Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 9 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 46 km. Type: berg. Datum: 08 Jul 1996

Snelheid: 39.019 km/h (in database), 39.020 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Riis1:10:44Telekom
2 L. Leblanc1:11:08+0:24Polti
3 R. Virenque1:11:10+0:26Festina
4 T. Rominger1:11:12+0:28Mapei
5 M. Indurain1:11:12+0:28Banesto
6 U. Bölts1:11:25+0:41Telekom
7 F. Escartin1:11:26+0:42Kelme
8 J. Ullrich1:11:28+0:44Telekom
9 P. Luttenberger1:11:30+0:46Carrera
10 A. Olano1:11:38+0:54Mapei
11 L. Piepoli1:11:38+0:54Refin
12 G. Guerini1:11:38+0:54Polti
13 J. Bruyneel1:11:46+1:02Rabobank
14 E. Berzin1:12:07+1:23Gewiss
15 M. Fernández1:12:14+1:30Mapei
16 L. Dufaux1:12:22+1:38Festina
17 M. Fincato1:12:29+1:45Roslotto-ZG Mobili
18 P. Ugrumov1:12:29+1:45Roslotto-ZG Mobili
19 O. Camenzind1:12:51+2:07Panaria
20 C. Boardman1:12:51+2:07Gan
21 S. Cattai1:12:51+2:07Roslotto-ZG Mobili
22 J. Jiménez1:13:08+2:24Banesto
23 P. Richard1:13:08+2:24MG-Technogym
24 A. Elli1:13:08+2:24MG-Technogym
25 L. Brochard1:13:15+2:31Festina
26 M. Lelli1:13:19+2:35Saeco
27 F. Frattini1:13:19+2:35Gewiss
28 P. Indurain1:13:24+2:40Banesto
29 A. González1:13:30+2:46Mapei
30 V. Aparicio1:13:30+2:46Banesto
31 V. Fois1:13:33+2:49Panaria
32 A. Garmendia1:13:35+2:51ONCE
33 V. Ekimov1:13:38+2:54Rabobank
34 P. Savoldelli1:13:56+3:12Roslotto-ZG Mobili
35 M. Donati1:14:06+3:22Saeco
36 E. Dekker1:14:13+3:29Rabobank
37 M. Boogerd1:14:13+3:29Rabobank
38 L. Madouas1:14:13+3:29Motorola
39 B. Hamburger1:14:13+3:29TVM
40 R. Aldag1:14:13+3:29Telekom
41 S. Uslamin1:14:13+3:29Refin
42 M. Della Vedova1:14:42+3:58Brescialat
43 I. Cuesta1:14:48+4:04ONCE
44 A. Zülle1:14:48+4:04ONCE
45 H. Díaz1:14:48+4:04ONCE
46 C. Moreau1:14:48+4:04Festina
47 P. Jonker1:14:48+4:04ONCE
48 P. Hervé1:14:48+4:04Festina
49 J. Arrieta1:14:48+4:04Banesto
50 J. Sierra1:14:48+4:04ONCE
51 E. Breukink1:14:48+4:04Rabobank
52 B. Voskamp1:14:48+4:04TVM
53 M. Bartoli1:14:48+4:04MG-Technogym
54 J. Skibby1:14:48+4:04TVM
55 J. Castelblanco1:14:48+4:04Kelme
56 P. Lino1:14:48+4:04Roslotto-ZG Mobili
57 J. Bourgeot1:14:56+4:12Agrigel-La Creuse
58 L. Genty1:14:59+4:15Aubervilliers
59 M. Fondriest1:15:09+4:25Roslotto-ZG Mobili
60 M. Siboni1:15:15+4:31Carrera
61 M. Podenzana1:15:15+4:31Carrera
62 C. Chiappucci1:15:15+4:31Carrera
63 B. Thibout1:15:42+4:58Motorola
64 M. den Bakker1:15:42+4:58TVM
65 A. Tafi1:15:53+5:09Mapei
66 F. Etxabe1:15:53+5:09Mapei
67 B. Cenghialta1:15:53+5:09Gewiss
68 L. Roux1:15:53+5:09TVM
69 J. Heppner1:15:53+5:09Telekom
70 V. Poulnikov1:16:46+6:02TVM
71 P. Fornaciari1:18:08+7:24Saeco
72 M. Gualdi1:18:08+7:24Polti
