Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 218.5 km. Type: vlak. Datum: 09 Jul 2001

Snelheid: 47.537 km/h (in database), 47.537 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Wauters4:35:47Rabobank
2 A. Prétot4:35:47Festina
3 R. Hunter4:35:47Lampre-Daikin
4 S. Knaven4:35:47Domo-Farm Frites
5 S. O'Grady4:35:47Crédit Agricole
6 D. Bramati4:35:47Mapei-Quick Step
7 R. Verbrugghe4:35:47Lotto
8 I. Basso4:35:47Fassa Bortolo
9 M. Milesi4:35:47Domo-Farm Frites
10 E. Dekker4:35:47Rabobank
11 P. Van Hyfte4:35:47Lotto
12 B. Julich4:35:47Crédit Agricole
13 J. Verstrepen4:35:47Lampre-Daikin
14 A. Morin4:35:50+0:03Crédit Agricole
15 M. Frutti4:35:50+0:03Lampre-Daikin
16 J. Voigt4:35:50+0:03Crédit Agricole
17 J. Kirsipuu4:36:09+0:22AG2R
18 C. Capelle4:36:09+0:22Big Mat-Auber
19 S. Teutenberg4:36:09+0:22Festina
20 O. Perraudeau4:36:09+0:22Bonjour
21 E. Zabel4:36:09+0:22Telekom
22 A. Petacchi4:36:09+0:22Fassa Bortolo
23 J. Svorada4:36:09+0:22Lampre-Daikin
24 F. Simon4:36:09+0:22Bonjour
25 J. Gutierrez4:36:09+0:22Kelme
26 J. Odriozola4:36:09+0:22iBanesto.com
27 Á. Castresana4:36:09+0:22Euskaltel
28 N. Mattan4:36:09+0:22Cofidis
29 G. Bouvard4:36:09+0:22Jean Delatour
30 S. Ivanov4:36:09+0:22Fassa Bortolo
31 F. Baldato4:36:09+0:22Fassa Bortolo
32 G. Mikhailov4:36:09+0:22Lotto
33 M. Blaudzun4:36:09+0:22Team CSC
34 P. Halgand4:36:09+0:22Jean Delatour
35 L. Brochard4:36:09+0:22Jean Delatour
36 P. Wadecki4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
37 A. González4:36:09+0:22Kelme
38 L. Capelle4:36:09+0:22AG2R
39 W. Bénéteau4:36:09+0:22Bonjour
40 T. Hushovd4:36:09+0:22Crédit Agricole
41 M. Boogerd4:36:09+0:22Rabobank
42 G. Verheyen4:36:09+0:22Rabobank
43 P. Chanteur4:36:09+0:22Festina
44 S. Vermaut4:36:09+0:22Lotto
45 T. Steels4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
46 F. Brard4:36:09+0:22Festina
47 R. Vainsteins4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
48 J. Ullrich4:36:09+0:22Telekom
49 C. Moreau4:36:09+0:22Festina
50 M. Lelli4:36:09+0:22Cofidis
51 S. de Jongh4:36:09+0:22Rabobank
52 F. Rénier4:36:09+0:22Bonjour
53 F. Rodriguez4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
54 A. Sivakov4:36:09+0:22Big Mat-Auber
55 D. Rous4:36:09+0:22Bonjour
56 V. Ekimov4:36:09+0:22US Postal Service
57 W. Belli4:36:09+0:22Fassa Bortolo
58 K. Livingston4:36:09+0:22Telekom
59 N. Loda4:36:09+0:22Fassa Bortolo
60 S. Botero4:36:09+0:22Kelme
61 J. Casper4:36:09+0:22Française des Jeux
62 S. Zanini4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
63 M. Lotz4:36:09+0:22Rabobank
64 G. Trentin4:36:09+0:22Cofidis
65 J. Blijlevens4:36:09+0:22Lotto
66 R. Heras4:36:09+0:22US Postal Service
67 S. Hinault4:36:09+0:22Crédit Agricole
