Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 8 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 30 km. Type: tijd. Datum: 07 Jul 1996

Snelheid: 35.271 km/h (in database), 34.693 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Berzin51:53Gewiss
2 B. Riis52:28+0:35Telekom
3 A. Olano52:38+0:45Mapei
4 T. Rominger52:54+1:01Mapei
5 M. Indurain52:54+1:01Banesto
6 J. Ullrich53:00+1:07Telekom
7 P. Luttenberger53:29+1:36Carrera
8 C. Boardman54:23+2:30Gan
9 A. Zülle54:29+2:36ONCE
10 U. Bölts54:45+2:52Telekom
11 L. Leblanc55:02+3:09Polti
12 R. Virenque55:18+3:25Festina
13 A. Garmendia55:21+3:28ONCE
14 L. Dufaux55:24+3:31Festina
15 P. Jonker55:30+3:37ONCE
16 J. Bruyneel55:34+3:41Rabobank
17 P. Ugrumov55:38+3:45Roslotto-ZG Mobili
18 F. Escartin55:41+3:48Kelme
19 G. Guerini56:11+4:18Polti
20 M. Fernández56:19+4:26Mapei
21 A. Elli56:21+4:28MG-Technogym
22 B. Hamburger56:29+4:36TVM
23 V. Ekimov56:29+4:36Rabobank
24 O. Camenzind56:43+4:50Panaria
25 M. Fincato56:45+4:52Roslotto-ZG Mobili
26 L. Brochard56:50+4:57Festina
27 P. Richard57:05+5:12MG-Technogym
28 W. Belli57:14+5:21Panaria
29 J. Skibby57:19+5:26TVM
30 R. Aldag57:19+5:26Telekom
31 M. Bartoli57:39+5:46MG-Technogym
32 M. Lelli57:39+5:46Saeco
33 L. Piepoli57:42+5:49Refin
34 S. Cattai57:43+5:50Roslotto-ZG Mobili
35 D. Rous57:46+5:53Gan
36 L. Jalabert57:49+5:56ONCE
37 M. Gualdi57:55+6:02Polti
38 R. Sørensen57:59+6:06Rabobank
39 J. Montoya58:03+6:10Motorola
40 A. González58:06+6:13Mapei
41 P. Savoldelli58:07+6:14Roslotto-ZG Mobili
42 M. Donati58:13+6:20Saeco
43 M. den Bakker58:14+6:21TVM
44 D. Perona58:17+6:24Gewiss
45 S. Uslamin58:21+6:28Refin
46 L. Madouas58:23+6:30Motorola
47 H. Díaz58:25+6:32ONCE
48 M. Boogerd58:27+6:34Rabobank
49 V. Poulnikov58:33+6:40TVM
50 B. Voskamp58:36+6:43TVM
51 P. Lino58:40+6:47Roslotto-ZG Mobili
52 F. Baldato58:44+6:51MG-Technogym
53 O. Rodriguis58:48+6:55Banesto
54 L. Genty58:49+6:56Aubervilliers
55 M. Fondriest58:53+7:00Roslotto-ZG Mobili
56 J. Jiménez58:58+7:05Banesto
57 I. Cuesta59:02+7:09ONCE
58 C. Salvato59:05+7:12Refin
59 C. Moreau59:05+7:12Festina
60 N. Stephens59:09+7:16ONCE
61 L. Roux59:12+7:19TVM
62 M. Podenzana59:12+7:19Carrera
63 P. Hervé59:14+7:21Festina
64 T. Laurent59:14+7:21Agrigel-La Creuse
65 F. Muñoz59:15+7:22Kelme
66 T. Bourguignon59:15+7:22Aubervilliers
67 C. Vasseur59:15+7:22Gan
68 F. García59:20+7:27Festina
69 J. Heppner59:20+7:27Telekom
70 J. Sierra59:22+7:29ONCE
71 P. Indurain59:24+7:31Banesto
72 B. Cenghialta59:32+7:39Gewiss
73 M. Mauri59:36+7:43ONCE
74 T. Gouvenou59:36+7:43Aubervilliers
75 J. Arrieta59:38+7:45Banesto
