Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2000 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 6 in 2000.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 199 km. Type: vlak. Datum: 06 Jul 2000

Snelheid: 44.3 km/h (in database), 44.536 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. van Bon4:28:06Rabobank
2 M. Zberg4:28:06Rabobank
3 E. Magnien4:28:06Française des Jeux
4 S. Knaven4:28:06Farm Frites
5 A. Piziks4:28:06Memory Card
6 A. Elli4:28:06Telekom
7 F. Gougot4:28:06Crédit Agricole
8 S. Commesso4:28:06Saeco
9 J. Durand4:28:06Lotto
10 J. Arrieta4:28:06Banesto
11 P. Chanteur4:28:06AG2R
12 M. Wauters4:28:19+0:13Rabobank
13 R. McEwen4:35:55+7:49Farm Frites
14 M. Wüst4:35:55+7:49Festina
15 M. Bäckstedt4:35:55+7:49Crédit Agricole
16 E. Zabel4:35:55+7:49Telekom
17 J. Koerts4:35:55+7:49Farm Frites
18 D. Nazon4:35:55+7:49Bonjour
19 G. Magnusson4:35:55+7:49Farm Frites
20 T. Steels4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
21 S. Zanini4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
22 T. Marichal4:35:55+7:49Lotto
23 M. Rittsel4:35:55+7:49Memory Card
24 V. Ekimov4:35:55+7:49US Postal Service
25 F. Sacchi4:35:55+7:49Polti
26 L. Aus4:35:55+7:49AG2R
27 A. Olano4:35:55+7:49ONCE
28 F. Høj4:35:55+7:49Française des Jeux
29 F. Fontanelli4:35:55+7:49Mercatone Uno
30 M. Siboni4:35:55+7:49Mercatone Uno
31 P. Van Hyfte4:35:55+7:49Lotto
32 P. Bettini4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
33 L. Jalabert4:35:55+7:49ONCE
34 M. Lafis4:35:55+7:49Farm Frites
35 L. Armstrong4:35:55+7:49US Postal Service
36 D. Cañada4:35:55+7:49ONCE
37 K. Van De Wouwer4:35:55+7:49Lotto
38 M. Velo4:35:55+7:49Mercatone Uno
39 M. Pantani4:35:55+7:49Mercatone Uno
40 P. Hervé4:35:55+7:49Polti
41 J. Gutiérrez4:35:55+7:49ONCE
42 M. Beltrán4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
43 C. Vasseur4:35:55+7:49US Postal Service
44 M. Sandstød4:35:55+7:49Memory Card
45 F. Simon4:35:55+7:49Bonjour
46 C. Moreau4:35:55+7:49Festina
47 A. Tauler4:35:55+7:49Kelme
48 M. Blaudzun4:35:55+7:49Memory Card
49 Á. Casero4:35:55+7:49Festina
50 Z. Klemenčič4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
51 T. Hamilton4:35:55+7:49US Postal Service
52 R. Virenque4:35:55+7:49Polti
53 J. Boven4:35:55+7:49Rabobank
54 S. Wesemann4:35:55+7:49Telekom
55 S. Demarbaix4:35:55+7:49Lotto
56 J. Ullrich4:35:55+7:49Telekom
57 S. Heulot4:35:55+7:49Française des Jeux
58 A. Langella4:35:55+7:49Crédit Agricole
59 B. Julich4:35:55+7:49Crédit Agricole
60 C. Peers4:35:55+7:49Cofidis
61 M. Boogerd4:35:55+7:49Rabobank
62 G. Niermann4:35:55+7:49Rabobank
63 O. Rodriguis4:35:55+7:49Banesto
64 B. Hamburger4:35:55+7:49Memory Card
65 A. Zülle4:35:55+7:49Banesto
66 J. Vaughters4:35:55+7:49Crédit Agricole
67 J. Odriozola4:35:55+7:49Banesto
68 L. Dufaux4:35:55+7:49Saeco
69 J. Heppner4:35:55+7:49Telekom
70 P. Luttenberger4:35:55+7:49ONCE
71 F. Bouyer4:35:55+7:49Bonjour
72 R. Heras4:35:55+7:49Kelme
73 G. Hincapie4:35:55+7:49US Postal Service
74 B. Joachim4:35:55+7:49US Postal Service
75 C. Contreras4:35:55+7:49Kelme
