Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 8 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 222.5 km. Type: vlak. Datum: 15 Jul 2001

Snelheid: 44.604 km/h (in database), 44.604 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Dekker4:59:18Rabobank
2 A. González4:59:18Kelme
3 S. Knaven4:59:18Domo-Farm Frites
4 M. Wauters4:59:22+0:04Rabobank
5 S. O'Grady5:01:50+2:32Crédit Agricole
6 S. Teutenberg5:01:50+2:32Festina
7 J. Durand5:01:50+2:32Française des Jeux
8 B. de Groot5:01:50+2:32Rabobank
9 L. Dierckxsens5:01:50+2:32Lampre-Daikin
10 N. Loda5:01:50+2:32Fassa Bortolo
11 L. Turpin5:01:50+2:32AG2R
12 F. Simon5:01:54+2:36Bonjour
13 A. Kivilev5:01:58+2:40Cofidis
14 P. Chanteur5:08:41+9:23Festina
15 R. Hunter5:35:12+35:54Lampre-Daikin
16 E. Zabel5:35:12+35:54Telekom
17 M. Frutti5:35:12+35:54Lampre-Daikin
18 J. Gutierrez5:35:12+35:54Kelme
19 C. Capelle5:35:12+35:54Big Mat-Auber
20 G. Auger5:35:12+35:54Big Mat-Auber
21 C. Moreau5:35:12+35:54Festina
22 J. Ullrich5:35:12+35:54Telekom
23 W. Bénéteau5:35:12+35:54Bonjour
24 J. Voigt5:35:12+35:54Crédit Agricole
25 C. Agnolutto5:35:12+35:54AG2R
26 K. Van De Wouwer5:35:12+35:54Lotto
27 F. Brard5:35:12+35:54Festina
28 B. Julich5:35:12+35:54Crédit Agricole
29 I. González de Galdeano5:35:12+35:54ONCE
30 S. Botero5:35:12+35:54Kelme
31 A. Klöden5:35:12+35:54Telekom
32 S. Baguet5:35:12+35:54Lotto
33 D. Rous5:35:12+35:54Bonjour
34 F. Bessy5:35:12+35:54Crédit Agricole
35 M. Aerts5:35:12+35:54Lotto
36 S. Garzelli5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
37 T. Hushovd5:35:12+35:54Crédit Agricole
38 L. Jalabert5:35:12+35:54Team CSC
39 F. Guesdon5:35:12+35:54Française des Jeux
40 R. Sørensen5:35:12+35:54Team CSC
41 J. Beloki5:35:12+35:54ONCE
42 M. Blaudzun5:35:12+35:54Team CSC
43 M. Pradera5:35:12+35:54ONCE
44 S. Heulot5:35:12+35:54Big Mat-Auber
45 Ó. Sevilla5:35:12+35:54Kelme
46 V. Ekimov5:35:12+35:54US Postal Service
47 A. Tauler5:35:12+35:54Kelme
48 C. Jenner5:35:12+35:54Crédit Agricole
49 J. Gutiérrez5:35:12+35:54ONCE
50 A. Morin5:35:12+35:54Crédit Agricole
51 L. Armstrong5:35:12+35:54US Postal Service
52 S. Hinault5:35:12+35:54Crédit Agricole
53 R. Vainsteins5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
54 J. Jaksche5:35:12+35:54ONCE
55 S. Chavanel5:35:12+35:54Bonjour
56 D. Etxebarria5:35:12+35:54Euskaltel
57 S. Wesemann5:35:12+35:54Telekom
58 T. Steels5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
59 J. Odriozola5:35:12+35:54iBanesto.com
60 N. Larsen5:35:12+35:54Team CSC
61 W. Belli5:35:12+35:54Fassa Bortolo
62 J. Verstrepen5:35:12+35:54Lampre-Daikin
63 N. Sørensen5:35:12+35:54Team CSC
64 T. Hamilton5:35:12+35:54US Postal Service
65 G. Hincapie5:35:12+35:54US Postal Service
