Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 16 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 229.5 km. Type: vlak. Datum: 25 Jul 2001

Snelheid: 42.086 km/h (in database), 42.086 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Voigt5:27:11Crédit Agricole
2 B. McGee5:27:16+0:05Française des Jeux
3 A. Botcharov5:29:10+1:59AG2R
4 N. Sørensen5:29:10+1:59Team CSC
5 L. Pérez5:30:06+2:55Festina
6 S. Heulot5:30:55+3:44Big Mat-Auber
7 E. Seigneur5:33:50+6:39Jean Delatour
8 E. Zabel5:52:56+25:45Telekom
9 S. O'Grady5:52:56+25:45Crédit Agricole
10 D. Nazon5:52:56+25:45Bonjour
11 P. Halgand5:52:56+25:45Jean Delatour
12 J. Ullrich5:52:56+25:45Telekom
13 M. Aerts5:52:56+25:45Lotto
14 F. Mancebo5:52:56+25:45iBanesto.com
15 J. Gutierrez5:52:56+25:45Kelme
16 L. Armstrong5:52:56+25:45US Postal Service
17 A. Vinokourov5:52:56+25:45Telekom
18 A. Kivilev5:52:56+25:45Cofidis
19 D. Rous5:52:56+25:45Bonjour
20 J. Beloki5:52:56+25:45ONCE
21 M. Boogerd5:52:56+25:45Rabobank
22 F. Bessy5:52:56+25:45Crédit Agricole
23 G. Bouvard5:52:56+25:45Jean Delatour
24 I. Chaurreau5:52:56+25:45Euskaltel
25 Ó. Sevilla5:52:56+25:45Kelme
26 F. Guesdon5:52:56+25:45Française des Jeux
27 M. Serrano5:52:56+25:45ONCE
28 I. González de Galdeano5:52:56+25:45ONCE
29 F. Simon5:52:56+25:45Bonjour
30 A. Petacchi5:52:56+25:45Fassa Bortolo
31 J. Durand5:53:07+25:56Française des Jeux
32 P. Van Hyfte5:53:09+25:58Lotto
33 S. Vermaut5:53:09+25:58Lotto
34 L. Brochard5:53:09+25:58Jean Delatour
35 L. Jalabert5:53:09+25:58Team CSC
36 O. Perraudeau5:53:09+25:58Bonjour
37 S. Hinault5:53:14+26:03Crédit Agricole
38 F. Cárdenas5:53:16+26:05Kelme
39 V. Ekimov5:53:16+26:05US Postal Service
40 J. Pascual5:53:16+26:05iBanesto.com
41 A. Merckx5:53:19+26:08Domo-Farm Frites
42 A. Sivakov5:53:19+26:08Big Mat-Auber
43 E. Magnien5:53:19+26:08Française des Jeux
44 T. Hamilton5:53:19+26:08US Postal Service
45 S. Baguet5:53:19+26:08Lotto
46 C. Sastre5:53:19+26:08ONCE
47 B. Julich5:53:19+26:08Crédit Agricole
48 D. Atienza5:53:19+26:08Cofidis
49 F. García5:53:19+26:08Festina
50 C. Jenner5:53:19+26:08Crédit Agricole
51 G. Verheyen5:53:19+26:08Rabobank
52 P. Chanteur5:53:19+26:08Festina
53 J. Pascual5:53:19+26:08Kelme
54 D. Nardello5:53:19+26:08Mapei-Quick Step
55 M. Lotz5:53:19+26:08Rabobank
56 C. Mengin5:53:19+26:08Française des Jeux
57 E. Dekker5:53:19+26:08Rabobank
58 S. Botero5:53:19+26:08Kelme
59 T. Brożyna5:53:19+26:08iBanesto.com
60 N. Loda5:53:19+26:08Fassa Bortolo
61 R. Heras5:53:19+26:08US Postal Service
62 M. Bartoli5:53:19+26:08Mapei-Quick Step
63 G. Trentin5:53:19+26:08Cofidis
64 F. Bouyer5:53:19+26:08Bonjour
65 P. Wadecki5:53:19+26:08Domo-Farm Frites
66 G. Auger5:53:19+26:08Big Mat-Auber
