Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 230 km. Type: vlak. Datum: 03 Jul 1996

Snelheid: 40.484 km/h (in database), 40.136 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 C. Saugrain5:43:50Aubervilliers
2 D. Nelissen5:43:50Rabobank
3 R. Järmann5:43:50MG-Technogym
4 S. Heulot5:43:50Gan
5 M. Piccoli5:43:50Brescialat
6 C. Camin5:48:23+4:33Brescialat
7 E. Magnien5:48:23+4:33Festina
8 D. Abduzhaparov5:48:23+4:33Refin
9 A. Piziks5:48:23+4:33Rabobank
10 F. Baldato5:48:23+4:33MG-Technogym
11 F. Moncassin5:48:23+4:33Gan
12 M. Traversoni5:48:23+4:33Carrera
13 M. Cipollini5:48:23+4:33Saeco
14 F. Simon5:48:23+4:33Gan
15 E. Zabel5:48:23+4:33Telekom
16 V. Fois5:48:23+4:33Panaria
17 T. Rominger5:48:23+4:33Mapei
18 S. Uslamin5:48:23+4:33Refin
19 B. Hamburger5:48:23+4:33TVM
20 C. Vasseur5:48:23+4:33Gan
21 D. Arnould5:48:23+4:33Agrigel-La Creuse
22 S. Colagè5:48:23+4:33Refin
23 J. Museeuw5:48:23+4:33Mapei
24 M. Bartoli5:48:23+4:33MG-Technogym
25 E. Dekker5:48:23+4:33Rabobank
26 G. Fagnini5:48:23+4:33Saeco
27 M. Boogerd5:48:23+4:33Rabobank
28 P. Farazijn5:48:23+4:33Lotto
29 R. Aldag5:48:23+4:33Telekom
30 A. Tafi5:48:23+4:33Mapei
31 W. Peeters5:48:23+4:33Mapei
32 Z. Jaskula5:48:23+4:33Brescialat
33 J. Bruyneel5:48:23+4:33Rabobank
34 P. Ugrumov5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
35 A. Ferrigato5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
36 D. Bramati5:48:23+4:33Panaria
37 L. Leblanc5:48:23+4:33Polti
38 M. Fincato5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
39 M. Gualdi5:48:23+4:33Polti
40 L. Madouas5:48:23+4:33Motorola
41 B. Thibout5:48:23+4:33Motorola
42 L. van Bon5:48:23+4:33Rabobank
43 L. Jalabert5:48:23+4:33ONCE
44 Z. Spruch5:48:23+4:33Panaria
45 J. Ullrich5:48:23+4:33Telekom
46 C. Chiappucci5:48:23+4:33Carrera
47 V. Poulnikov5:48:23+4:33TVM
48 P. Luttenberger5:48:23+4:33Carrera
49 A. Olano5:48:23+4:33Mapei
50 N. Minali5:48:23+4:33Gewiss
51 J. Uriarte5:48:23+4:33Banesto
52 P. Savoldelli5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
53 A. González5:48:23+4:33Mapei
54 W. Belli5:48:23+4:33Panaria
55 C. Frattini5:48:23+4:33Brescialat
56 R. Virenque5:48:23+4:33Festina
57 R. Sørensen5:48:23+4:33Rabobank
58 M. Radaelli5:48:23+4:33Brescialat
59 G. Hincapie5:48:23+4:33Motorola
60 J. Robin5:48:23+4:33Festina
61 H. Díaz5:48:23+4:33ONCE
62 J. Heppner5:48:23+4:33Telekom
63 E. Berzin5:48:23+4:33Gewiss
64 F. Moreau5:48:23+4:33Gan
65 C. Henn5:48:23+4:33Telekom
66 M. Mauri5:48:23+4:33ONCE
67 J. Montoya5:48:23+4:33Motorola
68 P. Richard5:48:23+4:33MG-Technogym
