Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 215 km. Type: vlak. Datum: 11 Jul 2001

Snelheid: 40.589 km/h (in database), 40.589 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Jalabert5:17:49Team CSC
2 L. Dierckxsens5:17:49Lampre-Daikin
3 D. Nazon5:17:56+0:07Bonjour
4 F. Rodriguez5:17:56+0:07Domo-Farm Frites
5 A. Petacchi5:17:56+0:07Fassa Bortolo
6 S. Teutenberg5:17:56+0:07Festina
7 R. Hunter5:17:56+0:07Lampre-Daikin
8 S. O'Grady5:17:56+0:07Crédit Agricole
9 P. Van Hyfte5:17:56+0:07Lotto
10 S. Talabardon5:17:56+0:07Big Mat-Auber
11 F. Simon5:17:56+0:07Bonjour
12 S. Wesemann5:17:56+0:07Telekom
13 S. Baguet5:17:56+0:07Lotto
14 S. Zanini5:17:56+0:07Mapei-Quick Step
15 M. Lotz5:17:56+0:07Rabobank
16 J. Odriozola5:17:56+0:07iBanesto.com
17 N. Sørensen5:17:56+0:07Team CSC
18 C. Moreau5:17:56+0:07Festina
19 M. Tosatto5:17:56+0:07Fassa Bortolo
20 L. Brochard5:17:56+0:07Jean Delatour
21 O. Pozzi5:17:56+0:07Fassa Bortolo
22 J. Beloki5:17:56+0:07ONCE
23 F. Guesdon5:17:56+0:07Française des Jeux
24 W. Belli5:17:56+0:07Fassa Bortolo
25 J. Gutierrez5:17:56+0:07Kelme
26 P. Wadecki5:17:56+0:07Domo-Farm Frites
27 M. Boogerd5:17:56+0:07Rabobank
28 F. Brard5:17:56+0:07Festina
29 S. Botero5:17:56+0:07Kelme
30 L. Armstrong5:17:56+0:07US Postal Service
31 S. Heulot5:17:56+0:07Big Mat-Auber
32 J. Voigt5:17:56+0:07Crédit Agricole
33 J. Ullrich5:17:56+0:07Telekom
34 I. González de Galdeano5:17:56+0:07ONCE
35 B. Julich5:17:56+0:07Crédit Agricole
36 M. Aerts5:17:56+0:07Lotto
37 B. Salmon5:17:56+0:07AG2R
38 F. Mancebo5:17:56+0:07iBanesto.com
39 D. Rous5:17:56+0:07Bonjour
40 A. Tauler5:17:56+0:07Kelme
41 J. García5:17:56+0:07iBanesto.com
42 Á. Casero5:17:56+0:07Festina
43 Ó. Sevilla5:17:56+0:07Kelme
44 M. Bartoli5:17:56+0:07Mapei-Quick Step
45 V. Ekimov5:17:56+0:07US Postal Service
46 R. Heras5:17:56+0:07US Postal Service
47 G. Hincapie5:17:56+0:07US Postal Service
48 S. Garzelli5:17:56+0:07Mapei-Quick Step
49 T. Hamilton5:17:56+0:07US Postal Service
50 V. Peña5:17:56+0:07US Postal Service
51 A. Vinokourov5:17:56+0:07Telekom
52 A. Merckx5:17:56+0:07Domo-Farm Frites
53 K. Van De Wouwer5:17:56+0:07Lotto
54 W. Bénéteau5:17:56+0:07Bonjour
55 S. Blanco5:17:56+0:07iBanesto.com
56 P. Halgand5:17:56+0:07Jean Delatour
57 S. Montgomery5:17:56+0:07Française des Jeux
58 J. Pascual5:17:56+0:07iBanesto.com
59 B. de Groot5:17:56+0:07Rabobank
60 T. Brożyna5:17:56+0:07iBanesto.com
61 A. Klöden5:17:56+0:07Telekom
62 I. Chaurreau5:17:56+0:07Euskaltel
63 J. Gutiérrez5:17:56+0:07ONCE
64 S. González5:17:56+0:07ONCE
65 J. Heppner5:17:56+0:07Telekom
66 C. Vandevelde5:17:56+0:07US Postal Service
67 K. Livingston5:17:56+0:07Telekom
68 J. Jaksche5:17:56+0:07ONCE
