Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 13 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 194 km. Type: berg. Datum: 21 Jul 2001

Snelheid: 33.801 km/h (in database), 33.801 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Armstrong5:44:22US Postal Service
2 J. Ullrich5:45:22+1:00Telekom
3 J. Beloki5:46:08+1:46ONCE
4 R. Heras5:46:08+1:46US Postal Service
5 S. Garzelli5:46:51+2:29Mapei-Quick Step
6 I. González de Galdeano5:47:14+2:52ONCE
7 L. Jalabert5:47:34+3:12Team CSC
8 M. Serrano5:47:37+3:15ONCE
9 I. Chaurreau5:47:47+3:25Euskaltel
10 A. Kivilev5:48:24+4:02Cofidis
11 S. Botero5:49:08+4:46Kelme
12 Ó. Sevilla5:50:08+5:46Kelme
13 F. Mancebo5:50:25+6:03iBanesto.com
14 A. Botcharov5:50:25+6:03AG2R
15 D. Rous5:51:21+6:59Bonjour
16 A. Vinokourov5:51:21+6:59Telekom
17 M. Boogerd5:51:36+7:14Rabobank
18 D. Atienza5:51:51+7:29Cofidis
19 J. Rubiera5:52:04+7:42US Postal Service
20 G. Guerini5:53:21+8:59Telekom
21 L. Piepoli5:55:01+10:39iBanesto.com
22 T. Brożyna5:55:21+10:59iBanesto.com
23 F. García5:56:01+11:39Festina
24 M. Bartoli5:56:01+11:39Mapei-Quick Step
25 D. Etxebarria5:56:01+11:39Euskaltel
26 M. Aerts5:56:01+11:39Lotto
27 D. Moncoutié5:56:16+11:54Cofidis
28 K. Livingston5:57:04+12:42Telekom
29 D. Menchov5:57:32+13:10iBanesto.com
30 S. Vermaut5:57:32+13:10Lotto
31 F. Simon5:57:43+13:21Bonjour
32 S. Goubert5:57:49+13:27Jean Delatour
33 J. Pascual5:58:06+13:44iBanesto.com
34 M. Pinotti5:59:13+14:51Lampre-Daikin
35 L. Pérez5:59:15+14:53Festina
36 G. Bouvard5:59:45+15:23Jean Delatour
37 J. Pascual6:00:35+16:13Kelme
38 A. López6:00:36+16:14Euskaltel
39 A. Merckx6:01:47+17:25Domo-Farm Frites
40 J. Robin6:02:04+17:42Bonjour
41 W. Bénéteau6:02:12+17:50Bonjour
42 L. Roux6:02:21+17:59Jean Delatour
43 H. Zubeldia6:04:31+20:09Euskaltel
44 B. Julich6:04:31+20:09Crédit Agricole
45 L. Brochard6:04:31+20:09Jean Delatour
46 D. Nardello6:04:31+20:09Mapei-Quick Step
47 P. Halgand6:04:31+20:09Jean Delatour
48 G. Trentin6:04:31+20:09Cofidis
49 G. Niermann6:05:19+20:57Rabobank
50 S. Montgomery6:05:19+20:57Française des Jeux
51 J. Heppner6:06:46+22:24Telekom
52 N. Sørensen6:06:46+22:24Team CSC
53 U. Bölts6:06:46+22:24Telekom
54 C. Sastre6:07:05+22:43ONCE
55 C. Oriol6:08:54+24:32Jean Delatour
56 P. Bettini6:09:13+24:51Mapei-Quick Step
57 F. Baldato6:09:13+24:51Fassa Bortolo
58 A. Klöden6:09:50+25:28Telekom
59 E. Jiménez6:09:50+25:28iBanesto.com
60 M. Tosatto6:10:05+25:43Fassa Bortolo
61 G. Mikhailov6:10:15+25:53Lotto
62 P. Lino6:13:09+28:47Festina
63 M. Blaudzun6:13:09+28:47Team CSC
64 T. Hamilton6:13:09+28:47US Postal Service
65 W. Belli6:13:09+28:47Fassa Bortolo
66 J. García6:13:09+28:47iBanesto.com
67 Á. Castresana6:13:09+28:47Euskaltel
68 D. Schnider6:13:09+28:47Française des Jeux
69 P. Wadecki6:13:09+28:47Domo-Farm Frites
70 G. Hincapie6:13:09+28:47US Postal Service
