Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 3 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 199 km. Type: vlak. Datum: 10 Jul 2001

Snelheid: 43.383 km/h (in database), 43.492 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Zabel4:34:32Telekom
2 E. Magnien4:34:32Française des Jeux
3 S. Garzelli4:34:32Mapei-Quick Step
4 F. Baldato4:34:32Fassa Bortolo
5 F. Simon4:34:32Bonjour
6 G. Mikhailov4:34:32Lotto
7 C. Capelle4:34:32Big Mat-Auber
8 F. Bouyer4:34:32Bonjour
9 S. Baguet4:34:32Lotto
10 L. Armstrong4:34:32US Postal Service
11 C. Moreau4:34:32Festina
12 J. Gutierrez4:34:32Kelme
13 J. Ullrich4:34:32Telekom
14 J. Beloki4:34:32ONCE
15 M. Boogerd4:34:32Rabobank
16 A. Kivilev4:34:32Cofidis
17 F. Mancebo4:34:32iBanesto.com
18 Ó. Sevilla4:34:32Kelme
19 D. Rous4:34:32Bonjour
20 L. Roux4:34:32Jean Delatour
21 A. Merckx4:34:32Domo-Farm Frites
22 I. González de Galdeano4:34:32ONCE
23 W. Belli4:34:32Fassa Bortolo
24 K. Van De Wouwer4:34:32Lotto
25 J. Voigt4:34:32Crédit Agricole
26 G. Trentin4:34:32Cofidis
27 B. Julich4:34:32Crédit Agricole
28 S. Botero4:34:32Kelme
29 D. Menchov4:34:32iBanesto.com
30 L. Brochard4:34:32Jean Delatour
31 S. O'Grady4:34:32Crédit Agricole
32 D. Moncoutié4:34:32Cofidis
33 M. Serrano4:34:32ONCE
34 S. Blanco4:34:32iBanesto.com
35 L. Jalabert4:34:32Team CSC
36 R. Heras4:34:32US Postal Service
37 J. Pascual4:34:32Kelme
38 A. Vinokourov4:34:32Telekom
39 S. Heulot4:34:32Big Mat-Auber
40 S. Montgomery4:34:32Française des Jeux
41 W. Bénéteau4:34:32Bonjour
42 C. Sastre4:34:32ONCE
43 I. Chaurreau4:34:32Euskaltel
44 P. Halgand4:34:32Jean Delatour
45 N. Mattan4:34:32Cofidis
46 M. Bartoli4:34:32Mapei-Quick Step
47 G. Bouvard4:34:32Jean Delatour
48 P. Bettini4:34:32Mapei-Quick Step
49 P. Chanteur4:34:32Festina
50 L. Piepoli4:34:32iBanesto.com
51 D. Etxebarria4:34:32Euskaltel
52 T. Del Olmo4:34:32Euskaltel
53 B. Salmon4:34:32AG2R
54 P. Wadecki4:34:32Domo-Farm Frites
55 M. Lelli4:34:32Cofidis
56 R. Laiseka4:34:32Euskaltel
57 D. Schnider4:34:32Française des Jeux
58 C. Rinero4:34:32Cofidis
59 J. Piil4:34:32Team CSC
60 Á. Casero4:34:32Festina
61 A. Botcharov4:34:32AG2R
62 J. Robin4:34:32Bonjour
63 S. Goubert4:34:32Jean Delatour
64 S. Vermaut4:34:32Lotto
65 F. Brard4:34:32Festina
66 T. Brożyna4:34:32iBanesto.com
67 J. Jaksche4:34:32ONCE
68 V. Peña4:34:32US Postal Service
69 R. Belohvoščiks4:34:32Lampre-Daikin
70 R. Verbrugghe4:34:32Lotto
71 I. Basso4:34:32Fassa Bortolo
72 I. Cuesta4:34:32Cofidis
73 J. Vaughters4:34:32Crédit Agricole
74 J. Pascual4:34:32iBanesto.com
75 D. Atienza4:34:32Cofidis
76 S. Demarbaix4:34:32AG2R