66 O. Perraudeau5:35:12+35:54Bonjour
67 P. Van Hyfte5:35:12+35:54Lotto
68 G. Verheyen5:35:12+35:54Rabobank
69 F. Mancebo5:35:12+35:54iBanesto.com
70 M. Milesi5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
71 M. Serrano5:35:12+35:54ONCE
72 M. Boogerd5:35:12+35:54Rabobank
73 A. Merckx5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
74 P. Wadecki5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
75 I. Chaurreau5:35:12+35:54Euskaltel
76 L. Brochard5:35:12+35:54Jean Delatour
77 J. Vaughters5:35:12+35:54Crédit Agricole
78 G. Trentin5:35:12+35:54Cofidis
79 A. Botcharov5:35:12+35:54AG2R
80 M. Lelli5:35:12+35:54Cofidis
81 P. Halgand5:35:12+35:54Jean Delatour
82 V. Peña5:35:12+35:54US Postal Service
83 G. Bouvard5:35:12+35:54Jean Delatour
84 Á. Casero5:35:12+35:54Festina
85 J. García5:35:12+35:54iBanesto.com
86 J. Kirsipuu5:35:12+35:54AG2R
87 F. García5:35:12+35:54Festina
88 Á. González de Galdeano5:35:12+35:54ONCE
89 M. Bartoli5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
90 G. Niermann5:35:12+35:54Rabobank
91 T. Gouvenou5:35:12+35:54Big Mat-Auber
92 P. Bettini5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
93 A. Vinokourov5:35:12+35:54Telekom
94 D. Atienza5:35:12+35:54Cofidis
95 D. Bramati5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
96 F. Cerezo5:35:12+35:54Team CSC
97 J. Casper5:35:12+35:54Française des Jeux
98 J. Heppner5:35:12+35:54Telekom
99 U. Bölts5:35:12+35:54Telekom
100 D. Schnider5:35:12+35:54Française des Jeux
101 B. Leysen5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
102 L. Piepoli5:35:12+35:54iBanesto.com
103 A. Petacchi5:35:12+35:54Fassa Bortolo
104 G. Maignan5:35:12+35:54AG2R
105 C. Sastre5:35:12+35:54ONCE
106 T. Brożyna5:35:12+35:54iBanesto.com
107 L. Capelle5:35:12+35:54AG2R
108 F. Baldato5:35:12+35:54Fassa Bortolo
109 J. Robin5:35:12+35:54Bonjour
110 B. Salmon5:35:12+35:54AG2R
111 M. Lotz5:35:12+35:54Rabobank
112 M. den Bakker5:35:12+35:54Rabobank
113 M. Pinotti5:35:12+35:54Lampre-Daikin
114 F. Rénier5:35:12+35:54Bonjour
115 S. Montgomery5:35:12+35:54Française des Jeux
116 E. Seigneur5:35:12+35:54Jean Delatour
117 J. Rubiera5:35:12+35:54US Postal Service
118 S. Goubert5:35:12+35:54Jean Delatour
119 S. Blanco5:35:12+35:54iBanesto.com
120 R. Laiseka5:35:12+35:54Euskaltel
121 J. Svorada5:35:12+35:54Lampre-Daikin
122 C. Mengin5:35:12+35:54Française des Jeux
123 Á. Castresana5:35:12+35:54Euskaltel
124 F. Cárdenas5:35:12+35:54Kelme
125 J. Vidal5:35:12+35:54Kelme
126 H. Zubeldia5:35:12+35:54Euskaltel
127 M. Tosatto5:35:12+35:54Fassa Bortolo
128 R. Belohvoščiks5:35:12+35:54Lampre-Daikin
129 U. Etxebarria5:35:12+35:54Euskaltel
130 S. Ivanov5:35:12+35:54Fassa Bortolo
