Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 6 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 211.5 km. Type: medium. Datum: 13 Jul 2001

Snelheid: 43.66 km/h (in database), 43.661 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Kirsipuu4:50:39AG2R
2 D. Nazon4:50:39Bonjour
3 J. Svorada4:50:39Lampre-Daikin
4 E. Zabel4:50:39Telekom
5 S. O'Grady4:50:39Crédit Agricole
6 J. Casper4:50:39Française des Jeux
7 N. Mattan4:50:39Cofidis
8 C. Capelle4:50:39Big Mat-Auber
9 A. Sivakov4:50:39Big Mat-Auber
10 R. Vainsteins4:50:39Domo-Farm Frites
11 D. Etxebarria4:50:39Euskaltel
12 L. Auger4:50:39Big Mat-Auber
13 G. Auger4:50:39Big Mat-Auber
14 A. Botcharov4:50:39AG2R
15 T. Gouvenou4:50:39Big Mat-Auber
16 F. Simon4:50:39Bonjour
17 S. Ivanov4:50:39Fassa Bortolo
18 M. Blaudzun4:50:39Team CSC
19 J. Gutierrez4:50:39Kelme
20 A. Petacchi4:50:39Fassa Bortolo
21 M. Boogerd4:50:39Rabobank
22 F. Rodriguez4:50:39Domo-Farm Frites
23 G. Mikhailov4:50:39Lotto
24 B. Julich4:50:39Crédit Agricole
25 J. Voigt4:50:39Crédit Agricole
26 L. Capelle4:50:39AG2R
27 L. Brochard4:50:39Jean Delatour
28 S. Teutenberg4:50:39Festina
29 A. González4:50:39Kelme
30 C. Moreau4:50:39Festina
31 D. Rous4:50:39Bonjour
32 P. Wadecki4:50:39Domo-Farm Frites
33 Á. Castresana4:50:39Euskaltel
34 S. Heulot4:50:39Big Mat-Auber
35 J. Ullrich4:50:39Telekom
36 L. Pérez4:50:39Festina
37 I. González de Galdeano4:50:39ONCE
38 Ó. Sevilla4:50:39Kelme
39 M. Aerts4:50:39Lotto
40 J. Beloki4:50:39ONCE
41 J. Gutiérrez4:50:39ONCE
42 Á. Casero4:50:39Festina
43 P. Chanteur4:50:39Festina
44 S. Wesemann4:50:39Telekom
45 J. Pascual4:50:39Kelme
46 R. Heras4:50:39US Postal Service
47 L. Armstrong4:50:39US Postal Service
48 F. García4:50:39Festina
49 G. Hincapie4:50:39US Postal Service
50 M. Pradera4:50:39ONCE
51 C. Vandevelde4:50:39US Postal Service
52 W. Belli4:50:39Fassa Bortolo
53 S. Botero4:50:39Kelme
54 A. Vinokourov4:50:39Telekom
55 A. Kivilev4:50:39Cofidis
56 S. Baguet4:50:39Lotto
57 R. Hunter4:50:39Lampre-Daikin
58 V. Peña4:50:39US Postal Service
59 G. Bouvard4:50:39Jean Delatour
60 I. Chaurreau4:50:39Euskaltel
61 N. Loda4:50:39Fassa Bortolo
62 W. Bénéteau4:50:39Bonjour
63 J. Odriozola4:50:39iBanesto.com
64 F. Mancebo4:50:39iBanesto.com
65 N. Jalabert4:50:39Team CSC
66 G. Verheyen4:50:39Rabobank
67 V. Ekimov4:50:39US Postal Service
68 S. Garzelli4:50:39Mapei-Quick Step
69 M. Lelli4:50:39Cofidis
70 S. Zanini4:50:39Mapei-Quick Step
71 L. Jalabert4:50:39Team CSC
72 P. Halgand4:50:39Jean Delatour
73 M. Bartoli4:50:39Mapei-Quick Step
