Vidal10:08+0:48Kelme
133 E. Jiménez10:08+0:48iBanesto.com
134 J. Museeuw10:08+0:48Domo-Farm Frites
135 I. Flores10:08+0:48Euskaltel
136 S. Talabardon10:09+0:49Big Mat-Auber
137 A. Prétot10:09+0:49Festina
138 S. Hinault10:09+0:49Crédit Agricole
139 J. Robin10:10+0:50Bonjour
140 D. Etxebarria10:10+0:50Euskaltel
141 K. Livingston10:10+0:50Telekom
142 C. Rinero10:10+0:50Cofidis
143 M. Serpellini10:11+0:51Lampre-Daikin
143 A. Botcharov10:11+0:51AG2R
145 A. López10:11+0:51Euskaltel
146 F. Guesdon10:11+0:51Française des Jeux
147 S. Baguet10:11+0:51Lotto
148 T. Steels10:11+0:51Mapei-Quick Step
149 A. Merckx10:11+0:51Domo-Farm Frites
150 I. Chaurreau10:12+0:52Euskaltel
151 F. Simon10:12+0:52Bonjour
152 D. Menchov10:12+0:52iBanesto.com
153 U. Bölts10:13+0:53Telekom
154 Á. Castresana10:13+0:53Euskaltel
155 J. Svorada10:13+0:53Lampre-Daikin
156 I. Basso10:13+0:53Fassa Bortolo
157 M. Milesi10:14+0:54Domo-Farm Frites
158 T. Del Olmo10:14+0:54Euskaltel
159 L. Roux10:14+0:54Jean Delatour
160 J. Verstrepen10:16+0:56Lampre-Daikin
161 S. Goubert10:17+0:57Jean Delatour
162 J. Casper10:17+0:57Française des Jeux
163 P. Fornaciari10:17+0:57Mapei-Quick Step
164 S. Demarbaix10:17+0:57AG2R
165 L. Turpin10:17+0:57AG2R
166 O. Trastour10:17+0:57Jean Delatour
167 N. Larsen10:17+0:57Team CSC
168 G. Guerini10:18+0:58Telekom
169 D. Atienza10:18+0:58Cofidis
170 L. Desbiens10:18+0:58Kelme
171 L. Auger10:18+0:58Big Mat-Auber
172 S. Vermaut10:19+0:59Lotto
173 M. Frutti10:21+1:01Lampre-Daikin
174 L. Lamouller10:21+1:01Big Mat-Auber
175 L. Capelle10:22+1:02AG2R
176 X. Jan10:22+1:02Big Mat-Auber
177 O. Pozzi10:22+1:02Fassa Bortolo
178 N. Loda10:22+1:02Fassa Bortolo
179 M. García10:22+1:02Team CSC
180 F. Bessy10:23+1:03Crédit Agricole
181 F. Cerezo10:23+1:03Team CSC
182 D. Bramati10:26+1:06Mapei-Quick Step
183 D. Nazon10:29+1:09Bonjour
184 L. Piepoli10:32+1:12iBanesto.com
185 B. Leysen10:33+1:13Mapei-Quick Step
186 O. Perraudeau10:37+1:17Bonjour
187 G. Auger10:38+1:18Big Mat-Auber
188 J. Blijlevens10:51+1:31Lotto
189 F. De Waele11:16+1:56Lotto
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1C. Moreau9:20Festina
2I. González de Galdeano9:23+0:03ONCE
3L. Armstrong9:24+0:04US Postal Service
4J. Ullrich9:27+0:07Telekom
5F. Brard9:27+0:07Festina
6S. Botero9:30+0:10Kelme
7J. Beloki9:33+0:13ONCE
8S. O'Grady9:33+0:13Crédit Agricole
9C. Sastre9:34+0:14ONCE
10A. Tauler9:34+0:14Kelme
11J. Kirsipuu9:35+0:15AG2R
