Stand in het algemeen klassement

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2000 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 10 in 2000.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 205 km. Type: berg. Datum: 10 Jul 2000

Snelheid: 33.29 km/h (in database), 33.285 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Otxoa6:09:32Kelme
2 L. Armstrong6:10:14+0:42US Postal Service
3 J. Jiménez6:10:45+1:13Banesto
4 R. Virenque6:11:29+1:57Polti
5 M. Beltrán6:11:29+1:57Mapei-Quick Step
6 F. Escartin6:11:34+2:02Kelme
7 R. Heras6:11:34+2:02Kelme
8 C. Moreau6:12:37+3:05Festina
9 J. Beloki6:13:07+3:35Festina
10 A. Zülle6:13:19+3:47Banesto
11 F. Mancebo6:13:19+3:47Banesto
12 K. Van De Wouwer6:13:27+3:55Lotto
13 J. Ullrich6:13:33+4:01Telekom
14 M. Bartoli6:13:50+4:18Mapei-Quick Step
15 G. Verheyen6:14:24+4:52Lotto
16 D. Baranowski6:14:24+4:52Banesto
17 Á. Casero6:14:24+4:52Festina
18 M. Boogerd6:14:46+5:14Rabobank
19 P. Luttenberger6:14:46+5:14ONCE
20 D. Nardello6:15:16+5:44Mapei-Quick Step
21 M. Pantani6:15:24+5:52Mercatone Uno
22 N. Mattan6:16:41+7:09Cofidis
23 A. Olano6:16:58+7:26ONCE
24 P. Savoldelli6:16:58+7:26Saeco
25 M. Aerts6:16:58+7:26Lotto
26 F. García6:17:49+8:17Festina
27 P. Hervé6:18:12+8:40Polti
28 L. Jalabert6:18:17+8:45ONCE
29 G. Trentin6:18:17+8:45Vini Caldirola-Sodi
30 R. Verbrugghe6:18:17+8:45Lotto
31 D. Etxebarria6:18:48+9:16ONCE
32 A. Vinokourov6:19:32+10:00Telekom
33 B. Hamburger6:19:59+10:27Memory Card
34 M. Wauters6:19:59+10:27Rabobank
35 R. Meier6:20:10+10:38Cofidis
36 D. Millar6:20:23+10:51Cofidis
37 J. Pascual6:20:38+11:06Kelme
38 M. Serrano6:20:56+11:24ONCE
39 T. Hamilton6:21:34+12:02US Postal Service
40 L. Piepoli6:21:58+12:26Banesto
41 B. Julich6:22:12+12:40Crédit Agricole
42 J. García6:22:12+12:40Banesto
43 G. Guerini6:22:12+12:40Telekom
44 E. Zaina6:22:12+12:40Mercatone Uno
45 S. Botero6:22:12+12:40Kelme
46 G. Niermann6:22:19+12:47Rabobank
47 J. Robin6:22:28+12:56Bonjour
48 R. Conti6:22:49+13:17Vini Caldirola-Sodi
49 J. Arrieta6:22:59+13:27Banesto
50 D. Atienza6:23:30+13:58Saeco
51 D. Cañada6:24:33+15:01ONCE
52 E. Dekker6:24:40+15:08Rabobank
53 J. Odriozola6:24:50+15:18Banesto
54 A. Kivilev6:25:39+16:07AG2R
55 D. Moncoutié6:26:35+17:03Cofidis
56 J. Heppner6:26:54+17:22Telekom
57 A. Tauler6:27:10+17:38Kelme
58 F. Gougot6:28:04+18:32Crédit Agricole
59 S. Heulot6:30:23+20:51Française des Jeux
60 S. Montgomery6:30:23+20:51Française des Jeux
61 J. Gutiérrez6:31:24+21:52ONCE
62 L. Madouas6:31:37+22:05Festina
63 J. Vidal6:31:50+22:18Kelme
64 M. Lotz6:32:37+23:05Rabobank
65 R. Forconi6:32:50+23:18Mercatone Uno
66 F. Sacchi6:32:50+23:18Polti
67 S. Commesso6:33:27+23:55Saeco
68 V. Ekimov6:35:16+25:44US Postal Service
69 C. Vasseur6:35:16+25:44US Postal Service
70 M. Peña6:35:16+25:44ONCE
71 K. Livingston6:35:16+25:44US Postal Service