74 M. Serrano4:50:39ONCE
75 S. Blanco4:50:39iBanesto.com
76 F. Brard4:50:39Festina
77 J. Museeuw4:50:39Domo-Farm Frites
78 A. Klöden4:50:39Telekom
79 J. Pascual4:50:39iBanesto.com
80 G. Trentin4:50:39Cofidis
81 J. Jaksche4:50:39ONCE
82 J. Vaughters4:50:39Crédit Agricole
83 K. Van De Wouwer4:50:39Lotto
84 C. Rinero4:50:39Cofidis
85 U. Etxebarria4:50:39Euskaltel
86 F. Rénier4:50:39Bonjour
87 D. Schnider4:50:39Française des Jeux
88 M. Lotz4:50:39Rabobank
89 M. Wauters4:50:39Rabobank
90 E. Dekker4:50:39Rabobank
91 J. Robin4:50:39Bonjour
92 E. Cassani4:50:39Domo-Farm Frites
93 S. Vermaut4:50:39Lotto
94 U. Bölts4:50:39Telekom
95 J. Heppner4:50:39Telekom
96 F. Cerezo4:50:39Team CSC
97 M. Tosatto4:50:39Fassa Bortolo
98 J. Verstrepen4:50:39Lampre-Daikin
99 E. Magnien4:50:39Française des Jeux
100 R. Belohvoščiks4:50:39Lampre-Daikin
101 T. Del Olmo4:50:39Euskaltel
102 N. Sørensen4:50:39Team CSC
103 S. Knaven4:50:39Domo-Farm Frites
104 B. Salmon4:50:39AG2R
105 P. Fornaciari4:50:39Mapei-Quick Step
106 D. Nardello4:50:39Mapei-Quick Step
107 S. Montgomery4:50:39Française des Jeux
108 F. Bouyer4:50:39Bonjour
109 R. Bertogliati4:50:39Lampre-Daikin
110 M. Pinotti4:50:39Lampre-Daikin
111 D. Bramati4:50:39Mapei-Quick Step
112 P. Van Hyfte4:50:39Lotto
113 H. Zubeldia4:50:39Euskaltel
114 D. Atienza4:50:39Cofidis
115 I. Cuesta4:50:39Cofidis
116 P. Bettini4:50:39Mapei-Quick Step
117 C. Sastre4:50:39ONCE
118 G. Niermann4:50:39Rabobank
119 L. Lamouller4:50:39Big Mat-Auber
120 M. den Bakker4:50:39Rabobank
121 J. Rubiera4:50:39US Postal Service
122 J. Vidal4:50:39Kelme
123 S. Goubert4:50:39Jean Delatour
124 D. Moncoutié4:50:39Cofidis
125 T. Brożyna4:50:39iBanesto.com
126 L. Dierckxsens4:50:39Lampre-Daikin
127 T. Hushovd4:50:39Crédit Agricole
128 N. Vogondy4:50:39Française des Jeux
129 F. Bessy4:50:39Crédit Agricole
130 P. Lino4:50:39Festina
131 K. Livingston4:50:39Telekom
132 C. Mengin4:50:39Française des Jeux
133 A. Morin4:50:39Crédit Agricole
134 L. Turpin4:50:39AG2R
135 S. Bergès4:50:39AG2R
136 L. Roux4:50:39Jean Delatour
137 R. Laiseka4:50:39Euskaltel
138 I. Basso4:50:39Fassa Bortolo
139 Á. González de Galdeano4:50:39ONCE
140 E. Seigneur4:50:39Jean Delatour
141 S. Talabardon4:50:39Big Mat-Auber
142 M. Serpellini4:50:39Lampre-Daikin
143 N. Larsen4:50:39Team CSC
144 R. Sørensen4:50:39Team CSC
145 A. López4:50:39Euskaltel
146 L. Piepoli4:50:39iBanesto.com
147 J. Bernard4:50:39Jean Delatour
148 B. de Groot4:50:39Rabobank
149 M. van Heeswijk4:50:39Domo-Farm Frites
150 X. Jan4:50:39Big Mat-Auber
