Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 9 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 185 km. Type: vlak. Datum: 16 Jul 2001

Snelheid: 46.678 km/h (in database), 46.678 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 S. Ivanov3:57:48Fassa Bortolo
2 D. Etxebarria3:58:04+0:16Euskaltel
3 B. McGee3:58:05+0:17Française des Jeux
4 E. Zabel3:58:12+0:24Telekom
5 D. Nazon3:58:12+0:24Bonjour
6 S. O'Grady3:58:12+0:24Crédit Agricole
7 P. Bettini3:58:12+0:24Mapei-Quick Step
8 J. Gutierrez3:58:12+0:24Kelme
9 A. Petacchi3:58:12+0:24Fassa Bortolo
10 S. Teutenberg3:58:12+0:24Festina
11 C. Mengin3:58:12+0:24Française des Jeux
12 R. Belohvoščiks3:58:12+0:24Lampre-Daikin
13 P. Wadecki3:58:12+0:24Domo-Farm Frites
14 F. Simon3:58:12+0:24Bonjour
15 G. Bouvard3:58:12+0:24Jean Delatour
16 M. Boogerd3:58:12+0:24Rabobank
17 A. Sivakov3:58:12+0:24Big Mat-Auber
18 M. Pinotti3:58:12+0:24Lampre-Daikin
19 S. Vermaut3:58:12+0:24Lotto
20 C. Moreau3:58:12+0:24Festina
21 S. Botero3:58:12+0:24Kelme
22 F. Baldato3:58:12+0:24Fassa Bortolo
23 M. Blaudzun3:58:12+0:24Team CSC
24 D. Rous3:58:12+0:24Bonjour
25 A. Botcharov3:58:12+0:24AG2R
26 B. Julich3:58:12+0:24Crédit Agricole
27 L. Brochard3:58:12+0:24Jean Delatour
28 K. Van De Wouwer3:58:12+0:24Lotto
29 J. Voigt3:58:12+0:24Crédit Agricole
30 S. Heulot3:58:12+0:24Big Mat-Auber
31 A. Kivilev3:58:12+0:24Cofidis
32 L. Armstrong3:58:12+0:24US Postal Service
33 I. González de Galdeano3:58:12+0:24ONCE
34 V. Ekimov3:58:12+0:24US Postal Service
35 S. Garzelli3:58:12+0:24Mapei-Quick Step
36 G. Hincapie3:58:12+0:24US Postal Service
37 A. Merckx3:58:12+0:24Domo-Farm Frites
38 J. Ullrich3:58:12+0:24Telekom
39 Ó. Sevilla3:58:12+0:24Kelme
40 M. Tosatto3:58:12+0:24Fassa Bortolo
41 F. Mancebo3:58:12+0:24iBanesto.com
42 L. Turpin3:58:12+0:24AG2R
43 A. González3:58:12+0:24Kelme
44 M. Aerts3:58:12+0:24Lotto
45 M. Pradera3:58:12+0:24ONCE
46 S. Blanco3:58:12+0:24iBanesto.com
47 J. Beloki3:58:12+0:24ONCE
48 M. Lelli3:58:12+0:24Cofidis
49 G. Verheyen3:58:12+0:24Rabobank
50 L. Dierckxsens3:58:12+0:24Lampre-Daikin
51 W. Belli3:58:12+0:24Fassa Bortolo
52 Á. Castresana3:58:12+0:24Euskaltel
53 T. Brożyna3:58:12+0:24iBanesto.com
54 Á. Casero3:58:12+0:24Festina
55 L. Roux3:58:12+0:24Jean Delatour
56 K. Livingston3:58:12+0:24Telekom
57 R. Heras3:58:12+0:24US Postal Service
58 J. Jaksche3:58:12+0:24ONCE
59 G. Trentin3:58:12+0:24Cofidis
60 J. Odriozola3:58:12+0:24iBanesto.com
61 B. de Groot3:58:12+0:24Rabobank
62 D. Schnider3:58:12+0:24Française des Jeux
63 M. Serrano3:58:12+0:24ONCE
64 J. Gutiérrez3:58:12+0:24ONCE
