Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 5 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 67 km. Type: TTT. Datum: 12 Jul 2001

Snelheid: 49.305 km/h (in database), 49.305 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Julich1:21:32Crédit Agricole
2 J. Voigt1:21:32Crédit Agricole
3 J. Vaughters1:21:32Crédit Agricole
4 S. O'Grady1:21:32Crédit Agricole
5 T. Hushovd1:21:32Crédit Agricole
6 F. Bessy1:21:46+0:14Crédit Agricole
7 J. Gutiérrez1:22:03+0:31ONCE
8 C. Sastre1:22:03+0:31ONCE
9 I. González de Galdeano1:22:03+0:31ONCE
10 J. Jaksche1:22:03+0:31ONCE
11 J. Beloki1:22:03+0:31ONCE
12 M. Serrano1:22:03+0:31ONCE
13 M. Pradera1:22:12+0:40ONCE
14 Á. Casero1:22:26+0:54Festina
15 C. Moreau1:22:26+0:54Festina
16 F. Brard1:22:26+0:54Festina
17 L. Pérez1:22:26+0:54Festina
18 S. Teutenberg1:22:26+0:54Festina
19 F. García1:22:27+0:55Festina
20 S. Hinault1:22:37+1:05Crédit Agricole
21 G. Hincapie1:22:58+1:26US Postal Service
22 J. Rubiera1:22:58+1:26US Postal Service
23 L. Armstrong1:22:58+1:26US Postal Service
24 R. Heras1:22:58+1:26US Postal Service
25 T. Hamilton1:22:58+1:26US Postal Service
26 V. Peña1:22:58+1:26US Postal Service
27 C. Vandevelde1:22:58+1:26US Postal Service
28 P. Lino1:23:02+1:30Festina
29 P. Chanteur1:23:03+1:31Festina
30 A. González1:23:10+1:38Kelme
31 A. Tauler1:23:10+1:38Kelme
32 J. Pascual1:23:10+1:38Kelme
33 J. Gutierrez1:23:10+1:38Kelme
34 Ó. Sevilla1:23:10+1:38Kelme
35 F. Cárdenas1:23:10+1:38Kelme
36 S. Botero1:23:10+1:38Kelme
37 E. Dekker1:23:19+1:47Rabobank
38 G. Verheyen1:23:19+1:47Rabobank
39 M. den Bakker1:23:19+1:47Rabobank
40 M. Wauters1:23:19+1:47Rabobank
41 M. Boogerd1:23:19+1:47Rabobank
42 J. Ullrich1:23:22+1:50Telekom
43 A. Vinokourov1:23:22+1:50Telekom
44 A. Klöden1:23:22+1:50Telekom
45 G. Guerini1:23:22+1:50Telekom
46 U. Bölts1:23:22+1:50Telekom
47 S. Wesemann1:23:34+2:02Telekom
48 M. Lotz1:23:35+2:03Rabobank
49 G. Niermann1:23:40+2:08Rabobank
50 S. Kjærgaard1:23:43+2:11US Postal Service
51 J. Vidal1:23:58+2:26Kelme
52 V. Ekimov1:24:18+2:46US Postal Service
53 B. de Groot1:24:25+2:53Rabobank
54 D. Atienza1:24:27+2:55Cofidis
55 I. Cuesta1:24:27+2:55Cofidis
56 M. Lelli1:24:27+2:55Cofidis
57 A. Kivilev1:24:27+2:55Cofidis
58 C. Rinero1:24:27+2:55Cofidis
59 D. Moncoutié1:24:27+2:55Cofidis
60 G. Trentin1:24:27+2:55Cofidis
61 L. Lamouller1:24:28+2:56Big Mat-Auber
62 A. Sivakov1:24:28+2:56Big Mat-Auber
63 G. Auger1:24:28+2:56Big Mat-Auber
64 S. Heulot1:24:28+2:56Big Mat-Auber
65 X. Jan1:24:28+2:56Big Mat-Auber
66 D. Nardello1:24:30+2:58Mapei-Quick Step
