Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2001 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 10 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 209 km. Type: berg. Datum: 17 Jul 2001

Snelheid: 32.675 km/h (in database), 32.675 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Armstrong6:23:47US Postal Service
2 J. Ullrich6:25:46+1:59Telekom
3 J. Beloki6:25:56+2:09ONCE
4 C. Moreau6:26:17+2:30Festina
5 Ó. Sevilla6:26:41+2:54Kelme
6 F. Mancebo6:27:48+4:01iBanesto.com
7 L. Roux6:27:50+4:03Jean Delatour
8 I. González de Galdeano6:27:50+4:03ONCE
9 R. Laiseka6:27:50+4:03Euskaltel
10 L. Piepoli6:27:54+4:07iBanesto.com
11 M. Boogerd6:28:24+4:37Rabobank
12 A. Kivilev6:28:26+4:39Cofidis
13 S. Botero6:28:54+5:07Kelme
14 S. Montgomery6:28:56+5:09Française des Jeux
15 D. Rous6:30:05+6:18Bonjour
16 A. Merckx6:30:05+6:18Domo-Farm Frites
17 M. Serrano6:30:05+6:18ONCE
18 W. Belli6:30:05+6:18Fassa Bortolo
19 G. Mikhailov6:30:52+7:05Lotto
20 S. Garzelli6:31:41+7:54Mapei-Quick Step
21 A. Botcharov6:32:22+8:35AG2R
22 J. Gutierrez6:32:26+8:39Kelme
23 I. Chaurreau6:32:32+8:45Euskaltel
24 R. Heras6:32:32+8:45US Postal Service
25 D. Atienza6:32:45+8:58Cofidis
26 K. Van De Wouwer6:34:07+10:20Lotto
27 J. Vaughters6:34:07+10:20Crédit Agricole
28 A. Klöden6:34:07+10:20Telekom
29 F. Simon6:34:07+10:20Bonjour
30 G. Trentin6:34:07+10:20Cofidis
31 S. Blanco6:34:07+10:20iBanesto.com
32 C. Sastre6:34:07+10:20ONCE
33 G. Niermann6:34:48+11:01Rabobank
34 L. Jalabert6:34:48+11:01Team CSC
35 A. Vinokourov6:34:48+11:01Telekom
36 T. Brożyna6:35:39+11:52iBanesto.com
37 J. Rubiera6:37:12+13:25US Postal Service
38 M. den Bakker6:38:04+14:17Rabobank
39 D. Etxebarria6:38:06+14:19Euskaltel
40 S. Chavanel6:38:24+14:37Bonjour
41 D. Menchov6:40:15+16:28iBanesto.com
42 M. Pinotti6:41:14+17:27Lampre-Daikin
43 K. Livingston6:41:16+17:29Telekom
44 S. Vermaut6:42:38+18:51Lotto
45 W. Bénéteau6:43:18+19:31Bonjour
46 L. Brochard6:43:44+19:57Jean Delatour
47 D. Nardello6:46:57+23:10Mapei-Quick Step
48 B. Julich6:46:57+23:10Crédit Agricole
49 B. Salmon6:47:05+23:18AG2R
50 S. Goubert6:47:20+23:33Jean Delatour
51 M. Aerts6:47:20+23:33Lotto
52 S. Heulot6:47:20+23:33Big Mat-Auber
53 G. Verheyen6:47:20+23:33Rabobank
54 S. Demarbaix6:47:20+23:33AG2R
55 U. Bölts6:47:20+23:33Telekom
56 J. Jaksche6:47:20+23:33ONCE
57 M. García6:47:20+23:33Team CSC
58 M. Lelli6:47:20+23:33Cofidis
59 E. Jiménez6:48:05+24:18iBanesto.com
60 F. García6:49:08+25:21Festina
61 J. Heppner6:50:43+26:56Telekom
62 A. Tauler6:50:43+26:56Kelme
63 M. Bartoli6:52:43+28:56Mapei-Quick Step
