Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2000 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 11 in 2000.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 219 km. Type: vlak. Datum: 11 Jul 2000

Snelheid: 42.87 km/h (in database), 42.972 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Dekker5:05:47Rabobank
2 S. Botero5:05:47Kelme
3 R. Verbrugghe5:10:38+4:51Lotto
4 D. Millar5:10:38+4:51Cofidis
5 F. Mancebo5:10:38+4:51Banesto
6 A. Vinokourov5:10:38+4:51Telekom
7 D. Etxebarria5:10:38+4:51ONCE
8 M. Aerts5:10:38+4:51Lotto
9 M. Bartoli5:10:38+4:51Mapei-Quick Step
10 E. Zabel5:10:52+5:05Telekom
11 G. Verheyen5:10:52+5:05Lotto
12 N. Mattan5:10:52+5:05Cofidis
13 F. Simon5:10:52+5:05Bonjour
14 M. Blaudzun5:10:52+5:05Memory Card
15 F. Rodriguez5:10:52+5:05Mapei-Quick Step
16 C. Moreau5:10:52+5:05Festina
17 F. Gougot5:10:52+5:05Crédit Agricole
18 R. Virenque5:10:52+5:05Polti
19 K. Van De Wouwer5:10:52+5:05Lotto
20 B. Julich5:10:52+5:05Crédit Agricole
21 P. Bettini5:10:52+5:05Mapei-Quick Step
22 M. Beltrán5:10:52+5:05Mapei-Quick Step
23 J. Ullrich5:10:52+5:05Telekom
24 L. Armstrong5:10:52+5:05US Postal Service
25 J. Beloki5:10:52+5:05Festina
26 L. Jalabert5:10:52+5:05ONCE
27 M. Wauters5:10:52+5:05Rabobank
28 M. Boogerd5:10:52+5:05Rabobank
29 P. Luttenberger5:10:52+5:05ONCE
30 A. Zülle5:10:52+5:05Banesto
31 N. Jalabert5:10:52+5:05ONCE
32 A. Olano5:10:52+5:05ONCE
33 D. Rous5:10:52+5:05Bonjour
34 D. Cañada5:10:52+5:05ONCE
35 D. Nardello5:10:52+5:05Mapei-Quick Step
36 F. Escartin5:10:52+5:05Kelme
37 D. Plaza5:10:52+5:05Festina
38 Á. Casero5:10:52+5:05Festina
39 R. Heras5:10:52+5:05Kelme
40 D. Baranowski5:10:52+5:05Banesto
41 A. Kivilev5:10:52+5:05AG2R
42 M. Velo5:10:52+5:05Mercatone Uno
43 M. Pantani5:10:52+5:05Mercatone Uno
44 S. Heulot5:10:52+5:05Française des Jeux
45 B. Hamburger5:10:52+5:05Memory Card
46 K. Livingston5:10:52+5:05US Postal Service
47 M. Serrano5:10:52+5:05ONCE
48 R. Forconi5:10:52+5:05Mercatone Uno
49 P. Savoldelli5:10:52+5:05Saeco
50 P. Padrnos5:10:52+5:05Saeco
51 L. Madouas5:10:52+5:05Festina
52 J. Jiménez5:10:52+5:05Banesto
53 E. Zaina5:10:52+5:05Mercatone Uno
54 T. Hamilton5:10:52+5:05US Postal Service
55 G. Guerini5:10:52+5:05Telekom
56 F. García5:10:52+5:05Festina
57 J. Robin5:10:52+5:05Bonjour
58 J. Otxoa5:10:52+5:05Kelme
59 P. Hervé5:10:52+5:05Polti
60 U. Bölts5:10:52+5:05Telekom
61 A. Tauler5:11:16+5:29Kelme
62 G. Niermann5:11:16+5:29Rabobank
63 R. Conti5:11:16+5:29Vini Caldirola-Sodi
64 S. Wesemann5:11:16+5:29Telekom
65 M. Peña5:11:16+5:29ONCE
66 M. den Bakker5:11:16+5:29Rabobank
67 W. Bénéteau5:11:16+5:29Bonjour
68 F. Sacchi5:11:16+5:29Polti
69 X. Jan5:11:16+5:29Française des Jeux
70 C. Mengin5:11:16+5:29Française des Jeux
71 K. Moerenhout5:11:16+5:29Farm Frites
