Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 12 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 166 km. Type: berg. Datum: 20 Jul 2001

Snelheid: 32.909 km/h (in database), 32.810 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Cárdenas5:03:34Kelme
2 R. Laiseka5:03:47+0:13Euskaltel
3 L. Armstrong5:03:49+0:15US Postal Service
4 J. Ullrich5:04:12+0:38Telekom
5 D. Etxebarria5:04:33+0:59Euskaltel
6 Ó. Sevilla5:04:35+1:01Kelme
7 J. Beloki5:04:35+1:01ONCE
8 S. Botero5:05:09+1:35Kelme
9 M. Boogerd5:05:09+1:35Rabobank
10 A. Vinokourov5:05:09+1:35Telekom
11 S. Garzelli5:05:09+1:35Mapei-Quick Step
12 I. Chaurreau5:05:09+1:35Euskaltel
13 M. Serrano5:05:09+1:35ONCE
14 D. Rous5:05:09+1:35Bonjour
15 F. Mancebo5:05:09+1:35iBanesto.com
16 I. González de Galdeano5:05:13+1:39ONCE
17 R. Heras5:05:16+1:42US Postal Service
18 A. Kivilev5:05:19+1:45Cofidis
19 J. Gutierrez5:05:21+1:47Kelme
20 M. Bartoli5:05:21+1:47Mapei-Quick Step
21 P. Bettini5:05:36+2:02Mapei-Quick Step
22 G. Bouvard5:05:42+2:08Jean Delatour
23 M. Aerts5:05:44+2:10Lotto
24 S. Montgomery5:05:46+2:12Française des Jeux
25 J. Gutiérrez5:05:59+2:25ONCE
26 S. Goubert5:06:38+3:04Jean Delatour
27 D. Atienza5:06:38+3:04Cofidis
28 A. Klöden5:06:38+3:04Telekom
29 C. Sastre5:06:38+3:04ONCE
30 F. García5:06:38+3:04Festina
31 S. Demarbaix5:07:07+3:33AG2R
32 J. Pascual5:07:11+3:37Kelme
33 T. Brożyna5:07:11+3:37iBanesto.com
34 L. Brochard5:07:11+3:37Jean Delatour
35 A. López5:07:11+3:37Euskaltel
36 N. Vogondy5:07:11+3:37Française des Jeux
37 D. Moncoutié5:07:11+3:37Cofidis
38 B. Salmon5:07:36+4:02AG2R
39 S. Heulot5:07:38+4:04Big Mat-Auber
40 B. Julich5:07:38+4:04Crédit Agricole
41 F. Simon5:07:38+4:04Bonjour
42 M. Pinotti5:07:38+4:04Lampre-Daikin
43 S. Vermaut5:07:38+4:04Lotto
44 I. Cuesta5:07:38+4:04Cofidis
45 D. Menchov5:07:38+4:04iBanesto.com
46 A. Botcharov5:07:38+4:04AG2R
47 G. Verheyen5:08:44+5:10Rabobank
48 L. Dierckxsens5:08:44+5:10Lampre-Daikin
49 X. Jan5:08:47+5:13Big Mat-Auber
50 Á. Castresana5:08:47+5:13Euskaltel
51 D. Schnider5:08:47+5:13Française des Jeux
52 L. Jalabert5:09:10+5:36Team CSC
53 M. Blaudzun5:09:10+5:36Team CSC
54 D. Nardello5:09:10+5:36Mapei-Quick Step
55 M. den Bakker5:09:10+5:36Rabobank
56 W. Bénéteau5:09:10+5:36Bonjour
57 L. Roux5:09:10+5:36Jean Delatour
58 J. Jaksche5:09:10+5:36ONCE
59 K. Livingston5:09:10+5:36Telekom
60 G. Guerini5:09:10+5:36Telekom
61 J. Pascual5:09:10+5:36iBanesto.com
62 J. Rubiera5:09:10+5:36US Postal Service
63 P. Halgand5:10:05+6:31Jean Delatour
64 W. Belli5:10:22+6:48Fassa Bortolo
65 N. Sørensen5:10:26+6:52Team CSC
66 H. Zubeldia5:10:56+7:22Euskaltel
67 G. Mikhailov5:11:01+7:27Lotto
68 P. Wadecki5:11:08+7:34Domo-Farm Frites
69 A. Merckx5:11:08+7:34Domo-Farm Frites
70 M. Lelli5:11:44+8:10Cofidis
71 G. Niermann5:11:44+8:10Rabobank
72 N. Mattan5:11:46+8:12Cofidis
73 A. Sivakov5:11:46+8:12Big Mat-Auber
74 M. Lotz5:11:46+8:12Rabobank
75 J. Heppner5:11:46+8:12Telekom
