Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2000 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 16 in 2000.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 197 km. Type: berg. Datum: 18 Jul 2000

Snelheid: 35.47 km/h (in database), 35.567 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. Virenque5:32:20Polti
2 J. Ullrich5:32:44+0:24Telekom
3 R. Heras5:32:47+0:27Kelme
4 F. Escartin5:33:29+1:09Kelme
5 J. Beloki5:33:31+1:11Festina
6 P. Hervé5:33:31+1:11Polti
7 G. Trentin5:34:21+2:01Vini Caldirola-Sodi
8 L. Armstrong5:34:21+2:01US Postal Service
9 C. Moreau5:34:21+2:01Festina
10 S. Botero5:34:21+2:01Kelme
11 D. Atienza5:34:25+2:05Saeco
12 R. Conti5:34:33+2:13Vini Caldirola-Sodi
13 F. Mancebo5:34:45+2:25Banesto
14 J. Otxoa5:34:45+2:25Kelme
15 M. Beltrán5:34:45+2:25Mapei-Quick Step
16 D. Nardello5:35:15+2:55Mapei-Quick Step
17 G. Verheyen5:35:38+3:18Lotto
18 A. Kivilev5:35:40+3:20AG2R
19 A. Vinokourov5:35:43+3:23Telekom
20 D. Rous5:35:58+3:38Bonjour
21 F. García5:36:48+4:28Festina
22 M. Boogerd5:36:59+4:39Rabobank
23 J. Pascual5:38:26+6:06Kelme
24 M. Lelli5:38:40+6:20Cofidis
25 M. Aerts5:38:59+6:39Lotto
26 D. Baranowski5:41:21+9:01Banesto
27 J. Jiménez5:43:01+10:41Banesto
28 K. Van De Wouwer5:44:25+12:05Lotto
29 U. Bölts5:44:45+12:25Telekom
30 T. Hamilton5:44:45+12:25US Postal Service
31 G. Guerini5:44:45+12:25Telekom
32 N. Mattan5:45:11+12:51Cofidis
33 D. Cañada5:45:11+12:51ONCE
34 G. Niermann5:45:11+12:51Rabobank
35 L. Madouas5:45:11+12:51Festina
36 K. Livingston5:45:18+12:58US Postal Service
37 M. Siboni5:46:04+13:44Mercatone Uno
38 M. Pantani5:46:04+13:44Mercatone Uno
39 M. Velo5:46:04+13:44Mercatone Uno
40 J. Robin5:47:18+14:58Bonjour
41 X. Jan5:47:18+14:58Française des Jeux
42 C. Agnolutto5:49:38+17:18AG2R
43 A. Olano5:49:38+17:18ONCE
44 R. Forconi5:54:15+21:55Mercatone Uno
45 E. Zabel5:56:10+23:50Telekom
46 G. Hincapie5:56:10+23:50US Postal Service
47 S. Kjærgaard5:56:10+23:50US Postal Service
48 M. van Heeswijk5:56:10+23:50Mapei-Quick Step
49 P. Savoldelli5:56:10+23:50Saeco
50 K. Moerenhout5:56:10+23:50Farm Frites
51 M. den Bakker5:56:10+23:50Rabobank
52 L. Piepoli5:56:10+23:50Banesto
53 M. Podenzana5:56:10+23:50Mercatone Uno
54 P. Padrnos5:56:10+23:50Saeco
55 P. Van Hyfte5:56:10+23:50Lotto
56 V. Ekimov5:56:10+23:50US Postal Service
57 M. Mori5:56:10+23:50Saeco
58 J. Vidal5:56:10+23:50Kelme
59 J. Heppner5:56:10+23:50Telekom
60 M. Wauters5:56:10+23:50Rabobank
61 E. Dekker5:56:10+23:50Rabobank
62 P. Luttenberger5:56:10+23:50ONCE
63 M. Lotz5:56:10+23:50Rabobank
64 S. Commesso5:56:10+23:50Saeco
65 D. Millar6:00:42+28:22Cofidis
66 E. Brignoli6:00:42+28:22Mercatone Uno
67 F. León6:00:53+28:33Kelme
68 G. Fagnini6:03:15+30:55Telekom
69 B. Joachim6:03:15+30:55US Postal Service
70 P. Chanteur6:03:15+30:55AG2R
71 F. Rodriguez6:03:15+30:55Mapei-Quick Step
72 S. Demarbaix6:03:15+30:55Lotto
73 L. Jalabert6:03:15+30:55ONCE
74 W. Bénéteau6:03:15+30:55Bonjour
75 B. Julich6:03:15+30:55Crédit Agricole
76 F. Høj6:03:15+30:55Française des Jeux
77 J. Hernández6:03:15+30:55Festina