77 E. Jiménez4:34:32iBanesto.com
78 J. Odriozola4:34:32iBanesto.com
79 M. Pradera4:34:32ONCE
80 M. Aerts4:34:32Lotto
81 H. Zubeldia4:34:32Euskaltel
82 T. Hamilton4:34:32US Postal Service
83 A. González4:34:32Kelme
84 F. García4:34:32Festina
85 A. López4:34:32Euskaltel
86 N. Vogondy4:34:32Française des Jeux
87 S. González4:34:32ONCE
88 L. Pérez4:34:32Festina
89 J. Vidal4:34:32Kelme
90 P. Lino4:34:32Festina
91 D. Nardello4:34:32Mapei-Quick Step
92 A. Tauler4:34:32Kelme
93 U. Etxebarria4:34:32Euskaltel
94 K. Livingston4:34:32Telekom
95 F. Bessy4:34:32Crédit Agricole
96 J. Gutiérrez4:34:32ONCE
97 L. Turpin4:34:32AG2R
98 X. Jan4:34:32Big Mat-Auber
99 J. Bernard4:34:32Jean Delatour
100 A. Klöden4:34:32Telekom
101 F. Cerezo4:34:32Team CSC
102 M. Tosatto4:34:32Fassa Bortolo
103 G. Guerini4:35:17+0:45Telekom
104 L. Lamouller4:35:17+0:45Big Mat-Auber
105 J. Heppner4:35:17+0:45Telekom
106 Á. Castresana4:35:29+0:57Euskaltel
107 C. Jenner4:36:16+1:44Crédit Agricole
108 U. Bölts4:36:20+1:48Telekom
109 S. Wesemann4:36:20+1:48Telekom
110 S. Kjærgaard4:37:21+2:49US Postal Service
111 G. Hincapie4:37:21+2:49US Postal Service
112 A. Sivakov4:38:51+4:19Big Mat-Auber
113 S. Knaven4:38:51+4:19Domo-Farm Frites
114 M. Blaudzun4:39:26+4:54Team CSC
115 S. Talabardon4:39:26+4:54Big Mat-Auber
116 F. Rénier4:39:26+4:54Bonjour
117 J. Svorada4:39:26+4:54Lampre-Daikin
118 N. Loda4:39:26+4:54Fassa Bortolo
119 F. Casagrande4:39:26+4:54Fassa Bortolo
120 A. Petacchi4:39:26+4:54Fassa Bortolo
121 J. Museeuw4:39:26+4:54Domo-Farm Frites
122 S. Hinault4:39:26+4:54Crédit Agricole
123 J. García4:39:26+4:54iBanesto.com
124 A. Morin4:39:26+4:54Crédit Agricole
125 C. Mengin4:39:26+4:54Française des Jeux
126 C. Vandevelde4:39:26+4:54US Postal Service
127 S. Chavanel4:39:26+4:54Bonjour
128 F. Cárdenas4:39:26+4:54Kelme
129 S. Teutenberg4:39:26+4:54Festina
130 G. Niermann4:39:48+5:16Rabobank
131 O. Trastour4:39:48+5:16Jean Delatour
132 R. Hunter4:41:08+6:36Lampre-Daikin
133 M. Frutti4:41:08+6:36Lampre-Daikin
134 P. Van Hyfte4:41:08+6:36Lotto
135 O. Pozzi4:41:08+6:36Fassa Bortolo
136 O. Perraudeau4:41:08+6:36Bonjour
137 M. Pinotti4:41:08+6:36Lampre-Daikin
138 G. Verheyen4:41:08+6:36Rabobank
139 G. Maignan4:41:08+6:36AG2R
140 E. Seigneur4:41:08+6:36Jean Delatour
141 C. Oriol4:41:08+6:36Jean Delatour
142 B. McGee4:41:08+6:36Française des Jeux
143 S. Ivanov4:41:08+6:36Fassa Bortolo
144 N. Sørensen4:41:08+6:36Team CSC
145 L. Capelle4:41:08+6:36AG2R
146 J. Kirsipuu4:41:08+6:36AG2R
147 F. Rodriguez4:41:08+6:36Domo-Farm Frites
148 M. den Bakker4:41:08+6:36Rabobank
149 R. Vainsteins4:41:08+6:36Domo-Farm Frites