131 D. Nardello5:35:12+35:54Mapei-Quick Step
132 S. Vermaut5:35:12+35:54Lotto
133 F. Bouyer5:35:12+35:54Bonjour
134 N. Vogondy5:35:12+35:54Française des Jeux
135 O. Pozzi5:35:12+35:54Fassa Bortolo
136 M. van Heeswijk5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
137 R. Heras5:35:12+35:54US Postal Service
138 E. Cassani5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
139 M. Serpellini5:35:12+35:54Lampre-Daikin
140 S. Kjærgaard5:35:12+35:54US Postal Service
141 M. García5:35:12+35:54Team CSC
142 E. Magnien5:35:12+35:54Française des Jeux
143 J. Pascual5:35:12+35:54iBanesto.com
144 N. Mattan5:35:12+35:54Cofidis
145 K. Livingston5:35:12+35:54Telekom
146 J. Museeuw5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
147 E. Jiménez5:35:12+35:54iBanesto.com
148 D. Millar5:35:12+35:54Cofidis
149 G. Guerini5:35:12+35:54Telekom
150 L. Pérez5:35:12+35:54Festina
151 R. Verbrugghe5:35:12+35:54Lotto
152 L. Roux5:35:12+35:54Jean Delatour
153 S. Demarbaix5:35:12+35:54AG2R
154 J. Blijlevens5:35:12+35:54Lotto
155 A. Sivakov5:35:12+35:54Big Mat-Auber
156 X. Jan5:35:12+35:54Big Mat-Auber
157 A. López5:35:12+35:54Euskaltel
158 R. Bertogliati5:35:12+35:54Lampre-Daikin
159 P. Lino5:35:12+35:54Festina
160 D. Nazon5:35:12+35:54Bonjour
161 F. Rodriguez5:35:12+35:54Domo-Farm Frites
162 B. McGee5:35:12+35:54Française des Jeux
163 C. Oriol5:35:12+35:54Jean Delatour
164 G. Mikhailov5:35:12+35:54Lotto
165 D. Menchov5:35:12+35:54iBanesto.com
166 L. Lamouller5:35:12+35:54Big Mat-Auber
167 S. Talabardon5:35:12+35:54Big Mat-Auber
168 N. Jalabert5:35:12+35:54Team CSC
169 I. Cuesta5:35:12+35:54Cofidis
170 J. Pascual5:35:12+35:54Kelme
171 S. Bergès5:35:12+35:54AG2R
172 J. Bernard5:35:12+35:54Jean Delatour
173 D. Moncoutié5:35:12+35:54Cofidis
174 J. Piil5:35:12+35:54Team CSC
175 L. Auger5:35:12+35:54Big Mat-Auber

†: Te laat, maar jury staat toe verder te gaan.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. O'Grady34:57:18Crédit Agricole
2F. Simon35:01:50+4:32Bonjour
3B. de Groot35:18:34+21:16Rabobank
4A. Kivilev35:19:25+22:07Cofidis
5S. Teutenberg35:24:33+27:15Festina
6J. Voigt35:26:41+29:23Crédit Agricole
7L. Dierckxsens35:27:07+29:49Lampre-Daikin
8M. Wauters35:27:30+30:12Rabobank
9L. Turpin35:27:53+30:35AG2R
10A. González35:29:14+31:56Kelme
11L. Jalabert35:29:15+31:57Team CSC
12B. Julich35:31:07+33:49Crédit Agricole
13I. González de Galdeano35:31:41+34:23ONCE
14J. Beloki35:31:51+34:33ONCE
15C. Sastre35:31:52+34:34ONCE
16J. Jaksche35:31:56+34:38ONCE
17C. Moreau35:32:01+34:43Festina
18J. Gutiérrez35:32:04+34:46ONCE
19N. Loda35:32:05+34:47Fassa Bortolo
20M. Serrano35:32:07+34:49ONCE
21Á. Casero35:32:17+34:59Festina
22M. Pradera35:32:26+35:08ONCE