69 L. Pérez5:17:56+0:07Festina
70 I. Basso5:17:56+0:07Fassa Bortolo
71 G. Guerini5:17:56+0:07Telekom
72 M. Serrano5:17:56+0:07ONCE
73 C. Sastre5:17:56+0:07ONCE
74 U. Bölts5:17:56+0:07Telekom
75 J. Vidal5:17:56+0:07Kelme
76 M. Pradera5:17:56+0:07ONCE
77 J. Robin5:17:56+0:07Bonjour
78 C. Mengin5:18:09+0:20Française des Jeux
79 F. Bouyer5:18:50+1:01Bonjour
80 Á. González de Galdeano5:23:47+5:58ONCE
81 S. Chavanel5:23:47+5:58Bonjour
82 N. Larsen5:23:47+5:58Team CSC
83 S. Kjærgaard5:25:15+7:26US Postal Service
84 O. Perraudeau5:25:15+7:26Bonjour
85 F. Cerezo5:31:21+13:32Team CSC
86 G. Trentin5:31:21+13:32Cofidis
87 L. Lamouller5:32:10+14:21Big Mat-Auber
88 C. Agnolutto5:32:10+14:21AG2R
89 G. Bouvard5:32:10+14:21Jean Delatour
90 D. Moncoutié5:32:10+14:21Cofidis
91 T. Del Olmo5:32:10+14:21Euskaltel
92 X. Jan5:32:10+14:21Big Mat-Auber
93 J. Casper5:35:40+17:51Française des Jeux
94 R. Sørensen5:35:57+18:08Team CSC
95 G. Auger5:35:57+18:08Big Mat-Auber
96 D. Atienza5:35:57+18:08Cofidis
97 M. Blaudzun5:35:57+18:08Team CSC
98 A. Sivakov5:35:57+18:08Big Mat-Auber
99 N. Jalabert5:35:57+18:08Team CSC
100 M. Lelli5:35:57+18:08Cofidis
101 C. Jenner5:35:57+18:08Crédit Agricole
102 S. Knaven5:35:57+18:08Domo-Farm Frites
103 D. Schnider5:35:57+18:08Française des Jeux
104 J. Piil5:35:57+18:08Team CSC
105 F. Bessy5:35:57+18:08Crédit Agricole
106 I. Cuesta5:35:57+18:08Cofidis
107 T. Hushovd5:35:57+18:08Crédit Agricole
108 S. Ivanov5:35:57+18:08Fassa Bortolo
109 S. Vermaut5:35:57+18:08Lotto
110 E. Magnien5:35:57+18:08Française des Jeux
111 H. Zubeldia5:35:57+18:08Euskaltel
112 M. den Bakker5:35:57+18:08Rabobank
113 J. Verstrepen5:35:57+18:08Lampre-Daikin
114 G. Niermann5:35:57+18:08Rabobank
115 J. Svorada5:35:57+18:08Lampre-Daikin
116 L. Roux5:35:57+18:08Jean Delatour
117 F. Baldato5:35:57+18:08Fassa Bortolo
118 N. Vogondy5:35:57+18:08Française des Jeux
119 J. Kirsipuu5:35:57+18:08AG2R
120 G. Verheyen5:35:57+18:08Rabobank
121 C. Rinero5:35:57+18:08Cofidis
122 P. Chanteur5:35:57+18:08Festina
123 J. Pascual5:35:57+18:08Kelme
124 C. Capelle5:35:57+18:08Big Mat-Auber
125 G. Maignan5:35:57+18:08AG2R
126 S. de Jongh5:35:57+18:08Rabobank
127 M. Milesi5:35:57+18:08Domo-Farm Frites
128 E. Zabel5:35:57+18:08Telekom
129 B. Leysen5:35:57+18:08Mapei-Quick Step
130 P. Fornaciari5:35:57+18:08Mapei-Quick Step
131 U. Etxebarria5:35:57+18:08Euskaltel
132 D. Bramati5:35:57+18:08Mapei-Quick Step
133 N. Loda5:35:57+18:08Fassa Bortolo
134 F. García5:35:57+18:08Festina
135 M. van Heeswijk5:35:57+18:08Domo-Farm Frites
136 T. Steels5:35:57+18:08Mapei-Quick Step
137 R. Verbrugghe5:35:57+18:08Lotto
138 N. Mattan5:35:57+18:08Cofidis
139 T. Gouvenou5:35:57+18:08Big Mat-Auber
