Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 11 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 32 km. Type: tijd. Datum: 18 Jul 2001

Snelheid: 28.466 km/h (in database), 28.466 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Armstrong1:07:27US Postal Service
2 J. Ullrich1:08:27+1:00Telekom
3 J. Beloki1:09:02+1:35ONCE
4 R. Laiseka1:09:30+2:03Euskaltel
5 Ó. Sevilla1:09:51+2:24Kelme
6 I. González de Galdeano1:09:58+2:31ONCE
7 S. Botero1:10:10+2:43Kelme
8 C. Moreau1:10:27+3:00Festina
9 S. Montgomery1:10:34+3:07Française des Jeux
10 S. Garzelli1:10:35+3:08Mapei-Quick Step
11 D. Rous1:11:13+3:46Bonjour
12 A. Vinokourov1:11:15+3:48Telekom
13 J. Gutierrez1:11:18+3:51Kelme
14 I. Chaurreau1:11:28+4:01Euskaltel
15 I. Cuesta1:11:30+4:03Cofidis
16 F. Cárdenas1:11:37+4:10Kelme
17 C. Sastre1:11:40+4:13ONCE
18 L. Jalabert1:11:46+4:19Team CSC
19 A. Klöden1:11:55+4:28Telekom
20 W. Belli1:11:58+4:31Fassa Bortolo
21 J. Vaughters1:11:58+4:31Crédit Agricole
22 A. López1:12:16+4:49Euskaltel
23 T. Brożyna1:12:32+5:05iBanesto.com
24 D. Menchov1:12:34+5:07iBanesto.com
25 B. McGee1:12:36+5:09Française des Jeux
26 D. Moncoutié1:13:03+5:36Cofidis
27 J. Pascual1:13:04+5:37iBanesto.com
28 F. Mancebo1:13:07+5:40iBanesto.com
29 F. García1:13:29+6:02Festina
30 J. Voigt1:13:30+6:03Crédit Agricole
31 S. Goubert1:13:34+6:07Jean Delatour
32 A. Kivilev1:13:34+6:07Cofidis
33 M. Serrano1:13:39+6:12ONCE
34 S. Vermaut1:13:45+6:18Lotto
35 L. Turpin1:13:49+6:22AG2R
36 D. Atienza1:13:52+6:25Cofidis
37 M. Bartoli1:13:59+6:32Mapei-Quick Step
38 M. Boogerd1:14:02+6:35Rabobank
39 M. Wauters1:14:05+6:38Rabobank
40 A. Morin1:14:08+6:41Crédit Agricole
41 L. Roux1:14:08+6:41Jean Delatour
42 D. Etxebarria1:14:09+6:42Euskaltel
43 L. Brochard1:14:11+6:44Jean Delatour
44 N. Vogondy1:14:18+6:51Française des Jeux
45 B. Julich1:14:20+6:53Crédit Agricole
46 F. Simon1:14:27+7:00Bonjour
47 B. Salmon1:14:29+7:02AG2R
48 P. Bettini1:14:30+7:03Mapei-Quick Step
49 A. Merckx1:14:30+7:03Domo-Farm Frites
50 L. Piepoli1:14:31+7:04iBanesto.com
51 M. Aerts1:14:45+7:18Lotto
52 F. Bessy1:14:48+7:21Crédit Agricole
53 A. Tauler1:14:48+7:21Kelme
54 K. Van De Wouwer1:14:55+7:28Lotto
55 J. Jaksche1:14:55+7:28ONCE
56 S. Chavanel1:14:57+7:30Bonjour
57 G. Guerini1:14:58+7:31Telekom
58 M. García1:14:58+7:31Team CSC
59 E. Magnien1:14:59+7:32Française des Jeux
60 M. Blaudzun1:15:03+7:36Team CSC
61 H. Zubeldia1:15:05+7:38Euskaltel
62 J. Piil1:15:06+7:39Team CSC
63 G. Bouvard1:15:08+7:41Jean Delatour
