Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 6 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 208 km. Type: vlak. Datum: 05 Jul 1996

Snelheid: 40.636 km/h (in database), 40.833 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Boogerd5:05:38Rabobank
2 E. Zabel5:05:39+0:01Telekom
3 L. Jalabert5:05:39+0:01ONCE
4 A. Tchmil5:05:39+0:01Lotto
5 F. Baldato5:05:39+0:01MG-Technogym
6 J. Skibby5:05:39+0:01TVM
7 A. Tafi5:05:39+0:01Mapei
8 R. Sørensen5:05:39+0:01Rabobank
9 P. Fornaciari5:05:39+0:01Saeco
10 Z. Spruch5:05:39+0:01Panaria
11 B. Boscardin5:05:39+0:01Festina
12 J. Museeuw5:05:39+0:01Mapei
13 B. Hamburger5:05:39+0:01TVM
14 P. Richard5:05:39+0:01MG-Technogym
15 C. Moreau5:05:39+0:01Festina
16 H. Díaz5:05:39+0:01ONCE
17 M. Mauri5:05:39+0:01ONCE
18 C. Boardman5:05:39+0:01Gan
19 E. Dekker5:05:39+0:01Rabobank
20 R. Virenque5:05:39+0:01Festina
21 C. Chiappucci5:05:39+0:01Carrera
22 M. Piccoli5:05:39+0:01Brescialat
23 S. Heulot5:05:39+0:01Gan
24 L. Dufaux5:05:39+0:01Festina
25 V. Ekimov5:05:39+0:01Rabobank
26 T. Rominger5:05:39+0:01Mapei
27 B. Riis5:05:39+0:01Telekom
28 C. Henn5:05:39+0:01Telekom
29 M. Fincato5:05:39+0:01Roslotto-ZG Mobili
30 V. Fois5:05:39+0:01Panaria
31 J. Bruyneel5:05:39+0:01Rabobank
32 B. Holm5:05:39+0:01Telekom
33 P. Lino5:05:39+0:01Roslotto-ZG Mobili
34 A. Olano5:05:39+0:01Mapei
35 L. Brochard5:05:39+0:01Festina
36 P. Ugrumov5:05:39+0:01Roslotto-ZG Mobili
37 J. Ullrich5:05:39+0:01Telekom
38 J. Sierra5:05:39+0:01ONCE
39 J. Heppner5:05:39+0:01Telekom
40 A. Zülle5:05:39+0:01ONCE
41 L. van Bon5:05:39+0:01Rabobank
42 N. Stephens5:05:39+0:01ONCE
43 J. Uriarte5:05:39+0:01Banesto
44 M. Indurain5:05:39+0:01Banesto
45 J. Arrieta5:05:39+0:01Banesto
46 E. Berzin5:05:39+0:01Gewiss
47 A. Garmendia5:05:39+0:01ONCE
48 F. Escartin5:05:39+0:01Kelme
49 P. Hervé5:05:39+0:01Festina
50 J. Montoya5:05:39+0:01Motorola
51 I. Cuesta5:05:39+0:01ONCE
52 R. Pistore5:05:39+0:01MG-Technogym
53 G. Bouvard5:05:39+0:01Lotto
54 M. Fernández5:05:50+0:12Mapei
55 L. Roux5:05:50+0:12TVM
56 P. Jonker5:05:50+0:12ONCE
57 P. Savoldelli5:05:50+0:12Roslotto-ZG Mobili
58 O. Camenzind5:05:50+0:12Panaria
59 V. Poulnikov5:05:50+0:12TVM
60 A. Ferrigato5:05:50+0:12Roslotto-ZG Mobili
61 L. Madouas5:05:50+0:12Motorola
62 E. Breukink5:05:50+0:12Rabobank
63 A. González5:05:50+0:12Mapei
64 M. Lelli5:05:50+0:12Saeco
65 A. Elli5:05:50+0:12MG-Technogym
66 F. García5:05:50+0:12Festina
67 M. Sciandri5:05:50+0:12Motorola
68 M. Bartoli5:05:50+0:12MG-Technogym
69 P. Luttenberger5:05:50+0:12Carrera
70 C. Vasseur5:05:50+0:12Gan
71 U. Bölts5:05:50+0:12Telekom
72 W. Belli5:05:50+0:12Panaria
73 M. Donati5:05:50+0:12Saeco
74 S. Cattai5:05:50+0:12Roslotto-ZG Mobili
75 L. Genty5:06:13+0:35Aubervilliers
