Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1997 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 1997.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 192 km. Type: vlak. Datum: 06 Jul 1997

Snelheid: 41.145 km/h (in database), 41.145 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Cipollini4:39:59Saeco
2 T. Steels4:39:59Mapei
3 F. Moncassin4:39:59Gan
4 E. Zabel4:39:59Telekom
5 R. McEwen4:39:59Rabobank
6 N. Jalabert4:39:59Cofidis
7 G. Fraser4:39:59La Mutuelle
8 N. Minali4:39:59Batik-Del Monte
9 F. Simon4:39:59Gan
10 M. Traversoni4:39:59Mercatone Uno
11 M. Strazzer4:39:59Roslotto-ZG Mobili
12 J. Blijlevens4:39:59TVM
13 A. Baffi4:39:59US Postal Service
14 D. Etxebarria4:39:59ONCE
15 O. Rodriguis4:39:59Banesto
16 F. Andreu4:39:59Cofidis
17 A. Olano4:39:59Banesto
18 G. Hincapie4:39:59US Postal Service
19 F. Baldato4:39:59MG-Technogym
20 C. Rinero4:39:59Cofidis
21 P. Lino4:39:59Big Mat-Auber
22 L. Jalabert4:39:59ONCE
23 E. Dekker4:39:59Rabobank
24 F. Vandenbroucke4:39:59Mapei
25 N. Loda4:39:59MG-Technogym
26 A. Prétot4:39:59Gan
27 B. Cenghialta4:39:59Batik-Del Monte
28 M. Fincato4:39:59Roslotto-ZG Mobili
29 D. Nelissen4:39:59Rabobank
30 D. Rebellin4:39:59Française des Jeux
31 A. Tafi4:39:59Mapei
32 E. Poli4:39:59Gan
33 G. Rué4:39:59Gan
34 J. Odriozola4:39:59Batik-Del Monte
35 C. Boardman4:39:59Gan
36 P. Deramé4:39:59US Postal Service
37 O. Camenzind4:39:59Mapei
38 L. Madouas4:39:59Lotto
39 R. Virenque4:39:59Festina
40 F. Gougot4:39:59Casino
41 P. Luttenberger4:39:59Rabobank
42 G. Lombardi4:39:59Telekom
43 F. Fontanelli4:39:59MG-Technogym
44 J. Ullrich4:39:59Telekom
45 G. Guerini4:39:59Polti
46 G. Fagnini4:39:59Saeco
47 M. den Bakker4:39:59TVM
48 S. Cueff4:39:59La Mutuelle
49 U. Bölts4:39:59Telekom
50 J. Heppner4:39:59Telekom
51 C. Vasseur4:39:59Gan
52 J. Robin4:39:59US Postal Service
53 M. Zen4:39:59Roslotto-ZG Mobili
54 T. Rominger4:39:59Cofidis
55 M. Tosatto4:39:59MG-Technogym
56 D. Nardello4:39:59Mapei
57 A. Brognara4:39:59Batik-Del Monte
58 J. García4:39:59Banesto
59 A. Kasputis4:39:59Casino
60 S. Knaven4:39:59TVM
61 L. Colombo4:39:59Batik-Del Monte
62 S. O'Grady4:39:59Gan
63 G. Totschnig4:39:59Telekom
64 W. Peeters4:39:59Mapei
65 M. Saligari4:40:57+0:58Casino
66 G. Tartaggia4:40:57+0:58Batik-Del Monte
67 M. Jemison4:40:57+0:58US Postal Service
68 R. Aldag4:40:57+0:58Telekom
69 L. Dufaux4:40:57+0:58Festina
70 G. Furlan4:40:57+0:58Saeco
71 J. Planckaert4:40:57+0:58Lotto
72 I. Chaurreau4:40:57+0:58Polti
73 F. Casagrande4:40:57+0:58Saeco
74 T. Hamilton4:40:57+0:58US Postal Service
75 T. Schmidt4:40:57+0:58Roslotto-ZG Mobili