73 T. Gouvenou1:18:08+7:24Aubervilliers
74 M. Zen1:18:08+7:24Roslotto-ZG Mobili
75 F. Lemarchand1:18:08+7:24Gan
76 F. Cabello1:18:08+7:24Kelme
77 N. Stephens1:18:08+7:24ONCE
78 R. Järmann1:18:08+7:24MG-Technogym
79 F. García1:18:39+7:55Festina
80 J. Aguirre1:18:39+7:55Kelme
81 T. Laurent1:18:39+7:55Agrigel-La Creuse
82 T. Bourguignon1:18:39+7:55Aubervilliers
83 F. Muñoz1:18:39+7:55Kelme
84 O. Rodriguis1:18:39+7:55Banesto
85 Z. Spruch1:18:39+7:55Panaria
86 M. Alonso1:18:39+7:55Banesto
87 F. Baldato1:18:39+7:55MG-Technogym
88 J. Uriarte1:18:39+7:55Banesto
89 O. Pelliccioli1:18:39+7:55Carrera
90 J. Montoya1:18:39+7:55Motorola
91 M. Mauri1:18:39+7:55ONCE
92 R. Sørensen1:18:39+7:55Rabobank
93 W. Belli1:18:39+7:55Panaria
94 E. Zabel1:19:25+8:41Telekom
95 C. Henn1:19:25+8:41Telekom
96 B. Holm1:19:25+8:41Telekom
97 T. Steinhauser1:19:25+8:41Refin
98 F. Moncassin1:19:25+8:41Gan
99 L. Jalabert1:19:25+8:41ONCE
100 B. Boscardin1:20:24+9:40Festina
101 S. Sunderland1:21:50+11:06Lotto
102 W. Peeters1:21:50+11:06Mapei
103 F. Simon1:21:50+11:06Gan
104 P. Van Hyfte1:21:50+11:06Lotto
105 D. Abduzhaparov1:21:50+11:06Refin
106 A. Tchmil1:21:50+11:06Lotto
107 J. González1:21:50+11:06Kelme
108 O. Pumar1:21:50+11:06Brescialat
109 D. Perona1:21:50+11:06Gewiss
110 M. Lietti1:22:11+11:27MG-Technogym
111 M. Saligari1:22:11+11:27MG-Technogym
112 E. Poli1:22:11+11:27Saeco
113 A. Ferrigato1:22:11+11:27Roslotto-ZG Mobili
114 G. de Vries1:22:11+11:27Polti
115 R. Brasi1:22:11+11:27Polti
116 J. Vidal1:22:11+11:27Kelme
117 D. Rous1:22:11+11:27Gan
118 M. Piccoli1:22:11+11:27Brescialat
119 P. Lanfranchi1:22:11+11:27Mapei
120 P. Farazijn1:22:11+11:27Lotto
121 N. Mattan1:22:11+11:27Lotto
122 J. Museeuw1:22:11+11:27Mapei
123 F. Roscioli1:22:11+11:27Refin
124 C. Frattini1:22:11+11:27Brescialat
125 M. Sciandri1:22:11+11:27Motorola
126 F. Vanzella1:22:11+11:27Motorola
127 C. Vasseur1:22:11+11:27Gan
128 C. Salvato1:22:11+11:27Refin
129 M. Chiesa1:22:11+11:27Carrera
130 G. Hincapie1:22:11+11:27Motorola
131 F. Andreu1:22:11+11:27Motorola
132 G. Talmant1:22:11+11:27Aubervilliers
133 A. Piziks1:22:11+11:27Rabobank
134 D. Bottaro1:22:11+11:27Gewiss
135 I. Cerioli1:22:11+11:27Gewiss
136 D. Nelissen1:22:36+11:52Rabobank
137 O. Kozlitine1:25:49+15:05Lotto
138 T. Fleischer1:25:53+15:09Lotto
139 J. Durand1:27:01+16:17Agrigel-La Creuse
140 D. Imanaka1:27:01+16:17Polti
141 E. Magnien1:27:01+16:17Festina
142 M. Traversoni1:27:01+16:17Carrera
143 N. Minali1:27:01+16:17Gewiss
144 J. Colotti1:27:01+16:17Agrigel-La Creuse
145 F. Guesdon1:27:01+16:17Polti
146 A. Bertolini1:27:01+16:17Brescialat
147 D. Arnould1:27:01+16:17Agrigel-La Creuse
