Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 7 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 162 km. Type: berg. Datum: 14 Jul 2001

Snelheid: 39.623 km/h (in database), 39.501 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Jalabert4:06:04Team CSC
2 J. Voigt4:06:15+0:11Crédit Agricole
3 L. Roux4:06:15+0:11Jean Delatour
4 I. Cuesta4:06:17+0:13Cofidis
5 I. Basso4:07:40+1:36Fassa Bortolo
6 D. Etxebarria4:10:32+4:28Euskaltel
7 A. Vinokourov4:10:32+4:28Telekom
8 L. Brochard4:10:32+4:28Jean Delatour
9 M. Tosatto4:10:32+4:28Fassa Bortolo
10 F. Bouyer4:10:32+4:28Bonjour
11 S. O'Grady4:10:32+4:28Crédit Agricole
12 P. Bettini4:10:32+4:28Mapei-Quick Step
13 F. Simon4:10:32+4:28Bonjour
14 J. Gutierrez4:10:32+4:28Kelme
15 G. Mikhailov4:10:32+4:28Lotto
16 F. Baldato4:10:32+4:28Fassa Bortolo
17 A. Botcharov4:10:32+4:28AG2R
18 P. Wadecki4:10:32+4:28Domo-Farm Frites
19 G. Bouvard4:10:32+4:28Jean Delatour
20 G. Verheyen4:10:32+4:28Rabobank
21 W. Bénéteau4:10:32+4:28Bonjour
22 K. Van De Wouwer4:10:32+4:28Lotto
23 N. Sørensen4:10:32+4:28Team CSC
24 J. Ullrich4:10:32+4:28Telekom
25 F. Mancebo4:10:32+4:28iBanesto.com
26 M. Pinotti4:10:32+4:28Lampre-Daikin
27 B. Julich4:10:32+4:28Crédit Agricole
28 J. Odriozola4:10:32+4:28iBanesto.com
29 J. Pascual4:10:32+4:28iBanesto.com
30 G. Trentin4:10:32+4:28Cofidis
31 C. Moreau4:10:32+4:28Festina
32 J. Jaksche4:10:32+4:28ONCE
33 J. Beloki4:10:32+4:28ONCE
34 J. Gutiérrez4:10:32+4:28ONCE
35 L. Armstrong4:10:32+4:28US Postal Service
36 M. Aerts4:10:32+4:28Lotto
37 I. González de Galdeano4:10:32+4:28ONCE
38 M. Pradera4:10:32+4:28ONCE
39 A. Kivilev4:10:32+4:28Cofidis
40 M. Boogerd4:10:32+4:28Rabobank
41 T. Brożyna4:10:32+4:28iBanesto.com
42 A. Klöden4:10:32+4:28Telekom
43 Ó. Sevilla4:10:32+4:28Kelme
44 L. Lamouller4:10:32+4:28Big Mat-Auber
45 S. Garzelli4:10:32+4:28Mapei-Quick Step
46 S. Botero4:10:32+4:28Kelme
47 F. García4:10:32+4:28Festina
48 J. Pascual4:10:32+4:28Kelme
49 D. Rous4:10:32+4:28Bonjour
50 Á. Casero4:10:32+4:28Festina
51 B. Salmon4:10:32+4:28AG2R
52 S. Goubert4:10:32+4:28Jean Delatour
53 M. Bartoli4:10:32+4:28Mapei-Quick Step
54 A. Merckx4:10:32+4:28Domo-Farm Frites
55 I. Chaurreau4:10:32+4:28Euskaltel
56 R. Heras4:10:32+4:28US Postal Service
57 P. Halgand4:10:32+4:28Jean Delatour
58 M. Serrano4:10:32+4:28ONCE
59 S. Heulot4:10:32+4:28Big Mat-Auber
60 S. Montgomery4:10:32+4:28Française des Jeux
61 X. Jan4:10:32+4:28Big Mat-Auber
62 D. Atienza4:10:32+4:28Cofidis
63 G. Hincapie4:10:32+4:28US Postal Service
64 J. Vaughters4:10:32+4:28Crédit Agricole
65 W. Belli4:10:32+4:28Fassa Bortolo