76 H. Buenahora4:40:57+0:58Kelme
77 B. Julich4:40:57+0:58Cofidis
78 E. Berzin4:40:57+0:58Batik-Del Monte
79 M. Boogerd4:40:57+0:58Rabobank
80 F. Frattini4:40:57+0:58Batik-Del Monte
81 M. Beltrán4:40:57+0:58Banesto
82 D. Delrieu4:40:57+0:58La Mutuelle
83 L. Genty4:40:57+0:58Big Mat-Auber
84 G. de Vries4:40:57+0:58Polti
85 A. Elli4:40:57+0:58Casino
86 B. Riis4:40:57+0:58Telekom
87 Á. Casero4:40:57+0:58Banesto
88 J. González4:40:57+0:58Kelme
89 P. Jonker4:40:57+0:58Rabobank
90 M. Alonso4:40:57+0:58Banesto
91 I. Gotti4:40:57+0:58Saeco
92 F. Escartin4:40:57+0:58Kelme
93 M. Zarrabeitia4:40:57+0:58ONCE
94 H. Vogels4:40:57+0:58Gan
95 B. Zberg4:40:57+0:58Mercatone Uno
96 J. Anti4:40:57+0:58La Mutuelle
97 G. Maignan4:40:57+0:58La Mutuelle
98 V. Ekimov4:40:57+0:58US Postal Service
99 M. Lelli4:40:57+0:58Saeco
100 A. Morin4:40:57+0:58Big Mat-Auber
101 F. Benitez4:40:57+0:58Kelme
102 M. Pantani4:40:57+0:58Mercatone Uno
103 D. Sgnaolin4:40:57+0:58Roslotto-ZG Mobili
104 A. Tchmil4:40:57+0:58Lotto
105 P. Meinert4:40:57+0:58US Postal Service
106 L. Roux4:40:57+0:58TVM
107 F. Vanzella4:40:57+0:58Française des Jeux
108 V. Djavanian4:40:57+0:58Roslotto-ZG Mobili
109 A. Teteriouk4:40:57+0:58Lotto
110 R. Conti4:40:57+0:58Mercatone Uno
111 V. Kokorine4:40:57+0:58Roslotto-ZG Mobili
112 M. Sciandri4:40:57+0:58Française des Jeux
113 R. Brasi4:40:57+0:58Polti
114 P. Farazijn4:40:57+0:58Lotto
115 S. Heulot4:40:57+0:58Française des Jeux
116 C. Mengin4:40:57+0:58Française des Jeux
117 P. Van Petegem4:40:57+0:58TVM
118 L. Scinto4:40:57+0:58MG-Technogym
119 M. Gualdi4:41:34+1:35Polti
120 O. Pelliccioli4:41:34+1:35Mercatone Uno
121 M. Gianetti4:41:34+1:35Française des Jeux
122 D. Rous4:41:34+1:35Festina
123 G. Valoti4:41:34+1:35Polti
124 J. Skibby4:41:34+1:35TVM
125 L. Leblanc4:41:34+1:35Polti
126 A. Zülle4:41:34+1:35ONCE
127 M. Siboni4:41:34+1:35Mercatone Uno
128 F. Mauleón4:41:34+1:35ONCE
129 P. Chanteur4:41:34+1:35Casino
130 B. Hamburger4:41:34+1:35TVM
131 A. Gontchenkov4:41:34+1:35Roslotto-ZG Mobili
132 D. Baranowski4:41:34+1:35US Postal Service
133 J. Laukka4:41:34+1:35Festina
134 J. Sierra4:41:34+1:35ONCE
135 P. Padrnos4:41:34+1:35Roslotto-ZG Mobili
136 I. Cuesta4:41:34+1:35ONCE
137 K. Livingston4:41:34+1:35Cofidis
138 J. Jiménez4:41:34+1:35Banesto
139 M. Artunghi4:41:34+1:35Mercatone Uno
140 A. Garmendia4:41:34+1:35ONCE
141 G. Piovaccari4:41:34+1:35Mercatone Uno
142 Z. Jaskula4:41:34+1:35Mapei
143 M. Podenzana4:41:34+1:35Mercatone Uno
144 L. Pillon4:41:34+1:35La Mutuelle
145 S. Utchakov4:41:34+1:35Polti
146 E. Breukink4:41:34+1:35Rabobank
147 S. Blanco4:41:34+1:35Banesto
148 P. Van Hyfte4:41:34+1:35Lotto