150 J. Rubiera4:41:08+6:36US Postal Service
151 J. Verstrepen4:41:08+6:36Lampre-Daikin
152 M. Wauters4:41:08+6:36Rabobank
153 F. Guesdon4:41:08+6:36Française des Jeux
154 D. Millar4:45:30+10:58Cofidis
155 N. Jalabert4:45:30+10:58Team CSC
156 J. Durand4:45:42+11:10Française des Jeux
157 C. Agnolutto4:45:42+11:10AG2R
158 A. Prétot4:45:42+11:10Festina
159 T. Gouvenou4:45:42+11:10Big Mat-Auber
160 G. Auger4:45:42+11:10Big Mat-Auber
161 M. Lotz4:45:42+11:10Rabobank
162 L. Dierckxsens4:45:42+11:10Lampre-Daikin
163 N. Larsen4:45:42+11:10Team CSC
164 T. Hushovd4:45:42+11:10Crédit Agricole
165 D. Nazon4:45:42+11:10Bonjour
166 R. Bertogliati4:45:42+11:10Lampre-Daikin
167 R. Sørensen4:45:42+11:10Team CSC
168 V. Ekimov4:45:42+11:10US Postal Service
169 S. Bergès4:45:42+11:10AG2R
170 M. García4:45:42+11:10Team CSC
171 M. Milesi4:45:42+11:10Domo-Farm Frites
172 M. Serpellini4:45:42+11:10Lampre-Daikin
173 E. Cassani4:45:42+11:10Domo-Farm Frites
174 B. de Groot4:45:42+11:10Rabobank
175 Á. González de Galdeano4:45:42+11:10ONCE
176 L. Auger4:45:42+11:10Big Mat-Auber
177 S. Zanini4:45:42+11:10Mapei-Quick Step
178 B. Leysen4:49:18+14:46Mapei-Quick Step
179 P. Fornaciari4:49:18+14:46Mapei-Quick Step
180 J. Casper4:49:18+14:46Française des Jeux
181 S. de Jongh4:49:18+14:46Rabobank
182 J. Blijlevens4:49:18+14:46Lotto
183 T. Steels4:49:18+14:46Mapei-Quick Step
184 D. Bramati4:49:18+14:46Mapei-Quick Step
185 M. van Heeswijk4:49:18+14:46Domo-Farm Frites
186 E. Dekker4:49:18+14:46Rabobank
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. O'Grady14:14:59Crédit Agricole
2C. Moreau14:15:16+0:17Festina
3R. Verbrugghe14:15:17+0:18Lotto
4I. González de Galdeano14:15:19+0:20ONCE
5J. Voigt14:15:19+0:20Crédit Agricole
6B. Julich14:15:20+0:21Crédit Agricole
7L. Armstrong14:15:20+0:21US Postal Service
8E. Zabel14:15:22+0:23Telekom
9J. Ullrich14:15:23+0:24Telekom
10F. Brard14:15:23+0:24Festina
11S. Botero14:15:26+0:27Kelme
12J. Beloki14:15:29+0:30ONCE
13C. Sastre14:15:30+0:31ONCE
14J. Gutierrez14:15:32+0:33Kelme
15D. Rous14:15:32+0:33Bonjour
16L. Brochard14:15:32+0:33Jean Delatour
17Á. Casero14:15:32+0:33Festina
18S. González14:15:33+0:34ONCE
19J. Jaksche14:15:34+0:35ONCE
20A. Klöden14:15:35+0:36Telekom
21M. Tosatto14:15:35+0:36Fassa Bortolo
22V. Peña14:15:37+0:38US Postal Service
23M. Bartoli14:15:38+0:39Mapei-Quick Step
24L. Jalabert14:15:38+0:39Team CSC
25T. Brożyna14:15:38+0:39iBanesto.com
26S. Garzelli14:15:39+0:40Mapei-Quick Step
27A. González14:15:39+0:40Kelme
28N. Mattan14:15:41+0:42Cofidis
29S. Heulot14:15:41+0:42Big Mat-Auber
30E. Magnien14:15:41+0:42Française des Jeux