67 P. Bettini1:24:30+2:58Mapei-Quick Step
68 S. Garzelli1:24:30+2:58Mapei-Quick Step
69 M. Bartoli1:24:30+2:58Mapei-Quick Step
70 S. Zanini1:24:30+2:58Mapei-Quick Step
71 L. Jalabert1:24:33+3:01Team CSC
72 M. Blaudzun1:24:33+3:01Team CSC
73 N. Jalabert1:24:33+3:01Team CSC
74 J. Piil1:24:33+3:01Team CSC
75 N. Sørensen1:24:33+3:01Team CSC
76 R. Sørensen1:24:36+3:04Team CSC
77 D. Rous1:24:41+3:09Bonjour
78 F. Bouyer1:24:41+3:09Bonjour
79 F. Simon1:24:41+3:09Bonjour
80 J. Robin1:24:41+3:09Bonjour
81 S. Chavanel1:24:41+3:09Bonjour
82 W. Bénéteau1:24:41+3:09Bonjour
83 N. Mattan1:25:02+3:30Cofidis
84 T. Gouvenou1:25:06+3:34Big Mat-Auber
85 C. Capelle1:25:07+3:35Big Mat-Auber
86 J. Pascual1:25:17+3:45iBanesto.com
87 J. Odriozola1:25:17+3:45iBanesto.com
88 S. Blanco1:25:17+3:45iBanesto.com
89 E. Jiménez1:25:17+3:45iBanesto.com
90 F. Mancebo1:25:17+3:45iBanesto.com
91 T. Brożyna1:25:17+3:45iBanesto.com
92 E. Cassani1:25:20+3:48Domo-Farm Frites
93 F. Rodriguez1:25:20+3:48Domo-Farm Frites
94 M. Milesi1:25:20+3:48Domo-Farm Frites
95 P. Wadecki1:25:20+3:48Domo-Farm Frites
96 S. Knaven1:25:20+3:48Domo-Farm Frites
97 A. Merckx1:25:20+3:48Domo-Farm Frites
98 F. Rénier1:25:24+3:52Bonjour
99 D. Bramati1:25:26+3:54Mapei-Quick Step
100 F. Cerezo1:25:26+3:54Team CSC
101 L. Piepoli1:25:29+3:57iBanesto.com
102 F. Baldato1:25:33+4:01Fassa Bortolo
103 N. Loda1:25:33+4:01Fassa Bortolo
104 S. Ivanov1:25:33+4:01Fassa Bortolo
105 W. Belli1:25:33+4:01Fassa Bortolo
106 A. Petacchi1:25:33+4:01Fassa Bortolo
107 I. Basso1:25:33+4:01Fassa Bortolo
108 M. Tosatto1:25:33+4:01Fassa Bortolo
109 D. Nazon1:25:36+4:04Bonjour
110 D. Menchov1:25:38+4:06iBanesto.com
111 J. Museeuw1:25:46+4:14Domo-Farm Frites
112 M. García1:25:50+4:18Team CSC
113 N. Larsen1:25:50+4:18Team CSC
114 G. Bouvard1:25:54+4:22Jean Delatour
115 J. Bernard1:25:54+4:22Jean Delatour
116 L. Brochard1:25:54+4:22Jean Delatour
117 L. Roux1:25:54+4:22Jean Delatour
118 P. Halgand1:25:54+4:22Jean Delatour
119 S. Goubert1:25:54+4:22Jean Delatour
120 R. Vainsteins1:26:00+4:28Domo-Farm Frites
121 O. Perraudeau1:26:08+4:36Bonjour
122 J. Heppner1:26:09+4:37Telekom
123 E. Zabel1:26:09+4:37Telekom
124 J. García1:26:10+4:38iBanesto.com
125 B. Leysen1:26:15+4:43Mapei-Quick Step
126 P. Fornaciari1:26:15+4:43Mapei-Quick Step
127 T. Steels1:26:15+4:43Mapei-Quick Step
128 Á. Castresana1:26:17+4:45Euskaltel
129 H. Zubeldia1:26:17+4:45Euskaltel
130 I. Chaurreau1:26:17+4:45Euskaltel
131 R. Laiseka1:26:17+4:45Euskaltel
132 U. Etxebarria1:26:17+4:45Euskaltel
133 A. López1:26:17+4:45Euskaltel
