Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 15 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 232.5 km. Type: vlak. Datum: 24 Jul 2001

Snelheid: 44.097 km/h (in database), 44.097 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. Verbrugghe5:16:21Lotto
2 M. Pinotti5:16:21Lampre-Daikin
3 A. Petacchi5:16:27+0:06Fassa Bortolo
4 S. Chavanel5:16:27+0:06Bonjour
5 N. Mattan5:16:27+0:06Cofidis
6 N. Jalabert5:16:27+0:06Team CSC
7 M. Boogerd5:16:27+0:06Rabobank
8 F. Bouyer5:16:27+0:06Bonjour
9 M. Serpellini5:16:27+0:06Lampre-Daikin
10 D. Nardello5:16:27+0:06Mapei-Quick Step
11 F. Cárdenas5:16:27+0:06Kelme
12 J. Pascual5:16:27+0:06iBanesto.com
13 B. Julich5:16:27+0:06Crédit Agricole
14 B. Salmon5:16:27+0:06AG2R
15 J. Jaksche5:16:27+0:06ONCE
16 P. Lino5:16:27+0:06Festina
17 E. Dekker5:16:27+0:06Rabobank
18 G. Bouvard5:16:27+0:06Jean Delatour
19 D. Schnider5:16:27+0:06Française des Jeux
20 S. Goubert5:16:27+0:06Jean Delatour
21 J. Heppner5:16:27+0:06Telekom
22 S. Vermaut5:16:27+0:06Lotto
23 L. Brochard5:16:27+0:06Jean Delatour
24 F. Rénier5:16:31+0:10Bonjour
25 M. Tosatto5:16:41+0:20Fassa Bortolo
26 D. Nazon5:31:25+15:04Bonjour
27 O. Perraudeau5:31:25+15:04Bonjour
28 J. Gutierrez5:31:28+15:07Kelme
29 J. Vidal5:31:28+15:07Kelme
30 J. Pascual5:31:28+15:07Kelme
31 A. Tauler5:31:28+15:07Kelme
32 S. Botero5:31:28+15:07Kelme
33 Ó. Sevilla5:31:28+15:07Kelme
34 V. Ekimov5:31:28+15:07US Postal Service
35 T. Hamilton5:31:28+15:07US Postal Service
36 S. Kjærgaard5:31:28+15:07US Postal Service
37 J. Svorada5:31:28+15:07Lampre-Daikin
38 V. Peña5:31:28+15:07US Postal Service
39 E. Zabel5:31:28+15:07Telekom
40 L. Armstrong5:31:28+15:07US Postal Service
41 R. Belohvoščiks5:31:28+15:07Lampre-Daikin
42 J. Ullrich5:31:28+15:07Telekom
43 J. Rubiera5:31:28+15:07US Postal Service
44 J. Beloki5:31:28+15:07ONCE
45 I. Chaurreau5:31:28+15:07Euskaltel
46 P. Halgand5:31:28+15:07Jean Delatour
47 N. Loda5:31:28+15:07Fassa Bortolo
48 A. Kivilev5:31:28+15:07Cofidis
49 M. Lelli5:31:28+15:07Cofidis
50 G. Hincapie5:31:28+15:07US Postal Service
51 D. Atienza5:31:28+15:07Cofidis
52 I. González de Galdeano5:31:28+15:07ONCE
53 F. Bessy5:31:28+15:07Crédit Agricole
54 J. Gutiérrez5:31:28+15:07ONCE
55 S. O'Grady5:31:28+15:07Crédit Agricole
56 F. Simon5:31:28+15:07Bonjour
57 C. Sastre5:31:28+15:07ONCE
58 A. Klöden5:31:28+15:07Telekom
59 D. Rous5:31:28+15:07Bonjour
60 F. Guesdon5:31:28+15:07Française des Jeux
61 G. Maignan5:31:28+15:07AG2R
62 M. Pradera5:31:28+15:07ONCE
63 L. Jalabert5:31:28+15:07Team CSC
64 P. Chanteur5:31:28+15:07Festina
65 S. Knaven5:31:28+15:07Domo-Farm Frites
66 R. Sørensen5:31:28+15:07Team CSC
67 A. Merckx5:31:28+15:07Domo-Farm Frites
68 G. Niermann5:31:28+15:07Rabobank
69 U. Etxebarria5:31:28+15:07Euskaltel
70 C. Jenner5:31:28+15:07Crédit Agricole
