Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 19 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 149.5 km. Type: vlak. Datum: 28 Jul 2001

Snelheid: 46.61 km/h (in database), 46.610 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Zabel3:12:27Telekom
2 S. O'Grady3:12:27Crédit Agricole
3 R. Vainsteins3:12:27Domo-Farm Frites
4 S. Teutenberg3:12:27Festina
5 J. Svorada3:12:27Lampre-Daikin
6 A. Petacchi3:12:27Fassa Bortolo
7 D. Nazon3:12:27Bonjour
8 A. Sivakov3:12:27Big Mat-Auber
9 C. Capelle3:12:27Big Mat-Auber
10 J. Casper3:12:27Française des Jeux
11 J. Gutierrez3:12:27Kelme
12 F. Simon3:12:27Bonjour
13 P. Bettini3:12:27Mapei-Quick Step
14 L. Auger3:12:27Big Mat-Auber
15 M. Blaudzun3:12:27Team CSC
16 A. Botcharov3:12:27AG2R
17 O. Perraudeau3:12:27Bonjour
18 L. Brochard3:12:27Jean Delatour
19 F. Baldato3:12:27Fassa Bortolo
20 V. Ekimov3:12:27US Postal Service
21 A. Vinokourov3:12:27Telekom
22 J. Voigt3:12:27Crédit Agricole
23 S. Hinault3:12:27Crédit Agricole
24 N. Mattan3:12:27Cofidis
25 M. Lotz3:12:27Rabobank
26 Ó. Sevilla3:12:27Kelme
27 F. Mancebo3:12:27iBanesto.com
28 N. Loda3:12:27Fassa Bortolo
29 E. Dekker3:12:27Rabobank
30 L. Armstrong3:12:27US Postal Service
31 I. Chaurreau3:12:27Euskaltel
32 A. Kivilev3:12:27Cofidis
33 B. McGee3:12:27Française des Jeux
34 J. Beloki3:12:27ONCE
35 I. González de Galdeano3:12:27ONCE
36 G. Hincapie3:12:27US Postal Service
37 J. Gutiérrez3:12:27ONCE
38 N. Sørensen3:12:27Team CSC
39 P. Chanteur3:12:27Festina
40 D. Rous3:12:27Bonjour
41 J. Ullrich3:12:27Telekom
42 S. Botero3:12:27Kelme
43 M. Serrano3:12:27ONCE
44 M. Boogerd3:12:27Rabobank
45 M. Aerts3:12:27Lotto
46 L. Jalabert3:12:27Team CSC
47 B. Julich3:12:27Crédit Agricole
48 M. van Heeswijk3:12:27Domo-Farm Frites
49 J. Pascual3:12:27iBanesto.com
50 A. Klöden3:12:27Telekom
51 D. Bramati3:12:27Mapei-Quick Step
52 F. García3:12:27Festina
53 V. Peña3:12:27US Postal Service
54 A. Merckx3:12:27Domo-Farm Frites
55 M. Pradera3:12:27ONCE
56 P. Wadecki3:12:27Domo-Farm Frites
57 R. Heras3:12:27US Postal Service
58 W. Bénéteau3:12:27Bonjour
59 L. Turpin3:12:27AG2R
60 U. Etxebarria3:12:27Euskaltel
61 J. Jaksche3:12:27ONCE
62 C. Sastre3:12:27ONCE
63 S. Heulot3:12:27Big Mat-Auber
64 J. Pascual3:12:27Kelme
65 L. Piepoli3:12:27iBanesto.com
66 M. Frutti3:12:27Lampre-Daikin
67 G. Mikhailov3:12:27Lotto
68 G. Verheyen3:12:27Rabobank
69 S. Chavanel3:12:27Bonjour
70 F. Guesdon3:12:27Française des Jeux
71 F. Rénier3:12:27Bonjour
72 Á. Castresana3:12:27Euskaltel
73 G. Auger3:12:41+0:14Big Mat-Auber
74 F. Brard3:12:41+0:14Festina
