Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1997 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 1997.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 262 km. Type: vlak. Datum: 07 Jul 1997

Snelheid: 40.538 km/h (in database), 40.538 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Cipollini6:27:47Saeco
2 E. Zabel6:27:47Telekom
3 J. Blijlevens6:27:47TVM
4 F. Moncassin6:27:47Gan
5 S. Utchakov6:27:47Polti
6 A. Baffi6:27:47US Postal Service
7 C. Lamour6:27:47La Mutuelle
8 H. Vogels6:27:47Gan
9 R. McEwen6:27:47Rabobank
10 M. Strazzer6:27:47Roslotto-ZG Mobili
11 M. Traversoni6:27:47Mercatone Uno
12 F. Baldato6:27:47MG-Technogym
13 D. Etxebarria6:27:47ONCE
14 A. Gontchenkov6:27:47Roslotto-ZG Mobili
15 D. Abduzhaparov6:27:47Lotto
16 F. Simon6:27:47Gan
17 C. Rinero6:27:47Cofidis
18 J. Planckaert6:27:47Lotto
19 R. Aldag6:27:47Telekom
20 L. Aus6:27:47Casino
21 E. Dekker6:27:47Rabobank
22 V. Fois6:27:47Mapei
23 B. Julich6:27:47Cofidis
24 F. Guesdon6:27:47Française des Jeux
25 C. Vasseur6:27:47Gan
26 P. Van Hyfte6:27:47Lotto
27 C. Mengin6:27:47Française des Jeux
28 N. Minali6:27:47Batik-Del Monte
29 P. Chanteur6:27:47Casino
30 D. Nelissen6:27:47Rabobank
31 T. Steels6:27:47Mapei
32 G. Hincapie6:27:47US Postal Service
33 M. Wauters6:27:47Lotto
34 R. Virenque6:27:47Festina
35 M. Jemison6:27:47US Postal Service
36 Z. Jaskula6:27:47Mapei
37 B. Hamburger6:27:47TVM
38 J. Ullrich6:27:47Telekom
39 D. Rebellin6:27:47Française des Jeux
40 L. Pillon6:27:47La Mutuelle
41 D. Rous6:27:47Festina
42 M. Arroyo6:27:47Big Mat-Auber
43 M. Gianetti6:27:47Française des Jeux
44 L. Brochard6:27:47Festina
45 J. Odriozola6:27:47Batik-Del Monte
46 S. Cueff6:27:47La Mutuelle
47 F. Fontanelli6:27:47MG-Technogym
48 J. Robin6:27:47US Postal Service
49 P. Lino6:27:47Big Mat-Auber
50 A. Olano6:27:47Banesto
51 L. van Bon6:27:47Rabobank
52 S. Heulot6:27:47Française des Jeux
53 G. Lombardi6:27:47Telekom
54 A. Tafi6:27:47Mapei
55 D. Sgnaolin6:27:47Roslotto-ZG Mobili
56 C. Boardman6:27:47Gan
57 M. Fincato6:27:47Roslotto-ZG Mobili
58 A. Peron6:27:47Française des Jeux
59 P. Luttenberger6:27:47Rabobank
60 M. Boogerd6:27:47Rabobank
61 M. Beltrán6:27:47Banesto
62 G. Fagnini6:27:47Saeco
63 D. Nardello6:27:47Mapei
64 L. Roux6:27:47TVM
65 A. Tchmil6:27:47Lotto
66 D. Frigo6:27:47Saeco
67 I. Gotti6:27:47Saeco
68 G. Totschnig6:27:47Telekom
69 L. Dufaux6:27:47Festina
70 F. Escartin6:27:47Kelme
71 S. Knaven6:27:47TVM
72 F. Vandenbroucke6:27:47Mapei
73 J. Heppner6:27:47Telekom
74 G. Tartaggia6:27:47Batik-Del Monte
