Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 2000.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 70 km. Type: TTT. Datum: 04 Jul 2000

Snelheid: 48.88 km/h (in database), 48.885 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag TTT
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosTeamTijdVerschil
1ONCE1:25:55
2US Postal Service1:26:21+0:26
3Telekom1:27:01+1:06
4Crédit Agricole1:27:07+1:12
5Rabobank1:27:47+1:52
6Festina1:27:51+1:56
7Cofidis1:28:28+2:33
8Mapei-Quick Step1:28:53+2:58
9Mercatone Uno1:29:09+3:14
10Memory Card1:29:14+3:19
11AG2R1:29:52+3:57
12Banesto1:29:58+4:03
13Polti1:30:14+4:19
14Kelme1:30:43+4:48
15Saeco1:30:49+4:54
16Lotto1:30:55+5:00
17Farm Frites1:31:18+5:23
18Vini Caldirola-Sodi1:31:30+5:35
19Française des Jeux1:31:42+5:47
20Bonjour1:32:20+6:25

NB: eventuele renners die te laat binnenkwamen in deze ploegentijdrit worden wel in het algemeen klassement weergegeven, omdat ik nog geen filter heb ingebouwd om deze renners weg te halen.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Jalabert10:09:10ONCE
2D. Cañada10:09:22+0:12ONCE
3L. Armstrong10:09:34+0:24US Postal Service
4A. Olano10:09:45+0:35ONCE
5V. Ekimov10:09:53+0:43US Postal Service
6J. Gutiérrez10:09:59+0:49ONCE
7N. Jalabert10:09:59+0:49ONCE
8M. Serrano10:10:02+0:52ONCE
9M. Peña10:10:04+0:54ONCE
10T. Hamilton10:10:05+0:55US Postal Service
11P. Luttenberger10:10:11+1:01ONCE
12J. Ullrich10:10:17+1:07Telekom
13K. Livingston10:10:28+1:18US Postal Service
14G. Hincapie10:10:43+1:33US Postal Service
15J. Voigt10:10:46+1:36Crédit Agricole
16S. Wesemann10:11:17+2:07Telekom
17J. Vaughters10:11:22+2:12Crédit Agricole
18A. Elli10:11:25+2:15Telekom
19S. O'Grady10:11:26+2:16Crédit Agricole
20M. Bäckstedt10:11:29+2:19Crédit Agricole
21E. Zabel10:11:30+2:20Telekom
22B. Julich10:11:35+2:25Crédit Agricole
23F. Gougot10:11:35+2:25Crédit Agricole
24D. Millar10:11:37+2:27Cofidis
25J. Beloki10:11:42+2:32Festina
26D. Plaza10:11:46+2:36Festina
27A. Vinokourov10:11:47+2:37Telekom
28J. Heppner10:11:47+2:37Telekom
29F. García10:11:56+2:46Festina
30Á. Casero10:11:57+2:47Festina
31F. Andreu10:11:59+2:49US Postal Service
32C. Moreau10:12:05+2:55Festina
33U. Bölts10:12:10+3:00Telekom
34A. Langella10:12:12+3:02Crédit Agricole
35M. Boogerd10:12:23+3:13Rabobank
36M. Wauters10:12:23+3:13Rabobank
37M. den Bakker10:12:24+3:14Rabobank
38J. Hernández10:12:30+3:20Festina
39G. Guerini10:12:34+3:24Telekom
40J. Boven10:12:42+3:32Rabobank
41D. Etxebarria10:12:43+3:33ONCE
42F. Vandenbroucke10:12:46+3:36Cofidis
43G. Niermann10:12:48+3:38Rabobank
44S. Borgheresi10:12:49+3:39Mercatone Uno
45N. Mattan10:12:52+3:42Cofidis
46D. Nardello10:12:58+3:48Mapei-Quick Step
47M. Bartoli10:12:59+3:49Mapei-Quick Step
48M. Wüst10:12:59+3:49Festina
49F. Rodriguez10:13:02+3:52Mapei-Quick Step
50M. Lelli10:13:05+3:55Cofidis
51W. McRae10:13:07+3:57Mapei-Quick Step
