Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 5 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 242 km. Type: vlak. Datum: 04 Jul 1996

Snelheid: 34.913 km/h (in database), 34.914 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Blijlevens6:55:53TVM
2 F. Moncassin6:55:53Gan
3 E. Zabel6:55:53Telekom
4 M. Traversoni6:55:53Carrera
5 D. Abduzhaparov6:55:53Refin
6 A. Ferrigato6:55:53Roslotto-ZG Mobili
7 F. Baldato6:55:53MG-Technogym
8 C. Camin6:55:53Brescialat
9 N. Minali6:55:53Gewiss
10 Z. Spruch6:55:53Panaria
11 A. Piziks6:55:53Rabobank
12 A. Tchmil6:55:53Lotto
13 E. Magnien6:55:53Festina
14 F. Simon6:55:53Gan
15 L. van Bon6:55:53Rabobank
16 G. Hincapie6:55:53Motorola
17 M. Fincato6:55:53Roslotto-ZG Mobili
18 M. Piccoli6:55:53Brescialat
19 R. Sørensen6:55:53Rabobank
20 F. Roscioli6:55:53Refin
21 T. Fleischer6:55:53Lotto
22 F. Guesdon6:55:53Polti
23 V. Fois6:55:53Panaria
24 P. Ugrumov6:55:53Roslotto-ZG Mobili
25 M. Gualdi6:55:53Polti
26 P. Fornaciari6:55:53Saeco
27 N. Mattan6:55:53Lotto
28 L. Genty6:55:53Aubervilliers
29 C. Moreau6:55:53Festina
30 A. Olano6:55:53Mapei
31 E. Poli6:55:53Saeco
32 P. Hervé6:55:53Festina
33 D. Nelissen6:55:53Rabobank
34 C. Chiappucci6:55:53Carrera
35 P. Richard6:55:53MG-Technogym
36 P. Indurain6:55:53Banesto
37 W. Peeters6:55:53Mapei
38 B. Hamburger6:55:53TVM
39 J. Museeuw6:55:53Mapei
40 S. Heulot6:55:53Gan
41 M. Boogerd6:55:53Rabobank
42 B. Riis6:55:53Telekom
43 P. Lino6:55:53Roslotto-ZG Mobili
44 T. Rominger6:55:53Mapei
45 Z. Jaskula6:55:53Brescialat
46 V. Ekimov6:55:53Rabobank
47 L. Brochard6:55:53Festina
48 R. Virenque6:55:53Festina
49 O. Camenzind6:55:53Panaria
50 F. Andreu6:55:53Motorola
51 A. González6:55:53Mapei
52 H. Díaz6:55:53ONCE
53 P. Jonker6:55:53ONCE
54 J. Ullrich6:55:53Telekom
55 A. Tafi6:55:53Mapei
56 J. Bourgeot6:55:53Agrigel-La Creuse
57 O. Kozlitine6:55:53Lotto
58 C. Vasseur6:55:53Gan
59 M. Lelli6:55:53Saeco
60 J. Bruyneel6:55:53Rabobank
61 B. Voskamp6:55:53TVM
62 P. Luttenberger6:55:53Carrera
63 L. Leblanc6:55:53Polti
64 L. Dufaux6:55:53Festina
65 L. Jalabert6:55:53ONCE
66 J. Uriarte6:55:53Banesto
67 R. Järmann6:55:53MG-Technogym
68 F. Etxabe6:55:53Mapei
69 R. Aldag6:55:53Telekom
70 C. Boardman6:55:53Gan
71 S. Colagè6:55:53Refin
72 M. Indurain6:55:53Banesto
73 N. Stephens6:55:53ONCE
74 P. Farazijn6:55:53Lotto
75 A. Zülle6:55:53ONCE
76 F. Escartin6:55:53Kelme
77 F. García6:55:53Festina
78 S. Cattai6:55:53Roslotto-ZG Mobili
79 L. Madouas6:55:53Motorola
80 E. Berzin6:55:53Gewiss
81 J. Robin6:55:53Festina
82 L. Roux6:55:53TVM
83 D. Arnould6:55:53Agrigel-La Creuse
84 T. Bourguignon6:55:53Aubervilliers
85 F. Pontier6:55:53Aubervilliers
86 M. Bartoli6:55:53MG-Technogym
87 G. Talmant6:55:53Aubervilliers
88 J. Montoya6:55:53Motorola
89 B. Thibout6:55:53Motorola