75 C. Mengin3:12:43+0:16Française des Jeux
76 F. Bouyer3:12:43+0:16Bonjour
77 E. Magnien3:12:57+0:30Française des Jeux
78 J. Verstrepen3:12:58+0:31Lampre-Daikin
79 P. Halgand3:13:08+0:41Jean Delatour
80 D. Schnider3:13:08+0:41Française des Jeux
81 M. Lelli3:13:08+0:41Cofidis
82 T. Brożyna3:13:08+0:41iBanesto.com
83 S. Goubert3:13:08+0:41Jean Delatour
84 M. Pinotti3:13:08+0:41Lampre-Daikin
85 I. Cuesta3:13:08+0:41Cofidis
86 N. Vogondy3:13:08+0:41Française des Jeux
87 D. Menchov3:13:08+0:41iBanesto.com
88 G. Bouvard3:13:08+0:41Jean Delatour
89 S. Garzelli3:13:08+0:41Mapei-Quick Step
90 T. Hamilton3:13:08+0:41US Postal Service
91 P. Van Hyfte3:13:08+0:41Lotto
92 M. Tosatto3:13:08+0:41Fassa Bortolo
93 F. Bessy3:13:08+0:41Crédit Agricole
94 G. Trentin3:13:08+0:41Cofidis
95 J. Odriozola3:13:08+0:41iBanesto.com
96 S. Knaven3:13:08+0:41Domo-Farm Frites
97 S. Talabardon3:13:08+0:41Big Mat-Auber
98 R. Verbrugghe3:13:08+0:41Lotto
99 J. Vidal3:13:08+0:41Kelme
100 E. Cassani3:13:08+0:41Domo-Farm Frites
101 M. Bartoli3:13:08+0:41Mapei-Quick Step
102 F. Cerezo3:13:08+0:41Team CSC
103 D. Nardello3:13:08+0:41Mapei-Quick Step
104 D. Atienza3:13:08+0:41Cofidis
105 S. Vermaut3:13:08+0:41Lotto
106 U. Bölts3:13:08+0:41Telekom
107 G. Maignan3:13:08+0:41AG2R
108 S. Bergès3:13:08+0:41AG2R
109 R. Belohvoščiks3:13:08+0:41Lampre-Daikin
110 H. Zubeldia3:13:08+0:41Euskaltel
111 J. Durand3:13:08+0:41Française des Jeux
112 A. Tauler3:13:08+0:41Kelme
113 D. Moncoutié3:13:08+0:41Cofidis
114 L. Roux3:13:08+0:41Jean Delatour
115 A. Morin3:13:08+0:41Crédit Agricole
116 T. Gouvenou3:13:08+0:41Big Mat-Auber
117 W. Belli3:13:08+0:41Fassa Bortolo
118 L. Pérez3:13:08+0:41Festina
119 M. den Bakker3:13:08+0:41Rabobank
120 G. Guerini3:13:08+0:41Telekom
121 C. Oriol3:13:08+0:41Jean Delatour
122 R. Bertogliati3:13:08+0:41Lampre-Daikin
123 E. Jiménez3:13:08+0:41iBanesto.com
124 J. Bernard3:13:08+0:41Jean Delatour
125 A. López3:13:08+0:41Euskaltel
126 S. Baguet3:13:08+0:41Lotto
127 P. Lino3:13:08+0:41Festina
128 B. Salmon3:13:08+0:41AG2R
129 R. Laiseka3:13:08+0:41Euskaltel
130 J. Rubiera3:13:08+0:41US Postal Service
131 E. Seigneur3:13:08+0:41Jean Delatour
132 F. Cárdenas3:13:08+0:41Kelme
133 D. Etxebarria3:13:08+0:41Euskaltel
134 C. Jenner3:13:08+0:41Crédit Agricole
135 S. Kjærgaard3:13:08+0:41US Postal Service
136 J. Piil3:13:08+0:41Team CSC
137 M. Serpellini3:13:08+0:41Lampre-Daikin
138 C. Agnolutto3:13:08+0:41AG2R
139 J. Robin3:13:08+0:41Bonjour
140 K. Livingston3:13:24+0:57Telekom
141 N. Jalabert3:13:28+1:01Team CSC
142 S. Demarbaix3:14:16+1:49AG2R
