Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 2001.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 194.5 km. Type: vlak. Datum: 08 Jul 2001

Snelheid: 39.526 km/h (in database), 39.526 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Zabel4:55:15Telekom
2 R. Vainsteins4:55:15Domo-Farm Frites
3 J. Casper4:55:15Française des Jeux
4 T. Hushovd4:55:15Crédit Agricole
5 J. Kirsipuu4:55:15AG2R
6 D. Nazon4:55:15Bonjour
7 S. de Jongh4:55:15Rabobank
8 C. Capelle4:55:15Big Mat-Auber
9 S. Teutenberg4:55:15Festina
10 N. Mattan4:55:15Cofidis
11 S. Ivanov4:55:15Fassa Bortolo
12 J. Svorada4:55:15Lampre-Daikin
13 J. Blijlevens4:55:15Lotto
14 S. O'Grady4:55:15Crédit Agricole
15 D. Etxebarria4:55:15Euskaltel
16 G. Mikhailov4:55:15Lotto
17 A. Petacchi4:55:15Fassa Bortolo
18 P. Bettini4:55:15Mapei-Quick Step
19 M. Lotz4:55:15Rabobank
20 A. Sivakov4:55:15Big Mat-Auber
21 B. Julich4:55:15Crédit Agricole
22 J. Ullrich4:55:15Telekom
23 F. Simon4:55:15Bonjour
24 L. Capelle4:55:15AG2R
25 M. Blaudzun4:55:15Team CSC
26 C. Mengin4:55:15Française des Jeux
27 M. Boogerd4:55:15Rabobank
28 A. González4:55:15Kelme
29 M. Aerts4:55:15Lotto
30 P. Wadecki4:55:15Domo-Farm Frites
31 C. Moreau4:55:15Festina
32 S. Hinault4:55:15Crédit Agricole
33 M. Bartoli4:55:15Mapei-Quick Step
34 O. Perraudeau4:55:15Bonjour
35 M. Lelli4:55:15Cofidis
36 J. Pascual4:55:15Kelme
37 S. Garzelli4:55:15Mapei-Quick Step
38 L. Roux4:55:15Jean Delatour
39 W. Belli4:55:15Fassa Bortolo
40 J. Gutiérrez4:55:15ONCE
41 Á. Castresana4:55:15Euskaltel
42 C. Agnolutto4:55:15AG2R
43 W. Bénéteau4:55:15Bonjour
44 J. Gutierrez4:55:15Kelme
45 J. Jaksche4:55:15ONCE
46 F. Rénier4:55:15Bonjour
47 J. Heppner4:55:15Telekom
48 N. Loda4:55:15Fassa Bortolo
49 L. Armstrong4:55:15US Postal Service
50 G. Hincapie4:55:15US Postal Service
51 S. Botero4:55:15Kelme
52 A. Klöden4:55:15Telekom
53 L. Turpin4:55:15AG2R
54 M. Milesi4:55:15Domo-Farm Frites
55 T. Hamilton4:55:15US Postal Service
56 P. Van Hyfte4:55:15Lotto
57 I. González de Galdeano4:55:15ONCE
58 D. Rous4:55:15Bonjour
59 S. Wesemann4:55:15Telekom
60 V. Peña4:55:15US Postal Service
61 G. Trentin4:55:15Cofidis
62 E. Cassani4:55:15Domo-Farm Frites
63 R. Heras4:55:15US Postal Service
64 G. Verheyen4:55:15Rabobank
65 C. Rinero4:55:15Cofidis
66 E. Magnien4:55:15Française des Jeux
67 L. Brochard4:55:15Jean Delatour
68 A. Kivilev4:55:15Cofidis
69 S. Knaven4:55:15Domo-Farm Frites
70 G. Niermann4:55:15Rabobank
71 A. Vinokourov4:55:15Telekom
72 Ó. Sevilla4:55:15Kelme
73 I. Chaurreau4:55:15Euskaltel