31J. Pascual14:15:42+0:43Kelme
32J. Gutiérrez14:15:42+0:43ONCE
33P. Halgand14:15:43+0:44Jean Delatour
34M. Serrano14:15:45+0:46ONCE
35N. Vogondy14:15:45+0:46Française des Jeux
36J. Pascual14:15:46+0:47iBanesto.com
37I. Cuesta14:15:46+0:47Cofidis
38M. Lelli14:15:47+0:48Cofidis
39I. Basso14:15:47+0:48Fassa Bortolo
40C. Capelle14:15:48+0:49Big Mat-Auber
41F. Mancebo14:15:48+0:49iBanesto.com
42A. Vinokourov14:15:48+0:49Telekom
43L. Pérez14:15:49+0:50Festina
44J. Odriozola14:15:50+0:51iBanesto.com
45W. Belli14:15:52+0:53Fassa Bortolo
46A. Kivilev14:15:52+0:53Cofidis
47M. Boogerd14:15:53+0:54Rabobank
48G. Trentin14:15:53+0:54Cofidis
49F. García14:15:53+0:54Festina
50Ó. Sevilla14:15:54+0:55Kelme
51M. Aerts14:15:54+0:55Lotto
52G. Bouvard14:15:55+0:56Jean Delatour
53M. Pradera14:15:55+0:56ONCE
54D. Moncoutié14:15:55+0:56Cofidis
55D. Schnider14:15:55+0:56Française des Jeux
56J. Piil14:15:55+0:56Team CSC
57G. Mikhailov14:15:56+0:57Lotto
58P. Wadecki14:15:56+0:57Domo-Farm Frites
59K. Van De Wouwer14:15:56+0:57Lotto
60H. Zubeldia14:15:56+0:57Euskaltel
61F. Baldato14:15:57+0:58Fassa Bortolo
62P. Bettini14:15:57+0:58Mapei-Quick Step
63B. Salmon14:15:58+0:59AG2R
64P. Lino14:15:58+0:59Festina
65W. Bénéteau14:15:59+1:00Bonjour
66R. Laiseka14:16:00+1:01Euskaltel
67R. Heras14:16:01+1:02US Postal Service
68S. Blanco14:16:02+1:03iBanesto.com
69E. Jiménez14:16:04+1:05iBanesto.com
70J. Vidal14:16:04+1:05Kelme
71D. Etxebarria14:16:06+1:07Euskaltel
72C. Rinero14:16:06+1:07Cofidis
73K. Livingston14:16:06+1:07Telekom
74J. Robin14:16:06+1:07Bonjour
75A. Merckx14:16:07+1:08Domo-Farm Frites
76S. Baguet14:16:07+1:08Lotto
77A. Botcharov14:16:07+1:08AG2R
78A. López14:16:07+1:08Euskaltel
79F. Simon14:16:08+1:09Bonjour
80I. Chaurreau14:16:08+1:09Euskaltel
81S. Montgomery14:16:09+1:10Française des Jeux
82T. Del Olmo14:16:10+1:11Euskaltel
83S. Demarbaix14:16:13+1:14AG2R
84L. Turpin14:16:13+1:14AG2R
85S. Goubert14:16:13+1:14Jean Delatour
86F. Bessy14:16:19+1:20Crédit Agricole
87F. Cerezo14:16:19+1:20Team CSC
88L. Piepoli14:16:28+1:29iBanesto.com
89J. Heppner14:16:45+1:46Telekom
90L. Lamouller14:17:02+2:03Big Mat-Auber
91Á. Castresana14:17:06+2:07Euskaltel
92S. Wesemann14:17:39+2:40Telekom
93U. Bölts14:17:57+2:58Telekom
94S. Kjærgaard14:18:21+3:22US Postal Service
95G. Hincapie14:18:24+3:25US Postal Service
96S. Knaven14:19:35+4:36Domo-Farm Frites
97A. Sivakov14:20:04+5:05Big Mat-Auber
98A. Morin14:20:18+5:19Crédit Agricole
99S. Chavanel14:20:40+5:41Bonjour
100A. Petacchi14:20:41+5:42Fassa Bortolo
101C. Vandevelde14:20:41+5:42US Postal Service
102M. Blaudzun14:20:49+5:50Team CSC
