Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 17 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 194 km. Type: vlak. Datum: 26 Jul 2001

Snelheid: 45.899 km/h (in database), 45.899 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 S. Baguet4:13:36Lotto
2 J. Piil4:13:36Team CSC
3 M. Lelli4:13:41+0:05Cofidis
4 J. Svorada4:13:49+0:13Lampre-Daikin
5 D. Nazon4:13:49+0:13Bonjour
6 E. Zabel4:13:49+0:13Telekom
7 S. O'Grady4:13:49+0:13Crédit Agricole
8 R. Vainsteins4:13:49+0:13Domo-Farm Frites
9 A. Petacchi4:13:49+0:13Fassa Bortolo
10 C. Capelle4:13:49+0:13Big Mat-Auber
11 E. Magnien4:13:49+0:13Française des Jeux
12 A. Botcharov4:13:49+0:13AG2R
13 G. Mikhailov4:13:49+0:13Lotto
14 J. Odriozola4:13:49+0:13iBanesto.com
15 S. Teutenberg4:13:49+0:13Festina
16 N. Mattan4:13:49+0:13Cofidis
17 F. Simon4:13:49+0:13Bonjour
18 A. Sivakov4:13:49+0:13Big Mat-Auber
19 J. Gutierrez4:13:49+0:13Kelme
20 L. Brochard4:13:49+0:13Jean Delatour
21 G. Bouvard4:13:49+0:13Jean Delatour
22 J. Beloki4:13:49+0:13ONCE
23 J. Voigt4:13:49+0:13Crédit Agricole
24 A. Kivilev4:13:49+0:13Cofidis
25 U. Etxebarria4:13:49+0:13Euskaltel
26 D. Rous4:13:49+0:13Bonjour
27 J. Ullrich4:13:49+0:13Telekom
28 V. Ekimov4:13:49+0:13US Postal Service
29 S. Vermaut4:13:49+0:13Lotto
30 J. Pascual4:13:49+0:13Kelme
31 M. Blaudzun4:13:49+0:13Team CSC
32 L. Armstrong4:13:49+0:13US Postal Service
33 S. Garzelli4:13:49+0:13Mapei-Quick Step
34 L. Roux4:13:49+0:13Jean Delatour
35 D. Schnider4:13:49+0:13Française des Jeux
36 F. Mancebo4:13:49+0:13iBanesto.com
37 I. Chaurreau4:13:49+0:13Euskaltel
38 M. Serrano4:13:49+0:13ONCE
39 Ó. Sevilla4:13:49+0:13Kelme
40 M. Boogerd4:13:49+0:13Rabobank
41 J. Verstrepen4:13:49+0:13Lampre-Daikin
42 S. Botero4:13:49+0:13Kelme
43 I. González de Galdeano4:13:49+0:13ONCE
44 T. Hamilton4:13:49+0:13US Postal Service
45 C. Agnolutto4:13:49+0:13AG2R
46 P. Van Hyfte4:13:49+0:13Lotto
47 D. Atienza4:13:49+0:13Cofidis
48 V. Peña4:13:49+0:13US Postal Service
49 M. Aerts4:13:49+0:13Lotto
50 A. Klöden4:13:49+0:13Telekom
51 J. Gutiérrez4:13:49+0:13ONCE
52 B. Julich4:13:49+0:13Crédit Agricole
53 G. Verheyen4:13:49+0:13Rabobank
54 M. Lotz4:13:49+0:13Rabobank
55 C. Sastre4:13:49+0:13ONCE
56 J. Pascual4:13:49+0:13iBanesto.com
57 W. Bénéteau4:13:49+0:13Bonjour
58 S. Goubert4:13:49+0:13Jean Delatour
59 A. Merckx4:13:49+0:13Domo-Farm Frites
60 F. García4:13:49+0:13Festina
61 M. van Heeswijk4:13:49+0:13Domo-Farm Frites
62 G. Maignan4:13:49+0:13AG2R
63 G. Hincapie4:13:49+0:13US Postal Service
64 N. Jalabert4:13:49+0:13Team CSC
65 L. Jalabert4:13:49+0:13Team CSC
66 F. Baldato4:13:49+0:13Fassa Bortolo
67 D. Menchov4:13:49+0:13iBanesto.com