12B. McGee9:35+0:15Française des Jeux
13M. Wauters9:35+0:15Rabobank
14J. Gutierrez9:36+0:16Kelme
15D. Rous9:36+0:16Bonjour
16L. Brochard9:36+0:16Jean Delatour
17Á. Casero9:36+0:16Festina
18S. Kjærgaard9:36+0:16US Postal Service
19T. Hushovd9:37+0:17Crédit Agricole
20V. Ekimov9:37+0:17US Postal Service
21S. González9:37+0:17ONCE
22J. Jaksche9:38+0:18ONCE
23G. Hincapie9:39+0:19US Postal Service
24A. Klöden9:39+0:19Telekom
25V. Peña9:41+0:21US Postal Service
26M. Bartoli9:42+0:22Mapei-Quick Step
27T. Brożyna9:42+0:22iBanesto.com
28L. Jalabert9:42+0:22Team CSC
29J. Durand9:43+0:23Française des Jeux
30R. Verbrugghe9:43+0:23Lotto
31A. González9:43+0:23Kelme
32R. Bertogliati9:44+0:24Lampre-Daikin
33M. Pinotti9:44+0:24Lampre-Daikin
34S. Knaven9:44+0:24Domo-Farm Frites
35D. Nardello9:44+0:24Mapei-Quick Step
36J. Vaughters9:44+0:24Crédit Agricole
37N. Mattan9:45+0:25Cofidis
38E. Seigneur9:45+0:25Jean Delatour
39S. Heulot9:45+0:25Big Mat-Auber
40J. Voigt9:46+0:26Crédit Agricole
41J. Gutiérrez9:46+0:26ONCE
42S. Bergès9:46+0:26AG2R
43B. Julich9:46+0:26Crédit Agricole
44J. Pascual9:46+0:26Kelme
45T. Hamilton9:46+0:26US Postal Service
46Á. González de Galdeano9:46+0:26ONCE
47M. Tosatto9:47+0:27Fassa Bortolo
48A. Morin9:47+0:27Crédit Agricole
49G. Niermann9:47+0:27Rabobank
50P. Halgand9:47+0:27Jean Delatour
51B. de Groot9:48+0:28Rabobank
52R. Belohvoščiks9:48+0:28Lampre-Daikin
53L. Dierckxsens9:48+0:28Lampre-Daikin
54A. Sivakov9:49+0:29Big Mat-Auber
55M. Serrano9:49+0:29ONCE
56N. Vogondy9:49+0:29Française des Jeux
57S. Chavanel9:50+0:30Bonjour
58I. Cuesta9:50+0:30Cofidis
59J. Pascual9:50+0:30iBanesto.com
60M. Lelli9:51+0:31Cofidis
61C. Vandevelde9:51+0:31US Postal Service
62S. Garzelli9:51+0:31Mapei-Quick Step
63G. Maignan9:52+0:32AG2R
64F. Mancebo9:52+0:32iBanesto.com
65E. Dekker9:52+0:32Rabobank
66U. Etxebarria9:52+0:32Euskaltel
67A. Vinokourov9:52+0:32Telekom
68R. Hunter9:52+0:32Lampre-Daikin
69C. Capelle9:52+0:32Big Mat-Auber
70L. Pérez9:53+0:33Festina
71N. Jalabert9:53+0:33Team CSC
72S. Ivanov9:53+0:33Fassa Bortolo
73C. Agnolutto9:54+0:34AG2R
74J. Odriozola9:54+0:34iBanesto.com
75C. Jenner9:55+0:35Crédit Agricole
76S. Wesemann9:55+0:35Telekom
77W. Belli9:56+0:36Fassa Bortolo
78R. Vainsteins9:56+0:36Domo-Farm Frites
79C. Oriol9:56+0:36Jean Delatour
80F. Bouyer9:56+0:36Bonjour
81A. Kivilev9:56+0:36Cofidis
82E. Magnien9:57+0:37Française des Jeux
83F. García9:57+0:37Festina
84G. Trentin9:57+0:37Cofidis