76 L. Piepoli5:06:34+0:56Refin
77 P. Lanfranchi5:07:28+1:50Mapei
78 M. Gualdi5:09:25+3:47Polti
79 L. Leblanc5:09:25+3:47Polti
80 P. Indurain5:09:25+3:47Banesto
81 V. Aparicio5:09:25+3:47Banesto
82 J. González5:09:25+3:47Kelme
83 M. den Bakker5:09:25+3:47TVM
84 M. Zen5:09:25+3:47Roslotto-ZG Mobili
85 R. Järmann5:09:25+3:47MG-Technogym
86 O. Pelliccioli5:09:25+3:47Carrera
87 J. Vidal5:09:25+3:47Kelme
88 S. Uslamin5:09:25+3:47Refin
89 M. Podenzana5:09:25+3:47Carrera
90 F. Moncassin5:09:25+3:47Gan
91 R. Aldag5:09:25+3:47Telekom
92 F. Vanzella5:09:25+3:47Motorola
93 D. Rous5:09:25+3:47Gan
94 F. Frattini5:09:25+3:47Gewiss
95 F. Etxabe5:09:25+3:47Mapei
96 J. Blijlevens5:09:25+3:47TVM
97 F. Cabello5:09:25+3:47Kelme
98 M. Alonso5:09:25+3:47Banesto
99 D. Nelissen5:09:25+3:47Rabobank
100 T. Fleischer5:09:25+3:47Lotto
101 B. Cenghialta5:09:25+3:47Gewiss
102 W. Peeters5:09:25+3:47Mapei
103 M. Siboni5:09:25+3:47Carrera
104 O. Rodriguis5:09:25+3:47Banesto
105 J. Castelblanco5:09:25+3:47Kelme
106 M. Traversoni5:09:25+3:47Carrera
107 D. Baldinger5:09:25+3:47Polti
108 Z. Jaskula5:09:25+3:47Brescialat
109 J. Jiménez5:09:25+3:47Banesto
110 O. Pumar5:09:25+3:47Brescialat
111 J. Bourgeot5:09:25+3:47Agrigel-La Creuse
112 E. Magnien5:09:25+3:47Festina
113 M. Fondriest5:09:25+3:47Roslotto-ZG Mobili
114 R. Brasi5:09:25+3:47Polti
115 C. Capelle5:09:25+3:47Aubervilliers
116 B. Voskamp5:09:25+3:47TVM
117 T. Laurent5:09:25+3:47Agrigel-La Creuse
118 D. Bottaro5:09:25+3:47Gewiss
119 J. Aguirre5:09:25+3:47Kelme
120 B. Thibout5:09:25+3:47Motorola
121 D. Perona5:09:25+3:47Gewiss
122 C. Frattini5:09:25+3:47Brescialat
123 M. Chiesa5:09:25+3:47Carrera
124 M. Della Vedova5:09:25+3:47Brescialat
125 M. Saligari5:09:42+4:04MG-Technogym
126 F. Roscioli5:14:33+8:55Refin
127 P. Van Hyfte5:14:33+8:55Lotto
128 T. Bourguignon5:14:33+8:55Aubervilliers
129 O. Kozlitine5:14:33+8:55Lotto
130 F. Guesdon5:14:33+8:55Polti
131 M. Lietti5:14:33+8:55MG-Technogym
132 F. Muñoz5:14:33+8:55Kelme
133 A. Baronti5:14:33+8:55Panaria
134 P. Van Petegem5:21:20+15:42TVM
135 D. Abduzhaparov5:22:11+16:33Refin
136 D. Imanaka5:22:11+16:33Polti
137 M. Radaelli5:22:11+16:33Brescialat
138 N. Mattan5:22:11+16:33Lotto
139 S. Colagè5:22:11+16:33Refin
140 G. Guerini5:22:11+16:33Polti
141 P. Farazijn5:22:11+16:33Lotto
142 J. Colotti5:22:11+16:33Agrigel-La Creuse
143 F. Lemarchand5:22:11+16:33Gan
144 M. Lesniewski5:22:11+16:33Aubervilliers
145 M. Wauters5:22:11+16:33Lotto
146 F. Bouyer5:22:11+16:33Agrigel-La Creuse
147 J. Durand5:22:11+16:33Agrigel-La Creuse
148 G. de Vries5:22:11+16:33Polti
149 C. Camin5:22:11+16:33Brescialat
150 C. Salvato5:22:11+16:33Refin
151 T. Steinhauser5:22:11+16:33Refin
152 G. Hincapie5:22:11+16:33Motorola