64 R. Heras1:15:16+7:49US Postal Service
65 E. Seigneur1:15:19+7:52Jean Delatour
66 G. Mikhailov1:15:21+7:54Lotto
67 P. Van Hyfte1:15:29+8:02Lotto
68 S. Demarbaix1:15:31+8:04AG2R
69 M. den Bakker1:15:34+8:07Rabobank
70 S. Baguet1:15:35+8:08Lotto
71 C. Oriol1:15:39+8:12Jean Delatour
72 D. Schnider1:15:43+8:16Française des Jeux
73 G. Niermann1:15:56+8:29Rabobank
74 X. Jan1:16:00+8:33Big Mat-Auber
75 R. Belohvoščiks1:16:07+8:40Lampre-Daikin
76 M. Lelli1:16:08+8:41Cofidis
77 V. Peña1:16:09+8:42US Postal Service
78 J. Heppner1:16:11+8:44Telekom
79 N. Sørensen1:16:17+8:50Team CSC
80 J. Robin1:16:19+8:52Bonjour
81 T. Gouvenou1:16:27+9:00Big Mat-Auber
82 F. Bouyer1:16:30+9:03Bonjour
83 J. Odriozola1:16:36+9:09iBanesto.com
84 G. Trentin1:16:39+9:12Cofidis
85 J. Gutiérrez1:16:43+9:16ONCE
86 G. Verheyen1:16:46+9:19Rabobank
87 V. Ekimov1:16:49+9:22US Postal Service
88 E. Zabel1:16:54+9:27Telekom
89 U. Bölts1:16:54+9:27Telekom
90 G. Maignan1:17:02+9:35AG2R
91 M. Pinotti1:17:12+9:45Lampre-Daikin
92 R. Hunter1:17:15+9:48Lampre-Daikin
93 S. Ivanov1:17:16+9:49Fassa Bortolo
94 U. Etxebarria1:17:23+9:56Euskaltel
95 M. van Heeswijk1:17:23+9:56Domo-Farm Frites
96 R. Verbrugghe1:17:25+9:58Lotto
96 O. Pozzi1:17:25+9:58Fassa Bortolo
98 B. de Groot1:17:27+10:00Rabobank
99 D. Nardello1:17:31+10:04Mapei-Quick Step
100 J. Bernard1:17:32+10:05Jean Delatour
101 M. Frutti1:17:33+10:06Lampre-Daikin
102 Á. González de Galdeano1:17:40+10:13ONCE
103 J. Vidal1:17:40+10:13Kelme
104 A. Petacchi1:17:40+10:13Fassa Bortolo
105 C. Mengin1:17:42+10:15Française des Jeux
106 M. Tosatto1:17:47+10:20Fassa Bortolo
107 J. Rubiera1:17:48+10:21US Postal Service
108 T. Hushovd1:17:52+10:25Crédit Agricole
109 J. Casper1:17:53+10:26Française des Jeux
110 A. Botcharov1:17:56+10:29AG2R
111 P. Halgand1:18:02+10:35Jean Delatour
112 S. O'Grady1:18:05+10:38Crédit Agricole
113 E. Jiménez1:18:06+10:39iBanesto.com
114 Á. Castresana1:18:06+10:39Euskaltel
115 K. Livingston1:18:09+10:42Telekom
116 S. Bergès1:18:11+10:44AG2R
117 P. Lino1:18:19+10:52Festina
118 F. Rodriguez1:18:20+10:53Domo-Farm Frites
119 G. Hincapie1:18:21+10:54US Postal Service
120 L. Pérez1:18:25+10:58Festina
121 M. Lotz1:18:31+11:04Rabobank
122 C. Capelle1:18:32+11:05Big Mat-Auber
123 M. Serpellini1:18:38+11:11Lampre-Daikin
124 P. Wadecki1:18:40+11:13Domo-Farm Frites
125 C. Jenner1:18:44+11:17Crédit Agricole
126 M. Pradera1:18:47+11:20ONCE
127 L. Dierckxsens1:18:49+11:22Lampre-Daikin
128 T. Hamilton1:18:49+11:22US Postal Service
129 J. Durand1:18:53+11:26Française des Jeux