72 E. Brignoli5:11:16+5:29Mercatone Uno
73 J. Vidal5:11:16+5:29Kelme
74 G. Fagnini5:11:20+5:33Telekom
75 S. Hinault5:12:06+6:19Crédit Agricole
76 A. Klier5:12:06+6:19Farm Frites
77 G. Maignan5:12:06+6:19AG2R
78 M. Lafis5:12:06+6:19Farm Frites
79 M. Podenzana5:12:06+6:19Mercatone Uno
80 J. Voigt5:12:06+6:19Crédit Agricole
81 P. Chanteur5:12:06+6:19AG2R
82 C. Peers5:12:06+6:19Cofidis
83 C. Vasseur5:12:06+6:19US Postal Service
84 M. Crepaldi5:12:06+6:19Polti
85 J. Pascual5:12:17+6:30Kelme
86 N. Larsen5:13:55+8:08Memory Card
87 J. Kirsipuu5:14:12+8:25AG2R
88 P. Deramé5:14:38+8:51Bonjour
89 F. Fontanelli5:14:38+8:51Mercatone Uno
90 L. van Bon5:16:03+10:16Rabobank
91 J. Boven5:16:03+10:16Rabobank
92 M. Bäckstedt5:16:03+10:16Crédit Agricole
93 G. Gwiazdowski5:16:03+10:16Française des Jeux
94 P. Van Hyfte5:16:03+10:16Lotto
95 J. Durand5:16:03+10:16Lotto
96 F. Andreu5:16:03+10:16US Postal Service
97 G. Hincapie5:16:03+10:16US Postal Service
98 B. Joachim5:16:03+10:16US Postal Service
99 M. Apollonio5:16:03+10:16Vini Caldirola-Sodi
100 W. McRae5:16:03+10:16Mapei-Quick Step
101 S. Baguet5:16:03+10:16Lotto
102 S. Knaven5:16:03+10:16Farm Frites
103 S. Borgheresi5:16:03+10:16Mercatone Uno
104 J. Blijlevens5:16:03+10:16Polti
105 O. Rodriguis5:16:03+10:16Banesto
106 L. Piepoli5:16:03+10:16Banesto
107 J. Hernández5:16:03+10:16Festina
108 J. García5:16:03+10:16Banesto
109 J. Odriozola5:16:03+10:16Banesto
110 J. Arrieta5:16:03+10:16Banesto
111 F. Høj5:16:03+10:16Française des Jeux
112 A. Piziks5:16:03+10:16Memory Card
113 R. McEwen5:18:12+12:25Farm Frites
114 A. Langella5:18:12+12:25Crédit Agricole
115 L. Aus5:18:12+12:25AG2R
116 F. Bouyer5:18:12+12:25Bonjour
117 D. Moncoutié5:18:12+12:25Cofidis
118 M. Zberg5:18:12+12:25Rabobank
119 M. Lelli5:18:12+12:25Cofidis
120 M. Lotz5:18:12+12:25Rabobank
121 A. Kasputis5:18:12+12:25AG2R
122 S. Demarbaix5:18:12+12:25Lotto
123 M. Rittsel5:18:12+12:25Memory Card
124 O. Perraudeau5:18:12+12:25Bonjour
125 D. Nazon5:18:12+12:25Bonjour
126 F. Guesdon5:18:12+12:25Française des Jeux
127 E. Magnien5:18:12+12:25Française des Jeux
128 D. Delrieu5:18:12+12:25AG2R
129 V. Ekimov5:18:12+12:25US Postal Service
130 G. Magnusson5:18:12+12:25Farm Frites
131 J. Heppner5:18:12+12:25Telekom
132 A. Morin5:18:12+12:25Crédit Agricole
133 D. Atienza5:18:12+12:25Saeco
134 A. Johansen5:18:12+12:25Memory Card
135 G. Trentin5:18:12+12:25Vini Caldirola-Sodi
136 S. Kjærgaard5:18:12+12:25US Postal Service
137 L. Dufaux5:18:12+12:25Saeco
138 R. Meier5:18:12+12:25Cofidis
139 G. Bortolami5:18:12+12:25Vini Caldirola-Sodi
140 M. Siboni5:18:12+12:25Mercatone Uno
141 A. Elli5:18:12+12:25Telekom
142 M. Mori5:18:12+12:25Saeco
143 C. Agnolutto5:18:12+12:25AG2R
144 B. Salmon5:18:12+12:25AG2R
145 M. van Heeswijk5:18:12+12:25Mapei-Quick Step