65 L. Pérez3:58:12+0:24Festina
66 M. Lotz3:58:12+0:24Rabobank
67 F. García3:58:12+0:24Festina
68 G. Niermann3:58:12+0:24Rabobank
69 J. Robin3:58:12+0:24Bonjour
70 J. Pascual3:58:12+0:24iBanesto.com
71 I. Chaurreau3:58:12+0:24Euskaltel
72 A. Klöden3:58:12+0:24Telekom
73 A. Vinokourov3:58:12+0:24Telekom
74 V. Peña3:58:12+0:24US Postal Service
75 J. Vaughters3:58:12+0:24Crédit Agricole
76 J. Rubiera3:58:12+0:24US Postal Service
77 P. Van Hyfte3:58:12+0:24Lotto
78 P. Halgand3:58:12+0:24Jean Delatour
79 W. Bénéteau3:58:12+0:24Bonjour
80 D. Nardello3:58:12+0:24Mapei-Quick Step
81 F. Bouyer3:58:12+0:24Bonjour
82 S. Baguet3:58:12+0:24Lotto
83 G. Mikhailov3:58:12+0:24Lotto
84 E. Seigneur3:58:12+0:24Jean Delatour
85 L. Jalabert3:58:12+0:24Team CSC
86 C. Sastre3:58:12+0:24ONCE
87 N. Sørensen3:58:12+0:24Team CSC
88 B. Salmon3:58:12+0:24AG2R
89 S. Montgomery3:58:12+0:24Française des Jeux
90 H. Zubeldia3:58:12+0:24Euskaltel
91 A. Tauler3:58:12+0:24Kelme
92 M. Wauters3:58:12+0:24Rabobank
93 N. Vogondy3:58:12+0:24Française des Jeux
94 S. Kjærgaard3:58:12+0:24US Postal Service
95 X. Jan3:58:12+0:24Big Mat-Auber
96 J. Vidal3:58:12+0:24Kelme
97 M. den Bakker3:58:12+0:24Rabobank
98 J. Pascual3:58:12+0:24Kelme
99 A. Morin3:58:12+0:24Crédit Agricole
100 M. Bartoli3:58:12+0:24Mapei-Quick Step
101 L. Piepoli3:58:12+0:24iBanesto.com
102 I. Cuesta3:58:12+0:24Cofidis
103 D. Menchov3:58:12+0:24iBanesto.com
104 C. Oriol3:58:12+0:24Jean Delatour
105 R. Laiseka3:58:12+0:24Euskaltel
106 S. Goubert3:58:12+0:24Jean Delatour
107 J. Bernard3:58:12+0:24Jean Delatour
108 S. Wesemann3:58:12+0:24Telekom
109 D. Atienza3:58:12+0:24Cofidis
110 D. Moncoutié3:58:12+0:24Cofidis
111 E. Jiménez3:58:12+0:24iBanesto.com
112 J. Heppner3:58:12+0:24Telekom
113 U. Etxebarria3:58:12+0:24Euskaltel
114 J. García3:58:12+0:24iBanesto.com
115 G. Guerini3:58:40+0:52Telekom
116 U. Bölts3:58:40+0:52Telekom
117 F. Brard4:04:17+6:29Festina
118 R. Vainsteins4:06:23+8:35Domo-Farm Frites
119 S. Knaven4:06:23+8:35Domo-Farm Frites
120 M. Milesi4:06:23+8:35Domo-Farm Frites
121 M. Serpellini4:06:23+8:35Lampre-Daikin
122 G. Auger4:06:23+8:35Big Mat-Auber
123 N. Loda4:06:23+8:35Fassa Bortolo
124 O. Perraudeau4:06:23+8:35Bonjour
125 F. Cárdenas4:06:23+8:35Kelme
126 T. Gouvenou4:06:23+8:35Big Mat-Auber
127 M. van Heeswijk4:06:23+8:35Domo-Farm Frites
128 J. Kirsipuu4:06:23+8:35AG2R
129 M. García4:06:23+8:35Team CSC
130 M. Frutti4:06:23+8:35Lampre-Daikin
131 A. López4:06:23+8:35Euskaltel
132 R. Bertogliati4:06:23+8:35Lampre-Daikin
133 R. Sørensen4:06:23+8:35Team CSC
134 C. Capelle4:06:23+8:35Big Mat-Auber