143 R. Sørensen3:14:33+2:06Team CSC
144 M. García3:17:36+5:09Team CSC
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong82:20:00US Postal Service
2J. Ullrich82:26:44+6:44Telekom
3J. Beloki82:29:05+9:05ONCE
4A. Kivilev82:29:53+9:53Cofidis
5I. González de Galdeano82:33:28+13:28ONCE
6F. Simon82:37:22+17:22Bonjour
7Ó. Sevilla82:38:30+18:30Kelme
8S. Botero82:40:55+20:55Kelme
9M. Serrano82:41:45+21:45ONCE
10M. Boogerd82:42:38+22:38Rabobank
11D. Rous82:44:22+24:22Bonjour
12I. Chaurreau82:48:09+28:09Euskaltel
13F. Mancebo82:48:33+28:33iBanesto.com
14S. Garzelli82:49:00+29:00Mapei-Quick Step
15R. Heras82:50:44+30:44US Postal Service
16A. Vinokourov82:53:27+33:27Telekom
17A. Botcharov83:01:15+41:15AG2R
18B. Julich83:08:04+48:04Crédit Agricole
19L. Jalabert83:10:06+50:06Team CSC
20C. Sastre83:10:20+50:20ONCE
21T. Brożyna83:13:35+53:35iBanesto.com
22A. Merckx83:15:29+55:29Domo-Farm Frites
23L. Brochard83:16:01+56:01Jean Delatour
24W. Belli83:17:29+57:29Fassa Bortolo
25J. Gutierrez83:19:17+59:17Kelme
26A. Klöden83:19:53+59:53Telekom
27M. Aerts83:20:06+1:00:06Lotto
28R. Laiseka83:22:15+1:02:15Euskaltel
29J. Jaksche83:26:02+1:06:02ONCE
30D. Atienza83:27:10+1:07:10Cofidis
31S. Goubert83:28:40+1:08:40Jean Delatour
32L. Pérez83:31:07+1:11:07Festina
33M. Bartoli83:33:05+1:13:05Mapei-Quick Step
34D. Etxebarria83:35:57+1:15:57Euskaltel
35B. Salmon83:37:07+1:17:07AG2R
36S. Vermaut83:40:13+1:20:13Lotto
37F. García83:40:33+1:20:33Festina
38J. Rubiera83:41:48+1:21:48US Postal Service
39G. Guerini83:42:01+1:22:01Telekom
40S. Heulot83:42:02+1:22:02Big Mat-Auber
41J. Pascual83:42:37+1:22:37iBanesto.com
42W. Bénéteau83:44:28+1:24:28Bonjour
43K. Livingston83:44:31+1:24:31Telekom
44L. Piepoli83:46:21+1:26:21iBanesto.com
45G. Trentin83:49:40+1:29:40Cofidis
46J. Voigt83:50:02+1:30:02Crédit Agricole
47D. Menchov83:51:50+1:31:50iBanesto.com
48D. Moncoutié83:52:09+1:32:09Cofidis
49N. Sørensen83:53:14+1:33:14Team CSC
50L. Roux83:53:26+1:33:26Jean Delatour
51U. Bölts83:54:10+1:34:10Telekom
52M. Pinotti83:54:29+1:34:29Lampre-Daikin
53G. Bouvard83:55:35+1:35:35Jean Delatour
54S. O'Grady83:56:34+1:36:34Crédit Agricole
55P. Halgand83:58:38+1:38:38Jean Delatour
56J. Robin83:59:33+1:39:33Bonjour
57D. Nardello84:01:49+1:41:49Mapei-Quick Step
58J. Pascual84:04:40+1:44:40Kelme
59G. Mikhailov84:06:23+1:46:23Lotto
60M. Tosatto84:10:07+1:50:07Fassa Bortolo
61F. Cárdenas84:15:25+1:55:25Kelme
62M. Pradera84:17:09+1:57:09ONCE
63I. Cuesta84:18:31+1:58:31Cofidis
64J. Gutiérrez84:19:12+1:59:12ONCE
65S. Chavanel84:19:40+1:59:40Bonjour