90 C. Frattini6:55:53Brescialat
91 B. Cenghialta6:55:53Gewiss
92 F. Muñoz6:55:53Kelme
93 L. Piepoli6:55:53Refin
94 J. Arrieta6:55:53Banesto
95 O. Rodriguis6:55:53Banesto
96 M. den Bakker6:55:53TVM
97 W. Belli6:55:53Panaria
98 M. Lesniewski6:55:53Aubervilliers
99 P. Savoldelli6:55:53Roslotto-ZG Mobili
100 M. Mauri6:55:53ONCE
101 M. Fernández6:55:53Mapei
102 M. Radaelli6:55:53Brescialat
103 G. Bouvard6:55:53Lotto
104 J. Sierra6:55:53ONCE
105 T. Laurent6:55:53Agrigel-La Creuse
106 F. Bouyer6:55:53Agrigel-La Creuse
107 M. Siboni6:55:53Carrera
108 C. Capelle6:55:53Aubervilliers
109 P. Lanfranchi6:55:53Mapei
110 E. Breukink6:55:53Rabobank
111 J. Aguirre6:55:53Kelme
112 B. Boscardin6:55:53Festina
113 O. Pelliccioli6:55:53Carrera
114 A. Garmendia6:55:53ONCE
115 E. Dekker6:55:53Rabobank
116 C. Henn6:55:53Telekom
117 G. de Vries6:55:53Polti
118 M. Bettin6:55:53Refin
119 R. Brasi6:55:53Polti
120 S. Uslamin6:55:53Refin
121 J. González6:55:53Kelme
122 J. Skibby6:55:53TVM
123 O. Pumar6:55:53Brescialat
124 D. Baldinger6:55:53Polti
125 V. Poulnikov6:55:53TVM
126 D. Rous6:55:53Gan
127 S. Utchakov6:55:53Polti
128 I. Cuesta6:55:53ONCE
129 U. Bölts6:55:53Telekom
130 F. Lemarchand6:55:53Gan
131 J. Heppner6:55:53Telekom
132 J. Colotti6:55:53Agrigel-La Creuse
133 F. Frattini6:55:53Gewiss
134 M. Zen6:55:53Roslotto-ZG Mobili
135 D. Perona6:55:53Gewiss
136 M. Fondriest6:55:53Roslotto-ZG Mobili
137 P. Van Hyfte6:55:53Lotto
138 M. Scirea6:55:53Saeco
139 J. Durand6:55:53Agrigel-La Creuse
140 M. Wauters6:55:53Lotto
141 A. Baronti6:55:53Panaria
142 F. Teyssier6:55:53Aubervilliers
143 L. Armstrong6:55:53Motorola
144 T. Gouvenou6:55:53Aubervilliers
145 M. Sciandri6:55:53Motorola
146 M. Saligari6:55:53MG-Technogym
147 C. Salvato6:55:53Refin
148 R. Pistore6:55:53MG-Technogym
149 A. Elli6:55:53MG-Technogym
150 M. Lietti6:55:53MG-Technogym
151 P. Van Petegem6:55:53TVM
152 T. Steinhauser6:55:53Refin
153 M. Alonso6:55:53Banesto
154 V. Aparicio6:55:53Banesto
155 M. Podenzana6:55:53Carrera
156 H. Imboden6:55:53Refin
157 M. Chiesa6:55:53Carrera
158 J. Masdupuy6:55:53Agrigel-La Creuse
159 F. Cabello6:55:53Kelme
160 F. Vanzella6:55:53Motorola
161 M. Donati6:55:53Saeco
162 J. Jiménez6:55:53Banesto
163 G. Guerini6:55:53Polti
164 S. Sunderland6:55:53Lotto
165 B. Holm6:55:53Telekom
166 I. Cerioli6:55:53Gewiss
167 D. Bottaro6:55:53Gewiss
168 C. Saugrain6:55:53Aubervilliers
169 E. Seigneur6:55:53Gan
170 F. Moreau6:55:53Gan
171 M. Della Vedova6:55:53Brescialat
172 J. Vidal6:56:16+0:23Kelme
173 T. Marie6:56:19+0:26Agrigel-La Creuse
174 A. Gontchenkov6:56:25+0:32Roslotto-ZG Mobili
175 S. Biasci6:56:45+0:52Saeco
176 D. Bramati6:56:45+0:52Panaria
177 G. Calcaterra6:56:45+0:52Saeco
178 J. Castelblanco6:56:59+1:06Kelme
179 B. Zberg6:57:25+1:32Carrera