135 E. Dekker4:06:23+8:35Rabobank
136 P. Lino4:06:23+8:35Festina
137 S. Bergès4:06:23+8:35AG2R
138 F. Bessy4:06:23+8:35Crédit Agricole
139 J. Svorada4:06:23+8:35Lampre-Daikin
140 N. Larsen4:06:23+8:35Team CSC
141 S. Hinault4:06:23+8:35Crédit Agricole
142 J. Verstrepen4:06:23+8:35Lampre-Daikin
143 Á. González de Galdeano4:06:23+8:35ONCE
144 F. Cerezo4:06:23+8:35Team CSC
145 L. Auger4:06:23+8:35Big Mat-Auber
146 N. Mattan4:06:23+8:35Cofidis
147 O. Pozzi4:06:23+8:35Fassa Bortolo
148 E. Cassani4:06:23+8:35Domo-Farm Frites
149 R. Hunter4:06:23+8:35Lampre-Daikin
150 D. Millar4:06:23+8:35Cofidis
151 C. Jenner4:06:23+8:35Crédit Agricole
152 C. Agnolutto4:06:23+8:35AG2R
153 E. Magnien4:06:23+8:35Française des Jeux
154 J. Durand4:06:23+8:35Française des Jeux
155 R. Verbrugghe4:06:23+8:35Lotto
156 S. Demarbaix4:06:23+8:35AG2R
157 F. Rénier4:06:23+8:35Bonjour
158 S. Chavanel4:06:23+8:35Bonjour
159 G. Maignan4:06:23+8:35AG2R
160 N. Jalabert4:06:23+8:35Team CSC
161 D. Bramati4:08:44+10:56Mapei-Quick Step
162 T. Steels4:08:44+10:56Mapei-Quick Step
163 J. Museeuw4:08:44+10:56Domo-Farm Frites
164 B. Leysen4:08:44+10:56Mapei-Quick Step
165 F. Guesdon4:08:44+10:56Française des Jeux
166 J. Casper4:08:44+10:56Française des Jeux
167 T. Hushovd4:08:44+10:56Crédit Agricole
168 F. Rodriguez4:08:44+10:56Domo-Farm Frites
169 S. Talabardon4:08:44+10:56Big Mat-Auber
170 P. Chanteur4:08:44+10:56Festina
171 T. Hamilton4:11:13+13:25US Postal Service
172 J. Piil4:11:13+13:25Team CSC
173 L. Capelle4:16:27+18:39AG2R
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. O'Grady38:55:30Crédit Agricole
2F. Simon39:00:02+4:32Bonjour
3B. de Groot39:16:46+21:16Rabobank
4A. Kivilev39:17:37+22:07Cofidis
5S. Teutenberg39:22:45+27:15Festina
6J. Voigt39:24:53+29:23Crédit Agricole
7L. Dierckxsens39:25:19+29:49Lampre-Daikin
8M. Wauters39:25:42+30:12Rabobank
9L. Turpin39:26:05+30:35AG2R
10A. González39:27:26+31:56Kelme
11L. Jalabert39:27:27+31:57Team CSC
12B. Julich39:29:19+33:49Crédit Agricole
13I. González de Galdeano39:29:53+34:23ONCE
14J. Beloki39:30:03+34:33ONCE
15C. Sastre39:30:04+34:34ONCE
16J. Jaksche39:30:08+34:38ONCE
17C. Moreau39:30:13+34:43Festina
18J. Gutiérrez39:30:16+34:46ONCE
19M. Serrano39:30:19+34:49ONCE
20Á. Casero39:30:29+34:59Festina
21M. Pradera39:30:38+35:08ONCE
22L. Pérez39:30:46+35:16Festina
23L. Armstrong39:30:49+35:19US Postal Service
24S. Botero39:31:07+35:37Kelme
25J. Gutierrez39:31:13+35:43Kelme
26J. Ullrich39:31:16+35:46Telekom
27A. Klöden39:31:28+35:58Telekom
28R. Heras39:31:30+36:00US Postal Service
29Ó. Sevilla39:31:35+36:05Kelme