23L. Pérez35:32:34+35:16Festina
24L. Armstrong35:32:37+35:19US Postal Service
25S. Botero35:32:55+35:37Kelme
26J. Gutierrez35:33:01+35:43Kelme
27J. Ullrich35:33:04+35:46Telekom
28A. Klöden35:33:16+35:58Telekom
29R. Heras35:33:18+36:00US Postal Service
30Ó. Sevilla35:33:23+36:05Kelme
31A. Vinokourov35:33:29+36:11Telekom
32M. Boogerd35:33:31+36:13Rabobank
33M. Bartoli35:34:17+36:59Mapei-Quick Step
34S. Garzelli35:34:28+37:10Mapei-Quick Step
35S. Heulot35:34:28+37:10Big Mat-Auber
36D. Rous35:34:32+37:14Bonjour
37W. Bénéteau35:34:59+37:41Bonjour
38J. Robin35:35:06+37:48Bonjour
39T. Brożyna35:35:14+37:56iBanesto.com
40S. Knaven35:35:20+38:02Domo-Farm Frites
41J. Pascual35:35:22+38:04iBanesto.com
42F. Mancebo35:35:24+38:06iBanesto.com
43J. Odriozola35:35:26+38:08iBanesto.com
44M. Tosatto35:35:27+38:09Fassa Bortolo
45P. Wadecki35:35:35+38:17Domo-Farm Frites
46L. Brochard35:35:37+38:19Jean Delatour
47S. Blanco35:35:38+38:20iBanesto.com
48U. Bölts35:35:38+38:20Telekom
49A. Merckx35:35:40+38:22Domo-Farm Frites
50G. Hincapie35:35:41+38:23US Postal Service
51W. Belli35:35:44+38:26Fassa Bortolo
52P. Halgand35:35:52+38:34Jean Delatour
53B. Salmon35:36:41+39:23AG2R
54I. Chaurreau35:36:44+39:26Euskaltel
55P. Chanteur35:36:55+39:37Festina
56S. Montgomery35:36:58+39:40Française des Jeux
57M. Aerts35:36:59+39:41Lotto
58K. Van De Wouwer35:37:01+39:43Lotto
59J. Heppner35:37:13+39:55Telekom
60F. Brard35:38:30+41:12Festina
61V. Peña35:39:16+41:58US Postal Service
62G. Guerini35:40:25+43:07Telekom
63J. Vidal35:40:43+43:25Kelme
64N. Sørensen35:41:30+44:12Team CSC
65S. Wesemann35:41:50+44:32Telekom
66F. Bouyer35:42:09+44:51Bonjour
67K. Livingston35:43:20+46:02Telekom
68S. Baguet35:43:28+46:10Lotto
69A. Petacchi35:46:55+49:37Fassa Bortolo
70J. García35:47:45+50:27iBanesto.com
71G. Trentin35:48:04+50:46Cofidis
72I. Cuesta35:48:16+50:58Cofidis
73C. Mengin35:48:16+50:58Française des Jeux
74E. Dekker35:49:31+52:13Rabobank
75P. Van Hyfte35:49:41+52:23Lotto
76R. Hunter35:50:01+52:43Lampre-Daikin
77L. Lamouller35:50:03+52:45Big Mat-Auber
78G. Bouvard35:50:22+53:04Jean Delatour
79T. Hamilton35:50:29+53:11US Postal Service
80F. García35:50:40+53:22Festina
81O. Pozzi35:50:45+53:27Fassa Bortolo
82J. Pascual35:51:12+53:54Kelme
83M. Lotz35:51:28+54:10Rabobank
84A. Tauler35:51:29+54:11Kelme
85V. Ekimov35:51:42+54:24US Postal Service
86P. Bettini35:52:47+55:29Mapei-Quick Step
87F. Baldato35:53:50+56:32Fassa Bortolo
88L. Piepoli35:54:17+56:59iBanesto.com
89F. Rodriguez35:54:20+57:02Domo-Farm Frites
90S. Goubert35:54:27+57:09Jean Delatour
91R. Laiseka35:54:37+57:19Euskaltel
92D. Etxebarria35:54:43+57:25Euskaltel
93A. Botcharov35:54:51+57:33AG2R
94G. Mikhailov35:55:02+57:44Lotto