153 N. Minali5:22:11+16:33Gewiss
154 A. Bertolini5:22:11+16:33Brescialat
155 E. Poli5:22:11+16:33Saeco
156 T. Gouvenou5:22:11+16:33Aubervilliers
157 F. Simon5:22:11+16:33Gan
158 A. Piziks5:22:11+16:33Rabobank
159 G. Talmant5:22:11+16:33Aubervilliers
160 I. Cerioli5:22:11+16:33Gewiss
161 S. Biasci5:22:11+16:33Saeco
162 S. Sunderland5:22:11+16:33Lotto
163 F. Andreu5:22:11+16:33Motorola
164 T. Marie5:27:04+21:26Agrigel-La Creuse
165 J. Masdupuy5:28:51+23:13Agrigel-La Creuse
166 D. Arnould5:28:51+23:13Agrigel-La Creuse
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. Heulot34:55:27Gan
2M. Piccoli34:55:47+0:20Brescialat
3A. Zülle34:59:32+4:05ONCE
4L. Jalabert34:59:33+4:06ONCE
5E. Berzin34:59:35+4:08Gewiss
6A. Olano34:59:39+4:12Mapei
7B. Riis34:59:43+4:16Telekom
8M. Indurain34:59:44+4:17Banesto
9R. Järmann34:59:47+4:20MG-Technogym
10C. Boardman34:59:49+4:22Gan
11T. Rominger34:59:51+4:24Mapei
12M. Mauri34:59:51+4:24ONCE
13J. Skibby35:00:02+4:35TVM
14A. Tchmil35:00:03+4:36Lotto
15J. Ullrich35:00:05+4:38Telekom
16E. Dekker35:00:08+4:41Rabobank
17R. Sørensen35:00:09+4:42Rabobank
18R. Virenque35:00:10+4:43Festina
19F. Baldato35:00:12+4:45MG-Technogym
20P. Savoldelli35:00:12+4:45Roslotto-ZG Mobili
21P. Richard35:00:13+4:46MG-Technogym
22C. Chiappucci35:00:14+4:47Carrera
23J. Bruyneel35:00:14+4:47Rabobank
24E. Zabel35:00:15+4:48Telekom
25P. Ugrumov35:00:15+4:48Roslotto-ZG Mobili
26L. Dufaux35:00:16+4:49Festina
27V. Ekimov35:00:16+4:49Rabobank
28J. Museeuw35:00:17+4:50Mapei
29P. Lino35:00:19+4:52Roslotto-ZG Mobili
30B. Hamburger35:00:20+4:53TVM
31M. Fincato35:00:24+4:57Roslotto-ZG Mobili
32H. Díaz35:00:25+4:58ONCE
33C. Henn35:00:25+4:58Telekom
34P. Jonker35:00:25+4:58ONCE
35M. Boogerd35:00:26+4:59Rabobank
36A. Elli35:00:26+4:59MG-Technogym
37A. Tafi35:00:28+5:01Mapei
38C. Moreau35:00:30+5:03Festina
39G. Bouvard35:00:31+5:04Lotto
40W. Belli35:00:32+5:05Panaria
41A. Garmendia35:00:33+5:06ONCE
42F. Escartin35:00:37+5:10Kelme
43B. Holm35:00:37+5:10Telekom
44L. van Bon35:00:38+5:11Rabobank
45P. Luttenberger35:00:38+5:11Carrera
46I. Cuesta35:00:38+5:11ONCE
47L. Brochard35:00:40+5:13Festina
48Z. Spruch35:00:41+5:14Panaria
49J. Heppner35:00:41+5:14Telekom
50J. Sierra35:00:42+5:15ONCE
51O. Camenzind35:00:45+5:18Panaria
52A. Ferrigato35:00:47+5:20Roslotto-ZG Mobili
53V. Fois35:00:48+5:21Panaria
54E. Breukink35:00:48+5:21Rabobank
55D. Nelissen35:00:48+5:21Rabobank
56A. González35:00:49+5:22Mapei
57M. Sciandri35:00:50+5:23Motorola
58L. Madouas35:00:51+5:24Motorola
59S. Cattai35:00:54+5:27Roslotto-ZG Mobili
60B. Boscardin35:00:57+5:30Festina
61R. Pistore35:00:58+5:31MG-Technogym
62M. Fernández35:01:05+5:38Mapei
63P. Hervé35:01:07+5:40Festina
64U. Bölts35:01:15+5:48Telekom