75 L. Jalabert6:27:47ONCE
76 N. Stephens6:27:47Festina
77 S. O'Grady6:27:47Gan
78 E. Poli6:27:47Gan
79 B. Riis6:27:47Telekom
80 F. Gougot6:27:47Casino
81 R. Brasi6:27:47Polti
82 C. Agnolutto6:27:47Casino
83 F. Cabello6:27:47Kelme
84 V. Ekimov6:27:47US Postal Service
85 N. Loda6:27:47MG-Technogym
86 B. Cenghialta6:27:47Batik-Del Monte
87 T. Hoffman6:27:47TVM
88 V. Djavanian6:27:47Roslotto-ZG Mobili
89 M. Artunghi6:27:47Mercatone Uno
90 D. Baranowski6:27:47US Postal Service
91 T. Bourguignon6:27:47Big Mat-Auber
92 M. Zen6:27:47Roslotto-ZG Mobili
93 T. Rominger6:27:47Cofidis
94 C. Henn6:27:47Telekom
95 M. den Bakker6:27:47TVM
96 B. Voskamp6:27:47TVM
97 P. Gaumont6:27:47Cofidis
98 L. Leblanc6:27:47Polti
99 G. Bortolami6:27:47Festina
100 C. Moreau6:27:47Festina
101 A. Prétot6:27:47Gan
102 O. Rodriguis6:27:47Banesto
103 P. Jonker6:27:47Rabobank
104 L. Madouas6:27:47Lotto
105 E. Berzin6:27:47Batik-Del Monte
106 U. Bölts6:27:47Telekom
107 M. Tosatto6:27:47MG-Technogym
108 F. Benitez6:27:47Kelme
109 M. Zarrabeitia6:27:47ONCE
110 G. de Vries6:27:47Polti
111 P. Hervé6:27:47Festina
112 F. Frattini6:27:47Batik-Del Monte
113 P. Padrnos6:27:47Roslotto-ZG Mobili
114 L. Genty6:27:47Big Mat-Auber
115 B. Zberg6:27:47Mercatone Uno
116 J. Vidal6:27:47Kelme
117 P. Meinert6:27:47US Postal Service
118 W. Peeters6:27:47Mapei
119 P. Farazijn6:27:47Lotto
120 T. Hamilton6:27:47US Postal Service
121 J. Sierra6:27:47ONCE
122 J. Dojwa6:27:47La Mutuelle
123 F. Andreu6:27:47Cofidis
124 D. Delrieu6:27:47La Mutuelle
125 O. Camenzind6:27:47Mapei
126 F. Casagrande6:27:47Saeco
127 P. Van Petegem6:27:47TVM
128 J. Museeuw6:27:47Mapei
129 A. Morin6:27:47Big Mat-Auber
130 R. Järmann6:27:47Casino
131 A. Zülle6:27:47ONCE
132 J. Skibby6:27:47TVM
133 G. Rué6:27:47Gan
134 G. Guerini6:27:47Polti
135 M. Siboni6:27:47Mercatone Uno
136 M. Gualdi6:27:47Polti
137 M. Pantani6:27:47Mercatone Uno
138 J. Anti6:27:47La Mutuelle
139 A. Teteriouk6:27:47Lotto
140 I. Chaurreau6:27:47Polti
141 T. Schmidt6:27:47Roslotto-ZG Mobili
142 J. Laukka6:27:47Festina
143 G. Piovaccari6:27:47Mercatone Uno
144 J. De Los Angeles6:27:47Kelme
145 J. Arrieta6:27:47Banesto
146 O. Pelliccioli6:27:47Mercatone Uno
147 G. Simoni6:27:47MG-Technogym
148 M. Alonso6:27:47Banesto
149 M. Podenzana6:27:47Mercatone Uno
150 S. Blanco6:27:47Banesto
151 Á. Casero6:27:47Banesto
152 L. Desbiens6:27:47Cofidis
153 M. Bartoli6:27:47MG-Technogym
154 G. Furlan6:27:47Saeco
155 M. Saligari6:27:47Casino
156 A. Garmendia6:27:47ONCE
157 F. Mauleón6:27:47ONCE
158 A. Elli6:27:47Casino