78 G. Magnusson6:03:15+30:55Farm Frites
79 C. Vasseur6:03:15+30:55US Postal Service
80 S. Zanini6:03:15+30:55Mapei-Quick Step
81 P. Deramé6:03:15+30:55Bonjour
82 E. Magnien6:03:15+30:55Française des Jeux
83 F. Simon6:03:15+30:55Bonjour
84 M. Radaelli6:03:15+30:55Vini Caldirola-Sodi
85 M. Crepaldi6:03:15+30:55Polti
86 A. Johansen6:03:15+30:55Memory Card
87 O. Rodriguis6:03:15+30:55Banesto
88 D. Delrieu6:03:15+30:55AG2R
89 J. Odriozola6:03:15+30:55Banesto
90 C. Mengin6:03:15+30:55Française des Jeux
91 F. Guesdon6:03:15+30:55Française des Jeux
92 M. Lafis6:03:15+30:55Farm Frites
93 J. Arrieta6:03:15+30:55Banesto
94 M. Zberg6:03:15+30:55Rabobank
95 R. Vainsteins6:03:15+30:55Vini Caldirola-Sodi
96 B. Hamburger6:03:15+30:55Memory Card
97 S. Hinault6:03:15+30:55Crédit Agricole
98 J. Boven6:03:15+30:55Rabobank
99 R. Meier6:03:15+30:55Cofidis
100 G. Maignan6:03:15+30:55AG2R
101 J. García6:03:15+30:55Banesto
102 J. Voigt6:03:15+30:55Crédit Agricole
103 G. Gwiazdowski6:03:15+30:55Française des Jeux
104 G. Van Bondt6:03:15+30:55Farm Frites
105 A. Morin6:03:15+30:55Crédit Agricole
106 S. Knaven6:03:15+30:55Farm Frites
107 D. Moncoutié6:03:15+30:55Cofidis
108 R. McEwen6:03:15+30:55Farm Frites
109 C. Peers6:03:15+30:55Cofidis
110 F. Sacchi6:03:15+30:55Polti
111 A. Elli6:03:15+30:55Telekom
112 A. Langella6:03:15+30:55Crédit Agricole
113 A. Tauler6:03:15+30:55Kelme
114 B. Salmon6:03:15+30:55AG2R
115 M. Apollonio6:03:15+30:55Vini Caldirola-Sodi
116 E. Zaina6:03:15+30:55Mercatone Uno
117 A. Zülle6:03:15+30:55Banesto
118 P. Lino6:03:15+30:55Festina
119 J. Blijlevens6:03:15+30:55Polti
120 B. Voskamp6:03:15+30:55Polti
121 T. Marichal6:03:15+30:55Lotto
122 F. Andreu6:03:15+30:55US Postal Service
123 F. Bouyer6:03:15+30:55Bonjour
124 N. Larsen6:03:15+30:55Memory Card
125 A. Klier6:03:15+30:55Farm Frites
126 T. Hoffman6:03:15+30:55Memory Card
127 S. Borgheresi6:03:15+30:55Mercatone Uno
128 M. Rittsel6:03:15+30:55Memory Card
129 A. Piziks6:03:15+30:55Memory Card
130 J. Durand6:05:36+33:16Lotto
131 S. Baguet6:05:36+33:16Lotto
132 O. Perraudeau6:09:52+37:32Bonjour
133 D. Nazon6:09:52+37:32Bonjour
134 M. Bäckstedt6:11:29+39:09Crédit Agricole
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong72:12:30US Postal Service
2J. Ullrich72:18:07+5:37Telekom
3J. Beloki72:19:08+6:38Festina
4R. Heras72:19:13+6:43Kelme
5R. Virenque72:20:06+7:36Polti
6C. Moreau72:20:52+8:22Festina
7S. Botero72:22:49+10:19Kelme
8F. Escartin72:24:05+11:35Kelme
9F. Mancebo72:25:37+13:07Banesto
10M. Beltrán72:25:38+13:08Mapei-Quick Step
11P. Hervé72:26:20+13:50Polti
12D. Nardello72:26:58+14:28Mapei-Quick Step
13J. Otxoa72:28:17+15:47Kelme
14M. Pantani72:33:16+20:46Mercatone Uno
15F. García72:38:18+25:48Festina
16K. Van De Wouwer72:39:00+26:30Lotto
17R. Conti72:41:52+29:22Vini Caldirola-Sodi
18J. Jiménez72:42:17+29:47Banesto
19M. Boogerd72:42:52+30:22Rabobank
20G. Trentin72:44:11+31:41Vini Caldirola-Sodi
21G. Verheyen72:49:47+37:17Lotto
22A. Vinokourov72:52:40+40:10Telekom
23P. Luttenberger72:54:00+41:30ONCE
24N. Mattan72:57:57+45:27Cofidis
25G. Niermann72:58:45+46:15Rabobank