68 Á. Casero4:36:09+0:22Festina
69 F. Mancebo4:36:09+0:22iBanesto.com
70 I. Chaurreau4:36:09+0:22Euskaltel
71 P. Bettini4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
72 S. Garzelli4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
73 B. de Groot4:36:09+0:22Rabobank
74 F. García4:36:09+0:22Festina
75 J. Jaksche4:36:09+0:22ONCE
76 P. Fornaciari4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
77 C. Mengin4:36:09+0:22Française des Jeux
78 T. Gouvenou4:36:09+0:22Big Mat-Auber
79 S. Demarbaix4:36:09+0:22AG2R
80 L. Armstrong4:36:09+0:22US Postal Service
81 G. Hincapie4:36:09+0:22US Postal Service
82 A. Klöden4:36:09+0:22Telekom
83 B. Leysen4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
84 M. Bartoli4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
85 J. Pascual4:36:09+0:22Kelme
86 C. Vandevelde4:36:09+0:22US Postal Service
87 F. Bessy4:36:09+0:22Crédit Agricole
88 A. Merckx4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
89 K. Van De Wouwer4:36:09+0:22Lotto
90 M. Pradera4:36:09+0:22ONCE
91 Ó. Sevilla4:36:09+0:22Kelme
92 I. González de Galdeano4:36:09+0:22ONCE
93 V. Peña4:36:09+0:22US Postal Service
94 D. Etxebarria4:36:09+0:22Euskaltel
95 S. Baguet4:36:09+0:22Lotto
96 S. Blanco4:36:09+0:22iBanesto.com
97 J. Museeuw4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
98 L. Dierckxsens4:36:09+0:22Lampre-Daikin
99 T. Del Olmo4:36:09+0:22Euskaltel
100 A. Vinokourov4:36:09+0:22Telekom
101 C. Oriol4:36:09+0:22Jean Delatour
102 F. Cerezo4:36:09+0:22Team CSC
103 M. Tosatto4:36:09+0:22Fassa Bortolo
104 B. McGee4:36:09+0:22Française des Jeux
105 L. Jalabert4:36:09+0:22Team CSC
106 G. Niermann4:36:09+0:22Rabobank
107 Á. González de Galdeano4:36:09+0:22ONCE
108 J. Beloki4:36:09+0:22ONCE
109 J. Gutiérrez4:36:09+0:22ONCE
110 A. Kivilev4:36:09+0:22Cofidis
111 S. González4:36:09+0:22ONCE
112 L. Pérez4:36:09+0:22Festina
113 M. Serrano4:36:09+0:22ONCE
114 J. Vidal4:36:09+0:22Kelme
115 M. van Heeswijk4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
116 D. Schnider4:36:09+0:22Française des Jeux
117 U. Bölts4:36:09+0:22Telekom
118 C. Sastre4:36:09+0:22ONCE
119 P. Lino4:36:09+0:22Festina
120 S. Montgomery4:36:09+0:22Française des Jeux
121 J. Heppner4:36:09+0:22Telekom
122 S. Wesemann4:36:09+0:22Telekom
123 E. Jiménez4:36:09+0:22iBanesto.com
124 M. Aerts4:36:09+0:22Lotto
125 C. Rinero4:36:09+0:22Cofidis
126 S. Heulot4:36:09+0:22Big Mat-Auber
127 N. Jalabert4:36:09+0:22Team CSC
128 G. Auger4:36:09+0:22Big Mat-Auber
129 N. Sørensen4:36:09+0:22Team CSC
130 F. Cárdenas4:36:09+0:22Kelme
131 J. Robin4:36:09+0:22Bonjour
132 R. Bertogliati4:36:09+0:22Lampre-Daikin
133 R. Belohvoščiks4:36:09+0:22Lampre-Daikin