71 I. Cuesta6:13:09+28:47Cofidis
72 N. Vogondy6:13:09+28:47Française des Jeux
73 V. Ekimov6:13:09+28:47US Postal Service
74 J. Jaksche6:13:09+28:47ONCE
75 M. Pradera6:13:09+28:47ONCE
76 J. Piil6:13:09+28:47Team CSC
77 S. Chavanel6:13:09+28:47Bonjour
78 R. Laiseka6:13:09+28:47Euskaltel
79 U. Etxebarria6:13:09+28:47Euskaltel
80 O. Pozzi6:14:20+29:58Fassa Bortolo
81 A. Tauler6:15:00+30:38Kelme
82 N. Jalabert6:15:22+31:00Team CSC
83 S. Demarbaix6:18:06+33:44AG2R
84 S. Baguet6:18:06+33:44Lotto
85 M. Lotz6:18:06+33:44Rabobank
86 E. Seigneur6:18:06+33:44Jean Delatour
87 R. Sørensen6:19:34+35:12Team CSC
88 E. Zabel6:19:34+35:12Telekom
89 J. Voigt6:19:34+35:12Crédit Agricole
90 M. Lelli6:19:34+35:12Cofidis
91 R. Verbrugghe6:19:34+35:12Lotto
92 A. Sivakov6:19:34+35:12Big Mat-Auber
93 O. Perraudeau6:19:34+35:12Bonjour
94 J. Gutiérrez6:19:34+35:12ONCE
95 J. Odriozola6:19:34+35:12iBanesto.com
96 P. Chanteur6:19:34+35:12Festina
97 P. Van Hyfte6:19:34+35:12Lotto
98 R. Belohvoščiks6:19:34+35:12Lampre-Daikin
99 S. Heulot6:19:34+35:12Big Mat-Auber
100 J. Vidal6:19:34+35:12Kelme
101 J. Gutierrez6:19:34+35:12Kelme
102 G. Maignan6:19:34+35:12AG2R
103 B. Salmon6:19:34+35:12AG2R
104 J. Vaughters6:19:34+35:12Crédit Agricole
105 S. Knaven6:19:34+35:12Domo-Farm Frites
106 M. Serpellini6:19:34+35:12Lampre-Daikin
107 G. Verheyen6:19:34+35:12Rabobank
108 M. García6:19:34+35:12Team CSC
109 T. Gouvenou6:19:34+35:12Big Mat-Auber
110 F. Cárdenas6:19:34+35:12Kelme
111 M. den Bakker6:19:34+35:12Rabobank
112 F. Brard6:19:34+35:12Festina
113 F. Rénier6:19:34+35:12Bonjour
114 F. Bouyer6:19:34+35:12Bonjour
115 G. Auger6:19:34+35:12Big Mat-Auber
116 J. Svorada6:19:34+35:12Lampre-Daikin
117 Á. González de Galdeano6:19:34+35:12ONCE
118 F. Cerezo6:19:34+35:12Team CSC
119 S. Kjærgaard6:19:34+35:12US Postal Service
120 L. Turpin6:19:34+35:12AG2R
121 N. Loda6:19:34+35:12Fassa Bortolo
122 R. Vainsteins6:19:34+35:12Domo-Farm Frites
123 D. Nazon6:19:34+35:12Bonjour
124 J. Bernard6:19:34+35:12Jean Delatour
125 S. Talabardon6:19:34+35:12Big Mat-Auber
126 M. Frutti6:19:34+35:12Lampre-Daikin
127 E. Magnien6:19:34+35:12Française des Jeux
128 J. Verstrepen6:19:34+35:12Lampre-Daikin
129 A. Morin6:19:34+35:12Crédit Agricole
130 M. Wauters6:19:34+35:12Rabobank
131 R. Bertogliati6:19:34+35:12Lampre-Daikin
132 E. Cassani6:19:34+35:12Domo-Farm Frites
133 S. Hinault6:19:34+35:12Crédit Agricole
134 D. Bramati6:19:34+35:12Mapei-Quick Step
135 E. Dekker6:19:34+35:12Rabobank
136 B. McGee6:19:34+35:12Française des Jeux
137 V. Peña6:19:34+35:12US Postal Service
138 C. Mengin6:19:34+35:12Française des Jeux
139 C. Agnolutto6:19:34+35:12AG2R
140 F. Guesdon6:19:34+35:12Française des Jeux
141 F. Bessy6:19:34+35:12Crédit Agricole
142 S. O'Grady6:19:34+35:12Crédit Agricole
143 C. Capelle6:19:34+35:12Big Mat-Auber