64 I. Cuesta6:54:05+30:18Cofidis
65 H. Zubeldia6:54:26+30:39Euskaltel
66 R. Verbrugghe6:54:58+31:11Lotto
67 F. Baldato6:55:36+31:49Fassa Bortolo
68 L. Dierckxsens6:55:52+32:05Lampre-Daikin
69 D. Schnider6:55:52+32:05Française des Jeux
70 G. Guerini6:55:52+32:05Telekom
71 N. Sørensen6:55:52+32:05Team CSC
72 M. Pradera6:55:52+32:05ONCE
73 D. Moncoutié6:55:52+32:05Cofidis
74 P. Halgand6:55:52+32:05Jean Delatour
75 A. López6:55:52+32:05Euskaltel
76 J. Pascual6:55:52+32:05iBanesto.com
77 J. Pascual6:55:52+32:05Kelme
78 J. Robin6:55:52+32:05Bonjour
79 G. Hincapie6:55:52+32:05US Postal Service
80 F. Cárdenas6:55:52+32:05Kelme
81 V. Peña6:55:52+32:05US Postal Service
82 P. Lino6:55:52+32:05Festina
83 U. Etxebarria6:55:52+32:05Euskaltel
84 C. Oriol6:55:52+32:05Jean Delatour
85 S. Kjærgaard6:55:52+32:05US Postal Service
86 R. Belohvoščiks6:56:27+32:40Lampre-Daikin
87 S. O'Grady6:56:49+33:02Crédit Agricole
88 G. Bouvard6:58:36+34:49Jean Delatour
89 X. Jan6:59:33+35:46Big Mat-Auber
90 P. Bettini6:59:57+36:10Mapei-Quick Step
91 O. Pozzi6:59:57+36:10Fassa Bortolo
92 N. Loda6:59:57+36:10Fassa Bortolo
93 M. Tosatto7:00:00+36:13Fassa Bortolo
94 E. Zabel7:04:07+40:20Telekom
95 R. Sørensen7:04:07+40:20Team CSC
96 P. Van Hyfte7:04:07+40:20Lotto
97 S. Knaven7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
98 M. Serpellini7:04:07+40:20Lampre-Daikin
99 S. Wesemann7:04:07+40:20Telekom
100 F. Bessy7:04:07+40:20Crédit Agricole
101 R. Hunter7:04:07+40:20Lampre-Daikin
102 B. de Groot7:04:07+40:20Rabobank
103 J. Bernard7:04:07+40:20Jean Delatour
104 M. Blaudzun7:04:07+40:20Team CSC
105 M. Wauters7:04:07+40:20Rabobank
106 S. Ivanov7:04:07+40:20Fassa Bortolo
107 G. Maignan7:04:07+40:20AG2R
108 J. Odriozola7:04:07+40:20iBanesto.com
109 T. Hamilton7:04:07+40:20US Postal Service
110 F. Rodriguez7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
111 C. Jenner7:04:07+40:20Crédit Agricole
112 T. Gouvenou7:04:07+40:20Big Mat-Auber
113 L. Pérez7:04:07+40:20Festina
114 P. Wadecki7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
115 J. Piil7:04:07+40:20Team CSC
116 A. Morin7:04:07+40:20Crédit Agricole
117 F. Guesdon7:04:07+40:20Française des Jeux
118 S. Hinault7:04:07+40:20Crédit Agricole
119 N. Vogondy7:04:07+40:20Française des Jeux
120 F. Bouyer7:04:07+40:20Bonjour
121 E. Cassani7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
122 D. Nazon7:04:07+40:20Bonjour
123 T. Hushovd7:04:07+40:20Crédit Agricole
124 A. Sivakov7:04:07+40:20Big Mat-Auber
125 F. Rénier7:04:07+40:20Bonjour
126 N. Mattan7:04:07+40:20Cofidis