148 A. Baronti1:27:01+16:17Panaria
149 M. Lesniewski1:27:01+16:17Aubervilliers
150 F. Bouyer1:27:01+16:17Agrigel-La Creuse
151 M. Wauters1:27:01+16:17Lotto
152 J. Masdupuy1:27:01+16:17Agrigel-La Creuse
153 J. Blijlevens1:27:01+16:17TVM
154 T. Marie1:27:01+16:17Agrigel-La Creuse
155 S. Biasci1:27:01+16:17Saeco
156 P. Van Petegem1:27:01+16:17TVM
157 D. Baldinger1:27:01+16:17Polti
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis42:51:13Telekom
2E. Berzin42:51:53+0:40Gewiss
3T. Rominger42:52:06+0:53Mapei
4A. Olano42:52:09+0:56Mapei
5J. Ullrich42:52:51+1:38Telekom
6P. Luttenberger42:53:51+2:38Carrera
7R. Virenque42:54:52+3:39Festina
8M. Indurain42:55:31+4:18Banesto
9F. Escartin42:56:02+4:49Kelme
10L. Dufaux42:56:16+5:03Festina
11P. Ugrumov42:56:40+5:27Roslotto-ZG Mobili
12L. Leblanc42:58:21+7:08Polti
13A. Zülle42:59:40+8:27ONCE
14U. Bölts42:59:56+8:43Telekom
15A. Garmendia43:00:20+9:07ONCE
16L. Piepoli43:01:17+10:04Refin
17B. Hamburger43:01:45+10:32TVM
18J. Bruyneel43:02:01+10:48Rabobank
19M. Fernández43:02:17+11:04Mapei
20V. Ekimov43:03:05+11:52Rabobank
21S. Cattai43:09:49+18:36Roslotto-ZG Mobili
22M. Fincato43:09:54+18:41Roslotto-ZG Mobili
23M. Bartoli43:11:07+19:54MG-Technogym
24M. Boogerd43:11:27+20:14Rabobank
25A. Elli43:11:58+20:45MG-Technogym
26P. Jonker43:12:07+20:54ONCE
27A. González43:12:11+20:58Mapei
28L. Brochard43:15:28+24:15Festina
29J. Skibby43:15:49+24:36TVM
30J. Arrieta43:16:44+25:31Banesto
31L. Jalabert43:17:05+25:52ONCE
32L. Madouas43:17:09+25:56Motorola
33P. Lino43:17:29+26:16Roslotto-ZG Mobili
34V. Poulnikov43:20:34+29:21TVM
35J. Sierra43:21:37+30:24ONCE
36M. Lelli43:22:37+31:24Saeco
37C. Boardman43:23:21+32:08Gan
38W. Belli43:23:24+32:11Panaria
39V. Aparicio43:25:43+34:30Banesto
40O. Camenzind43:26:37+35:24Panaria
41J. Jiménez43:27:40+36:27Banesto
42R. Sørensen43:27:49+36:36Rabobank
43H. Díaz43:29:56+38:43ONCE
44P. Hervé43:31:27+40:14Festina
45G. Guerini43:31:39+40:26Polti
46P. Indurain43:33:49+42:36Banesto
47M. Mauri43:34:24+43:11ONCE
48J. Montoya43:34:28+43:15Motorola
49P. Richard43:35:12+43:59MG-Technogym
50C. Moreau43:36:05+44:52Festina
51P. Savoldelli43:37:01+45:48Roslotto-ZG Mobili
52O. Rodriguis43:38:04+46:51Banesto
53J. Bourgeot43:38:11+46:58Agrigel-La Creuse
54V. Fois43:39:26+48:13Panaria
55M. Donati43:39:32+48:19Saeco
56L. Genty43:40:08+48:55Aubervilliers
57C. Chiappucci43:40:12+48:59Carrera
58R. Aldag43:40:37+49:24Telekom
59J. Heppner43:40:40+49:27Telekom
60E. Dekker43:41:18+50:05Rabobank
61F. Baldato43:42:21+51:08MG-Technogym
62M. Piccoli43:42:46+51:33Brescialat
63B. Voskamp43:42:55+51:42TVM
64R. Järmann43:43:01+51:48MG-Technogym
65M. Fondriest43:43:10+51:57Roslotto-ZG Mobili