30A. Vinokourov39:31:41+36:11Telekom
31M. Boogerd39:31:43+36:13Rabobank
32M. Bartoli39:32:29+36:59Mapei-Quick Step
33S. Garzelli39:32:40+37:10Mapei-Quick Step
34S. Heulot39:32:40+37:10Big Mat-Auber
35D. Rous39:32:44+37:14Bonjour
36W. Bénéteau39:33:11+37:41Bonjour
37J. Robin39:33:18+37:48Bonjour
38T. Brożyna39:33:26+37:56iBanesto.com
39J. Pascual39:33:34+38:04iBanesto.com
40F. Mancebo39:33:36+38:06iBanesto.com
41J. Odriozola39:33:38+38:08iBanesto.com
42M. Tosatto39:33:39+38:09Fassa Bortolo
43P. Wadecki39:33:47+38:17Domo-Farm Frites
44L. Brochard39:33:49+38:19Jean Delatour
45S. Blanco39:33:50+38:20iBanesto.com
46A. Merckx39:33:52+38:22Domo-Farm Frites
47G. Hincapie39:33:53+38:23US Postal Service
48W. Belli39:33:56+38:26Fassa Bortolo
49P. Halgand39:34:04+38:34Jean Delatour
50U. Bölts39:34:18+38:48Telekom
51B. Salmon39:34:53+39:23AG2R
52I. Chaurreau39:34:56+39:26Euskaltel
53S. Montgomery39:35:10+39:40Française des Jeux
54M. Aerts39:35:11+39:41Lotto
55K. Van De Wouwer39:35:13+39:43Lotto
56J. Heppner39:35:25+39:55Telekom
57V. Peña39:37:28+41:58US Postal Service
58N. Loda39:38:28+42:58Fassa Bortolo
59J. Vidal39:38:55+43:25Kelme
60G. Guerini39:39:05+43:35Telekom
61N. Sørensen39:39:42+44:12Team CSC
62S. Wesemann39:40:02+44:32Telekom
63F. Bouyer39:40:21+44:51Bonjour
64K. Livingston39:41:32+46:02Telekom
65S. Baguet39:41:40+46:10Lotto
66S. Knaven39:41:43+46:13Domo-Farm Frites
67F. Brard39:42:47+47:17Festina
68A. Petacchi39:45:07+49:37Fassa Bortolo
69P. Chanteur39:45:39+50:09Festina
70J. García39:45:57+50:27iBanesto.com
71G. Trentin39:46:16+50:46Cofidis
72C. Mengin39:46:28+50:58Française des Jeux
73I. Cuesta39:46:28+50:58Cofidis
74P. Van Hyfte39:47:53+52:23Lotto
75G. Bouvard39:48:34+53:04Jean Delatour
76F. García39:48:52+53:22Festina
77J. Pascual39:49:24+53:54Kelme
78M. Lotz39:49:40+54:10Rabobank
79A. Tauler39:49:41+54:11Kelme
80V. Ekimov39:49:54+54:24US Postal Service
81P. Bettini39:50:59+55:29Mapei-Quick Step
82F. Baldato39:52:02+56:32Fassa Bortolo
83L. Piepoli39:52:29+56:59iBanesto.com
84D. Etxebarria39:52:31+57:01Euskaltel
85S. Goubert39:52:39+57:09Jean Delatour
86R. Laiseka39:52:49+57:19Euskaltel
87A. Botcharov39:53:03+57:33AG2R
88G. Mikhailov39:53:14+57:44Lotto
89J. Vaughters39:53:29+57:59Crédit Agricole
90D. Moncoutié39:53:29+57:59Cofidis
91S. Kjærgaard39:53:46+58:16US Postal Service
92X. Jan39:53:54+58:24Big Mat-Auber
93M. Lelli39:55:21+59:51Cofidis
94L. Roux39:55:30+1:00:00Jean Delatour
95E. Dekker39:55:54+1:00:24Rabobank
96G. Verheyen39:56:23+1:00:53Rabobank
97R. Hunter39:56:24+1:00:54Lampre-Daikin