66 L. Pérez4:10:32+4:28Festina
67 U. Bölts4:10:32+4:28Telekom
68 C. Sastre4:10:32+4:28ONCE
69 G. Guerini4:10:32+4:28Telekom
70 J. Heppner4:10:32+4:28Telekom
71 S. Blanco4:10:32+4:28iBanesto.com
72 J. Robin4:10:32+4:28Bonjour
73 D. Nardello4:10:32+4:28Mapei-Quick Step
74 L. Piepoli4:10:32+4:28iBanesto.com
75 R. Laiseka4:10:32+4:28Euskaltel
76 J. Rubiera4:10:43+4:39US Postal Service
77 M. Lelli4:15:07+9:03Cofidis
78 M. den Bakker4:16:54+10:50Rabobank
79 J. Piil4:16:54+10:50Team CSC
80 M. García4:16:54+10:50Team CSC
81 M. Blaudzun4:16:54+10:50Team CSC
82 C. Mengin4:16:54+10:50Française des Jeux
83 N. Loda4:16:54+10:50Fassa Bortolo
84 N. Jalabert4:16:54+10:50Team CSC
85 R. Hunter4:16:54+10:50Lampre-Daikin
86 L. Dierckxsens4:16:54+10:50Lampre-Daikin
87 N. Larsen4:16:54+10:50Team CSC
88 V. Ekimov4:16:54+10:50US Postal Service
89 G. Maignan4:16:54+10:50AG2R
90 T. Hamilton4:16:54+10:50US Postal Service
91 A. Petacchi4:16:54+10:50Fassa Bortolo
92 E. Zabel4:16:54+10:50Telekom
93 N. Vogondy4:16:54+10:50Française des Jeux
94 A. Morin4:16:54+10:50Crédit Agricole
95 D. Schnider4:16:54+10:50Française des Jeux
96 E. Magnien4:16:54+10:50Française des Jeux
97 S. Wesemann4:16:54+10:50Telekom
98 G. Niermann4:16:54+10:50Rabobank
99 P. Chanteur4:16:54+10:50Festina
100 P. Lino4:16:54+10:50Festina
101 F. Brard4:16:54+10:50Festina
102 S. Vermaut4:16:54+10:50Lotto
103 H. Zubeldia4:16:54+10:50Euskaltel
104 M. Lotz4:16:54+10:50Rabobank
105 A. Sivakov4:16:54+10:50Big Mat-Auber
106 N. Mattan4:16:54+10:50Cofidis
107 M. Wauters4:16:54+10:50Rabobank
108 K. Livingston4:16:54+10:50Telekom
109 D. Moncoutié4:16:54+10:50Cofidis
110 C. Agnolutto4:16:54+10:50AG2R
111 F. Rodriguez4:16:54+10:50Domo-Farm Frites
112 P. Van Hyfte4:16:54+10:50Lotto
113 B. de Groot4:16:54+10:50Rabobank
114 S. Baguet4:16:54+10:50Lotto
115 A. Tauler4:16:54+10:50Kelme
116 D. Menchov4:16:54+10:50iBanesto.com
117 J. Vidal4:16:54+10:50Kelme
118 F. Cárdenas4:16:54+10:50Kelme
119 L. Turpin4:16:54+10:50AG2R
120 F. Rénier4:16:54+10:50Bonjour
121 S. Kjærgaard4:16:54+10:50US Postal Service
122 S. Ivanov4:16:54+10:50Fassa Bortolo
123 J. García4:16:54+10:50iBanesto.com
124 Á. González de Galdeano4:16:54+10:50ONCE
125 A. López4:16:54+10:50Euskaltel
126 O. Pozzi4:16:54+10:50Fassa Bortolo
127 E. Seigneur4:16:54+10:50Jean Delatour
128 J. Bernard4:16:54+10:50Jean Delatour
129 V. Peña4:16:54+10:50US Postal Service
130 U. Etxebarria4:16:54+10:50Euskaltel
131 E. Jiménez4:16:54+10:50iBanesto.com
132 R. Belohvoščiks4:24:45+18:41Lampre-Daikin
133 D. Nazon4:24:45+18:41Bonjour
134 R. Bertogliati4:24:45+18:41Lampre-Daikin
135 M. Frutti4:24:45+18:41Lampre-Daikin