76 M. Saligari59:39+7:46MG-Technogym
77 B. Thibout59:48+7:55Motorola
78 C. Chiappucci59:57+8:04Carrera
79 C. Henn59:59+8:06Telekom
80 P. Lanfranchi1:00:00+8:07Mapei
81 M. Piccoli1:00:02+8:09Brescialat
82 G. de Vries1:00:03+8:10Polti
83 F. Cabello1:00:04+8:11Kelme
84 G. Talmant1:00:04+8:11Aubervilliers
85 V. Aparicio1:00:06+8:13Banesto
86 A. Ferrigato1:00:11+8:18Roslotto-ZG Mobili
87 B. Boscardin1:00:14+8:21Festina
88 V. Fois1:00:19+8:26Panaria
89 F. Etxabe1:00:19+8:26Mapei
90 R. Järmann1:00:20+8:27MG-Technogym
91 R. Brasi1:00:22+8:29Polti
92 D. Nelissen1:00:25+8:32Rabobank
93 F. Vanzella1:00:27+8:34Motorola
94 J. Castelblanco1:00:29+8:36Kelme
95 F. Andreu1:00:34+8:41Motorola
96 E. Magnien1:00:34+8:41Festina
97 E. Zabel1:00:35+8:42Telekom
98 C. Frattini1:00:40+8:47Brescialat
99 J. Durand1:00:44+8:51Agrigel-La Creuse
100 N. Mattan1:00:46+8:53Lotto
101 M. Zen1:00:51+8:58Roslotto-ZG Mobili
102 O. Pumar1:00:52+8:59Brescialat
103 T. Steinhauser1:01:02+9:09Refin
104 M. Sciandri1:01:05+9:12Motorola
105 P. Van Hyfte1:01:07+9:14Lotto
106 J. Masdupuy1:01:07+9:14Agrigel-La Creuse
107 O. Pelliccioli1:01:09+9:16Carrera
108 J. Aguirre1:01:12+9:19Kelme
109 F. Guesdon1:01:12+9:19Polti
110 J. Colotti1:01:14+9:21Agrigel-La Creuse
111 J. Museeuw1:01:15+9:22Mapei
112 F. Moncassin1:01:16+9:23Gan
113 Z. Spruch1:01:21+9:28Panaria
114 P. Fornaciari1:01:22+9:29Saeco
115 J. González1:01:22+9:29Kelme
116 F. Simon1:01:23+9:30Gan
117 M. Alonso1:01:32+9:39Banesto
118 J. Bourgeot1:01:37+9:44Agrigel-La Creuse
119 P. Van Petegem1:01:38+9:45TVM
120 G. Hincapie1:01:43+9:50Motorola
121 F. Roscioli1:01:45+9:52Refin
122 F. Lemarchand1:01:48+9:55Gan
123 J. Uriarte1:01:49+9:56Banesto
124 M. Della Vedova1:01:53+10:00Brescialat
125 M. Siboni1:01:57+10:04Carrera
126 A. Tafi1:02:00+10:07Mapei
127 A. Bertolini1:02:01+10:08Brescialat
128 D. Baldinger1:02:10+10:17Polti
129 D. Abduzhaparov1:02:11+10:18Refin
130 E. Dekker1:02:11+10:18Rabobank
131 A. Tchmil1:02:13+10:20Lotto
132 M. Lietti1:02:15+10:22MG-Technogym
133 A. Baronti1:02:24+10:31Panaria
134 E. Poli1:02:29+10:36Saeco
135 P. Farazijn1:02:32+10:39Lotto
136 S. Sunderland1:02:33+10:40Lotto
137 E. Breukink1:02:50+10:57Rabobank
138 M. Chiesa1:02:54+11:01Carrera
139 T. Fleischer1:02:55+11:02Lotto
140 F. Bouyer1:02:56+11:03Agrigel-La Creuse
141 J. Vidal1:03:00+11:07Kelme
142 W. Peeters1:03:03+11:10Mapei
143 M. Wauters1:03:05+11:12Lotto
144 D. Bottaro1:03:10+11:17Gewiss
145 D. Imanaka1:03:14+11:21Polti
146 I. Cerioli1:03:17+11:24Gewiss
147 M. Traversoni1:03:41+11:48Carrera
148 A. Piziks1:03:43+11:50Rabobank
149 B. Holm1:04:03+12:10Telekom