76 R. Conti4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
77 M. Peña4:35:55+7:49ONCE
78 J. Otxoa4:35:55+7:49Kelme
79 F. García4:35:55+7:49Festina
80 M. Serrano4:35:55+7:49ONCE
81 L. Madouas4:35:55+7:49Festina
82 W. McRae4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
83 R. Vainsteins4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
84 F. Guesdon4:35:55+7:49Française des Jeux
85 F. Escartin4:35:55+7:49Kelme
86 M. van Heeswijk4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
87 M. den Bakker4:35:55+7:49Rabobank
88 J. Vidal4:35:55+7:49Kelme
89 C. Mengin4:35:55+7:49Française des Jeux
90 S. Montgomery4:35:55+7:49Française des Jeux
91 G. Verheyen4:35:55+7:49Lotto
92 O. Perraudeau4:35:55+7:49Bonjour
93 M. Lotz4:35:55+7:49Rabobank
94 M. Radaelli4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
95 M. Bartoli4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
96 W. Bénéteau4:35:55+7:49Bonjour
97 A. Morin4:35:55+7:49Crédit Agricole
98 D. Nardello4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
99 M. Mori4:35:55+7:49Saeco
100 P. Savoldelli4:35:55+7:49Saeco
101 D. Delrieu4:35:55+7:49AG2R
102 M. Podenzana4:35:55+7:49Mercatone Uno
103 J. Hernández4:35:55+7:49Festina
104 M. Aerts4:35:55+7:49Lotto
105 K. Livingston4:35:55+7:49US Postal Service
106 D. Etxebarria4:35:55+7:49ONCE
107 A. Johansen4:35:55+7:49Memory Card
108 U. Bölts4:35:55+7:49Telekom
109 G. Fagnini4:35:55+7:49Telekom
110 G. Bortolami4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
111 R. Meier4:35:55+7:49Cofidis
112 D. Rous4:35:55+7:49Bonjour
113 N. Larsen4:35:55+7:49Memory Card
114 G. Trentin4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
115 R. Verbrugghe4:35:55+7:49Lotto
116 A. Kivilev4:35:55+7:49AG2R
117 F. Andreu4:35:55+7:49US Postal Service
118 D. Plaza4:35:55+7:49Festina
119 A. Vinokourov4:35:55+7:49Telekom
120 F. Mancebo4:35:55+7:49Banesto
121 S. Botero4:35:55+7:49Kelme
122 B. Salmon4:35:55+7:49AG2R
123 R. Forconi4:35:55+7:49Mercatone Uno
124 G. Gwiazdowski4:35:55+7:49Française des Jeux
125 D. Baranowski4:35:55+7:49Banesto
126 P. Padrnos4:35:55+7:49Saeco
127 E. Cassani4:35:55+7:49Polti
128 C. Faudot4:35:55+7:49Bonjour
129 M. Crepaldi4:35:55+7:49Polti
130 G. Guerini4:35:55+7:49Telekom
131 J. Beloki4:35:55+7:49Festina
132 S. Kjærgaard4:35:55+7:49US Postal Service
133 A. Meier4:35:55+7:49Saeco
134 A. Kasputis4:35:55+7:49AG2R
135 D. Millar4:35:55+7:49Cofidis
136 N. Mattan4:35:55+7:49Cofidis
137 J. Robin4:35:55+7:49Bonjour
138 M. Lelli4:35:55+7:49Cofidis
139 F. Vandenbroucke4:35:55+7:49Cofidis
140 N. Jalabert4:35:55+7:49ONCE
141 G. Maignan4:35:55+7:49AG2R
142 E. Dekker4:35:55+7:49Rabobank
143 B. Voskamp4:35:55+7:49Polti
144 L. Desbiens4:35:55+7:49Cofidis
145 J. Jiménez4:35:55+7:49Banesto
146 J. Blijlevens4:35:55+7:49Polti
147 F. Rodriguez4:35:55+7:49Mapei-Quick Step
148 L. Lefèvre4:35:55+7:49Cofidis
149 M. Apollonio4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
150 P. Lino4:35:55+7:49Festina
151 T. Hoffman4:35:55+7:49Memory Card
152 P. Deramé4:35:55+7:49Bonjour
153 L. Piepoli4:35:55+7:49Banesto