66M. den Bakker43:43:11+51:58TVM
67E. Breukink43:43:12+51:59Rabobank
68A. Tafi43:43:53+52:40Mapei
69D. Perona43:44:00+52:47Gewiss
70B. Cenghialta43:44:29+53:16Gewiss
71M. Gualdi43:44:34+53:21Polti
72C. Henn43:44:35+53:22Telekom
73B. Thibout43:45:00+53:47Motorola
74E. Zabel43:45:01+53:48Telekom
75Z. Spruch43:45:27+54:14Panaria
76F. Etxabe43:45:45+54:32Mapei
77P. Fornaciari43:46:14+55:01Saeco
78B. Boscardin43:46:21+55:08Festina
79M. Siboni43:47:00+55:47Carrera
80M. Della Vedova43:47:16+56:03Brescialat
81T. Laurent43:47:29+56:16Agrigel-La Creuse
82F. Cabello43:47:42+56:29Kelme
83J. Uriarte43:47:44+56:31Banesto
84A. Ferrigato43:47:55+56:42Roslotto-ZG Mobili
85F. Moncassin43:48:00+56:47Gan
86C. Vasseur43:48:07+56:54Gan
87J. Museeuw43:48:29+57:16Mapei
88M. Zen43:48:34+57:21Roslotto-ZG Mobili
89D. Nelissen43:48:35+57:22Rabobank
90A. Tchmil43:48:52+57:39Lotto
91M. Sciandri43:48:52+57:39Motorola
92D. Rous43:48:55+57:42Gan
93B. Holm43:49:37+58:24Telekom
94O. Pelliccioli43:49:38+58:25Carrera
95M. Alonso43:49:55+58:42Banesto
96P. Lanfranchi43:50:12+58:59Mapei
97N. Stephens43:50:32+59:19ONCE
98L. Roux43:51:03+59:50TVM
99I. Cuesta43:51:15+1:00:02ONCE
100R. Brasi43:51:23+1:00:10Polti
101M. Saligari43:51:36+1:00:23MG-Technogym
102S. Uslamin43:51:37+1:00:24Refin
103F. Vanzella43:51:59+1:00:46Motorola
104C. Frattini43:52:12+1:00:59Brescialat
105O. Pumar43:52:25+1:01:12Brescialat
106T. Bourguignon43:52:29+1:01:16Aubervilliers
107F. García43:54:05+1:02:52Festina
108W. Peeters43:54:15+1:03:02Mapei
109J. Castelblanco43:54:19+1:03:06Kelme
110M. Podenzana43:54:27+1:03:14Carrera
111J. Vidal43:55:23+1:04:10Kelme
112E. Magnien43:56:44+1:05:31Festina
113F. Frattini43:57:58+1:06:45Gewiss
114D. Baldinger43:58:58+1:07:45Polti
115M. Lietti43:59:11+1:07:58MG-Technogym
116M. Traversoni43:59:43+1:08:30Carrera
117J. Aguirre43:59:55+1:08:42Kelme
118T. Gouvenou43:59:56+1:08:43Aubervilliers
119F. Lemarchand44:02:29+1:11:16Gan
120F. Guesdon44:02:53+1:11:40Polti
121F. Muñoz44:03:08+1:11:55Kelme
122J. González44:04:20+1:13:07Kelme
123G. de Vries44:04:50+1:13:37Polti
124C. Salvato44:05:01+1:13:48Refin
125F. Simon44:05:18+1:14:05Gan
126A. Baronti44:05:39+1:14:26Panaria
127D. Bottaro44:05:45+1:14:32Gewiss
128O. Kozlitine44:05:54+1:14:41Lotto
129S. Sunderland44:06:52+1:15:39Lotto
130P. Van Hyfte44:07:39+1:16:26Lotto
131P. Farazijn44:07:44+1:16:31Lotto
132G. Hincapie44:07:59+1:16:46Motorola
133A. Piziks44:08:11+1:16:58Rabobank
134T. Fleischer44:08:46+1:17:33Lotto
135I. Cerioli44:08:49+1:17:36Gewiss
136J. Blijlevens44:09:31+1:18:18TVM
137J. Durand44:09:37+1:18:24Agrigel-La Creuse
138M. Chiesa44:12:16+1:21:03Carrera