130 E. Dekker1:18:57+11:30Rabobank
131 N. Jalabert1:19:05+11:38Team CSC
132 W. Bénéteau1:19:11+11:44Bonjour
133 S. Knaven1:19:11+11:44Domo-Farm Frites
134 S. Kjærgaard1:19:13+11:46US Postal Service
135 S. Blanco1:19:14+11:47iBanesto.com
136 S. Heulot1:19:23+11:56Big Mat-Auber
137 F. Baldato1:19:24+11:57Fassa Bortolo
138 D. Nazon1:19:35+12:08Bonjour
139 C. Agnolutto1:19:39+12:12AG2R
140 N. Mattan1:19:46+12:19Cofidis
141 S. Teutenberg1:19:53+12:26Festina
142 A. Sivakov1:19:53+12:26Big Mat-Auber
143 S. Wesemann1:20:00+12:33Telekom
144 F. Cerezo1:20:04+12:37Team CSC
145 F. Guesdon1:20:06+12:39Française des Jeux
146 F. Rénier1:20:07+12:40Bonjour
147 J. Pascual1:20:21+12:54Kelme
148 F. Brard1:20:30+13:03Festina
149 J. García1:20:32+13:05iBanesto.com
150 J. Verstrepen1:20:33+13:06Lampre-Daikin
151 R. Sørensen1:20:42+13:15Team CSC
152 M. Milesi1:20:43+13:16Domo-Farm Frites
153 J. Svorada1:20:45+13:18Lampre-Daikin
154 S. Talabardon1:21:10+13:43Big Mat-Auber
155 N. Loda1:21:12+13:45Fassa Bortolo
156 G. Auger1:21:19+13:52Big Mat-Auber
157 L. Auger1:21:59+14:32Big Mat-Auber
158 J. Museeuw1:22:09+14:42Domo-Farm Frites
159 R. Bertogliati1:22:31+15:04Lampre-Daikin
160 S. Hinault1:22:54+15:27Crédit Agricole
161 E. Cassani1:23:38+16:11Domo-Farm Frites
162 O. Perraudeau1:23:44+16:17Bonjour
163 P. Chanteur1:23:47+16:20Festina
164 R. Vainsteins1:24:59+17:32Domo-Farm Frites
165 B. Leysen1:27:11+19:44Mapei-Quick Step
166 D. Bramati1:29:28+22:01Mapei-Quick Step
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Simon46:48:36Bonjour
2A. Kivilev46:59:37+11:01Cofidis
3L. Armstrong47:01:43+13:07US Postal Service
4J. Beloki47:04:53+16:17ONCE
5J. Ullrich47:05:17+16:41Telekom
6C. Moreau47:06:57+18:21Festina
7I. González de Galdeano47:07:41+19:05ONCE
8Ó. Sevilla47:08:07+19:31Kelme
9S. Botero47:10:11+21:35Kelme
10S. O'Grady47:10:24+21:48Crédit Agricole
11L. Jalabert47:14:01+25:25Team CSC
12D. Rous47:14:02+25:26Bonjour
13M. Serrano47:14:03+25:27ONCE
14M. Boogerd47:14:09+25:33Rabobank
15F. Mancebo47:14:31+25:55iBanesto.com
16S. Montgomery47:14:40+26:04Française des Jeux
17S. Garzelli47:14:56+26:20Mapei-Quick Step
18J. Gutierrez47:14:57+26:21Kelme
19C. Sastre47:15:51+27:15ONCE
20W. Belli47:15:59+27:23Fassa Bortolo
21A. Klöden47:17:30+28:54Telekom
22A. Vinokourov47:17:42+29:06Telekom
23A. Merckx47:18:27+29:51Domo-Farm Frites
24I. Chaurreau47:18:56+30:20Euskaltel
25R. Heras47:19:18+30:42US Postal Service
26T. Brożyna47:21:37+33:01iBanesto.com
27K. Van De Wouwer47:24:15+35:39Lotto