134 L. Piepoli4:36:09+0:22iBanesto.com
135 F. Casagrande4:36:09+0:22Fassa Bortolo
136 S. Talabardon4:36:09+0:22Big Mat-Auber
137 L. Turpin4:36:09+0:22AG2R
138 J. Rubiera4:36:09+0:22US Postal Service
139 J. Pascual4:36:09+0:22iBanesto.com
140 F. Guesdon4:36:09+0:22Française des Jeux
141 T. Brożyna4:36:09+0:22iBanesto.com
142 S. Goubert4:36:09+0:22Jean Delatour
143 M. den Bakker4:36:09+0:22Rabobank
144 D. Menchov4:36:09+0:22iBanesto.com
145 D. Moncoutié4:36:09+0:22Cofidis
146 M. Pinotti4:36:09+0:22Lampre-Daikin
147 J. Vaughters4:36:09+0:22Crédit Agricole
148 O. Pozzi4:36:09+0:22Fassa Bortolo
149 B. Salmon4:36:09+0:22AG2R
150 S. Kjærgaard4:36:09+0:22US Postal Service
151 H. Zubeldia4:36:09+0:22Euskaltel
152 A. Botcharov4:36:09+0:22AG2R
153 R. Laiseka4:36:09+0:22Euskaltel
154 I. Cuesta4:36:09+0:22Cofidis
155 N. Vogondy4:36:09+0:22Française des Jeux
156 A. López4:36:09+0:22Euskaltel
157 L. Lamouller4:36:09+0:22Big Mat-Auber
158 R. Sørensen4:36:09+0:22Team CSC
159 E. Cassani4:36:09+0:22Domo-Farm Frites
160 G. Guerini4:36:09+0:22Telekom
161 J. Piil4:36:09+0:22Team CSC
162 G. Maignan4:36:09+0:22AG2R
163 C. Agnolutto4:36:09+0:22AG2R
164 L. Auger4:36:09+0:22Big Mat-Auber
165 M. García4:36:09+0:22Team CSC
166 D. Nardello4:36:09+0:22Mapei-Quick Step
167 E. Magnien4:36:09+0:22Française des Jeux
168 N. Larsen4:36:09+0:22Team CSC
169 J. García4:36:09+0:22iBanesto.com
170 J. Durand4:36:09+0:22Française des Jeux
171 S. Chavanel4:36:09+0:22Bonjour
172 S. Bergès4:36:56+1:09AG2R
173 D. Nazon4:39:49+4:02Bonjour
174 F. Bouyer4:42:32+6:45Bonjour
175 A. Tauler4:42:32+6:45Kelme
176 C. Jenner4:42:32+6:45Crédit Agricole
177 T. Hamilton4:42:32+6:45US Postal Service
178 X. Jan4:42:32+6:45Big Mat-Auber
179 O. Trastour4:42:32+6:45Jean Delatour
180 D. Millar4:42:32+6:45Cofidis
181 D. Atienza4:42:32+6:45Cofidis
182 J. Bernard4:42:32+6:45Jean Delatour
183 M. Serpellini4:42:32+6:45Lampre-Daikin
184 E. Seigneur4:43:32+7:45Jean Delatour
185 L. Roux4:43:32+7:45Jean Delatour
186 L. Desbiens4:43:32+7:45Kelme
187 U. Etxebarria4:43:32+7:45Euskaltel
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Wauters9:40:17Rabobank
2S. O'Grady9:40:29+0:12Crédit Agricole
3C. Moreau9:40:44+0:27Festina
4S. Knaven9:40:44+0:27Domo-Farm Frites
5J. Kirsipuu9:40:45+0:28AG2R
6R. Verbrugghe9:40:45+0:28Lotto
7R. Hunter9:40:46+0:29Lampre-Daikin
8I. González de Galdeano9:40:47+0:30ONCE
9J. Voigt9:40:47+0:30Crédit Agricole
10B. Julich9:40:48+0:31Crédit Agricole
11L. Armstrong9:40:48+0:31US Postal Service
12J. Ullrich9:40:51+0:34Telekom
13F. Brard9:40:51+0:34Festina
14A. Morin9:40:52+0:35Crédit Agricole
15S. Botero9:40:54+0:37Kelme
16J. Beloki9:40:57+0:40ONCE
17J. Durand9:40:57+0:40Française des Jeux