136 S. Knaven4:24:45+18:41Domo-Farm Frites
137 J. Museeuw4:24:45+18:41Domo-Farm Frites
138 M. Serpellini4:24:45+18:41Lampre-Daikin
139 C. Capelle4:24:45+18:41Big Mat-Auber
140 T. Hushovd4:24:45+18:41Crédit Agricole
141 J. Svorada4:24:45+18:41Lampre-Daikin
142 T. Steels4:24:45+18:41Mapei-Quick Step
143 J. Verstrepen4:24:45+18:41Lampre-Daikin
144 T. Gouvenou4:24:45+18:41Big Mat-Auber
145 M. Milesi4:24:45+18:41Domo-Farm Frites
146 E. Dekker4:24:45+18:41Rabobank
147 B. McGee4:24:45+18:41Française des Jeux
148 A. González4:24:45+18:41Kelme
149 S. Chavanel4:24:45+18:41Bonjour
150 P. Fornaciari4:30:54+24:50Mapei-Quick Step
151 R. Verbrugghe4:30:54+24:50Lotto
152 S. Hinault4:30:54+24:50Crédit Agricole
153 J. Durand4:30:54+24:50Française des Jeux
154 G. Auger4:30:54+24:50Big Mat-Auber
155 B. Leysen4:30:54+24:50Mapei-Quick Step
156 S. Demarbaix4:30:54+24:50AG2R
157 F. Bessy4:30:54+24:50Crédit Agricole
158 D. Bramati4:30:54+24:50Mapei-Quick Step
159 R. Sørensen4:30:54+24:50Team CSC
160 F. Cerezo4:30:54+24:50Team CSC
161 S. Talabardon4:30:54+24:50Big Mat-Auber
162 M. van Heeswijk4:30:54+24:50Domo-Farm Frites
163 J. Blijlevens4:30:54+24:50Lotto
164 O. Perraudeau4:30:54+24:50Bonjour
165 D. Millar4:30:54+24:50Cofidis
166 C. Jenner4:30:54+24:50Crédit Agricole
167 C. Oriol4:30:54+24:50Jean Delatour
168 E. Cassani4:30:54+24:50Domo-Farm Frites
169 Á. Castresana4:30:54+24:50Euskaltel
170 S. Teutenberg4:30:54+24:50Festina
171 L. Capelle4:30:54+24:50AG2R
172 S. Bergès4:30:54+24:50AG2R
173 J. Kirsipuu4:30:54+24:50AG2R
174 F. Guesdon4:30:54+24:50Française des Jeux
175 L. Auger4:30:54+24:50Big Mat-Auber
176 R. Vainsteins4:30:54+24:50Domo-Farm Frites
177 J. Casper4:32:22+26:18Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. Voigt29:51:29Crédit Agricole
2L. Jalabert29:54:03+2:34Team CSC
3S. O'Grady29:55:32+4:03Crédit Agricole
4B. Julich29:55:55+4:26Crédit Agricole
5I. González de Galdeano29:56:29+5:00ONCE
6J. Beloki29:56:39+5:10ONCE
7C. Sastre29:56:40+5:11ONCE
8J. Jaksche29:56:44+5:15ONCE
9C. Moreau29:56:49+5:20Festina
10J. Gutiérrez29:56:52+5:23ONCE
11M. Serrano29:56:55+5:26ONCE
12Á. Casero29:57:05+5:36Festina
13M. Pradera29:57:14+5:45ONCE
14L. Pérez29:57:22+5:53Festina
15L. Armstrong29:57:25+5:56US Postal Service
16I. Basso29:57:29+6:00Fassa Bortolo
17S. Botero29:57:43+6:14Kelme
18J. Gutierrez29:57:49+6:20Kelme
19J. Ullrich29:57:52+6:23Telekom
20A. Klöden29:58:04+6:35Telekom
21R. Heras29:58:06+6:37US Postal Service
22Ó. Sevilla29:58:11+6:42Kelme
23A. Vinokourov29:58:17+6:48Telekom
24M. Boogerd29:58:19+6:50Rabobank
25M. Bartoli29:59:05+7:36Mapei-Quick Step