28S. Blanco47:27:11+38:35iBanesto.com
29R. Laiseka47:30:09+41:33Euskaltel
30B. Julich47:30:56+42:20Crédit Agricole
31L. Brochard47:31:44+43:08Jean Delatour
32J. Jaksche47:32:23+43:47ONCE
33L. Piepoli47:34:54+46:18iBanesto.com
34W. Bénéteau47:35:40+47:04Bonjour
35B. Salmon47:36:27+47:51AG2R
36G. Trentin47:37:02+48:26Cofidis
37M. Aerts47:37:16+48:40Lotto
38L. Roux47:37:16+48:40Jean Delatour
39B. de Groot47:38:20+49:44Rabobank
40U. Bölts47:38:32+49:56Telekom
41M. Bartoli47:39:11+50:35Mapei-Quick Step
42S. Heulot47:39:23+50:47Big Mat-Auber
43G. Mikhailov47:39:27+50:51Lotto
44J. Vaughters47:39:34+50:58Crédit Agricole
45L. Dierckxsens47:40:00+51:24Lampre-Daikin
46K. Livingston47:40:57+52:21Telekom
47J. Heppner47:42:19+53:43Telekom
48J. Voigt47:42:30+53:54Crédit Agricole
49J. Pascual47:42:30+53:54iBanesto.com
50A. Botcharov47:43:21+54:45AG2R
51M. Wauters47:43:54+55:18Rabobank
52L. Turpin47:44:01+55:25AG2R
53D. Atienza47:44:13+55:37Cofidis
54D. Etxebarria47:44:46+56:10Euskaltel
55M. Pradera47:45:17+56:41ONCE
56J. Robin47:45:29+56:53Bonjour
57S. Teutenberg47:46:45+58:09Festina
58P. Halgand47:47:58+59:22Jean Delatour
59G. Hincapie47:48:06+59:30US Postal Service
60V. Peña47:49:29+1:00:53US Postal Service
61G. Guerini47:49:55+1:01:19Telekom
62J. Gutiérrez47:51:06+1:02:30ONCE
63M. Tosatto47:51:26+1:02:50Fassa Bortolo
64F. García47:51:29+1:02:53Festina
65N. Sørensen47:51:51+1:03:15Team CSC
66I. Cuesta47:52:03+1:03:27Cofidis
67G. Niermann47:52:17+1:03:41Rabobank
68L. Pérez47:53:18+1:04:42Festina
69S. Goubert47:53:33+1:04:57Jean Delatour
70J. Odriozola47:54:21+1:05:45iBanesto.com
71A. Tauler47:55:08+1:06:32Kelme
72M. den Bakker47:56:23+1:07:47Rabobank
73P. Wadecki47:56:34+1:07:58Domo-Farm Frites
74J. Rubiera47:57:04+1:08:28US Postal Service
75M. Lelli47:58:49+1:10:13Cofidis
76S. Chavanel47:59:26+1:10:50Bonjour
77N. Loda47:59:37+1:11:01Fassa Bortolo
78G. Verheyen48:00:29+1:11:53Rabobank
79J. Vidal48:00:42+1:12:06Kelme
80F. Bouyer48:00:58+1:12:22Bonjour
81S. Baguet48:01:22+1:12:46Lotto
82S. Vermaut48:02:03+1:13:27Lotto
83G. Bouvard48:02:18+1:13:42Jean Delatour
84D. Moncoutié48:02:24+1:13:48Cofidis
85D. Menchov48:02:44+1:14:08iBanesto.com
86S. Wesemann48:04:09+1:15:33Telekom
87S. Knaven48:05:01+1:16:25Domo-Farm Frites
88P. Bettini48:05:26+1:16:50Mapei-Quick Step
89J. Pascual48:05:37+1:17:01Kelme
90M. Pinotti48:05:49+1:17:13Lampre-Daikin
91F. Baldato48:07:02+1:18:26Fassa Bortolo
92D. Nardello48:07:22+1:18:46Mapei-Quick Step
93F. Brard48:07:24+1:18:48Festina