95J. Vaughters35:55:17+57:59Crédit Agricole
96D. Moncoutié35:55:17+57:59Cofidis
97S. Kjærgaard35:55:34+58:16US Postal Service
98X. Jan35:55:42+58:24Big Mat-Auber
99M. Lelli35:57:09+59:51Cofidis
100L. Roux35:57:18+1:00:00Jean Delatour
101P. Lino35:57:42+1:00:24Festina
102J. Durand35:57:45+1:00:27Française des Jeux
103G. Verheyen35:58:11+1:00:53Rabobank
104J. Piil35:59:06+1:01:48Team CSC
105D. Atienza35:59:24+1:02:06Cofidis
106N. Mattan35:59:25+1:02:07Cofidis
107S. Chavanel35:59:44+1:02:26Bonjour
108N. Larsen35:59:45+1:02:27Team CSC
109E. Zabel36:00:13+1:02:55Telekom
110Á. González de Galdeano36:00:44+1:03:26ONCE
111H. Zubeldia36:00:55+1:03:37Euskaltel
112A. López36:01:00+1:03:42Euskaltel
113N. Vogondy36:01:01+1:03:43Française des Jeux
114D. Schnider36:01:07+1:03:49Française des Jeux
115E. Magnien36:03:05+1:05:47Française des Jeux
116A. Sivakov36:03:14+1:05:56Big Mat-Auber
117G. Niermann36:03:21+1:06:03Rabobank
118J. Rubiera36:03:52+1:06:34US Postal Service
119M. Blaudzun36:04:04+1:06:46Team CSC
120S. Talabardon36:04:12+1:06:54Big Mat-Auber
121M. den Bakker36:04:33+1:07:15Rabobank
122D. Nardello36:04:42+1:07:24Mapei-Quick Step
123F. Rénier36:05:02+1:07:44Bonjour
124D. Nazon36:05:03+1:07:45Bonjour
125E. Jiménez36:05:33+1:08:15iBanesto.com
126S. Ivanov36:06:40+1:09:22Fassa Bortolo
127C. Capelle36:07:28+1:10:10Big Mat-Auber
128A. Morin36:07:28+1:10:10Crédit Agricole
129S. Vermaut36:07:28+1:10:10Lotto
130U. Etxebarria36:08:10+1:10:52Euskaltel
131F. Cárdenas36:08:20+1:11:02Kelme
132C. Agnolutto36:08:51+1:11:33AG2R
133M. Pinotti36:09:15+1:11:57Lampre-Daikin
134N. Jalabert36:09:50+1:12:32Team CSC
135F. Cerezo36:09:51+1:12:33Team CSC
136F. Bessy36:10:47+1:13:29Crédit Agricole
137F. Guesdon36:11:16+1:13:58Française des Jeux
138D. Menchov36:11:43+1:14:25iBanesto.com
139J. Bernard36:12:46+1:15:28Jean Delatour
140J. Museeuw36:13:17+1:15:59Domo-Farm Frites
141T. Hushovd36:14:46+1:17:28Crédit Agricole
142J. Svorada36:14:52+1:17:34Lampre-Daikin
143R. Belohvoščiks36:15:32+1:18:14Lampre-Daikin
144Á. Castresana36:16:05+1:18:47Euskaltel
145J. Verstrepen36:16:27+1:19:09Lampre-Daikin
146E. Seigneur36:16:48+1:19:30Jean Delatour
147R. Verbrugghe36:16:50+1:19:32Lotto
148B. McGee36:18:44+1:21:26Française des Jeux
149T. Gouvenou36:18:52+1:21:34Big Mat-Auber
150M. Frutti36:18:57+1:21:39Lampre-Daikin
151G. Maignan36:19:21+1:22:03AG2R
152M. Milesi36:19:24+1:22:06Domo-Farm Frites
153J. Kirsipuu36:20:37+1:23:19AG2R
154R. Vainsteins36:20:58+1:23:40Domo-Farm Frites
155S. Hinault36:21:44+1:24:26Crédit Agricole
156L. Capelle36:22:00+1:24:42AG2R
157S. Demarbaix36:22:49+1:25:31AG2R
158O. Perraudeau36:23:42+1:26:24Bonjour
159M. García36:24:39+1:27:21Team CSC