76 L. Turpin5:11:46+8:12AG2R
77 U. Bölts5:11:46+8:12Telekom
78 C. Oriol5:11:46+8:12Jean Delatour
79 J. Robin5:11:46+8:12Bonjour
80 G. Trentin5:11:46+8:12Cofidis
81 L. Piepoli5:12:28+8:54iBanesto.com
82 J. Odriozola5:12:28+8:54iBanesto.com
83 J. Vidal5:12:28+8:54Kelme
84 A. Tauler5:12:28+8:54Kelme
85 L. Pérez5:12:28+8:54Festina
86 J. Bernard5:12:43+9:09Jean Delatour
87 E. Zabel5:12:43+9:09Telekom
88 F. Baldato5:15:42+12:08Fassa Bortolo
89 R. Belohvoščiks5:15:42+12:08Lampre-Daikin
90 C. Agnolutto5:15:42+12:08AG2R
91 T. Hamilton5:15:42+12:08US Postal Service
92 M. Tosatto5:15:42+12:08Fassa Bortolo
93 U. Etxebarria5:15:42+12:08Euskaltel
94 S. Knaven5:15:42+12:08Domo-Farm Frites
95 S. Wesemann5:15:42+12:08Telekom
96 M. Serpellini5:15:42+12:08Lampre-Daikin
97 Á. González de Galdeano5:15:42+12:08ONCE
98 J. Voigt5:15:42+12:08Crédit Agricole
99 V. Ekimov5:15:42+12:08US Postal Service
100 F. Cerezo5:15:42+12:08Team CSC
101 M. van Heeswijk5:15:42+12:08Domo-Farm Frites
102 M. Frutti5:15:42+12:08Lampre-Daikin
103 G. Hincapie5:15:42+12:08US Postal Service
104 O. Pozzi5:15:42+12:08Fassa Bortolo
105 V. Peña5:15:42+12:08US Postal Service
106 M. Pradera5:15:42+12:08ONCE
107 M. García5:15:42+12:08Team CSC
108 S. Kjærgaard5:15:42+12:08US Postal Service
109 E. Seigneur5:15:42+12:08Jean Delatour
110 G. Maignan5:15:42+12:08AG2R
111 M. Wauters5:15:42+12:08Rabobank
112 F. Guesdon5:15:42+12:08Française des Jeux
113 S. Blanco5:15:42+12:08iBanesto.com
114 A. Morin5:15:42+12:08Crédit Agricole
115 F. Bouyer5:15:42+12:08Bonjour
116 D. Nazon5:15:42+12:08Bonjour
117 E. Magnien5:15:42+12:08Française des Jeux
118 C. Mengin5:15:42+12:08Française des Jeux
119 S. Baguet5:15:42+12:08Lotto
120 S. Bergès5:15:42+12:08AG2R
121 P. Van Hyfte5:16:23+12:49Lotto
122 L. Auger5:18:10+14:36Big Mat-Auber
123 B. McGee5:18:12+14:38Française des Jeux
124 S. O'Grady5:18:12+14:38Crédit Agricole
125 E. Dekker5:18:34+15:00Rabobank
126 S. Teutenberg5:18:44+15:10Festina
127 R. Hunter5:22:56+19:22Lampre-Daikin
128 N. Loda5:22:56+19:22Fassa Bortolo
129 F. Bessy5:22:56+19:22Crédit Agricole
130 S. Chavanel5:22:56+19:22Bonjour
131 S. Talabardon5:22:56+19:22Big Mat-Auber
132 P. Lino5:22:56+19:22Festina
133 C. Capelle5:22:56+19:22Big Mat-Auber
134 J. Svorada5:22:56+19:22Lampre-Daikin
135 J. Museeuw5:22:56+19:22Domo-Farm Frites
136 R. Verbrugghe5:22:56+19:22Lotto
137 F. Brard5:22:56+19:22Festina
138 N. Jalabert5:22:56+19:22Team CSC
139 J. García5:22:56+19:22iBanesto.com
140 J. Verstrepen5:22:56+19:22Lampre-Daikin
141 R. Vainsteins5:22:56+19:22Domo-Farm Frites
142 D. Bramati5:22:56+19:22Mapei-Quick Step
143 T. Gouvenou5:24:07+20:33Big Mat-Auber
144 G. Auger5:24:18+20:44Big Mat-Auber
145 J. Vaughters5:24:35+21:01Crédit Agricole
146 C. Jenner5:24:35+21:01Crédit Agricole
147 F. Rénier5:25:26+21:52Bonjour
148 J. Piil5:25:39+22:05Team CSC
149 O. Perraudeau5:28:14+24:40Bonjour
150 J. Durand5:28:14+24:40Française des Jeux
