Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1997 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 14 in 1997.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 148 km. Type: berg. Datum: 20 Jul 1997

Snelheid: 32.3 km/h (in database), 32.377 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. Virenque4:34:16Festina
2 J. Ullrich4:34:16Telekom
3 F. Escartin4:35:03+0:47Kelme
4 L. Dufaux4:35:35+1:19Festina
5 B. Riis4:35:40+1:24Telekom
6 M. Pantani4:37:22+3:06Mercatone Uno
7 F. Casagrande4:37:52+3:36Saeco
8 J. Jiménez4:38:06+3:50Banesto
9 A. Olano4:38:06+3:50Banesto
10 R. Conti4:38:57+4:41Mercatone Uno
11 P. Luttenberger4:41:29+7:13Rabobank
12 P. Lino4:42:17+8:01Big Mat-Auber
13 H. Buenahora4:44:41+10:25Kelme
14 B. Zberg4:45:14+10:58Mercatone Uno
15 U. Bölts4:45:14+10:58Telekom
16 O. Camenzind4:45:26+11:10Mapei
17 M. Fincato4:46:30+12:14Roslotto-ZG Mobili
18 B. Julich4:46:30+12:14Cofidis
19 M. Boogerd4:47:13+12:57Rabobank
20 C. Moreau4:47:13+12:57Festina
21 M. Beltrán4:47:37+13:21Banesto
22 J. Robin4:48:07+13:51US Postal Service
23 S. Heulot4:48:07+13:51Française des Jeux
24 D. Rous4:50:13+15:57Festina
25 P. Farazijn4:50:42+16:26Lotto
26 Á. Casero4:53:12+18:56Banesto
27 G. Totschnig4:55:26+21:10Telekom
28 P. Jonker4:57:16+23:00Rabobank
29 A. Morin4:57:16+23:00Big Mat-Auber
30 A. Tafi4:57:21+23:05Mapei
31 M. Podenzana4:57:21+23:05Mercatone Uno
32 M. Siboni4:57:21+23:05Mercatone Uno
33 Z. Jaskula4:57:21+23:05Mapei
34 C. Mengin4:57:21+23:05Française des Jeux
35 T. Bourguignon4:57:21+23:05Big Mat-Auber
36 K. Livingston4:57:21+23:05Cofidis
37 D. Nardello4:57:21+23:05Mapei
38 L. Brochard4:58:17+24:01Festina
39 G. Bortolami4:58:17+24:01Festina
40 P. Hervé4:58:17+24:01Festina
41 N. Stephens4:58:17+24:01Festina
42 J. Laukka4:58:17+24:01Festina
43 G. Guerini4:58:17+24:01Polti
44 E. Zabel4:59:02+24:46Telekom
45 A. Peron4:59:02+24:46Française des Jeux
46 J. Heppner4:59:02+24:46Telekom
47 R. Aldag4:59:02+24:46Telekom
48 V. Djavanian4:59:02+24:46Roslotto-ZG Mobili
49 J. Odriozola4:59:09+24:53Batik-Del Monte
50 E. Breukink4:59:09+24:53Rabobank
51 S. Blanco4:59:09+24:53Banesto
52 J. Pascual4:59:09+24:53Kelme
53 J. Sierra4:59:22+25:06ONCE
54 I. Chaurreau4:59:36+25:20Polti
55 L. Roux5:00:24+26:08TVM
56 T. Gouvenou5:01:26+27:10Big Mat-Auber
57 J. Arrieta5:03:27+29:11Banesto
58 O. Rodriguis5:03:27+29:11Banesto
59 G. Furlan5:03:27+29:11Saeco
60 M. Alonso5:03:27+29:11Banesto
61 L. Madouas5:03:27+29:11Lotto
62 T. Hamilton5:03:27+29:11US Postal Service
63 F. Vandenbroucke5:11:12+36:56Mapei
64 G. Fagnini5:11:12+36:56Saeco
65 R. Sørensen5:11:12+36:56Rabobank
66 E. Dekker5:11:12+36:56Rabobank
67 G. Lombardi5:11:12+36:56Telekom
68 M. Arroyo5:11:12+36:56Big Mat-Auber
69 F. Moncassin5:11:12+36:56Gan
70 G. Pierobon5:11:12+36:56Batik-Del Monte