151 J. García4:50:39iBanesto.com
152 G. Guerini4:50:39Telekom
153 A. Tauler4:50:39Kelme
154 F. Baldato4:50:39Fassa Bortolo
155 J. Piil4:50:39Team CSC
156 S. Chavanel4:50:39Bonjour
157 A. Merckx4:50:39Domo-Farm Frites
158 C. Agnolutto4:50:39AG2R
159 O. Pozzi4:50:39Fassa Bortolo
160 T. Steels4:50:39Mapei-Quick Step
161 M. Frutti4:51:07+0:28Lampre-Daikin
162 M. Milesi4:51:12+0:33Domo-Farm Frites
163 B. McGee4:51:20+0:41Française des Jeux
164 R. Verbrugghe4:52:50+2:11Lotto
165 T. Hamilton4:55:24+4:45US Postal Service
166 M. García4:56:09+5:30Team CSC
167 E. Jiménez4:56:09+5:30iBanesto.com
168 G. Maignan4:56:09+5:30AG2R
169 J. Durand4:56:09+5:30Française des Jeux
170 A. Prétot4:56:09+5:30Festina
171 S. Demarbaix4:56:09+5:30AG2R
172 C. Jenner4:56:09+5:30Crédit Agricole
173 C. Oriol4:56:09+5:30Jean Delatour
174 F. Guesdon4:56:09+5:30Française des Jeux
175 S. Hinault4:56:09+5:30Crédit Agricole
176 D. Menchov4:56:09+5:30iBanesto.com
177 F. Cárdenas4:56:09+5:30Kelme
178 S. Kjærgaard4:56:09+5:30US Postal Service
179 S. de Jongh5:03:04+12:25Rabobank
180 O. Perraudeau5:03:04+12:25Bonjour
181 J. Blijlevens5:03:04+12:25Lotto
182 B. Leysen5:07:14+16:35Mapei-Quick Step
183 D. Millar5:07:14+16:35Cofidis
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. O'Grady25:45:00Crédit Agricole
2J. Voigt25:45:26+0:26Crédit Agricole
3B. Julich25:45:27+0:27Crédit Agricole
4I. González de Galdeano25:45:57+0:57ONCE
5J. Beloki25:46:07+1:07ONCE
6C. Sastre25:46:08+1:08ONCE
7J. Jaksche25:46:12+1:12ONCE
8C. Moreau25:46:17+1:17Festina
9J. Gutiérrez25:46:20+1:20ONCE
10M. Serrano25:46:23+1:23ONCE
11F. Brard25:46:24+1:24Festina
12Á. Casero25:46:33+1:33Festina
13M. Pradera25:46:42+1:42ONCE
14L. Pérez25:46:50+1:50Festina
15L. Armstrong25:46:53+1:53US Postal Service
16V. Peña25:47:10+2:10US Postal Service
17S. Botero25:47:11+2:11Kelme
18J. Gutierrez25:47:17+2:17Kelme
19J. Ullrich25:47:20+2:20Telekom
20A. Klöden25:47:32+2:32Telekom
21R. Heras25:47:34+2:34US Postal Service
22Ó. Sevilla25:47:39+2:39Kelme
23A. Vinokourov25:47:45+2:45Telekom
24M. Boogerd25:47:47+2:47Rabobank
25L. Jalabert25:48:19+3:19Team CSC
26M. Bartoli25:48:33+3:33Mapei-Quick Step
27J. Vidal25:48:37+3:37Kelme
28S. Garzelli25:48:44+3:44Mapei-Quick Step
29S. Heulot25:48:44+3:44Big Mat-Auber
30D. Rous25:48:48+3:48Bonjour
31W. Bénéteau25:49:15+4:15Bonjour
32J. Robin25:49:22+4:22Bonjour
33F. Simon25:49:24+4:24Bonjour
34T. Brożyna25:49:30+4:30iBanesto.com
35J. Pascual25:49:38+4:38iBanesto.com
36F. Mancebo25:49:40+4:40iBanesto.com