140 P. Bettini5:35:57+18:08Mapei-Quick Step
141 J. Museeuw5:35:57+18:08Domo-Farm Frites
142 J. Blijlevens5:35:57+18:08Lotto
143 S. Goubert5:35:57+18:08Jean Delatour
144 D. Etxebarria5:35:57+18:08Euskaltel
145 Á. Castresana5:35:57+18:08Euskaltel
146 R. Belohvoščiks5:35:57+18:08Lampre-Daikin
147 A. López5:35:57+18:08Euskaltel
148 A. Prétot5:35:57+18:08Festina
149 P. Lino5:35:57+18:08Festina
150 A. Morin5:35:57+18:08Crédit Agricole
151 A. Kivilev5:35:57+18:08Cofidis
152 S. Hinault5:35:57+18:08Crédit Agricole
153 D. Menchov5:35:57+18:08iBanesto.com
154 M. Wauters5:35:57+18:08Rabobank
155 L. Turpin5:35:57+18:08AG2R
156 D. Nardello5:35:57+18:08Mapei-Quick Step
157 M. Serpellini5:35:57+18:08Lampre-Daikin
158 E. Dekker5:35:57+18:08Rabobank
159 L. Piepoli5:35:57+18:08iBanesto.com
160 F. Cárdenas5:35:57+18:08Kelme
161 J. Vaughters5:35:57+18:08Crédit Agricole
162 J. Rubiera5:35:57+18:08US Postal Service
163 R. Vainsteins5:35:57+18:08Domo-Farm Frites
164 R. Laiseka5:35:57+18:08Euskaltel
165 E. Cassani5:35:57+18:08Domo-Farm Frites
166 B. McGee5:35:57+18:08Française des Jeux
167 J. Bernard5:35:57+18:08Jean Delatour
168 L. Capelle5:35:57+18:08AG2R
169 A. González5:35:57+18:08Kelme
170 E. Jiménez5:35:57+18:08iBanesto.com
171 S. Bergès5:35:57+18:08AG2R
172 G. Mikhailov5:35:57+18:08Lotto
173 J. Durand5:35:57+18:08Française des Jeux
174 F. Rénier5:35:57+18:08Bonjour
175 A. Botcharov5:35:57+18:08AG2R
176 D. Millar5:35:57+18:08Cofidis
177 L. Auger5:35:57+18:08Big Mat-Auber
178 M. Pinotti5:37:21+19:32Lampre-Daikin
179 O. Trastour5:37:21+19:32Jean Delatour
180 E. Seigneur5:37:21+19:32Jean Delatour
181 M. Frutti5:37:21+19:32Lampre-Daikin
182 S. Demarbaix5:37:21+19:32AG2R
183 C. Oriol5:37:21+19:32Jean Delatour
184 M. García5:37:21+19:32Team CSC
185 R. Bertogliati5:37:21+19:32Lampre-Daikin
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. O'Grady19:32:49Crédit Agricole
2L. Jalabert19:33:07+0:18Team CSC
3C. Moreau19:33:12+0:23Festina
4I. González de Galdeano19:33:15+0:26ONCE
5J. Voigt19:33:15+0:26Crédit Agricole
6B. Julich19:33:16+0:27Crédit Agricole
7L. Armstrong19:33:16+0:27US Postal Service
8J. Ullrich19:33:19+0:30Telekom
9F. Brard19:33:19+0:30Festina
10S. Botero19:33:22+0:33Kelme
11J. Beloki19:33:25+0:36ONCE
12C. Sastre19:33:26+0:37ONCE
13J. Gutierrez19:33:28+0:39Kelme
14L. Brochard19:33:28+0:39Jean Delatour
15D. Rous19:33:28+0:39Bonjour
16Á. Casero19:33:28+0:39Festina
17S. González19:33:29+0:40ONCE
18J. Jaksche19:33:30+0:41ONCE
19A. Klöden19:33:31+0:42Telekom
20M. Tosatto19:33:31+0:42Fassa Bortolo
21V. Peña19:33:33+0:44US Postal Service
22M. Bartoli19:33:34+0:45Mapei-Quick Step
23T. Brożyna19:33:34+0:45iBanesto.com
24S. Garzelli19:33:35+0:46Mapei-Quick Step