72 G. Hincapie6:35:16+25:44US Postal Service
73 U. Bölts6:35:16+25:44Telekom
74 S. Wesemann6:35:16+25:44Telekom
75 B. Voskamp6:35:16+25:44Polti
76 S. Zanini6:35:47+26:15Mapei-Quick Step
77 D. Plaza6:36:53+27:21Festina
78 S. Demarbaix6:36:59+27:27Lotto
79 L. Dufaux6:36:59+27:27Saeco
80 S. Kjærgaard6:36:59+27:27US Postal Service
81 T. Marichal6:37:18+27:46Lotto
82 P. Bettini6:37:53+28:21Mapei-Quick Step
83 M. Velo6:37:53+28:21Mercatone Uno
84 M. Mori6:37:53+28:21Saeco
85 J. Durand6:38:14+28:42Lotto
86 M. Sandstød6:39:54+30:22Memory Card
87 E. Zabel6:41:31+31:59Telekom
88 M. Lafis6:41:31+31:59Farm Frites
89 B. Joachim6:41:31+31:59US Postal Service
90 N. Jalabert6:41:31+31:59ONCE
91 M. Siboni6:41:31+31:59Mercatone Uno
92 W. Bénéteau6:41:31+31:59Bonjour
93 D. Rous6:41:31+31:59Bonjour
94 P. Van Hyfte6:41:31+31:59Lotto
95 M. Blaudzun6:41:31+31:59Memory Card
96 J. Hernández6:41:31+31:59Festina
97 P. Chanteur6:41:31+31:59AG2R
98 O. Rodriguis6:41:31+31:59Banesto
99 A. Elli6:41:31+31:59Telekom
100 M. Rittsel6:41:31+31:59Memory Card
101 W. McRae6:41:31+31:59Mapei-Quick Step
102 M. Crepaldi6:41:31+31:59Polti
103 E. Brignoli6:41:31+31:59Mercatone Uno
104 G. Fagnini6:41:31+31:59Telekom
105 C. Peers6:41:31+31:59Cofidis
106 P. Padrnos6:41:31+31:59Saeco
107 M. den Bakker6:41:31+31:59Rabobank
108 F. Høj6:41:31+31:59Française des Jeux
109 M. Lelli6:41:31+31:59Cofidis
110 J. Boven6:41:31+31:59Rabobank
111 L. van Bon6:42:43+33:11Rabobank
112 S. Borgheresi6:43:11+33:39Mercatone Uno
113 C. Mengin6:43:11+33:39Française des Jeux
114 M. van Heeswijk6:46:05+36:33Mapei-Quick Step
115 G. Bortolami6:46:05+36:33Vini Caldirola-Sodi
116 S. Knaven6:46:05+36:33Farm Frites
117 M. Apollonio6:46:05+36:33Vini Caldirola-Sodi
118 K. Moerenhout6:46:05+36:33Farm Frites
119 M. Radaelli6:46:05+36:33Vini Caldirola-Sodi
120 J. Voigt6:46:05+36:33Crédit Agricole
121 E. Magnien6:46:05+36:33Française des Jeux
122 M. Zberg6:46:05+36:33Rabobank
123 G. Gwiazdowski6:46:05+36:33Française des Jeux
124 F. León6:46:05+36:33Kelme
125 F. Simon6:46:05+36:33Bonjour
126 A. Morin6:46:05+36:33Crédit Agricole
127 A. Johansen6:46:05+36:33Memory Card
128 C. Agnolutto6:46:05+36:33AG2R
129 N. Larsen6:46:05+36:33Memory Card
130 D. Delrieu6:46:05+36:33AG2R
131 X. Jan6:46:05+36:33Française des Jeux
132 M. Podenzana6:46:05+36:33Mercatone Uno
133 J. Blijlevens6:46:05+36:33Polti
134 S. Baguet6:46:05+36:33Lotto
135 E. Cassani6:46:05+36:33Polti
136 G. Van Bondt6:46:05+36:33Farm Frites
137 T. Steels6:46:05+36:33Mapei-Quick Step
138 M. Scirea6:46:05+36:33Saeco
139 A. Klier6:46:05+36:33Farm Frites
140 F. Rodriguez6:46:05+36:33Mapei-Quick Step
141 A. Piziks6:46:05+36:33Memory Card
142 R. Vainsteins6:46:05+36:33Vini Caldirola-Sodi
143 T. Hoffman6:46:05+36:33Memory Card
144 F. Andreu6:46:05+36:33US Postal Service
145 A. Kasputis6:47:32+38:00AG2R