127 J. Voigt7:04:07+40:20Crédit Agricole
128 J. Svorada7:04:07+40:20Lampre-Daikin
129 J. Vidal7:04:07+40:20Kelme
130 N. Jalabert7:04:07+40:20Team CSC
131 D. Bramati7:04:07+40:20Mapei-Quick Step
132 M. Lotz7:04:07+40:20Rabobank
133 J. Gutiérrez7:04:07+40:20ONCE
134 E. Seigneur7:04:07+40:20Jean Delatour
135 E. Magnien7:04:07+40:20Française des Jeux
136 L. Turpin7:04:07+40:20AG2R
137 Á. González de Galdeano7:04:07+40:20ONCE
138 Á. Castresana7:04:07+40:20Euskaltel
139 S. Baguet7:04:07+40:20Lotto
140 J. García7:04:07+40:20iBanesto.com
141 B. McGee7:04:07+40:20Française des Jeux
142 C. Agnolutto7:04:07+40:20AG2R
143 R. Vainsteins7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
144 F. Cerezo7:04:07+40:20Team CSC
145 P. Chanteur7:04:07+40:20Festina
146 J. Museeuw7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
147 E. Dekker7:04:07+40:20Rabobank
148 S. Talabardon7:04:07+40:20Big Mat-Auber
149 M. van Heeswijk7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
150 B. Leysen7:04:07+40:20Mapei-Quick Step
151 F. Brard7:04:07+40:20Festina
152 R. Bertogliati7:04:07+40:20Lampre-Daikin
153 C. Mengin7:04:07+40:20Française des Jeux
154 V. Ekimov7:04:07+40:20US Postal Service
155 L. Auger7:04:07+40:20Big Mat-Auber
156 J. Verstrepen7:04:07+40:20Lampre-Daikin
157 G. Auger7:04:07+40:20Big Mat-Auber
158 M. Frutti7:04:07+40:20Lampre-Daikin
159 S. Teutenberg7:04:07+40:20Festina
160 M. Milesi7:04:07+40:20Domo-Farm Frites
161 S. Bergès7:04:07+40:20AG2R
162 J. Durand7:04:07+40:20Française des Jeux
163 C. Capelle7:04:07+40:20Big Mat-Auber
164 A. Petacchi7:05:14+41:27Fassa Bortolo
165 O. Perraudeau7:05:35+41:48Bonjour
166 J. Casper7:05:52+42:05Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Simon45:34:09Bonjour
2A. Kivilev45:46:03+11:54Cofidis
3S. O'Grady45:52:19+18:10Crédit Agricole
4L. Armstrong45:54:16+20:07US Postal Service
5J. Beloki45:55:51+21:42ONCE
6C. Moreau45:56:30+22:21Festina
7J. Ullrich45:56:50+22:41Telekom
8I. González de Galdeano45:57:43+23:34ONCE
9Ó. Sevilla45:58:16+24:07Kelme
10S. Botero46:00:01+25:52Kelme
11M. Boogerd46:00:07+25:58Rabobank
12M. Serrano46:00:24+26:15ONCE
13F. Mancebo46:01:24+27:15iBanesto.com
14L. Jalabert46:02:15+28:06Team CSC
15D. Rous46:02:49+28:40Bonjour
16J. Gutierrez46:03:39+29:30Kelme
17A. Merckx46:03:57+29:48Domo-Farm Frites
18W. Belli46:04:01+29:52Fassa Bortolo
19R. Heras46:04:02+29:53US Postal Service
20S. Montgomery46:04:06+29:57Française des Jeux
21C. Sastre46:04:11+30:02ONCE
22S. Garzelli46:04:21+30:12Mapei-Quick Step
23A. Klöden46:05:35+31:26Telekom
24A. Vinokourov46:06:27+32:18Telekom