159 P. Lance6:27:47Big Mat-Auber
160 P. Deramé6:27:47US Postal Service
161 E. Breukink6:27:47Rabobank
162 C. Finco6:27:47MG-Technogym
163 J. Jiménez6:27:47Banesto
164 A. Kasputis6:27:47Casino
165 K. Livingston6:27:47Cofidis
166 H. Buenahora6:27:47Kelme
167 B. Salmon6:27:47Lotto
168 D. Rault6:27:47La Mutuelle
169 C. Saugrain6:27:47Cofidis
170 G. Maignan6:27:47La Mutuelle
171 M. Crepaldi6:27:47Polti
172 F. Vanzella6:27:47Française des Jeux
173 J. Pascual6:27:47Kelme
174 J. García6:27:47Banesto
175 J. González6:27:47Kelme
176 M. Sciandri6:27:47Française des Jeux
177 A. Lecchi6:27:47MG-Technogym
178 R. Conti6:27:47Mercatone Uno
179 A. Brognara6:27:47Batik-Del Monte
180 M. García6:27:47ONCE
181 V. Kokorine6:27:47Roslotto-ZG Mobili
182 M. Lelli6:27:47Saeco
183 P. Buschor6:27:47Saeco
184 G. Valoti6:27:47Polti
185 I. Cuesta6:27:47ONCE
186 L. Scinto6:27:47MG-Technogym
187 R. Sørensen6:28:29+0:42Rabobank
188 J. Kirsipuu6:29:39+1:52Casino
189 N. Jalabert6:31:52+4:05Cofidis
190 G. Pierobon6:34:21+6:34Batik-Del Monte
191 P. Fornaciari6:34:21+6:34Saeco
192 T. Gouvenou6:36:07+8:20Big Mat-Auber
193 L. Colombo6:39:09+11:22Batik-Del Monte
194 G. Fraser6:39:09+11:22La Mutuelle
195 D. Nazon6:39:09+11:22Française des Jeux
196 L. Auger6:49:00+21:13Big Mat-Auber
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Cipollini11:15:30Saeco
2C. Boardman11:16:06+0:36Gan
3J. Ullrich11:16:08+0:38Telekom
4T. Rominger11:16:11+0:41Cofidis
5A. Olano11:16:16+0:46Banesto
6J. Blijlevens11:16:18+0:48TVM
7L. Jalabert11:16:18+0:48ONCE
8E. Zabel11:16:19+0:49Telekom
9T. Steels11:16:20+0:50Mapei
10S. Knaven11:16:21+0:51TVM
11F. Moncassin11:16:22+0:52Gan
12E. Dekker11:16:23+0:53Rabobank
13O. Camenzind11:16:23+0:53Mapei
14F. Vandenbroucke11:16:24+0:54Mapei
15J. Heppner11:16:25+0:55Telekom
16F. Andreu11:16:25+0:55Cofidis
17A. Kasputis11:16:27+0:57Casino
18A. Baffi11:16:28+0:58US Postal Service
19D. Nelissen11:16:30+1:00Rabobank
20P. Lino11:16:31+1:01Big Mat-Auber
21G. Hincapie11:16:33+1:03US Postal Service
22D. Nardello11:16:33+1:03Mapei
23M. den Bakker11:16:33+1:03TVM
24M. Tosatto11:16:33+1:03MG-Technogym
25P. Luttenberger11:16:35+1:05Rabobank
26D. Rebellin11:16:36+1:06Française des Jeux
27J. Odriozola11:16:37+1:07Batik-Del Monte
28A. Tafi11:16:37+1:07Mapei
29M. Fincato11:16:38+1:08Roslotto-ZG Mobili
30J. García11:16:39+1:09Banesto
31G. Totschnig11:16:41+1:11Telekom
32U. Bölts11:16:41+1:11Telekom
33M. Strazzer11:16:43+1:13Roslotto-ZG Mobili
34D. Etxebarria11:16:43+1:13ONCE
35F. Baldato11:16:43+1:13MG-Technogym