68 J. Rubiera4:13:49+0:13US Postal Service
69 F. Cerezo4:13:49+0:13Team CSC
70 M. Pradera4:13:49+0:13ONCE
71 J. Jaksche4:13:49+0:13ONCE
72 R. Belohvoščiks4:13:49+0:13Lampre-Daikin
73 M. Pinotti4:13:49+0:13Lampre-Daikin
74 A. Tauler4:13:49+0:13Kelme
75 P. Chanteur4:13:49+0:13Festina
76 M. Bartoli4:13:49+0:13Mapei-Quick Step
77 S. Heulot4:13:49+0:13Big Mat-Auber
78 D. Nardello4:13:49+0:13Mapei-Quick Step
79 Á. Castresana4:13:49+0:13Euskaltel
80 W. Belli4:13:49+0:13Fassa Bortolo
81 L. Turpin4:13:49+0:13AG2R
82 R. Heras4:13:49+0:13US Postal Service
83 L. Piepoli4:13:49+0:13iBanesto.com
84 M. Serpellini4:13:49+0:13Lampre-Daikin
85 C. Jenner4:13:49+0:13Crédit Agricole
86 R. Sørensen4:13:49+0:13Team CSC
87 E. Seigneur4:13:49+0:13Jean Delatour
88 F. Bessy4:13:49+0:13Crédit Agricole
89 S. Kjærgaard4:13:49+0:13US Postal Service
90 G. Auger4:13:49+0:13Big Mat-Auber
91 S. Hinault4:13:49+0:13Crédit Agricole
92 J. Vidal4:13:49+0:13Kelme
93 S. Demarbaix4:13:49+0:13AG2R
94 T. Brożyna4:13:49+0:13iBanesto.com
95 D. Bramati4:13:49+0:13Mapei-Quick Step
96 E. Jiménez4:13:49+0:13iBanesto.com
97 P. Halgand4:13:49+0:13Jean Delatour
98 U. Bölts4:13:49+0:13Telekom
99 R. Laiseka4:13:49+0:13Euskaltel
100 G. Trentin4:13:49+0:13Cofidis
101 S. Knaven4:13:49+0:13Domo-Farm Frites
102 L. Pérez4:13:49+0:13Festina
103 B. Salmon4:13:49+0:13AG2R
104 D. Moncoutié4:13:49+0:13Cofidis
105 F. Guesdon4:13:49+0:13Française des Jeux
106 I. Cuesta4:13:49+0:13Cofidis
107 A. Morin4:13:49+0:13Crédit Agricole
108 E. Dekker4:13:49+0:13Rabobank
109 N. Vogondy4:13:49+0:13Française des Jeux
110 C. Oriol4:13:49+0:13Jean Delatour
111 F. Brard4:13:49+0:13Festina
112 A. López4:13:49+0:13Euskaltel
113 R. Verbrugghe4:13:49+0:13Lotto
114 J. Bernard4:13:49+0:13Jean Delatour
115 N. Loda4:13:49+0:13Fassa Bortolo
116 A. Vinokourov4:13:49+0:13Telekom
117 J. Robin4:13:49+0:13Bonjour
118 S. Chavanel4:13:49+0:13Bonjour
119 F. Rénier4:13:49+0:13Bonjour
120 D. Etxebarria4:13:49+0:13Euskaltel
121 P. Wadecki4:13:49+0:13Domo-Farm Frites
122 M. García4:13:49+0:13Team CSC
123 P. Lino4:13:49+0:13Festina
124 F. Bouyer4:13:49+0:13Bonjour
125 M. Frutti4:14:37+1:01Lampre-Daikin
126 R. Bertogliati4:14:37+1:01Lampre-Daikin
127 T. Gouvenou4:14:37+1:01Big Mat-Auber
128 M. den Bakker4:14:37+1:01Rabobank
129 J. Durand4:14:37+1:01Française des Jeux
130 H. Zubeldia4:14:37+1:01Euskaltel
131 B. McGee4:14:37+1:01Française des Jeux
132 L. Auger4:14:37+1:01Big Mat-Auber
133 K. Livingston4:14:37+1:01Telekom
134 G. Guerini4:14:37+1:01Telekom
135 Á. González de Galdeano4:14:37+1:01ONCE
136 F. Cárdenas4:14:37+1:01Kelme
137 S. Bergès4:14:37+1:01AG2R