25I. Chaurreau46:07:28+33:19Euskaltel
26S. Blanco46:07:57+33:48iBanesto.com
27T. Brożyna46:09:05+34:56iBanesto.com
28K. Van De Wouwer46:09:20+35:11Lotto
29W. Bénéteau46:16:29+42:20Bonjour
30B. Julich46:16:36+42:27Crédit Agricole
31J. Jaksche46:17:28+43:19ONCE
32L. Brochard46:17:33+43:24Jean Delatour
33S. Heulot46:20:00+45:51Big Mat-Auber
34G. Trentin46:20:23+46:14Cofidis
35L. Piepoli46:20:23+46:14iBanesto.com
36R. Laiseka46:20:39+46:30Euskaltel
37B. de Groot46:20:53+46:44Rabobank
38L. Dierckxsens46:21:11+47:02Lampre-Daikin
39U. Bölts46:21:38+47:29Telekom
40B. Salmon46:21:58+47:49AG2R
41M. Aerts46:22:31+48:22Lotto
42K. Livingston46:22:48+48:39Telekom
43L. Roux46:23:08+48:59Jean Delatour
44G. Mikhailov46:24:06+49:57Lotto
45M. Bartoli46:25:12+51:03Mapei-Quick Step
46A. Botcharov46:25:25+51:16AG2R
47J. Heppner46:26:08+51:59Telekom
48M. Pradera46:26:30+52:21ONCE
49S. Teutenberg46:26:52+52:43Festina
50J. Vaughters46:27:36+53:27Crédit Agricole
51J. Voigt46:29:00+54:51Crédit Agricole
52J. Robin46:29:10+55:01Bonjour
53J. Pascual46:29:26+55:17iBanesto.com
54G. Hincapie46:29:45+55:36US Postal Service
55M. Wauters46:29:49+55:40Rabobank
56P. Halgand46:29:56+55:47Jean Delatour
57L. Turpin46:30:12+56:03AG2R
58D. Atienza46:30:21+56:12Cofidis
59D. Etxebarria46:30:37+56:28Euskaltel
60V. Peña46:33:20+59:11US Postal Service
61M. Tosatto46:33:39+59:30Fassa Bortolo
62J. Gutiérrez46:34:23+1:00:14ONCE
63L. Pérez46:34:53+1:00:44Festina
64G. Guerini46:34:57+1:00:48Telekom
65N. Sørensen46:35:34+1:01:25Team CSC
66G. Niermann46:36:21+1:02:12Rabobank
67J. Odriozola46:37:45+1:03:36iBanesto.com
68P. Wadecki46:37:54+1:03:45Domo-Farm Frites
69F. García46:38:00+1:03:51Festina
70N. Loda46:38:25+1:04:16Fassa Bortolo
71J. Rubiera46:39:16+1:05:07US Postal Service
72S. Goubert46:39:59+1:05:50Jean Delatour
73A. Tauler46:40:20+1:06:11Kelme
74I. Cuesta46:40:33+1:06:24Cofidis
75M. den Bakker46:40:49+1:06:40Rabobank
76M. Lelli46:42:41+1:08:32Cofidis
77J. Vidal46:43:02+1:08:53Kelme
78G. Verheyen46:43:43+1:09:34Rabobank
79S. Wesemann46:44:09+1:10:00Telekom
80F. Bouyer46:44:28+1:10:19Bonjour
81S. Chavanel46:44:29+1:10:20Bonjour
82J. Pascual46:45:16+1:11:07Kelme
83S. Baguet46:45:47+1:11:38Lotto
84S. Knaven46:45:50+1:11:41Domo-Farm Frites
85F. Brard46:46:54+1:12:45Festina
86G. Bouvard46:47:10+1:13:01Jean Delatour
87F. Baldato46:47:38+1:13:29Fassa Bortolo
88S. Vermaut46:48:18+1:14:09Lotto
89M. Pinotti46:48:37+1:14:28Lampre-Daikin
90D. Moncoutié46:49:21+1:15:12Cofidis
91S. Kjærgaard46:49:38+1:15:29US Postal Service
92P. Chanteur46:49:46+1:15:37Festina