26G. Guerini72:59:24+46:54Telekom
27J. Robin73:01:45+49:15Bonjour
28T. Hamilton73:04:53+52:23US Postal Service
29D. Atienza73:06:08+53:38Saeco
30M. Aerts73:09:59+57:29Lotto
31M. Lelli73:11:54+59:24Cofidis
32D. Baranowski73:16:52+1:04:22Banesto
33J. Pascual73:19:04+1:06:34Kelme
34L. Piepoli73:20:35+1:08:05Banesto
35A. Kivilev73:20:49+1:08:19AG2R
36B. Hamburger73:22:20+1:09:50Memory Card
37L. Madouas73:22:57+1:10:27Festina
38K. Livingston73:24:02+1:11:32US Postal Service
39E. Zaina73:24:41+1:12:11Mercatone Uno
40D. Cañada73:25:16+1:12:46ONCE
41A. Olano73:27:39+1:15:09ONCE
42R. Meier73:31:13+1:18:43Cofidis
43M. Velo73:32:27+1:19:57Mercatone Uno
44J. Heppner73:34:44+1:22:14Telekom
45P. Savoldelli73:34:55+1:22:25Saeco
46U. Bölts73:36:15+1:23:45Telekom
47A. Zülle73:38:31+1:26:01Banesto
48M. Wauters73:39:17+1:26:47Rabobank
49D. Rous73:44:54+1:32:24Bonjour
50M. Siboni73:45:13+1:32:43Mercatone Uno
51J. Odriozola73:47:52+1:35:22Banesto
52B. Julich73:49:04+1:36:34Crédit Agricole
53M. den Bakker73:51:51+1:39:21Rabobank
54J. Vidal73:52:25+1:39:55Kelme
55C. Vasseur73:56:41+1:44:11US Postal Service
56E. Dekker73:58:31+1:46:01Rabobank
57J. García73:58:39+1:46:09Banesto
58V. Ekimov73:59:54+1:47:24US Postal Service
59M. Lotz74:00:00+1:47:30Rabobank
60L. Jalabert74:00:28+1:47:58ONCE
61J. Arrieta74:04:21+1:51:51Banesto
62F. Simon74:12:31+2:00:01Bonjour
63E. Zabel74:14:09+2:01:39Telekom
64E. Brignoli74:15:11+2:02:41Mercatone Uno
65A. Tauler74:17:13+2:04:43Kelme
66D. Millar74:17:18+2:04:48Cofidis
67G. Hincapie74:19:37+2:07:07US Postal Service
68R. Forconi74:19:59+2:07:29Mercatone Uno
69F. Sacchi74:20:54+2:08:24Polti
70M. Zberg74:22:15+2:09:45Rabobank
71S. Commesso74:23:22+2:10:52Saeco
72C. Agnolutto74:25:30+2:13:00AG2R
73M. Mori74:25:43+2:13:13Saeco
74D. Moncoutié74:27:34+2:15:04Cofidis
75J. Voigt74:29:31+2:17:01Crédit Agricole
76M. Podenzana74:29:41+2:17:11Mercatone Uno
77J. Boven74:31:09+2:18:39Rabobank
78W. Bénéteau74:31:44+2:19:14Bonjour
79X. Jan74:31:48+2:19:18Française des Jeux
80P. Chanteur74:31:54+2:19:24AG2R
81S. Zanini74:35:38+2:23:08Mapei-Quick Step
82P. Van Hyfte74:36:43+2:24:13Lotto
83S. Kjærgaard74:37:26+2:24:56US Postal Service
84D. Delrieu74:37:33+2:25:03AG2R
85A. Elli74:38:07+2:25:37Telekom
86M. Lafis74:38:12+2:25:42Farm Frites
87G. Maignan74:38:29+2:25:59AG2R
88K. Moerenhout74:40:39+2:28:09Farm Frites
89O. Rodriguis74:41:26+2:28:56Banesto
90B. Joachim74:41:48+2:29:18US Postal Service
91R. Vainsteins74:44:05+2:31:35Vini Caldirola-Sodi
92P. Padrnos74:45:01+2:32:31Saeco
93C. Peers74:45:13+2:32:43Cofidis
94J. Durand74:45:19+2:32:49Lotto
95G. Magnusson74:45:52+2:33:22Farm Frites
96M. Crepaldi74:45:59+2:33:29Polti
97A. Piziks74:46:07+2:33:37Memory Card
98S. Demarbaix74:46:38+2:34:08Lotto
99F. Rodriguez74:47:15+2:34:45Mapei-Quick Step
100C. Mengin74:48:39+2:36:09Française des Jeux
101B. Voskamp74:48:49+2:36:19Polti
102A. Morin74:49:24+2:36:54Crédit Agricole
103N. Larsen74:49:41+2:37:11Memory Card
104G. Fagnini74:50:05+2:37:35Telekom
105M. Radaelli74:50:11+2:37:41Vini Caldirola-Sodi
106J. Hernández74:51:04+2:38:34Festina