94P. Van Hyfte48:07:29+1:18:53Lotto
95A. Petacchi48:08:01+1:19:25Fassa Bortolo
96C. Mengin48:08:17+1:19:41Française des Jeux
97H. Zubeldia48:08:38+1:20:02Euskaltel
98S. Kjærgaard48:08:51+1:20:15US Postal Service
99X. Jan48:09:27+1:20:51Big Mat-Auber
100E. Jiménez48:09:54+1:21:18iBanesto.com
101J. García48:10:36+1:22:00iBanesto.com
102V. Ekimov48:10:50+1:22:14US Postal Service
103D. Schnider48:10:54+1:22:18Française des Jeux
104M. Lotz48:12:18+1:23:42Rabobank
105P. Chanteur48:13:33+1:24:57Festina
106O. Pozzi48:14:30+1:25:54Fassa Bortolo
107A. López48:15:31+1:26:55Euskaltel
108N. Vogondy48:17:38+1:29:02Française des Jeux
109R. Hunter48:17:46+1:29:10Lampre-Daikin
110P. Lino48:18:16+1:29:40Festina
111E. Dekker48:19:18+1:30:42Rabobank
112E. Zabel48:19:26+1:30:50Telekom
113U. Etxebarria48:19:37+1:31:01Euskaltel
114M. Blaudzun48:21:26+1:32:50Team CSC
115F. Cárdenas48:22:12+1:33:36Kelme
116A. Morin48:23:55+1:35:19Crédit Agricole
117T. Hamilton48:24:38+1:36:02US Postal Service
118S. Ivanov48:25:23+1:36:47Fassa Bortolo
119F. Rodriguez48:25:31+1:36:55Domo-Farm Frites
120A. Sivakov48:25:36+1:37:00Big Mat-Auber
121R. Belohvoščiks48:26:18+1:37:42Lampre-Daikin
122D. Nazon48:26:57+1:38:21Bonjour
123J. Durand48:27:08+1:38:32Française des Jeux
124E. Magnien48:28:34+1:39:58Française des Jeux
125Á. González de Galdeano48:28:54+1:40:18ONCE
126J. Piil48:29:32+1:40:56Team CSC
127N. Mattan48:29:41+1:41:05Cofidis
128S. Demarbaix48:32:03+1:43:27AG2R
129J. Bernard48:32:37+1:44:01Jean Delatour
130B. McGee48:33:12+1:44:36Française des Jeux
131M. García48:33:20+1:44:44Team CSC
132E. Seigneur48:34:26+1:45:50Jean Delatour
133R. Verbrugghe48:35:30+1:46:54Lotto
134F. Rénier48:35:39+1:47:03Bonjour
135F. Bessy48:36:05+1:47:29Crédit Agricole
136C. Capelle48:36:30+1:47:54Big Mat-Auber
137Á. Castresana48:36:30+1:47:54Euskaltel
138S. Talabardon48:38:13+1:49:37Big Mat-Auber
139C. Oriol48:38:39+1:50:03Jean Delatour
140C. Agnolutto48:39:00+1:50:24AG2R
141N. Jalabert48:39:25+1:50:49Team CSC
142F. Cerezo48:40:25+1:51:49Team CSC
143F. Guesdon48:44:13+1:55:37Française des Jeux
144T. Hushovd48:45:29+1:56:53Crédit Agricole
145T. Gouvenou48:45:59+1:57:23Big Mat-Auber
146J. Svorada48:46:07+1:57:31Lampre-Daikin
147G. Maignan48:46:53+1:58:17AG2R
148M. Frutti48:47:00+1:58:24Lampre-Daikin
149J. Verstrepen48:47:30+1:58:54Lampre-Daikin
150J. Museeuw48:48:17+1:59:41Domo-Farm Frites
151M. Milesi48:50:37+2:02:01Domo-Farm Frites
152S. Hinault48:55:08+2:06:32Crédit Agricole
153R. Vainsteins48:56:27+2:07:51Domo-Farm Frites