138 N. Sørensen4:14:48+1:12Team CSC
139 O. Perraudeau4:15:03+1:27Bonjour
140 E. Cassani4:15:35+1:59Domo-Farm Frites
141 S. Talabardon4:15:48+2:12Big Mat-Auber
142 P. Bettini4:16:03+2:27Mapei-Quick Step
143 M. Tosatto4:16:03+2:27Fassa Bortolo
144 J. Casper4:16:11+2:35Française des Jeux
145 C. Mengin4:21:44+8:08Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong77:53:17US Postal Service
2J. Ullrich77:58:22+5:05Telekom
3A. Kivilev77:58:30+5:13Cofidis
4J. Beloki77:59:50+6:33ONCE
5F. Simon78:04:11+10:54Bonjour
6I. González de Galdeano78:05:21+12:04ONCE
7Ó. Sevilla78:07:12+13:55Kelme
8M. Boogerd78:09:32+16:15Rabobank
9S. Botero78:11:29+18:12Kelme
10M. Serrano78:12:37+19:20ONCE
11S. Garzelli78:13:25+20:08Mapei-Quick Step
12D. Rous78:15:14+21:57Bonjour
13R. Heras78:15:17+22:00US Postal Service
14F. Mancebo78:17:43+24:26iBanesto.com
15I. Chaurreau78:18:02+24:45Euskaltel
16A. Vinokourov78:23:49+30:32Telekom
17A. Botcharov78:26:42+33:25AG2R
18L. Jalabert78:35:34+42:17Team CSC
19C. Sastre78:38:18+45:01ONCE
20A. Merckx78:38:25+45:08Domo-Farm Frites
21B. Julich78:38:44+45:27Crédit Agricole
22T. Brożyna78:40:31+47:14iBanesto.com
23W. Belli78:43:18+50:01Fassa Bortolo
24L. Brochard78:44:21+51:04Jean Delatour
25M. Aerts78:46:23+53:06Lotto
26J. Gutierrez78:49:33+56:16Kelme
27R. Laiseka78:49:49+56:32Euskaltel
28A. Klöden78:49:53+56:36Telekom
29D. Atienza78:50:43+57:26Cofidis
30S. Goubert78:52:49+59:32Jean Delatour
31J. Jaksche78:53:43+1:00:26ONCE
32B. Salmon78:56:10+1:02:53AG2R
33L. Pérez78:56:41+1:03:24Festina
34D. Etxebarria78:59:24+1:06:07Euskaltel
35M. Bartoli78:59:30+1:06:13Mapei-Quick Step
36W. Bénéteau79:03:08+1:09:51Bonjour
37S. Vermaut79:03:37+1:10:20Lotto
38G. Guerini79:03:44+1:10:27Telekom
39L. Piepoli79:04:39+1:11:22iBanesto.com
40J. Pascual79:05:19+1:12:02iBanesto.com
41J. Rubiera79:05:19+1:12:02US Postal Service
42K. Livingston79:05:45+1:12:28Telekom
43F. García79:05:51+1:12:34Festina
44S. Heulot79:08:59+1:15:42Big Mat-Auber
45G. Trentin79:12:16+1:18:59Cofidis
46D. Moncoutié79:12:46+1:19:29Cofidis
47L. Roux79:13:35+1:20:18Jean Delatour
48U. Bölts79:14:50+1:21:33Telekom
49N. Sørensen79:16:22+1:23:05Team CSC
50D. Menchov79:16:27+1:23:10iBanesto.com
51G. Bouvard79:17:09+1:23:52Jean Delatour
52P. Halgand79:18:12+1:24:55Jean Delatour
53J. Voigt79:18:36+1:25:19Crédit Agricole
54M. Pinotti79:20:05+1:26:48Lampre-Daikin
55S. O'Grady79:21:23+1:28:06Crédit Agricole
56J. Robin79:21:24+1:28:07Bonjour
57D. Nardello79:23:10+1:29:53Mapei-Quick Step
58J. Pascual79:27:25+1:34:08Kelme
59G. Mikhailov79:27:59+1:34:42Lotto
60M. Tosatto79:28:39+1:35:22Fassa Bortolo
61F. Cárdenas79:36:30+1:43:13Kelme