151 J. Casper5:28:26+24:52Française des Jeux
152 A. Petacchi5:28:43+25:09Fassa Bortolo
153 S. Hinault5:28:46+25:12Crédit Agricole
154 B. Leysen5:28:52+25:18Mapei-Quick Step
155 E. Cassani5:28:52+25:18Domo-Farm Frites
156 P. Chanteur5:28:52+25:18Festina
157 R. Sørensen5:28:52+25:18Team CSC
158 E. Jiménez5:31:58+28:24iBanesto.com
159 R. Bertogliati5:31:58+28:24Lampre-Daikin
160 F. Rodriguez5:32:57+29:23Domo-Farm Frites
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Simon51:56:14Bonjour
2A. Kivilev52:04:56+8:42Cofidis
3L. Armstrong52:05:24+9:10US Postal Service
4J. Beloki52:09:28+13:14ONCE
5J. Ullrich52:09:29+13:15Telekom
6Ó. Sevilla52:12:42+16:28Kelme
7I. González de Galdeano52:12:54+16:40ONCE
8S. Botero52:15:20+19:06Kelme
9D. Rous52:19:09+22:55Bonjour
10M. Serrano52:19:12+22:58ONCE
11M. Boogerd52:19:18+23:04Rabobank
12F. Mancebo52:19:40+23:26iBanesto.com
13S. Garzelli52:20:05+23:51Mapei-Quick Step
14S. Montgomery52:20:26+24:12Française des Jeux
15J. Gutierrez52:20:28+24:14Kelme
16C. Sastre52:22:29+26:15ONCE
17A. Vinokourov52:22:51+26:37Telekom
18L. Jalabert52:23:11+26:57Team CSC
19I. Chaurreau52:24:05+27:51Euskaltel
20A. Klöden52:24:08+27:54Telekom
21R. Heras52:24:34+28:20US Postal Service
22W. Belli52:26:21+30:07Fassa Bortolo
23S. O'Grady52:28:32+32:18Crédit Agricole
24T. Brożyna52:28:48+32:34iBanesto.com
25A. Merckx52:29:35+33:21Domo-Farm Frites
26R. Laiseka52:33:44+37:30Euskaltel
27B. Julich52:38:34+42:20Crédit Agricole
28L. Brochard52:38:55+42:41Jean Delatour
29J. Jaksche52:41:33+45:19ONCE
30S. Blanco52:42:53+46:39iBanesto.com
31M. Aerts52:43:00+46:46Lotto
32B. Salmon52:44:03+47:49AG2R
33M. Bartoli52:44:32+48:18Mapei-Quick Step
34W. Bénéteau52:44:50+48:36Bonjour
35L. Roux52:46:26+50:12Jean Delatour
36S. Heulot52:47:01+50:47Big Mat-Auber
37L. Piepoli52:47:22+51:08iBanesto.com
38L. Dierckxsens52:48:44+52:30Lampre-Daikin
39G. Trentin52:48:48+52:34Cofidis
40D. Etxebarria52:49:19+53:05Euskaltel
41K. Livingston52:50:07+53:53Telekom
42U. Bölts52:50:18+54:04Telekom
43G. Mikhailov52:50:28+54:14Lotto
44D. Atienza52:50:51+54:37Cofidis
45A. Botcharov52:50:55+54:41AG2R
46J. Pascual52:51:40+55:26iBanesto.com
47J. Heppner52:54:05+57:51Telekom
48L. Turpin52:55:47+59:33AG2R
49J. Gutiérrez52:57:05+1:00:51ONCE
50J. Robin52:57:15+1:01:01Bonjour
51P. Halgand52:58:03+1:01:49Jean Delatour
52F. García52:58:07+1:01:53Festina
53J. Voigt52:58:12+1:01:58Crédit Agricole
54G. Guerini52:59:05+1:02:51Telekom
55M. Wauters52:59:36+1:03:22Rabobank
56I. Cuesta52:59:41+1:03:27Cofidis
57S. Goubert53:00:11+1:03:57Jean Delatour
58M. Pradera53:00:59+1:04:45ONCE
59N. Sørensen53:02:17+1:06:03Team CSC
60G. Hincapie53:03:48+1:07:34US Postal Service
61G. Niermann53:04:01+1:07:47Rabobank
62J. Vaughters53:04:09+1:07:55Crédit Agricole
63V. Peña53:05:11+1:08:57US Postal Service
64S. Teutenberg53:05:29+1:09:15Festina
65M. den Bakker53:05:33+1:09:19Rabobank
66L. Pérez53:05:46+1:09:32Festina
