Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 14 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 141.5 km. Type: berg. Datum: 22 Jul 2001

Snelheid: 32.098 km/h (in database), 32.098 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. Laiseka4:24:30Euskaltel
2 W. Belli4:25:24+0:54Fassa Bortolo
3 J. Ullrich4:25:38+1:08Telekom
4 L. Armstrong4:25:38+1:08US Postal Service
5 R. Heras4:25:59+1:29US Postal Service
6 J. Beloki4:26:09+1:39ONCE
7 Ó. Sevilla4:26:09+1:39Kelme
8 D. Rous4:26:31+2:01Bonjour
9 A. Kivilev4:26:57+2:27Cofidis
10 I. González de Galdeano4:27:00+2:30ONCE
11 F. Cárdenas4:27:12+2:42Kelme
12 M. Serrano4:27:35+3:05ONCE
13 S. Garzelli4:27:57+3:27Mapei-Quick Step
14 I. Chaurreau4:27:57+3:27Euskaltel
15 D. Moncoutié4:28:19+3:49Cofidis
16 J. Rubiera4:28:25+3:55US Postal Service
17 S. Botero4:28:27+3:57Kelme
18 A. Merckx4:28:27+3:57Domo-Farm Frites
19 S. Montgomery4:28:30+4:00Française des Jeux
20 B. Salmon4:28:58+4:28AG2R
21 M. Aerts4:29:09+4:39Lotto
22 F. Mancebo4:29:25+4:55iBanesto.com
23 D. Atienza4:29:25+4:55Cofidis
24 D. Menchov4:29:57+5:27iBanesto.com
25 C. Sastre4:30:08+5:38ONCE
26 A. Botcharov4:30:49+6:19AG2R
27 J. Gutierrez4:31:18+6:48Kelme
28 S. Goubert4:31:18+6:48Jean Delatour
29 A. Vinokourov4:31:28+6:58Telekom
30 G. Guerini4:31:54+7:24Telekom
31 F. Simon4:32:01+7:31Bonjour
32 B. Julich4:32:04+7:34Crédit Agricole
33 F. García4:33:07+8:37Festina
34 S. Vermaut4:33:07+8:37Lotto
35 J. Jaksche4:35:26+10:56ONCE
36 J. Pascual4:35:26+10:56Kelme
37 M. Boogerd4:35:28+10:58Rabobank
38 D. Etxebarria4:35:28+10:58Euskaltel
39 O. Pozzi4:35:48+11:18Fassa Bortolo
40 M. Lelli4:35:48+11:18Cofidis
41 B. McGee4:35:56+11:26Française des Jeux
42 G. Niermann4:36:07+11:37Rabobank
43 L. Pérez4:36:17+11:47Festina
44 A. Klöden4:36:45+12:15Telekom
45 P. Halgand4:37:29+12:59Jean Delatour
46 L. Brochard4:37:30+13:00Jean Delatour
47 W. Bénéteau4:37:30+13:00Bonjour
48 T. Brożyna4:37:46+13:16iBanesto.com
49 Á. González de Galdeano4:37:46+13:16ONCE
50 D. Nardello4:38:32+14:02Mapei-Quick Step
51 U. Bölts4:39:10+14:40Telekom
52 K. Livingston4:39:10+14:40Telekom
53 M. Bartoli4:40:21+15:51Mapei-Quick Step
54 G. Verheyen4:40:21+15:51Rabobank
55 G. Trentin4:40:21+15:51Cofidis
56 V. Ekimov4:42:09+17:39US Postal Service
57 J. Bernard4:42:23+17:53Jean Delatour
58 U. Etxebarria4:43:27+18:57Euskaltel
59 J. Robin4:43:35+19:05Bonjour
60 L. Piepoli4:43:40+19:10iBanesto.com
61 M. Pinotti4:44:08+19:38Lampre-Daikin
62 H. Zubeldia4:44:13+19:43Euskaltel
63 T. Hamilton4:44:13+19:43US Postal Service
64 J. Odriozola4:44:13+19:43iBanesto.com
65 J. Gutiérrez4:44:13+19:43ONCE
66 F. Baldato4:44:13+19:43Fassa Bortolo
67 J. Heppner4:44:13+19:43Telekom
68 D. Schnider4:44:13+19:43Française des Jeux
69 P. Wadecki4:44:13+19:43Domo-Farm Frites
70 M. den Bakker4:44:13+19:43Rabobank