26S. Garzelli29:59:16+7:47Mapei-Quick Step
27S. Heulot29:59:16+7:47Big Mat-Auber
28D. Rous29:59:20+7:51Bonjour
29W. Bénéteau29:59:47+8:18Bonjour
30J. Robin29:59:54+8:25Bonjour
31F. Simon29:59:56+8:27Bonjour
32T. Brożyna30:00:02+8:33iBanesto.com
33J. Pascual30:00:10+8:41iBanesto.com
34F. Mancebo30:00:12+8:43iBanesto.com
35J. Odriozola30:00:14+8:45iBanesto.com
36M. Tosatto30:00:15+8:46Fassa Bortolo
37P. Wadecki30:00:23+8:54Domo-Farm Frites
38L. Brochard30:00:25+8:56Jean Delatour
39S. Blanco30:00:26+8:57iBanesto.com
40U. Bölts30:00:26+8:57Telekom
41A. Merckx30:00:28+8:59Domo-Farm Frites
42G. Hincapie30:00:29+9:00US Postal Service
43W. Belli30:00:32+9:03Fassa Bortolo
44P. Halgand30:00:40+9:11Jean Delatour
45B. Salmon30:01:29+10:00AG2R
46I. Chaurreau30:01:32+10:03Euskaltel
47S. Montgomery30:01:46+10:17Française des Jeux
48M. Aerts30:01:47+10:18Lotto
49K. Van De Wouwer30:01:49+10:20Lotto
50J. Heppner30:02:01+10:32Telekom
51F. Brard30:03:18+11:49Festina
52V. Peña30:04:04+12:35US Postal Service
53G. Guerini30:05:13+13:44Telekom
54J. Vidal30:05:31+14:02Kelme
55N. Sørensen30:06:18+14:49Team CSC
56S. Wesemann30:06:38+15:09Telekom
57F. Bouyer30:06:57+15:28Bonjour
58K. Livingston30:08:08+16:39Telekom
59S. Baguet30:08:16+16:47Lotto
60A. Petacchi30:11:43+20:14Fassa Bortolo
61J. García30:12:33+21:04iBanesto.com
62G. Trentin30:12:52+21:23Cofidis
63I. Cuesta30:13:04+21:35Cofidis
64C. Mengin30:13:04+21:35Française des Jeux
65P. Van Hyfte30:14:29+23:00Lotto
66R. Hunter30:14:49+23:20Lampre-Daikin
67L. Lamouller30:14:51+23:22Big Mat-Auber
68G. Bouvard30:15:10+23:41Jean Delatour
69T. Hamilton30:15:17+23:48US Postal Service
70F. García30:15:28+23:59Festina
71O. Pozzi30:15:33+24:04Fassa Bortolo
72J. Pascual30:16:00+24:31Kelme
73M. Lotz30:16:16+24:47Rabobank
74A. Tauler30:16:17+24:48Kelme
75V. Ekimov30:16:30+25:01US Postal Service
76B. de Groot30:16:44+25:15Rabobank
77A. Kivilev30:17:27+25:58Cofidis
78P. Bettini30:17:35+26:06Mapei-Quick Step
79F. Baldato30:18:38+27:09Fassa Bortolo
80L. Piepoli30:19:05+27:36iBanesto.com
81F. Rodriguez30:19:08+27:39Domo-Farm Frites
82S. Goubert30:19:15+27:46Jean Delatour
83R. Laiseka30:19:25+27:56Euskaltel
84D. Etxebarria30:19:31+28:02Euskaltel
85A. Botcharov30:19:39+28:10AG2R
86G. Mikhailov30:19:50+28:21Lotto
87J. Vaughters30:20:05+28:36Crédit Agricole
88D. Moncoutié30:20:05+28:36Cofidis
89S. Kjærgaard30:20:22+28:53US Postal Service
90X. Jan30:20:30+29:01Big Mat-Auber
91M. Lelli30:21:57+30:28Cofidis
92L. Roux30:22:06+30:37Jean Delatour
93P. Lino30:22:30+31:01Festina
94S. Teutenberg30:22:45+31:16Festina
95G. Verheyen30:22:59+31:30Rabobank
