Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 18 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 61 km. Type: tijd. Datum: 27 Jul 2001

Snelheid: 49.282 km/h (in database), 49.282 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Armstrong1:14:16US Postal Service
2 I. González de Galdeano1:15:40+1:24ONCE
3 J. Ullrich1:15:55+1:39Telekom
4 D. Rous1:16:41+2:25Bonjour
5 M. Serrano1:16:41+2:25ONCE
6 J. Beloki1:16:48+2:32ONCE
7 B. Julich1:16:53+2:37Crédit Agricole
8 S. Botero1:16:59+2:43Kelme
9 A. Vinokourov1:17:13+2:57Telekom
10 J. Gutierrez1:17:17+3:01Kelme
11 A. Klöden1:17:33+3:17Telekom
12 I. Chaurreau1:17:40+3:24Euskaltel
13 F. Mancebo1:18:23+4:07iBanesto.com
14 R. Bertogliati1:18:44+4:28Lampre-Daikin
15 Ó. Sevilla1:18:51+4:35Kelme
16 Á. González de Galdeano1:18:54+4:38ONCE
17 A. Kivilev1:18:56+4:40Cofidis
18 J. Voigt1:19:05+4:49Crédit Agricole
19 L. Brochard1:19:13+4:57Jean Delatour
20 R. Laiseka1:19:18+5:02Euskaltel
21 C. Sastre1:19:35+5:19ONCE
22 J. Jaksche1:19:52+5:36ONCE
23 R. Belohvoščiks1:19:52+5:36Lampre-Daikin
24 T. Brożyna1:19:56+5:40iBanesto.com
25 M. Bartoli1:20:27+6:11Mapei-Quick Step
26 S. Heulot1:20:36+6:20Big Mat-Auber
27 M. Boogerd1:20:39+6:23Rabobank
28 N. Jalabert1:20:41+6:25Team CSC
29 F. Simon1:20:44+6:28Bonjour
30 A. Morin1:20:49+6:33Crédit Agricole
31 E. Zabel1:20:58+6:42Telekom
32 W. Belli1:21:03+6:47Fassa Bortolo
33 M. Blaudzun1:21:05+6:49Team CSC
34 L. Auger1:21:05+6:49Big Mat-Auber
35 M. Aerts1:21:16+7:00Lotto
36 M. Pinotti1:21:16+7:00Lampre-Daikin
37 L. Pérez1:21:18+7:02Festina
38 G. Maignan1:21:22+7:06AG2R
39 V. Peña1:21:47+7:31US Postal Service
40 A. Tauler1:21:50+7:34Kelme
41 E. Seigneur1:21:51+7:35Jean Delatour
42 S. Chavanel1:21:55+7:39Bonjour
43 R. Sørensen1:22:04+7:48Team CSC
44 L. Jalabert1:22:05+7:49Team CSC
45 A. Botcharov1:22:06+7:50AG2R
46 T. Hamilton1:22:09+7:53US Postal Service
47 F. García1:22:15+7:59Festina
48 D. Menchov1:22:15+7:59iBanesto.com
49 N. Mattan1:22:24+8:08Cofidis
50 S. Garzelli1:22:27+8:11Mapei-Quick Step
51 S. Talabardon1:22:35+8:19Big Mat-Auber
52 E. Magnien1:22:43+8:27Française des Jeux
53 R. Vainsteins1:22:43+8:27Domo-Farm Frites
54 S. Goubert1:22:43+8:27Jean Delatour
55 P. Van Hyfte1:22:56+8:40Lotto
56 R. Verbrugghe1:22:59+8:43Lotto
57 R. Heras1:23:00+8:44US Postal Service
58 A. Sivakov1:23:02+8:46Big Mat-Auber
59 S. O'Grady1:23:02+8:46Crédit Agricole
60 J. Odriozola1:23:03+8:47iBanesto.com
61 C. Jenner1:23:06+8:50Crédit Agricole
62 U. Etxebarria1:23:06+8:50Euskaltel
63 C. Capelle1:23:08+8:52Big Mat-Auber
64 J. Piil1:23:11+8:55Team CSC
65 J. Svorada1:23:14+8:58Lampre-Daikin
66 S. Teutenberg1:23:15+8:59Festina
67 D. Atienza1:23:19+9:03Cofidis