67 S. Goubert5:53:19+26:08Jean Delatour
68 M. Serpellini5:53:19+26:08Lampre-Daikin
69 J. Verstrepen5:53:19+26:08Lampre-Daikin
70 M. Frutti5:53:19+26:08Lampre-Daikin
71 M. Pinotti5:53:19+26:08Lampre-Daikin
72 M. Blaudzun5:53:19+26:08Team CSC
73 J. Robin5:53:19+26:08Bonjour
74 J. Gutiérrez5:53:19+26:08ONCE
75 U. Etxebarria5:53:19+26:08Euskaltel
76 F. Brard5:53:19+26:08Festina
77 J. Jaksche5:53:19+26:08ONCE
78 N. Vogondy5:53:19+26:08Française des Jeux
79 W. Belli5:53:19+26:08Fassa Bortolo
80 D. Moncoutié5:53:19+26:08Cofidis
81 L. Roux5:53:19+26:08Jean Delatour
82 R. Belohvoščiks5:53:19+26:08Lampre-Daikin
83 F. Cerezo5:53:19+26:08Team CSC
84 S. Knaven5:53:19+26:08Domo-Farm Frites
85 U. Bölts5:53:19+26:08Telekom
86 R. Sørensen5:53:19+26:08Team CSC
87 D. Bramati5:53:19+26:08Mapei-Quick Step
88 M. Pradera5:53:19+26:08ONCE
89 W. Bénéteau5:53:19+26:08Bonjour
90 F. Baldato5:53:19+26:08Fassa Bortolo
91 S. Teutenberg5:53:19+26:08Festina
92 K. Livingston5:53:19+26:08Telekom
93 F. Rénier5:53:19+26:08Bonjour
94 J. Vidal5:53:19+26:08Kelme
95 L. Piepoli5:53:19+26:08iBanesto.com
96 D. Schnider5:53:19+26:08Française des Jeux
97 B. Salmon5:53:19+26:08AG2R
98 S. Garzelli5:53:19+26:08Mapei-Quick Step
99 D. Etxebarria5:53:19+26:08Euskaltel
100 J. Bernard5:53:19+26:08Jean Delatour
101 G. Mikhailov5:53:19+26:08Lotto
102 J. Odriozola5:53:19+26:08iBanesto.com
103 A. Tauler5:53:19+26:08Kelme
104 D. Menchov5:53:19+26:08iBanesto.com
105 A. Morin5:53:19+26:08Crédit Agricole
106 E. Cassani5:53:19+26:08Domo-Farm Frites
107 G. Maignan5:53:19+26:08AG2R
108 S. Chavanel5:53:19+26:08Bonjour
109 S. Talabardon5:53:19+26:08Big Mat-Auber
110 J. Piil5:53:19+26:08Team CSC
111 C. Capelle5:53:19+26:08Big Mat-Auber
112 N. Mattan5:53:19+26:08Cofidis
113 C. Agnolutto5:53:19+26:08AG2R
114 L. Turpin5:53:19+26:08AG2R
115 M. Lelli5:53:19+26:08Cofidis
116 C. Oriol5:53:19+26:08Jean Delatour
117 P. Bettini5:53:19+26:08Mapei-Quick Step
118 Á. Castresana5:53:19+26:08Euskaltel
119 R. Verbrugghe5:53:19+26:08Lotto
120 J. Casper5:53:19+26:08Française des Jeux
121 M. Tosatto5:53:19+26:08Fassa Bortolo
122 R. Vainsteins5:53:19+26:08Domo-Farm Frites
123 R. Bertogliati5:53:19+26:08Lampre-Daikin
124 J. Svorada5:53:19+26:08Lampre-Daikin
125 L. Auger5:53:19+26:08Big Mat-Auber
126 I. Cuesta5:53:19+26:08Cofidis
127 S. Bergès5:53:19+26:08AG2R
128 G. Guerini5:53:19+26:08Telekom
129 A. López5:53:19+26:08Euskaltel
130 E. Jiménez5:53:19+26:08iBanesto.com
131 M. García5:53:19+26:08Team CSC
132 S. Demarbaix5:53:19+26:08AG2R
133 N. Jalabert5:53:19+26:08Team CSC
134 Á. González de Galdeano5:53:19+26:08ONCE
135 M. van Heeswijk5:53:19+26:08Domo-Farm Frites
136 H. Zubeldia5:53:19+26:08Euskaltel
137 J. Rubiera5:53:19+26:08US Postal Service