69 L. Dufaux5:48:23+4:33Festina
70 A. Zülle5:48:23+4:33ONCE
71 P. Fornaciari5:48:23+4:33Saeco
72 P. Lino5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
73 B. Boscardin5:48:23+4:33Festina
74 B. Cenghialta5:48:23+4:33Gewiss
75 J. Sierra5:48:23+4:33ONCE
76 O. Rodriguis5:48:23+4:33Banesto
77 C. Capelle5:48:23+4:33Aubervilliers
78 U. Bölts5:48:23+4:33Telekom
79 P. Indurain5:48:23+4:33Banesto
80 E. Breukink5:48:23+4:33Rabobank
81 M. Indurain5:48:23+4:33Banesto
82 G. de Vries5:48:23+4:33Polti
83 M. Alonso5:48:23+4:33Banesto
84 C. Moreau5:48:23+4:33Festina
85 M. Chiesa5:48:23+4:33Carrera
86 T. Bourguignon5:48:23+4:33Aubervilliers
87 F. Etxabe5:48:23+4:33Mapei
88 M. Zen5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
89 I. Cerioli5:48:23+4:33Gewiss
90 P. Jonker5:48:23+4:33ONCE
91 I. Cuesta5:48:23+4:33ONCE
92 F. Escartin5:48:23+4:33Kelme
93 S. Cattai5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
94 G. Bouvard5:48:23+4:33Lotto
95 M. Siboni5:48:23+4:33Carrera
96 F. Guesdon5:48:23+4:33Polti
97 A. Tchmil5:48:23+4:33Lotto
98 O. Camenzind5:48:23+4:33Panaria
99 O. Kozlitine5:48:23+4:33Lotto
100 M. den Bakker5:48:23+4:33TVM
101 T. Steinhauser5:48:23+4:33Refin
102 S. Utchakov5:48:23+4:33Polti
103 D. Rous5:48:23+4:33Gan
104 T. Laurent5:48:23+4:33Agrigel-La Creuse
105 J. Colotti5:48:23+4:33Agrigel-La Creuse
106 C. Boardman5:48:23+4:33Gan
107 P. Hervé5:48:23+4:33Festina
108 B. Riis5:48:23+4:33Telekom
109 R. Pistore5:48:23+4:33MG-Technogym
110 I. Gotti5:48:23+4:33Gewiss
111 M. Donati5:48:23+4:33Saeco
112 M. Saligari5:48:23+4:33MG-Technogym
113 V. Ekimov5:48:23+4:33Rabobank
114 L. Piepoli5:48:23+4:33Refin
115 R. Brasi5:48:23+4:33Polti
116 O. Pumar5:48:23+4:33Brescialat
117 F. Cabello5:48:23+4:33Kelme
118 P. Lanfranchi5:48:23+4:33Mapei
119 F. Vanzella5:48:23+4:33Motorola
120 L. Armstrong5:48:23+4:33Motorola
121 J. Arrieta5:48:23+4:33Banesto
122 F. Lemarchand5:48:23+4:33Gan
123 B. Voskamp5:48:23+4:33TVM
124 M. Wauters5:48:23+4:33Lotto
125 L. Genty5:48:23+4:33Aubervilliers
126 O. Pelliccioli5:48:23+4:33Carrera
127 J. Vidal5:48:23+4:33Kelme
128 J. Skibby5:48:23+4:33TVM
129 B. Holm5:48:23+4:33Telekom
130 M. Lietti5:48:23+4:33MG-Technogym
131 T. Gouvenou5:48:23+4:33Aubervilliers
132 V. Aparicio5:48:23+4:33Banesto
133 H. Imboden5:48:23+4:33Refin
134 A. Baronti5:48:23+4:33Panaria
135 C. Salvato5:48:23+4:33Refin
136 M. Fondriest5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
137 M. Sciandri5:48:23+4:33Motorola
138 F. Andreu5:48:23+4:33Motorola
139 M. Fernández5:48:23+4:33Mapei