71 M. Serrano5:31:28+15:07ONCE
72 G. Auger5:31:28+15:07Big Mat-Auber
73 F. Mancebo5:31:28+15:07iBanesto.com
74 M. Lotz5:31:28+15:07Rabobank
75 U. Bölts5:31:28+15:07Telekom
76 J. Robin5:31:28+15:07Bonjour
77 K. Livingston5:31:28+15:07Telekom
78 N. Sørensen5:31:28+15:07Team CSC
79 M. Frutti5:31:28+15:07Lampre-Daikin
80 G. Verheyen5:31:28+15:07Rabobank
81 D. Bramati5:31:28+15:07Mapei-Quick Step
82 S. Garzelli5:31:28+15:07Mapei-Quick Step
83 P. Van Hyfte5:31:28+15:07Lotto
84 M. Bartoli5:31:28+15:07Mapei-Quick Step
85 M. Aerts5:31:28+15:07Lotto
86 S. Baguet5:31:28+15:07Lotto
87 J. Odriozola5:31:28+15:07iBanesto.com
88 W. Bénéteau5:31:28+15:07Bonjour
89 J. Voigt5:31:28+15:07Crédit Agricole
90 M. Blaudzun5:31:28+15:07Team CSC
91 R. Vainsteins5:31:28+15:07Domo-Farm Frites
92 F. Cerezo5:31:28+15:07Team CSC
93 W. Belli5:31:28+15:07Fassa Bortolo
94 R. Bertogliati5:31:28+15:07Lampre-Daikin
95 T. Brożyna5:31:28+15:07iBanesto.com
96 R. Heras5:31:28+15:07US Postal Service
97 F. Baldato5:31:28+15:07Fassa Bortolo
98 T. Gouvenou5:31:28+15:07Big Mat-Auber
99 M. van Heeswijk5:31:28+15:07Domo-Farm Frites
100 C. Capelle5:31:28+15:07Big Mat-Auber
101 F. García5:31:28+15:07Festina
102 G. Guerini5:31:28+15:07Telekom
103 O. Pozzi5:31:28+15:07Fassa Bortolo
104 Á. Castresana5:31:28+15:07Euskaltel
105 P. Wadecki5:31:28+15:07Domo-Farm Frites
106 G. Trentin5:31:28+15:07Cofidis
107 M. Wauters5:31:28+15:07Rabobank
108 L. Pérez5:31:28+15:07Festina
109 L. Piepoli5:31:28+15:07iBanesto.com
110 A. Morin5:31:28+15:07Crédit Agricole
111 S. Teutenberg5:31:28+15:07Festina
112 P. Bettini5:31:28+15:07Mapei-Quick Step
113 E. Magnien5:31:28+15:07Française des Jeux
114 A. Vinokourov5:31:28+15:07Telekom
115 G. Mikhailov5:31:28+15:07Lotto
116 C. Oriol5:31:28+15:07Jean Delatour
117 H. Zubeldia5:31:28+15:07Euskaltel
118 E. Seigneur5:31:28+15:07Jean Delatour
119 A. Botcharov5:31:28+15:07AG2R
120 C. Mengin5:31:28+15:07Française des Jeux
121 D. Etxebarria5:31:28+15:07Euskaltel
122 J. Verstrepen5:31:28+15:07Lampre-Daikin
123 J. Piil5:31:28+15:07Team CSC
124 S. Talabardon5:31:28+15:07Big Mat-Auber
125 L. Turpin5:31:28+15:07AG2R
126 S. Demarbaix5:31:28+15:07AG2R
127 A. López5:31:28+15:07Euskaltel
128 D. Menchov5:31:28+15:07iBanesto.com
129 D. Moncoutié5:31:28+15:07Cofidis
130 E. Jiménez5:31:28+15:07iBanesto.com
131 M. den Bakker5:31:28+15:07Rabobank
132 S. Hinault5:31:28+15:07Crédit Agricole
133 A. Sivakov5:31:28+15:07Big Mat-Auber
134 I. Cuesta5:31:28+15:07Cofidis
135 S. Bergès5:31:28+15:07AG2R
136 S. Montgomery5:31:28+15:07Française des Jeux
137 B. McGee5:31:28+15:07Française des Jeux
138 N. Vogondy5:31:28+15:07Française des Jeux
139 M. García5:31:28+15:07Team CSC
140 F. Brard5:31:28+15:07Festina
141 L. Roux5:31:28+15:07Jean Delatour
142 Á. González de Galdeano5:31:28+15:07ONCE