107S. Knaven74:51:09+2:38:39Farm Frites
108T. Marichal74:54:12+2:41:42Lotto
109B. Salmon74:54:20+2:41:50AG2R
110M. van Heeswijk74:54:35+2:42:05Mapei-Quick Step
111E. Magnien74:55:00+2:42:30Française des Jeux
112F. Høj74:55:08+2:42:38Française des Jeux
113S. Borgheresi74:57:08+2:44:38Mercatone Uno
114A. Klier74:57:25+2:44:55Farm Frites
115F. Andreu74:57:33+2:45:03US Postal Service
116M. Apollonio74:59:15+2:46:45Vini Caldirola-Sodi
117M. Rittsel74:59:50+2:47:20Memory Card
118A. Langella74:59:58+2:47:28Crédit Agricole
119A. Johansen75:00:07+2:47:37Memory Card
120G. Gwiazdowski75:00:24+2:47:54Française des Jeux
121P. Deramé75:01:32+2:49:02Bonjour
122M. Bäckstedt75:04:18+2:51:48Crédit Agricole
123F. Bouyer75:04:23+2:51:53Bonjour
124P. Lino75:04:33+2:52:03Festina
125J. Blijlevens75:04:40+2:52:10Polti
126T. Hoffman75:04:45+2:52:15Memory Card
127R. McEwen75:07:08+2:54:38Farm Frites
128G. Van Bondt75:09:03+2:56:33Farm Frites
129F. Guesdon75:10:24+2:57:54Française des Jeux
130D. Nazon75:11:22+2:58:52Bonjour
131S. Baguet75:16:31+3:04:01Lotto
132F. León75:17:29+3:04:59Kelme
133S. Hinault75:18:45+3:06:15Crédit Agricole
134O. Perraudeau75:24:12+3:11:42Bonjour
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme16:40:29(17)
2Festina16:44:40+4:11(35)
3Telekom16:53:00+12:31(50)
4Lotto16:59:02+18:33(70)
5Banesto16:59:07+18:38(66)
6US Postal Service17:04:24+23:55(74)
7Mapei-Quick Step17:06:10+25:41(79)
8Polti17:08:46+28:17(92)
9Vini Caldirola-Sodi17:12:09+31:40(103)
10Mercatone Uno17:18:12+37:43(114)
11Rabobank17:18:20+37:51(107)
12Cofidis17:24:33+44:04(121)
13Bonjour17:26:31+46:02(134)
14Saeco17:26:45+46:16(114)
15AG2R17:28:33+48:04(130)
16ONCE17:30:59+50:30(138)
17Française des Jeux17:53:48+1:13:19(199)
18Farm Frites18:02:40+1:22:11(220)
19Crédit Agricole18:09:45+1:29:16(274)
20Memory Card18:09:45+1:29:16(306)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme216:54:01(1879)
2Banesto217:09:07+15:06(1677)
3Festina217:10:41+16:40(1060)
4Telekom217:49:37+55:36(986)
5Rabobank218:08:07+1:14:06(1542)
6Lotto218:13:45+1:19:44(1506)
7ONCE218:31:47+1:37:46(1418)
8US Postal Service218:40:35+1:46:34(1718)
9Mapei-Quick Step218:41:28+1:47:27(1206)
10Cofidis218:59:10+2:05:09(2284)
11Mercatone Uno219:02:24+2:08:23(1918)
12Polti219:02:54+2:08:53(1783)
13Saeco220:00:02+3:06:01(1979)
14Vini Caldirola-Sodi220:03:10+3:09:09(1941)
15Bonjour220:42:13+3:48:12(1859)
16AG2R221:41:20+4:47:19(2081)
17Crédit Agricole222:22:00+5:27:59(2032)
18Memory Card222:30:39+5:36:38(2579)
19Française des Jeux222:48:19+5:54:18(2158)
20Farm Frites223:33:05+6:39:04(2205)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
X. Jan22
P. Padrnos18
C. Agnolutto15
M. van Heeswijk15
D. Rous14
A. Kivilev13
J. Pascual12
K. Moerenhout12
S. Kjærgaard10
P. Van Hyfte9
M. Siboni8
M. Velo7
M. Mori7
A. Vinokourov6
D. Atienza6
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
A. Zülle10
R. Meier9
E. Zaina8
M. Pantani8
M. Bäckstedt7
B. Hamburger7
P. Luttenberger7
J. Durand4
J. Odriozola4
L. Jalabert3
J. García3
C. Vasseur3
B. Julich3
J. Heppner3
J. Arrieta2