62I. Cuesta79:37:38+1:44:21Cofidis
63M. Pradera79:38:56+1:45:39ONCE
64J. Gutiérrez79:39:28+1:46:11ONCE
65D. Schnider79:40:48+1:47:31Française des Jeux
66P. Wadecki79:43:40+1:50:23Domo-Farm Frites
67M. Lelli79:44:13+1:50:56Cofidis
68S. Chavanel79:45:18+1:52:01Bonjour
69F. Bouyer79:46:01+1:52:44Bonjour
70P. Bettini79:47:16+1:53:59Mapei-Quick Step
71H. Zubeldia79:47:42+1:54:25Euskaltel
72G. Verheyen79:47:44+1:54:27Rabobank
73G. Hincapie79:48:03+1:54:46US Postal Service
74A. López79:48:06+1:54:49Euskaltel
75L. Turpin79:49:01+1:55:44AG2R
76J. Odriozola79:49:12+1:55:55iBanesto.com
77M. den Bakker79:49:20+1:56:03Rabobank
78A. Tauler79:53:13+1:59:56Kelme
79F. Baldato79:54:46+2:01:29Fassa Bortolo
80S. Teutenberg79:55:40+2:02:23Festina
81V. Peña79:55:51+2:02:34US Postal Service
82B. McGee79:59:57+2:06:40Française des Jeux
83V. Ekimov80:00:23+2:07:06US Postal Service
84J. Vidal80:03:21+2:10:04Kelme
85P. Lino80:04:31+2:11:14Festina
86S. Baguet80:04:58+2:11:41Lotto
87N. Vogondy80:08:35+2:15:18Française des Jeux
88M. Blaudzun80:08:56+2:15:39Team CSC
89U. Etxebarria80:10:31+2:17:14Euskaltel
90S. Knaven80:10:54+2:17:37Domo-Farm Frites
91M. Lotz80:12:47+2:19:30Rabobank
92E. Dekker80:13:02+2:19:45Rabobank
93P. Van Hyfte80:13:53+2:20:36Lotto
94A. Petacchi80:14:12+2:20:55Fassa Bortolo
95N. Loda80:15:47+2:22:30Fassa Bortolo
96T. Hamilton80:16:18+2:23:01US Postal Service
97S. Kjærgaard80:18:56+2:25:39US Postal Service
98E. Seigneur80:19:20+2:26:03Jean Delatour
99F. Brard80:20:31+2:27:14Festina
100N. Mattan80:20:48+2:27:31Cofidis
101Á. González de Galdeano80:21:20+2:28:03ONCE
102E. Zabel80:21:57+2:28:40Telekom
103C. Mengin80:22:05+2:28:48Française des Jeux
104E. Jiménez80:22:19+2:29:02iBanesto.com
105Á. Castresana80:23:14+2:29:57Euskaltel
106J. Bernard80:25:53+2:32:36Jean Delatour
107A. Sivakov80:27:33+2:34:16Big Mat-Auber
108S. Demarbaix80:27:53+2:34:36AG2R
109C. Oriol80:29:56+2:36:39Jean Delatour
110D. Nazon80:32:22+2:39:05Bonjour
111P. Chanteur80:32:46+2:39:29Festina
112A. Morin80:32:51+2:39:34Crédit Agricole
113R. Verbrugghe80:33:10+2:39:53Lotto
114E. Magnien80:34:27+2:41:10Française des Jeux
115R. Belohvoščiks80:35:14+2:41:57Lampre-Daikin
116N. Jalabert80:36:22+2:43:05Team CSC
117F. Rénier80:39:18+2:46:01Bonjour
118F. Cerezo80:40:52+2:47:35Team CSC
119J. Piil80:41:47+2:48:30Team CSC
120M. García80:42:16+2:48:59Team CSC
121F. Bessy80:42:56+2:49:39Crédit Agricole
122C. Agnolutto80:44:53+2:51:36AG2R
123G. Maignan80:46:57+2:53:40AG2R
124C. Capelle80:49:37+2:56:20Big Mat-Auber
125F. Guesdon80:49:43+2:56:26Française des Jeux
126M. Serpellini80:51:08+2:57:51Lampre-Daikin
127J. Durand80:51:19+2:58:02Française des Jeux