149 C. Saugrain4:41:34+1:35Cofidis
150 B. Voskamp4:41:34+1:35TVM
151 T. Hoffman4:41:34+1:35TVM
152 L. Desbiens4:41:34+1:35Cofidis
153 P. Lance4:41:34+1:35Big Mat-Auber
154 D. Rault4:41:34+1:35La Mutuelle
155 G. Simoni4:41:34+1:35MG-Technogym
156 L. Brochard4:41:34+1:35Festina
157 B. Salmon4:41:34+1:35Lotto
158 L. van Bon4:41:34+1:35Rabobank
159 J. Museeuw4:41:34+1:35Mapei
160 P. Gaumont4:41:34+1:35Cofidis
161 C. Agnolutto4:41:34+1:35Casino
162 L. Auger4:41:34+1:35Big Mat-Auber
163 D. Frigo4:41:34+1:35Saeco
164 C. Finco4:41:34+1:35MG-Technogym
165 A. Lecchi4:41:34+1:35MG-Technogym
166 J. De Los Angeles4:41:34+1:35Kelme
167 J. Pascual4:41:34+1:35Kelme
168 F. Cabello4:41:34+1:35Kelme
169 M. Crepaldi4:41:48+1:49Polti
170 A. Peron4:42:26+2:27Française des Jeux
171 V. Fois4:44:07+4:08Mapei
172 T. Bourguignon4:44:07+4:08Big Mat-Auber
173 J. Dojwa4:44:28+4:29La Mutuelle
174 T. Gouvenou4:44:28+4:29Big Mat-Auber
175 M. García4:44:28+4:29ONCE
176 M. Arroyo4:44:28+4:29Big Mat-Auber
177 R. Sørensen4:44:28+4:29Rabobank
178 L. Aus4:44:28+4:29Casino
179 J. Arrieta4:44:28+4:29Banesto
180 N. Stephens4:44:28+4:29Festina
181 J. Vidal4:44:28+4:29Kelme
182 P. Hervé4:44:28+4:29Festina
183 R. Järmann4:44:28+4:29Casino
184 C. Moreau4:44:28+4:29Festina
185 C. Henn4:44:28+4:29Telekom
186 P. Fornaciari4:44:28+4:29Saeco
187 G. Bortolami4:44:28+4:29Festina
188 C. Lamour4:44:28+4:29La Mutuelle
189 M. Bartoli4:44:28+4:29MG-Technogym
190 G. Pierobon4:44:54+4:55Batik-Del Monte
191 P. Buschor4:47:16+7:17Saeco
192 F. Guesdon4:47:34+7:35Française des Jeux
193 M. Wauters4:47:46+7:47Lotto
194 D. Abduzhaparov4:47:46+7:47Lotto
195 A. González4:47:46+7:47Kelme
196 D. Nazon4:49:17+9:18Française des Jeux
197 J. Kirsipuu4:52:09+12:10Casino
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Cipollini4:48:09Saeco
2C. Boardman4:48:19+0:10Gan
3J. Ullrich4:48:21+0:12Telekom
4T. Rominger4:48:24+0:15Cofidis
5A. Olano4:48:29+0:20Banesto
6T. Steels4:48:33+0:24Mapei
7S. Knaven4:48:34+0:25TVM
8E. Dekker4:48:36+0:27Rabobank
9O. Camenzind4:48:36+0:27Mapei
10L. Jalabert4:48:37+0:28ONCE
11F. Vandenbroucke4:48:37+0:28Mapei
12F. Andreu4:48:38+0:29Cofidis
13J. Heppner4:48:38+0:29Telekom
14F. Moncassin4:48:39+0:30Gan
15J. Blijlevens4:48:39+0:30TVM
16A. Kasputis4:48:40+0:31Casino
17A. Baffi4:48:41+0:32US Postal Service
18D. Nelissen4:48:43+0:34Rabobank
19E. Zabel4:48:44+0:35Telekom
20P. Lino4:48:44+0:35Big Mat-Auber
21G. Hincapie4:48:46+0:37US Postal Service
22M. den Bakker4:48:46+0:37TVM
23D. Nardello4:48:46+0:37Mapei
24P. Luttenberger4:48:48+0:39Rabobank
25M. Tosatto4:48:48+0:39MG-Technogym