74 J. García4:55:15iBanesto.com
75 J. Beloki4:55:15ONCE
76 B. de Groot4:55:15Rabobank
77 U. Bölts4:55:15Telekom
78 J. Odriozola4:55:15iBanesto.com
79 U. Etxebarria4:55:15Euskaltel
80 S. Zanini4:55:15Mapei-Quick Step
81 E. Jiménez4:55:15iBanesto.com
82 F. Mancebo4:55:15iBanesto.com
83 F. Baldato4:55:15Fassa Bortolo
84 Á. Casero4:55:15Festina
85 O. Trastour4:55:15Jean Delatour
86 G. Bouvard4:55:15Jean Delatour
87 M. Tosatto4:55:15Fassa Bortolo
88 R. Verbrugghe4:55:15Lotto
89 F. García4:55:15Festina
90 J. Robin4:55:15Bonjour
91 A. Merckx4:55:15Domo-Farm Frites
92 J. Verstrepen4:55:15Lampre-Daikin
93 M. Pradera4:55:15ONCE
94 J. Museeuw4:55:15Domo-Farm Frites
95 S. Demarbaix4:55:15AG2R
96 C. Sastre4:55:15ONCE
97 S. Heulot4:55:15Big Mat-Auber
98 T. Brożyna4:55:15iBanesto.com
99 I. Basso4:55:15Fassa Bortolo
100 C. Jenner4:55:15Crédit Agricole
101 D. Bramati4:55:15Mapei-Quick Step
102 F. Bessy4:55:15Crédit Agricole
103 D. Moncoutié4:55:15Cofidis
104 F. Casagrande4:55:15Fassa Bortolo
105 K. Van De Wouwer4:55:15Lotto
106 S. Baguet4:55:15Lotto
107 F. Guesdon4:55:15Française des Jeux
108 M. den Bakker4:55:15Rabobank
109 J. Pascual4:55:15iBanesto.com
110 K. Livingston4:55:15Telekom
111 F. Cerezo4:55:15Team CSC
112 F. Brard4:55:15Festina
113 Á. González de Galdeano4:55:15ONCE
114 M. Serrano4:55:15ONCE
115 S. González4:55:15ONCE
116 P. Halgand4:55:15Jean Delatour
117 C. Vandevelde4:55:15US Postal Service
118 V. Ekimov4:55:15US Postal Service
119 J. Voigt4:55:15Crédit Agricole
120 J. Piil4:55:15Team CSC
121 J. Vidal4:55:15Kelme
122 H. Zubeldia4:55:15Euskaltel
123 O. Pozzi4:55:15Fassa Bortolo
124 P. Lino4:55:15Festina
125 M. Wauters4:55:15Rabobank
126 A. Morin4:55:15Crédit Agricole
127 S. Kjærgaard4:55:15US Postal Service
128 B. Salmon4:55:15AG2R
129 G. Auger4:55:15Big Mat-Auber
130 C. Oriol4:55:15Jean Delatour
131 A. Prétot4:55:15Festina
132 I. Cuesta4:55:15Cofidis
133 L. Jalabert4:55:15Team CSC
134 L. Lamouller4:55:15Big Mat-Auber
135 F. Bouyer4:55:15Bonjour
136 S. Talabardon4:55:15Big Mat-Auber
137 T. Del Olmo4:55:15Euskaltel
138 D. Schnider4:55:15Française des Jeux
139 T. Gouvenou4:55:15Big Mat-Auber
140 N. Vogondy4:55:15Française des Jeux
141 S. Montgomery4:55:15Française des Jeux
142 L. Pérez4:55:15Festina
143 S. Blanco4:55:15iBanesto.com
144 A. Botcharov4:55:15AG2R
145 S. Goubert4:55:15Jean Delatour
146 E. Seigneur4:55:15Jean Delatour
147 D. Atienza4:55:15Cofidis
148 R. Hunter4:55:15Lampre-Daikin
149 N. Sørensen4:55:15Team CSC
150 F. Cárdenas4:55:15Kelme
151 X. Jan4:55:15Big Mat-Auber