140 A. Elli5:48:23+4:33MG-Technogym
141 A. Garmendia5:48:23+4:33ONCE
142 S. Sunderland5:48:23+4:33Lotto
143 M. Scirea5:48:23+4:33Saeco
144 A. Gontchenkov5:48:23+4:33Roslotto-ZG Mobili
145 D. Baldinger5:48:23+4:33Polti
146 J. Durand5:48:23+4:33Agrigel-La Creuse
147 A. Bertolini5:48:23+4:33Brescialat
148 M. Della Vedova5:48:23+4:33Brescialat
149 L. Brochard5:48:23+4:33Festina
150 J. Svorada5:48:23+4:33Panaria
151 M. Bettin5:48:23+4:33Refin
152 M. Lesniewski5:55:27+11:37Aubervilliers
153 M. Vermote5:56:16+12:26Agrigel-La Creuse
154 N. Stephens5:56:16+12:26ONCE
155 M. Lelli5:58:28+14:38Saeco
156 G. Guerini5:58:28+14:38Polti
157 F. Teyssier5:58:28+14:38Aubervilliers
158 F. Frattini5:58:28+14:38Gewiss
159 P. Van Hyfte5:58:28+14:38Lotto
160 M. Podenzana5:58:28+14:38Carrera
161 E. Poli5:58:28+14:38Saeco
162 F. García5:58:28+14:38Festina
163 T. Marie5:58:28+14:38Agrigel-La Creuse
164 G. Calcaterra5:58:28+14:38Saeco
165 F. Pontier5:58:28+14:38Aubervilliers
166 G. Talmant5:58:28+14:38Aubervilliers
167 J. Aguirre5:58:28+14:38Kelme
168 D. Perona5:58:28+14:38Gewiss
169 J. Jiménez5:58:28+14:38Banesto
170 E. Seigneur5:58:28+14:38Gan
171 N. Mattan5:58:28+14:38Lotto
172 F. Roscioli5:58:28+14:38Refin
173 J. Blijlevens5:58:28+14:38TVM
174 K. Ozers5:58:28+14:38Motorola
175 T. Fleischer5:58:28+14:38Lotto
176 J. Bourgeot5:58:28+14:38Agrigel-La Creuse
177 J. Masdupuy5:58:28+14:38Agrigel-La Creuse
178 F. Bouyer5:58:28+14:38Agrigel-La Creuse
179 P. Van Petegem5:58:28+14:38TVM
180 L. Roux5:58:28+14:38TVM
181 D. Bottaro5:58:28+14:38Gewiss
182 F. Muñoz5:58:28+14:38Kelme
183 J. González5:58:28+14:38Kelme
184 S. Biasci5:58:28+14:38Saeco
185 B. Zberg6:04:13+20:23Carrera
186 S. Knaven6:04:13+20:23TVM
187 D. Imanaka6:04:13+20:23Polti
188 J. Castelblanco6:04:13+20:23Kelme
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1S. Heulot22:53:55Gan
2M. Piccoli22:54:17+0:22Brescialat
3R. Järmann22:54:29+0:34MG-Technogym
4C. Saugrain22:54:29+0:34Aubervilliers
5D. Nelissen22:55:30+1:35Rabobank
6F. Moncassin22:57:49+3:54Gan
7A. Zülle22:58:00+4:05ONCE
8E. Berzin22:58:03+4:08Gewiss
9A. Olano22:58:07+4:12Mapei
10B. Riis22:58:11+4:16Telekom
11M. Indurain22:58:12+4:17Banesto
12L. Jalabert22:58:15+4:20ONCE
13C. Boardman22:58:17+4:22Gan
14T. Rominger22:58:19+4:24Mapei
15J. Svorada22:58:19+4:24Panaria
16M. Mauri22:58:21+4:26ONCE
17E. Dekker22:58:26+4:31Rabobank
18M. Gualdi22:58:27+4:32Polti
19P. Savoldelli22:58:29+4:34Roslotto-ZG Mobili
20J. Skibby22:58:30+4:35TVM
21A. Tchmil22:58:31+4:36Lotto
22J. Ullrich22:58:33+4:38Telekom