52M. van Heeswijk10:13:17+4:07Mapei-Quick Step
53R. Meier10:13:21+4:11Cofidis
54R. Forconi10:13:28+4:18Mercatone Uno
55A. Zülle10:13:29+4:19Banesto
56M. Velo10:13:29+4:19Mercatone Uno
57P. Bettini10:13:30+4:20Mapei-Quick Step
58M. Sandstød10:13:37+4:27Memory Card
59S. Zanini10:13:37+4:27Mapei-Quick Step
60M. Beltrán10:13:41+4:31Mapei-Quick Step
61E. Brignoli10:13:50+4:40Mercatone Uno
62G. Maignan10:13:52+4:42AG2R
63M. Blaudzun10:13:57+4:47Memory Card
64A. Morin10:14:00+4:50Crédit Agricole
65D. Moncoutié10:14:04+4:54Cofidis
66D. Baranowski10:14:12+5:02Banesto
67A. Kasputis10:14:12+5:02AG2R
68L. Aus10:14:13+5:03AG2R
69P. Chanteur10:14:15+5:05AG2R
70E. Zaina10:14:22+5:12Mercatone Uno
71C. Peers10:14:23+5:13Cofidis
72B. Joachim10:14:24+5:14US Postal Service
73M. Rittsel10:14:24+5:14Memory Card
74J. Odriozola10:14:28+5:18Banesto
75F. Mancebo10:14:28+5:18Banesto
76J. Arrieta10:14:31+5:21Banesto
77C. Agnolutto10:14:32+5:22AG2R
78S. Kjærgaard10:14:33+5:23US Postal Service
79M. Pantani10:14:36+5:26Mercatone Uno
80D. Delrieu10:14:42+5:32AG2R
81A. Johansen10:14:50+5:40Memory Card
82J. García10:14:51+5:41Banesto
83J. Durand10:14:52+5:42Lotto
84B. Hamburger10:14:52+5:42Memory Card
85D. Pieri10:14:54+5:44Saeco
86S. Botero10:14:54+5:44Kelme
87J. Skibby10:14:54+5:44Memory Card
88R. Virenque10:14:56+5:46Polti
89A. Kivilev10:14:57+5:47AG2R
90A. Tauler10:15:00+5:50Kelme
91B. Salmon10:15:01+5:51AG2R
92M. Lotz10:15:10+6:00Rabobank
93J. Jiménez10:15:10+6:00Banesto
94F. Fontanelli10:15:12+6:02Mercatone Uno
95O. Rodriguis10:15:14+6:04Banesto
96B. Voskamp10:15:17+6:07Polti
97P. Hervé10:15:22+6:12Polti
98R. Heras10:15:25+6:15Kelme
99F. Escartin10:15:26+6:16Kelme
100R. Verbrugghe10:15:27+6:17Lotto
101F. Sacchi10:15:29+6:19Polti
102C. Vasseur10:15:31+6:21US Postal Service
103L. Piepoli10:15:33+6:23Banesto
104L. Dufaux10:15:35+6:25Saeco
105G. Trentin10:15:36+6:26Vini Caldirola-Sodi
106S. Commesso10:15:37+6:27Saeco
107E. Cassani10:15:38+6:28Polti
108N. Larsen10:15:38+6:28Memory Card
109M. Podenzana10:15:43+6:33Mercatone Uno
110P. Lino10:15:49+6:39Festina
111S. Knaven10:15:50+6:40Farm Frites
112K. Van De Wouwer10:15:51+6:41Lotto
113J. Pascual10:15:52+6:42Kelme
114P. Savoldelli10:15:53+6:43Saeco
115P. Van Hyfte10:15:56+6:46Lotto
116R. Vainsteins10:15:58+6:48Vini Caldirola-Sodi
117K. Moerenhout10:15:59+6:49Farm Frites
118J. Koerts10:16:02+6:52Farm Frites
119M. Mori10:16:04+6:54Saeco
120A. Piziks10:16:07+6:57Memory Card
121M. Apollonio10:16:11+7:01Vini Caldirola-Sodi
122J. Kirsipuu10:16:14+7:04AG2R
123G. Bortolami10:16:15+7:05Vini Caldirola-Sodi
124A. Meier10:16:17+7:07Saeco
125M. Aerts10:16:18+7:08Lotto
126S. Baguet10:16:25+7:15Lotto
127G. Fagnini10:16:28+7:18Telekom
128J. Vidal10:16:28+7:18Kelme
129J. Otxoa10:16:31+7:21Kelme
130S. Demarbaix10:16:33+7:23Lotto
131C. Contreras10:16:33+7:23Kelme
132G. Magnusson10:16:34+7:24Farm Frites