138 R. Laiseka5:53:19+26:08Euskaltel
139 G. Hincapie5:53:48+26:37US Postal Service
140 V. Peña5:53:48+26:37US Postal Service
141 P. Lino5:53:48+26:37Festina
142 A. Klöden5:53:53+26:42Telekom
143 M. den Bakker5:53:55+26:44Rabobank
144 G. Niermann5:53:55+26:44Rabobank
145 S. Kjærgaard5:54:28+27:17US Postal Service
146 T. Gouvenou6:05:46+38:35Big Mat-Auber

†: Te laat, maar jury staat toe verder te gaan.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong73:39:28US Postal Service
2J. Ullrich73:44:33+5:05Telekom
3A. Kivilev73:44:41+5:13Cofidis
4J. Beloki73:46:01+6:33ONCE
5F. Simon73:50:22+10:54Bonjour
6I. González de Galdeano73:51:32+12:04ONCE
7Ó. Sevilla73:53:23+13:55Kelme
8M. Boogerd73:55:43+16:15Rabobank
9S. Botero73:57:40+18:12Kelme
10M. Serrano73:58:48+19:20ONCE
11S. Garzelli73:59:36+20:08Mapei-Quick Step
12D. Rous74:01:25+21:57Bonjour
13R. Heras74:01:28+22:00US Postal Service
14F. Mancebo74:03:54+24:26iBanesto.com
15I. Chaurreau74:04:13+24:45Euskaltel
16A. Vinokourov74:10:00+30:32Telekom
17A. Botcharov74:12:53+33:25AG2R
18L. Jalabert74:21:45+42:17Team CSC
19C. Sastre74:24:29+45:01ONCE
20A. Merckx74:24:36+45:08Domo-Farm Frites
21B. Julich74:24:55+45:27Crédit Agricole
22T. Brożyna74:26:42+47:14iBanesto.com
23W. Belli74:29:29+50:01Fassa Bortolo
24L. Brochard74:30:32+51:04Jean Delatour
25M. Aerts74:32:34+53:06Lotto
26J. Gutierrez74:35:44+56:16Kelme
27R. Laiseka74:36:00+56:32Euskaltel
28A. Klöden74:36:04+56:36Telekom
29D. Atienza74:36:54+57:26Cofidis
30S. Goubert74:39:00+59:32Jean Delatour
31J. Jaksche74:39:54+1:00:26ONCE
32B. Salmon74:42:21+1:02:53AG2R
33L. Pérez74:42:52+1:03:24Festina
34D. Etxebarria74:45:35+1:06:07Euskaltel
35M. Bartoli74:45:41+1:06:13Mapei-Quick Step
36G. Guerini74:49:07+1:09:39Telekom
37W. Bénéteau74:49:19+1:09:51Bonjour
38S. Vermaut74:49:54+1:10:26Lotto
39L. Piepoli74:50:50+1:11:22iBanesto.com
40K. Livingston74:51:08+1:11:40Telekom
41J. Pascual74:51:30+1:12:02iBanesto.com
42J. Rubiera74:51:30+1:12:02US Postal Service
43F. García74:52:02+1:12:34Festina
44S. Heulot74:55:10+1:15:42Big Mat-Auber
45G. Trentin74:58:27+1:18:59Cofidis
46D. Moncoutié74:58:57+1:19:29Cofidis
47L. Roux74:59:46+1:20:18Jean Delatour
48U. Bölts75:01:01+1:21:33Telekom
49N. Sørensen75:01:34+1:22:06Team CSC
50D. Menchov75:02:38+1:23:10iBanesto.com
51G. Bouvard75:03:20+1:23:52Jean Delatour
52P. Halgand75:04:27+1:24:59Jean Delatour
53J. Voigt75:04:47+1:25:19Crédit Agricole
54M. Pinotti75:06:16+1:26:48Lampre-Daikin
55S. O'Grady75:07:34+1:28:06Crédit Agricole
56J. Robin75:07:35+1:28:07Bonjour
57D. Nardello75:09:21+1:29:53Mapei-Quick Step
58G. Niermann75:10:50+1:31:22Rabobank
59M. Tosatto75:12:36+1:33:08Fassa Bortolo
60J. Pascual75:13:36+1:34:08Kelme