36S. O'Grady11:16:43+1:13Gan
37W. Peeters11:16:43+1:13Mapei
38F. Fontanelli11:16:44+1:14MG-Technogym
39G. Lombardi11:16:46+1:16Telekom
40O. Rodriguis11:16:46+1:16Banesto
41J. Robin11:16:47+1:17US Postal Service
42B. Cenghialta11:16:47+1:17Batik-Del Monte
43E. Poli11:16:48+1:18Gan
44G. Guerini11:16:48+1:18Polti
45L. Madouas11:16:49+1:19Lotto
46R. Virenque11:16:50+1:20Festina
47G. Fagnini11:16:50+1:20Saeco
48A. Brognara11:16:51+1:21Batik-Del Monte
49M. Traversoni11:16:52+1:22Mercatone Uno
50N. Minali11:16:55+1:25Batik-Del Monte
51F. Simon11:16:56+1:26Gan
52C. Rinero11:16:56+1:26Cofidis
53S. Cueff11:16:56+1:26La Mutuelle
54A. Prétot11:16:56+1:26Gan
55G. Rué11:16:56+1:26Gan
56P. Deramé11:16:56+1:26US Postal Service
57C. Vasseur11:16:57+1:27Gan
58N. Loda11:16:57+1:27MG-Technogym
59F. Gougot11:16:58+1:28Casino
60M. Zen11:17:01+1:31Roslotto-ZG Mobili
61R. McEwen11:17:04+1:34Rabobank
62E. Berzin11:17:09+1:39Batik-Del Monte
63P. Meinert11:17:11+1:41US Postal Service
64B. Riis11:17:19+1:49Telekom
65M. Zarrabeitia11:17:22+1:52ONCE
66G. Maignan11:17:23+1:53La Mutuelle
67L. Dufaux11:17:26+1:56Festina
68A. Teteriouk11:17:26+1:56Lotto
69P. Van Petegem11:17:27+1:57TVM
70H. Vogels11:17:28+1:58Gan
71M. Boogerd11:17:28+1:58Rabobank
72V. Ekimov11:17:29+1:59US Postal Service
73B. Zberg11:17:29+1:59Mercatone Uno
74A. Elli11:17:29+1:59Casino
75F. Benitez11:17:30+2:00Kelme
76R. Conti11:17:30+2:00Mercatone Uno
77A. Tchmil11:17:32+2:02Lotto
78P. Jonker11:17:33+2:03Rabobank
79M. Alonso11:17:33+2:03Banesto
80M. Sciandri11:17:33+2:03Française des Jeux
81M. Beltrán11:17:38+2:08Banesto
82T. Schmidt11:17:40+2:10Roslotto-ZG Mobili
83B. Julich11:17:41+2:11Cofidis
84R. Aldag11:17:42+2:12Telekom
85F. Escartin11:17:42+2:12Kelme
86R. Brasi11:17:42+2:12Polti
87L. Genty11:17:42+2:12Big Mat-Auber
88F. Casagrande11:17:42+2:12Saeco
89V. Kokorine11:17:42+2:12Roslotto-ZG Mobili
90M. Pantani11:17:43+2:13Mercatone Uno
91F. Vanzella11:17:43+2:13Française des Jeux
92M. Jemison11:17:44+2:14US Postal Service
93S. Heulot11:17:44+2:14Française des Jeux
94A. Zülle11:17:46+2:16ONCE
95H. Buenahora11:17:46+2:16Kelme
96I. Gotti11:17:47+2:17Saeco
97G. Tartaggia11:17:48+2:18Batik-Del Monte
98T. Hamilton11:17:48+2:18US Postal Service
99M. Saligari11:17:48+2:18Casino
100C. Mengin11:17:49+2:19Française des Jeux
101I. Chaurreau11:17:49+2:19Polti
102V. Djavanian11:17:50+2:20Roslotto-ZG Mobili
103A. Morin11:17:50+2:20Big Mat-Auber
104L. Scinto11:17:50+2:20MG-Technogym
105M. Lelli11:17:51+2:21Saeco
106L. Brochard11:17:52+2:22Festina
107D. Sgnaolin11:17:53+2:23Roslotto-ZG Mobili