65M. Bartoli35:01:20+5:53MG-Technogym
66J. Montoya35:01:28+6:01Motorola
67L. Genty35:01:34+6:07Aubervilliers
68V. Poulnikov35:01:35+6:08TVM
69C. Vasseur35:01:55+6:28Gan
70P. Fornaciari35:01:58+6:31Saeco
71J. Arrieta35:02:00+6:33Banesto
72L. Piepoli35:02:16+6:49Refin
73M. Donati35:02:27+7:00Saeco
74J. Uriarte35:02:30+7:03Banesto
75F. Moncassin35:02:33+7:06Gan
76P. Lanfranchi35:03:15+7:48Mapei
77M. Gualdi35:03:45+8:18Polti
78R. Brasi35:04:04+8:37Polti
79M. Traversoni35:04:05+8:38Carrera
80D. Rous35:04:12+8:45Gan
81B. Cenghialta35:04:18+8:51Gewiss
82R. Aldag35:04:19+8:52Telekom
83O. Rodriguis35:04:19+8:52Banesto
84M. Fondriest35:04:22+8:55Roslotto-ZG Mobili
85E. Magnien35:04:23+8:56Festina
86W. Peeters35:04:26+8:59Mapei
87C. Capelle35:04:27+9:00Aubervilliers
88M. den Bakker35:04:29+9:02TVM
89Z. Jaskula35:04:30+9:03Brescialat
90C. Frattini35:04:35+9:08Brescialat
91F. Vanzella35:04:35+9:08Motorola
92P. Indurain35:04:43+9:16Banesto
93B. Thibout35:04:44+9:17Motorola
94F. Cabello35:04:44+9:17Kelme
95B. Voskamp35:04:45+9:18TVM
96F. Etxabe35:04:47+9:20Mapei
97O. Pumar35:04:47+9:20Brescialat
98L. Leblanc35:04:49+9:22Polti
99M. Zen35:04:49+9:22Roslotto-ZG Mobili
100T. Laurent35:04:50+9:23Agrigel-La Creuse
101M. Alonso35:04:58+9:31Banesto
102M. Saligari35:05:00+9:33MG-Technogym
103D. Baldinger35:05:01+9:34Polti
104M. Siboni35:05:02+9:35Carrera
105O. Pelliccioli35:05:04+9:37Carrera
106J. Vidal35:05:26+9:59Kelme
107V. Aparicio35:05:40+10:13Banesto
108M. Della Vedova35:05:55+10:28Brescialat
109N. Stephens35:08:29+13:02ONCE
110T. Bourguignon35:09:49+14:22Aubervilliers
111F. Guesdon35:09:54+14:27Polti
112M. Lietti35:09:59+14:32MG-Technogym
113O. Kozlitine35:10:04+14:37Lotto
114L. Roux35:11:12+15:45TVM
115F. García35:11:20+15:53Festina
116M. Lelli35:11:21+15:54Saeco
117A. Baronti35:11:28+16:01Panaria
118J. Blijlevens35:13:29+18:02TVM
119S. Uslamin35:14:17+18:50Refin
120D. Perona35:14:50+19:23Gewiss
121J. Bourgeot35:14:53+19:26Agrigel-La Creuse
122T. Fleischer35:15:12+19:45Lotto
123M. Podenzana35:15:14+19:47Carrera
124J. Jiménez35:15:16+19:49Banesto
125J. Aguirre35:15:18+19:51Kelme
126D. Bottaro35:15:38+20:11Gewiss
127F. Frattini35:15:47+20:20Gewiss
128J. González35:16:22+20:55Kelme
129G. Hincapie35:16:57+21:30Motorola
130J. Durand35:17:06+21:39Agrigel-La Creuse
131N. Minali35:17:13+21:46Gewiss
132S. Colagè35:17:14+21:47Refin
133C. Camin35:17:16+21:49Brescialat
134F. Simon35:17:19+21:52Gan
135T. Gouvenou35:17:26+21:59Aubervilliers
136A. Piziks35:17:31+22:04Rabobank
137M. Wauters35:17:33+22:06Lotto
138S. Sunderland35:17:43+22:16Lotto
139F. Lemarchand35:17:47+22:20Gan
140M. Radaelli35:17:49+22:22Brescialat
141G. de Vries35:17:50+22:23Polti
142P. Farazijn35:18:15+22:48Lotto