154 E. Brignoli4:35:55+7:49Mercatone Uno
155 E. Zaina4:35:55+7:49Mercatone Uno
156 J. Voigt4:35:55+7:49Crédit Agricole
157 C. Agnolutto4:35:55+7:49AG2R
158 K. Moerenhout4:35:55+7:49Farm Frites
159 J. García4:35:55+7:49Banesto
160 A. Klier4:35:55+7:49Farm Frites
161 F. Casagrande4:35:55+7:49Vini Caldirola-Sodi
162 J. Skibby4:35:55+7:49Memory Card
163 M. Scirea4:35:55+7:49Saeco
164 G. Van Bondt4:35:55+7:49Farm Frites
165 S. Borgheresi4:35:55+7:49Mercatone Uno
166 D. Pieri4:35:55+7:49Saeco
167 S. Hinault4:50:32+22:26Crédit Agricole
168 D. Atienza4:50:32+22:26Saeco
169 X. Jan4:50:32+22:26Française des Jeux
170 J. Pascual4:50:32+22:26Kelme
171 D. Moncoutié4:50:32+22:26Cofidis
172 F. León4:50:32+22:26Kelme
173 J. Kirsipuu4:50:32+22:26AG2R
174 S. Baguet4:50:32+22:26Lotto
175 J. Nazon4:50:32+22:26Française des Jeux
176 S. O'Grady4:50:32+22:26Crédit Agricole
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Elli18:58:40Telekom
2F. Gougot18:58:52+0:12Crédit Agricole
3M. Wauters18:59:57+1:17Rabobank
4P. Chanteur19:01:36+2:56AG2R
5J. Arrieta19:01:48+3:08Banesto
6J. Durand19:02:07+3:27Lotto
7S. Commesso19:02:32+3:52Saeco
8S. Knaven19:03:11+4:31Farm Frites
9A. Piziks19:03:18+4:38Memory Card
10L. Jalabert19:04:20+5:40ONCE
11D. Cañada19:04:32+5:52ONCE
12L. Armstrong19:04:34+5:54US Postal Service
13A. Olano19:04:53+6:13ONCE
14E. Magnien19:04:57+6:17Française des Jeux
15V. Ekimov19:05:03+6:23US Postal Service
16J. Gutiérrez19:05:09+6:29ONCE
17N. Jalabert19:05:09+6:29ONCE
18P. Luttenberger19:05:11+6:31ONCE
19M. Serrano19:05:12+6:32ONCE
20M. Peña19:05:14+6:34ONCE
21T. Hamilton19:05:15+6:35US Postal Service
22J. Ullrich19:05:17+6:37Telekom
23L. van Bon19:05:19+6:39Rabobank
24J. Voigt19:05:38+6:58Crédit Agricole
25K. Livingston19:05:38+6:58US Postal Service
26G. Hincapie19:05:43+7:03US Postal Service
27E. Zabel19:06:16+7:36Telekom
28S. Wesemann19:06:27+7:47Telekom
29J. Vaughters19:06:32+7:52Crédit Agricole
30B. Julich19:06:35+7:55Crédit Agricole
31M. Bäckstedt19:06:39+7:59Crédit Agricole
32D. Millar19:06:47+8:07Cofidis
33J. Beloki19:06:52+8:12Festina
34D. Plaza19:06:56+8:16Festina
35A. Vinokourov19:06:57+8:17Telekom
36J. Heppner19:06:57+8:17Telekom
37F. García19:07:06+8:26Festina
38Á. Casero19:07:07+8:27Festina
39F. Andreu19:07:09+8:29US Postal Service
40C. Moreau19:07:15+8:35Festina
41U. Bölts19:07:20+8:40Telekom
42A. Langella19:07:22+8:42Crédit Agricole
43M. Boogerd19:07:23+8:43Rabobank
44M. den Bakker19:07:34+8:54Rabobank
45M. Wüst19:07:39+8:59Festina
46J. Hernández19:07:40+9:00Festina
47G. Guerini19:07:44+9:04Telekom
48F. Vandenbroucke19:07:46+9:06Cofidis
49J. Boven19:07:52+9:12Rabobank
50N. Mattan19:07:52+9:12Cofidis
51D. Etxebarria19:07:53+9:13ONCE
52G. Niermann19:07:58+9:18Rabobank
53S. Borgheresi19:07:59+9:19Mercatone Uno
54D. Nardello19:08:08+9:28Mapei-Quick Step
55M. Bartoli19:08:09+9:29Mapei-Quick Step
56F. Rodriguez19:08:10+9:30Mapei-Quick Step
57M. Lelli19:08:15+9:35Cofidis
58W. McRae19:08:17+9:37Mapei-Quick Step
59M. Zberg19:08:21+9:41Rabobank
60M. van Heeswijk19:08:27+9:47Mapei-Quick Step