71 N. Loda5:11:12+36:56MG-Technogym
72 F. Gougot5:11:12+36:56Casino
73 F. Cabello5:11:12+36:56Kelme
74 D. Baranowski5:11:12+36:56US Postal Service
75 J. Vidal5:11:12+36:56Kelme
76 P. Chanteur5:11:12+36:56Casino
77 P. Deramé5:11:12+36:56US Postal Service
78 P. Van Hyfte5:11:12+36:56Lotto
79 D. Rebellin5:11:12+36:56Française des Jeux
80 W. Peeters5:11:12+36:56Mapei
81 F. Benitez5:11:12+36:56Kelme
82 F. Vanzella5:11:12+36:56Française des Jeux
83 C. Henn5:11:12+36:56Telekom
84 S. Knaven5:11:12+36:56TVM
85 G. Tartaggia5:11:12+36:56Batik-Del Monte
86 B. Cenghialta5:11:12+36:56Batik-Del Monte
87 N. Jalabert5:11:12+36:56Cofidis
88 F. Mauleón5:11:12+36:56ONCE
89 M. Jemison5:11:12+36:56US Postal Service
90 G. Hincapie5:11:12+36:56US Postal Service
91 L. Jalabert5:11:12+36:56ONCE
92 D. Delrieu5:11:12+36:56La Mutuelle
93 F. Simon5:11:12+36:56Gan
94 J. De Los Angeles5:11:12+36:56Kelme
95 L. Auger5:11:12+36:56Big Mat-Auber
96 M. Artunghi5:11:12+36:56Mercatone Uno
97 A. Baffi5:11:12+36:56US Postal Service
98 H. Vogels5:11:12+36:56Gan
99 L. Aus5:11:12+36:56Casino
100 M. Zen5:11:12+36:56Roslotto-ZG Mobili
101 D. Sgnaolin5:11:12+36:56Roslotto-ZG Mobili
102 F. Guesdon5:11:12+36:56Française des Jeux
103 A. Elli5:11:12+36:56Casino
104 R. Järmann5:11:12+36:56Casino
105 O. Pelliccioli5:11:12+36:56Mercatone Uno
106 C. Vasseur5:11:12+36:56Gan
107 G. de Vries5:11:12+36:56Polti
108 L. Genty5:11:12+36:56Big Mat-Auber
109 M. Saligari5:11:12+36:56Casino
110 C. Agnolutto5:11:12+36:56Casino
111 M. Gianetti5:11:12+36:56Française des Jeux
112 A. Kasputis5:11:12+36:56Casino
113 D. Rault5:11:12+36:56La Mutuelle
114 M. Lelli5:11:12+36:56Saeco
115 P. Buschor5:11:12+36:56Saeco
116 M. Traversoni5:11:12+36:56Mercatone Uno
117 P. Meinert5:11:12+36:56US Postal Service
118 J. Skibby5:11:12+36:56TVM
119 M. den Bakker5:11:12+36:56TVM
120 J. Dojwa5:11:12+36:56La Mutuelle
121 V. Ekimov5:11:12+36:56US Postal Service
122 M. Sciandri5:11:12+36:56Française des Jeux
123 A. Garmendia5:11:12+36:56ONCE
124 T. Hoffman5:11:12+36:56TVM
125 J. González5:11:12+36:56Kelme
126 B. Salmon5:11:12+36:56Lotto
127 M. Zarrabeitia5:11:12+36:56ONCE
128 J. Museeuw5:11:12+36:56Mapei
129 F. Baldato5:11:12+36:56MG-Technogym
130 C. Finco5:11:12+36:56MG-Technogym
131 B. Voskamp5:11:12+36:56TVM
132 G. Simoni5:11:12+36:56MG-Technogym
133 C. Rinero5:11:12+36:56Cofidis
134 G. Piovaccari5:11:12+36:56Mercatone Uno
135 E. Poli5:11:12+36:56Gan
136 F. Andreu5:11:12+36:56Cofidis
137 I. Cuesta5:11:12+36:56ONCE
138 M. García5:11:12+36:56ONCE
139 N. Minali5:11:12+36:56Batik-Del Monte
140 L. Scinto5:11:12+36:56MG-Technogym
141 R. Brasi5:11:12+36:56Polti
142 A. Prétot5:11:12+36:56Gan
143 S. Cueff5:11:12+36:56La Mutuelle
144 A. Gontchenkov5:11:12+36:56Roslotto-ZG Mobili
145 S. O'Grady5:11:12+36:56Gan