146 A. Langella6:47:32+38:00Crédit Agricole
147 F. Bouyer6:47:32+38:00Bonjour
148 G. Maignan6:47:32+38:00AG2R
149 L. Aus6:47:32+38:00AG2R
150 F. Fontanelli6:47:32+38:00Mercatone Uno
151 M. Bäckstedt6:47:32+38:00Crédit Agricole
152 S. Hinault6:47:32+38:00Crédit Agricole
153 J. Kirsipuu6:47:32+38:00AG2R
154 P. Lino6:47:32+38:00Festina
155 D. Nazon6:47:32+38:00Bonjour
156 B. Salmon6:47:32+38:00AG2R
157 P. Deramé6:47:32+38:00Bonjour
158 M. Wüst6:47:32+38:00Festina
159 G. Magnusson6:48:06+38:34Farm Frites
160 R. McEwen6:48:43+39:11Farm Frites
161 O. Perraudeau6:50:57+41:25Bonjour
162 F. Guesdon6:56:23+46:51Française des Jeux
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Armstrong39:24:30US Postal Service
2J. Ullrich39:28:44+4:14Telekom
3C. Moreau39:29:40+5:10Festina
4M. Wauters39:29:48+5:18Rabobank
5P. Luttenberger39:29:51+5:21ONCE
6J. Beloki39:29:53+5:23Festina
7M. Beltrán39:30:14+5:44Mapei-Quick Step
8J. Otxoa39:30:43+6:13Kelme
9J. Jiménez39:30:51+6:21Banesto
10Á. Casero39:31:25+6:55Festina
11R. Virenque39:31:29+6:59Polti
12A. Olano39:31:45+7:15ONCE
13A. Zülle39:31:52+7:22Banesto
14M. Bartoli39:31:53+7:23Mapei-Quick Step
15M. Boogerd39:32:03+7:33Rabobank
16R. Heras39:32:03+7:33Kelme
17F. Escartin39:32:04+7:34Kelme
18L. Jalabert39:32:31+8:01ONCE
19F. Mancebo39:32:51+8:21Banesto
20D. Nardello39:33:18+8:48Mapei-Quick Step
21N. Mattan39:34:21+9:51Cofidis
22K. Van De Wouwer39:34:22+9:52Lotto
23J. Arrieta39:34:41+10:11Banesto
24F. García39:34:49+10:19Festina
25M. Pantani39:35:04+10:34Mercatone Uno
26M. Serrano39:36:02+11:32ONCE
27G. Guerini39:36:11+11:41Telekom
28A. Vinokourov39:36:23+11:53Telekom
29D. Etxebarria39:36:35+12:05ONCE
30T. Hamilton39:36:43+12:13US Postal Service
31F. Gougot39:36:50+12:20Crédit Agricole
32D. Millar39:37:04+12:34Cofidis
33J. García39:37:11+12:41Banesto
34P. Savoldelli39:37:55+13:25Saeco
35M. Aerts39:38:20+13:50Lotto
36R. Meier39:38:35+14:05Cofidis
37P. Hervé39:38:38+14:08Polti
38B. Julich39:38:41+14:11Crédit Agricole
39R. Verbrugghe39:38:48+14:18Lotto
40G. Trentin39:38:57+14:27Vini Caldirola-Sodi
41D. Cañada39:38:59+14:29ONCE
42B. Hamburger39:39:45+15:15Memory Card
43D. Baranowski39:39:47+15:17Banesto
44G. Niermann39:40:11+15:41Rabobank
45S. Botero39:42:10+17:40Kelme
46L. Piepoli39:42:35+18:05Banesto
47E. Zaina39:42:42+18:12Mercatone Uno
48J. Odriozola39:44:22+19:52Banesto
49R. Conti39:44:33+20:03Vini Caldirola-Sodi
50J. Heppner39:44:52+20:22Telekom
51J. Robin39:45:01+20:31Bonjour
52A. Kivilev39:45:30+21:00AG2R
53S. Commesso39:45:53+21:23Saeco
54J. Gutiérrez39:46:27+21:57ONCE
55A. Tauler39:47:14+22:44Kelme
56J. Durand39:49:57+25:27Lotto
57A. Elli39:50:05+25:35Telekom
58M. Peña39:50:24+25:54ONCE
59G. Verheyen39:50:39+26:09Lotto
60B. Voskamp39:50:47+26:17Polti
61E. Dekker39:50:47+26:17Rabobank
62K. Livingston39:50:48+26:18US Postal Service