160G. Auger36:24:54+1:27:36Big Mat-Auber
161E. Cassani36:25:11+1:27:53Domo-Farm Frites
162R. Bertogliati36:28:12+1:30:54Lampre-Daikin
163L. Auger36:28:38+1:31:20Big Mat-Auber
164D. Bramati36:28:54+1:31:36Mapei-Quick Step
165C. Oriol36:28:56+1:31:38Jean Delatour
166T. Steels36:29:26+1:32:08Mapei-Quick Step
167R. Sørensen36:30:21+1:33:03Team CSC
168C. Jenner36:30:42+1:33:24Crédit Agricole
169M. Serpellini36:31:08+1:33:50Lampre-Daikin
170J. Casper36:31:44+1:34:26Française des Jeux
171S. Bergès36:32:54+1:35:36AG2R
172M. van Heeswijk36:35:31+1:38:13Domo-Farm Frites
173J. Blijlevens36:44:36+1:47:18Lotto
174B. Leysen36:52:32+1:55:14Mapei-Quick Step
175D. Millar36:54:43+1:57:25Cofidis
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank15:00:10(13)
2Festina15:45:43+45:33(41)
3Kelme16:09:30+1:09:20(50)
4Domo-Farm Frites16:09:34+1:09:24(126)
5Lampre-Daikin16:12:14+1:12:04(41)
6Crédit Agricole16:12:14+1:12:04(57)
7AG2R16:12:14+1:12:04(115)
8Française des Jeux16:12:14+1:12:04(143)
9Fassa Bortolo16:12:14+1:12:04(174)
10Bonjour16:12:18+1:12:08(68)
11Cofidis16:12:22+1:12:12(171)
12Telekom16:45:36+1:45:26(69)
13Big Mat-Auber16:45:36+1:45:26(83)
14Lotto16:45:36+1:45:26(93)
15ONCE16:45:36+1:45:26(113)
16Team CSC16:45:36+1:45:26(120)
17US Postal Service16:45:36+1:45:26(161)
18Mapei-Quick Step16:45:36+1:45:26(183)
19iBanesto.com16:45:36+1:45:26(213)
20Jean Delatour16:45:36+1:45:26(240)
21Euskaltel16:45:36+1:45:26(251)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank105:12:16(1042)
2Festina105:36:11+23:55(691)
3Crédit Agricole105:55:33+43:17(448)
4Kelme106:03:01+50:45(744)
5Fassa Bortolo106:10:24+58:08(1068)
6Bonjour106:10:52+58:36(778)
7Domo-Farm Frites106:20:27+1:08:11(1262)
8Française des Jeux106:28:57+1:16:41(1696)
9ONCE106:35:24+1:23:08(959)
10US Postal Service106:38:16+1:26:00(1155)
11Telekom106:39:49+1:27:33(794)
12Mapei-Quick Step106:43:10+1:30:54(1232)
13iBanesto.com106:46:00+1:33:44(1507)
14Lotto106:50:00+1:37:44(1162)
15Team CSC106:51:36+1:39:20(1573)
16Cofidis106:51:43+1:39:27(1289)
17AG2R106:54:25+1:42:09(1488)
18Jean Delatour106:57:32+1:45:16(1424)
19Big Mat-Auber106:57:49+1:45:33(1171)
20Lampre-Daikin107:00:14+1:47:58(1743)
21Euskaltel107:21:47+2:09:31(1886)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
A. González111
M. Wauters105
N. Loda103
L. Turpin99
S. Knaven96
L. Dierckxsens95
S. Teutenberg89
E. Dekker87
B. de Groot73
A. Kivilev73
J. Durand69
P. Chanteur57
F. Simon29
S. O'Grady2
J. Casper2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
V. Ekimov10
A. Tauler10
M. Lotz10
J. Pascual10
O. Pozzi10
F. García10
T. Hamilton10
G. Bouvard10
L. Lamouller10
R. Hunter10
P. Van Hyfte10
C. Mengin9
I. Cuesta9
G. Trentin9
J. García9