152 A. López4:55:15Euskaltel
153 R. Laiseka4:55:15Euskaltel
154 L. Piepoli4:55:15iBanesto.com
155 N. Larsen4:55:15Team CSC
156 L. Desbiens4:55:15Kelme
157 P. Fornaciari4:55:15Mapei-Quick Step
158 J. Durand4:55:15Française des Jeux
159 S. Chavanel4:55:15Bonjour
160 L. Auger4:55:15Big Mat-Auber
161 N. Jalabert4:55:15Team CSC
162 M. Frutti4:55:51+0:36Lampre-Daikin
163 B. McGee4:58:08+2:53Française des Jeux
164 M. Serpellini4:58:40+3:25Lampre-Daikin
165 M. Pinotti5:01:00+5:45Lampre-Daikin
166 D. Millar5:01:00+5:45Cofidis
167 R. Belohvoščiks5:01:00+5:45Lampre-Daikin
168 T. Steels5:01:00+5:45Mapei-Quick Step
169 R. Sørensen5:01:00+5:45Team CSC
170 A. Tauler5:01:00+5:45Kelme
171 G. Guerini5:01:00+5:45Telekom
172 R. Bertogliati5:01:00+5:45Lampre-Daikin
173 J. Vaughters5:01:00+5:45Crédit Agricole
174 S. Vermaut5:01:00+5:45Lotto
175 D. Menchov5:01:00+5:45iBanesto.com
176 J. Rubiera5:01:00+5:45US Postal Service
177 M. García5:01:00+5:45Team CSC
178 P. Chanteur5:01:00+5:45Festina
179 F. Rodriguez5:01:00+5:45Domo-Farm Frites
180 B. Leysen5:01:00+5:45Mapei-Quick Step
181 S. Bergès5:01:00+5:45AG2R
182 G. Maignan5:01:00+5:45AG2R
183 M. van Heeswijk5:01:00+5:45Domo-Farm Frites
184 E. Dekker5:01:00+5:45Rabobank
185 L. Dierckxsens5:01:00+5:45Lampre-Daikin
186 I. Flores5:01:00+5:45Euskaltel
187 J. Bernard5:01:00+5:45Jean Delatour
188 D. Nardello5:07:27+12:12Mapei-Quick Step
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1C. Moreau5:04:35Festina
2I. González de Galdeano5:04:38+0:03ONCE
3L. Armstrong5:04:39+0:04US Postal Service
4J. Kirsipuu5:04:42+0:07AG2R
5J. Ullrich5:04:42+0:07Telekom
6F. Brard5:04:42+0:07Festina
7S. Botero5:04:45+0:10Kelme
8S. O'Grady5:04:46+0:11Crédit Agricole
9J. Beloki5:04:48+0:13ONCE
10J. Durand5:04:48+0:13Française des Jeux
11C. Sastre5:04:49+0:14ONCE
12M. Wauters5:04:50+0:15Rabobank
13J. Gutierrez5:04:51+0:16Kelme
14D. Rous5:04:51+0:16Bonjour
15L. Brochard5:04:51+0:16Jean Delatour
16Á. Casero5:04:51+0:16Festina
17S. Kjærgaard5:04:51+0:16US Postal Service
18T. Hushovd5:04:52+0:17Crédit Agricole
19S. González5:04:52+0:17ONCE
20V. Ekimov5:04:52+0:17US Postal Service
21J. Jaksche5:04:53+0:18ONCE
22G. Hincapie5:04:54+0:19US Postal Service
23A. Klöden5:04:54+0:19Telekom
24V. Peña5:04:56+0:21US Postal Service
25M. Bartoli5:04:57+0:22Mapei-Quick Step
26T. Brożyna5:04:57+0:22iBanesto.com
27L. Jalabert5:04:57+0:22Team CSC
28A. González5:04:58+0:23Kelme
29R. Verbrugghe5:04:58+0:23Lotto
30R. Vainsteins5:04:59+0:24Domo-Farm Frites
31S. Knaven5:04:59+0:24Domo-Farm Frites
32N. Mattan5:05:00+0:25Cofidis