108J. Anti11:17:53+2:23La Mutuelle
109A. Garmendia11:17:55+2:25ONCE
110E. Breukink11:17:55+2:25Rabobank
111L. Roux11:17:55+2:25TVM
112D. Delrieu11:17:55+2:25La Mutuelle
113A. Gontchenkov11:17:58+2:28Roslotto-ZG Mobili
114Á. Casero11:18:00+2:30Banesto
115F. Cabello11:18:01+2:31Kelme
116G. de Vries11:18:01+2:31Polti
117Z. Jaskula11:18:02+2:32Mapei
118P. Gaumont11:18:02+2:32Cofidis
119F. Frattini11:18:02+2:32Batik-Del Monte
120P. Farazijn11:18:02+2:32Lotto
121D. Rous11:18:03+2:33Festina
122B. Voskamp11:18:03+2:33TVM
123J. González11:18:03+2:33Kelme
124I. Cuesta11:18:04+2:34ONCE
125C. Agnolutto11:18:05+2:35Casino
126J. Pascual11:18:05+2:35Kelme
127D. Baranowski11:18:06+2:36US Postal Service
128P. Padrnos11:18:09+2:39Roslotto-ZG Mobili
129P. Chanteur11:18:10+2:40Casino
130P. Lance11:18:10+2:40Big Mat-Auber
131L. Desbiens11:18:11+2:41Cofidis
132C. Finco11:18:11+2:41MG-Technogym
133B. Hamburger11:18:15+2:45TVM
134L. Leblanc11:18:16+2:46Polti
135T. Hoffman11:18:16+2:46TVM
136G. Furlan11:18:16+2:46Saeco
137M. Gualdi11:18:17+2:47Polti
138A. Lecchi11:18:17+2:47MG-Technogym
139J. Museeuw11:18:18+2:48Mapei
140M. Crepaldi11:18:19+2:49Polti
141J. Planckaert11:18:20+2:50Lotto
142J. Sierra11:18:20+2:50ONCE
143J. Skibby11:18:23+2:53TVM
144P. Van Hyfte11:18:25+2:55Lotto
145L. Pillon11:18:25+2:55La Mutuelle
146M. Siboni11:18:25+2:55Mercatone Uno
147J. Jiménez11:18:25+2:55Banesto
148F. Mauleón11:18:26+2:56ONCE
149J. Laukka11:18:27+2:57Festina
150B. Salmon11:18:28+2:58Lotto
151S. Utchakov11:18:29+2:59Polti
152S. Blanco11:18:29+2:59Banesto
153J. De Los Angeles11:18:30+3:00Kelme
154M. Podenzana11:18:31+3:01Mercatone Uno
155K. Livingston11:18:31+3:01Cofidis
156M. Artunghi11:18:34+3:04Mercatone Uno
157O. Pelliccioli11:18:37+3:07Mercatone Uno
158C. Saugrain11:18:38+3:08Cofidis
159D. Rault11:18:45+3:15La Mutuelle
160A. Peron11:18:46+3:16Française des Jeux
161M. Gianetti11:18:46+3:16Française des Jeux
162D. Frigo11:18:47+3:17Saeco
163G. Simoni11:18:48+3:18MG-Technogym
164G. Piovaccari11:18:49+3:19Mercatone Uno
165L. van Bon11:18:59+3:29Rabobank
166G. Valoti11:19:05+3:35Polti
167N. Jalabert11:20:46+5:16Cofidis
168C. Moreau11:20:47+5:17Festina
169L. Aus11:20:51+5:21Casino
170M. Bartoli11:20:51+5:21MG-Technogym
171T. Bourguignon11:20:57+5:27Big Mat-Auber
172G. Bortolami11:21:04+5:34Festina
173R. Järmann11:21:04+5:34Casino
174N. Stephens11:21:08+5:38Festina
175C. Henn11:21:10+5:40Telekom
176J. Vidal11:21:17+5:47Kelme
177V. Fois11:21:18+5:48Mapei
178M. García11:21:18+5:48ONCE