150 F. Frattini1:04:06+12:13Gewiss
151 J. Blijlevens1:04:15+12:22TVM
152 N. Minali1:04:16+12:23Gewiss
153 T. Marie1:05:06+13:13Agrigel-La Creuse
154 O. Kozlitine1:05:15+13:22Lotto
155 D. Arnould1:06:59+15:06Agrigel-La Creuse
156 M. Lesniewski1:07:02+15:09Aubervilliers
157 S. Biasci1:08:55+17:02Saeco
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1E. Berzin41:39:46Gewiss
2B. Riis41:40:29+0:43Telekom
3A. Olano41:40:31+0:45Mapei
4T. Rominger41:40:54+1:08Mapei
5J. Ullrich41:41:23+1:37Telekom
6P. Luttenberger41:42:21+2:35Carrera
7R. Virenque41:43:42+3:56Festina
8L. Dufaux41:43:54+4:08Festina
9P. Ugrumov41:44:11+4:25Roslotto-ZG Mobili
10M. Indurain41:44:19+4:33Banesto
11F. Escartin41:44:36+4:50Kelme
12A. Zülle41:44:52+5:06ONCE
13A. Garmendia41:46:45+6:59ONCE
14L. Leblanc41:47:13+7:27Polti
15B. Hamburger41:47:25+7:39TVM
16U. Bölts41:48:31+8:45Telekom
17V. Ekimov41:49:27+9:41Rabobank
18L. Piepoli41:49:39+9:53Refin
19M. Fernández41:50:03+10:17Mapei
20J. Bruyneel41:50:15+10:29Rabobank
21M. Bartoli41:56:19+16:33MG-Technogym
22S. Cattai41:56:58+17:12Roslotto-ZG Mobili
23M. Boogerd41:57:14+17:28Rabobank
24P. Jonker41:57:19+17:33ONCE
25M. Fincato41:57:25+17:39Roslotto-ZG Mobili
26L. Jalabert41:57:40+17:54ONCE
27A. González41:58:41+18:55Mapei
28A. Elli41:58:50+19:04MG-Technogym
29J. Skibby42:01:01+21:15TVM
30J. Arrieta42:01:56+22:10Banesto
31L. Brochard42:02:13+22:27Festina
32P. Lino42:02:41+22:55Roslotto-ZG Mobili
33L. Madouas42:02:56+23:10Motorola
34V. Poulnikov42:03:48+24:02TVM
35W. Belli42:04:45+24:59Panaria
36J. Sierra42:06:49+27:03ONCE
37R. Sørensen42:09:10+29:24Rabobank
38M. Lelli42:09:18+29:32Saeco
39C. Boardman42:10:30+30:44Gan
40V. Aparicio42:12:13+32:27Banesto
41O. Camenzind42:13:46+34:00Panaria
42J. Jiménez42:14:32+34:46Banesto
43H. Díaz42:15:08+35:22ONCE
44M. Mauri42:15:45+35:59ONCE
45J. Montoya42:15:49+36:03Motorola
46P. Hervé42:16:39+36:53Festina
47O. Rodriguis42:19:25+39:39Banesto
48G. Guerini42:20:01+40:15Polti
49P. Indurain42:20:25+40:39Banesto
50M. Piccoli42:20:35+40:49Brescialat
51C. Moreau42:21:17+41:31Festina
52P. Richard42:22:04+42:18MG-Technogym
53D. Perona42:22:10+42:24Gewiss
54P. Savoldelli42:23:05+43:19Roslotto-ZG Mobili
55J. Bourgeot42:23:15+43:29Agrigel-La Creuse
56F. Baldato42:23:42+43:56MG-Technogym
57J. Heppner42:24:47+45:01Telekom
58R. Järmann42:24:53+45:07MG-Technogym
59C. Chiappucci42:24:57+45:11Carrera
60L. Genty42:25:09+45:23Aubervilliers
61C. Henn42:25:10+45:24Telekom
62M. Donati42:25:26+45:40Saeco
63E. Zabel42:25:36+45:50Telekom
64A. Ferrigato42:25:44+45:58Roslotto-ZG Mobili
65V. Fois42:25:53+46:07Panaria
66C. Vasseur42:25:56+46:10Gan