103S. Teutenberg14:20:50+5:51Festina
104J. García14:20:54+5:55iBanesto.com
105F. Casagrande14:20:55+5:56Fassa Bortolo
106F. Rénier14:20:56+5:57Bonjour
107C. Mengin14:20:56+5:57Française des Jeux
108J. Svorada14:20:57+5:58Lampre-Daikin
109J. Museeuw14:20:58+5:59Domo-Farm Frites
110F. Cárdenas14:20:58+5:59Kelme
111G. Niermann14:20:59+6:00Rabobank
112S. Hinault14:20:59+6:00Crédit Agricole
113S. Talabardon14:20:59+6:00Big Mat-Auber
114N. Loda14:21:12+6:13Fassa Bortolo
115M. Wauters14:21:25+6:26Rabobank
116J. Vaughters14:21:25+6:26Crédit Agricole
117R. Belohvoščiks14:21:29+6:30Lampre-Daikin
118P. Chanteur14:21:41+6:42Festina
119R. Hunter14:21:50+6:51Lampre-Daikin
120J. Kirsipuu14:21:51+6:52AG2R
121D. Menchov14:21:53+6:54iBanesto.com
122S. Vermaut14:22:00+7:01Lotto
123T. Hamilton14:22:05+7:06US Postal Service
124P. Van Hyfte14:22:14+7:15Lotto
125F. Bouyer14:22:15+7:16Bonjour
126R. Vainsteins14:22:16+7:17Domo-Farm Frites
127C. Oriol14:22:18+7:19Jean Delatour
128S. Ivanov14:22:25+7:26Fassa Bortolo
129J. Verstrepen14:22:26+7:27Lampre-Daikin
130G. Verheyen14:22:32+7:33Rabobank
131M. den Bakker14:22:32+7:33Rabobank
132F. Guesdon14:22:33+7:34Française des Jeux
133D. Atienza14:22:37+7:38Cofidis
134N. Sørensen14:22:38+7:39Team CSC
135X. Jan14:22:41+7:42Big Mat-Auber
136G. Guerini14:22:44+7:45Telekom
137L. Capelle14:22:54+7:55AG2R
138O. Pozzi14:22:54+7:55Fassa Bortolo
139M. Frutti14:23:04+8:05Lampre-Daikin
140O. Perraudeau14:23:09+8:10Bonjour
141U. Etxebarria14:23:11+8:12Euskaltel
142L. Roux14:23:33+8:34Jean Delatour
143C. Jenner14:23:58+8:59Crédit Agricole
144B. McGee14:25:00+10:01Française des Jeux
145N. Jalabert14:26:37+11:38Team CSC
146J. Durand14:26:39+11:40Française des Jeux
147A. Prétot14:26:41+11:42Festina
148T. Hushovd14:26:43+11:44Crédit Agricole
149V. Ekimov14:26:43+11:44US Postal Service
150B. de Groot14:26:50+11:51Rabobank
151Á. González de Galdeano14:26:52+11:53ONCE
152M. Milesi14:26:58+11:59Domo-Farm Frites
153C. Agnolutto14:27:00+12:01AG2R
154S. Zanini14:27:06+12:07Mapei-Quick Step
155E. Cassani14:27:09+12:10Domo-Farm Frites
156M. Lotz14:27:12+12:13Rabobank
157T. Gouvenou14:27:13+12:14Big Mat-Auber
158N. Larsen14:27:23+12:24Team CSC
159L. Auger14:27:24+12:25Big Mat-Auber
160A. Tauler14:27:38+12:39Kelme
161G. Auger14:27:44+12:45Big Mat-Auber
162D. Nardello14:27:52+12:53Mapei-Quick Step
163O. Trastour14:27:52+12:53Jean Delatour
164M. Pinotti14:28:01+13:02Lampre-Daikin
165G. Maignan14:28:09+13:10AG2R
166J. Bernard14:28:10+13:11Jean Delatour
167F. Rodriguez14:28:19+13:20Domo-Farm Frites
168J. Rubiera14:28:23+13:24US Postal Service