96J. Piil30:23:54+32:25Team CSC
97D. Atienza30:24:12+32:43Cofidis
98N. Mattan30:24:13+32:44Cofidis
99S. Chavanel30:24:32+33:03Bonjour
100N. Larsen30:24:33+33:04Team CSC
101E. Zabel30:25:01+33:32Telekom
102L. Dierckxsens30:25:17+33:48Lampre-Daikin
103Á. González de Galdeano30:25:32+34:03ONCE
104H. Zubeldia30:25:43+34:14Euskaltel
105A. López30:25:48+34:19Euskaltel
106N. Vogondy30:25:49+34:20Française des Jeux
107D. Schnider30:25:55+34:26Française des Jeux
108L. Turpin30:26:07+34:38AG2R
109E. Magnien30:27:43+36:14Française des Jeux
110A. Sivakov30:28:02+36:33Big Mat-Auber
111G. Niermann30:28:09+36:40Rabobank
112P. Chanteur30:28:14+36:45Festina
113M. Wauters30:28:14+36:45Rabobank
114J. Rubiera30:28:40+37:11US Postal Service
115M. Blaudzun30:28:52+37:23Team CSC
116S. Talabardon30:29:00+37:31Big Mat-Auber
117M. den Bakker30:29:21+37:52Rabobank
118D. Nardello30:29:30+38:01Mapei-Quick Step
119F. Rénier30:29:50+38:21Bonjour
120D. Nazon30:29:51+38:22Bonjour
121A. González30:30:10+38:41Kelme
122N. Loda30:30:15+38:46Fassa Bortolo
123E. Jiménez30:30:21+38:52iBanesto.com
124S. Ivanov30:31:28+39:59Fassa Bortolo
125C. Capelle30:32:16+40:47Big Mat-Auber
126A. Morin30:32:16+40:47Crédit Agricole
127S. Vermaut30:32:16+40:47Lotto
128U. Etxebarria30:32:58+41:29Euskaltel
129F. Cárdenas30:33:08+41:39Kelme
130C. Agnolutto30:33:39+42:10AG2R
131M. Pinotti30:34:03+42:34Lampre-Daikin
132N. Jalabert30:34:38+43:09Team CSC
133F. Cerezo30:34:39+43:10Team CSC
134F. Bessy30:35:35+44:06Crédit Agricole
135F. Guesdon30:36:04+44:35Française des Jeux
136S. Knaven30:36:16+44:47Domo-Farm Frites
137D. Menchov30:36:31+45:02iBanesto.com
138J. Bernard30:37:34+46:05Jean Delatour
139J. Museeuw30:38:05+46:36Domo-Farm Frites
140T. Hushovd30:39:34+48:05Crédit Agricole
141J. Svorada30:39:40+48:11Lampre-Daikin
142R. Belohvoščiks30:40:20+48:51Lampre-Daikin
143Á. Castresana30:40:53+49:24Euskaltel
144J. Verstrepen30:41:15+49:46Lampre-Daikin
145E. Seigneur30:41:36+50:07Jean Delatour
146R. Verbrugghe30:41:38+50:09Lotto
147B. McGee30:43:32+52:03Française des Jeux
148T. Gouvenou30:43:40+52:11Big Mat-Auber
149M. Frutti30:43:45+52:16Lampre-Daikin
150G. Maignan30:44:09+52:40AG2R
151M. Milesi30:44:12+52:43Domo-Farm Frites
152J. Kirsipuu30:45:25+53:56AG2R
153R. Vainsteins30:45:46+54:17Domo-Farm Frites
154S. Hinault30:46:32+55:03Crédit Agricole
155L. Capelle30:46:48+55:19AG2R
156S. Demarbaix30:47:37+56:08AG2R
157O. Perraudeau30:48:30+57:01Bonjour
158M. García30:49:27+57:58Team CSC
159G. Auger30:49:42+58:13Big Mat-Auber
160E. Cassani30:49:59+58:30Domo-Farm Frites
161E. Dekker30:50:37+59:08Rabobank