179J. Arrieta11:21:23+5:53Banesto
180P. Hervé11:21:25+5:55Festina
181R. Sørensen11:21:27+5:57Rabobank
182J. Dojwa11:21:31+6:01La Mutuelle
183C. Lamour11:21:34+6:04La Mutuelle
184M. Arroyo11:21:42+6:12Big Mat-Auber
185P. Buschor11:24:02+8:32Saeco
186M. Wauters11:24:26+8:56Lotto
187F. Guesdon11:24:26+8:56Française des Jeux
188D. Abduzhaparov11:24:48+9:18Lotto
189L. Colombo11:28:01+12:31Batik-Del Monte
190G. Fraser11:28:03+12:33La Mutuelle
191G. Pierobon11:28:05+12:35Batik-Del Monte
192P. Fornaciari11:28:25+12:55Saeco
193T. Gouvenou11:29:33+14:03Big Mat-Auber
194J. Kirsipuu11:30:38+15:08Casino
195D. Nazon11:37:50+22:20Française des Jeux
196L. Auger11:39:37+24:07Big Mat-Auber
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Saeco19:23:01(129)
2Telekom19:23:09+0:08(59)
3TVM19:23:13+0:12(104)
4Gan19:23:21+0:20(28)
5Lotto19:23:21+0:20(59)
6Rabobank19:23:21+0:20(60)
7US Postal Service19:23:21+0:20(73)
8Roslotto-ZG Mobili19:23:21+0:20(79)
9Mapei19:23:21+0:20(89)
10Française des Jeux19:23:21+0:20(90)
11La Mutuelle19:23:21+0:20(93)
12Festina19:23:21+0:20(119)
13Casino19:23:21+0:20(129)
14Cofidis19:23:21+0:20(133)
15MG-Technogym19:23:21+0:20(144)
16Batik-Del Monte19:23:21+0:20(147)
17Big Mat-Auber19:23:21+0:20(182)
18Polti19:23:21+0:20(184)
19ONCE19:23:21+0:20(197)
20Banesto19:23:21+0:20(213)
21Mercatone Uno19:23:21+0:20(215)
22Kelme19:23:21+0:20(261)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom33:48:54(188)
2Rabobank33:49:03+0:09(159)
3Cofidis33:49:03+0:09(233)
4Gan33:49:10+0:16(162)
5US Postal Service33:49:12+0:18(223)
6Mapei33:49:14+0:20(214)
7TVM33:49:24+0:30(322)
8Batik-Del Monte33:49:24+0:30(364)
9Banesto33:49:30+0:36(452)
10MG-Technogym33:49:33+0:39(381)
11Roslotto-ZG Mobili33:49:35+0:41(326)
12ONCE33:49:53+0:59(363)
13Casino33:50:21+1:27(393)
14Saeco33:50:51+1:57(486)
15La Mutuelle33:50:56+2:02(478)
16Française des Jeux33:51:26+2:32(482)
17Festina33:51:36+2:42(401)
18Lotto33:51:37+2:43(441)
19Mercatone Uno33:51:44+2:50(630)
20Big Mat-Auber33:51:46+2:52(594)
21Polti33:51:51+2:57(611)
22Kelme33:52:22+3:28(639)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
E. Zabel11
J. Blijlevens9
M. Gualdi8
P. Van Hyfte7
M. Wauters7
F. Guesdon7
D. Abduzhaparov7
S. Cueff6
E. Breukink6
V. Fois6
P. Buschor6
V. Ekimov5
F. Escartin5
R. Brasi5
L. Pillon5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
L. Colombo158
G. Fraser157
N. Jalabert135
L. Auger49
T. Gouvenou13
R. Sørensen10
G. Pierobon5
F. Andreu4
O. Camenzind4
E. Dekker4
F. Vandenbroucke3
S. Knaven3
T. Steels3
P. Fornaciari2
J. Heppner2