144 M. van Heeswijk6:19:34+35:12Domo-Farm Frites
145 N. Mattan6:19:34+35:12Cofidis
146 S. Teutenberg6:19:34+35:12Festina
147 X. Jan6:20:11+35:49Big Mat-Auber
148 L. Auger6:20:11+35:49Big Mat-Auber
149 J. Durand6:20:11+35:49Française des Jeux
150 S. Bergès6:20:15+35:53AG2R
151 A. Petacchi6:20:27+36:05Fassa Bortolo
152 C. Jenner6:23:56+39:34Crédit Agricole
153 J. Casper6:25:26+41:04Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong57:49:26US Postal Service
2A. Kivilev57:53:20+3:54Cofidis
3F. Simon57:53:57+4:31Bonjour
4J. Ullrich57:54:39+5:13Telekom
5J. Beloki57:55:28+6:02ONCE
6I. González de Galdeano58:00:08+10:42ONCE
7Ó. Sevilla58:02:50+13:24Kelme
8S. Botero58:04:26+15:00Kelme
9M. Serrano58:06:49+17:23ONCE
10S. Garzelli58:06:52+17:26Mapei-Quick Step
11F. Mancebo58:10:05+20:39iBanesto.com
12D. Rous58:10:30+21:04Bonjour
13L. Jalabert58:10:33+21:07Team CSC
14R. Heras58:10:42+21:16US Postal Service
15M. Boogerd58:10:54+21:28Rabobank
16I. Chaurreau58:11:52+22:26Euskaltel
17A. Vinokourov58:14:08+24:42Telekom
18T. Brożyna58:24:09+34:43iBanesto.com
19S. Montgomery58:25:45+36:19Française des Jeux
20C. Sastre58:29:34+40:08ONCE
21A. Merckx58:31:22+41:56Domo-Farm Frites
22A. Klöden58:33:58+44:32Telekom
23M. Aerts58:39:01+49:35Lotto
24W. Belli58:39:30+50:04Fassa Bortolo
25J. Gutierrez58:40:02+50:36Kelme
26M. Bartoli58:40:33+51:07Mapei-Quick Step
27A. Botcharov58:41:20+51:54AG2R
28L. Piepoli58:42:23+52:57iBanesto.com
29D. Atienza58:42:42+53:16Cofidis
30B. Julich58:43:05+53:39Crédit Agricole
31L. Brochard58:43:26+54:00Jean Delatour
32D. Etxebarria58:45:20+55:54Euskaltel
33W. Bénéteau58:47:02+57:36Bonjour
34R. Laiseka58:47:03+57:37Euskaltel
35K. Livingston58:47:11+57:45Telekom
36S. O'Grady58:48:06+58:40Crédit Agricole
37L. Roux58:48:47+59:21Jean Delatour
38J. Pascual58:49:46+1:00:20iBanesto.com
39G. Guerini58:52:26+1:03:00Telekom
40G. Trentin58:53:19+1:03:53Cofidis
41F. García58:54:08+1:04:42Festina
42J. Jaksche58:54:42+1:05:16ONCE
43U. Bölts58:57:04+1:07:38Telekom
44S. Goubert58:58:00+1:08:34Jean Delatour
45J. Rubiera58:58:18+1:08:52US Postal Service
46J. Robin58:59:19+1:09:53Bonjour
47G. Mikhailov59:00:43+1:11:17Lotto
48J. Heppner59:00:51+1:11:25Telekom
49P. Halgand59:02:34+1:13:08Jean Delatour
50B. Salmon59:03:37+1:14:11AG2R
51L. Pérez59:05:01+1:15:35Festina
52D. Moncoutié59:05:51+1:16:25Cofidis
53S. Heulot59:06:35+1:17:09Big Mat-Auber
54S. Vermaut59:07:11+1:17:45Lotto
55G. Bouvard59:07:45+1:18:19Jean Delatour
56D. Menchov59:07:54+1:18:28iBanesto.com
57N. Sørensen59:09:03+1:19:37Team CSC
58G. Niermann59:09:20+1:19:54Rabobank
59M. Pinotti59:12:40+1:23:14Lampre-Daikin
60I. Cuesta59:12:50+1:23:24Cofidis
61J. Pascual59:13:23+1:23:57Kelme
62M. Pradera59:14:08+1:24:42ONCE
63L. Turpin59:15:21+1:25:55AG2R
64J. Gutiérrez59:16:39+1:27:13ONCE
65G. Hincapie59:16:57+1:27:31US Postal Service