146 B. Voskamp5:18:12+12:25Polti
147 T. Hoffman5:18:12+12:25Memory Card
148 T. Steels5:18:12+12:25Mapei-Quick Step
149 S. Zanini5:18:12+12:25Mapei-Quick Step
150 R. Vainsteins5:18:12+12:25Vini Caldirola-Sodi
151 T. Marichal5:18:12+12:25Lotto
152 G. Van Bondt5:18:12+12:25Farm Frites
153 S. Commesso5:18:12+12:25Saeco
154 M. Radaelli5:20:38+14:51Vini Caldirola-Sodi
155 E. Cassani5:20:38+14:51Polti
156 M. Sandstød5:20:38+14:51Memory Card
157 F. León5:20:38+14:51Kelme
158 P. Lino5:20:42+14:55Festina
159 M. Scirea5:20:42+14:55Saeco
160 M. Wüst5:20:42+14:55Festina
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong44:35:22US Postal Service
2J. Ullrich44:39:36+4:14Telekom
3C. Moreau44:40:32+5:10Festina
4M. Wauters44:40:40+5:18Rabobank
5P. Luttenberger44:40:43+5:21ONCE
6J. Beloki44:40:45+5:23Festina
7M. Beltrán44:41:06+5:44Mapei-Quick Step
8J. Otxoa44:41:35+6:13Kelme
9J. Jiménez44:41:43+6:21Banesto
10Á. Casero44:42:17+6:55Festina
11R. Virenque44:42:21+6:59Polti
12M. Bartoli44:42:31+7:09Mapei-Quick Step
13A. Olano44:42:37+7:15ONCE
14A. Zülle44:42:44+7:22Banesto
15M. Boogerd44:42:55+7:33Rabobank
16R. Heras44:42:55+7:33Kelme
17F. Escartin44:42:56+7:34Kelme
18L. Jalabert44:43:23+8:01ONCE
19F. Mancebo44:43:29+8:07Banesto
20D. Nardello44:44:10+8:48Mapei-Quick Step
21N. Mattan44:45:13+9:51Cofidis
22K. Van De Wouwer44:45:14+9:52Lotto
23F. García44:45:41+10:19Festina
24M. Pantani44:45:56+10:34Mercatone Uno
25M. Serrano44:46:54+11:32ONCE
26A. Vinokourov44:47:01+11:39Telekom
27G. Guerini44:47:03+11:41Telekom
28D. Etxebarria44:47:13+11:51ONCE
29T. Hamilton44:47:35+12:13US Postal Service
30S. Botero44:47:37+12:15Kelme
31F. Gougot44:47:42+12:20Crédit Agricole
32D. Millar44:47:42+12:20Cofidis
33P. Savoldelli44:48:47+13:25Saeco
34M. Aerts44:48:58+13:36Lotto
35R. Verbrugghe44:49:18+13:56Lotto
36P. Hervé44:49:30+14:08Polti
37B. Julich44:49:33+14:11Crédit Agricole
38D. Cañada44:49:51+14:29ONCE
39B. Hamburger44:50:37+15:15Memory Card
40D. Baranowski44:50:39+15:17Banesto
41J. Arrieta44:50:44+15:22Banesto
42G. Niermann44:51:27+16:05Rabobank
43J. García44:53:14+17:52Banesto
44E. Zaina44:53:34+18:12Mercatone Uno
45R. Conti44:55:49+20:27Vini Caldirola-Sodi
46J. Robin44:55:53+20:31Bonjour
47E. Dekker44:56:02+20:40Rabobank
48A. Kivilev44:56:22+21:00AG2R
49R. Meier44:56:47+21:25Cofidis
50G. Trentin44:57:09+21:47Vini Caldirola-Sodi
51A. Tauler44:58:30+23:08Kelme
52L. Piepoli44:58:38+23:16Banesto
53J. Odriozola45:00:25+25:03Banesto
54G. Verheyen45:01:31+26:09Lotto
55K. Livingston45:01:40+26:18US Postal Service
56M. Peña45:01:40+26:18ONCE
57J. Heppner45:03:04+27:42Telekom
58S. Heulot45:03:05+27:43Française des Jeux
59U. Bölts45:03:22+28:00Telekom
60S. Wesemann45:04:00+28:38Telekom
61S. Commesso45:04:05+28:43Saeco
62L. Madouas45:04:09+28:47Festina