63G. Hincapie39:50:53+26:23US Postal Service
64V. Ekimov39:51:45+27:15US Postal Service
65S. Heulot39:52:13+27:43Française des Jeux
66S. Montgomery39:52:14+27:44Française des Jeux
67U. Bölts39:52:30+28:00Telekom
68S. Wesemann39:52:44+28:14Telekom
69M. Lotz39:52:51+28:21Rabobank
70P. Chanteur39:53:01+28:31AG2R
71J. Vidal39:53:14+28:44Kelme
72L. Madouas39:53:17+28:47Festina
73F. Sacchi39:53:23+28:53Polti
74D. Plaza39:53:43+29:13Festina
75R. Forconi39:53:49+29:19Mercatone Uno
76S. Zanini39:54:10+29:40Mapei-Quick Step
77M. Mori39:55:07+30:37Saeco
78J. Boven39:55:38+31:08Rabobank
79M. Sandstød39:55:41+31:11Memory Card
80C. Vasseur39:55:49+31:19US Postal Service
81P. Bettini39:56:07+31:37Mapei-Quick Step
82M. Velo39:56:26+31:56Mercatone Uno
83N. Jalabert39:56:34+32:04ONCE
84J. Pascual39:56:45+32:15Kelme
85E. Zabel39:57:13+32:43Telekom
86L. Dufaux39:57:38+33:08Saeco
87J. Voigt39:57:56+33:26Crédit Agricole
88L. van Bon39:58:44+34:14Rabobank
89D. Rous39:58:48+34:18Bonjour
90M. den Bakker39:58:59+34:29Rabobank
91T. Marichal39:59:02+34:32Lotto
92J. Hernández39:59:05+34:35Festina
93S. Knaven39:59:10+34:40Farm Frites
94A. Piziks39:59:17+34:47Memory Card
95F. Rodriguez39:59:25+34:55Mapei-Quick Step
96M. Lelli39:59:40+35:10Cofidis
97W. McRae39:59:42+35:12Mapei-Quick Step
98D. Atienza40:00:11+35:41Saeco
99D. Moncoutié40:00:20+35:50Cofidis
100E. Brignoli40:00:25+35:55Mercatone Uno
101M. Blaudzun40:00:32+36:02Memory Card
102S. Demarbaix40:00:38+36:08Lotto
103E. Magnien40:00:54+36:24Française des Jeux
104C. Peers40:00:58+36:28Cofidis
105M. Rittsel40:00:59+36:29Memory Card
106S. Kjærgaard40:01:00+36:30US Postal Service
107O. Rodriguis40:01:49+37:19Banesto
108B. Joachim40:02:06+37:36US Postal Service
109N. Larsen40:02:35+38:05Memory Card
110G. Maignan40:02:49+38:19AG2R
111G. Fagnini40:02:53+38:23Telekom
112F. Høj40:03:09+38:39Française des Jeux
113M. Radaelli40:03:25+38:55Vini Caldirola-Sodi
114M. Lafis40:03:45+39:15Farm Frites
115C. Agnolutto40:04:00+39:30AG2R
116M. Bäckstedt40:04:05+39:35Crédit Agricole
117W. Bénéteau40:04:13+39:43Bonjour
118M. Zberg40:04:20+39:50Rabobank
119M. van Heeswijk40:04:26+39:56Mapei-Quick Step
120F. Andreu40:04:29+39:59US Postal Service
121M. Siboni40:04:39+40:09Mercatone Uno
122M. Wüst40:04:43+40:13Festina
123P. Lino40:04:46+40:16Festina
124A. Langella40:04:48+40:18Crédit Agricole
125A. Morin40:05:09+40:39Crédit Agricole
126C. Mengin40:05:14+40:44Française des Jeux
127P. Padrnos40:05:18+40:48Saeco
128P. Van Hyfte40:05:48+41:18Lotto
129D. Delrieu40:05:51+41:21AG2R
130A. Johansen40:05:59+41:29Memory Card
131M. Crepaldi40:06:32+42:02Polti
132L. Aus40:06:45+42:15AG2R
133E. Cassani40:06:47+42:17Polti
134A. Kasputis40:06:48+42:18AG2R
135M. Podenzana40:06:52+42:22Mercatone Uno
136R. Vainsteins40:06:57+42:27Vini Caldirola-Sodi
137M. Apollonio40:07:16+42:46Vini Caldirola-Sodi