169E. Seigneur14:29:40+14:41Jean Delatour
170S. de Jongh14:30:42+15:43Rabobank
171D. Bramati14:30:46+15:47Mapei-Quick Step
172J. Casper14:30:51+15:52Française des Jeux
173P. Fornaciari14:30:59+16:00Mapei-Quick Step
174D. Nazon14:31:15+16:16Bonjour
175J. Blijlevens14:31:33+16:34Lotto
176R. Bertogliati14:32:35+17:36Lampre-Daikin
177L. Dierckxsens14:32:37+17:38Lampre-Daikin
178R. Sørensen14:33:03+18:04Team CSC
179M. García14:33:13+18:14Team CSC
180S. Bergès14:33:24+18:25AG2R
181E. Dekker14:35:57+20:58Rabobank
182M. van Heeswijk14:36:26+21:27Domo-Farm Frites
183T. Steels14:36:38+21:39Mapei-Quick Step
184B. Leysen14:37:00+22:01Mapei-Quick Step
185M. Serpellini14:37:05+22:06Lampre-Daikin
186D. Millar14:39:04+24:05Cofidis
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom13:43:16(52)
2Française des Jeux13:43:24+0:08(99)
3Mapei-Quick Step13:43:28+0:12(97)
4Bonjour13:43:36+0:20(32)
5Lotto13:43:36+0:20(39)
6Kelme13:43:36+0:20(58)
7ONCE13:43:36+0:20(69)
8Cofidis13:43:36+0:20(74)
9iBanesto.com13:43:36+0:20(80)
10Crédit Agricole13:43:36+0:20(83)
11Jean Delatour13:43:36+0:20(94)
12Fassa Bortolo13:43:36+0:20(98)
13US Postal Service13:43:36+0:20(114)
14Festina13:43:36+0:20(120)
15Big Mat-Auber13:43:36+0:20(144)
16Euskaltel13:43:36+0:20(146)
17AG2R13:43:36+0:20(190)
18Team CSC13:43:36+0:20(195)
19Domo-Farm Frites13:47:55+4:39(188)
20Lampre-Daikin13:55:06+11:50(318)
21Rabobank13:55:28+12:12(283)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole42:45:39(216)
2Festina42:45:49+0:10(331)
3ONCE42:46:18+0:39(486)
4US Postal Service42:46:25+0:46(511)
5Kelme42:46:28+0:49(318)
6Mapei-Quick Step42:46:43+1:04(421)
7Lotto42:46:45+1:06(361)
8Telekom42:46:46+1:07(344)
9Française des Jeux42:46:55+1:16(533)
10Jean Delatour42:46:56+1:17(486)
11AG2R42:47:01+1:22(511)
12Fassa Bortolo42:47:02+1:23(421)
13Bonjour42:47:10+1:31(330)
14iBanesto.com42:47:12+1:33(654)
15Cofidis42:47:14+1:35(477)
16Big Mat-Auber42:47:14+1:35(581)
17Team CSC42:47:22+1:43(880)
18Euskaltel42:47:44+2:05(744)
19Domo-Farm Frites42:51:02+5:23(528)
20Lampre-Daikin42:57:31+11:52(718)
21Rabobank42:58:06+12:27(501)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
L. Piepoli60
F. Bessy59
F. Cerezo59
S. Goubert53
S. Montgomery52
T. Del Olmo52
S. Demarbaix52
L. Turpin52
L. Lamouller51
C. Rinero50
A. Botcharov50
A. López50
F. Simon50
I. Chaurreau50
F. Bouyer50
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Durand129
A. Prétot128
V. Ekimov123
T. Hushovd123
J. Kirsipuu115
M. Wauters114
R. Hunter112
B. de Groot111
Á. González de Galdeano106
S. Knaven92
M. Milesi91
P. Van Hyfte90
R. Vainsteins88
C. Agnolutto85
A. Morin84