26D. Rebellin4:48:49+0:40Française des Jeux
27A. Tafi4:48:50+0:41Mapei
28J. Odriozola4:48:50+0:41Batik-Del Monte
29M. Fincato4:48:51+0:42Roslotto-ZG Mobili
30J. García4:48:52+0:43Banesto
31L. Colombo4:48:52+0:43Batik-Del Monte
32N. Jalabert4:48:54+0:45Cofidis
33G. Fraser4:48:54+0:45La Mutuelle
34U. Bölts4:48:54+0:45Telekom
35G. Totschnig4:48:54+0:45Telekom
36M. Strazzer4:48:56+0:47Roslotto-ZG Mobili
37D. Etxebarria4:48:56+0:47ONCE
38F. Baldato4:48:56+0:47MG-Technogym
39S. O'Grady4:48:56+0:47Gan
40W. Peeters4:48:56+0:47Mapei
41F. Fontanelli4:48:57+0:48MG-Technogym
42O. Rodriguis4:48:59+0:50Banesto
43G. Lombardi4:48:59+0:50Telekom
44B. Cenghialta4:49:00+0:51Batik-Del Monte
45J. Robin4:49:00+0:51US Postal Service
46E. Poli4:49:01+0:52Gan
47G. Guerini4:49:01+0:52Polti
48L. Madouas4:49:02+0:53Lotto
49R. Virenque4:49:03+0:54Festina
50G. Fagnini4:49:03+0:54Saeco
51A. Brognara4:49:04+0:55Batik-Del Monte
52M. Traversoni4:49:07+0:58Mercatone Uno
53N. Minali4:49:08+0:59Batik-Del Monte
54F. Simon4:49:09+1:00Gan
55C. Rinero4:49:09+1:00Cofidis
56A. Prétot4:49:09+1:00Gan
57P. Deramé4:49:09+1:00US Postal Service
58G. Rué4:49:09+1:00Gan
59S. Cueff4:49:09+1:00La Mutuelle
60N. Loda4:49:10+1:01MG-Technogym
61C. Vasseur4:49:10+1:01Gan
62F. Gougot4:49:11+1:02Casino
63M. Zen4:49:14+1:05Roslotto-ZG Mobili
64R. McEwen4:49:17+1:08Rabobank
65E. Berzin4:49:22+1:13Batik-Del Monte
66P. Meinert4:49:24+1:15US Postal Service
67B. Riis4:49:32+1:23Telekom
68M. Zarrabeitia4:49:35+1:26ONCE
69G. Maignan4:49:38+1:29La Mutuelle
70L. Dufaux4:49:39+1:30Festina
71A. Teteriouk4:49:39+1:30Lotto
72P. Van Petegem4:49:40+1:31TVM
73M. Boogerd4:49:41+1:32Rabobank
74H. Vogels4:49:41+1:32Gan
75A. Elli4:49:42+1:33Casino
76B. Zberg4:49:42+1:33Mercatone Uno
77V. Ekimov4:49:42+1:33US Postal Service
78F. Benitez4:49:43+1:34Kelme
79R. Conti4:49:43+1:34Mercatone Uno
80A. Tchmil4:49:45+1:36Lotto
81M. Alonso4:49:46+1:37Banesto
82P. Jonker4:49:46+1:37Rabobank
83M. Sciandri4:49:46+1:37Française des Jeux
84M. Beltrán4:49:51+1:42Banesto
85T. Schmidt4:49:53+1:44Roslotto-ZG Mobili
86B. Julich4:49:54+1:45Cofidis
87R. Aldag4:49:55+1:46Telekom
88F. Casagrande4:49:55+1:46Saeco
89L. Genty4:49:55+1:46Big Mat-Auber
90F. Escartin4:49:55+1:46Kelme
91R. Brasi4:49:55+1:46Polti
92V. Kokorine4:49:55+1:46Roslotto-ZG Mobili
93M. Pantani4:49:56+1:47Mercatone Uno
94F. Vanzella4:49:56+1:47Française des Jeux
95M. Jemison4:49:57+1:48US Postal Service
96S. Heulot4:49:57+1:48Française des Jeux
97A. Zülle4:49:59+1:50ONCE
98H. Buenahora4:49:59+1:50Kelme
99I. Gotti4:50:00+1:51Saeco
100M. Saligari4:50:01+1:52Casino
101G. Tartaggia4:50:01+1:52Batik-Del Monte