146 M. Tosatto5:11:12+36:56MG-Technogym
147 P. Van Petegem5:11:12+36:56TVM
148 S. Utchakov5:11:12+36:56Polti
149 J. Blijlevens5:11:12+36:56TVM
150 G. Valoti5:11:12+36:56Polti
151 T. Schmidt5:11:12+36:56Roslotto-ZG Mobili
152 P. Gaumont5:11:12+36:56Cofidis
153 L. Desbiens5:11:12+36:56Cofidis
154 R. McEwen5:11:12+36:56Rabobank
155 M. Crepaldi5:11:12+36:56Polti

†: Te laat, maar jury staat toe verder te gaan.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. Ullrich71:00:26Telekom
2R. Virenque71:06:48+6:22Festina
3B. Riis71:11:32+11:06Telekom
4M. Pantani71:11:56+11:30Mercatone Uno
5A. Olano71:14:54+14:28Banesto
6F. Escartin71:15:49+15:23Kelme
7F. Casagrande71:16:58+16:32Saeco
8L. Dufaux71:20:31+20:05Festina
9J. Jiménez71:22:48+22:22Banesto
10R. Conti71:25:55+25:29Mercatone Uno
11P. Luttenberger71:27:26+27:00Rabobank
12O. Camenzind71:28:35+28:09Mapei
13B. Zberg71:31:23+30:57Mercatone Uno
14M. Fincato71:38:48+38:22Roslotto-ZG Mobili
15P. Lino71:40:02+39:36Big Mat-Auber
16M. Beltrán71:40:56+40:30Banesto
17J. Robin71:42:03+41:37US Postal Service
18M. Boogerd71:44:21+43:55Rabobank
19D. Nardello71:45:51+45:25Mapei
20H. Buenahora71:48:14+47:48Kelme
21J. Laukka71:50:52+50:26Festina
22C. Moreau71:51:22+50:56Festina
23L. Madouas71:51:47+51:21Lotto
24S. Heulot71:56:47+56:21Française des Jeux
25B. Julich71:57:17+56:51Cofidis
26A. Elli71:59:15+58:49Casino
27U. Bölts72:02:32+1:02:06Telekom
28C. Vasseur72:03:19+1:02:53Gan
29M. Siboni72:03:51+1:03:25Mercatone Uno
30L. Roux72:05:44+1:05:18TVM
31S. Blanco72:06:06+1:05:40Banesto
32K. Livingston72:06:26+1:06:00Cofidis
33F. Simon72:06:29+1:06:03Gan
34M. Podenzana72:06:51+1:06:25Mercatone Uno
35L. Brochard72:09:44+1:09:18Festina
36D. Rous72:10:23+1:09:57Festina
37L. Jalabert72:11:51+1:11:25ONCE
38P. Chanteur72:11:53+1:11:27Casino
39T. Bourguignon72:14:18+1:13:52Big Mat-Auber
40G. Bortolami72:16:17+1:15:51Festina
41J. Dojwa72:16:32+1:16:06La Mutuelle
42P. Farazijn72:17:07+1:16:41Lotto
43J. Pascual72:20:32+1:20:06Kelme
44P. Meinert72:20:50+1:20:24US Postal Service
45Á. Casero72:21:27+1:21:01Banesto
46P. Hervé72:22:55+1:22:29Festina
47R. Aldag72:23:42+1:23:16Telekom
48E. Breukink72:26:06+1:25:40Rabobank
49O. Rodriguis72:26:14+1:25:48Banesto
50G. Totschnig72:27:25+1:26:59Telekom
51J. Odriozola72:28:01+1:27:35Batik-Del Monte
52V. Ekimov72:29:40+1:29:14US Postal Service
53J. De Los Angeles72:30:22+1:29:56Kelme
54N. Stephens72:35:08+1:34:42Festina
55F. Gougot72:37:39+1:37:13Casino
56P. Jonker72:37:47+1:37:21Rabobank
57A. Tafi72:38:34+1:38:08Mapei
58M. Alonso72:40:43+1:40:17Banesto
59G. Guerini72:41:17+1:40:51Polti
60Z. Jaskula72:41:24+1:40:58Mapei
61M. Lelli72:42:27+1:42:01Saeco
62A. Peron72:42:59+1:42:33Française des Jeux
63C. Mengin72:43:33+1:43:07Française des Jeux
64T. Hamilton72:43:55+1:43:29US Postal Service