138G. Bortolami40:07:24+42:54Vini Caldirola-Sodi
139B. Salmon40:07:37+43:07AG2R
140F. Fontanelli40:08:08+43:38Mercatone Uno
141T. Steels40:08:22+43:52Mapei-Quick Step
142G. Gwiazdowski40:08:25+43:55Française des Jeux
143G. Van Bondt40:08:28+43:58Farm Frites
144A. Klier40:08:40+44:10Farm Frites
145J. Blijlevens40:08:40+44:10Polti
146F. Simon40:09:02+44:32Bonjour
147G. Magnusson40:09:34+45:04Farm Frites
148T. Hoffman40:09:35+45:05Memory Card
149M. Scirea40:10:03+45:33Saeco
150F. Bouyer40:10:15+45:45Bonjour
151P. Deramé40:10:27+45:57Bonjour
152D. Nazon40:10:37+46:07Bonjour
153R. McEwen40:10:51+46:21Farm Frites
154S. Borgheresi40:11:47+47:17Mercatone Uno
155K. Moerenhout40:14:11+49:41Farm Frites
156O. Perraudeau40:14:24+49:54Bonjour
157F. Guesdon40:19:43+55:13Française des Jeux
158S. Baguet40:22:11+57:41Lotto
159J. Kirsipuu40:23:13+58:43AG2R
160X. Jan40:23:32+59:02Française des Jeux
161S. Hinault40:25:26+1:00:56Crédit Agricole
162F. León40:34:35+1:10:05Kelme
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Kelme18:32:20(14)
2Banesto18:37:15+4:55(24)
3Festina18:40:08+7:48(34)
4Mapei-Quick Step18:40:35+8:15(39)
5Lotto18:44:49+12:29(52)
6ONCE18:50:01+17:41(70)
7Telekom18:55:17+22:57(88)
8Rabobank18:57:04+24:44(98)
9Cofidis18:57:14+24:54(93)
10Polti19:02:31+30:11(97)
11US Postal Service19:06:52+34:32(109)
12Mercatone Uno19:10:26+38:06(130)
13Saeco19:13:55+41:35(141)
14Vini Caldirola-Sodi19:27:11+54:51(192)
15Crédit Agricole19:36:21+1:04:01(219)
16Memory Card19:41:24+1:09:04(214)
17Française des Jeux19:42:17+1:09:57(227)
18Bonjour19:45:30+1:13:10(232)
19AG2R19:53:15+1:20:55(279)
20Farm Frites20:13:41+1:41:21(322)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank118:15:20(1025)
2Banesto118:22:09+6:49(1252)
3Festina118:26:37+11:17(683)
4Mapei-Quick Step118:29:22+14:02(599)
5Telekom118:31:21+16:01(651)
6Kelme118:33:11+17:51(1544)
7ONCE118:33:18+17:58(886)
8Lotto118:38:34+23:14(1060)
9Cofidis118:49:22+34:02(1503)
10US Postal Service118:51:26+36:06(1134)
11Saeco118:58:28+43:08(1055)
12Polti118:58:34+43:14(1148)
13Mercatone Uno119:05:22+50:02(1322)
14Crédit Agricole119:13:27+58:07(936)
15Memory Card119:22:23+1:07:03(1058)
16Vini Caldirola-Sodi119:25:36+1:10:16(1144)
17Française des Jeux119:34:19+1:18:59(997)
18AG2R119:37:27+1:22:07(1018)
19Bonjour119:47:15+1:31:55(1130)
20Farm Frites120:08:04+1:52:44(1008)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Otxoa114
D. Baranowski112
G. Verheyen107
E. Dekker95
K. Van De Wouwer91
J. Jiménez87
J. Robin85
R. Heras83
F. Escartin83
M. Aerts83
R. Virenque81
J. Pascual81
P. Savoldelli80
R. Conti77
M. Beltrán69
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
E. Magnien85
F. Rodriguez84
A. Piziks84
S. Knaven84
G. Maignan83
J. Voigt81
M. Bäckstedt77
M. Wüst75
P. Lino74
A. Langella73
N. Larsen71
P. Chanteur66
J. Boven65
N. Jalabert62
M. Radaelli59