180 K. Ozers6:59:05+3:12Motorola
181 D. Imanaka7:00:11+4:18Polti
182 A. Bertolini7:03:29+7:36Brescialat
183 G. Fagnini7:30:09+34:16Saeco

†: Te laat, maar jury staat toe verder te gaan.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. Heulot29:49:48Gan
2M. Piccoli29:50:08+0:20Brescialat
3R. Järmann29:50:22+0:34MG-Technogym
4C. Saugrain29:50:22+0:34Aubervilliers
5D. Nelissen29:51:23+1:35Rabobank
6F. Moncassin29:53:20+3:32Gan
7A. Zülle29:53:53+4:05ONCE
8E. Berzin29:53:56+4:08Gewiss
9A. Olano29:54:00+4:12Mapei
10B. Riis29:54:04+4:16Telekom
11M. Indurain29:54:05+4:17Banesto
12L. Jalabert29:54:08+4:20ONCE
13C. Boardman29:54:10+4:22Gan
14T. Rominger29:54:12+4:24Mapei
15M. Mauri29:54:14+4:26ONCE
16E. Dekker29:54:19+4:31Rabobank
17M. Gualdi29:54:20+4:32Polti
18P. Savoldelli29:54:22+4:34Roslotto-ZG Mobili
19J. Skibby29:54:23+4:35TVM
20A. Tchmil29:54:24+4:36Lotto
21J. Ullrich29:54:26+4:38Telekom
22R. Sørensen29:54:30+4:42Rabobank
23R. Virenque29:54:31+4:43Festina
24F. Baldato29:54:33+4:45MG-Technogym
25P. Richard29:54:34+4:46MG-Technogym
26C. Chiappucci29:54:35+4:47Carrera
27J. Bruyneel29:54:35+4:47Rabobank
28P. Jonker29:54:35+4:47ONCE
29P. Ugrumov29:54:36+4:48Roslotto-ZG Mobili
30A. Elli29:54:36+4:48MG-Technogym
31L. Dufaux29:54:37+4:49Festina
32V. Ekimov29:54:37+4:49Rabobank
33J. Museeuw29:54:38+4:50Mapei
34R. Brasi29:54:39+4:51Polti
35P. Lino29:54:40+4:52Roslotto-ZG Mobili
36B. Hamburger29:54:41+4:53TVM
37W. Belli29:54:42+4:54Panaria
38M. Fincato29:54:45+4:57Roslotto-ZG Mobili
39H. Díaz29:54:46+4:58ONCE
40G. Hincapie29:54:46+4:58Motorola
41C. Henn29:54:46+4:58Telekom
42F. Moreau29:54:46+4:58Gan
43D. Rous29:54:47+4:59Gan
44M. Traversoni29:54:48+5:00Carrera
45P. Luttenberger29:54:48+5:00Carrera
46M. Bettin29:54:48+5:00Refin
47A. Tafi29:54:49+5:01Mapei
48C. Moreau29:54:51+5:03Festina
49L. Armstrong29:54:51+5:03Motorola
50E. Zabel29:54:52+5:04Telekom
51N. Minali29:54:52+5:04Gewiss
52G. Bouvard29:54:52+5:04Lotto
53B. Cenghialta29:54:53+5:05Gewiss
54R. Aldag29:54:54+5:06Telekom
55O. Rodriguis29:54:54+5:06Banesto
56A. Garmendia29:54:54+5:06ONCE
57O. Camenzind29:54:55+5:07Panaria
58J. Durand29:54:55+5:07Agrigel-La Creuse
59A. Ferrigato29:54:57+5:09Roslotto-ZG Mobili
60M. Fondriest29:54:57+5:09Roslotto-ZG Mobili
61E. Magnien29:54:58+5:10Festina
62F. Escartin29:54:58+5:10Kelme
63B. Holm29:54:58+5:10Telekom
64E. Breukink29:54:58+5:10Rabobank
65L. van Bon29:54:59+5:11Rabobank
66A. González29:54:59+5:11Mapei
67I. Cuesta29:54:59+5:11ONCE
68B. Voskamp29:55:00+5:12TVM
69M. Sciandri29:55:00+5:12Motorola
70L. Brochard29:55:01+5:13Festina
71W. Peeters29:55:01+5:13Mapei
72L. Madouas29:55:01+5:13Motorola
73C. Capelle29:55:02+5:14Aubervilliers
74Z. Spruch29:55:02+5:14Panaria
75J. Heppner29:55:02+5:14Telekom
76S. Colagè29:55:03+5:15Refin