85M. Boogerd9:57+0:37Rabobank
86A. Petacchi9:57+0:37Fassa Bortolo
87M. Aerts9:58+0:38Lotto
88Ó. Sevilla9:58+0:38Kelme
89D. Schnider9:59+0:39Française des Jeux
90M. Blaudzun9:59+0:39Team CSC
91D. Moncoutié9:59+0:39Cofidis
92J. Piil9:59+0:39Team CSC
93M. van Heeswijk9:59+0:39Domo-Farm Frites
94G. Bouvard9:59+0:39Jean Delatour
95M. Pradera9:59+0:39ONCE
96H. Zubeldia10:00+0:40Euskaltel
97K. Van De Wouwer10:00+0:40Lotto
98G. Verheyen10:00+0:40Rabobank
99S. Teutenberg10:00+0:40Festina
100P. Wadecki10:00+0:40Domo-Farm Frites
101G. Mikhailov10:00+0:40Lotto
102M. den Bakker10:00+0:40Rabobank
103S. Zanini10:00+0:40Mapei-Quick Step
104P. Chanteur10:00+0:40Festina
105P. Bettini10:01+0:41Mapei-Quick Step
106F. Baldato10:01+0:41Fassa Bortolo
107P. Lino10:02+0:42Festina
108B. Salmon10:02+0:42AG2R
109F. Rodriguez10:02+0:42Domo-Farm Frites
110D. Millar10:02+0:42Cofidis
111R. Sørensen10:02+0:42Team CSC
112S. de Jongh10:02+0:42Rabobank
113E. Cassani10:03+0:43Domo-Farm Frites
114S. Montgomery10:03+0:43Française des Jeux
115W. Bénéteau10:03+0:43Bonjour
116R. Laiseka10:04+0:44Euskaltel
117P. Van Hyfte10:04+0:44Lotto
118J. Heppner10:04+0:44Telekom
119J. García10:04+0:44iBanesto.com
120F. Casagrande10:05+0:45Fassa Bortolo
121R. Heras10:05+0:45US Postal Service
122E. Zabel10:06+0:46Telekom
123M. Lotz10:06+0:46Rabobank
124C. Mengin10:06+0:46Française des Jeux
125F. Rénier10:06+0:46Bonjour
126S. Blanco10:06+0:46iBanesto.com
127J. Rubiera10:06+0:46US Postal Service
128J. Bernard10:06+0:46Jean Delatour
129N. Sørensen10:06+0:46Team CSC
130T. Gouvenou10:07+0:47Big Mat-Auber
131F. Cárdenas10:08+0:48Kelme
132J. Vidal10:08+0:48Kelme
133E. Jiménez10:08+0:48iBanesto.com
134J. Museeuw10:08+0:48Domo-Farm Frites
135I. Flores10:08+0:48Euskaltel
136S. Talabardon10:09+0:49Big Mat-Auber
137A. Prétot10:09+0:49Festina
138S. Hinault10:09+0:49Crédit Agricole
139J. Robin10:10+0:50Bonjour
140D. Etxebarria10:10+0:50Euskaltel
141K. Livingston10:10+0:50Telekom
142C. Rinero10:10+0:50Cofidis
143A. Botcharov10:11+0:51AG2R
144M. Serpellini10:11+0:51Lampre-Daikin
145A. López10:11+0:51Euskaltel
146F. Guesdon10:11+0:51Française des Jeux
147S. Baguet10:11+0:51Lotto
148T. Steels10:11+0:51Mapei-Quick Step
149A. Merckx10:11+0:51Domo-Farm Frites
150I. Chaurreau10:12+0:52Euskaltel
151F. Simon10:12+0:52Bonjour
152D. Menchov10:12+0:52iBanesto.com
153U. Bölts10:13+0:53Telekom
154Á. Castresana10:13+0:53Euskaltel
155J. Svorada10:13+0:53Lampre-Daikin