68 J. Rubiera1:23:21+9:05US Postal Service
69 D. Nazon1:23:21+9:05Bonjour
70 C. Agnolutto1:23:23+9:07AG2R
71 D. Etxebarria1:23:25+9:09Euskaltel
72 S. Vermaut1:23:28+9:12Lotto
73 M. Serpellini1:23:31+9:15Lampre-Daikin
74 T. Gouvenou1:23:32+9:16Big Mat-Auber
75 S. Hinault1:23:41+9:25Crédit Agricole
76 E. Dekker1:23:47+9:31Rabobank
77 G. Auger1:23:48+9:32Big Mat-Auber
78 S. Knaven1:23:49+9:33Domo-Farm Frites
79 M. Frutti1:23:50+9:34Lampre-Daikin
80 F. Brard1:23:53+9:37Festina
81 F. Baldato1:23:54+9:38Fassa Bortolo
82 J. Verstrepen1:23:58+9:42Lampre-Daikin
83 M. Lelli1:24:05+9:49Cofidis
84 D. Bramati1:24:07+9:51Mapei-Quick Step
85 V. Ekimov1:24:14+9:58US Postal Service
86 F. Rénier1:24:15+9:59Bonjour
87 G. Trentin1:24:16+10:00Cofidis
88 J. Casper1:24:23+10:07Française des Jeux
89 N. Sørensen1:24:25+10:09Team CSC
90 A. Merckx1:24:37+10:21Domo-Farm Frites
91 J. Durand1:24:38+10:22Française des Jeux
92 S. Baguet1:24:44+10:28Lotto
93 S. Bergès1:24:45+10:29AG2R
94 J. Pascual1:24:48+10:32Kelme
95 J. Pascual1:24:51+10:35iBanesto.com
96 F. Bessy1:24:58+10:42Crédit Agricole
97 J. Robin1:25:01+10:45Bonjour
98 F. Guesdon1:25:02+10:46Française des Jeux
99 E. Cassani1:25:07+10:51Domo-Farm Frites
100 J. Bernard1:25:08+10:52Jean Delatour
101 G. Guerini1:25:09+10:53Telekom
102 S. Demarbaix1:25:10+10:54AG2R
103 M. García1:25:13+10:57Team CSC
104 P. Chanteur1:25:13+10:57Festina
105 M. den Bakker1:25:14+10:58Rabobank
106 G. Hincapie1:25:16+11:00US Postal Service
107 G. Bouvard1:25:18+11:02Jean Delatour
108 S. Kjærgaard1:25:20+11:04US Postal Service
109 K. Livingston1:25:22+11:06Telekom
110 H. Zubeldia1:25:27+11:11Euskaltel
111 B. McGee1:25:30+11:14Française des Jeux
112 D. Nardello1:25:31+11:15Mapei-Quick Step
113 M. van Heeswijk1:25:38+11:22Domo-Farm Frites
114 C. Mengin1:25:40+11:24Française des Jeux
115 G. Verheyen1:25:42+11:26Rabobank
116 M. Pradera1:25:46+11:30ONCE
117 F. Cárdenas1:25:47+11:31Kelme
118 M. Lotz1:25:48+11:32Rabobank
119 N. Vogondy1:25:54+11:38Française des Jeux
120 P. Bettini1:25:55+11:39Mapei-Quick Step
121 P. Wadecki1:25:56+11:40Domo-Farm Frites
122 C. Oriol1:25:56+11:40Jean Delatour
123 G. Mikhailov1:25:57+11:41Lotto
124 F. Cerezo1:25:57+11:41Team CSC
125 U. Bölts1:26:12+11:56Telekom
126 D. Moncoutié1:26:15+11:59Cofidis
127 P. Lino1:26:30+12:14Festina
128 J. Vidal1:26:40+12:24Kelme
129 O. Perraudeau1:26:43+12:27Bonjour
130 L. Roux1:26:43+12:27Jean Delatour
131 D. Schnider1:26:47+12:31Française des Jeux
132 Á. Castresana1:27:00+12:44Euskaltel
133 F. Bouyer1:27:01+12:45Bonjour
134 A. López1:27:05+12:49Euskaltel
135 J. Gutiérrez1:27:17+13:01ONCE
136 P. Halgand1:27:18+13:02Jean Delatour
137 N. Loda1:27:37+13:21Fassa Bortolo