77J. Sierra29:55:03+5:15ONCE
78M. den Bakker29:55:04+5:16TVM
79S. Cattai29:55:04+5:16Roslotto-ZG Mobili
80C. Camin29:55:05+5:17Brescialat
81Z. Jaskula29:55:05+5:17Brescialat
82M. Boogerd29:55:08+5:20Rabobank
83V. Fois29:55:09+5:21Panaria
84F. Simon29:55:10+5:22Gan
85C. Frattini29:55:10+5:22Brescialat
86F. Vanzella29:55:10+5:22Motorola
87T. Gouvenou29:55:15+5:27Aubervilliers
88M. Fernández29:55:15+5:27Mapei
89T. Bourguignon29:55:16+5:28Aubervilliers
90P. Indurain29:55:18+5:30Banesto
91B. Boscardin29:55:18+5:30Festina
92M. Saligari29:55:18+5:30MG-Technogym
93B. Thibout29:55:19+5:31Motorola
94R. Pistore29:55:19+5:31MG-Technogym
95F. Cabello29:55:19+5:31Kelme
96A. Piziks29:55:20+5:32Rabobank
97F. Guesdon29:55:21+5:33Polti
98L. Genty29:55:21+5:33Aubervilliers
99A. Gontchenkov29:55:21+5:33Roslotto-ZG Mobili
100F. Etxabe29:55:22+5:34Mapei
101O. Pumar29:55:22+5:34Brescialat
102M. Wauters29:55:22+5:34Lotto
103L. Leblanc29:55:24+5:36Polti
104M. Zen29:55:24+5:36Roslotto-ZG Mobili
105U. Bölts29:55:25+5:37Telekom
106T. Laurent29:55:25+5:37Agrigel-La Creuse
107M. Lietti29:55:26+5:38MG-Technogym
108J. Robin29:55:28+5:40Festina
109P. Hervé29:55:28+5:40Festina
110M. Bartoli29:55:30+5:42MG-Technogym
111O. Kozlitine29:55:31+5:43Lotto
112S. Sunderland29:55:32+5:44Lotto
113M. Alonso29:55:33+5:45Banesto
114F. Lemarchand29:55:36+5:48Gan
115D. Baldinger29:55:36+5:48Polti
116M. Siboni29:55:37+5:49Carrera
117M. Radaelli29:55:38+5:50Brescialat
118G. de Vries29:55:39+5:51Polti
119O. Pelliccioli29:55:39+5:51Carrera
120L. Piepoli29:55:42+5:54Refin
121S. Utchakov29:55:44+5:56Polti
122V. Poulnikov29:55:45+5:57TVM
123P. Lanfranchi29:55:47+5:59Mapei
124J. Montoya29:55:49+6:01Motorola
125D. Arnould29:55:53+6:05Agrigel-La Creuse
126J. Vidal29:56:01+6:13Kelme
127P. Farazijn29:56:04+6:16Lotto
128C. Vasseur29:56:05+6:17Gan
129V. Aparicio29:56:15+6:27Banesto
130P. Fornaciari29:56:19+6:31Saeco
131M. Scirea29:56:19+6:31Saeco
132J. Arrieta29:56:21+6:33Banesto
133I. Cerioli29:56:24+6:36Gewiss
134D. Bramati29:56:30+6:42Panaria
135M. Della Vedova29:56:30+6:42Brescialat
136M. Donati29:56:37+6:49Saeco
137C. Salvato29:56:48+7:00Refin
138J. Uriarte29:56:51+7:03Banesto
139A. Baronti29:56:55+7:07Panaria
140J. Colotti29:58:49+9:01Agrigel-La Creuse
141M. Lesniewski30:02:10+12:22Aubervilliers
142N. Stephens30:02:50+13:02ONCE
143J. Blijlevens30:04:04+14:16TVM
144D. Abduzhaparov30:04:32+14:44Refin
145E. Seigneur30:04:38+14:50Gan
146N. Mattan30:04:41+14:53Lotto
147H. Imboden30:04:50+15:02Refin
148S. Uslamin30:04:52+15:04Refin
149P. Van Petegem30:04:53+15:05TVM
150G. Guerini30:05:05+15:17Polti
151G. Talmant30:05:08+15:20Aubervilliers
152L. Roux30:05:22+15:34TVM
153F. Teyssier30:05:22+15:34Aubervilliers
154T. Steinhauser30:05:22+15:34Refin
155P. Van Hyfte30:05:23+15:35Lotto