33M. Tosatto5:05:00+0:25Fassa Bortolo
34S. Heulot5:05:00+0:25Big Mat-Auber
35E. Seigneur5:05:00+0:25Jean Delatour
36B. Julich5:05:01+0:26Crédit Agricole
37J. Pascual5:05:01+0:26Kelme
38J. Gutiérrez5:05:01+0:26ONCE
39T. Hamilton5:05:01+0:26US Postal Service
40E. Zabel5:05:01+0:26Telekom
41J. Voigt5:05:01+0:26Crédit Agricole
42Á. González de Galdeano5:05:01+0:26ONCE
43C. Oriol5:05:01+0:26Jean Delatour
44G. Niermann5:05:02+0:27Rabobank
45P. Halgand5:05:02+0:27Jean Delatour
46A. Morin5:05:02+0:27Crédit Agricole
47B. de Groot5:05:03+0:28Rabobank
48A. Sivakov5:05:04+0:29Big Mat-Auber
49M. Serrano5:05:04+0:29ONCE
50N. Vogondy5:05:04+0:29Française des Jeux
51J. Pascual5:05:05+0:30iBanesto.com
52I. Cuesta5:05:05+0:30Cofidis
53S. Chavanel5:05:05+0:30Bonjour
54M. Lelli5:05:06+0:31Cofidis
55S. Garzelli5:05:06+0:31Mapei-Quick Step
56C. Vandevelde5:05:06+0:31US Postal Service
57C. Capelle5:05:07+0:32Big Mat-Auber
58A. Vinokourov5:05:07+0:32Telekom
59U. Etxebarria5:05:07+0:32Euskaltel
60F. Mancebo5:05:07+0:32iBanesto.com
61R. Hunter5:05:07+0:32Lampre-Daikin
62S. Ivanov5:05:08+0:33Fassa Bortolo
63L. Pérez5:05:08+0:33Festina
64N. Jalabert5:05:08+0:33Team CSC
65C. Agnolutto5:05:09+0:34AG2R
66J. Odriozola5:05:09+0:34iBanesto.com
67S. Wesemann5:05:10+0:35Telekom
68C. Jenner5:05:10+0:35Crédit Agricole
69W. Belli5:05:11+0:36Fassa Bortolo
70A. Kivilev5:05:11+0:36Cofidis
71F. Bouyer5:05:11+0:36Bonjour
72A. Petacchi5:05:12+0:37Fassa Bortolo
73M. Boogerd5:05:12+0:37Rabobank
74G. Trentin5:05:12+0:37Cofidis
75E. Magnien5:05:12+0:37Française des Jeux
76F. García5:05:12+0:37Festina
77M. Aerts5:05:13+0:38Lotto
78Ó. Sevilla5:05:13+0:38Kelme
79M. Blaudzun5:05:14+0:39Team CSC
80G. Bouvard5:05:14+0:39Jean Delatour
81M. Pradera5:05:14+0:39ONCE
82D. Moncoutié5:05:14+0:39Cofidis
83J. Piil5:05:14+0:39Team CSC
84D. Schnider5:05:14+0:39Française des Jeux
85S. Teutenberg5:05:15+0:40Festina
86G. Mikhailov5:05:15+0:40Lotto
87P. Wadecki5:05:15+0:40Domo-Farm Frites
88G. Verheyen5:05:15+0:40Rabobank
89S. Zanini5:05:15+0:40Mapei-Quick Step
90K. Van De Wouwer5:05:15+0:40Lotto
91M. den Bakker5:05:15+0:40Rabobank
92H. Zubeldia5:05:15+0:40Euskaltel
93P. Bettini5:05:16+0:41Mapei-Quick Step
94F. Baldato5:05:16+0:41Fassa Bortolo
95S. de Jongh5:05:17+0:42Rabobank
96P. Lino5:05:17+0:42Festina
97B. Salmon5:05:17+0:42AG2R
98W. Bénéteau5:05:18+0:43Bonjour
99E. Cassani5:05:18+0:43Domo-Farm Frites
100S. Montgomery5:05:18+0:43Française des Jeux
101J. Heppner5:05:19+0:44Telekom
102P. Van Hyfte5:05:19+0:44Lotto