162R. Bertogliati30:53:00+1:01:31Lampre-Daikin
163L. Auger30:53:26+1:01:57Big Mat-Auber
164D. Bramati30:53:42+1:02:13Mapei-Quick Step
165C. Oriol30:53:44+1:02:15Jean Delatour
166T. Steels30:54:14+1:02:45Mapei-Quick Step
167P. Fornaciari30:54:44+1:03:15Mapei-Quick Step
168R. Sørensen30:55:09+1:03:40Team CSC
169C. Jenner30:55:30+1:04:01Crédit Agricole
170M. Serpellini30:55:56+1:04:27Lampre-Daikin
171J. Durand30:56:03+1:04:34Française des Jeux
172J. Casper30:56:32+1:05:03Française des Jeux
173S. Bergès30:57:42+1:06:13AG2R
174M. van Heeswijk31:00:19+1:08:50Domo-Farm Frites
175J. Blijlevens31:09:24+1:17:55Lotto
176B. Leysen31:17:20+1:25:51Mapei-Quick Step
177D. Millar31:19:31+1:28:02Cofidis
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole12:27:07(40)
2Jean Delatour12:27:11+0:04(30)
3Cofidis12:27:21+0:14(73)
4Fassa Bortolo12:28:44+1:37(30)
5Bonjour12:31:36+4:29(44)
6Telekom12:31:36+4:29(73)
7Lotto12:31:36+4:29(73)
8iBanesto.com12:31:36+4:29(82)
9ONCE12:31:36+4:29(99)
10Kelme12:31:36+4:29(103)
11Mapei-Quick Step12:31:36+4:29(110)
12Festina12:31:36+4:29(128)
13Euskaltel12:31:36+4:29(136)
14US Postal Service12:31:36+4:29(154)
15Big Mat-Auber12:31:36+4:29(164)
16Team CSC12:33:10+6:03(103)
17Rabobank12:37:58+10:51(138)
18AG2R12:37:58+10:51(157)
19Domo-Farm Frites12:37:58+10:51(183)
20Lampre-Daikin12:44:20+17:13(197)
21Française des Jeux12:44:20+17:13(235)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole89:43:19(391)
2ONCE89:49:48+6:29(846)
3Festina89:50:28+7:09(650)
4US Postal Service89:52:40+9:21(994)
5Kelme89:53:19+10:00(694)
6Telekom89:54:13+10:54(725)
7Mapei-Quick Step89:57:34+14:15(1049)
8Fassa Bortolo89:58:10+14:51(894)
9Bonjour89:58:34+15:15(710)
10iBanesto.com90:00:24+17:05(1294)
11Lotto90:04:24+21:05(1069)
12Team CSC90:06:00+22:41(1453)
13Domo-Farm Frites90:10:45+27:26(1136)
14Rabobank90:11:46+28:27(1029)
15Jean Delatour90:11:56+28:37(1184)
16Big Mat-Auber90:12:13+28:54(1088)
17Française des Jeux90:16:43+33:24(1553)
18Euskaltel90:36:11+52:52(1635)
19Cofidis90:39:21+56:02(1118)
20AG2R90:42:11+58:52(1373)
21Lampre-Daikin90:48:00+1:04:41(1702)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
L. Roux51
J. Rubiera37
D. Nardello37
D. Atienza35
M. Pinotti33
G. Verheyen31
I. Cuesta28
G. Mikhailov28
J. Vaughters28
I. Basso27
A. Botcharov27
X. Jan26
D. Etxebarria25
R. Laiseka24
E. Seigneur24
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. Cerezo53
F. Bessy51
F. Guesdon49
S. Talabardon49
F. Brard40
S. Teutenberg37
V. Peña36
D. Nazon35
A. González33
R. Verbrugghe28
C. Capelle27
J. Vidal27
Á. Castresana26
S. Chavanel26
J. Kirsipuu19