67J. Rubiera53:06:14+1:10:00US Postal Service
68J. Odriozola53:06:49+1:10:35iBanesto.com
69M. Tosatto53:07:08+1:10:54Fassa Bortolo
70A. Tauler53:07:36+1:11:22Kelme
71P. Wadecki53:07:42+1:11:28Domo-Farm Frites
72G. Bouvard53:08:00+1:11:46Jean Delatour
73G. Verheyen53:09:13+1:12:59Rabobank
74D. Moncoutié53:09:35+1:13:21Cofidis
75S. Vermaut53:09:41+1:13:27Lotto
76D. Menchov53:10:22+1:14:08iBanesto.com
77M. Lelli53:10:33+1:14:19Cofidis
78P. Bettini53:10:56+1:14:42Mapei-Quick Step
79J. Pascual53:12:48+1:16:34Kelme
80J. Vidal53:13:10+1:16:56Kelme
81M. Pinotti53:13:27+1:17:13Lampre-Daikin
82D. Nardello53:16:32+1:20:18Mapei-Quick Step
83F. Bouyer53:16:40+1:20:26Bonjour
84S. Baguet53:16:58+1:20:44Lotto
85X. Jan53:18:14+1:22:00Big Mat-Auber
86H. Zubeldia53:19:34+1:23:20Euskaltel
87D. Schnider53:19:41+1:23:27Française des Jeux
88S. Wesemann53:19:51+1:23:37Telekom
89S. Knaven53:20:43+1:24:29Domo-Farm Frites
90S. Chavanel53:22:22+1:26:08Bonjour
91N. Loda53:22:33+1:26:19Fassa Bortolo
92A. López53:22:42+1:26:28Euskaltel
93F. Baldato53:22:44+1:26:30Fassa Bortolo
94P. Van Hyfte53:23:52+1:27:38Lotto
95C. Mengin53:23:59+1:27:45Française des Jeux
96M. Lotz53:24:04+1:27:50Rabobank
97S. Kjærgaard53:24:33+1:28:19US Postal Service
98N. Vogondy53:24:49+1:28:35Française des Jeux
99F. Cárdenas53:25:24+1:29:10Kelme
100V. Ekimov53:26:32+1:30:18US Postal Service
101O. Pozzi53:30:12+1:33:58Fassa Bortolo
102F. Brard53:30:20+1:34:06Festina
103M. Blaudzun53:30:36+1:34:22Team CSC
104E. Zabel53:32:09+1:35:55Telekom
105J. García53:33:32+1:37:18iBanesto.com
106U. Etxebarria53:35:19+1:39:05Euskaltel
107A. Petacchi53:36:44+1:40:30Fassa Bortolo
108A. Sivakov53:37:22+1:41:08Big Mat-Auber
109E. Dekker53:37:52+1:41:38Rabobank
110S. Demarbaix53:39:10+1:42:56AG2R
111A. Morin53:39:37+1:43:23Crédit Agricole
112T. Hamilton53:40:20+1:44:06US Postal Service
113R. Hunter53:40:42+1:44:28Lampre-Daikin
114P. Lino53:41:12+1:44:58Festina
115N. Mattan53:41:27+1:45:13Cofidis
116E. Jiménez53:41:52+1:45:38iBanesto.com
117R. Belohvoščiks53:42:00+1:45:46Lampre-Daikin
118P. Chanteur53:42:25+1:46:11Festina
119D. Nazon53:42:39+1:46:25Bonjour
120E. Magnien53:44:16+1:48:02Française des Jeux
121Á. González de Galdeano53:44:36+1:48:22ONCE
122Á. Castresana53:45:17+1:49:03Euskaltel
123J. Bernard53:45:20+1:49:06Jean Delatour
124M. García53:49:02+1:52:48Team CSC
125E. Seigneur53:50:08+1:53:54Jean Delatour
126C. Oriol53:50:25+1:54:11Jean Delatour
127B. McGee53:51:24+1:55:10Française des Jeux
128C. Agnolutto53:54:42+1:58:28AG2R
129J. Piil53:55:11+1:58:57Team CSC
130J. Durand53:55:32+1:59:18Française des Jeux
131F. Cerezo53:56:07+1:59:53Team CSC
132R. Verbrugghe53:58:26+2:02:12Lotto
133F. Rodriguez53:58:28+2:02:14Domo-Farm Frites
134F. Bessy53:59:01+2:02:47Crédit Agricole
135C. Capelle53:59:26+2:03:12Big Mat-Auber
136F. Guesdon53:59:55+2:03:41Française des Jeux
137F. Rénier54:01:05+2:04:51Bonjour
138S. Talabardon54:01:09+2:04:55Big Mat-Auber