143 J. Casper5:31:28+15:07Française des Jeux
144 J. Bernard5:31:28+15:07Jean Delatour
145 J. García5:31:28+15:07iBanesto.com
146 S. Heulot5:31:28+15:07Big Mat-Auber
147 E. Cassani5:31:28+15:07Domo-Farm Frites
148 J. Durand5:31:28+15:07Française des Jeux
149 C. Agnolutto5:31:28+15:07AG2R
150 L. Auger5:31:28+15:07Big Mat-Auber
151 R. Laiseka5:31:28+15:07Euskaltel
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong67:46:32US Postal Service
2J. Ullrich67:51:37+5:05Telekom
3A. Kivilev67:51:45+5:13Cofidis
4J. Beloki67:53:05+6:33ONCE
5F. Simon67:57:26+10:54Bonjour
6I. González de Galdeano67:58:36+12:04ONCE
7Ó. Sevilla68:00:27+13:55Kelme
8M. Boogerd68:02:47+16:15Rabobank
9S. Botero68:04:21+17:49Kelme
10M. Serrano68:05:52+19:20ONCE
11S. Garzelli68:06:17+19:45Mapei-Quick Step
12R. Heras68:08:09+21:37US Postal Service
13D. Rous68:08:29+21:57Bonjour
14F. Mancebo68:10:58+24:26iBanesto.com
15I. Chaurreau68:11:17+24:45Euskaltel
16A. Vinokourov68:17:04+30:32Telekom
17S. Montgomery68:25:43+39:11Française des Jeux
18L. Jalabert68:28:36+42:04Team CSC
19C. Sastre68:31:10+44:38ONCE
20A. Merckx68:31:17+44:45Domo-Farm Frites
21B. Julich68:31:36+45:04Crédit Agricole
22T. Brożyna68:33:23+46:51iBanesto.com
23W. Belli68:36:10+49:38Fassa Bortolo
24L. Brochard68:37:23+50:51Jean Delatour
25M. Aerts68:39:38+53:06Lotto
26A. Klöden68:42:11+55:39Telekom
27R. Laiseka68:42:41+56:09Euskaltel
28J. Gutierrez68:42:48+56:16Kelme
29D. Atienza68:43:35+57:03Cofidis
30A. Botcharov68:43:37+57:05AG2R
31S. Goubert68:45:41+59:09Jean Delatour
32J. Jaksche68:46:35+1:00:03ONCE
33B. Salmon68:49:02+1:02:30AG2R
34D. Etxebarria68:52:16+1:05:44Euskaltel
35M. Bartoli68:52:22+1:05:50Mapei-Quick Step
36G. Guerini68:55:48+1:09:16Telekom
37W. Bénéteau68:56:00+1:09:28Bonjour
38S. Vermaut68:56:45+1:10:13Lotto
39L. Piepoli68:57:31+1:10:59iBanesto.com
40K. Livingston68:57:49+1:11:17Telekom
41J. Rubiera68:58:11+1:11:39US Postal Service
42J. Pascual68:58:14+1:11:42iBanesto.com
43F. García68:58:43+1:12:11Festina
44J. Heppner69:01:29+1:14:57Telekom
45G. Trentin69:05:08+1:18:36Cofidis
46D. Moncoutié69:05:38+1:19:06Cofidis
47L. Roux69:06:27+1:19:55Jean Delatour
48U. Bölts69:07:42+1:21:10Telekom
49D. Menchov69:09:19+1:22:47iBanesto.com
50G. Bouvard69:10:24+1:23:52Jean Delatour
51P. Halgand69:11:31+1:24:59Jean Delatour
52L. Pérez69:12:46+1:26:14Festina
53M. Pinotti69:12:57+1:26:25Lampre-Daikin
54J. Robin69:14:16+1:27:44Bonjour
55S. O'Grady69:14:38+1:28:06Crédit Agricole
56D. Nardello69:16:02+1:29:30Mapei-Quick Step
57G. Niermann69:16:55+1:30:23Rabobank
58M. Tosatto69:19:17+1:32:45Fassa Bortolo
59J. Pascual69:20:17+1:33:45Kelme
60G. Mikhailov69:20:51+1:34:19Lotto
61S. Heulot69:24:15+1:37:43Big Mat-Auber
62F. Cárdenas69:28:37+1:42:05Kelme
63I. Cuesta69:30:30+1:43:58Cofidis