102T. Hamilton4:50:01+1:52US Postal Service
103I. Chaurreau4:50:02+1:53Polti
104C. Mengin4:50:02+1:53Française des Jeux
105A. Morin4:50:03+1:54Big Mat-Auber
106V. Djavanian4:50:03+1:54Roslotto-ZG Mobili
107L. Scinto4:50:03+1:54MG-Technogym
108M. Lelli4:50:04+1:55Saeco
109L. Brochard4:50:05+1:56Festina
110J. Anti4:50:06+1:57La Mutuelle
111D. Sgnaolin4:50:06+1:57Roslotto-ZG Mobili
112A. Garmendia4:50:08+1:59ONCE
113D. Delrieu4:50:08+1:59La Mutuelle
114L. Roux4:50:08+1:59TVM
115A. Gontchenkov4:50:11+2:02Roslotto-ZG Mobili
116E. Breukink4:50:12+2:03Rabobank
117Á. Casero4:50:13+2:04Banesto
118F. Cabello4:50:14+2:05Kelme
119G. de Vries4:50:14+2:05Polti
120Z. Jaskula4:50:15+2:06Mapei
121P. Gaumont4:50:15+2:06Cofidis
122F. Frattini4:50:15+2:06Batik-Del Monte
123P. Farazijn4:50:15+2:06Lotto
124D. Rous4:50:16+2:07Festina
125B. Voskamp4:50:16+2:07TVM
126J. González4:50:16+2:07Kelme
127I. Cuesta4:50:17+2:08ONCE
128C. Agnolutto4:50:18+2:09Casino
129J. Pascual4:50:18+2:09Kelme
130D. Baranowski4:50:19+2:10US Postal Service
131P. Padrnos4:50:22+2:13Roslotto-ZG Mobili
132P. Chanteur4:50:23+2:14Casino
133P. Lance4:50:23+2:14Big Mat-Auber
134L. Desbiens4:50:24+2:15Cofidis
135C. Finco4:50:24+2:15MG-Technogym
136B. Hamburger4:50:28+2:19TVM
137L. Leblanc4:50:29+2:20Polti
138T. Hoffman4:50:29+2:20TVM
139G. Furlan4:50:29+2:20Saeco
140A. Lecchi4:50:30+2:21MG-Technogym
141J. Museeuw4:50:31+2:22Mapei
142M. Crepaldi4:50:32+2:23Polti
143J. Sierra4:50:33+2:24ONCE
144J. Planckaert4:50:33+2:24Lotto
145M. Gualdi4:50:34+2:25Polti
146J. Skibby4:50:36+2:27TVM
147L. Auger4:50:37+2:28Big Mat-Auber
148M. Siboni4:50:38+2:29Mercatone Uno
149J. Jiménez4:50:38+2:29Banesto
150L. Pillon4:50:38+2:29La Mutuelle
151P. Van Hyfte4:50:38+2:29Lotto
152F. Mauleón4:50:39+2:30ONCE
153J. Laukka4:50:40+2:31Festina
154B. Salmon4:50:41+2:32Lotto
155S. Utchakov4:50:42+2:33Polti
156S. Blanco4:50:42+2:33Banesto
157J. De Los Angeles4:50:43+2:34Kelme
158K. Livingston4:50:44+2:35Cofidis
159M. Podenzana4:50:44+2:35Mercatone Uno
160M. Artunghi4:50:47+2:38Mercatone Uno
161O. Pelliccioli4:50:50+2:41Mercatone Uno
162C. Saugrain4:50:51+2:42Cofidis
163D. Rault4:50:58+2:49La Mutuelle
164A. Peron4:50:59+2:50Française des Jeux
165M. Gianetti4:50:59+2:50Française des Jeux
166D. Frigo4:51:00+2:51Saeco
167G. Simoni4:51:01+2:52MG-Technogym
168G. Piovaccari4:51:02+2:53Mercatone Uno
169L. van Bon4:51:12+3:03Rabobank
170G. Valoti4:51:18+3:09Polti
171R. Sørensen4:52:58+4:49Rabobank
172C. Moreau4:53:00+4:51Festina
173L. Aus4:53:04+4:55Casino
174M. Bartoli4:53:04+4:55MG-Technogym
175T. Bourguignon4:53:10+5:01Big Mat-Auber
176R. Järmann4:53:17+5:08Casino