154G. Auger48:56:43+2:08:07Big Mat-Auber
155E. Cassani48:59:19+2:10:43Domo-Farm Frites
156O. Perraudeau48:59:24+2:10:48Bonjour
157C. Jenner48:59:56+2:11:20Crédit Agricole
158M. Serpellini49:00:16+2:11:40Lampre-Daikin
159L. Auger49:01:07+2:12:31Big Mat-Auber
160R. Bertogliati49:01:13+2:12:37Lampre-Daikin
161S. Bergès49:01:35+2:12:59AG2R
162R. Sørensen49:01:43+2:13:07Team CSC
163M. van Heeswijk49:03:24+2:14:48Domo-Farm Frites
164J. Casper49:04:13+2:15:37Française des Jeux
165D. Bramati49:11:13+2:22:37Mapei-Quick Step
166B. Leysen49:32:34+2:43:58Mapei-Quick Step
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE3:30:40(26)
2Kelme3:31:19+0:39(25)
3Telekom3:31:37+0:57(33)
4Euskaltel3:33:14+2:34(40)
5Française des Jeux3:37:28+6:48(78)
6Cofidis3:38:07+7:27(73)
7iBanesto.com3:38:10+7:30(74)
8US Postal Service3:38:52+8:12(142)
9Mapei-Quick Step3:39:04+8:24(95)
10Crédit Agricole3:39:36+8:56(91)
11Bonjour3:40:37+9:57(113)
12Team CSC3:41:47+11:07(136)
13Jean Delatour3:41:53+11:13(115)
14Festina3:42:15+11:35(154)
15Lotto3:43:25+12:45(139)
16Rabobank3:43:41+13:01(146)
17AG2R3:43:49+13:09(150)
18Fassa Bortolo3:46:39+15:59(209)
19Domo-Farm Frites3:50:13+19:33(262)
20Lampre-Daikin3:50:34+19:54(258)
21Big Mat-Auber3:50:59+20:19(277)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank140:31:49(1396)
2Kelme140:56:57+25:08(877)
3Festina141:24:19+52:30(1075)
4ONCE141:24:31+52:42(1138)
5Bonjour141:28:41+56:52(1018)
6Telekom141:40:43+1:08:54(990)
7US Postal Service141:45:15+1:13:26(1461)
8Crédit Agricole141:47:58+1:16:09(762)
9iBanesto.com141:48:35+1:16:46(1768)
10Cofidis141:59:44+1:27:55(1567)
11Lotto142:15:38+1:43:49(1481)
12Fassa Bortolo142:16:53+1:45:04(1485)
13Euskaltel142:27:57+1:56:08(2122)
14Mapei-Quick Step142:28:11+1:56:22(1579)
15Française des Jeux142:29:49+1:58:00(2050)
16Jean Delatour142:32:55+2:01:06(1739)
17AG2R142:39:37+2:07:48(1917)
18Team CSC142:45:59+2:14:10(2066)
19Domo-Farm Frites142:51:46+2:19:57(1915)
20Lampre-Daikin143:18:57+2:47:08(2277)
21Big Mat-Auber143:34:24+3:02:35(1843)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Menchov10
P. Bettini10
B. McGee10
F. Cárdenas9
I. Cuesta8
R. Laiseka7
J. Vaughters6
S. Vermaut6
D. Moncoutié6
P. Van Hyfte6
F. Bessy6
S. Garzelli5
B. Salmon5
L. Roux5
L. Turpin5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
P. Chanteur13
S. Heulot9
F. Brard8
S. Teutenberg8
S. Talabardon7
J. García7
S. Kjærgaard7
J. Pascual7
S. Wesemann7
N. Loda7
M. Pradera7
L. Dierckxsens7
S. O'Grady7
A. Sivakov6
R. Heras6