156I. Basso10:13+0:53Fassa Bortolo
157M. Milesi10:14+0:54Domo-Farm Frites
158T. Del Olmo10:14+0:54Euskaltel
159L. Roux10:14+0:54Jean Delatour
160J. Verstrepen10:16+0:56Lampre-Daikin
161S. Goubert10:17+0:57Jean Delatour
162J. Casper10:17+0:57Française des Jeux
163P. Fornaciari10:17+0:57Mapei-Quick Step
164S. Demarbaix10:17+0:57AG2R
165L. Turpin10:17+0:57AG2R
166O. Trastour10:17+0:57Jean Delatour
167N. Larsen10:17+0:57Team CSC
168G. Guerini10:18+0:58Telekom
169D. Atienza10:18+0:58Cofidis
170L. Desbiens10:18+0:58Kelme
171L. Auger10:18+0:58Big Mat-Auber
172S. Vermaut10:19+0:59Lotto
173M. Frutti10:21+1:01Lampre-Daikin
174L. Lamouller10:21+1:01Big Mat-Auber
175L. Capelle10:22+1:02AG2R
176X. Jan10:22+1:02Big Mat-Auber
177O. Pozzi10:22+1:02Fassa Bortolo
178N. Loda10:22+1:02Fassa Bortolo
179M. García10:22+1:02Team CSC
180F. Bessy10:23+1:03Crédit Agricole
181F. Cerezo10:23+1:03Team CSC
182D. Bramati10:26+1:06Mapei-Quick Step
183D. Nazon10:29+1:09Bonjour
184L. Piepoli10:32+1:12iBanesto.com
185B. Leysen10:33+1:13Mapei-Quick Step
186O. Perraudeau10:37+1:17Bonjour
187G. Auger10:38+1:18Big Mat-Auber
188J. Blijlevens10:51+1:31Lotto
189F. De Waele11:16+1:56Lotto
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina28:23(23)
2ONCE28:30+0:07(18)
3US Postal Service28:37+0:14(41)
4Kelme28:40+0:17(30)
5Crédit Agricole28:54+0:31(63)
6Telekom28:58+0:35(95)
7Française des Jeux29:07+0:44(97)
8Jean Delatour29:08+0:45(104)
9Rabobank29:10+0:47(113)
10AG2R29:13+0:50(116)
11Lampre-Daikin29:16+0:53(117)
12Mapei-Quick Step29:17+0:54(123)
13Bonjour29:22+0:59(152)
14iBanesto.com29:24+1:01(150)
15Cofidis29:26+1:03(155)
16Big Mat-Auber29:26+1:03(162)
17Team CSC29:34+1:11(189)
18Fassa Bortolo29:36+1:13(196)
19Domo-Farm Frites29:39+1:16(205)
20Lotto29:41+1:18(214)
21Euskaltel29:56+1:33(278)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina28:23(23)
2ONCE28:30+0:07(18)
3US Postal Service28:37+0:14(41)
4Kelme28:40+0:17(30)
5Crédit Agricole28:54+0:31(63)
6Telekom28:58+0:35(95)
7Française des Jeux29:07+0:44(97)
8Jean Delatour29:08+0:45(104)
9Rabobank29:10+0:47(113)
10AG2R29:13+0:50(116)
11Lampre-Daikin29:16+0:53(117)
12Mapei-Quick Step29:17+0:54(123)
13Bonjour29:22+0:59(152)
14iBanesto.com29:24+1:01(150)
15Cofidis29:26+1:03(155)
16Big Mat-Auber29:26+1:03(162)
17Team CSC29:34+1:11(189)
18Fassa Bortolo29:36+1:13(196)
19Domo-Farm Frites29:39+1:16(205)
20Lotto29:41+1:18(214)
21Euskaltel29:56+1:33(278)