67B. Boscardin42:25:57+46:11Festina
68D. Nelissen42:25:59+46:13Rabobank
69J. Museeuw42:26:18+46:32Mapei
70R. Aldag42:26:24+46:38Telekom
71M. Gualdi42:26:26+46:40Polti
72M. Sciandri42:26:41+46:55Motorola
73D. Rous42:26:44+46:58Gan
74Z. Spruch42:26:48+47:02Panaria
75A. Tchmil42:27:02+47:16Lotto
76E. Dekker42:27:05+47:19Rabobank
77A. Tafi42:27:14+47:28Mapei
78M. den Bakker42:27:29+47:43TVM
79M. Fondriest42:28:01+48:15Roslotto-ZG Mobili
80P. Lanfranchi42:28:01+48:15Mapei
81P. Fornaciari42:28:06+48:20Saeco
82B. Voskamp42:28:07+48:21TVM
83E. Breukink42:28:24+48:38Rabobank
84F. Moncassin42:28:35+48:49Gan
85B. Cenghialta42:28:36+48:50Gewiss
86T. Laurent42:28:50+49:04Agrigel-La Creuse
87J. Uriarte42:29:05+49:19Banesto
88R. Brasi42:29:12+49:26Polti
89B. Thibout42:29:18+49:32Motorola
90M. Saligari42:29:25+49:39MG-Technogym
91B. Holm42:29:26+49:40Telekom
92F. Cabello42:29:34+49:48Kelme
93E. Magnien42:29:43+49:57Festina
94F. Vanzella42:29:48+50:02Motorola
95F. Etxabe42:29:52+50:06Mapei
96C. Frattini42:30:01+50:15Brescialat
97O. Pumar42:30:25+50:39Brescialat
98M. Zen42:30:26+50:40Roslotto-ZG Mobili
99O. Pelliccioli42:30:59+51:13Carrera
100M. Alonso42:31:16+51:30Banesto
101M. Siboni42:31:45+51:59Carrera
102D. Baldinger42:31:57+52:11Polti
103W. Peeters42:32:15+52:29Mapei
104N. Stephens42:32:24+52:38ONCE
105M. Traversoni42:32:32+52:46Carrera
106M. Della Vedova42:32:34+52:48Brescialat
107J. Vidal42:33:12+53:26Kelme
108T. Bourguignon42:33:50+54:04Aubervilliers
109L. Roux42:35:10+55:24TVM
110F. García42:35:26+55:40Festina
111F. Guesdon42:35:52+56:06Polti
112I. Cuesta42:36:27+56:41ONCE
113M. Lietti42:37:00+57:14MG-Technogym
114S. Uslamin42:37:24+57:38Refin
115A. Baronti42:38:38+58:52Panaria
116M. Podenzana42:39:12+59:26Carrera
117J. Castelblanco42:39:31+59:45Kelme
118O. Kozlitine42:40:05+1:00:19Lotto
119J. Aguirre42:41:16+1:01:30Kelme
120T. Gouvenou42:41:48+1:02:02Aubervilliers
121J. Blijlevens42:42:30+1:02:44TVM
122J. González42:42:30+1:02:44Kelme
123J. Durand42:42:36+1:02:50Agrigel-La Creuse
124G. de Vries42:42:39+1:02:53Polti
125C. Salvato42:42:50+1:03:04Refin
126T. Fleischer42:42:53+1:03:07Lotto
127F. Simon42:43:28+1:03:42Gan
128D. Bottaro42:43:34+1:03:48Gewiss
129F. Lemarchand42:44:21+1:04:35Gan
130F. Muñoz42:44:29+1:04:43Kelme
131F. Frattini42:44:39+1:04:53Gewiss
132S. Sunderland42:45:02+1:05:16Lotto
133M. Wauters42:45:24+1:05:38Lotto
134P. Farazijn42:45:33+1:05:47Lotto
135G. Hincapie42:45:48+1:06:02Motorola
136P. Van Hyfte42:45:49+1:06:03Lotto
137A. Piziks42:46:00+1:06:14Rabobank
138I. Cerioli42:46:38+1:06:52Gewiss
139N. Minali42:47:34+1:07:48Gewiss