64M. Pradera69:31:48+1:45:16ONCE
65J. Gutiérrez69:32:20+1:45:48ONCE
66N. Sørensen69:32:32+1:46:00Team CSC
67D. Schnider69:33:40+1:47:08Française des Jeux
68P. Wadecki69:36:32+1:50:00Domo-Farm Frites
69M. Lelli69:37:23+1:50:51Cofidis
70P. Bettini69:37:54+1:51:22Mapei-Quick Step
71J. Voigt69:37:58+1:51:26Crédit Agricole
72S. Chavanel69:38:10+1:51:38Bonjour
73F. Bouyer69:38:53+1:52:21Bonjour
74H. Zubeldia69:39:46+1:53:14Euskaltel
75G. Hincapie69:40:26+1:53:54US Postal Service
76G. Verheyen69:40:36+1:54:04Rabobank
77M. den Bakker69:40:48+1:54:16Rabobank
78A. López69:40:58+1:54:26Euskaltel
79L. Turpin69:41:53+1:55:21AG2R
80J. Odriozola69:42:04+1:55:32iBanesto.com
81M. Wauters69:42:39+1:56:07Rabobank
82A. Tauler69:46:05+1:59:33Kelme
83F. Baldato69:47:38+2:01:06Fassa Bortolo
84V. Peña69:48:14+2:01:42US Postal Service
85S. Teutenberg69:48:32+2:02:00Festina
86O. Pozzi69:51:48+2:05:16Fassa Bortolo
87V. Ekimov69:53:18+2:06:46US Postal Service
88J. Vidal69:56:13+2:09:41Kelme
89P. Lino69:56:54+2:10:22Festina
90S. Baguet69:58:27+2:11:55Lotto
91N. Vogondy70:01:27+2:14:55Française des Jeux
92M. Blaudzun70:01:48+2:15:16Team CSC
93U. Etxebarria70:03:23+2:16:51Euskaltel
94S. Knaven70:03:46+2:17:14Domo-Farm Frites
95A. Petacchi70:05:27+2:18:55Fassa Bortolo
96M. Lotz70:05:39+2:19:07Rabobank
97E. Dekker70:05:54+2:19:22Rabobank
98P. Van Hyfte70:06:55+2:20:23Lotto
99C. Mengin70:07:02+2:20:30Française des Jeux
100N. Loda70:08:39+2:22:07Fassa Bortolo
101T. Hamilton70:09:10+2:22:38US Postal Service
102J. García70:10:30+2:23:58iBanesto.com
103S. Kjærgaard70:10:39+2:24:07US Postal Service
104F. Brard70:13:23+2:26:51Festina
105Á. González de Galdeano70:13:24+2:26:52ONCE
106N. Mattan70:13:40+2:27:08Cofidis
107E. Jiménez70:15:11+2:28:39iBanesto.com
108E. Zabel70:15:12+2:28:40Telekom
109Á. Castresana70:16:06+2:29:34Euskaltel
110B. McGee70:18:22+2:31:50Française des Jeux
111J. Bernard70:18:45+2:32:13Jean Delatour
112A. Sivakov70:20:25+2:33:53Big Mat-Auber
113S. Demarbaix70:20:45+2:34:13AG2R
114C. Oriol70:22:48+2:36:16Jean Delatour
115D. Nazon70:25:37+2:39:05Bonjour
116P. Chanteur70:25:38+2:39:06Festina
117A. Morin70:25:43+2:39:11Crédit Agricole
118R. Verbrugghe70:26:02+2:39:30Lotto
119E. Magnien70:27:19+2:40:47Française des Jeux
120R. Belohvoščiks70:28:06+2:41:34Lampre-Daikin
121N. Jalabert70:29:14+2:42:42Team CSC
122E. Seigneur70:31:43+2:45:11Jean Delatour
123F. Rénier70:32:10+2:45:38Bonjour
124F. Cerezo70:33:44+2:47:12Team CSC
125M. García70:35:08+2:48:36Team CSC
126J. Piil70:35:12+2:48:40Team CSC
127F. Bessy70:36:11+2:49:39Crédit Agricole
128C. Agnolutto70:37:45+2:51:13AG2R
129G. Maignan70:39:49+2:53:17AG2R
130C. Capelle70:42:29+2:55:57Big Mat-Auber
131F. Guesdon70:42:58+2:56:26Française des Jeux
132J. Durand70:43:35+2:57:03Française des Jeux