25P. Halgand19:33:35+0:46Jean Delatour
26S. Heulot19:33:37+0:48Big Mat-Auber
27J. Gutiérrez19:33:38+0:49ONCE
28M. Serrano19:33:41+0:52ONCE
29J. Pascual19:33:42+0:53iBanesto.com
30I. Basso19:33:43+0:54Fassa Bortolo
31F. Mancebo19:33:44+0:55iBanesto.com
32A. Vinokourov19:33:44+0:55Telekom
33L. Pérez19:33:45+0:56Festina
34J. Odriozola19:33:46+0:57iBanesto.com
35W. Belli19:33:48+0:59Fassa Bortolo
36M. Boogerd19:33:49+1:00Rabobank
37Ó. Sevilla19:33:50+1:01Kelme
38M. Aerts19:33:50+1:01Lotto
39M. Pradera19:33:51+1:02ONCE
40P. Wadecki19:33:52+1:03Domo-Farm Frites
41K. Van De Wouwer19:33:52+1:03Lotto
42B. Salmon19:33:54+1:05AG2R
43W. Bénéteau19:33:55+1:06Bonjour
44R. Heras19:33:57+1:08US Postal Service
45S. Blanco19:33:58+1:09iBanesto.com
46J. Vidal19:34:00+1:11Kelme
47K. Livingston19:34:02+1:13Telekom
48J. Robin19:34:02+1:13Bonjour
49S. Baguet19:34:03+1:14Lotto
50A. Merckx19:34:03+1:14Domo-Farm Frites
51F. Simon19:34:04+1:15Bonjour
52I. Chaurreau19:34:04+1:15Euskaltel
53S. Montgomery19:34:05+1:16Française des Jeux
54J. Heppner19:34:41+1:52Telekom
55S. Wesemann19:35:31+2:42Telekom
56U. Bölts19:35:53+3:04Telekom
57G. Hincapie19:36:20+3:31US Postal Service
58A. Petacchi19:38:37+5:48Fassa Bortolo
59C. Vandevelde19:38:37+5:48US Postal Service
60S. Teutenberg19:38:46+5:57Festina
61J. García19:38:50+6:01iBanesto.com
62S. Talabardon19:38:55+6:06Big Mat-Auber
63C. Mengin19:38:59+6:10Française des Jeux
64R. Hunter19:39:46+6:57Lampre-Daikin
65T. Hamilton19:40:01+7:12US Postal Service
66P. Van Hyfte19:40:10+7:21Lotto
67F. Guesdon19:40:29+7:40Française des Jeux
68N. Sørensen19:40:34+7:45Team CSC
69G. Guerini19:40:40+7:51Telekom
70O. Pozzi19:40:50+8:01Fassa Bortolo
71F. Bouyer19:41:05+8:16Bonjour
72S. Kjærgaard19:43:36+10:47US Postal Service
73S. Chavanel19:44:27+11:38Bonjour
74V. Ekimov19:44:39+11:50US Postal Service
75B. de Groot19:44:46+11:57Rabobank
76S. Zanini19:45:02+12:13Mapei-Quick Step
77M. Lotz19:45:08+12:19Rabobank
78A. Tauler19:45:34+12:45Kelme
79F. Rodriguez19:46:15+13:26Domo-Farm Frites
80G. Trentin19:47:14+14:25Cofidis
81F. Cerezo19:47:40+14:51Team CSC
82G. Bouvard19:48:05+15:16Jean Delatour
83D. Moncoutié19:48:05+15:16Cofidis
84T. Del Olmo19:48:20+15:31Euskaltel
85O. Perraudeau19:48:24+15:35Bonjour
86D. Nazon19:49:03+16:14Bonjour
87L. Lamouller19:49:12+16:23Big Mat-Auber
88L. Dierckxsens19:50:14+17:25Lampre-Daikin
89Á. González de Galdeano19:50:39+17:50ONCE
90N. Larsen19:51:10+18:21Team CSC
91R. Verbrugghe19:51:14+18:25Lotto
92E. Zabel19:51:19+18:30Telekom
93A. González19:51:36+18:47Kelme
94N. Mattan19:51:38+18:49Cofidis
95E. Magnien19:51:38+18:49Française des Jeux
96J. Pascual19:51:39+18:50Kelme
97N. Vogondy19:51:42+18:53Française des Jeux