134 D. Etxebarria1:26:17+4:45Euskaltel
135 T. Del Olmo1:26:17+4:45Euskaltel
136 O. Trastour1:26:19+4:47Jean Delatour
137 D. Millar1:26:22+4:50Cofidis
138 M. van Heeswijk1:26:23+4:51Domo-Farm Frites
139 B. Salmon1:26:24+4:52AG2R
140 A. Botcharov1:26:24+4:52AG2R
141 J. Kirsipuu1:26:24+4:52AG2R
142 L. Capelle1:26:24+4:52AG2R
143 L. Turpin1:26:24+4:52AG2R
144 B. McGee1:26:30+4:58Française des Jeux
145 J. Durand1:26:30+4:58Française des Jeux
146 D. Schnider1:26:30+4:58Française des Jeux
147 S. Montgomery1:26:30+4:58Française des Jeux
148 C. Mengin1:26:32+5:00Française des Jeux
149 K. Livingston1:26:33+5:01Telekom
150 N. Vogondy1:26:34+5:02Française des Jeux
151 J. Casper1:26:40+5:08Française des Jeux
152 G. Mikhailov1:26:46+5:14Lotto
153 P. Van Hyfte1:26:46+5:14Lotto
154 R. Verbrugghe1:26:46+5:14Lotto
155 K. Van De Wouwer1:26:46+5:14Lotto
156 M. Aerts1:26:46+5:14Lotto
157 S. Baguet1:26:46+5:14Lotto
158 S. Vermaut1:26:46+5:14Lotto
159 S. Bergès1:26:48+5:16AG2R
160 A. Prétot1:26:49+5:17Festina
161 C. Agnolutto1:27:00+5:28AG2R
162 G. Maignan1:27:00+5:28AG2R
163 S. Demarbaix1:27:00+5:28AG2R
164 E. Seigneur1:27:02+5:30Jean Delatour
165 C. Oriol1:27:02+5:30Jean Delatour
166 O. Pozzi1:27:10+5:38Fassa Bortolo
167 Á. González de Galdeano1:27:20+5:48ONCE
168 J. Svorada1:27:30+5:58Lampre-Daikin
169 J. Verstrepen1:27:30+5:58Lampre-Daikin
170 L. Dierckxsens1:27:30+5:58Lampre-Daikin
171 M. Pinotti1:27:30+5:58Lampre-Daikin
172 M. Serpellini1:27:30+5:58Lampre-Daikin
173 M. Frutti1:27:30+5:58Lampre-Daikin
174 R. Belohvoščiks1:27:30+5:58Lampre-Daikin
175 R. Hunter1:27:30+5:58Lampre-Daikin
176 R. Bertogliati1:27:30+5:58Lampre-Daikin
177 S. González1:27:50+6:18ONCE
178 J. Blijlevens1:27:56+6:24Lotto
179 A. Morin1:28:32+7:00Crédit Agricole
180 C. Jenner1:28:32+7:00Crédit Agricole
181 E. Magnien1:28:32+7:00Française des Jeux
182 F. Guesdon1:28:32+7:00Française des Jeux
183 L. Auger1:28:32+7:00Big Mat-Auber
184 S. Talabardon1:28:32+7:00Big Mat-Auber
185 S. de Jongh1:28:32+7:00Rabobank
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. O'Grady20:54:21Crédit Agricole
2J. Voigt20:54:47+0:26Crédit Agricole
3B. Julich20:54:48+0:27Crédit Agricole
4I. González de Galdeano20:55:18+0:57ONCE
5J. Beloki20:55:28+1:07ONCE
6C. Sastre20:55:29+1:08ONCE
7J. Jaksche20:55:33+1:12ONCE
8C. Moreau20:55:38+1:17Festina
9J. Gutiérrez20:55:41+1:20ONCE
10M. Serrano20:55:44+1:23ONCE
11F. Brard20:55:45+1:24Festina
12Á. Casero20:55:54+1:33Festina
13M. Pradera20:56:03+1:42ONCE
14L. Pérez20:56:11+1:50Festina
15L. Armstrong20:56:14+1:53US Postal Service
16V. Peña20:56:31+2:10US Postal Service