37J. Odriozola25:49:42+4:42iBanesto.com
38M. Tosatto25:49:43+4:43Fassa Bortolo
39S. Wesemann25:49:44+4:44Telekom
40P. Wadecki25:49:51+4:51Domo-Farm Frites
41S. Blanco25:49:54+4:54iBanesto.com
42U. Bölts25:49:54+4:54Telekom
43I. Basso25:49:55+4:55Fassa Bortolo
44A. Merckx25:49:56+4:56Domo-Farm Frites
45G. Hincapie25:49:57+4:57US Postal Service
46L. Brochard25:49:59+4:59Jean Delatour
47W. Belli25:50:00+5:00Fassa Bortolo
48P. Halgand25:50:08+5:08Jean Delatour
49B. Salmon25:50:57+5:57AG2R
50I. Chaurreau25:51:00+6:00Euskaltel
51S. Montgomery25:51:14+6:14Française des Jeux
52K. Livingston25:51:14+6:14Telekom
53M. Aerts25:51:15+6:15Lotto
54K. Van De Wouwer25:51:17+6:17Lotto
55S. Baguet25:51:22+6:22Lotto
56J. Heppner25:51:29+6:29Telekom
57S. Teutenberg25:51:51+6:51Festina
58C. Vandevelde25:52:14+7:14US Postal Service
59G. Guerini25:54:41+9:41Telekom
60A. Petacchi25:54:49+9:49Fassa Bortolo
61J. García25:55:39+10:39iBanesto.com
62N. Sørensen25:55:46+10:46Team CSC
63C. Mengin25:56:10+11:10Française des Jeux
64F. Bouyer25:56:25+11:25Bonjour
65P. Van Hyfte25:57:35+12:35Lotto
66R. Hunter25:57:55+12:55Lampre-Daikin
67S. Talabardon25:58:06+13:06Big Mat-Auber
68T. Hamilton25:58:23+13:23US Postal Service
69O. Pozzi25:58:39+13:39Fassa Bortolo
70M. Lotz25:59:22+14:22Rabobank
71A. Tauler25:59:23+14:23Kelme
72V. Ekimov25:59:36+14:36US Postal Service
73S. Chavanel25:59:47+14:47Bonjour
74B. de Groot25:59:50+14:50Rabobank
75S. Zanini26:00:11+15:11Mapei-Quick Step
76F. Rodriguez26:02:14+17:14Domo-Farm Frites
77G. Trentin26:02:20+17:20Cofidis
78D. Moncoutié26:03:11+18:11Cofidis
79S. Kjærgaard26:03:28+18:28US Postal Service
80F. Cerezo26:03:45+18:45Team CSC
81L. Lamouller26:04:19+19:19Big Mat-Auber
82G. Bouvard26:04:38+19:38Jean Delatour
83F. Bessy26:04:41+19:41Crédit Agricole
84F. García26:04:56+19:56Festina
85D. Nazon26:05:06+20:06Bonjour
86F. Guesdon26:05:10+20:10Française des Jeux
87T. Del Olmo26:05:16+20:16Euskaltel
88A. González26:05:25+20:25Kelme
89J. Pascual26:05:28+20:28Kelme
90P. Lino26:05:36+20:36Festina
91I. Cuesta26:06:49+21:49Cofidis
92M. Lelli26:06:50+21:50Cofidis
93A. Kivilev26:06:55+21:55Cofidis
94P. Bettini26:07:03+22:03Mapei-Quick Step
95J. Piil26:07:04+22:04Team CSC
96C. Rinero26:07:09+22:09Cofidis
97N. Mattan26:07:19+22:19Cofidis
98C. Capelle26:07:31+22:31Big Mat-Auber
99N. Larsen26:07:39+22:39Team CSC
100F. Baldato26:08:06+23:06Fassa Bortolo
101E. Zabel26:08:07+23:07Telekom
102L. Dierckxsens26:08:23+23:23Lampre-Daikin
103L. Piepoli26:08:33+23:33iBanesto.com
104Á. González de Galdeano26:08:38+23:38ONCE