61G. Mikhailov75:14:10+1:34:42Lotto
62F. Cárdenas75:21:53+1:42:25Kelme
63I. Cuesta75:23:49+1:44:21Cofidis
64M. Pradera75:25:07+1:45:39ONCE
65J. Gutiérrez75:25:39+1:46:11ONCE
66D. Schnider75:26:59+1:47:31Française des Jeux
67P. Wadecki75:29:51+1:50:23Domo-Farm Frites
68M. Lelli75:30:42+1:51:14Cofidis
69P. Bettini75:31:13+1:51:45Mapei-Quick Step
70S. Chavanel75:31:29+1:52:01Bonjour
71F. Bouyer75:32:12+1:52:44Bonjour
72H. Zubeldia75:33:05+1:53:37Euskaltel
73G. Verheyen75:33:55+1:54:27Rabobank
74G. Hincapie75:34:14+1:54:46US Postal Service
75A. López75:34:17+1:54:49Euskaltel
76M. den Bakker75:34:43+1:55:15Rabobank
77L. Turpin75:35:12+1:55:44AG2R
78J. Odriozola75:35:23+1:55:55iBanesto.com
79A. Tauler75:39:24+1:59:56Kelme
80F. Baldato75:40:57+2:01:29Fassa Bortolo
81S. Teutenberg75:41:51+2:02:23Festina
82V. Peña75:42:02+2:02:34US Postal Service
83B. McGee75:45:20+2:05:52Française des Jeux
84V. Ekimov75:46:34+2:07:06US Postal Service
85J. Vidal75:49:32+2:10:04Kelme
86P. Lino75:50:42+2:11:14Festina
87S. Baguet75:51:46+2:12:18Lotto
88N. Vogondy75:54:46+2:15:18Française des Jeux
89M. Blaudzun75:55:07+2:15:39Team CSC
90U. Etxebarria75:56:42+2:17:14Euskaltel
91S. Knaven75:57:05+2:17:37Domo-Farm Frites
92A. Petacchi75:58:23+2:18:55Fassa Bortolo
93M. Lotz75:58:58+2:19:30Rabobank
94E. Dekker75:59:13+2:19:45Rabobank
95P. Van Hyfte76:00:04+2:20:36Lotto
96C. Mengin76:00:21+2:20:53Française des Jeux
97N. Loda76:01:58+2:22:30Fassa Bortolo
98T. Hamilton76:02:29+2:23:01US Postal Service
99S. Kjærgaard76:05:07+2:25:39US Postal Service
100E. Seigneur76:05:31+2:26:03Jean Delatour
101F. Brard76:06:42+2:27:14Festina
102Á. González de Galdeano76:06:43+2:27:15ONCE
103N. Mattan76:06:59+2:27:31Cofidis
104E. Zabel76:08:08+2:28:40Telekom
105E. Jiménez76:08:30+2:29:02iBanesto.com
106Á. Castresana76:09:25+2:29:57Euskaltel
107J. Bernard76:12:04+2:32:36Jean Delatour
108A. Sivakov76:13:44+2:34:16Big Mat-Auber
109S. Demarbaix76:14:04+2:34:36AG2R
110C. Oriol76:16:07+2:36:39Jean Delatour
111D. Nazon76:18:33+2:39:05Bonjour
112P. Chanteur76:18:57+2:39:29Festina
113A. Morin76:19:02+2:39:34Crédit Agricole
114R. Verbrugghe76:19:21+2:39:53Lotto
115E. Magnien76:20:38+2:41:10Française des Jeux
116R. Belohvoščiks76:21:25+2:41:57Lampre-Daikin
117N. Jalabert76:22:33+2:43:05Team CSC
118F. Rénier76:25:29+2:46:01Bonjour
119F. Cerezo76:27:03+2:47:35Team CSC
120M. García76:28:27+2:48:59Team CSC
121J. Piil76:28:31+2:49:03Team CSC
122F. Bessy76:29:07+2:49:39Crédit Agricole
123C. Agnolutto76:31:04+2:51:36AG2R
124G. Maignan76:33:08+2:53:40AG2R
125C. Capelle76:35:48+2:56:20Big Mat-Auber
126F. Guesdon76:35:54+2:56:26Française des Jeux
127J. Durand76:36:42+2:57:14Française des Jeux
128M. Serpellini76:37:19+2:57:51Lampre-Daikin