71 M. Tosatto4:45:25+20:55Fassa Bortolo
72 L. Roux4:46:12+21:42Jean Delatour
73 I. Cuesta4:46:12+21:42Cofidis
74 F. Bessy4:46:12+21:42Crédit Agricole
75 Á. Castresana4:46:12+21:42Euskaltel
76 S. Heulot4:46:12+21:42Big Mat-Auber
77 M. Pradera4:46:12+21:42ONCE
78 G. Bouvard4:46:12+21:42Jean Delatour
79 F. Bouyer4:46:12+21:42Bonjour
80 A. López4:46:12+21:42Euskaltel
81 T. Gouvenou4:46:12+21:42Big Mat-Auber
82 G. Maignan4:46:12+21:42AG2R
83 S. Chavanel4:46:12+21:42Bonjour
84 P. Lino4:46:12+21:42Festina
85 P. Bettini4:46:17+21:47Mapei-Quick Step
86 M. Blaudzun4:46:35+22:05Team CSC
87 F. Cerezo4:46:35+22:05Team CSC
88 L. Jalabert4:46:35+22:05Team CSC
89 G. Mikhailov4:48:40+24:10Lotto
90 J. Voigt4:48:50+24:20Crédit Agricole
91 E. Zabel4:52:01+27:31Telekom
92 M. Lotz4:52:01+27:31Rabobank
93 A. Petacchi4:52:01+27:31Fassa Bortolo
94 A. Sivakov4:52:01+27:31Big Mat-Auber
95 J. Pascual4:52:01+27:31iBanesto.com
96 S. Knaven4:52:01+27:31Domo-Farm Frites
97 P. Chanteur4:52:01+27:31Festina
98 G. Hincapie4:52:01+27:31US Postal Service
99 O. Perraudeau4:52:01+27:31Bonjour
100 P. Van Hyfte4:52:01+27:31Lotto
101 N. Sørensen4:52:01+27:31Team CSC
102 N. Vogondy4:52:01+27:31Française des Jeux
103 F. Brard4:52:01+27:31Festina
104 E. Jiménez4:52:01+27:31iBanesto.com
105 D. Bramati4:52:01+27:31Mapei-Quick Step
106 J. Vidal4:52:01+27:31Kelme
107 A. Tauler4:52:01+27:31Kelme
108 M. Serpellini4:52:01+27:31Lampre-Daikin
109 C. Mengin4:52:01+27:31Française des Jeux
110 E. Magnien4:52:01+27:31Française des Jeux
111 C. Oriol4:52:01+27:31Jean Delatour
112 C. Capelle4:52:01+27:31Big Mat-Auber
113 V. Peña4:52:01+27:31US Postal Service
114 J. Vaughters4:52:01+27:31Crédit Agricole
115 S. Demarbaix4:52:01+27:31AG2R
116 E. Seigneur4:52:01+27:31Jean Delatour
117 S. Talabardon4:52:01+27:31Big Mat-Auber
118 F. Guesdon4:52:01+27:31Française des Jeux
119 R. Verbrugghe4:52:01+27:31Lotto
120 S. Baguet4:52:01+27:31Lotto
121 C. Agnolutto4:52:01+27:31AG2R
122 S. Teutenberg4:52:01+27:31Festina
123 M. van Heeswijk4:52:01+27:31Domo-Farm Frites
124 E. Dekker4:52:01+27:31Rabobank
125 J. García4:52:01+27:31iBanesto.com
126 M. Wauters4:52:01+27:31Rabobank
127 D. Nazon4:52:01+27:31Bonjour
128 R. Vainsteins4:52:01+27:31Domo-Farm Frites
129 L. Auger4:53:38+29:08Big Mat-Auber
130 N. Loda4:55:04+30:34Fassa Bortolo
131 A. Morin4:55:04+30:34Crédit Agricole
132 S. O'Grady4:55:04+30:34Crédit Agricole
133 R. Belohvoščiks4:55:04+30:34Lampre-Daikin
134 M. Frutti4:55:04+30:34Lampre-Daikin
135 S. Hinault4:55:04+30:34Crédit Agricole
136 C. Jenner4:55:04+30:34Crédit Agricole
137 J. Verstrepen4:55:04+30:34Lampre-Daikin
138 M. García4:55:04+30:34Team CSC
139 J. Piil4:55:04+30:34Team CSC
140 N. Jalabert4:55:04+30:34Team CSC
141 F. Rénier4:55:04+30:34Bonjour
142 R. Sørensen4:55:04+30:34Team CSC