93D. Nardello46:49:51+1:15:42Mapei-Quick Step
94J. García46:50:04+1:15:55iBanesto.com
95D. Menchov46:50:10+1:16:01iBanesto.com
96A. Petacchi46:50:21+1:16:12Fassa Bortolo
97C. Mengin46:50:35+1:16:26Française des Jeux
98P. Bettini46:50:56+1:16:47Mapei-Quick Step
99E. Jiménez46:51:48+1:17:39iBanesto.com
100P. Van Hyfte46:52:00+1:17:51Lotto
101X. Jan46:53:27+1:19:18Big Mat-Auber
102H. Zubeldia46:53:33+1:19:24Euskaltel
103M. Lotz46:53:47+1:19:38Rabobank
104V. Ekimov46:54:01+1:19:52US Postal Service
105D. Schnider46:55:11+1:21:02Française des Jeux
106O. Pozzi46:57:05+1:22:56Fassa Bortolo
107P. Lino46:59:57+1:25:48Festina
108E. Dekker47:00:21+1:26:12Rabobank
109R. Hunter47:00:31+1:26:22Lampre-Daikin
110U. Etxebarria47:02:14+1:28:05Euskaltel
111E. Zabel47:02:32+1:28:23Telekom
112A. López47:03:15+1:29:06Euskaltel
113N. Vogondy47:03:20+1:29:11Française des Jeux
114A. Sivakov47:05:43+1:31:34Big Mat-Auber
115T. Hamilton47:05:49+1:31:40US Postal Service
116M. Blaudzun47:06:23+1:32:14Team CSC
117F. Rodriguez47:07:11+1:33:02Domo-Farm Frites
118D. Nazon47:07:22+1:33:13Bonjour
119S. Ivanov47:08:07+1:33:58Fassa Bortolo
120J. Durand47:08:15+1:34:06Française des Jeux
121A. Morin47:09:47+1:35:38Crédit Agricole
122N. Mattan47:09:55+1:35:46Cofidis
123R. Belohvoščiks47:10:11+1:36:02Lampre-Daikin
124F. Cárdenas47:10:35+1:36:26Kelme
125Á. González de Galdeano47:11:14+1:37:05ONCE
126E. Magnien47:13:35+1:39:26Française des Jeux
127J. Piil47:14:26+1:40:17Team CSC
128J. Bernard47:15:05+1:40:56Jean Delatour
129F. Rénier47:15:32+1:41:23Bonjour
130S. Demarbaix47:16:32+1:42:23AG2R
131S. Talabardon47:17:03+1:42:54Big Mat-Auber
132C. Capelle47:17:58+1:43:49Big Mat-Auber
133R. Verbrugghe47:18:05+1:43:56Lotto
134M. García47:18:22+1:44:13Team CSC
135Á. Castresana47:18:24+1:44:15Euskaltel
136E. Seigneur47:19:07+1:44:58Jean Delatour
137C. Agnolutto47:19:21+1:45:12AG2R
138N. Jalabert47:20:20+1:46:11Team CSC
139F. Cerezo47:20:21+1:46:12Team CSC
140B. McGee47:20:36+1:46:27Française des Jeux
141F. Bessy47:21:17+1:47:08Crédit Agricole
142C. Oriol47:23:00+1:48:51Jean Delatour
143F. Guesdon47:24:07+1:49:58Française des Jeux
144J. Svorada47:25:22+1:51:13Lampre-Daikin
145J. Museeuw47:26:08+1:51:59Domo-Farm Frites
146J. Verstrepen47:26:57+1:52:48Lampre-Daikin
147T. Hushovd47:27:37+1:53:28Crédit Agricole
148M. Frutti47:29:27+1:55:18Lampre-Daikin
149T. Gouvenou47:29:32+1:55:23Big Mat-Auber
150G. Maignan47:29:51+1:55:42AG2R
151M. Milesi47:29:54+1:55:45Domo-Farm Frites
152R. Vainsteins47:31:28+1:57:19Domo-Farm Frites
153S. Hinault47:32:14+1:58:05Crédit Agricole