23R. Sørensen22:58:37+4:42Rabobank
24R. Virenque22:58:38+4:43Festina
25F. Baldato22:58:40+4:45MG-Technogym
26P. Richard22:58:41+4:46MG-Technogym
27C. Chiappucci22:58:42+4:47Carrera
28J. Bruyneel22:58:42+4:47Rabobank
29P. Jonker22:58:42+4:47ONCE
30P. Ugrumov22:58:43+4:48Roslotto-ZG Mobili
31A. Elli22:58:43+4:48MG-Technogym
32M. Cipollini22:58:44+4:49Saeco
33L. Dufaux22:58:44+4:49Festina
34V. Ekimov22:58:44+4:49Rabobank
35J. Museeuw22:58:45+4:50Mapei
36R. Brasi22:58:46+4:51Polti
37E. Zabel22:58:47+4:52Telekom
38P. Lino22:58:47+4:52Roslotto-ZG Mobili
39B. Hamburger22:58:48+4:53TVM
40C. Capelle22:58:49+4:54Aubervilliers
41W. Belli22:58:49+4:54Panaria
42I. Gotti22:58:51+4:56Gewiss
43M. Fincato22:58:52+4:57Roslotto-ZG Mobili
44H. Díaz22:58:53+4:58ONCE
45C. Henn22:58:53+4:58Telekom
46G. Hincapie22:58:53+4:58Motorola
47D. Rous22:58:54+4:59Gan
48M. Traversoni22:58:55+5:00Carrera
49P. Luttenberger22:58:55+5:00Carrera
50M. Bettin22:58:55+5:00Refin
51A. Tafi22:58:56+5:01Mapei
52A. Gontchenkov22:58:56+5:01Roslotto-ZG Mobili
53C. Moreau22:58:58+5:03Festina
54L. Armstrong22:58:58+5:03Motorola
55F. Moreau22:58:59+5:04Gan
56G. Bouvard22:58:59+5:04Lotto
57B. Cenghialta22:59:00+5:05Gewiss
58R. Aldag22:59:01+5:06Telekom
59O. Rodriguis22:59:01+5:06Banesto
60A. Garmendia22:59:01+5:06ONCE
61O. Camenzind22:59:02+5:07Panaria
62A. Ferrigato22:59:04+5:09Roslotto-ZG Mobili
63G. Fagnini22:59:04+5:09Saeco
64M. Fondriest22:59:04+5:09Roslotto-ZG Mobili
65J. Durand22:59:04+5:09Agrigel-La Creuse
66E. Magnien22:59:05+5:10Festina
67N. Minali22:59:05+5:10Gewiss
68F. Escartin22:59:05+5:10Kelme
69B. Holm22:59:05+5:10Telekom
70E. Breukink22:59:05+5:10Rabobank
71L. van Bon22:59:06+5:11Rabobank
72A. González22:59:06+5:11Mapei
73I. Cuesta22:59:06+5:11ONCE
74B. Voskamp22:59:07+5:12TVM
75M. Sciandri22:59:07+5:12Motorola
76L. Brochard22:59:08+5:13Festina
77W. Peeters22:59:08+5:13Mapei
78L. Madouas22:59:08+5:13Motorola
79Z. Spruch22:59:09+5:14Panaria
80J. Heppner22:59:09+5:14Telekom
81S. Colagè22:59:10+5:15Refin
82J. Sierra22:59:10+5:15ONCE
83M. den Bakker22:59:11+5:16TVM
84S. Cattai22:59:11+5:16Roslotto-ZG Mobili
85C. Camin22:59:12+5:17Brescialat
86Z. Jaskula22:59:12+5:17Brescialat
87M. Boogerd22:59:15+5:20Rabobank
88V. Fois22:59:16+5:21Panaria
89F. Simon22:59:17+5:22Gan
90C. Frattini22:59:17+5:22Brescialat
91F. Vanzella22:59:17+5:22Motorola
92T. Gouvenou22:59:22+5:27Aubervilliers
93M. Fernández22:59:22+5:27Mapei
94T. Bourguignon22:59:23+5:28Aubervilliers
95B. Boscardin22:59:25+5:30Festina
96P. Indurain22:59:25+5:30Banesto
97M. Saligari22:59:25+5:30MG-Technogym