65E. Zabel72:44:14+1:43:48Telekom
66D. Delrieu72:46:27+1:46:01La Mutuelle
67B. Salmon72:47:50+1:47:24Lotto
68O. Pelliccioli72:47:58+1:47:32Mercatone Uno
69D. Rebellin72:49:28+1:49:02Française des Jeux
70M. Zarrabeitia72:53:00+1:52:34ONCE
71D. Sgnaolin72:55:35+1:55:09Roslotto-ZG Mobili
72M. Arroyo72:55:37+1:55:11Big Mat-Auber
73M. den Bakker72:56:24+1:55:58TVM
74G. Furlan72:56:39+1:56:13Saeco
75M. Zen72:56:43+1:56:17Roslotto-ZG Mobili
76F. Vandenbroucke72:57:20+1:56:54Mapei
77J. Heppner72:58:58+1:58:32Telekom
78M. Jemison72:59:29+1:59:03US Postal Service
79M. Sciandri72:59:29+1:59:03Française des Jeux
80A. Gontchenkov73:02:16+2:01:50Roslotto-ZG Mobili
81G. Piovaccari73:02:47+2:02:21Mercatone Uno
82A. Kasputis73:02:56+2:02:30Casino
83J. Arrieta73:03:28+2:03:02Banesto
84A. Garmendia73:03:38+2:03:12ONCE
85R. Sørensen73:03:48+2:03:22Rabobank
86J. Vidal73:04:31+2:04:05Kelme
87F. Benitez73:06:06+2:05:40Kelme
88I. Chaurreau73:07:12+2:06:46Polti
89D. Baranowski73:07:31+2:07:05US Postal Service
90E. Dekker73:07:58+2:07:32Rabobank
91J. Sierra73:08:16+2:07:50ONCE
92F. Andreu73:08:42+2:08:16Cofidis
93A. Morin73:09:28+2:09:02Big Mat-Auber
94B. Cenghialta73:11:09+2:10:43Batik-Del Monte
95F. Mauleón73:12:09+2:11:43ONCE
96I. Cuesta73:12:52+2:12:26ONCE
97J. González73:12:59+2:12:33Kelme
98S. O'Grady73:13:25+2:12:59Gan
99G. Tartaggia73:13:43+2:13:17Batik-Del Monte
100W. Peeters73:15:04+2:14:38Mapei
101T. Gouvenou73:16:06+2:15:40Big Mat-Auber
102H. Vogels73:16:58+2:16:32Gan
103F. Moncassin73:17:34+2:17:08Gan
104D. Rault73:18:08+2:17:42La Mutuelle
105R. McEwen73:19:30+2:19:04Rabobank
106N. Loda73:19:39+2:19:13MG-Technogym
107J. Skibby73:20:09+2:19:43TVM
108G. Fagnini73:20:11+2:19:45Saeco
109V. Djavanian73:20:26+2:20:00Roslotto-ZG Mobili
110F. Cabello73:20:39+2:20:13Kelme
111A. Prétot73:20:50+2:20:24Gan
112M. Artunghi73:21:12+2:20:46Mercatone Uno
113P. Van Hyfte73:21:31+2:21:05Lotto
114M. Gianetti73:23:11+2:22:45Française des Jeux
115G. Hincapie73:23:54+2:23:28US Postal Service
116N. Minali73:24:00+2:23:34Batik-Del Monte
117G. de Vries73:24:06+2:23:40Polti
118J. Blijlevens73:24:17+2:23:51TVM
119J. Museeuw73:24:25+2:23:59Mapei
120R. Järmann73:24:37+2:24:11Casino
121M. García73:24:50+2:24:24ONCE
122F. Guesdon73:24:55+2:24:29Française des Jeux
123M. Traversoni73:25:16+2:24:50Mercatone Uno
124F. Vanzella73:25:20+2:24:54Française des Jeux
125S. Knaven73:26:13+2:25:47TVM
126G. Lombardi73:26:31+2:26:05Telekom
127F. Baldato73:26:41+2:26:15MG-Technogym
128A. Baffi73:27:03+2:26:37US Postal Service
129M. Crepaldi73:27:03+2:26:37Polti
130G. Valoti73:28:06+2:27:40Polti
131C. Rinero73:28:14+2:27:48Cofidis
132C. Henn73:28:20+2:27:54Telekom
133C. Agnolutto73:28:33+2:28:07Casino
134L. Desbiens73:28:43+2:28:17Cofidis
135P. Van Petegem73:28:45+2:28:19TVM