154G. Auger47:35:24+2:01:15Big Mat-Auber
155O. Perraudeau47:35:40+2:01:31Bonjour
156E. Cassani47:35:41+2:01:32Domo-Farm Frites
157R. Bertogliati47:38:42+2:04:33Lampre-Daikin
158L. Auger47:39:08+2:04:59Big Mat-Auber
159R. Sørensen47:41:01+2:06:52Team CSC
160C. Jenner47:41:12+2:07:03Crédit Agricole
161M. Serpellini47:41:38+2:07:29Lampre-Daikin
162D. Bramati47:41:45+2:07:36Mapei-Quick Step
163S. Bergès47:43:24+2:09:15AG2R
164M. van Heeswijk47:46:01+2:11:52Domo-Farm Frites
165J. Casper47:46:20+2:12:11Française des Jeux
166B. Leysen48:05:23+2:31:14Mapei-Quick Step
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE19:23:43(28)
2Kelme19:28:01+4:18(40)
3iBanesto.com19:29:49+6:06(47)
4US Postal Service19:33:11+9:28(62)
5Telekom19:34:29+10:46(65)
6Cofidis19:35:18+11:35(67)
7Euskaltel19:38:28+14:45(71)
8Rabobank19:41:16+17:33(82)
9Bonjour19:42:36+18:53(84)
10Lotto19:47:37+23:54(89)
11Jean Delatour19:58:54+35:11(103)
12AG2R20:06:47+43:04(124)
13Festina20:11:17+47:34(146)
14Mapei-Quick Step20:11:21+47:38(130)
15Crédit Agricole20:17:53+54:10(162)
16Team CSC20:18:00+54:17(162)
17Fassa Bortolo20:25:38+1:01:55(176)
18Française des Jeux20:28:55+1:05:12(200)
19Lampre-Daikin20:33:33+1:09:50(196)
20Domo-Farm Frites20:38:19+1:14:36(223)
21Big Mat-Auber20:51:00+1:27:17(253)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank136:48:08(1250)
2Kelme137:25:38+37:30(852)
3Festina137:42:04+53:56(921)
4Bonjour137:48:04+59:56(905)
5ONCE137:53:51+1:05:43(1112)
6US Postal Service138:06:23+1:18:15(1319)
7Crédit Agricole138:08:22+1:20:14(671)
8Telekom138:09:06+1:20:58(957)
9iBanesto.com138:10:25+1:22:17(1694)
10Cofidis138:21:37+1:33:29(1494)
11Fassa Bortolo138:30:14+1:42:06(1276)
12Lotto138:32:13+1:44:05(1342)
13Mapei-Quick Step138:49:07+2:00:59(1484)
14Jean Delatour138:51:02+2:02:54(1624)
15Française des Jeux138:52:21+2:04:13(1972)
16Euskaltel138:54:43+2:06:35(2082)
17AG2R138:55:48+2:07:40(1767)
18Domo-Farm Frites139:01:33+2:13:25(1653)
19Team CSC139:04:12+2:16:04(1930)
20Lampre-Daikin139:28:23+2:40:15(2019)
21Big Mat-Auber139:43:25+2:55:17(1566)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
L. Roux51
R. Laiseka50
L. Piepoli48
G. Mikhailov44
A. Botcharov41
D. Atienza41
S. Chavanel40
J. Vaughters39
G. Niermann39
G. Trentin37
J. Rubiera36
M. Pinotti36
M. den Bakker34
S. Montgomery33
D. Menchov32
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
L. Turpin48
M. Wauters47
J. Voigt45
J. Gutiérrez44
S. Teutenberg44
L. Pérez41
B. de Groot34
L. Dierckxsens31
A. Petacchi28
M. Pradera27
P. Van Hyfte26
J. Odriozola26
M. Lotz25
C. Mengin25
P. Wadecki25