61S. Zanini19:08:29+9:49Mapei-Quick Step
62R. Meier19:08:31+9:51Cofidis
63R. Forconi19:08:38+9:58Mercatone Uno
64A. Zülle19:08:39+9:59Banesto
65M. Velo19:08:39+9:59Mercatone Uno
66P. Bettini19:08:40+10:00Mapei-Quick Step
67M. Sandstød19:08:45+10:05Memory Card
68M. Beltrán19:08:51+10:11Mapei-Quick Step
69E. Brignoli19:09:00+10:20Mercatone Uno
70G. Maignan19:09:02+10:22AG2R
71M. Blaudzun19:09:07+10:27Memory Card
72A. Morin19:09:10+10:30Crédit Agricole
73D. Baranowski19:09:22+10:42Banesto
74A. Kasputis19:09:22+10:42AG2R
75L. Aus19:09:23+10:43AG2R
76E. Zaina19:09:32+10:52Mercatone Uno
77C. Peers19:09:33+10:53Cofidis
78M. Rittsel19:09:34+10:54Memory Card
79B. Joachim19:09:34+10:54US Postal Service
80J. Odriozola19:09:38+10:58Banesto
81F. Mancebo19:09:38+10:58Banesto
82C. Agnolutto19:09:42+11:02AG2R
83S. Kjærgaard19:09:43+11:03US Postal Service
84M. Pantani19:09:46+11:06Mercatone Uno
85B. Hamburger19:09:52+11:12Memory Card
86D. Delrieu19:09:52+11:12AG2R
87D. Pieri19:09:54+11:14Saeco
88A. Kivilev19:09:57+11:17AG2R
89A. Johansen19:10:00+11:20Memory Card
90J. García19:10:01+11:21Banesto
91S. Botero19:10:04+11:24Kelme
92J. Skibby19:10:04+11:24Memory Card
93R. Virenque19:10:06+11:26Polti
94A. Tauler19:10:10+11:30Kelme
95B. Salmon19:10:11+11:31AG2R
96M. Lotz19:10:20+11:40Rabobank
97J. Jiménez19:10:20+11:40Banesto
98F. Fontanelli19:10:22+11:42Mercatone Uno
99O. Rodriguis19:10:24+11:44Banesto
100B. Voskamp19:10:27+11:47Polti
101P. Hervé19:10:32+11:52Polti
102R. Heras19:10:35+11:55Kelme
103F. Escartin19:10:36+11:56Kelme
104R. Verbrugghe19:10:37+11:57Lotto
105C. Vasseur19:10:39+11:59US Postal Service
106F. Sacchi19:10:39+11:59Polti
107L. Piepoli19:10:43+12:03Banesto
108L. Dufaux19:10:45+12:05Saeco
109G. Trentin19:10:46+12:06Vini Caldirola-Sodi
110E. Cassani19:10:48+12:08Polti
111N. Larsen19:10:48+12:08Memory Card
112M. Podenzana19:10:53+12:13Mercatone Uno
113R. Vainsteins19:10:58+12:18Vini Caldirola-Sodi
114P. Lino19:10:59+12:19Festina
115K. Van De Wouwer19:11:01+12:21Lotto
116J. Koerts19:11:02+12:22Farm Frites
117P. Savoldelli19:11:03+12:23Saeco
118M. Mori19:11:04+12:24Saeco
119P. Van Hyfte19:11:06+12:26Lotto
120M. Apollonio19:11:21+12:41Vini Caldirola-Sodi
121G. Bortolami19:11:25+12:45Vini Caldirola-Sodi
122A. Meier19:11:27+12:47Saeco
123M. Aerts19:11:28+12:48Lotto
124G. Fagnini19:11:28+12:48Telekom
125G. Magnusson19:11:34+12:54Farm Frites
126J. Vidal19:11:38+12:58Kelme
127J. Otxoa19:11:41+13:01Kelme
128C. Contreras19:11:43+13:03Kelme
129F. Høj19:11:44+13:04Française des Jeux
130L. Madouas19:11:46+13:06Festina
131M. Radaelli19:11:46+13:06Vini Caldirola-Sodi
132T. Marichal19:11:50+13:10Lotto
133R. Conti19:11:50+13:10Vini Caldirola-Sodi
134G. Van Bondt19:11:52+13:12Farm Frites
135S. Heulot19:11:56+13:16Française des Jeux
136S. Montgomery19:11:57+13:17Française des Jeux
137F. Casagrande19:12:02+13:22Vini Caldirola-Sodi
138D. Rous19:12:07+13:27Bonjour
139C. Mengin19:12:09+13:29Française des Jeux
140R. McEwen19:12:16+13:36Farm Frites
141M. Lafis19:12:20+13:40Farm Frites
142T. Steels19:12:23+13:43Mapei-Quick Step