98P. Hervé22:59:25+5:30Festina
99B. Thibout22:59:26+5:31Motorola
100R. Pistore22:59:26+5:31MG-Technogym
101F. Cabello22:59:26+5:31Kelme
102A. Piziks22:59:27+5:32Rabobank
103F. Guesdon22:59:28+5:33Polti
104L. Genty22:59:28+5:33Aubervilliers
105F. Etxabe22:59:29+5:34Mapei
106O. Pumar22:59:29+5:34Brescialat
107M. Wauters22:59:29+5:34Lotto
108L. Leblanc22:59:31+5:36Polti
109M. Zen22:59:31+5:36Roslotto-ZG Mobili
110U. Bölts22:59:32+5:37Telekom
111T. Laurent22:59:32+5:37Agrigel-La Creuse
112M. Lietti22:59:33+5:38MG-Technogym
113J. Robin22:59:35+5:40Festina
114M. Bartoli22:59:37+5:42MG-Technogym
115O. Kozlitine22:59:38+5:43Lotto
116S. Sunderland22:59:39+5:44Lotto
117M. Alonso22:59:40+5:45Banesto
118F. Lemarchand22:59:43+5:48Gan
119D. Baldinger22:59:43+5:48Polti
120M. Siboni22:59:44+5:49Carrera
121M. Radaelli22:59:45+5:50Brescialat
122D. Bramati22:59:45+5:50Panaria
123J. Vidal22:59:45+5:50Kelme
124G. de Vries22:59:46+5:51Polti
125O. Pelliccioli22:59:46+5:51Carrera
126L. Piepoli22:59:49+5:54Refin
127S. Utchakov22:59:51+5:56Polti
128V. Poulnikov22:59:52+5:57TVM
129P. Lanfranchi22:59:54+5:59Mapei
130J. Montoya22:59:56+6:01Motorola
131D. Arnould23:00:00+6:05Agrigel-La Creuse
132P. Farazijn23:00:11+6:16Lotto
133C. Vasseur23:00:12+6:17Gan
134V. Aparicio23:00:22+6:27Banesto
135M. Scirea23:00:26+6:31Saeco
136P. Fornaciari23:00:26+6:31Saeco
137J. Arrieta23:00:28+6:33Banesto
138I. Cerioli23:00:31+6:36Gewiss
139M. Della Vedova23:00:37+6:42Brescialat
140M. Donati23:00:44+6:49Saeco
141C. Salvato23:00:55+7:00Refin
142J. Uriarte23:00:58+7:03Banesto
143A. Baronti23:01:02+7:07Panaria
144J. Colotti23:02:56+9:01Agrigel-La Creuse
145M. Lesniewski23:06:17+12:22Aubervilliers
146A. Bertolini23:06:21+12:26Brescialat
147N. Stephens23:06:57+13:02ONCE
148M. Vermote23:08:01+14:06Agrigel-La Creuse
149J. Blijlevens23:08:31+14:36TVM
150D. Abduzhaparov23:08:43+14:48Refin
151E. Seigneur23:08:45+14:50Gan
152N. Mattan23:08:48+14:53Lotto
153H. Imboden23:08:57+15:02Refin
154S. Uslamin23:08:59+15:04Refin
155P. Van Petegem23:09:00+15:05TVM
156G. Guerini23:09:12+15:17Polti
157G. Talmant23:09:15+15:20Aubervilliers
158L. Roux23:09:29+15:34TVM
159F. Teyssier23:09:29+15:34Aubervilliers
160T. Steinhauser23:09:29+15:34Refin
161P. Van Hyfte23:09:30+15:35Lotto
162D. Perona23:09:32+15:37Gewiss
163J. Bourgeot23:09:35+15:40Agrigel-La Creuse
164F. García23:09:37+15:42Festina
165M. Lelli23:09:38+15:43Saeco
166F. Bouyer23:09:45+15:50Agrigel-La Creuse
167K. Ozers23:09:50+15:55Motorola
168S. Biasci23:09:53+15:58Saeco