66M. Tosatto59:17:13+1:27:47Fassa Bortolo
67J. Voigt59:17:46+1:28:20Crédit Agricole
68M. Wauters59:19:10+1:29:44Rabobank
69P. Bettini59:20:09+1:30:43Mapei-Quick Step
70P. Wadecki59:20:51+1:31:25Domo-Farm Frites
71D. Nardello59:21:03+1:31:37Mapei-Quick Step
72A. Tauler59:22:36+1:33:10Kelme
73A. López59:23:18+1:33:52Euskaltel
74J. Vaughters59:23:43+1:34:17Crédit Agricole
75H. Zubeldia59:24:05+1:34:39Euskaltel
76V. Peña59:24:45+1:35:19US Postal Service
77S. Teutenberg59:25:03+1:35:37Festina
78M. den Bakker59:25:07+1:35:41Rabobank
79J. Odriozola59:26:23+1:36:57iBanesto.com
80G. Verheyen59:28:47+1:39:21Rabobank
81M. Lelli59:30:07+1:40:41Cofidis
82F. Baldato59:31:57+1:42:31Fassa Bortolo
83J. Vidal59:32:44+1:43:18Kelme
84D. Schnider59:32:50+1:43:24Française des Jeux
85S. Baguet59:35:04+1:45:38Lotto
86S. Chavanel59:35:31+1:46:05Bonjour
87F. Bouyer59:36:14+1:46:48Bonjour
88N. Vogondy59:37:58+1:48:32Française des Jeux
89X. Jan59:38:35+1:49:09Big Mat-Auber
90V. Ekimov59:39:41+1:50:15US Postal Service
91S. Knaven59:40:17+1:50:51Domo-Farm Frites
92N. Loda59:42:07+1:52:41Fassa Bortolo
93M. Lotz59:42:10+1:52:44Rabobank
94P. Van Hyfte59:43:26+1:54:00Lotto
95C. Mengin59:43:33+1:54:07Française des Jeux
96M. Blaudzun59:43:45+1:54:19Team CSC
97S. Kjærgaard59:44:07+1:54:41US Postal Service
98O. Pozzi59:44:32+1:55:06Fassa Bortolo
99F. Cárdenas59:44:58+1:55:32Kelme
100J. García59:46:41+1:57:15iBanesto.com
101U. Etxebarria59:48:28+1:59:02Euskaltel
102F. Brard59:49:54+2:00:28Festina
103E. Jiménez59:51:42+2:02:16iBanesto.com
104E. Zabel59:51:43+2:02:17Telekom
105T. Hamilton59:53:29+2:04:03US Postal Service
106P. Lino59:54:21+2:04:55Festina
107A. Sivakov59:56:56+2:07:30Big Mat-Auber
108A. Petacchi59:57:11+2:07:45Fassa Bortolo
109S. Demarbaix59:57:16+2:07:50AG2R
110E. Dekker59:57:26+2:08:00Rabobank
111Á. Castresana59:58:26+2:09:00Euskaltel
112A. Morin59:59:11+2:09:45Crédit Agricole
113C. Oriol59:59:19+2:09:53Jean Delatour
114N. Mattan60:01:11+2:11:45Cofidis
115R. Belohvoščiks60:01:34+2:12:08Lampre-Daikin
116P. Chanteur60:02:09+2:12:43Festina
117D. Nazon60:02:13+2:12:47Bonjour
118E. Magnien60:03:50+2:14:24Française des Jeux
119Á. González de Galdeano60:04:10+2:14:44ONCE
120J. Bernard60:04:54+2:15:28Jean Delatour
121E. Seigneur60:08:14+2:18:48Jean Delatour
122J. Piil60:08:20+2:18:54Team CSC
123M. García60:08:36+2:19:10Team CSC
124B. McGee60:10:58+2:21:32Française des Jeux
125C. Agnolutto60:14:16+2:24:50AG2R
126F. Cerezo60:15:41+2:26:15Team CSC
127J. Durand60:16:03+2:26:37Française des Jeux
128N. Jalabert60:17:43+2:28:17Team CSC
129R. Verbrugghe60:18:00+2:28:34Lotto
130F. Bessy60:18:35+2:29:09Crédit Agricole
131C. Capelle60:19:00+2:29:34Big Mat-Auber
132F. Guesdon60:19:29+2:30:03Française des Jeux
133F. Rénier60:20:39+2:31:13Bonjour
134S. Talabardon60:20:43+2:31:17Big Mat-Auber