105S. Goubert26:08:43+23:43Jean Delatour
106H. Zubeldia26:08:49+23:49Euskaltel
107R. Laiseka26:08:53+23:53Euskaltel
108N. Vogondy26:08:55+23:55Française des Jeux
109D. Etxebarria26:08:59+23:59Euskaltel
110A. López26:09:00+24:00Euskaltel
111D. Schnider26:09:01+24:01Française des Jeux
112A. Botcharov26:09:07+24:07AG2R
113L. Turpin26:09:13+24:13AG2R
114G. Mikhailov26:09:18+24:18Lotto
115J. Vaughters26:09:33+24:33Crédit Agricole
116X. Jan26:09:58+24:58Big Mat-Auber
117Á. Castresana26:09:59+24:59Euskaltel
118R. Verbrugghe26:10:44+25:44Lotto
119E. Magnien26:10:49+25:49Française des Jeux
120A. Sivakov26:11:08+26:08Big Mat-Auber
121G. Niermann26:11:15+26:15Rabobank
122P. Chanteur26:11:20+26:20Festina
123M. Wauters26:11:20+26:20Rabobank
124S. Knaven26:11:31+26:31Domo-Farm Frites
125M. Blaudzun26:11:58+26:58Team CSC
126G. Verheyen26:12:27+27:27Rabobank
127M. den Bakker26:12:27+27:27Rabobank
128F. Rénier26:12:56+27:56Bonjour
129J. Museeuw26:13:20+28:20Domo-Farm Frites
130N. Loda26:13:21+28:21Fassa Bortolo
131E. Jiménez26:13:27+28:27iBanesto.com
132D. Atienza26:13:40+28:40Cofidis
133J. Kirsipuu26:14:31+29:31AG2R
134S. Ivanov26:14:34+29:34Fassa Bortolo
135T. Hushovd26:14:49+29:49Crédit Agricole
136R. Vainsteins26:14:52+29:52Domo-Farm Frites
137J. Svorada26:14:55+29:55Lampre-Daikin
138A. Morin26:15:22+30:22Crédit Agricole
139S. Vermaut26:15:22+30:22Lotto
140R. Belohvoščiks26:15:35+30:35Lampre-Daikin
141S. Hinault26:15:38+30:38Crédit Agricole
142L. Capelle26:15:54+30:54AG2R
143L. Roux26:16:03+31:03Jean Delatour
144U. Etxebarria26:16:04+31:04Euskaltel
145F. Cárdenas26:16:14+31:14Kelme
146J. Verstrepen26:16:30+31:30Lampre-Daikin
147S. Demarbaix26:16:43+31:43AG2R
148C. Agnolutto26:16:45+31:45AG2R
149O. Perraudeau26:17:36+32:36Bonjour
150N. Jalabert26:17:46+32:46Team CSC
151J. Rubiera26:17:57+32:57US Postal Service
152B. McGee26:18:47+33:47Française des Jeux
153G. Auger26:18:48+33:48Big Mat-Auber
154T. Gouvenou26:18:55+33:55Big Mat-Auber
155D. Nardello26:18:58+33:58Mapei-Quick Step
156M. Frutti26:19:02+34:02Lampre-Daikin
157E. Cassani26:19:05+34:05Domo-Farm Frites
158M. Milesi26:19:27+34:27Domo-Farm Frites
159D. Menchov26:19:37+34:37iBanesto.com
160J. Bernard26:20:40+35:40Jean Delatour
161L. Auger26:22:32+37:32Big Mat-Auber
162D. Bramati26:22:48+37:48Mapei-Quick Step
163C. Oriol26:22:50+37:50Jean Delatour
164M. Pinotti26:23:31+38:31Lampre-Daikin
165P. Fornaciari26:23:50+38:50Mapei-Quick Step
166J. Casper26:24:00+39:00Française des Jeux
167R. Sørensen26:24:15+39:15Team CSC