156D. Perona30:05:25+15:37Gewiss
157J. Bourgeot30:05:28+15:40Agrigel-La Creuse
158F. García30:05:30+15:42Festina
159M. Lelli30:05:31+15:43Saeco
160F. Bouyer30:05:38+15:50Agrigel-La Creuse
161T. Fleischer30:05:47+15:59Lotto
162M. Podenzana30:05:49+16:01Carrera
163F. Andreu30:05:50+16:02Motorola
164J. Jiménez30:05:51+16:03Banesto
165J. Aguirre30:05:53+16:05Kelme
166F. Muñoz30:05:55+16:07Kelme
167F. Pontier30:05:58+16:10Aubervilliers
168D. Bottaro30:06:13+16:25Gewiss
169F. Frattini30:06:22+16:34Gewiss
170E. Poli30:06:23+16:35Saeco
171S. Biasci30:06:38+16:50Saeco
172J. González30:06:57+17:09Kelme
173G. Calcaterra30:08:09+18:21Saeco
174K. Ozers30:08:55+19:07Motorola
175A. Bertolini30:09:50+20:02Brescialat
176J. Masdupuy30:09:52+20:04Agrigel-La Creuse
177B. Zberg30:12:55+23:07Carrera
178M. Chiesa30:13:00+23:12Carrera
179T. Marie30:14:36+24:48Agrigel-La Creuse
180F. Roscioli30:15:57+26:09Refin
181D. Imanaka30:16:50+27:02Polti
182G. Fagnini30:29:13+39:25Saeco
183J. Castelblanco30:30:16+40:28Kelme
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1TVM20:47:19(100)
2Gan20:47:27+0:08(56)
3Telekom20:47:31+0:12(99)
4Rabobank20:47:39+0:20(45)
5Roslotto-ZG Mobili20:47:39+0:20(47)
6Lotto20:47:39+0:20(60)
7Brescialat20:47:39+0:20(71)
8Festina20:47:39+0:20(74)
9Panaria20:47:39+0:20(82)
10Refin20:47:39+0:20(96)
11Carrera20:47:39+0:20(100)
12Mapei20:47:39+0:20(106)
13MG-Technogym20:47:39+0:20(109)
14Polti20:47:39+0:20(110)
15Saeco20:47:39+0:20(116)
16Motorola20:47:39+0:20(145)
17ONCE20:47:39+0:20(170)
18Banesto20:47:39+0:20(174)
19Gewiss20:47:39+0:20(180)
20Aubervilliers20:47:39+0:20(197)
21Agrigel-La Creuse20:47:39+0:20(244)
22Kelme20:47:39+0:20(279)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan89:38:17(327)
2Rabobank89:38:29+0:12(351)
3MG-Technogym89:39:16+0:59(545)
4Aubervilliers89:39:44+1:27(898)
5Brescialat89:39:54+1:37(710)
6ONCE89:42:15+3:58(696)
7Mapei89:42:46+4:29(478)
8Gewiss89:42:54+4:37(815)
9Telekom89:43:09+4:52(463)
10Roslotto-ZG Mobili89:43:13+4:56(474)
11TVM89:43:37+5:20(606)
12Festina89:43:46+5:29(567)
13Lotto89:43:52+5:35(713)
14Polti89:44:05+5:48(833)
15Banesto89:44:10+5:53(1345)
16Motorola89:44:12+5:55(874)
17Carrera89:44:14+5:57(817)
18Panaria89:44:21+6:04(681)
19Saeco89:44:53+6:36(943)
20Refin89:44:57+6:40(799)
21Agrigel-La Creuse89:45:00+6:43(1356)
22Kelme89:45:40+7:23(1900)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
N. Minali16
F. Moreau13
T. Fleischer8
M. Podenzana8
F. Andreu8
J. Jiménez8
J. Aguirre8
F. Muñoz8
F. Pontier8
D. Bottaro8
F. Frattini8
E. Poli8
J. Durand7
J. González7
G. Calcaterra7
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Fagnini119
A. Gontchenkov47
C. Capelle33
A. Bertolini29
E. Zabel13
D. Bramati12
P. Hervé11
K. Ozers7
S. Biasci3
J. Vidal3