143 J. Svorada4:55:04+30:34Lampre-Daikin
144 L. Turpin4:55:04+30:34AG2R
145 S. Kjærgaard4:55:04+30:34US Postal Service
146 S. Bergès4:55:04+30:34AG2R
147 R. Bertogliati4:55:04+30:34Lampre-Daikin
148 G. Auger4:55:04+30:34Big Mat-Auber
149 E. Cassani4:55:04+30:34Domo-Farm Frites
150 N. Mattan4:56:02+31:32Cofidis
151 J. Casper4:56:04+31:34Française des Jeux
152 J. Durand4:56:04+31:34Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong62:15:04US Postal Service
2J. Ullrich62:20:09+5:05Telekom
3A. Kivilev62:20:17+5:13Cofidis
4J. Beloki62:21:37+6:33ONCE
5F. Simon62:25:58+10:54Bonjour
6I. González de Galdeano62:27:08+12:04ONCE
7Ó. Sevilla62:28:59+13:55Kelme
8S. Botero62:32:53+17:49Kelme
9M. Serrano62:34:24+19:20ONCE
10S. Garzelli62:34:49+19:45Mapei-Quick Step
11R. Heras62:36:41+21:37US Postal Service
12D. Rous62:37:01+21:57Bonjour
13F. Mancebo62:39:30+24:26iBanesto.com
14I. Chaurreau62:39:49+24:45Euskaltel
15A. Vinokourov62:45:36+30:32Telekom
16M. Boogerd62:46:22+31:18Rabobank
17S. Montgomery62:54:15+39:11Française des Jeux
18L. Jalabert62:57:08+42:04Team CSC
19C. Sastre62:59:42+44:38ONCE
20A. Merckx62:59:49+44:45Domo-Farm Frites
21T. Brożyna63:01:55+46:51iBanesto.com
22W. Belli63:04:42+49:38Fassa Bortolo
23M. Aerts63:08:10+53:06Lotto
24A. Klöden63:10:43+55:39Telekom
25R. Laiseka63:11:13+56:09Euskaltel
26J. Gutierrez63:11:20+56:16Kelme
27D. Atienza63:12:07+57:03Cofidis
28A. Botcharov63:12:09+57:05AG2R
29B. Julich63:15:09+1:00:05Crédit Agricole
30D. Etxebarria63:20:48+1:05:44Euskaltel
31M. Bartoli63:20:54+1:05:50Mapei-Quick Step
32L. Brochard63:20:56+1:05:52Jean Delatour
33G. Guerini63:24:20+1:09:16Telekom
34W. Bénéteau63:24:32+1:09:28Bonjour
35L. Piepoli63:26:03+1:10:59iBanesto.com
36K. Livingston63:26:21+1:11:17Telekom
37J. Rubiera63:26:43+1:11:39US Postal Service
38F. García63:27:15+1:12:11Festina
39S. Goubert63:29:14+1:14:10Jean Delatour
40J. Jaksche63:30:08+1:15:04ONCE
41B. Salmon63:32:35+1:17:31AG2R
42G. Trentin63:33:40+1:18:36Cofidis
43D. Moncoutié63:34:10+1:19:06Cofidis
44L. Roux63:34:59+1:19:55Jean Delatour
45U. Bölts63:36:14+1:21:10Telekom
46D. Menchov63:37:51+1:22:47iBanesto.com
47P. Halgand63:40:03+1:24:59Jean Delatour
48S. Vermaut63:40:18+1:25:14Lotto
49L. Pérez63:41:18+1:26:14Festina
50J. Pascual63:41:47+1:26:43iBanesto.com
51J. Robin63:42:48+1:27:44Bonjour
52S. O'Grady63:43:10+1:28:06Crédit Agricole
53J. Heppner63:45:02+1:29:58Telekom
54G. Niermann63:45:27+1:30:23Rabobank
55J. Pascual63:48:49+1:33:45Kelme
56G. Mikhailov63:49:23+1:34:19Lotto
57S. Heulot63:52:47+1:37:43Big Mat-Auber
58G. Bouvard63:53:57+1:38:53Jean Delatour
59M. Pinotti63:56:48+1:41:44Lampre-Daikin
60I. Cuesta63:59:02+1:43:58Cofidis
61D. Nardello63:59:35+1:44:31Mapei-Quick Step
62M. Pradera64:00:20+1:45:16ONCE
63J. Gutiérrez64:00:52+1:45:48ONCE
64N. Sørensen64:01:04+1:46:00Team CSC