140J. Colotti42:48:19+1:08:33Agrigel-La Creuse
141M. Chiesa42:50:05+1:10:19Carrera
142G. Talmant42:52:09+1:12:23Aubervilliers
143N. Mattan42:52:24+1:12:38Lotto
144P. Van Petegem42:52:37+1:12:51TVM
145T. Steinhauser42:53:21+1:13:35Refin
146D. Abduzhaparov42:53:38+1:13:52Refin
147F. Andreu42:55:31+1:15:45Motorola
148E. Poli42:55:49+1:16:03Saeco
149M. Lesniewski42:56:09+1:16:23Aubervilliers
150D. Arnould42:56:29+1:16:43Agrigel-La Creuse
151F. Roscioli42:57:01+1:17:15Refin
152A. Bertolini42:58:48+1:19:02Brescialat
153F. Bouyer43:02:05+1:22:19Agrigel-La Creuse
154S. Biasci43:02:30+1:22:44Saeco
155J. Masdupuy43:04:36+1:24:50Agrigel-La Creuse
156D. Imanaka43:07:01+1:27:15Polti
157T. Marie43:12:51+1:33:05Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom2:40:13(18)
2Mapei2:41:51+1:38(27)
3ONCE2:45:20+5:07(37)
4Festina2:47:32+7:19(52)
5Polti2:49:08+8:55(67)
6Gewiss2:49:42+9:29(117)
7Rabobank2:50:02+9:49(77)
8Roslotto-ZG Mobili2:50:06+9:53(76)
9Banesto2:50:40+10:27(114)
10MG-Technogym2:51:05+10:52(79)
11Gan2:51:24+11:11(110)
12TVM2:52:02+11:49(94)
13Carrera2:52:38+12:25(147)
14Panaria2:54:16+14:03(140)
15Kelme2:55:00+14:47(166)
16Refin2:55:08+14:55(136)
17Motorola2:56:14+16:01(162)
18Saeco2:57:14+17:01(188)
19Aubervilliers2:57:40+17:27(194)
20Agrigel-La Creuse3:01:05+20:52(269)
21Brescialat3:01:34+21:21(281)
22Lotto3:04:06+23:53(336)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom125:09:26(571)
2Mapei125:10:36+1:10(576)
3ONCE125:26:32+17:06(827)
4Festina125:29:26+20:00(712)
5Rabobank125:30:57+21:31(518)
6Roslotto-ZG Mobili125:37:11+27:45(709)
7Banesto125:44:04+34:38(1668)
8TVM125:50:43+41:17(856)
9Polti126:10:10+1:00:44(1256)
10MG-Technogym126:11:27+1:02:01(812)
11Kelme126:17:34+1:08:08(2414)
12Gewiss126:19:12+1:09:46(1319)
13Carrera126:35:32+1:26:06(1311)
14Motorola126:42:31+1:33:05(1407)
15Panaria126:43:48+1:34:22(1113)
16Saeco126:49:16+1:39:50(1432)
17Refin126:49:50+1:40:24(1407)
18Gan126:52:39+1:43:13(733)
19Lotto127:14:31+2:05:05(1398)
20Brescialat127:20:15+2:10:49(1486)
21Aubervilliers127:21:53+2:12:27(1641)
22Agrigel-La Creuse127:23:23+2:13:57(2239)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Aldag18
M. Donati17
L. Genty16
B. Voskamp15
T. Laurent15
M. den Bakker14
D. Rous13
M. Saligari13
C. Salvato13
M. Gualdi12
J. Heppner11
C. Vasseur11
F. Muñoz11
M. Fondriest10
G. de Vries10
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
B. Holm25
M. Traversoni20
E. Dekker19
A. Tchmil19
W. Peeters12
E. Breukink12
A. Tafi12
A. Piziks7
J. Uriarte7
Z. Spruch7
F. Frattini6
J. Museeuw6
D. Arnould5
M. Lesniewski5
T. Fleischer5