133M. Serpellini70:44:00+2:57:28Lampre-Daikin
134S. Talabardon70:44:12+2:57:40Big Mat-Auber
135T. Gouvenou70:47:20+3:00:48Big Mat-Auber
136M. Frutti70:48:48+3:02:16Lampre-Daikin
137J. Svorada70:55:09+3:08:37Lampre-Daikin
138J. Verstrepen70:56:32+3:10:00Lampre-Daikin
139M. van Heeswijk71:02:09+3:15:37Domo-Farm Frites
140R. Vainsteins71:02:46+3:16:14Domo-Farm Frites
141S. Bergès71:04:04+3:17:32AG2R
142L. Auger71:04:34+3:18:02Big Mat-Auber
143G. Auger71:07:07+3:20:35Big Mat-Auber
144S. Hinault71:10:10+3:23:38Crédit Agricole
145O. Perraudeau71:10:38+3:24:06Bonjour
146E. Cassani71:14:17+3:27:45Domo-Farm Frites
147C. Jenner71:14:59+3:28:27Crédit Agricole
148R. Sørensen71:16:51+3:30:19Team CSC
149D. Bramati71:17:12+3:30:40Mapei-Quick Step
150R. Bertogliati71:19:17+3:32:45Lampre-Daikin
151J. Casper71:25:57+3:39:25Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Jean Delatour15:49:21(61)
2Bonjour15:49:25+0:04(36)
3Lotto16:03:56+14:35(106)
4Lampre-Daikin16:04:04+14:43(48)
5Rabobank16:04:22+15:01(92)
6Fassa Bortolo16:04:28+15:07(75)
7Kelme16:19:23+30:02(68)
8Cofidis16:19:23+30:02(102)
9Telekom16:19:23+30:02(102)
10ONCE16:19:23+30:02(111)
11Crédit Agricole16:19:23+30:02(121)
12Team CSC16:19:23+30:02(135)
13iBanesto.com16:19:23+30:02(172)
14Mapei-Quick Step16:19:23+30:02(173)
15Festina16:19:23+30:02(181)
16Française des Jeux16:19:23+30:02(192)
17AG2R16:19:23+30:02(194)
18US Postal Service16:34:24+45:03(105)
19Euskaltel16:34:24+45:03(218)
20Domo-Farm Frites16:34:24+45:03(223)
21Big Mat-Auber16:34:24+45:03(270)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme203:31:17(1055)
2ONCE203:40:34+9:17(1330)
3Rabobank204:06:11+34:54(1883)
4Bonjour204:07:13+35:56(1337)
5Telekom204:15:09+43:52(1234)
6US Postal Service204:20:30+49:13(1697)
7Cofidis204:39:27+1:08:10(1853)
8iBanesto.com204:45:51+1:14:34(2183)
9Festina205:25:33+1:54:16(1777)
10Jean Delatour205:27:59+1:56:42(2111)
11Euskaltel205:28:09+1:56:52(2484)
12Mapei-Quick Step205:37:53+2:06:36(1995)
13Lotto205:39:01+2:07:44(1981)
14Fassa Bortolo206:21:07+2:49:50(2093)
15Française des Jeux206:31:22+3:00:05(2671)
16AG2R206:35:25+3:04:08(2553)
17Crédit Agricole206:37:08+3:05:51(1568)
18Team CSC207:01:22+3:30:05(2754)
19Domo-Farm Frites207:43:19+4:12:02(2765)
20Lampre-Daikin208:04:51+4:33:34(3044)
21Big Mat-Auber209:00:06+5:28:49(2825)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Schnider17
F. Cárdenas16
A. Petacchi16
E. Dekker16
F. Bouyer15
S. Chavanel14
N. Mattan14
P. Lino13
N. Jalabert12
F. Rénier11
S. Vermaut10
R. Verbrugghe10
J. Heppner9
M. Boogerd8
B. Julich8
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. García5
M. Wauters4
J. Odriozola4
L. Turpin4
A. López4
M. den Bakker4
G. Verheyen4
G. Hincapie4
H. Zubeldia4
S. Heulot4
G. Mikhailov4
J. Pascual4
P. Halgand4
J. Rubiera4
K. Livingston4