17S. Botero20:56:32+2:11Kelme
18J. Gutierrez20:56:38+2:17Kelme
19J. Ullrich20:56:41+2:20Telekom
20A. Klöden20:56:53+2:32Telekom
21R. Heras20:56:55+2:34US Postal Service
22Ó. Sevilla20:57:00+2:39Kelme
23A. Vinokourov20:57:06+2:45Telekom
24M. Boogerd20:57:08+2:47Rabobank
25L. Jalabert20:57:40+3:19Team CSC
26J. Vidal20:57:58+3:37Kelme
27M. Bartoli20:58:04+3:43Mapei-Quick Step
28S. Garzelli20:58:05+3:44Mapei-Quick Step
29S. Heulot20:58:05+3:44Big Mat-Auber
30D. Rous20:58:09+3:48Bonjour
31W. Bénéteau20:58:36+4:15Bonjour
32J. Robin20:58:43+4:22Bonjour
33F. Simon20:58:45+4:24Bonjour
34T. Brożyna20:58:51+4:30iBanesto.com
35J. Pascual20:58:59+4:38iBanesto.com
36F. Mancebo20:59:01+4:40iBanesto.com
37J. Odriozola20:59:03+4:42iBanesto.com
38M. Tosatto20:59:04+4:43Fassa Bortolo
39S. Wesemann20:59:05+4:44Telekom
40P. Wadecki20:59:12+4:51Domo-Farm Frites
41S. Blanco20:59:15+4:54iBanesto.com
42U. Bölts20:59:15+4:54Telekom
43I. Basso20:59:16+4:55Fassa Bortolo
44G. Hincapie20:59:18+4:57US Postal Service
45W. Belli20:59:21+5:00Fassa Bortolo
46L. Brochard20:59:22+5:01Jean Delatour
47A. Merckx20:59:23+5:02Domo-Farm Frites
48P. Halgand20:59:29+5:08Jean Delatour
49B. Salmon21:00:18+5:57AG2R
50I. Chaurreau21:00:21+6:00Euskaltel
51S. Montgomery21:00:35+6:14Française des Jeux
52K. Livingston21:00:35+6:14Telekom
53M. Aerts21:00:36+6:15Lotto
54K. Van De Wouwer21:00:38+6:17Lotto
55S. Baguet21:00:49+6:28Lotto
56J. Heppner21:00:50+6:29Telekom
57S. Teutenberg21:01:12+6:51Festina
58S. González21:01:19+6:58ONCE
59C. Vandevelde21:01:35+7:14US Postal Service
60T. Hamilton21:02:59+8:38US Postal Service
61G. Guerini21:04:02+9:41Telekom
62A. Petacchi21:04:10+9:49Fassa Bortolo
63J. García21:05:00+10:39iBanesto.com
64N. Sørensen21:05:07+10:46Team CSC
65C. Mengin21:05:31+11:10Française des Jeux
66F. Bouyer21:05:46+11:25Bonjour
67P. Van Hyfte21:06:56+12:35Lotto
68R. Hunter21:07:16+12:55Lampre-Daikin
69S. Kjærgaard21:07:19+12:58US Postal Service
70S. Talabardon21:07:27+13:06Big Mat-Auber
71O. Pozzi21:08:00+13:39Fassa Bortolo
72M. Lotz21:08:43+14:22Rabobank
73A. Tauler21:08:44+14:23Kelme
74V. Ekimov21:08:57+14:36US Postal Service
75F. Guesdon21:09:01+14:40Française des Jeux
76S. Chavanel21:09:08+14:47Bonjour
77B. de Groot21:09:11+14:50Rabobank
78S. Zanini21:09:32+15:11Mapei-Quick Step
79F. Rodriguez21:11:35+17:14Domo-Farm Frites
80G. Trentin21:11:41+17:20Cofidis
81D. Moncoutié21:12:32+18:11Cofidis
82F. Cerezo21:13:06+18:45Team CSC
83L. Lamouller21:13:40+19:19Big Mat-Auber
84G. Bouvard21:13:59+19:38Jean Delatour
85F. Bessy21:14:02+19:41Crédit Agricole