18C. Sastre9:40:58+0:41ONCE
19A. Prétot9:40:59+0:42Festina
20J. Gutierrez9:41:00+0:43Kelme
21L. Brochard9:41:00+0:43Jean Delatour
22D. Rous9:41:00+0:43Bonjour
23Á. Casero9:41:00+0:43Festina
24S. Kjærgaard9:41:00+0:43US Postal Service
25T. Hushovd9:41:01+0:44Crédit Agricole
26V. Ekimov9:41:01+0:44US Postal Service
27S. González9:41:01+0:44ONCE
28J. Jaksche9:41:02+0:45ONCE
29G. Hincapie9:41:03+0:46US Postal Service
30A. Klöden9:41:03+0:46Telekom
31M. Tosatto9:41:03+0:46Fassa Bortolo
32V. Peña9:41:05+0:48US Postal Service
33M. Bartoli9:41:06+0:49Mapei-Quick Step
34P. Van Hyfte9:41:06+0:49Lotto
35T. Brożyna9:41:06+0:49iBanesto.com
36L. Jalabert9:41:06+0:49Team CSC
37A. González9:41:07+0:50Kelme
38R. Vainsteins9:41:08+0:51Domo-Farm Frites
39B. de Groot9:41:08+0:51Rabobank
40N. Mattan9:41:09+0:52Cofidis
41S. Heulot9:41:09+0:52Big Mat-Auber
42E. Zabel9:41:10+0:53Telekom
43J. Pascual9:41:10+0:53Kelme
44J. Gutiérrez9:41:10+0:53ONCE
45Á. González de Galdeano9:41:10+0:53ONCE
46C. Oriol9:41:10+0:53Jean Delatour
47P. Halgand9:41:11+0:54Jean Delatour
48G. Niermann9:41:11+0:54Rabobank
49A. Sivakov9:41:13+0:56Big Mat-Auber
50M. Serrano9:41:13+0:56ONCE
51N. Vogondy9:41:13+0:56Française des Jeux
52J. Pascual9:41:14+0:57iBanesto.com
53I. Cuesta9:41:14+0:57Cofidis
54S. Chavanel9:41:14+0:57Bonjour
55M. Lelli9:41:15+0:58Cofidis
56S. Garzelli9:41:15+0:58Mapei-Quick Step
57I. Basso9:41:15+0:58Fassa Bortolo
58C. Vandevelde9:41:15+0:58US Postal Service
59C. Capelle9:41:16+0:59Big Mat-Auber
60F. Mancebo9:41:16+0:59iBanesto.com
61M. Milesi9:41:16+0:59Domo-Farm Frites
62A. Vinokourov9:41:16+0:59Telekom
63S. Ivanov9:41:17+1:00Fassa Bortolo
64L. Pérez9:41:17+1:00Festina
65N. Jalabert9:41:17+1:00Team CSC
66J. Odriozola9:41:18+1:01iBanesto.com
67J. Verstrepen9:41:18+1:01Lampre-Daikin
68C. Agnolutto9:41:18+1:01AG2R
69S. Wesemann9:41:19+1:02Telekom
70W. Belli9:41:20+1:03Fassa Bortolo
71A. Kivilev9:41:20+1:03Cofidis
72A. Petacchi9:41:21+1:04Fassa Bortolo
73M. Boogerd9:41:21+1:04Rabobank
74G. Trentin9:41:21+1:04Cofidis
75F. García9:41:21+1:04Festina
76E. Magnien9:41:21+1:04Française des Jeux
77M. Aerts9:41:22+1:05Lotto
78Ó. Sevilla9:41:22+1:05Kelme
79M. Blaudzun9:41:23+1:06Team CSC
80G. Bouvard9:41:23+1:06Jean Delatour
81M. Pradera9:41:23+1:06ONCE
82D. Moncoutié9:41:23+1:06Cofidis
83D. Schnider9:41:23+1:06Française des Jeux
84J. Piil9:41:23+1:06Team CSC
85S. Teutenberg9:41:24+1:07Festina
86G. Mikhailov9:41:24+1:07Lotto
87P. Wadecki9:41:24+1:07Domo-Farm Frites
88G. Verheyen9:41:24+1:07Rabobank
89S. Zanini9:41:24+1:07Mapei-Quick Step
90K. Van De Wouwer9:41:24+1:07Lotto
91M. den Bakker9:41:24+1:07Rabobank
92H. Zubeldia9:41:24+1:07Euskaltel
93P. Bettini9:41:25+1:08Mapei-Quick Step