65M. Tosatto64:02:38+1:47:34Fassa Bortolo
66P. Wadecki64:05:04+1:50:00Domo-Farm Frites
67M. Lelli64:05:55+1:50:51Cofidis
68P. Bettini64:06:26+1:51:22Mapei-Quick Step
69J. Voigt64:06:30+1:51:26Crédit Agricole
70H. Zubeldia64:08:18+1:53:14Euskaltel
71G. Hincapie64:08:58+1:53:54US Postal Service
72G. Verheyen64:09:08+1:54:04Rabobank
73M. den Bakker64:09:20+1:54:16Rabobank
74A. López64:09:30+1:54:26Euskaltel
75L. Turpin64:10:25+1:55:21AG2R
76J. Odriozola64:10:36+1:55:32iBanesto.com
77M. Wauters64:11:11+1:56:07Rabobank
78F. Cárdenas64:12:10+1:57:06Kelme
79A. Tauler64:14:37+1:59:33Kelme
80J. Vaughters64:15:44+2:00:40Crédit Agricole
81F. Baldato64:16:10+2:01:06Fassa Bortolo
82V. Peña64:16:46+2:01:42US Postal Service
83S. Teutenberg64:17:04+2:02:00Festina
84D. Schnider64:17:13+2:02:09Française des Jeux
85O. Pozzi64:20:20+2:05:16Fassa Bortolo
86S. Chavanel64:21:43+2:06:39Bonjour
87V. Ekimov64:21:50+2:06:46US Postal Service
88F. Bouyer64:22:26+2:07:22Bonjour
89J. Vidal64:24:45+2:09:41Kelme
90S. Baguet64:27:05+2:12:01Lotto
91N. Vogondy64:29:59+2:14:55Française des Jeux
92M. Blaudzun64:30:20+2:15:16Team CSC
93U. Etxebarria64:31:55+2:16:51Euskaltel
94S. Knaven64:32:18+2:17:14Domo-Farm Frites
95M. Lotz64:34:11+2:19:07Rabobank
96P. Van Hyfte64:35:27+2:20:23Lotto
97C. Mengin64:35:34+2:20:30Française des Jeux
98N. Loda64:37:11+2:22:07Fassa Bortolo
99T. Hamilton64:37:42+2:22:38US Postal Service
100J. García64:39:02+2:23:58iBanesto.com
101S. Kjærgaard64:39:11+2:24:07US Postal Service
102P. Lino64:40:33+2:25:29Festina
103F. Brard64:41:55+2:26:51Festina
104Á. González de Galdeano64:41:56+2:26:52ONCE
105E. Jiménez64:43:43+2:28:39iBanesto.com
106E. Zabel64:43:44+2:28:40Telekom
107Á. Castresana64:44:38+2:29:34Euskaltel
108B. McGee64:46:54+2:31:50Française des Jeux
109J. Bernard64:47:17+2:32:13Jean Delatour
110A. Sivakov64:48:57+2:33:53Big Mat-Auber
111A. Petacchi64:49:08+2:34:04Fassa Bortolo
112S. Demarbaix64:49:17+2:34:13AG2R
113E. Dekker64:49:27+2:34:23Rabobank
114C. Oriol64:51:20+2:36:16Jean Delatour
115P. Chanteur64:54:10+2:39:06Festina
116D. Nazon64:54:12+2:39:08Bonjour
117A. Morin64:54:15+2:39:11Crédit Agricole
118E. Magnien64:55:51+2:40:47Française des Jeux
119R. Belohvoščiks64:56:38+2:41:34Lampre-Daikin
120N. Mattan64:57:13+2:42:09Cofidis
121E. Seigneur65:00:15+2:45:11Jean Delatour
122F. Cerezo65:02:16+2:47:12Team CSC
123J. Piil65:03:24+2:48:20Team CSC
124M. García65:03:40+2:48:36Team CSC
125F. Bessy65:04:47+2:49:43Crédit Agricole
126C. Agnolutto65:06:17+2:51:13AG2R
127G. Maignan65:08:21+2:53:17AG2R
128R. Verbrugghe65:10:01+2:54:57Lotto
129C. Capelle65:11:01+2:55:57Big Mat-Auber
130F. Guesdon65:11:30+2:56:26Française des Jeux
131J. Durand65:12:07+2:57:03Française des Jeux
132S. Talabardon65:12:44+2:57:40Big Mat-Auber
133N. Jalabert65:12:47+2:57:43Team CSC