129S. Talabardon76:37:31+2:58:03Big Mat-Auber
130M. Frutti76:42:07+3:02:39Lampre-Daikin
131J. Svorada76:48:28+3:09:00Lampre-Daikin
132J. Verstrepen76:49:51+3:10:23Lampre-Daikin
133T. Gouvenou76:53:06+3:13:38Big Mat-Auber
134M. van Heeswijk76:55:28+3:16:00Domo-Farm Frites
135R. Vainsteins76:56:05+3:16:37Domo-Farm Frites
136S. Bergès76:57:23+3:17:55AG2R
137L. Auger76:57:53+3:18:25Big Mat-Auber
138G. Auger77:00:26+3:20:58Big Mat-Auber
139S. Hinault77:03:24+3:23:56Crédit Agricole
140O. Perraudeau77:03:47+3:24:19Bonjour
141E. Cassani77:07:36+3:28:08Domo-Farm Frites
142C. Jenner77:08:18+3:28:50Crédit Agricole
143R. Sørensen77:10:10+3:30:42Team CSC
144D. Bramati77:10:31+3:31:03Mapei-Quick Step
145R. Bertogliati77:12:36+3:33:08Lampre-Daikin
146J. Casper77:19:16+3:39:48Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Crédit Agricole17:12:43(32)
2Française des Jeux17:13:07+0:24(59)
3Team CSC17:15:38+2:55(111)
4AG2R17:15:40+2:57(207)
5Festina17:16:44+4:01(106)
6Big Mat-Auber17:17:33+4:50(114)
7Jean Delatour17:19:42+6:59(41)
8Telekom17:38:48+26:05(37)
9Bonjour17:38:48+26:05(58)
10ONCE17:38:48+26:05(75)
11Kelme17:39:08+26:25(78)
12Lotto17:39:14+26:31(78)
13US Postal Service17:39:31+26:48(99)
14iBanesto.com17:39:31+26:48(113)
15Rabobank17:39:34+26:51(127)
16Cofidis17:39:34+26:51(129)
17Fassa Bortolo17:39:34+26:51(169)
18Euskaltel17:39:34+26:51(198)
19Domo-Farm Frites17:39:57+27:14(190)
20Mapei-Quick Step17:39:57+27:14(203)
21Lampre-Daikin17:39:57+27:14(207)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme221:10:25(1133)
2ONCE221:19:22+8:57(1405)
3Rabobank221:45:45+35:20(2010)
4Bonjour221:46:01+35:36(1395)
5Telekom221:53:57+43:32(1271)
6US Postal Service222:00:01+49:36(1796)
7Cofidis222:19:01+1:08:36(1982)
8iBanesto.com222:25:22+1:14:57(2296)
9Festina222:42:17+1:31:52(1883)
10Jean Delatour222:47:41+1:37:16(2152)
11Euskaltel223:07:43+1:57:18(2682)
12Mapei-Quick Step223:17:50+2:07:25(2198)
13Lotto223:18:15+2:07:50(2059)
14Française des Jeux223:44:41+2:34:16(2730)
15Crédit Agricole223:50:11+2:39:46(1600)
16AG2R223:51:33+2:41:08(2760)
17Fassa Bortolo224:00:41+2:50:16(2262)
18Team CSC224:17:00+3:06:35(2865)
19Domo-Farm Frites225:23:16+4:12:51(2955)
20Lampre-Daikin225:44:48+4:34:23(3251)
21Big Mat-Auber226:17:39+5:07:14(2939)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
B. McGee27
E. Seigneur22
L. Pérez19
J. Voigt18
S. Heulot17
N. Sørensen17
A. Botcharov13
M. Frutti6
J. Svorada6
J. Verstrepen6
F. Rénier5
F. Cerezo5
M. García5
J. Piil5
F. Bessy5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Robin2
A. Klöden2
G. Mikhailov1
J. Pascual1
M. Tosatto1
G. Niermann1
D. Nardello1
M. Pinotti1
P. Halgand1
G. Bouvard1
D. Menchov1
J. Rubiera1
R. Heras1