98I. Cuesta19:51:43+18:54Cofidis
99M. Lelli19:51:44+18:55Cofidis
100C. Capelle19:51:45+18:56Big Mat-Auber
101A. Kivilev19:51:49+19:00Cofidis
102F. García19:51:50+19:01Festina
103D. Schnider19:51:52+19:03Française des Jeux
104J. Piil19:51:52+19:03Team CSC
105G. Mikhailov19:51:53+19:04Lotto
106H. Zubeldia19:51:53+19:04Euskaltel
107F. Baldato19:51:54+19:05Fassa Bortolo
108P. Bettini19:51:54+19:05Mapei-Quick Step
109P. Lino19:51:55+19:06Festina
110R. Laiseka19:51:57+19:08Euskaltel
111E. Jiménez19:52:01+19:12iBanesto.com
112D. Etxebarria19:52:03+19:14Euskaltel
113C. Rinero19:52:03+19:14Cofidis
114A. Botcharov19:52:04+19:15AG2R
115A. López19:52:04+19:15Euskaltel
116L. Turpin19:52:10+19:21AG2R
117S. Goubert19:52:10+19:21Jean Delatour
118F. Bessy19:52:16+19:27Crédit Agricole
119L. Piepoli19:52:25+19:36iBanesto.com
120Á. Castresana19:53:03+20:14Euskaltel
121S. Demarbaix19:53:34+20:45AG2R
122X. Jan19:54:51+22:02Big Mat-Auber
123S. Knaven19:55:32+22:43Domo-Farm Frites
124A. Sivakov19:56:01+23:12Big Mat-Auber
125A. Morin19:56:15+23:26Crédit Agricole
126M. Blaudzun19:56:46+23:57Team CSC
127S. Hinault19:56:52+24:03Crédit Agricole
128F. Rénier19:56:53+24:04Bonjour
129J. Svorada19:56:54+24:05Lampre-Daikin
130J. Museeuw19:56:55+24:06Domo-Farm Frites
131F. Cárdenas19:56:55+24:06Kelme
132G. Niermann19:56:56+24:07Rabobank
133N. Loda19:57:09+24:20Fassa Bortolo
134M. Wauters19:57:22+24:33Rabobank
135J. Vaughters19:57:22+24:33Crédit Agricole
136R. Belohvoščiks19:57:26+24:37Lampre-Daikin
137P. Chanteur19:57:38+24:49Festina
138J. Kirsipuu19:57:48+24:59AG2R
139D. Menchov19:57:50+25:01iBanesto.com
140S. Vermaut19:57:57+25:08Lotto
141R. Vainsteins19:58:13+25:24Domo-Farm Frites
142S. Ivanov19:58:22+25:33Fassa Bortolo
143J. Verstrepen19:58:23+25:34Lampre-Daikin
144G. Verheyen19:58:29+25:40Rabobank
145M. den Bakker19:58:29+25:40Rabobank
146D. Atienza19:58:34+25:45Cofidis
147L. Capelle19:58:51+26:02AG2R
148C. Agnolutto19:59:06+26:17AG2R
149U. Etxebarria19:59:08+26:19Euskaltel
150L. Roux19:59:30+26:41Jean Delatour
151C. Oriol19:59:39+26:50Jean Delatour
152C. Jenner19:59:55+27:06Crédit Agricole
153M. Frutti20:00:25+27:36Lampre-Daikin
154B. McGee20:00:57+28:08Française des Jeux
155J. Durand20:02:30+29:41Française des Jeux
156N. Jalabert20:02:34+29:45Team CSC
157T. Hushovd20:02:38+29:49Crédit Agricole
158A. Prétot20:02:38+29:49Festina
159M. Milesi20:02:55+30:06Domo-Farm Frites
160E. Cassani20:03:06+30:17Domo-Farm Frites
161T. Gouvenou20:03:10+30:21Big Mat-Auber
162L. Auger20:03:21+30:32Big Mat-Auber
163G. Auger20:03:41+30:52Big Mat-Auber
164D. Nardello20:03:49+31:00Mapei-Quick Step
165G. Maignan20:04:06+31:17AG2R
166J. Bernard20:04:07+31:18Jean Delatour