66D. Schnider84:20:43+2:00:43Française des Jeux
67M. Lelli84:21:26+2:01:26Cofidis
68P. Wadecki84:22:03+2:02:03Domo-Farm Frites
69J. Odriozola84:25:23+2:05:23iBanesto.com
70P. Bettini84:25:38+2:05:38Mapei-Quick Step
71F. Bouyer84:25:45+2:05:45Bonjour
72G. Hincapie84:25:46+2:05:46US Postal Service
73G. Verheyen84:25:53+2:05:53Rabobank
74H. Zubeldia84:26:17+2:06:17Euskaltel
75M. den Bakker84:27:42+2:07:42Rabobank
76A. Tauler84:28:11+2:08:11Kelme
77A. López84:28:19+2:08:19Euskaltel
78L. Turpin84:29:21+2:09:21AG2R
79V. Peña84:30:05+2:10:05US Postal Service
80F. Baldato84:31:07+2:11:07Fassa Bortolo
81S. Teutenberg84:31:22+2:11:22Festina
82V. Ekimov84:37:04+2:17:04US Postal Service
83B. McGee84:37:54+2:17:54Française des Jeux
84M. Blaudzun84:42:28+2:22:28Team CSC
85S. Baguet84:42:50+2:22:50Lotto
86J. Vidal84:43:09+2:23:09Kelme
87P. Lino84:44:09+2:24:09Festina
88U. Etxebarria84:46:04+2:26:04Euskaltel
89N. Vogondy84:47:37+2:27:37Française des Jeux
90S. Knaven84:47:51+2:27:51Domo-Farm Frites
91E. Dekker84:49:16+2:29:16Rabobank
92P. Van Hyfte84:49:57+2:29:57Lotto
93M. Lotz84:51:02+2:31:02Rabobank
94T. Hamilton84:51:35+2:31:35US Postal Service
95E. Seigneur84:54:19+2:34:19Jean Delatour
96E. Zabel84:54:52+2:34:52Telekom
97A. Petacchi84:55:08+2:35:08Fassa Bortolo
98N. Mattan84:55:39+2:35:39Cofidis
99N. Loda84:55:51+2:35:51Fassa Bortolo
100F. Brard84:57:05+2:37:05Festina
101S. Kjærgaard84:57:24+2:37:24US Postal Service
102C. Mengin85:00:28+2:40:28Française des Jeux
103Á. Castresana85:02:41+2:42:41Euskaltel
104A. Sivakov85:03:02+2:43:02Big Mat-Auber
105E. Jiménez85:03:08+2:43:08iBanesto.com
106J. Bernard85:04:09+2:44:09Jean Delatour
107A. Morin85:06:48+2:46:48Crédit Agricole
108S. Demarbaix85:07:19+2:47:19AG2R
109D. Nazon85:08:10+2:48:10Bonjour
110R. Belohvoščiks85:08:14+2:48:14Lampre-Daikin
111C. Oriol85:09:00+2:49:00Jean Delatour
112R. Verbrugghe85:09:17+2:49:17Lotto
113E. Magnien85:10:07+2:50:07Française des Jeux
114P. Chanteur85:10:26+2:50:26Festina
115N. Jalabert85:10:31+2:50:31Team CSC
116F. Rénier85:16:00+2:56:00Bonjour
117J. Piil85:18:06+2:58:06Team CSC
118F. Cerezo85:19:57+2:59:57Team CSC
119F. Bessy85:21:02+3:01:02Crédit Agricole
120C. Agnolutto85:21:24+3:01:24AG2R
121G. Maignan85:21:27+3:01:27AG2R
122M. García85:25:05+3:05:05Team CSC
123C. Capelle85:25:12+3:05:12Big Mat-Auber
124F. Guesdon85:27:12+3:07:12Française des Jeux
125M. Serpellini85:27:47+3:07:47Lampre-Daikin
126S. Talabardon85:29:02+3:09:02Big Mat-Auber
127J. Durand85:29:05+3:09:05Française des Jeux
128M. Frutti85:33:01+3:13:01Lampre-Daikin