139M. Wauters44:12:25+1:21:12Lotto
140T. Steinhauser44:12:46+1:21:33Refin
141G. Talmant44:14:20+1:23:07Aubervilliers
142N. Minali44:14:35+1:23:22Gewiss
143N. Mattan44:14:35+1:23:22Lotto
144J. Colotti44:15:20+1:24:07Agrigel-La Creuse
145D. Abduzhaparov44:15:28+1:24:15Refin
146F. Andreu44:17:42+1:26:29Motorola
147E. Poli44:18:00+1:26:47Saeco
148F. Roscioli44:19:12+1:27:59Refin
149P. Van Petegem44:19:38+1:28:25TVM
150M. Lesniewski44:23:10+1:31:57Aubervilliers
151D. Arnould44:23:30+1:32:17Agrigel-La Creuse
152A. Bertolini44:25:49+1:34:36Brescialat
153F. Bouyer44:29:06+1:37:53Agrigel-La Creuse
154S. Biasci44:29:31+1:38:18Saeco
155J. Masdupuy44:31:37+1:40:24Agrigel-La Creuse
156D. Imanaka44:34:02+1:42:49Polti
157T. Marie44:39:52+1:48:39Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom3:33:37(15)
2Mapei3:35:04+1:27(29)
3Festina3:36:47+3:10(44)
4Banesto3:37:44+4:07(55)
5Roslotto-ZG Mobili3:37:49+4:12(56)
6Rabobank3:39:37+6:00(82)
7Polti3:40:54+7:17(86)
8MG-Technogym3:41:04+7:27(100)
9Gewiss3:41:19+7:42(108)
10Carrera3:42:00+8:23(130)
11ONCE3:43:11+9:34(119)
12TVM3:43:49+10:12(145)
13Kelme3:44:22+10:45(138)
14Panaria3:45:03+11:26(135)
15Refin3:45:16+11:39(149)
16Saeco3:45:33+11:56(132)
17Motorola3:48:34+14:57(191)
18Gan3:50:24+16:47(193)
19Aubervilliers3:51:46+18:09(213)
20Brescialat3:58:43+25:06(268)
21Agrigel-La Creuse4:00:36+26:59(277)
22Lotto4:05:30+31:53(311)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom128:43:03(586)
2Mapei128:45:40+2:37(605)
3Festina129:06:13+23:10(756)
4ONCE129:09:43+26:40(946)
5Rabobank129:10:34+27:31(600)
6Roslotto-ZG Mobili129:15:00+31:57(765)
7Banesto129:21:48+38:45(1723)
8TVM129:34:32+51:29(1001)
9Polti129:51:04+1:08:01(1342)
10MG-Technogym129:52:31+1:09:28(912)
11Gewiss130:00:31+1:17:28(1427)
12Kelme130:01:56+1:18:53(2552)
13Carrera130:17:32+1:34:29(1441)
14Panaria130:28:51+1:45:48(1248)
15Motorola130:31:05+1:48:02(1598)
16Saeco130:34:49+1:51:46(1564)
17Refin130:35:06+1:52:03(1556)
18Gan130:43:03+2:00:00(926)
19Aubervilliers131:13:39+2:30:36(1854)
20Brescialat131:18:58+2:35:55(1754)
21Lotto131:20:01+2:36:58(1709)
22Agrigel-La Creuse131:23:59+2:40:56(2516)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Della Vedova26
M. Siboni22
B. Voskamp19
F. Etxabe19
F. Frattini18
E. Dekker16
E. Breukink16
B. Thibout16
B. Cenghialta15
M. Fondriest14
I. Cuesta13
R. Aldag12
M. den Bakker12
S. Uslamin12
V. Fois11
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
D. Nelissen21
C. Vasseur20
A. Ferrigato20
E. Magnien19
D. Rous19
M. Sciandri19
J. Museeuw18
P. Lanfranchi16
D. Perona16
J. Blijlevens15
A. Tchmil15
J. Durand14
D. Baldinger12
R. Brasi12
M. Piccoli12