136G. Simoni73:30:03+2:29:37MG-Technogym
137L. Genty73:30:14+2:29:48Big Mat-Auber
138C. Finco73:30:44+2:30:18MG-Technogym
139T. Hoffman73:32:10+2:31:44TVM
140L. Aus73:32:38+2:32:12Casino
141S. Utchakov73:34:07+2:33:41Polti
142L. Scinto73:35:03+2:34:37MG-Technogym
143B. Voskamp73:35:27+2:35:01TVM
144R. Brasi73:36:04+2:35:38Polti
145M. Tosatto73:36:30+2:36:04MG-Technogym
146P. Deramé73:36:39+2:36:13US Postal Service
147M. Saligari73:42:01+2:41:35Casino
148E. Poli73:44:06+2:43:40Gan
149N. Jalabert73:47:14+2:46:48Cofidis
150P. Buschor73:47:26+2:47:00Saeco
151T. Schmidt73:47:40+2:47:14Roslotto-ZG Mobili
152S. Cueff73:51:48+2:51:22La Mutuelle
153P. Gaumont73:59:44+2:59:18Cofidis
154L. Auger74:07:11+3:06:45Big Mat-Auber
155G. Pierobon74:08:01+3:07:35Batik-Del Monte
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom13:55:10(22)
2Festina13:57:04+1:54(25)
3Mercatone Uno14:01:33+6:23(30)
4Banesto14:03:49+8:39(38)
5Kelme14:18:53+23:43(68)
6Rabobank14:25:58+30:48(58)
7Big Mat-Auber14:36:54+41:44(76)
8Mapei14:40:08+44:58(79)
9Française des Jeux14:44:30+49:20(102)
10Saeco14:52:31+57:21(130)
11Cofidis14:55:03+59:53(141)
12Roslotto-ZG Mobili14:56:44+1:01:34(165)
13US Postal Service15:02:46+1:07:36(158)
14Lotto15:05:21+1:10:11(164)
15Polti15:09:05+1:13:55(204)
16Batik-Del Monte15:21:33+1:26:23(204)
17ONCE15:21:46+1:26:36(232)
18TVM15:22:48+1:27:38(257)
19Casino15:33:36+1:38:26(247)
20Gan15:33:36+1:38:26(260)
21La Mutuelle15:33:36+1:38:26(325)
22MG-Technogym15:33:36+1:38:26(330)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom213:46:49(903)
2Festina213:56:39+9:50(1203)
3Mercatone Uno214:00:19+13:30(1741)
4Banesto214:10:20+23:31(1541)
5Kelme214:58:42+1:11:53(2181)
6Mapei215:15:35+1:28:46(1294)
7Rabobank215:22:54+1:36:05(1217)
8Big Mat-Auber216:08:36+2:21:47(2314)
9US Postal Service216:12:11+2:25:22(1355)
10Lotto216:14:31+2:27:42(1818)
11Française des Jeux216:32:01+2:45:12(1867)
12Casino216:38:45+2:51:56(1712)
13Saeco216:38:47+2:51:58(2465)
14Cofidis216:45:02+2:58:13(1820)
15ONCE216:47:47+3:00:58(2413)
16Roslotto-ZG Mobili216:59:04+3:12:15(2067)
17Gan217:09:32+3:22:43(1266)
18TVM217:37:23+3:50:34(2187)
19La Mutuelle217:42:33+3:55:44(2751)
20Batik-Del Monte218:42:56+4:56:07(2462)
21Polti218:50:47+5:03:58(3223)
22MG-Technogym219:25:15+5:38:26(3458)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
V. Djavanian38
T. Gouvenou29
A. Morin24
J. Sierra18
I. Chaurreau17
J. Heppner15
G. Pierobon15
P. Gaumont14
L. Auger14
U. Bölts13
C. Mengin13
S. Cueff13
B. Julich12
N. Jalabert12
P. Buschor12
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
P. Chanteur12
L. Jalabert12
A. Elli12
J. Dojwa11
F. Simon11
C. Vasseur11
O. Pelliccioli10
B. Salmon10
D. Delrieu10
J. De Los Angeles10
V. Ekimov10
D. Rebellin8
P. Meinert8
L. Madouas8
M. Lelli7