Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 20 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 160.5 km. Type: vlak. Datum: 29 Jul 2001

Snelheid: 40.553 km/h (in database), 40.553 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Svorada3:57:28Lampre-Daikin
2 E. Zabel3:57:28Telekom
3 S. O'Grady3:57:28Crédit Agricole
4 S. Teutenberg3:57:28Festina
5 A. Petacchi3:57:28Fassa Bortolo
6 D. Nazon3:57:28Bonjour
7 G. Mikhailov3:57:28Lotto
8 J. Casper3:57:28Française des Jeux
9 M. van Heeswijk3:57:28Domo-Farm Frites
10 C. Capelle3:57:28Big Mat-Auber
11 P. Bettini3:57:28Mapei-Quick Step
12 R. Vainsteins3:57:28Domo-Farm Frites
13 M. Lotz3:57:28Rabobank
14 L. Auger3:57:28Big Mat-Auber
15 J. Gutierrez3:57:28Kelme
16 J. Odriozola3:57:28iBanesto.com
17 F. Simon3:57:28Bonjour
18 M. Frutti3:57:28Lampre-Daikin
19 M. Blaudzun3:57:28Team CSC
20 C. Agnolutto3:57:28AG2R
21 M. Boogerd3:57:28Rabobank
22 N. Loda3:57:28Fassa Bortolo
23 B. McGee3:57:28Française des Jeux
24 M. Bartoli3:57:28Mapei-Quick Step
25 N. Sørensen3:57:28Team CSC
26 C. Mengin3:57:28Française des Jeux
27 F. Cerezo3:57:28Team CSC
28 Ó. Sevilla3:57:28Kelme
29 I. Chaurreau3:57:28Euskaltel
30 A. Kivilev3:57:28Cofidis
31 J. Beloki3:57:28ONCE
32 L. Brochard3:57:28Jean Delatour
33 M. Aerts3:57:28Lotto
34 N. Jalabert3:57:28Team CSC
35 P. Halgand3:57:28Jean Delatour
36 P. Chanteur3:57:28Festina
37 J. Pascual3:57:28Kelme
38 J. Ullrich3:57:28Telekom
39 I. González de Galdeano3:57:28ONCE
40 J. Gutiérrez3:57:28ONCE
41 D. Rous3:57:28Bonjour
42 C. Oriol3:57:28Jean Delatour
43 R. Sørensen3:57:28Team CSC
44 M. Serrano3:57:28ONCE
45 R. Belohvoščiks3:57:28Lampre-Daikin
46 A. Merckx3:57:28Domo-Farm Frites
47 F. Guesdon3:57:28Française des Jeux
48 R. Bertogliati3:57:28Lampre-Daikin
49 M. Lelli3:57:28Cofidis
50 J. Voigt3:57:28Crédit Agricole
51 A. Klöden3:57:28Telekom
52 C. Jenner3:57:28Crédit Agricole
53 S. Garzelli3:57:28Mapei-Quick Step
54 K. Livingston3:57:28Telekom
55 T. Gouvenou3:57:28Big Mat-Auber
56 P. Wadecki3:57:28Domo-Farm Frites
57 F. García3:57:28Festina
58 D. Schnider3:57:28Française des Jeux
59 B. Julich3:57:28Crédit Agricole
60 S. Talabardon3:57:28Big Mat-Auber
61 A. Morin3:57:28Crédit Agricole
62 S. Knaven3:57:28Domo-Farm Frites
63 O. Perraudeau3:57:28Bonjour
64 D. Bramati3:57:28Mapei-Quick Step
65 L. Jalabert3:57:28Team CSC
66 F. Cárdenas3:57:28Kelme
67 G. Bouvard3:57:28Jean Delatour
68 W. Bénéteau3:57:28Bonjour
69 D. Etxebarria3:57:28Euskaltel
70 L. Armstrong3:57:28US Postal Service
71 N. Vogondy3:57:28Française des Jeux
72 G. Hincapie3:57:28US Postal Service
73 V. Peña3:57:28US Postal Service
74 J. Rubiera3:57:28US Postal Service
75 M. García3:57:28Team CSC
76 S. Kjærgaard3:57:28US Postal Service
77 T. Hamilton3:57:28US Postal Service
78 F. Mancebo3:57:28iBanesto.com
79 D. Nardello3:57:28Mapei-Quick Step
80 N. Mattan3:57:28Cofidis
81 P. Van Hyfte3:57:28Lotto
82 D. Moncoutié3:57:28Cofidis
83 V. Ekimov3:57:28US Postal Service
84 S. Botero3:57:28Kelme
85 T. Brożyna3:57:28iBanesto.com
86 M. Tosatto3:57:28Fassa Bortolo