168C. Jenner26:24:36+39:36Crédit Agricole
169E. Seigneur26:24:42+39:42Jean Delatour
170J. Durand26:25:09+40:09Française des Jeux
171A. Prétot26:25:36+40:36Festina
172E. Dekker26:25:52+40:52Rabobank
173S. Bergès26:26:48+41:48AG2R
174G. Maignan26:27:15+42:15AG2R
175R. Bertogliati26:28:15+43:15Lampre-Daikin
176M. van Heeswijk26:29:25+44:25Domo-Farm Frites
177T. Steels26:29:29+44:29Mapei-Quick Step
178M. Serpellini26:31:11+46:11Lampre-Daikin
179M. García26:32:33+47:33Team CSC
180S. de Jongh26:38:15+53:15Rabobank
181J. Blijlevens26:38:30+53:30Lotto
182B. Leysen26:46:26+1:01:26Mapei-Quick Step
183D. Millar26:48:37+1:03:37Cofidis
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1AG2R14:31:37(41)
2Bonjour14:31:45+0:08(49)
3Lampre-Daikin14:31:49+0:12(158)
4Big Mat-Auber14:31:57+0:20(29)
5Crédit Agricole14:31:57+0:20(54)
6Domo-Farm Frites14:31:57+0:20(64)
7Telekom14:31:57+0:20(83)
8Kelme14:31:57+0:20(86)
9Fassa Bortolo14:31:57+0:20(89)
10Festina14:31:57+0:20(94)
11Euskaltel14:31:57+0:20(104)
12ONCE14:31:57+0:20(118)
13Lotto14:31:57+0:20(118)
14Cofidis14:31:57+0:20(131)
15US Postal Service14:31:57+0:20(142)
16Team CSC14:31:57+0:20(154)
17Jean Delatour14:31:57+0:20(158)
18Rabobank14:31:57+0:20(175)
19Française des Jeux14:31:57+0:20(192)
20iBanesto.com14:31:57+0:20(202)
21Mapei-Quick Step14:31:57+0:20(211)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole77:16:00(351)
2ONCE77:18:12+2:12(747)
3Festina77:18:52+2:52(522)
4US Postal Service77:21:04+5:04(840)
5Kelme77:21:43+5:43(591)
6Telekom77:22:37+6:37(652)
7Mapei-Quick Step77:25:58+9:58(939)
8Bonjour77:26:58+10:58(666)
9iBanesto.com77:28:48+12:48(1212)
10Fassa Bortolo77:29:26+13:26(864)
11Française des Jeux77:32:23+16:23(1318)
12Team CSC77:32:30+16:30(1350)
13Domo-Farm Frites77:32:47+16:47(953)
14Lotto77:32:48+16:48(996)
15Rabobank77:33:48+17:48(891)
16Big Mat-Auber77:40:37+24:37(924)
17Jean Delatour77:44:37+28:37(1154)
18Lampre-Daikin78:03:40+47:40(1505)
19AG2R78:04:13+48:13(1216)
20Euskaltel78:04:35+48:35(1499)
21Cofidis78:12:00+56:00(1045)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Kirsipuu8
P. Chanteur7
A. Morin7
L. Auger7
D. Bramati7
G. Niermann6
S. Knaven6
M. Blaudzun6
G. Verheyen6
M. den Bakker6
F. Rénier6
J. Museeuw6
N. Loda6
R. Vainsteins6
J. Svorada6
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
O. Perraudeau62
E. Jiménez29
F. Cárdenas22
D. Menchov21
S. Demarbaix21
S. Hinault19
C. Oriol11
F. Guesdon11
R. Verbrugghe10
S. Kjærgaard10
G. Maignan8
T. Hamilton8
A. Prétot7
J. Durand7
C. Jenner6