135G. Maignan60:22:09+2:32:43AG2R
136M. Frutti60:22:16+2:32:50Lampre-Daikin
137J. Svorada60:28:37+2:39:11Lampre-Daikin
138T. Gouvenou60:29:40+2:40:14Big Mat-Auber
139J. Verstrepen60:30:00+2:40:34Lampre-Daikin
140M. Serpellini60:35:32+2:46:06Lampre-Daikin
141S. Bergès60:37:32+2:48:06AG2R
142M. van Heeswijk60:38:40+2:49:14Domo-Farm Frites
143R. Vainsteins60:38:57+2:49:31Domo-Farm Frites
144L. Auger60:39:28+2:50:02Big Mat-Auber
145G. Auger60:40:35+2:51:09Big Mat-Auber
146S. Hinault60:43:38+2:54:12Crédit Agricole
147O. Perraudeau60:47:12+2:57:46Bonjour
148E. Cassani60:47:45+2:58:19Domo-Farm Frites
149C. Jenner60:48:27+2:59:01Crédit Agricole
150R. Sørensen60:50:19+3:00:53Team CSC
151R. Bertogliati60:52:45+3:03:19Lampre-Daikin
152D. Bramati60:53:43+3:04:17Mapei-Quick Step
153J. Casper60:58:25+3:08:59Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE17:20:51(17)
2US Postal Service17:22:14+1:23(24)
3Telekom17:29:52+9:01(38)
4Cofidis17:36:31+15:40(55)
5Kelme17:39:51+19:00(60)
6iBanesto.com17:40:47+19:56(56)
7Euskaltel17:44:24+23:33(72)
8Mapei-Quick Step17:47:23+26:32(75)
9Bonjour17:51:08+30:17(86)
10Jean Delatour17:59:55+39:04(110)
11Lotto18:03:48+42:57(117)
12Team CSC18:07:29+46:38(122)
13Festina18:08:25+47:34(120)
14Rabobank18:15:01+54:10(151)
15AG2R18:28:05+1:07:14(199)
16Française des Jeux18:31:37+1:10:46(190)
17Fassa Bortolo18:32:27+1:11:36(182)
18Domo-Farm Frites18:34:30+1:13:39(213)
19Lampre-Daikin18:38:21+1:17:30(238)
20Crédit Agricole18:43:39+1:22:48(237)
21Big Mat-Auber18:58:42+1:37:51(300)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme173:50:06(952)
2ONCE174:00:27+10:21(1191)
3Rabobank174:09:53+19:47(1658)
4US Postal Service174:26:04+35:58(1567)
5Telekom174:26:46+36:40(1070)
6Bonjour174:41:46+51:40(1215)
7iBanesto.com174:49:20+59:14(1917)
8Cofidis174:55:23+1:05:17(1704)
9Festina175:10:34+1:20:28(1436)
10Euskaltel175:25:50+1:35:44(2213)
11Mapei-Quick Step175:31:40+1:41:34(1706)
12Lotto175:43:49+1:53:43(1731)
13Jean Delatour175:52:21+2:02:15(1931)
14Crédit Agricole176:10:39+2:20:33(1251)
15Team CSC176:22:14+2:32:08(2358)
16Française des Jeux176:23:10+2:33:04(2351)
17AG2R176:30:03+2:39:57(2231)
18Fassa Bortolo176:31:06+2:41:00(1911)
19Domo-Farm Frites177:04:14+3:14:08(2359)
20Lampre-Daikin177:29:22+3:39:16(2694)
21Big Mat-Auber178:01:17+4:11:11(2304)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Rubiera22
D. Moncoutié22
M. Pinotti22
S. Vermaut21
D. Menchov20
A. López19
A. Botcharov18
J. Pascual18
G. Bouvard17
D. Atienza15
G. Guerini15
L. Pérez15
S. Goubert13
E. Jiménez13
C. Oriol13
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
B. Salmon18
S. Heulot17
J. Gutiérrez15
L. Turpin15
J. Voigt14
M. den Bakker13
S. Teutenberg13
V. Peña13
M. Wauters13
J. Jaksche13
S. O'Grady13
J. Vaughters12
J. Odriozola11
J. Gutierrez10
R. Laiseka8