134F. Rénier65:15:43+3:00:39Bonjour
135T. Gouvenou65:15:52+3:00:48Big Mat-Auber
136M. Frutti65:17:20+3:02:16Lampre-Daikin
137J. Svorada65:23:41+3:08:37Lampre-Daikin
138J. Verstrepen65:25:04+3:10:00Lampre-Daikin
139M. Serpellini65:27:33+3:12:29Lampre-Daikin
140M. van Heeswijk65:30:41+3:15:37Domo-Farm Frites
141R. Vainsteins65:31:18+3:16:14Domo-Farm Frites
142S. Bergès65:32:36+3:17:32AG2R
143L. Auger65:33:06+3:18:02Big Mat-Auber
144G. Auger65:35:39+3:20:35Big Mat-Auber
145S. Hinault65:38:42+3:23:38Crédit Agricole
146O. Perraudeau65:39:13+3:24:09Bonjour
147E. Cassani65:42:49+3:27:45Domo-Farm Frites
148C. Jenner65:43:31+3:28:27Crédit Agricole
149R. Sørensen65:45:23+3:30:19Team CSC
150D. Bramati65:45:44+3:30:40Mapei-Quick Step
151R. Bertogliati65:47:49+3:32:45Lampre-Daikin
152J. Casper65:54:29+3:39:25Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1US Postal Service13:20:02(25)
2ONCE13:20:44+0:42(28)
3Kelme13:21:48+1:46(35)
4Cofidis13:24:41+4:39(47)
5Euskaltel13:27:35+7:33(53)
6Telekom13:28:52+8:50(62)
7Bonjour13:36:02+16:00(86)
8iBanesto.com13:37:08+17:06(94)
9Fassa Bortolo13:45:13+25:11(107)
10AG2R13:45:59+25:57(128)
11Jean Delatour13:46:17+26:15(119)
12Mapei-Quick Step13:46:50+26:48(116)
13Française des Jeux13:48:39+28:37(128)
14Lotto13:50:56+30:54(144)
15Rabobank13:51:56+31:54(133)
16Festina13:55:36+35:34(160)
17Domo-Farm Frites14:04:41+44:39(183)
18Crédit Agricole14:07:06+47:04(196)
19Team CSC14:19:45+59:43(261)
20Big Mat-Auber14:24:25+1:04:23(251)
21Lampre-Daikin14:31:13+1:11:11(302)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme187:11:54(987)
2ONCE187:21:11+9:17(1219)
3US Postal Service187:46:06+34:12(1592)
4Telekom187:55:46+43:52(1132)
5Rabobank188:01:49+49:55(1791)
6Bonjour188:17:48+1:05:54(1301)
7Cofidis188:20:04+1:08:10(1751)
8iBanesto.com188:26:28+1:14:34(2011)
9Euskaltel188:53:45+1:41:51(2266)
10Festina189:06:10+1:54:16(1596)
11Mapei-Quick Step189:18:30+2:06:36(1822)
12Lotto189:34:45+2:22:51(1875)
13Jean Delatour189:38:38+2:26:44(2050)
14Française des Jeux190:11:59+3:00:05(2479)
15AG2R190:16:02+3:04:08(2359)
16Fassa Bortolo190:16:31+3:04:37(2018)
17Crédit Agricole190:17:45+3:05:51(1447)
18Team CSC190:41:59+3:30:05(2619)
19Domo-Farm Frites191:08:55+3:57:01(2542)
20Lampre-Daikin192:00:35+4:48:41(2996)
21Big Mat-Auber192:25:42+5:13:48(2555)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Cárdenas21
B. McGee16
Á. González de Galdeano15
M. Lelli14
O. Pozzi13
J. Bernard11
D. Menchov10
D. Nardello10
R. Laiseka9
B. Salmon9
D. Moncoutié9
J. Rubiera8
G. Verheyen8
U. Etxebarria8
G. Maignan8
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. O'Grady16
L. Turpin12
J. Pascual12
M. Wauters9
G. Mikhailov9
A. Tauler7
N. Sørensen7
L. Roux7
L. Piepoli7
N. Mattan6
N. Loda6
J. Vidal6
S. Teutenberg6
V. Peña6
J. Vaughters6