138 E. Jiménez1:27:41+13:25iBanesto.com
139 I. Cuesta1:27:45+13:29Cofidis
140 B. Salmon1:27:49+13:33AG2R
141 L. Turpin1:27:53+13:37AG2R
142 M. Tosatto1:28:20+14:04Fassa Bortolo
143 A. Petacchi1:28:29+14:13Fassa Bortolo
144 W. Bénéteau1:28:53+14:37Bonjour
145 L. Piepoli1:29:15+14:59iBanesto.com
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong79:07:33US Postal Service
2J. Ullrich79:14:17+6:44Telekom
3J. Beloki79:16:38+9:05ONCE
4A. Kivilev79:17:26+9:53Cofidis
5I. González de Galdeano79:21:01+13:28ONCE
6F. Simon79:24:55+17:22Bonjour
7Ó. Sevilla79:26:03+18:30Kelme
8S. Botero79:28:28+20:55Kelme
9M. Serrano79:29:18+21:45ONCE
10M. Boogerd79:30:11+22:38Rabobank
11D. Rous79:31:55+24:22Bonjour
12I. Chaurreau79:35:42+28:09Euskaltel
13S. Garzelli79:35:52+28:19Mapei-Quick Step
14F. Mancebo79:36:06+28:33iBanesto.com
15R. Heras79:38:17+30:44US Postal Service
16A. Vinokourov79:41:02+33:29Telekom
17A. Botcharov79:48:48+41:15AG2R
18B. Julich79:55:37+48:04Crédit Agricole
19L. Jalabert79:57:39+50:06Team CSC
20C. Sastre79:57:53+50:20ONCE
21T. Brożyna80:00:27+52:54iBanesto.com
22A. Merckx80:03:02+55:29Domo-Farm Frites
23L. Brochard80:03:34+56:01Jean Delatour
24W. Belli80:04:21+56:48Fassa Bortolo
25J. Gutierrez80:06:50+59:17Kelme
26A. Klöden80:07:26+59:53Telekom
27M. Aerts80:07:39+1:00:06Lotto
28R. Laiseka80:09:07+1:01:34Euskaltel
29J. Jaksche80:13:35+1:06:02ONCE
30D. Atienza80:14:02+1:06:29Cofidis
31S. Goubert80:15:32+1:07:59Jean Delatour
32L. Pérez80:17:59+1:10:26Festina
33M. Bartoli80:19:57+1:12:24Mapei-Quick Step
34D. Etxebarria80:22:49+1:15:16Euskaltel
35B. Salmon80:23:59+1:16:26AG2R
36S. Vermaut80:27:05+1:19:32Lotto
37F. García80:28:06+1:20:33Festina
38J. Rubiera80:28:40+1:21:07US Postal Service
39G. Guerini80:28:53+1:21:20Telekom
40S. Heulot80:29:35+1:22:02Big Mat-Auber
41J. Pascual80:30:10+1:22:37iBanesto.com
42K. Livingston80:31:07+1:23:34Telekom
43W. Bénéteau80:32:01+1:24:28Bonjour
44L. Piepoli80:33:54+1:26:21iBanesto.com
45G. Trentin80:36:32+1:28:59Cofidis
46J. Voigt80:37:41+1:30:08Crédit Agricole
47D. Menchov80:38:42+1:31:09iBanesto.com
48D. Moncoutié80:39:01+1:31:28Cofidis
49L. Roux80:40:18+1:32:45Jean Delatour
50N. Sørensen80:40:47+1:33:14Team CSC
51U. Bölts80:41:02+1:33:29Telekom
52M. Pinotti80:41:21+1:33:48Lampre-Daikin
53G. Bouvard80:42:27+1:34:54Jean Delatour
54S. O'Grady80:44:25+1:36:52Crédit Agricole
55P. Halgand80:45:30+1:37:57Jean Delatour
56J. Robin80:46:25+1:38:52Bonjour
57D. Nardello80:48:41+1:41:08Mapei-Quick Step
58J. Pascual80:52:13+1:44:40Kelme
59G. Mikhailov80:53:56+1:46:23Lotto
60M. Tosatto80:56:59+1:49:26Fassa Bortolo
61F. Cárdenas81:02:17+1:54:44Kelme
62M. Pradera81:04:42+1:57:09ONCE