87 S. Vermaut3:57:28Lotto
88 M. Pradera3:57:28ONCE
89 S. Goubert3:57:28Jean Delatour
90 G. Auger3:57:28Big Mat-Auber
91 E. Jiménez3:57:28iBanesto.com
92 E. Seigneur3:57:28Jean Delatour
93 U. Etxebarria3:57:28Euskaltel
94 J. Pascual3:57:28iBanesto.com
95 L. Pérez3:57:28Festina
96 G. Verheyen3:57:28Rabobank
97 S. Chavanel3:57:28Bonjour
98 G. Maignan3:57:28AG2R
99 F. Bessy3:57:28Crédit Agricole
100 G. Trentin3:57:28Cofidis
101 D. Atienza3:57:28Cofidis
102 S. Bergès3:57:28AG2R
103 Á. Castresana3:57:28Euskaltel
104 I. Cuesta3:57:28Cofidis
105 M. Pinotti3:57:28Lampre-Daikin
106 G. Guerini3:57:28Telekom
107 L. Piepoli3:57:28iBanesto.com
108 J. Vidal3:57:28Kelme
109 R. Heras3:57:28US Postal Service
110 M. Serpellini3:57:28Lampre-Daikin
111 C. Sastre3:57:28ONCE
112 W. Belli3:57:28Fassa Bortolo
113 A. Tauler3:57:28Kelme
114 E. Cassani3:57:28Domo-Farm Frites
115 L. Turpin3:57:28AG2R
116 H. Zubeldia3:57:28Euskaltel
117 J. Bernard3:57:28Jean Delatour
118 L. Roux3:57:28Jean Delatour
119 E. Dekker3:57:28Rabobank
120 M. den Bakker3:57:28Rabobank
121 E. Magnien3:57:28Française des Jeux
122 A. López3:57:28Euskaltel
123 J. Jaksche3:57:28ONCE
124 F. Brard3:57:28Festina
125 A. Sivakov3:57:28Big Mat-Auber
126 B. Salmon3:57:28AG2R
127 S. Heulot3:57:28Big Mat-Auber
128 F. Rénier3:57:28Bonjour
129 U. Bölts3:57:28Telekom
130 R. Verbrugghe3:57:28Lotto
131 P. Lino3:57:28Festina
132 S. Baguet3:57:28Lotto
133 S. Demarbaix3:57:28AG2R
134 D. Menchov3:57:28iBanesto.com
135 A. Botcharov3:57:28AG2R
136 S. Hinault3:57:28Crédit Agricole
137 R. Laiseka3:57:28Euskaltel
138 J. Piil3:57:28Team CSC
139 J. Robin3:57:28Bonjour
140 A. Vinokourov3:58:02+0:34Telekom
141 F. Baldato3:58:11+0:43Fassa Bortolo
142 J. Verstrepen3:58:18+0:50Lampre-Daikin
143 J. Durand3:58:21+0:53Française des Jeux
144 F. Bouyer3:58:44+1:16Bonjour
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong86:17:28US Postal Service
2J. Ullrich86:24:12+6:44Telekom
3J. Beloki86:26:33+9:05ONCE
4A. Kivilev86:27:21+9:53Cofidis
5I. González de Galdeano86:30:56+13:28ONCE
6F. Simon86:34:50+17:22Bonjour
7Ó. Sevilla86:35:58+18:30Kelme
8S. Botero86:38:23+20:55Kelme
9M. Serrano86:39:13+21:45ONCE
10M. Boogerd86:40:06+22:38Rabobank
11D. Rous86:41:50+24:22Bonjour
12I. Chaurreau86:45:37+28:09Euskaltel
13F. Mancebo86:46:01+28:33iBanesto.com
14S. Garzelli86:46:28+29:00Mapei-Quick Step
15R. Heras86:48:12+30:44US Postal Service
16A. Vinokourov86:51:23+33:55Telekom
17A. Botcharov86:58:43+41:15AG2R
18B. Julich87:05:32+48:04Crédit Agricole
19L. Jalabert87:07:34+50:06Team CSC
20C. Sastre87:07:48+50:20ONCE
21T. Brożyna87:11:03+53:35iBanesto.com
22A. Merckx87:12:57+55:29Domo-Farm Frites
23L. Brochard87:13:29+56:01Jean Delatour
24W. Belli87:14:57+57:29Fassa Bortolo
25J. Gutierrez87:16:45+59:17Kelme
26A. Klöden87:17:21+59:53Telekom
27M. Aerts87:17:34+1:00:06Lotto
28R. Laiseka87:19:43+1:02:15Euskaltel
29J. Jaksche87:23:30+1:06:02ONCE
30D. Atienza87:24:38+1:07:10Cofidis
31S. Goubert87:26:08+1:08:40Jean Delatour
32L. Pérez87:28:35+1:11:07Festina
33M. Bartoli87:30:33+1:13:05Mapei-Quick Step