129J. Svorada85:37:58+3:17:58Lampre-Daikin
130J. Verstrepen85:40:36+3:20:36Lampre-Daikin
131T. Gouvenou85:44:23+3:24:23Big Mat-Auber
132R. Vainsteins85:44:56+3:24:56Domo-Farm Frites
133L. Auger85:46:02+3:26:02Big Mat-Auber
134M. van Heeswijk85:47:22+3:27:22Domo-Farm Frites
135S. Bergès85:49:53+3:29:53AG2R
136G. Auger85:50:44+3:30:44Big Mat-Auber
137S. Hinault85:53:21+3:33:21Crédit Agricole
138O. Perraudeau85:58:00+3:38:00Bonjour
139C. Jenner85:58:21+3:38:21Crédit Agricole
140R. Bertogliati85:59:05+3:39:05Lampre-Daikin
141R. Sørensen86:00:36+3:40:36Team CSC
142D. Bramati86:01:14+3:41:14Mapei-Quick Step
143E. Cassani86:01:46+3:41:46Domo-Farm Frites
144J. Casper86:12:17+3:52:17Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom9:37:01(63)
2Crédit Agricole9:37:09+0:08(47)
3Domo-Farm Frites9:37:13+0:12(105)
4Big Mat-Auber9:37:21+0:20(31)
5Bonjour9:37:21+0:20(36)
6Fassa Bortolo9:37:21+0:20(53)
7Kelme9:37:21+0:20(79)
8US Postal Service9:37:21+0:20(86)
9Festina9:37:21+0:20(95)
10Rabobank9:37:21+0:20(98)
11Team CSC9:37:21+0:20(99)
12ONCE9:37:21+0:20(106)
13Française des Jeux9:37:21+0:20(113)
14iBanesto.com9:37:21+0:20(141)
15Euskaltel9:37:21+0:20(163)
16Lampre-Daikin9:37:52+0:51(149)
17Cofidis9:38:02+1:01(137)
18Mapei-Quick Step9:38:02+1:01(153)
19AG2R9:38:02+1:01(182)
20Lotto9:38:02+1:01(203)
21Jean Delatour9:38:43+1:42(180)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme247:22:20(1333)
2ONCE247:27:19+4:59(1627)
3Telekom248:03:26+41:06(1440)
4Bonjour248:04:09+41:49(1554)
5Rabobank248:14:13+51:53(2463)
6US Postal Service248:17:01+54:41(2072)
7Cofidis248:43:01+1:20:41(2295)
8iBanesto.com248:44:44+1:22:24(2628)
9Festina249:07:53+1:45:33(2278)
10Jean Delatour249:11:38+1:49:18(2521)
11Euskaltel249:26:35+2:04:15(3080)
12Mapei-Quick Step249:44:20+2:22:00(2697)
13Lotto249:44:42+2:22:22(2451)
14Crédit Agricole250:05:46+2:43:26(1784)
15Française des Jeux250:15:13+2:52:53(3225)
16AG2R250:17:53+2:55:33(3214)
17Fassa Bortolo250:32:03+3:09:43(2720)
18Team CSC250:39:25+3:17:05(3165)
19Domo-Farm Frites251:53:13+4:30:53(3409)
20Lampre-Daikin252:03:59+4:41:39(3590)
21Big Mat-Auber252:40:43+5:18:23(3186)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
P. Bettini2
E. Zabel2
F. Brard2
Á. Castresana2
A. Sivakov2
A. Morin2
D. Nazon2
E. Magnien2
P. Chanteur2
F. Bessy2
C. Agnolutto2
G. Maignan2
F. Guesdon2
O. Perraudeau2
D. Bramati2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
H. Zubeldia3
M. García2
N. Jalabert1
E. Jiménez1
T. Hamilton1
P. Van Hyfte1
S. Baguet1
F. Bouyer1
L. Roux1
K. Livingston1
S. Garzelli1