167J. Rubiera20:04:20+31:31US Postal Service
168O. Trastour20:05:13+32:24Jean Delatour
169M. Pinotti20:05:22+32:33Lampre-Daikin
170S. de Jongh20:06:39+33:50Rabobank
171J. Casper20:06:41+33:52Française des Jeux
172D. Bramati20:06:43+33:54Mapei-Quick Step
173P. Fornaciari20:06:56+34:07Mapei-Quick Step
174E. Seigneur20:07:01+34:12Jean Delatour
175J. Blijlevens20:07:30+34:41Lotto
176R. Sørensen20:09:00+36:11Team CSC
177S. Bergès20:09:21+36:32AG2R
178R. Bertogliati20:09:56+37:07Lampre-Daikin
179M. García20:10:34+37:45Team CSC
180E. Dekker20:11:54+39:05Rabobank
181M. van Heeswijk20:12:23+39:34Domo-Farm Frites
182T. Steels20:12:35+39:46Mapei-Quick Step
183B. Leysen20:12:57+40:08Mapei-Quick Step
184M. Serpellini20:13:02+40:13Lampre-Daikin
185D. Millar20:15:01+42:12Cofidis
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bonjour15:53:40(53)
2Fassa Bortolo15:53:48+0:08(45)
3Festina15:53:48+0:08(52)
4Lotto15:53:48+0:08(58)
5Crédit Agricole15:53:48+0:08(75)
6Domo-Farm Frites15:53:48+0:08(82)
7Kelme15:53:48+0:08(94)
8iBanesto.com15:53:48+0:08(95)
9Telekom15:53:48+0:08(96)
10Rabobank15:53:48+0:08(101)
11Mapei-Quick Step15:53:48+0:08(106)
12ONCE15:53:48+0:08(119)
13US Postal Service15:53:48+0:08(121)
14Française des Jeux15:54:01+0:21(158)
15Team CSC15:59:12+5:32(100)
16Big Mat-Auber16:08:02+14:22(128)
17Jean Delatour16:08:02+14:22(165)
18Lampre-Daikin16:11:30+17:50(122)
19AG2R16:26:03+32:23(244)
20Euskaltel16:26:03+32:23(264)
21Cofidis16:39:28+45:48(272)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole58:39:27(291)
2Festina58:39:37+0:10(383)
3ONCE58:40:06+0:39(605)
4US Postal Service58:40:13+0:46(632)
5Kelme58:40:16+0:49(412)
6Mapei-Quick Step58:40:31+1:04(527)
7Lotto58:40:33+1:06(419)
8Telekom58:40:34+1:07(440)
9Fassa Bortolo58:40:50+1:23(466)
10Française des Jeux58:40:56+1:29(691)
11Bonjour58:40:58+1:31(383)
12iBanesto.com58:41:00+1:33(749)
13Domo-Farm Frites58:44:50+5:23(610)
14Team CSC58:46:54+7:27(980)
15Rabobank58:51:54+12:27(602)
16Jean Delatour58:54:58+15:31(651)
17Big Mat-Auber58:55:16+15:49(709)
18Lampre-Daikin59:09:13+29:46(840)
19AG2R59:13:04+33:37(755)
20Euskaltel59:13:47+34:20(1008)
21Cofidis59:26:42+47:15(749)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
L. Dierckxsens89
F. Rodriguez88
D. Nazon88
A. Tauler82
M. Lotz79
S. Zanini78
V. Ekimov75
B. de Groot75
O. Pozzi68
N. Larsen68
G. Guerini67
N. Sørensen66
F. Guesdon65
Á. González de Galdeano62
T. Hamilton58
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
R. Verbrugghe88
E. Zabel84
N. Mattan66
A. González66
J. Pascual65
E. Magnien65
N. Vogondy62
M. Lelli61
I. Cuesta61
C. Capelle60
A. Kivilev55
F. García53
G. Mikhailov48
J. Piil48
D. Schnider48