63I. Cuesta81:05:23+1:57:50Cofidis
64J. Gutiérrez81:06:45+1:59:12ONCE
65S. Chavanel81:07:13+1:59:40Bonjour
66D. Schnider81:07:35+2:00:02Française des Jeux
67M. Lelli81:08:18+2:00:45Cofidis
68P. Wadecki81:09:36+2:02:03Domo-Farm Frites
69J. Odriozola81:12:15+2:04:42iBanesto.com
70F. Bouyer81:13:02+2:05:29Bonjour
71H. Zubeldia81:13:09+2:05:36Euskaltel
72P. Bettini81:13:11+2:05:38Mapei-Quick Step
73G. Hincapie81:13:19+2:05:46US Postal Service
74G. Verheyen81:13:26+2:05:53Rabobank
75M. den Bakker81:14:34+2:07:01Rabobank
76A. Tauler81:15:03+2:07:30Kelme
77A. López81:15:11+2:07:38Euskaltel
78L. Turpin81:16:54+2:09:21AG2R
79V. Peña81:17:38+2:10:05US Postal Service
80F. Baldato81:18:40+2:11:07Fassa Bortolo
81S. Teutenberg81:18:55+2:11:22Festina
82V. Ekimov81:24:37+2:17:04US Postal Service
83B. McGee81:25:27+2:17:54Française des Jeux
84S. Baguet81:29:42+2:22:09Lotto
85M. Blaudzun81:30:01+2:22:28Team CSC
86J. Vidal81:30:01+2:22:28Kelme
87P. Lino81:31:01+2:23:28Festina
88U. Etxebarria81:33:37+2:26:04Euskaltel
89N. Vogondy81:34:29+2:26:56Française des Jeux
90S. Knaven81:34:43+2:27:10Domo-Farm Frites
91P. Van Hyfte81:36:49+2:29:16Lotto
92E. Dekker81:36:49+2:29:16Rabobank
93T. Hamilton81:38:27+2:30:54US Postal Service
94M. Lotz81:38:35+2:31:02Rabobank
95Á. González de Galdeano81:40:14+2:32:41ONCE
96E. Seigneur81:41:11+2:33:38Jean Delatour
97A. Petacchi81:42:41+2:35:08Fassa Bortolo
98E. Zabel81:42:55+2:35:22Telekom
99N. Mattan81:43:12+2:35:39Cofidis
100N. Loda81:43:24+2:35:51Fassa Bortolo
101S. Kjærgaard81:44:16+2:36:43US Postal Service
102F. Brard81:44:24+2:36:51Festina
103C. Mengin81:47:45+2:40:12Française des Jeux
104E. Jiménez81:50:00+2:42:27iBanesto.com
105Á. Castresana81:50:14+2:42:41Euskaltel
106A. Sivakov81:50:35+2:43:02Big Mat-Auber
107J. Bernard81:51:01+2:43:28Jean Delatour
108S. Demarbaix81:53:03+2:45:30AG2R
109A. Morin81:53:40+2:46:07Crédit Agricole
110R. Belohvoščiks81:55:06+2:47:33Lampre-Daikin
111D. Nazon81:55:43+2:48:10Bonjour
112C. Oriol81:55:52+2:48:19Jean Delatour
113R. Verbrugghe81:56:09+2:48:36Lotto
114N. Jalabert81:57:03+2:49:30Team CSC
115E. Magnien81:57:10+2:49:37Française des Jeux
116P. Chanteur81:57:59+2:50:26Festina
117F. Rénier82:03:33+2:56:00Bonjour
118J. Piil82:04:58+2:57:25Team CSC
119F. Cerezo82:06:49+2:59:16Team CSC
120M. García82:07:29+2:59:56Team CSC
121F. Bessy82:07:54+3:00:21Crédit Agricole
122C. Agnolutto82:08:16+3:00:43AG2R
123G. Maignan82:08:19+3:00:46AG2R
124C. Capelle82:12:45+3:05:12Big Mat-Auber
125M. Serpellini82:14:39+3:07:06Lampre-Daikin
126F. Guesdon82:14:45+3:07:12Française des Jeux
127S. Talabardon82:15:54+3:08:21Big Mat-Auber
128J. Durand82:15:57+3:08:24Française des Jeux