34D. Etxebarria87:33:25+1:15:57Euskaltel
35B. Salmon87:34:35+1:17:07AG2R
36S. Vermaut87:37:41+1:20:13Lotto
37F. García87:38:01+1:20:33Festina
38J. Rubiera87:39:16+1:21:48US Postal Service
39G. Guerini87:39:29+1:22:01Telekom
40S. Heulot87:39:30+1:22:02Big Mat-Auber
41J. Pascual87:40:05+1:22:37iBanesto.com
42W. Bénéteau87:41:56+1:24:28Bonjour
43K. Livingston87:41:59+1:24:31Telekom
44L. Piepoli87:43:49+1:26:21iBanesto.com
45G. Trentin87:47:08+1:29:40Cofidis
46J. Voigt87:47:30+1:30:02Crédit Agricole
47D. Menchov87:49:18+1:31:50iBanesto.com
48D. Moncoutié87:49:37+1:32:09Cofidis
49N. Sørensen87:50:42+1:33:14Team CSC
50L. Roux87:50:54+1:33:26Jean Delatour
51U. Bölts87:51:38+1:34:10Telekom
52M. Pinotti87:51:57+1:34:29Lampre-Daikin
53G. Bouvard87:53:03+1:35:35Jean Delatour
54S. O'Grady87:53:48+1:36:20Crédit Agricole
55P. Halgand87:56:06+1:38:38Jean Delatour
56J. Robin87:57:01+1:39:33Bonjour
57D. Nardello87:59:17+1:41:49Mapei-Quick Step
58J. Pascual88:02:08+1:44:40Kelme
59G. Mikhailov88:03:51+1:46:23Lotto
60M. Tosatto88:07:35+1:50:07Fassa Bortolo
61F. Cárdenas88:12:53+1:55:25Kelme
62M. Pradera88:14:37+1:57:09ONCE
63I. Cuesta88:15:59+1:58:31Cofidis
64J. Gutiérrez88:16:40+1:59:12ONCE
65S. Chavanel88:17:08+1:59:40Bonjour
66D. Schnider88:18:11+2:00:43Française des Jeux
67M. Lelli88:18:54+2:01:26Cofidis
68P. Wadecki88:19:31+2:02:03Domo-Farm Frites
69J. Odriozola88:22:51+2:05:23iBanesto.com
70P. Bettini88:23:06+2:05:38Mapei-Quick Step
71G. Hincapie88:23:14+2:05:46US Postal Service
72G. Verheyen88:23:21+2:05:53Rabobank
73H. Zubeldia88:23:45+2:06:17Euskaltel
74F. Bouyer88:24:29+2:07:01Bonjour
75M. den Bakker88:25:10+2:07:42Rabobank
76A. Tauler88:25:39+2:08:11Kelme
77A. López88:25:47+2:08:19Euskaltel
78L. Turpin88:26:49+2:09:21AG2R
79V. Peña88:27:33+2:10:05US Postal Service
80S. Teutenberg88:28:50+2:11:22Festina
81F. Baldato88:29:18+2:11:50Fassa Bortolo
82V. Ekimov88:34:32+2:17:04US Postal Service
83B. McGee88:35:22+2:17:54Française des Jeux
84M. Blaudzun88:39:56+2:22:28Team CSC
85S. Baguet88:40:18+2:22:50Lotto
86J. Vidal88:40:37+2:23:09Kelme
87P. Lino88:41:37+2:24:09Festina
88U. Etxebarria88:43:32+2:26:04Euskaltel
89N. Vogondy88:45:05+2:27:37Française des Jeux
90S. Knaven88:45:19+2:27:51Domo-Farm Frites
91E. Dekker88:46:44+2:29:16Rabobank
92P. Van Hyfte88:47:25+2:29:57Lotto
93M. Lotz88:48:30+2:31:02Rabobank
94T. Hamilton88:49:03+2:31:35US Postal Service
95E. Seigneur88:51:47+2:34:19Jean Delatour
96E. Zabel88:51:56+2:34:28Telekom
97A. Petacchi88:52:36+2:35:08Fassa Bortolo
98N. Mattan88:53:07+2:35:39Cofidis
99N. Loda88:53:19+2:35:51Fassa Bortolo
100F. Brard88:54:33+2:37:05Festina
101S. Kjærgaard88:54:52+2:37:24US Postal Service
102C. Mengin88:57:56+2:40:28Française des Jeux
103Á. Castresana89:00:09+2:42:41Euskaltel
104A. Sivakov89:00:30+2:43:02Big Mat-Auber
105E. Jiménez89:00:36+2:43:08iBanesto.com
106J. Bernard89:01:37+2:44:09Jean Delatour
107A. Morin89:04:16+2:46:48Crédit Agricole
108S. Demarbaix89:04:47+2:47:19AG2R
109D. Nazon89:05:38+2:48:10Bonjour
110R. Belohvoščiks89:05:42+2:48:14Lampre-Daikin
111C. Oriol89:06:28+2:49:00Jean Delatour