143G. Gwiazdowski19:12:26+13:46Française des Jeux
144L. Lefèvre19:12:35+13:55Cofidis
145F. Guesdon19:12:37+13:57Française des Jeux
146J. Robin19:12:39+13:59Bonjour
147A. Klier19:12:41+14:01Farm Frites
148J. Blijlevens19:12:41+14:01Polti
149W. Bénéteau19:12:48+14:08Bonjour
150F. Bouyer19:12:49+14:09Bonjour
151M. Scirea19:12:54+14:14Saeco
152P. Deramé19:13:01+14:21Bonjour
153L. Desbiens19:13:02+14:22Cofidis
154F. Simon19:13:03+14:23Bonjour
155D. Nazon19:13:13+14:33Bonjour
156M. Siboni19:13:14+14:34Mercatone Uno
157O. Perraudeau19:13:33+14:53Bonjour
158T. Hoffman19:13:36+14:56Memory Card
159S. Demarbaix19:13:45+15:05Lotto
160C. Faudot19:13:50+15:10Bonjour
161P. Padrnos19:13:53+15:13Saeco
162Z. Klemenčič19:14:04+15:24Vini Caldirola-Sodi
163M. Crepaldi19:15:07+16:27Polti
164K. Moerenhout19:18:12+19:32Farm Frites
165S. O'Grady19:21:03+22:23Crédit Agricole
166E. Dekker19:21:13+22:33Rabobank
167D. Moncoutié19:23:51+25:11Cofidis
168J. Pascual19:25:39+26:59Kelme
169J. Kirsipuu19:25:51+27:11AG2R
170S. Baguet19:26:12+27:32Lotto
171G. Verheyen19:26:33+27:53Lotto
172D. Atienza19:26:47+28:07Saeco
173X. Jan19:27:17+28:37Française des Jeux
174F. León19:27:39+28:59Kelme
175S. Hinault19:28:00+29:20Crédit Agricole
176J. Nazon19:33:51+35:11Française des Jeux
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank13:23:59(15)
2Française des Jeux13:39:48+15:49(88)
3Farm Frites13:39:56+15:57(34)
4Lotto13:39:56+15:57(62)
5Memory Card13:39:56+15:57(72)
6Telekom13:39:56+15:57(76)
7Crédit Agricole13:39:56+15:57(80)
8AG2R13:39:56+15:57(138)
9Banesto13:39:56+15:57(138)
10Saeco13:39:56+15:57(175)
11Mapei-Quick Step13:47:45+23:46(73)
12ONCE13:47:45+23:46(96)
13Mercatone Uno13:47:45+23:46(97)
14US Postal Service13:47:45+23:46(102)
15Festina13:47:45+23:46(109)
16Polti13:47:45+23:46(117)
17Bonjour13:47:45+23:46(134)
18Kelme13:47:45+23:46(194)
19Vini Caldirola-Sodi13:47:45+23:46(209)
20Cofidis13:47:45+23:46(306)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank56:57:55(521)
2Telekom57:10:01+12:06(318)
3Crédit Agricole57:11:03+13:08(448)
4ONCE57:13:35+15:40(427)
5US Postal Service57:14:40+16:45(533)
6AG2R57:19:20+21:25(523)
7Memory Card57:19:22+21:27(629)
8Banesto57:19:50+21:55(792)
9Festina57:20:26+22:31(407)
10Cofidis57:22:26+24:31(942)
11Saeco57:23:17+25:22(570)
12Mapei-Quick Step57:23:49+25:54(328)
13Lotto57:24:03+26:08(707)
14Farm Frites57:24:41+26:46(391)
15Mercatone Uno57:25:14+27:19(754)
16Française des Jeux57:27:10+29:15(557)
17Kelme57:30:49+32:54(895)
18Polti57:31:05+33:10(826)
19Vini Caldirola-Sodi57:32:49+34:54(794)
20Bonjour57:36:47+38:52(612)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
E. Magnien141
L. van Bon141
M. Zberg113
A. Piziks110
S. Knaven104
S. Commesso93
J. Durand80
J. Arrieta71
P. Chanteur65
M. Wauters33
F. Gougot21
A. Elli20
K. Moerenhout9
E. Dekker9
O. Perraudeau8
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. O'Grady148
D. Moncoutié102
J. Pascual53
J. Kirsipuu49
S. Baguet43
D. Atienza30
X. Jan23
F. León15
S. Hinault12
E. Zabel11
G. Hincapie11
K. Livingston11
J. Voigt11
B. Julich10
J. Vaughters10