129M. Frutti82:20:34+3:13:01Lampre-Daikin
130J. Svorada82:25:31+3:17:58Lampre-Daikin
131J. Verstrepen82:27:38+3:20:05Lampre-Daikin
132T. Gouvenou82:31:15+3:23:42Big Mat-Auber
133R. Vainsteins82:32:37+3:25:04Domo-Farm Frites
134L. Auger82:33:35+3:26:02Big Mat-Auber
135M. van Heeswijk82:34:55+3:27:22Domo-Farm Frites
136S. Bergès82:36:45+3:29:12AG2R
137G. Auger82:38:03+3:30:30Big Mat-Auber
138S. Hinault82:40:54+3:33:21Crédit Agricole
139C. Jenner82:45:13+3:37:40Crédit Agricole
140O. Perraudeau82:45:33+3:38:00Bonjour
141R. Bertogliati82:45:57+3:38:24Lampre-Daikin
142R. Sørensen82:46:03+3:38:30Team CSC
143E. Cassani82:48:38+3:41:05Domo-Farm Frites
144D. Bramati82:48:47+3:41:14Mapei-Quick Step
145J. Casper82:59:50+3:52:17Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE3:49:09(13)
2Telekom3:50:41+1:32(23)
3Kelme3:53:07+3:58(33)
4Crédit Agricole3:56:47+7:38(55)
5US Postal Service3:58:12+9:03(86)
6Bonjour3:59:20+10:11(75)
7Lampre-Daikin3:59:52+10:43(73)
8Euskaltel4:00:04+10:55(94)
9iBanesto.com4:00:34+11:25(85)
10Jean Delatour4:03:47+14:38(114)
11Team CSC4:03:50+14:41(104)
12Big Mat-Auber4:04:16+15:07(111)
13Cofidis4:04:39+15:30(133)
14Festina4:06:48+17:39(150)
15AG2R4:06:51+17:42(153)
16Mapei-Quick Step4:07:01+17:52(159)
17Lotto4:07:11+18:02(146)
18Rabobank4:09:40+20:31(208)
19Domo-Farm Frites4:11:09+22:00(221)
20Française des Jeux4:11:44+22:35(231)
21Fassa Bortolo4:12:34+23:25(250)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme237:44:59(1254)
2ONCE237:49:58+4:59(1521)
3Telekom238:26:05+41:06(1377)
4Bonjour238:26:48+41:49(1518)
5Rabobank238:36:52+51:53(2365)
6US Postal Service238:39:40+54:41(1986)
7Cofidis239:04:59+1:20:00(2158)
8iBanesto.com239:07:23+1:22:24(2487)
9Festina239:30:32+1:45:33(2183)
10Jean Delatour239:32:55+1:47:56(2341)
11Euskaltel239:49:14+2:04:15(2917)
12Mapei-Quick Step240:06:18+2:21:19(2544)
13Lotto240:06:40+2:21:41(2248)
14Crédit Agricole240:28:25+2:43:26(1737)
15Française des Jeux240:37:52+2:52:53(3112)
16AG2R240:39:51+2:54:52(3032)
17Fassa Bortolo240:54:42+3:09:43(2667)
18Team CSC241:02:04+3:17:05(3066)
19Domo-Farm Frites242:15:52+4:30:53(3304)
20Lampre-Daikin242:26:07+4:41:08(3441)
21Big Mat-Auber243:03:22+5:18:23(3155)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Voigt7
J. Odriozola7
F. García6
Á. González de Galdeano6
R. Belohvoščiks5
S. Heulot4
E. Zabel4
I. Chaurreau3
B. Julich3
J. Rubiera3
D. Menchov3
S. Chavanel3
M. Blaudzun3
T. Hamilton3
A. Morin3
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
W. Bénéteau7
P. Chanteur5
N. Loda5
L. Piepoli5
S. Kjærgaard4
C. Oriol3
F. Brard3
A. Petacchi3
M. Lotz3
L. Turpin3
A. López3
P. Halgand3
U. Bölts3
B. Salmon3
E. Cassani2