169T. Fleischer23:09:54+15:59Lotto
170M. Podenzana23:09:56+16:01Carrera
171F. Andreu23:09:57+16:02Motorola
172J. Jiménez23:09:58+16:03Banesto
173J. Aguirre23:10:00+16:05Kelme
174F. Muñoz23:10:02+16:07Kelme
175F. Pontier23:10:05+16:10Aubervilliers
176D. Bottaro23:10:20+16:25Gewiss
177F. Frattini23:10:29+16:34Gewiss
178E. Poli23:10:30+16:35Saeco
179J. González23:11:04+17:09Kelme
180G. Calcaterra23:11:30+17:35Saeco
181J. Masdupuy23:13:59+20:04Agrigel-La Creuse
182S. Knaven23:15:14+21:19TVM
183B. Zberg23:15:30+21:35Carrera
184D. Imanaka23:16:39+22:44Polti
185M. Chiesa23:17:07+23:12Carrera
186T. Marie23:18:17+24:22Agrigel-La Creuse
187F. Roscioli23:20:04+26:09Refin
188J. Castelblanco23:33:17+39:22Kelme
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Aubervilliers17:20:16(164)
2Rabobank17:20:24+0:08(36)
3MG-Technogym17:20:28+0:12(37)
4Gan17:20:36+0:20(29)
5Brescialat17:20:36+0:20(43)
6Refin17:25:09+4:53(48)
7Mapei17:25:09+4:53(70)
8Telekom17:25:09+4:53(89)
9Panaria17:25:09+4:53(96)
10Carrera17:25:09+4:53(106)
11Roslotto-ZG Mobili17:25:09+4:53(107)
12Saeco17:25:09+4:53(110)
13Festina17:25:09+4:53(123)
14Motorola17:25:09+4:53(140)
15Polti17:25:09+4:53(158)
16TVM17:25:09+4:53(166)
17ONCE17:25:09+4:53(170)
18Gewiss17:25:09+4:53(187)
19Banesto17:25:09+4:53(206)
20Lotto17:25:09+4:53(219)
21Agrigel-La Creuse17:25:09+4:53(230)
22Kelme17:25:09+4:53(336)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan68:50:38(271)
2Rabobank68:50:50+0:12(306)
3MG-Technogym68:51:37+0:59(436)
4Aubervilliers68:52:05+1:27(701)
5Brescialat68:52:15+1:37(639)
6ONCE68:54:36+3:58(526)
7Mapei68:55:07+4:29(372)
8Gewiss68:55:15+4:37(635)
9Telekom68:55:30+4:52(364)
10Roslotto-ZG Mobili68:55:34+4:56(427)
11TVM68:55:58+5:20(506)
12Festina68:56:07+5:29(493)
13Lotto68:56:13+5:35(653)
14Polti68:56:26+5:48(723)
15Banesto68:56:31+5:53(1171)
16Motorola68:56:33+5:55(729)
17Carrera68:56:35+5:57(717)
18Panaria68:56:42+6:04(599)
19Saeco68:57:14+6:36(827)
20Refin68:57:18+6:40(703)
21Agrigel-La Creuse68:57:21+6:43(1112)
22Kelme68:58:01+7:23(1621)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Nelissen157
C. Saugrain96
R. Järmann89
M. Piccoli59
J. Colotti36
A. Bertolini36
A. Baronti34
D. Abduzhaparov34
C. Salvato33
J. Uriarte33
J. Arrieta32
I. Cerioli32
M. Della Vedova32
M. Donati32
H. Imboden32
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Blijlevens136
E. Seigneur127
N. Mattan123
P. Van Petegem106
N. Stephens81
S. Knaven79
G. Guerini78
G. Talmant71
L. Roux56
F. Teyssier55
M. Lesniewski54
P. Van Hyfte52
B. Zberg50
D. Perona48
J. Bourgeot43