112R. Verbrugghe89:06:45+2:49:17Lotto
113E. Magnien89:07:35+2:50:07Française des Jeux
114P. Chanteur89:07:54+2:50:26Festina
115N. Jalabert89:07:59+2:50:31Team CSC
116F. Rénier89:13:28+2:56:00Bonjour
117J. Piil89:15:34+2:58:06Team CSC
118F. Cerezo89:17:25+2:59:57Team CSC
119F. Bessy89:18:30+3:01:02Crédit Agricole
120C. Agnolutto89:18:52+3:01:24AG2R
121G. Maignan89:18:55+3:01:27AG2R
122M. García89:22:33+3:05:05Team CSC
123C. Capelle89:22:40+3:05:12Big Mat-Auber
124F. Guesdon89:24:40+3:07:12Française des Jeux
125M. Serpellini89:25:15+3:07:47Lampre-Daikin
126S. Talabardon89:26:30+3:09:02Big Mat-Auber
127J. Durand89:27:26+3:09:58Française des Jeux
128M. Frutti89:30:29+3:13:01Lampre-Daikin
129J. Svorada89:35:06+3:17:38Lampre-Daikin
130J. Verstrepen89:38:54+3:21:26Lampre-Daikin
131T. Gouvenou89:41:51+3:24:23Big Mat-Auber
132R. Vainsteins89:42:24+3:24:56Domo-Farm Frites
133L. Auger89:43:30+3:26:02Big Mat-Auber
134M. van Heeswijk89:44:50+3:27:22Domo-Farm Frites
135S. Bergès89:47:21+3:29:53AG2R
136G. Auger89:48:12+3:30:44Big Mat-Auber
137S. Hinault89:50:49+3:33:21Crédit Agricole
138O. Perraudeau89:55:28+3:38:00Bonjour
139C. Jenner89:55:49+3:38:21Crédit Agricole
140R. Bertogliati89:56:33+3:39:05Lampre-Daikin
141R. Sørensen89:58:04+3:40:36Team CSC
142D. Bramati89:58:42+3:41:14Mapei-Quick Step
143E. Cassani89:59:14+3:41:46Domo-Farm Frites
144J. Casper90:09:45+3:52:17Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Lampre-Daikin11:52:04(64)
2Telekom11:52:12+0:08(91)
3Crédit Agricole11:52:16+0:12(105)
4Française des Jeux11:52:24+0:20(57)
5Bonjour11:52:24+0:20(64)
6Domo-Farm Frites11:52:24+0:20(67)
7Team CSC11:52:24+0:20(71)
8Big Mat-Auber11:52:24+0:20(79)
9Kelme11:52:24+0:20(80)
10Mapei-Quick Step11:52:24+0:20(88)
11Festina11:52:24+0:20(97)
12Jean Delatour11:52:24+0:20(109)
13ONCE11:52:24+0:20(110)
14Fassa Bortolo11:52:24+0:20(113)
15Lotto11:52:24+0:20(121)
16Rabobank11:52:24+0:20(130)
17Cofidis11:52:24+0:20(159)
18iBanesto.com11:52:24+0:20(179)
19Euskaltel11:52:24+0:20(191)
20US Postal Service11:52:24+0:20(215)
21AG2R11:52:24+0:20(220)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme259:14:44(1413)
2ONCE259:19:43+4:59(1737)
3Telekom259:55:50+41:06(1531)
4Bonjour259:56:33+41:49(1618)
5Rabobank260:06:37+51:53(2593)
6US Postal Service260:09:25+54:41(2287)
7Cofidis260:35:25+1:20:41(2454)
8iBanesto.com260:37:08+1:22:24(2807)
9Festina261:00:17+1:45:33(2375)
10Jean Delatour261:04:02+1:49:18(2630)
11Euskaltel261:18:59+2:04:15(3271)
12Mapei-Quick Step261:36:44+2:22:00(2785)
13Lotto261:37:06+2:22:22(2572)
14Crédit Agricole261:58:10+2:43:26(1889)
15Française des Jeux262:07:37+2:52:53(3282)
16AG2R262:10:17+2:55:33(3434)
17Fassa Bortolo262:24:27+3:09:43(2833)
18Team CSC262:31:49+3:17:05(3236)
19Domo-Farm Frites263:45:37+4:30:53(3476)
20Lampre-Daikin263:56:23+4:41:39(3654)
21Big Mat-Auber264:33:07+5:18:23(3265)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
G. Hincapie1
G. Verheyen1
H. Zubeldia1
S. Teutenberg1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. Bouyer3
F. Baldato1