98O. Pozzi39:57:08+1:01:38Fassa Bortolo
99D. Atienza39:57:36+1:02:06Cofidis
100E. Zabel39:58:25+1:02:55Telekom
101H. Zubeldia39:59:07+1:03:37Euskaltel
102N. Vogondy39:59:13+1:03:43Française des Jeux
103D. Schnider39:59:19+1:03:49Française des Jeux
104A. Sivakov40:01:26+1:05:56Big Mat-Auber
105G. Niermann40:01:33+1:06:03Rabobank
106T. Hamilton40:01:42+1:06:12US Postal Service
107J. Rubiera40:02:04+1:06:34US Postal Service
108M. Blaudzun40:02:16+1:06:46Team CSC
109M. den Bakker40:02:45+1:07:15Rabobank
110D. Nardello40:02:54+1:07:24Mapei-Quick Step
111F. Rodriguez40:03:04+1:07:34Domo-Farm Frites
112D. Nazon40:03:15+1:07:45Bonjour
113E. Jiménez40:03:45+1:08:15iBanesto.com
114S. Ivanov40:04:00+1:08:30Fassa Bortolo
115P. Lino40:04:05+1:08:35Festina
116J. Durand40:04:08+1:08:38Française des Jeux
117A. Morin40:05:40+1:10:10Crédit Agricole
118S. Vermaut40:05:40+1:10:10Lotto
119N. Mattan40:05:48+1:10:18Cofidis
120N. Larsen40:06:04+1:10:34Team CSC
121S. Chavanel40:06:05+1:10:35Bonjour
122U. Etxebarria40:06:22+1:10:52Euskaltel
123Á. González de Galdeano40:07:07+1:11:37ONCE
124A. López40:07:23+1:11:53Euskaltel
125M. Pinotti40:07:27+1:11:57Lampre-Daikin
126E. Magnien40:09:28+1:13:58Française des Jeux
127D. Menchov40:09:55+1:14:25iBanesto.com
128J. Piil40:10:19+1:14:49Team CSC
129J. Bernard40:10:58+1:15:28Jean Delatour
130F. Rénier40:11:25+1:15:55Bonjour
131S. Talabardon40:12:56+1:17:26Big Mat-Auber
132R. Belohvoščiks40:13:44+1:18:14Lampre-Daikin
133C. Capelle40:13:51+1:18:21Big Mat-Auber
134Á. Castresana40:14:17+1:18:47Euskaltel
135F. Cárdenas40:14:43+1:19:13Kelme
136E. Seigneur40:15:00+1:19:30Jean Delatour
137C. Agnolutto40:15:14+1:19:44AG2R
138N. Jalabert40:16:13+1:20:43Team CSC
139F. Cerezo40:16:14+1:20:44Team CSC
140B. McGee40:16:29+1:20:59Française des Jeux
141F. Bessy40:17:10+1:21:40Crédit Agricole
142F. Guesdon40:20:00+1:24:30Française des Jeux
143J. Svorada40:21:15+1:25:45Lampre-Daikin
144J. Museeuw40:22:01+1:26:31Domo-Farm Frites
145J. Verstrepen40:22:50+1:27:20Lampre-Daikin
146R. Verbrugghe40:23:07+1:27:37Lotto
147T. Hushovd40:23:30+1:28:00Crédit Agricole
148T. Gouvenou40:25:15+1:29:45Big Mat-Auber
149M. Frutti40:25:20+1:29:50Lampre-Daikin
150G. Maignan40:25:44+1:30:14AG2R
151M. Milesi40:25:47+1:30:17Domo-Farm Frites
152J. Kirsipuu40:27:00+1:31:30AG2R
153C. Oriol40:27:08+1:31:38Jean Delatour
154R. Vainsteins40:27:21+1:31:51Domo-Farm Frites
155S. Hinault40:28:07+1:32:37Crédit Agricole
156S. Demarbaix40:29:12+1:33:42AG2R
157O. Perraudeau40:30:05+1:34:35Bonjour
158M. García40:31:02+1:35:32Team CSC
159G. Auger40:31:17+1:35:47Big Mat-Auber