103J. García5:05:19+0:44iBanesto.com
104R. Laiseka5:05:19+0:44Euskaltel
105R. Heras5:05:20+0:45US Postal Service
106F. Casagrande5:05:20+0:45Fassa Bortolo
107M. Lotz5:05:21+0:46Rabobank
108C. Mengin5:05:21+0:46Française des Jeux
109F. Rénier5:05:21+0:46Bonjour
110S. Blanco5:05:21+0:46iBanesto.com
111N. Sørensen5:05:21+0:46Team CSC
112T. Gouvenou5:05:22+0:47Big Mat-Auber
113E. Jiménez5:05:23+0:48iBanesto.com
114J. Museeuw5:05:23+0:48Domo-Farm Frites
115J. Vidal5:05:23+0:48Kelme
116F. Cárdenas5:05:23+0:48Kelme
117J. Casper5:05:24+0:49Française des Jeux
118J. Svorada5:05:24+0:49Lampre-Daikin
119S. Hinault5:05:24+0:49Crédit Agricole
120A. Prétot5:05:24+0:49Festina
121S. Talabardon5:05:24+0:49Big Mat-Auber
122D. Etxebarria5:05:25+0:50Euskaltel
123C. Rinero5:05:25+0:50Cofidis
124J. Robin5:05:25+0:50Bonjour
125K. Livingston5:05:25+0:50Telekom
126A. Merckx5:05:26+0:51Domo-Farm Frites
127S. Baguet5:05:26+0:51Lotto
128F. Guesdon5:05:26+0:51Française des Jeux
129A. Botcharov5:05:26+0:51AG2R
130A. López5:05:26+0:51Euskaltel
131F. Simon5:05:27+0:52Bonjour
132I. Chaurreau5:05:27+0:52Euskaltel
133Á. Castresana5:05:28+0:53Euskaltel
134U. Bölts5:05:28+0:53Telekom
135I. Basso5:05:28+0:53Fassa Bortolo
136L. Roux5:05:29+0:54Jean Delatour
137M. Milesi5:05:29+0:54Domo-Farm Frites
138T. Del Olmo5:05:29+0:54Euskaltel
139J. Verstrepen5:05:31+0:56Lampre-Daikin
140L. Turpin5:05:32+0:57AG2R
141O. Trastour5:05:32+0:57Jean Delatour
142S. Demarbaix5:05:32+0:57AG2R
143S. Goubert5:05:32+0:57Jean Delatour
144P. Fornaciari5:05:32+0:57Mapei-Quick Step
145N. Larsen5:05:32+0:57Team CSC
146D. Atienza5:05:33+0:58Cofidis
147L. Desbiens5:05:33+0:58Kelme
148L. Auger5:05:33+0:58Big Mat-Auber
149L. Lamouller5:05:36+1:01Big Mat-Auber
150L. Capelle5:05:37+1:02AG2R
151N. Loda5:05:37+1:02Fassa Bortolo
152O. Pozzi5:05:37+1:02Fassa Bortolo
153X. Jan5:05:37+1:02Big Mat-Auber
154F. Bessy5:05:38+1:03Crédit Agricole
155F. Cerezo5:05:38+1:03Team CSC
156D. Bramati5:05:41+1:06Mapei-Quick Step
157D. Nazon5:05:44+1:09Bonjour
158L. Piepoli5:05:47+1:12iBanesto.com
159O. Perraudeau5:05:52+1:17Bonjour
160G. Auger5:05:53+1:18Big Mat-Auber
161J. Blijlevens5:06:06+1:31Lotto
162M. Frutti5:06:12+1:37Lampre-Daikin
163B. McGee5:07:43+3:08Française des Jeux
164M. Serpellini5:08:51+4:16Lampre-Daikin
165A. Tauler5:10:34+5:59Kelme
166M. Pinotti5:10:44+6:09Lampre-Daikin
167R. Bertogliati5:10:44+6:09Lampre-Daikin
168J. Vaughters5:10:44+6:09Crédit Agricole
169S. Bergès5:10:46+6:11AG2R
170R. Belohvoščiks5:10:48+6:13Lampre-Daikin
171L. Dierckxsens5:10:48+6:13Lampre-Daikin