94F. Baldato9:41:25+1:08Fassa Bortolo
95S. de Jongh9:41:26+1:09Rabobank
96P. Lino9:41:26+1:09Festina
97B. Salmon9:41:26+1:09AG2R
98W. Bénéteau9:41:27+1:10Bonjour
99E. Cassani9:41:27+1:10Domo-Farm Frites
100J. Heppner9:41:28+1:11Telekom
101D. Bramati9:41:28+1:11Mapei-Quick Step
102J. García9:41:28+1:11iBanesto.com
103R. Laiseka9:41:28+1:11Euskaltel
104R. Heras9:41:29+1:12US Postal Service
105F. Casagrande9:41:29+1:12Fassa Bortolo
106M. Lotz9:41:30+1:13Rabobank
107F. Rénier9:41:30+1:13Bonjour
108C. Mengin9:41:30+1:13Française des Jeux
109S. Blanco9:41:30+1:13iBanesto.com
110N. Sørensen9:41:30+1:13Team CSC
111J. Svorada9:41:31+1:14Lampre-Daikin
112T. Gouvenou9:41:31+1:14Big Mat-Auber
113J. Museeuw9:41:32+1:15Domo-Farm Frites
114E. Jiménez9:41:32+1:15iBanesto.com
115J. Vidal9:41:32+1:15Kelme
116F. Cárdenas9:41:32+1:15Kelme
117J. Casper9:41:33+1:16Française des Jeux
118S. Hinault9:41:33+1:16Crédit Agricole
119S. Talabardon9:41:33+1:16Big Mat-Auber
120D. Etxebarria9:41:34+1:17Euskaltel
121K. Livingston9:41:34+1:17Telekom
122C. Rinero9:41:34+1:17Cofidis
123J. Robin9:41:34+1:17Bonjour
124A. Merckx9:41:35+1:18Domo-Farm Frites
125S. Baguet9:41:35+1:18Lotto
126F. Guesdon9:41:35+1:18Française des Jeux
127A. Botcharov9:41:35+1:18AG2R
128A. López9:41:35+1:18Euskaltel
129F. Simon9:41:36+1:19Bonjour
130I. Chaurreau9:41:36+1:19Euskaltel
131Á. Castresana9:41:37+1:20Euskaltel
132U. Bölts9:41:37+1:20Telekom
133S. Montgomery9:41:37+1:20Française des Jeux
134T. Del Olmo9:41:38+1:21Euskaltel
135S. Demarbaix9:41:41+1:24AG2R
136L. Turpin9:41:41+1:24AG2R
137P. Fornaciari9:41:41+1:24Mapei-Quick Step
138S. Goubert9:41:41+1:24Jean Delatour
139N. Larsen9:41:41+1:24Team CSC
140L. Auger9:41:42+1:25Big Mat-Auber
141L. Lamouller9:41:45+1:28Big Mat-Auber
142L. Capelle9:41:46+1:29AG2R
143N. Loda9:41:46+1:29Fassa Bortolo
144O. Pozzi9:41:46+1:29Fassa Bortolo
145F. Bessy9:41:47+1:30Crédit Agricole
146F. Cerezo9:41:47+1:30Team CSC
147M. Frutti9:41:56+1:39Lampre-Daikin
148L. Piepoli9:41:56+1:39iBanesto.com
149O. Perraudeau9:42:01+1:44Bonjour
150G. Auger9:42:02+1:45Big Mat-Auber
151J. Blijlevens9:42:15+1:58Lotto
152B. McGee9:43:52+3:35Française des Jeux
153D. Nazon9:45:33+5:16Bonjour
154E. Dekker9:46:39+6:22Rabobank
155R. Bertogliati9:46:53+6:36Lampre-Daikin
156M. Pinotti9:46:53+6:36Lampre-Daikin
157J. Vaughters9:46:53+6:36Crédit Agricole
158L. Dierckxsens9:46:55+6:38Lampre-Daikin
159R. Belohvoščiks9:46:57+6:40Lampre-Daikin
160G. Maignan9:47:01+6:44AG2R
161M. van Heeswijk9:47:08+6:51Domo-Farm Frites
162P. Chanteur9:47:09+6:52Festina
163F. Rodriguez9:47:11+6:54Domo-Farm Frites
164R. Sørensen9:47:11+6:54Team CSC
165J. Rubiera9:47:15+6:58US Postal Service