160E. Cassani40:31:34+1:36:04Domo-Farm Frites
161R. Bertogliati40:34:35+1:39:05Lampre-Daikin
162L. Auger40:35:01+1:39:31Big Mat-Auber
163R. Sørensen40:36:44+1:41:14Team CSC
164C. Jenner40:37:05+1:41:35Crédit Agricole
165M. Serpellini40:37:31+1:42:01Lampre-Daikin
166D. Bramati40:37:38+1:42:08Mapei-Quick Step
167T. Steels40:38:10+1:42:40Mapei-Quick Step
168L. Capelle40:38:27+1:42:57AG2R
169S. Bergès40:39:17+1:43:47AG2R
170J. Casper40:40:28+1:44:58Française des Jeux
171M. van Heeswijk40:41:54+1:46:24Domo-Farm Frites
172D. Millar41:01:06+2:05:36Cofidis
173B. Leysen41:01:16+2:05:46Mapei-Quick Step
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Fassa Bortolo11:53:52(32)
2Euskaltel11:54:16+0:24(125)
3Française des Jeux11:54:21+0:29(76)
4Bonjour11:54:36+0:44(43)
5Crédit Agricole11:54:36+0:44(61)
6Kelme11:54:36+0:44(68)
7Lampre-Daikin11:54:36+0:44(80)
8Festina11:54:36+0:44(84)
9Lotto11:54:36+0:44(91)
10Jean Delatour11:54:36+0:44(97)
11Telekom11:54:36+0:44(98)
12US Postal Service11:54:36+0:44(102)
13Mapei-Quick Step11:54:36+0:44(122)
14ONCE11:54:36+0:44(125)
15Rabobank11:54:36+0:44(126)
16Cofidis11:54:36+0:44(138)
17iBanesto.com11:54:36+0:44(140)
18Big Mat-Auber11:54:36+0:44(142)
19AG2R11:54:36+0:44(155)
20Team CSC11:54:36+0:44(195)
21Domo-Farm Frites12:02:47+8:55(168)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank117:06:52(1168)
2Festina117:30:47+23:55(775)
3Crédit Agricole117:50:09+43:17(509)
4Kelme117:57:37+50:45(812)
5Fassa Bortolo118:04:36+57:44(1100)
6Bonjour118:05:28+58:36(821)
7Domo-Farm Frites118:23:14+1:16:22(1430)
8Française des Jeux118:23:26+1:16:34(1772)
9ONCE118:30:00+1:23:08(1084)
10US Postal Service118:32:52+1:26:00(1257)
11Telekom118:34:25+1:27:33(892)
12Mapei-Quick Step118:37:46+1:30:54(1354)
13iBanesto.com118:40:36+1:33:44(1647)
14Lotto118:44:36+1:37:44(1253)
15Team CSC118:46:12+1:39:20(1768)
16Cofidis118:46:19+1:39:27(1427)
17AG2R118:49:01+1:42:09(1643)
18Jean Delatour118:52:08+1:45:16(1521)
19Big Mat-Auber118:52:25+1:45:33(1313)
20Lampre-Daikin118:54:50+1:47:58(1823)
21Euskaltel119:16:15+2:09:23(2011)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
A. Sivakov12
G. Niermann12
M. den Bakker12
D. Nardello12
D. Nazon12
E. Jiménez12
S. Ivanov12
C. Oriol12
N. Vogondy11
D. Schnider11
J. Rubiera11
M. Blaudzun11
A. Morin11
S. Vermaut11
D. Menchov11
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
N. Loda39
T. Hamilton27
S. Knaven26
J. Piil24
F. Rodriguez22
R. Hunter21
E. Dekker21
O. Pozzi17
S. Chavanel14
J. Durand14
P. Lino14
P. Chanteur14
Á. González de Galdeano13
N. Mattan13
L. Capelle12