177G. Bortolami4:53:17+5:08Festina
178N. Stephens4:53:21+5:12Festina
179C. Henn4:53:23+5:14Telekom
180T. Gouvenou4:53:26+5:17Big Mat-Auber
181J. Vidal4:53:30+5:21Kelme
182M. García4:53:31+5:22ONCE
183V. Fois4:53:31+5:22Mapei
184J. Arrieta4:53:36+5:27Banesto
185P. Hervé4:53:38+5:29Festina
186G. Pierobon4:53:44+5:35Batik-Del Monte
187J. Dojwa4:53:44+5:35La Mutuelle
188C. Lamour4:53:47+5:38La Mutuelle
189M. Arroyo4:53:55+5:46Big Mat-Auber
190P. Fornaciari4:54:04+5:55Saeco
191P. Buschor4:56:15+8:06Saeco
192A. González4:56:37+8:28Kelme
193M. Wauters4:56:39+8:30Lotto
194F. Guesdon4:56:39+8:30Française des Jeux
195D. Abduzhaparov4:57:07+8:58Lotto
196D. Nazon4:58:41+10:32Française des Jeux
197J. Kirsipuu5:00:59+12:50Casino
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Mapei13:59:45(57)
2Gan13:59:49+0:04(38)
3Cofidis13:59:57+0:12(42)
4Rabobank13:59:57+0:12(57)
5US Postal Service13:59:57+0:12(67)
6Batik-Del Monte13:59:57+0:12(69)
7MG-Technogym13:59:57+0:12(87)
8Telekom13:59:57+0:12(90)
9Banesto13:59:57+0:12(90)
10Roslotto-ZG Mobili13:59:57+0:12(92)
11TVM13:59:57+0:12(119)
12Saeco14:00:35+0:50(117)
13ONCE14:00:55+1:10(129)
14La Mutuelle14:00:55+1:10(137)
15Casino14:00:55+1:10(164)
16Polti14:01:53+2:08(201)
17Big Mat-Auber14:01:53+2:08(204)
18Mercatone Uno14:01:53+2:08(207)
19Lotto14:01:53+2:08(213)
20Française des Jeux14:01:53+2:08(249)
21Festina14:02:30+2:45(230)
22Kelme14:02:51+3:06(256)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom14:25:33(129)
2Rabobank14:25:42+0:09(99)
3Cofidis14:25:42+0:09(100)
4Gan14:25:49+0:16(134)
5US Postal Service14:25:51+0:18(150)
6Mapei14:25:53+0:20(125)
7Batik-Del Monte14:26:03+0:30(217)
8TVM14:26:03+0:30(218)
9Banesto14:26:09+0:36(239)
10MG-Technogym14:26:12+0:39(237)
11Roslotto-ZG Mobili14:26:14+0:41(247)
12ONCE14:26:32+0:59(166)
13Casino14:27:00+1:27(264)
14Saeco14:27:30+1:57(357)
15La Mutuelle14:27:35+2:02(385)
16Française des Jeux14:28:05+2:32(392)
17Festina14:28:15+2:42(282)
18Lotto14:28:16+2:43(382)
19Mercatone Uno14:28:23+2:50(415)
20Big Mat-Auber14:28:25+2:52(412)
21Polti14:28:30+2:57(427)
22Kelme14:29:01+3:28(378)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Traversoni120
R. McEwen116
M. Zen110
F. Simon109
N. Loda108
C. Vasseur108
F. Gougot108
C. Rinero107
G. Rué106
A. Prétot105
N. Minali103
P. Deramé103
S. Cueff99
A. Brognara91
R. Virenque85
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
R. Sørensen164
C. Moreau162
M. Bartoli160
L. Aus158
A. Peron153
J. Kirsipuu124
A. González117
G. Pierobon117
M. Wauters114
R. Järmann113
G. Bortolami111
M. Crepaldi103
A. Garmendia100
L. Brochard100
N. Stephens98