63J. Vidal45:04:30+29:08Kelme
64D. Plaza45:04:35+29:13Festina
65F. Sacchi45:04:39+29:17Polti
66R. Forconi45:04:41+29:19Mercatone Uno
67P. Chanteur45:05:07+29:45AG2R
68J. Durand45:06:00+30:38Lotto
69G. Hincapie45:06:56+31:34US Postal Service
70P. Bettini45:06:59+31:37Mapei-Quick Step
71M. Velo45:07:18+31:56Mercatone Uno
72N. Jalabert45:07:26+32:04ONCE
73C. Vasseur45:07:55+32:33US Postal Service
74E. Zabel45:08:01+32:39Telekom
75A. Elli45:08:17+32:55Telekom
76B. Voskamp45:08:59+33:37Polti
77J. Pascual45:09:02+33:40Kelme
78D. Rous45:09:40+34:18Bonjour
79V. Ekimov45:09:57+34:35US Postal Service
80J. Voigt45:10:02+34:40Crédit Agricole
81M. den Bakker45:10:15+34:53Rabobank
82F. Rodriguez45:10:17+34:55Mapei-Quick Step
83M. Lotz45:11:03+35:41Rabobank
84M. Blaudzun45:11:24+36:02Memory Card
85J. Boven45:11:41+36:19Rabobank
86E. Brignoli45:11:41+36:19Mercatone Uno
87S. Zanini45:12:22+37:00Mapei-Quick Step
88C. Peers45:13:04+37:42Cofidis
89M. Mori45:13:19+37:57Saeco
90G. Fagnini45:14:13+38:51Telekom
91L. van Bon45:14:47+39:25Rabobank
92G. Maignan45:14:55+39:33AG2R
93J. Hernández45:15:08+39:46Festina
94S. Knaven45:15:13+39:51Farm Frites
95A. Piziks45:15:20+39:58Memory Card
96W. Bénéteau45:15:29+40:07Bonjour
97W. McRae45:15:45+40:23Mapei-Quick Step
98L. Dufaux45:15:50+40:28Saeco
99M. Lafis45:15:51+40:29Farm Frites
100P. Padrnos45:16:10+40:48Saeco
101M. Sandstød45:16:19+40:57Memory Card
102C. Mengin45:16:30+41:08Française des Jeux
103N. Larsen45:16:30+41:08Memory Card
104T. Marichal45:17:14+41:52Lotto
105O. Rodriguis45:17:52+42:30Banesto
106M. Lelli45:17:52+42:30Cofidis
107B. Joachim45:18:09+42:47US Postal Service
108D. Atienza45:18:23+43:01Saeco
109D. Moncoutié45:18:32+43:10Cofidis
110M. Crepaldi45:18:38+43:16Polti
111S. Demarbaix45:18:50+43:28Lotto
112M. Podenzana45:18:58+43:36Mercatone Uno
113E. Magnien45:19:06+43:44Française des Jeux
114M. Rittsel45:19:11+43:49Memory Card
115F. Høj45:19:12+43:50Française des Jeux
116S. Kjærgaard45:19:12+43:50US Postal Service
117F. Simon45:19:54+44:32Bonjour
118M. Bäckstedt45:20:08+44:46Crédit Agricole
119F. Andreu45:20:32+45:10US Postal Service
120A. Klier45:20:46+45:24Farm Frites
121P. Van Hyfte45:21:51+46:29Lotto
122C. Agnolutto45:22:12+46:50AG2R
123M. Zberg45:22:32+47:10Rabobank
124M. van Heeswijk45:22:38+47:16Mapei-Quick Step
125F. Fontanelli45:22:46+47:24Mercatone Uno
126M. Siboni45:22:51+47:29Mercatone Uno
127A. Langella45:23:00+47:38Crédit Agricole
128M. Apollonio45:23:19+47:57Vini Caldirola-Sodi
129A. Morin45:23:21+47:59Crédit Agricole
130D. Delrieu45:24:03+48:41AG2R
131M. Radaelli45:24:03+48:41Vini Caldirola-Sodi
132A. Johansen45:24:11+48:49Memory Card
133G. Gwiazdowski45:24:28+49:06Française des Jeux
134J. Blijlevens45:24:43+49:21Polti
135L. Aus45:24:57+49:35AG2R
136A. Kasputis45:25:00+49:38AG2R