172G. Maignan5:10:52+6:17AG2R
173E. Dekker5:10:52+6:17Rabobank
174M. van Heeswijk5:10:59+6:24Domo-Farm Frites
175P. Chanteur5:11:00+6:25Festina
176D. Millar5:11:02+6:27Cofidis
177R. Sørensen5:11:02+6:27Team CSC
178F. Rodriguez5:11:02+6:27Domo-Farm Frites
179J. Rubiera5:11:06+6:31US Postal Service
180J. Bernard5:11:06+6:31Jean Delatour
181I. Flores5:11:08+6:33Euskaltel
182T. Steels5:11:11+6:36Mapei-Quick Step
183D. Menchov5:11:12+6:37iBanesto.com
184G. Guerini5:11:18+6:43Telekom
185S. Vermaut5:11:19+6:44Lotto
186M. García5:11:22+6:47Team CSC
187B. Leysen5:11:33+6:58Mapei-Quick Step
188D. Nardello5:17:11+12:36Mapei-Quick Step
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom14:45:25(70)
2Domo-Farm Frites14:45:33+0:08(86)
3Française des Jeux14:45:37+0:12(95)
4Crédit Agricole14:45:45+0:20(39)
5Rabobank14:45:45+0:20(53)
6Lotto14:45:45+0:20(58)
7Bonjour14:45:45+0:20(63)
8Fassa Bortolo14:45:45+0:20(67)
9AG2R14:45:45+0:20(71)
10Mapei-Quick Step14:45:45+0:20(88)
11Cofidis14:45:45+0:20(106)
12Kelme14:45:45+0:20(108)
13Festina14:45:45+0:20(124)
14Big Mat-Auber14:45:45+0:20(125)
15Euskaltel14:45:45+0:20(129)
16ONCE14:45:45+0:20(142)
17US Postal Service14:45:45+0:20(154)
18Jean Delatour14:45:45+0:20(190)
19iBanesto.com14:45:45+0:20(233)
20Lampre-Daikin14:45:45+0:20(252)
21Team CSC14:45:45+0:20(256)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina15:14:08(147)
2ONCE15:14:15+0:07(160)
3US Postal Service15:14:22+0:14(195)
4Kelme15:14:25+0:17(138)
5Crédit Agricole15:14:39+0:31(102)
6Telekom15:14:43+0:35(165)
7Française des Jeux15:14:52+0:44(192)
8Jean Delatour15:14:53+0:45(294)
9Rabobank15:14:55+0:47(166)
10AG2R15:14:58+0:50(187)
11Lampre-Daikin15:15:01+0:53(369)
12Mapei-Quick Step15:15:02+0:54(211)
13Bonjour15:15:07+0:59(215)
14iBanesto.com15:15:09+1:01(383)
15Cofidis15:15:11+1:03(261)
16Big Mat-Auber15:15:11+1:03(287)
17Team CSC15:15:19+1:11(445)
18Fassa Bortolo15:15:21+1:13(263)
19Domo-Farm Frites15:15:24+1:16(291)
20Lotto15:15:26+1:18(272)
21Euskaltel15:15:41+1:33(407)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
E. Zabel82
R. Vainsteins48
J. Casper45
J. Svorada37
C. Oriol36
N. Loda27
O. Perraudeau27
G. Auger27
J. Blijlevens27
F. Bessy26
F. Cerezo26
D. Bramati26
D. Nazon26
L. Piepoli26
L. Turpin25
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
A. Tauler155
D. Nardello153
B. McGee151
R. Bertogliati135
M. Pinotti133
J. Vaughters132
S. Bergès127
L. Dierckxsens118
R. Belohvoščiks118
G. Maignan109
E. Dekker108
M. van Heeswijk81
P. Chanteur71
F. Rodriguez69
R. Sørensen66