143I. Cerioli35:18:35+23:08Gewiss
144C. Salvato35:18:59+23:32Refin
145P. Van Hyfte35:19:56+24:29Lotto
146F. Muñoz35:20:28+25:01Kelme
147J. Colotti35:21:00+25:33Agrigel-La Creuse
148M. Chiesa35:22:25+26:58Carrera
149M. Lesniewski35:24:21+28:54Aubervilliers
150D. Arnould35:24:44+29:17Agrigel-La Creuse
151P. Van Petegem35:26:13+30:46TVM
152D. Abduzhaparov35:26:41+31:14Refin
153N. Mattan35:26:52+31:25Lotto
154G. Guerini35:27:16+31:49Polti
155G. Talmant35:27:19+31:52Aubervilliers
156T. Steinhauser35:27:33+32:06Refin
157F. Bouyer35:27:49+32:22Agrigel-La Creuse
158F. Andreu35:28:01+32:34Motorola
159E. Poli35:28:34+33:07Saeco
160S. Biasci35:28:49+33:22Saeco
161F. Roscioli35:30:30+35:03Refin
162A. Bertolini35:32:01+36:34Brescialat
163J. Masdupuy35:38:43+43:16Agrigel-La Creuse
164D. Imanaka35:39:01+43:34Polti
165J. Castelblanco35:39:41+44:14Kelme
166T. Marie35:41:40+46:13Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank15:16:36(28)
2Telekom15:16:45+0:09(57)
3ONCE15:16:49+0:13(36)
4Mapei15:16:57+0:21(45)
5Festina15:16:57+0:21(46)
6MG-Technogym15:16:57+0:21(71)
7Roslotto-ZG Mobili15:16:57+0:21(98)
8Banesto15:16:57+0:21(132)
9TVM15:17:08+0:32(74)
10Panaria15:17:08+0:32(98)
11Gan15:17:08+0:32(111)
12Saeco15:17:19+0:43(146)
13Motorola15:17:19+0:43(178)
14Lotto15:20:43+4:07(157)
15Carrera15:20:54+4:18(176)
16Kelme15:24:29+7:53(217)
17Brescialat15:24:29+7:53(240)
18Gewiss15:24:29+7:53(241)
19Polti15:28:15+11:39(264)
20Aubervilliers15:30:11+13:35(318)
21Refin15:30:32+13:56(290)
22Agrigel-La Creuse15:41:01+24:25(370)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank104:55:25(379)
2Gan104:55:25+0:00(438)
3MG-Technogym104:56:13+0:48(616)
4ONCE104:59:12+3:47(732)
5Mapei104:59:43+4:18(523)
6Telekom105:00:06+4:41(520)
7Roslotto-ZG Mobili105:00:10+4:45(572)
8Festina105:00:43+5:18(613)
9TVM105:00:45+5:20(680)
10Banesto105:01:07+5:42(1477)
11Panaria105:01:29+6:04(779)
12Motorola105:01:31+6:06(1052)
13Saeco105:02:12+6:47(1089)
14Brescialat105:04:23+8:58(950)
15Lotto105:04:35+9:10(870)
16Carrera105:05:08+9:43(993)
17Gewiss105:07:23+11:58(1056)
18Aubervilliers105:09:55+14:30(1216)
19Kelme105:10:09+14:44(2117)
20Polti105:12:20+16:55(1097)
21Refin105:15:29+20:04(1089)
22Agrigel-La Creuse105:26:01+30:36(1726)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Uriarte64
M. Donati63
J. Arrieta61
P. Fornaciari60
C. Vasseur59
J. Montoya58
V. Poulnikov54
L. Piepoli48
M. Boogerd47
P. Lanfranchi47
P. Hervé46
M. Bartoli45
J. González44
F. García43
M. Lelli43
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Hincapie89
N. Minali80
J. Durand72
F. Moncassin69
M. Gualdi60
S. Colagè56
C. Camin53
F. Simon50
D. Nelissen50
T. Gouvenou48
R. Brasi44
A. Piziks40
D. Rous37
M. Wauters35
M. Traversoni35