137P. Deramé45:25:05+49:43Bonjour
138R. Vainsteins45:25:09+49:47Vini Caldirola-Sodi
139M. Wüst45:25:25+50:03Festina
140K. Moerenhout45:25:27+50:05Farm Frites
141P. Lino45:25:28+50:06Festina
142G. Bortolami45:25:36+50:14Vini Caldirola-Sodi
143B. Salmon45:25:49+50:27AG2R
144T. Steels45:26:34+51:12Mapei-Quick Step
145G. Van Bondt45:26:40+51:18Farm Frites
146E. Cassani45:27:25+52:03Polti
147G. Magnusson45:27:46+52:24Farm Frites
148T. Hoffman45:27:47+52:25Memory Card
149S. Borgheresi45:27:50+52:28Mercatone Uno
150F. Bouyer45:28:27+53:05Bonjour
151D. Nazon45:28:49+53:27Bonjour
152R. McEwen45:29:03+53:41Farm Frites
153M. Scirea45:30:45+55:23Saeco
154O. Perraudeau45:32:36+57:14Bonjour
155X. Jan45:34:48+59:26Française des Jeux
156J. Kirsipuu45:37:25+1:02:03AG2R
157S. Hinault45:37:32+1:02:10Crédit Agricole
158S. Baguet45:38:14+1:02:52Lotto
159F. Guesdon45:38:15+1:02:53Française des Jeux
160F. León45:55:13+1:19:51Kelme
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank15:27:11(56)
2Kelme15:27:19+0:08(77)
3Lotto15:32:00+4:49(22)
4Telekom15:32:22+5:11(39)
5Mapei-Quick Step15:32:22+5:11(45)
6ONCE15:32:22+5:11(62)
7Banesto15:32:22+5:11(75)
8Festina15:32:36+5:25(78)
9Bonjour15:32:36+5:25(103)
10US Postal Service15:32:36+5:25(124)
11Mercatone Uno15:32:36+5:25(133)
12Polti15:33:00+5:49(145)
13Française des Jeux15:33:24+6:13(183)
14Cofidis15:33:36+6:25(98)
15Crédit Agricole15:33:50+6:39(112)
16AG2R15:35:04+7:53(199)
17Farm Frites15:35:28+8:17(225)
18Memory Card15:35:39+8:28(145)
19Saeco15:39:56+12:45(232)
20Vini Caldirola-Sodi15:45:31+18:20(297)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank133:42:51(1081)
2Banesto133:54:31+11:40(1327)
3Festina133:59:13+16:22(761)
4Kelme134:00:42+17:51(1621)
5Mapei-Quick Step134:01:44+18:53(644)
6Telekom134:03:43+20:52(690)
7ONCE134:05:40+22:49(948)
8Lotto134:10:42+27:51(1082)
9Cofidis134:22:58+40:07(1601)
10US Postal Service134:24:02+41:11(1258)
11Polti134:31:34+48:43(1293)
12Mercatone Uno134:37:58+55:07(1455)
13Saeco134:38:24+55:33(1287)
14Crédit Agricole134:47:17+1:04:26(1048)
15Memory Card134:58:02+1:15:11(1203)
16Française des Jeux135:07:43+1:24:52(1180)
17Vini Caldirola-Sodi135:11:07+1:28:16(1441)
18AG2R135:12:31+1:29:40(1217)
19Bonjour135:19:51+1:37:00(1233)
20Farm Frites135:43:32+2:00:41(1233)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Simon29
P. Padrnos27
C. Mengin24
A. Klier24
M. Podenzana23
G. Fagnini21
W. Bénéteau21
M. Crepaldi21
G. Maignan18
M. Blaudzun17
C. Peers16
S. Botero15
M. Lafis15
F. Fontanelli15
K. Moerenhout15
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
M. Sandstød22
P. Lino18
M. Radaelli18
A. Elli18
J. Arrieta18
M. Wüst17
B. Voskamp16
V. Ekimov15
M. Lotz14
E. Cassani13
T. Marichal13
R. Meier13
L. Dufaux12
M. Mori12
J. Durand12