139N. Jalabert54:02:21+2:06:07Team CSC
140G. Maignan54:02:35+2:06:21AG2R
141M. Frutti54:02:42+2:06:28Lampre-Daikin
142J. Svorada54:09:03+2:12:49Lampre-Daikin
143T. Gouvenou54:10:06+2:13:52Big Mat-Auber
144J. Verstrepen54:10:26+2:14:12Lampre-Daikin
145J. Museeuw54:11:13+2:14:59Domo-Farm Frites
146M. Serpellini54:15:58+2:19:44Lampre-Daikin
147S. Bergès54:17:17+2:21:03AG2R
148M. van Heeswijk54:19:06+2:22:52Domo-Farm Frites
149L. Auger54:19:17+2:23:03Big Mat-Auber
150R. Vainsteins54:19:23+2:23:09Domo-Farm Frites
151G. Auger54:21:01+2:24:47Big Mat-Auber
152S. Hinault54:24:04+2:27:50Crédit Agricole
153C. Jenner54:24:31+2:28:17Crédit Agricole
154O. Perraudeau54:27:38+2:31:24Bonjour
155E. Cassani54:28:11+2:31:57Domo-Farm Frites
156R. Sørensen54:30:45+2:34:31Team CSC
157J. Casper54:32:39+2:36:25Française des Jeux
158R. Bertogliati54:33:11+2:36:57Lampre-Daikin
159D. Bramati54:34:09+2:37:55Mapei-Quick Step
160B. Leysen55:01:26+3:05:12Mapei-Quick Step
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme15:12:58(15)
2Euskaltel15:13:17+0:19(19)
3ONCE15:14:57+1:59(36)
4Telekom15:15:59+3:01(42)
5Mapei-Quick Step15:16:06+3:08(52)
6US Postal Service15:18:07+5:09(82)
7Cofidis15:19:08+6:10(82)
8Jean Delatour15:19:31+6:33(82)
9iBanesto.com15:19:58+7:00(93)
10Française des Jeux15:21:44+8:46(111)
11Bonjour15:21:57+8:59(111)
12AG2R15:22:21+9:23(115)
13Rabobank15:23:03+10:05(111)
14Lotto15:24:23+11:25(133)
15Big Mat-Auber15:28:11+15:13(161)
16Team CSC15:28:46+15:48(170)
17Lampre-Daikin15:32:04+19:06(179)
18Festina15:37:50+24:52(241)
19Domo-Farm Frites15:37:58+25:00(231)
20Crédit Agricole15:39:02+26:04(252)
21Fassa Bortolo15:41:46+28:48(244)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank155:54:52(1507)
2Kelme156:10:15+15:23(892)
3ONCE156:39:28+44:36(1174)
4Bonjour156:50:38+55:46(1129)
5Telekom156:56:42+1:01:50(1032)
6Festina157:02:09+1:07:17(1316)
7US Postal Service157:03:30+1:08:38(1543)
8iBanesto.com157:08:33+1:13:41(1861)
9Cofidis157:18:52+1:24:00(1649)
10Crédit Agricole157:27:00+1:32:08(1014)
11Lotto157:40:01+1:45:09(1614)
12Euskaltel157:41:26+1:46:34(2141)
13Mapei-Quick Step157:44:17+1:49:25(1631)
14Française des Jeux157:51:33+1:56:41(2161)
15Jean Delatour157:52:26+1:57:34(1821)
16Fassa Bortolo157:58:39+2:03:47(1729)
17AG2R158:01:58+2:07:06(2032)
18Team CSC158:14:45+2:19:53(2236)
19Domo-Farm Frites158:29:44+2:34:52(2146)
20Lampre-Daikin158:51:01+2:56:09(2456)
21Big Mat-Auber159:02:35+3:07:43(2004)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
S. Demarbaix18
D. Schnider16
F. Cárdenas16
A. López15
Á. Castresana15
M. van Heeswijk15
D. Etxebarria14
X. Jan14
S. Bergès14
J. Gutiérrez13
C. Oriol13
F. García12
S. Goubert12
A. Sivakov12
N. Mattan12
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Vaughters18
E. Jiménez16
F. Rodriguez14
N. Loda14
S. Chavanel14
P. Chanteur13
S. O'Grady13
A. Petacchi12
F. Brard9
J. Durand7
S. Teutenberg7
L. Jalabert7
M. Tosatto6
J. Voigt5
P. Lino4