86F. García21:14:17+19:56Festina
87O. Perraudeau21:14:32+20:11Bonjour
88T. Del Olmo21:14:37+20:16Euskaltel
89D. Nazon21:14:39+20:18Bonjour
90A. González21:14:46+20:25Kelme
91J. Pascual21:14:49+20:28Kelme
92P. Lino21:14:57+20:36Festina
93I. Cuesta21:16:10+21:49Cofidis
94M. Lelli21:16:11+21:50Cofidis
95A. Kivilev21:16:16+21:55Cofidis
96P. Bettini21:16:24+22:03Mapei-Quick Step
97J. Piil21:16:25+22:04Team CSC
98C. Rinero21:16:30+22:09Cofidis
99N. Mattan21:16:40+22:19Cofidis
100C. Capelle21:16:52+22:31Big Mat-Auber
101N. Larsen21:17:00+22:39Team CSC
102E. Jiménez21:17:18+22:57iBanesto.com
103F. Baldato21:17:27+23:06Fassa Bortolo
104E. Zabel21:17:28+23:07Telekom
105L. Dierckxsens21:17:44+23:23Lampre-Daikin
106L. Piepoli21:17:54+23:33iBanesto.com
107Á. González de Galdeano21:17:59+23:38ONCE
108R. Verbrugghe21:18:00+23:39Lotto
109S. Goubert21:18:04+23:43Jean Delatour
110H. Zubeldia21:18:10+23:49Euskaltel
111R. Laiseka21:18:14+23:53Euskaltel
112N. Vogondy21:18:16+23:55Française des Jeux
113D. Etxebarria21:18:20+23:59Euskaltel
114A. López21:18:21+24:00Euskaltel
115D. Schnider21:18:22+24:01Française des Jeux
116A. Botcharov21:18:28+24:07AG2R
117L. Turpin21:18:34+24:13AG2R
118G. Mikhailov21:18:39+24:18Lotto
119J. Vaughters21:18:54+24:33Crédit Agricole
120X. Jan21:19:19+24:58Big Mat-Auber
121Á. Castresana21:19:20+24:59Euskaltel
122S. Hinault21:19:29+25:08Crédit Agricole
123F. Cárdenas21:20:05+25:44Kelme
124E. Magnien21:20:10+25:49Française des Jeux
125A. Sivakov21:20:29+26:08Big Mat-Auber
126S. Demarbaix21:20:34+26:13AG2R
127G. Niermann21:20:36+26:15Rabobank
128M. Wauters21:20:41+26:20Rabobank
129P. Chanteur21:20:41+26:20Festina
130S. Knaven21:20:52+26:31Domo-Farm Frites
131M. Blaudzun21:21:19+26:58Team CSC
132G. Verheyen21:21:48+27:27Rabobank
133M. den Bakker21:21:48+27:27Rabobank
134F. Rénier21:22:17+27:56Bonjour
135J. Museeuw21:22:41+28:20Domo-Farm Frites
136N. Loda21:22:42+28:21Fassa Bortolo
137D. Atienza21:23:01+28:40Cofidis
138D. Menchov21:23:28+29:07iBanesto.com
139S. Ivanov21:23:55+29:34Fassa Bortolo
140T. Hushovd21:24:10+29:49Crédit Agricole
141J. Kirsipuu21:24:12+29:51AG2R
142R. Vainsteins21:24:13+29:52Domo-Farm Frites
143J. Svorada21:24:24+30:03Lampre-Daikin
144S. Vermaut21:24:43+30:22Lotto
145A. Morin21:24:47+30:26Crédit Agricole
146R. Belohvoščiks21:24:56+30:35Lampre-Daikin
147L. Capelle21:25:15+30:54AG2R
148L. Roux21:25:24+31:03Jean Delatour
149U. Etxebarria21:25:25+31:04Euskaltel
150J. Verstrepen21:25:53+31:32Lampre-Daikin
151C. Agnolutto21:26:06+31:45AG2R
152C. Oriol21:26:41+32:20Jean Delatour