133F. Høj10:16:34+7:24Française des Jeux
134L. Madouas10:16:36+7:26Festina
135M. Radaelli10:16:36+7:26Vini Caldirola-Sodi
136R. Conti10:16:40+7:30Vini Caldirola-Sodi
137T. Marichal10:16:40+7:30Lotto
138G. Van Bondt10:16:42+7:32Farm Frites
139S. Heulot10:16:46+7:36Française des Jeux
140S. Montgomery10:16:47+7:37Française des Jeux
141Z. Klemenčič10:16:50+7:40Vini Caldirola-Sodi
142F. Casagrande10:16:52+7:42Vini Caldirola-Sodi
143D. Rous10:16:57+7:47Bonjour
144C. Mengin10:16:59+7:49Française des Jeux
145D. Atienza10:17:00+7:50Saeco
146M. Lafis10:17:10+8:00Farm Frites
147R. McEwen10:17:16+8:06Farm Frites
148T. Steels10:17:23+8:13Mapei-Quick Step
149L. Lefèvre10:17:25+8:15Cofidis
150G. Gwiazdowski10:17:26+8:16Française des Jeux
151F. Guesdon10:17:27+8:17Française des Jeux
152J. Robin10:17:29+8:19Bonjour
153X. Jan10:17:30+8:20Française des Jeux
154J. Blijlevens10:17:31+8:21Polti
155W. Bénéteau10:17:38+8:28Bonjour
156F. Bouyer10:17:39+8:29Bonjour
157A. Klier10:17:41+8:31Farm Frites
158M. Scirea10:17:44+8:34Saeco
159P. Deramé10:17:51+8:41Bonjour
160L. Desbiens10:17:52+8:42Cofidis
161F. León10:17:52+8:42Kelme
162E. Magnien10:17:54+8:44Française des Jeux
163M. Crepaldi10:17:56+8:46Polti
164F. Simon10:18:03+8:53Bonjour
165M. Siboni10:18:04+8:54Mercatone Uno
166D. Nazon10:18:13+9:03Bonjour
167S. Hinault10:18:13+9:03Crédit Agricole
168L. van Bon10:18:18+9:08Rabobank
169O. Perraudeau10:18:23+9:13Bonjour
170T. Hoffman10:18:26+9:16Memory Card
171C. Faudot10:18:40+9:30Bonjour
172P. Padrnos10:18:43+9:33Saeco
173J. Nazon10:20:44+11:34Française des Jeux
174M. Zberg10:21:12+12:02Rabobank
175E. Dekker10:26:03+16:53Rabobank
176G. Verheyen10:31:23+22:13Lotto
177R. Mateos10:33:09+23:59Polti
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE30:28:17(244)
2US Postal Service30:29:32+1:15(348)
3Telekom30:32:50+4:33(199)
4Crédit Agricole30:33:44+5:27(298)
5Festina30:35:06+6:49(193)
6Rabobank30:35:49+7:32(367)
7Cofidis30:37:16+8:59(553)
8Mapei-Quick Step30:38:41+10:24(215)
9Mercatone Uno30:39:44+11:27(480)
10AG2R30:41:59+13:42(234)
11Memory Card30:42:03+13:46(481)
12Banesto30:42:09+13:52(463)
13Kelme30:45:19+17:02(531)
14Polti30:45:35+17:18(569)
15Saeco30:46:06+17:49(364)
16Lotto30:46:22+18:05(420)
17Vini Caldirola-Sodi30:47:29+19:12(330)
18Farm Frites30:47:30+19:13(323)
19Française des Jeux30:49:49+21:32(399)
20Bonjour30:51:37+23:20(396)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Etxebarria128
F. Andreu118
G. Guerini98
C. Peers90
D. Moncoutié81
U. Bölts77
A. Langella68
B. Hamburger66
A. Johansen64
M. Pantani60
M. Wüst57
N. Larsen57
J. Heppner53
F. Fontanelli53
A. Vinokourov52
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Trentin81
R. McEwen79
D. Rous79
J. Durand69
D. Pieri67
T. Steels66
L. Lefèvre63
R. Vainsteins63
S. Botero57
A. Tauler53
M. Apollonio51
S. Knaven51
A. Zülle49
M. Scirea47
G. Maignan47