128S. Talabardon80:53:19+3:00:02Big Mat-Auber
129M. Frutti80:56:44+3:03:27Lampre-Daikin
130J. Svorada81:02:17+3:09:00Lampre-Daikin
131J. Verstrepen81:03:40+3:10:23Lampre-Daikin
132T. Gouvenou81:07:43+3:14:26Big Mat-Auber
133M. van Heeswijk81:09:17+3:16:00Domo-Farm Frites
134R. Vainsteins81:09:54+3:16:37Domo-Farm Frites
135S. Bergès81:12:00+3:18:43AG2R
136L. Auger81:12:30+3:19:13Big Mat-Auber
137G. Auger81:14:15+3:20:58Big Mat-Auber
138S. Hinault81:17:13+3:23:56Crédit Agricole
139O. Perraudeau81:18:50+3:25:33Bonjour
140C. Jenner81:22:07+3:28:50Crédit Agricole
141E. Cassani81:23:31+3:30:14Domo-Farm Frites
142R. Sørensen81:23:59+3:30:42Team CSC
143D. Bramati81:24:40+3:31:23Mapei-Quick Step
144R. Bertogliati81:27:13+3:33:56Lampre-Daikin
145J. Casper81:35:27+3:42:10Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Lotto12:40:54(43)
2Team CSC12:41:02+0:08(97)
3Cofidis12:41:11+0:17(43)
4Bonjour12:41:27+0:33(48)
5Jean Delatour12:41:27+0:33(75)
6Crédit Agricole12:41:27+0:33(82)
7Telekom12:41:27+0:33(83)
8Kelme12:41:27+0:33(88)
9ONCE12:41:27+0:33(103)
10US Postal Service12:41:27+0:33(104)
11Big Mat-Auber12:41:27+0:33(105)
12iBanesto.com12:41:27+0:33(106)
13Lampre-Daikin12:41:27+0:33(117)
14AG2R12:41:27+0:33(119)
15Domo-Farm Frites12:41:27+0:33(128)
16Euskaltel12:41:27+0:33(141)
17Rabobank12:41:27+0:33(147)
18Festina12:41:27+0:33(150)
19Française des Jeux12:41:27+0:33(151)
20Fassa Bortolo12:41:27+0:33(155)
21Mapei-Quick Step12:41:27+0:33(187)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme233:51:52(1221)
2ONCE234:00:49+8:57(1508)
3Rabobank234:27:12+35:20(2157)
4Bonjour234:27:28+35:36(1443)
5Telekom234:35:24+43:32(1354)
6US Postal Service234:41:28+49:36(1900)
7Cofidis235:00:20+1:08:28(2025)
8iBanesto.com235:06:49+1:14:57(2402)
9Festina235:23:44+1:31:52(2033)
10Jean Delatour235:29:08+1:37:16(2227)
11Euskaltel235:49:10+1:57:18(2823)
12Mapei-Quick Step235:59:17+2:07:25(2385)
13Lotto235:59:29+2:07:37(2102)
14Française des Jeux236:26:08+2:34:16(2881)
15Crédit Agricole236:31:38+2:39:46(1682)
16AG2R236:33:00+2:41:08(2879)
17Fassa Bortolo236:42:08+2:50:16(2417)
18Team CSC236:58:14+3:06:22(2962)
19Domo-Farm Frites238:04:43+4:12:51(3083)
20Lampre-Daikin238:26:15+4:34:23(3368)
21Big Mat-Auber238:59:06+5:07:14(3044)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
N. Mattan3
J. Pascual2
G. Mikhailov2
S. Chavanel2
F. Bouyer2
L. Turpin2
J. Odriozola2
M. Lotz2
E. Dekker2
P. Van Hyfte2
N. Loda2
T. Hamilton2
S. Kjærgaard2
E. Seigneur2
F. Brard2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
C. Mengin7
A. Petacchi2
K. Livingston2
G. Guerini2
M. den Bakker1
P. Bettini1
M. Tosatto1