153N. Jalabert21:27:07+32:46Team CSC
154J. Rubiera21:27:18+32:57US Postal Service
155B. McGee21:27:27+33:06Française des Jeux
156M. Frutti21:27:55+33:34Lampre-Daikin
157G. Auger21:28:09+33:48Big Mat-Auber
158M. Milesi21:28:15+33:54Domo-Farm Frites
159T. Gouvenou21:28:16+33:55Big Mat-Auber
160D. Nardello21:28:19+33:58Mapei-Quick Step
161E. Cassani21:28:26+34:05Domo-Farm Frites
162C. Jenner21:28:27+34:06Crédit Agricole
163J. Durand21:29:00+34:39Française des Jeux
164A. Prétot21:29:27+35:06Festina
165J. Bernard21:30:01+35:40Jean Delatour
166G. Maignan21:31:06+36:45AG2R
167O. Trastour21:31:32+37:11Jean Delatour
168L. Auger21:31:53+37:32Big Mat-Auber
169D. Bramati21:32:09+37:48Mapei-Quick Step
170M. Pinotti21:32:52+38:31Lampre-Daikin
171P. Fornaciari21:33:11+38:50Mapei-Quick Step
172J. Casper21:33:21+39:00Française des Jeux
173R. Sørensen21:33:36+39:15Team CSC
174E. Seigneur21:34:03+39:42Jean Delatour
175S. de Jongh21:35:11+40:50Rabobank
176E. Dekker21:35:13+40:52Rabobank
177J. Blijlevens21:35:26+41:05Lotto
178S. Bergès21:36:09+41:48AG2R
179M. García21:36:24+42:03Team CSC
180R. Bertogliati21:37:26+43:05Lampre-Daikin
181M. van Heeswijk21:38:46+44:25Domo-Farm Frites
182T. Steels21:38:50+44:29Mapei-Quick Step
183B. Leysen21:39:12+44:51Mapei-Quick Step
184M. Serpellini21:40:32+46:11Lampre-Daikin
185D. Millar21:41:23+47:02Cofidis
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole62:44:03(297)
2ONCE62:46:15+2:12(629)
3Festina62:46:55+2:52(428)
4US Postal Service62:49:07+5:04(698)
5Kelme62:49:46+5:43(505)
6Telekom62:50:40+6:37(569)
7Mapei-Quick Step62:54:01+9:58(728)
8Bonjour62:55:01+10:58(617)
9iBanesto.com62:56:51+12:48(1010)
10Fassa Bortolo62:57:29+13:26(775)
11Française des Jeux63:00:26+16:23(1126)
12Team CSC63:00:33+16:30(1196)
13Domo-Farm Frites63:00:50+16:47(889)
14Lotto63:00:51+16:48(878)
15Rabobank63:01:51+17:48(716)
16Big Mat-Auber63:08:40+24:37(895)
17Jean Delatour63:12:40+28:37(996)
18Lampre-Daikin63:31:43+47:40(1347)
19AG2R63:32:16+48:13(1175)
20Euskaltel63:32:38+48:35(1395)
21Cofidis63:40:03+56:00(914)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Bessy33
M. Pradera26
R. Heras23
J. Vidal20
L. Pérez19
J. Gutiérrez18
M. Serrano18
F. Simon18
P. Lino17
T. Hushovd17
J. Robin16
S. Wesemann16
F. García16
J. Vaughters16
Ó. Sevilla15
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. González41
L. Brochard32
E. Magnien29
P. Halgand23
L. Jalabert23
A. Morin20
Á. González de Galdeano18
M. Tosatto18
R. Verbrugghe17
L. Dierckxsens17
N. Vogondy15
M. Aerts15
D. Rous15
J. Svorada14
G. Mikhailov13