166T. Steels9:47:20+7:03Mapei-Quick Step
167D. Menchov9:47:21+7:04iBanesto.com
168G. Guerini9:47:27+7:10Telekom
169S. Vermaut9:47:28+7:11Lotto
170M. García9:47:31+7:14Team CSC
171T. Hamilton9:47:33+7:16US Postal Service
172C. Jenner9:47:42+7:25Crédit Agricole
173S. Bergès9:47:42+7:25AG2R
174B. Leysen9:47:42+7:25Mapei-Quick Step
175F. Bouyer9:47:43+7:26Bonjour
176O. Trastour9:48:04+7:47Jean Delatour
177D. Atienza9:48:05+7:48Cofidis
178X. Jan9:48:09+7:52Big Mat-Auber
179E. Seigneur9:48:32+8:15Jean Delatour
180U. Etxebarria9:48:39+8:22Euskaltel
181L. Roux9:49:01+8:44Jean Delatour
182L. Desbiens9:49:05+8:48Kelme
183M. Serpellini9:51:23+11:06Lampre-Daikin
184A. Tauler9:53:06+12:49Kelme
185D. Nardello9:53:20+13:03Mapei-Quick Step
186D. Millar9:53:34+13:17Cofidis
187J. Bernard9:53:38+13:21Jean Delatour
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Lampre-Daikin13:47:16(31)
2Rabobank13:47:23+0:07(52)
3Crédit Agricole13:47:24+0:08(31)
4Domo-Farm Frites13:47:43+0:27(49)
5Lotto13:47:43+0:27(50)
6Festina13:47:53+0:37(64)
7Fassa Bortolo13:48:05+0:49(60)
8Mapei-Quick Step13:48:05+0:49(113)
9Bonjour13:48:27+1:11(83)
10Jean Delatour13:48:27+1:11(98)
11Kelme13:48:27+1:11(122)
12Telekom13:48:27+1:11(127)
13AG2R13:48:27+1:11(134)
14Cofidis13:48:27+1:11(142)
15Big Mat-Auber13:48:27+1:11(150)
16Euskaltel13:48:27+1:11(191)
17iBanesto.com13:48:27+1:11(191)
18US Postal Service13:48:27+1:11(202)
19Team CSC13:48:27+1:11(240)
20Française des Jeux13:48:27+1:11(242)
21ONCE13:48:27+1:11(257)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole29:02:03(133)
2Festina29:02:13+0:10(211)
3Lampre-Daikin29:02:25+0:22(400)
4Rabobank29:02:38+0:35(218)
5ONCE29:02:42+0:39(417)
6US Postal Service29:02:49+0:46(397)
7Kelme29:02:52+0:49(260)
8Mapei-Quick Step29:03:07+1:04(324)
9Domo-Farm Frites29:03:07+1:04(340)
10Lotto29:03:09+1:06(322)
11Telekom29:03:10+1:07(292)
12Française des Jeux29:03:19+1:16(434)
13Jean Delatour29:03:20+1:17(392)
14AG2R29:03:25+1:22(321)
15Fassa Bortolo29:03:26+1:23(323)
16Bonjour29:03:34+1:31(298)
17iBanesto.com29:03:36+1:33(574)
18Cofidis29:03:38+1:35(403)
19Big Mat-Auber29:03:38+1:35(437)
20Team CSC29:03:46+1:43(685)
21Euskaltel29:04:08+2:05(598)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
A. Prétot101
I. Basso78
M. Milesi76
J. Verstrepen72
P. Van Hyfte68
D. Bramati55
R. Hunter54
J. Voigt32
A. Morin32
S. Knaven27
B. Julich26
R. Verbrugghe23
E. Dekker19
T. Steels16
D. Menchov16
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
E. Seigneur144
T. Hamilton132
U. Etxebarria121
F. Bouyer104
C. Jenner104
L. Roux45
L. Desbiens35
O. Trastour35
S. Montgomery33
D. Atienza31
X. Jan25
A. Tauler19
M. Serpellini19
D. Millar10
A. González9